"Saga o ludziach lodu" - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 14:35   #181
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Wink Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
W jednym z wątków dziewczyny wspominały "Sagę o ludziach lodu". Czytałąm te ksiązki jako młodiutka dziewczyna i doszłam do wniosku, że chciałąbym znowu wejść w atmosferę ich świata. To jedne z tych ksiązek odnoszacych się do wrażliwosci i uczuciowosci czytlenika a nie do jego erudycji. Pamiętam jak we wczesnym ogólniaku byłam całkowicie pochłonięta magią i cudownym klimatem tych opowieści. Czy fanek "Sagi" jest wśród nas więcej? Wiecie może czy były wznowienia tej serii? A może znowu można ja kupić? Własnej Sagi" nie posiadam w całosci - kupowałysmy serię z koleżankami, każda inny tom i wymieniałysmy się.
pozdrawiam Was.

Oj jest jest nas wiecej.Podobnie jak ty bylam kiedys pochlonieta ta saga>Nie uwierzysz ale mam psa(wlasciwie suczke) i wierz jak sie nazywa SAGA. Dostalam ja jakies 8-9 lat temu kiedy czytalam te ksiazki.Pasuje do niej bardzo, to zimowy pies i po dzien dzisiejszy nikt jej nie rozgryzl(ciezka rasa)Potrafilam w 1 dzien przeczytac jedna ksiazke, z czego nie bardzo byli zadowoleni moi rodzice.Wypozyczalam je z biblioteki, i szlak mnie trafial kiedy nie moglam dostac kolejnej ksiazki
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 08:15   #182
DrEaMsTaR
Raczkowanie
 
Avatar DrEaMsTaR
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: NiEbOoOo.. ;))
Wiadomości: 37
GG do DrEaMsTaR
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Ojj tak kocham te książki.. Jestem wręcz pochłonięta tą Sagą i mogę czytać te książki po kilka godzin dziennie.
Moimi ulubionymi bohaterkami były Silje i Cecylia o jakże ja je ubustwiam.. każda jest odważna,cierpliwa.. Tyle przeszły i chyba były najbardziej pozytywnymi bohaterkami.. Jak dotąd doszłam do 20 tomu, a moim ulubionymi były tomy od 1-5 ale ogólnie wszystkie są boskie.. A które waszym zdaniem były najciekawsze tomy ?
__________________

Gonię marzenia i wierzę w to, że kiedyś się spełnią.
Mam odwage marzyć i cholerny upór by pragnienia prawdą się stały...
DrEaMsTaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 08:44   #183
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Saga o ludziach lodu

no właśnie, są jakieś czytelniczki?

uwielbiam panią Sandemo - nie przeszkadza mi fakt że teraz, kiedy czytam jej historie po kilku latach, trącą mi tandetnym romantyzmem. i tak płaczę za każdym razem kiedy czytam tomy o Villemo i Dominiku

a wy drogie wizażanki znacie, lubicie?
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:48   #184
DrEaMsTaR
Raczkowanie
 
Avatar DrEaMsTaR
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: NiEbOoOo.. ;))
Wiadomości: 37
GG do DrEaMsTaR
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Ohh Tak Dominik i Villemo łezka sie w oku kręci gdy czyta się ich losy..
__________________

Gonię marzenia i wierzę w to, że kiedyś się spełnią.
Mam odwage marzyć i cholerny upór by pragnienia prawdą się stały...
DrEaMsTaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 00:23   #185
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

A ja jestem zla, ze seria sie juz w piatek konczy...
Pamietam, jak po raz pierwszy czytalam calosc w95 roku bodaj... Od tamtej pory wracam do sagi dosc czesto.
A teraz? W piatek ksiazka, sobota na czytanie - co ja mam w sobote nastepna robic?
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 07:35   #186
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
A ja jestem zla, ze seria sie juz w piatek konczy...
Pamietam, jak po raz pierwszy czytalam calosc w95 roku bodaj... Od tamtej pory wracam do sagi dosc czesto.
A teraz? W piatek ksiazka, sobota na czytanie - co ja mam w sobote nastepna robic?
może sagę o czaroksięzniku?

próbowałam czytać jakieś inne 'sagi' (coś o rodzie jakiś kobiet uzdrowicielek uważanych za czarownice? ) ale to po prostu nie to! nienienie.

na razie i tak mam czytania na studiach tyle, że hoho ale jak tylko znajdę czas ściągam kolejnego pdf i czytam.

przyznać się, która nie chciała sobie wyryć "tu mieszka najszczęśliwszy człowiek na świecie" ? jak będę miała swoj kąt to chyba tak zrobię... bo Dominika już znalazłam
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 08:57   #187
villemo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 30
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Przeczytałam "Sagę..." kilka lat temu, wciągnęła mnie strasznie, choć musicie dziewczyny przyznać, że jest trochę jak telenowela
PS. Mój nick nie jest przypadkowy
villemo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 11:31   #188
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Cytat:
Napisane przez villemo1 Pokaż wiadomość
Przeczytałam "Sagę..." kilka lat temu, wciągnęła mnie strasznie, choć musicie dziewczyny przyznać, że jest trochę jak telenowela
PS. Mój nick nie jest przypadkowy

No Nick znajomy

Ja bym sobie Sage znów całą przeczytała, ale czasu mało.

No, ale moja siostra się wciągnęła
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 21:45   #189
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: "Saga o ludziach lodu"



ale wpadłam.
Siostra oddał mojej mamie Sage nr 5, no i ten tomik leżał sobie na korytarzu, to ja wczoraj sobie go wzięłam do ręki i zaczełam czytać, potem przeniosłam się z książką do łóżka i na 96 stronie skończyłam, dziś juz czytam część 6 ,hehe. Wciągaaaaaa
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 18:26   #190
shenandoah
Rozeznanie
 
Avatar shenandoah
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wonderland ^^
Wiadomości: 697
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

kocham Sage!
strasznie mnie wciągnęła i dzień bez przeczytania kolejnego tomu byłby dla mnie straconym (jestem dopiero na 38 tomie)
Sagą zaraziła mnie mama, właściwie nie wyobrażam sobie co ja zrobię za te 9 tomów, kiedy już wszystko się skończy...
ulubieni-Sol, Silje i Tengel, Villemo i Dominik, Anna Maria i Kol, Saga, Vanja i ogólnie dzieci Lucyfera
pozdrawiam ;*
shenandoah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:42   #191
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

ja to się zawiesiłam na "Śladach szatana"
jakoś zmęczyła mnie Saga, nie sądziłam że takie coś będzie miało miejsce
zieeeewam jak czytam o Villemo
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 16:02   #192
shaani
Raczkowanie
 
Avatar shaani
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 76
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Jakiś czas temu przeczytałam dwa pierwsze tomy przyznam, że mnie wciągnęły ale po jakimś czasie stwierdziłam, że to troche tantentne i nie wiem czy dalej coś z tego przeczytam.
shaani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 11:53   #193
AAmilcia
Przyczajenie
 
Avatar AAmilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: liverpool
Wiadomości: 6
GG do AAmilcia
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Hej! Ja też się przyłączę. "Sagę o ludziach lodu" przeczytałam jakieś cztery m-ce temu, choć zbierałam się do tego od kilku lat. Miałam pojedyncze egzemplarze sagi, ale zawsze brakowało mi kilku częśći. Wypożyczałam w bibliotekach, ale całości nie udało mi się zdobyć, dopiero jakieś pół roku temu znalazłam tę książkę na komputer (wiem, że to nie to samo, ale z braku laku...) no i każdą wolną chwilę spędzałam przy czytaniu sagi. Uwielbiam ją. Teraz zaczęłam "Sagę o Czarnoksiężniku". Jestem absolutną fanką Margit Sandemo wszystko co napisała pochłania mnie bez reszty. Wy macie tak samo? Coś jest w jej książkach no nie? Pozdrawiam
AAmilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:43   #194
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Cytat:
Napisane przez AAmilcia Pokaż wiadomość
Hej! Ja też się przyłączę. "Sagę o ludziach lodu" przeczytałam jakieś cztery m-ce temu, choć zbierałam się do tego od kilku lat. Miałam pojedyncze egzemplarze sagi, ale zawsze brakowało mi kilku częśći. Wypożyczałam w bibliotekach, ale całości nie udało mi się zdobyć, dopiero jakieś pół roku temu znalazłam tę książkę na komputer (wiem, że to nie to samo, ale z braku laku...) no i każdą wolną chwilę spędzałam przy czytaniu sagi. Uwielbiam ją. Teraz zaczęłam "Sagę o Czarnoksiężniku". Jestem absolutną fanką Margit Sandemo wszystko co napisała pochłania mnie bez reszty. Wy macie tak samo? Coś jest w jej książkach no nie? Pozdrawiam
ja też mam e-booki na kompie z braku laku.
ale jak będzie gotówka skompletuje cała kolekcję
oj jest dużo w jej książkach,mimo że czasami wydają się banalne i przewidywalne miło się czyta.
od wczoraj mam ochote poczytać co nieco,stęskniłam się za Sagą
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 19:01   #195
Citynight
Raczkowanie
 
Avatar Citynight
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 99
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Mialam do czynienia z 1 tomem.
Beznadziejna ,,Moda na sukces'' osadzona w swiecie fantasy.
Podziekuje, jak dla mnie plytkie romansidlo i tyle.
Citynight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 23:59   #196
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Przeczytałam calutką serię. Wręcz łykałam kolejne tomy. Chętnie przeczytam jeszcze raz. Niektóre części były zapierające dech w piersiach, nad niektórymi przysypiałam (w szczególności nad tymi pełnymi historii, wojen itd. - nie moje klimaty ) Najlepiej pamiętam początek, bo wątków i postaci było naprawdę dużo i po tak długiej przerwie prawie wszystko zapomniałam. Byłam jednak lekko zawiedziona zakończeniem - spodziewałam się czegoś bardziej efektywnego.
Chyba zacznę czytać jeszcze raz
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 20:39   #197
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Kiedy tomiki wychodziły co miesiąc, czekałam z niecierpliwością (ten system trzymał w napięciu). Ale tak naprawdę barrrrdzo podobały mi się może 3 pierwsze tomy. Reszta wydała mi się sztucznie dorobiona, liczyłam na powrót "świeżości" z początku, ale cóż... Uzbierałam chyba 43 tomy, potem już zbyt trudno było je dostać, rozkupywano cały nakład w pierwszym dniu. Zajmowały miejsce w biblioteczce (mam i tak ciasno, blisko 1000 książek trzeba gdzieś upchnąć), więc zawiozłam rodzicom, i wyobraźcie sobie, z entuzjazmem przeczytał je Tata
Ale teraz pewnie u nich zajmują miejsce i pewnie chętnie by się ich pozbyli za niewygórowaną cenę, jeśli ktoś jest chętny, zapytam
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 20:42   #198
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Ja sie dołączam Kiedys juz dawno przeczytalam 3 tomy i podobaly mi sie ale jakos zapomnialam o sadze. A teraz powrocilam do niej i czytam wlasnie 10 czesc
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:26   #199
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Cytat:
Napisane przez wanda164 Pokaż wiadomość
Kiedy tomiki wychodziły co miesiąc, czekałam z niecierpliwością (ten system trzymał w napięciu). Ale tak naprawdę barrrrdzo podobały mi się może 3 pierwsze tomy. Reszta wydała mi się sztucznie dorobiona, liczyłam na powrót "świeżości" z początku, ale cóż... Uzbierałam chyba 43 tomy, potem już zbyt trudno było je dostać, rozkupywano cały nakład w pierwszym dniu. Zajmowały miejsce w biblioteczce (mam i tak ciasno, blisko 1000 książek trzeba gdzieś upchnąć), więc zawiozłam rodzicom, i wyobraźcie sobie, z entuzjazmem przeczytał je Tata
Ale teraz pewnie u nich zajmują miejsce i pewnie chętnie by się ich pozbyli za niewygórowaną cenę, jeśli ktoś jest chętny, zapytam
Hej Wanda jeśli miała byś ochotę je sprzedać to może napisz ile byś za kolekcję chciała a może się skusze
Mam to w ebookach ale jednak zdecydowanie wolę tradycyjną książkę którą można czytać na ławce w parku jak dziecko śpi
CZekam na odpowiedź
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 09:04   #200
Claire-K
Raczkowanie
 
Avatar Claire-K
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 481
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Przygodę z książkami Sandemo zaczęłam od "Sagi o Czarnoksiężniku". Pokochałam tą sagę...

"Ludzie Lodu" są smutniejsi... Więcej w nich śmierci, cierpienia. Trochę mi w nich brakuje wesołości Móriego i jego rodziny. Po siódmym tomie zniechęciłam się trochę... Siódmy jest strasznie nudny. Wczoraj jednak koleżanka mnie zachęciła na nowo do kontynuacji i dziś zaczynam ósmy tom
__________________
Claire-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 09:56   #201
czarująca_socjopatka
Raczkowanie
 
Avatar czarująca_socjopatka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 52
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

a ja uwielbiam Vanję. (; bardzo się utożsamiam z bohaterkami SoLL i powiem wam, że dają mi niesamowitego kopa.
chyba nawet rozwinęłam własną kobiecość na podstawie zachowań tych panienek.
i wcale nie żałuję...
__________________
są wyzwania, są sposoby, są wyniki.

czarująca_socjopatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 14:28   #202
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

nienie, Villemo to najfajniejsza postać w soll.
po tym wątku już nic mi się nie podobało - przeczytałam, ale szału nie zrobiło.

'czarnoksiężnika' też już kompletnie zapomniałam, chyba sobie jutro pójdę pożyczyć
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 20:41   #203
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

przeczytałam całą sagę , bardzo mi się podobała ale jak dla mnie po 30 tomie mogła się skończyć .dalsze tomy czytałam tylko dlatego że chciałam dokończyć serię
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 20:45   #204
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

własnie doszłam do 13 tomu ale ani Villemo ani Cecylia czy kto z Sol sie nie rownaly 3 tom byl najlepszy
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 20:51   #205
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
własnie doszłam do 13 tomu ale ani Villemo ani Cecylia czy kto z Sol sie nie rownaly 3 tom byl najlepszy

Oj zgadzam się Ja po przeczytaniu wróciłam do najlepszych momentów ... Strasznie mi się podobało
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 19:57   #206
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

hej. Ja właśnie czytam soll po raz 3 bardziej pochłaniam niż czytam bo tom dziennie
uwielbiam te klimaty
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 16:24   #207
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Ja od dawna mam ochotę przeczytać tę sagę, ale w bibliotece nie ma większości części, a nie chcę przeskakiwać, tylko przeczytać całość zgodnie z porządkiem. Więc poczekam, może kiedyś kupię przez internet, gdy się trochę wzbogacę.

Ogólnie nie lubię romansów, ale dla mnie saga to coś innego. Odpowiada mi ten klimat - tajemniczy, baśniowy, magiczny. To nie jest romans polegający na tym, że sąsiadka kochała się w bracie sąsiada, ale tamten miał żonę, która była siostrą głównej bohaterki. I tak dalej.
Ogólnie ja jestem zakochana w Skandynawii, dlatego sagi są dla mnie takie pociągające.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:38   #208
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

właśnie o ten klimat najbardziej chodzi, cały czas jest cos tajemniczego, zaczarowanego - nawet nie da sie tego opisac. jak sie skonczy czytac jedna czesc to od razu chwyta sie za nastepna.


ville - sa dostepne e-booki z cala saga, ja probowalam to czytac, ale nie ma to jak ksiazeczka, a nie laptop, albo wydrukowane strony ja w koncu zdecydowalam sie na zakup calosci na all, co prawda spory wydatek okolo200 zł ale warto bylo, zawsze chcialam miec komplet i w koncu mam
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:38   #209
madlen0
Raczkowanie
 
Avatar madlen0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

hej!
Bardzo się cieszę że natrafiłam na ten wątek... właśnie jestem w trakcie czytania 18 tomu sagi... na początku jak zaczęłam czytać to się przeraziłam tym długodystansowcem... ale teraz się cieszę że tych tomów jest tak dużo...
Najbardziej z tych tomów co przeczytałam podoba mi się historia Silje i Tengela, Sol oraz Vilemo i Dominika poza tym wszyscy bohaterowie są świetni heheh
madlen0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 13:10   #210
morelka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 129
Dot.: "Saga o ludziach lodu"

Pierwszy raz czytałam Sagę ponad 10 lat temu, przeżywałyśmy z koleżnką całe tomy...potem przerwałam, się mi trochę znudziła, wszystkie tomy przeczytałam jakieś pięć lat temu i ....bardzo się rozczarowałam zakończeniem chyba autorce zabrakło pomysłu.
morelka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-30 19:52:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.