Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-11, 15:18   #181
Studio MHR
Przyczajenie
 
Avatar Studio MHR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Thumbs up Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Mnie osobiście nie podobają sie prace z elementami body paintingu (a to zielone to co? pietruszka??)
[..]
Wg mnie znaczy : miasto jako dżungla. Zamiast lian kable, zamiast słoni samochody etc w konwencji "urban style" nie "safari "
[...]
Mój faworyt to 28 - może podpada pod jesień, ale jest piękny
[...] a zdjęcie sobie pani chyba sama robiła z ręki- a miały być zdj modelek
Studio MHR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 16:04   #182
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Trójka piękna! Połączenie kolorów, które daje oryginalny efekt. Podoba mi się jeszcze 15, choć zmieniłabym trochę usta i 39 - za ekstrawagancję.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 16:35   #183
Studio MHR
Przyczajenie
 
Avatar Studio MHR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Thumbs up Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
A jeśli są same niedociągnięcia?:rolleyes :

Myślę,że trochę za barzdo sie rozczulacie nad uczestnikami.To jest konkurs-wygrywa najlepszy,a TO jest wątek z komentarzami na temat prac.Przeciez pisząc opinie na temat któregoś makijażu nie będę przewidywać,czy kogoś nie zniechęcę do dlaszej pracy.To nie przedszkole.
skoro .................. afisz
Studio MHR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 21:50   #184
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

krytyka to trudna sztuka nic prostszego zjechac kogoś od stóp do głów, zaś skrytykowac konstruktywnie tak by nie zniechęcic autora tylko go wręcz przeciwnie zmobilizowac-to bardzo trudne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 22:01   #185
moniagrzyb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

wszystkie prace są poprawne ,ale tylko nieliczne mają wymiar profesjonalny . Gratulacje dla osób które staneły na wysokości zadania .
moniagrzyb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 11:41   #186
bleu88
Raczkowanie
 
Avatar bleu88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 44
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez Studio MHR Pokaż wiadomość
Droga Koleżanko
Chylę czoła przed trudem jaki zadałaś sobie poszukujac mojej strony. Nie sądzę, by było to trudne, zwłaszcza, gdy człowiek ma odwagę podpisywać się właściwą sobie nazwą a nie nikiem
Co do strony- zgadzam się- są tam trzy zdjęcia do bani. Szczerze mówiąc dzięki za uzycie słowa "małe"
Dawne czasy sprzed EAEA...
Zapraszam za 2 tygodnie po przebudowie www... lub na zawody
Kończąc zaś definitywnie kwestię ocen. Były one i tak delikatne i doradcze. Może pomogą. Jeśli zaś chcesz brutalnej prawdy... cóż polecam Panią Jolę Wagner. Wyleczy każdego
Przepraszam Was dziewczyny, ale muszę to skomentowac....
Po pierwsze: nie przypominam sobie żebyśmy przeszły na ty,
po drugie: to raczej nie odwaga a reklama siebie,
po trzecie: zwisa mi to i powiewa, co za 2 tyg. pojawi się na Pani stronie. Ważne, co teraz zobaczyłam. Jak widac nie każdy od początku był PROFESJONALISTA

Edytowane przez bleu88
Czas edycji: 2008-04-13 o 06:55
bleu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 14:16   #187
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Bardzo podoba mi się praca nr 13. Jest prześliczna
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 19:05   #188
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

śliczne te makijaze, kilka powaliło mnie na kolana, ale na czterdziesci pare prac ledwie kilka tak naprawde odpowiada tematowi "MIEJSKA dzungla"

bo dzungli to troche jest, ale gdzie miasto?
ushia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 20:40   #189
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
śliczne te makijaze, kilka powaliło mnie na kolana, ale na czterdziesci pare prac ledwie kilka tak naprawde odpowiada tematowi "MIEJSKA dzungla"
Zgadzam się z Tobą.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 21:48   #190
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Szczerze powiedziawszy zasady tego całego konkursu są bardzo niesprawiedliwe. Regulamin konkursu powinien szczegółowo precyzować kto może brać udział w konkursie. W obecnej sytuacji poziom jest niewyrównany, a jego wyniki będą niesprawiedliwe. Logiczne jest, że osoba mająca dostęp do profesjonalnego studia, aparatu itd. bije na głowę amatora, który takowych możliwości nie ma. To tak jakby pierwszoklasista pisał sprawdzian na poziomie 4 klasy razem z czwartoklasistą. Powiecie, że to nieprawda (nie wiem czemu, ale wizażanki często przeczą jak im się rzuca prawdę prosto w twarz ), że patrzycie na makijaż, bla bla bla. A guzik prawda. Wystarczy spojrzeć na dotychczasowe wyniki. Prowadzi praca nr 3. Dlaczego? No tak, profesjonalne zdjęcie, odpowiednie światło, modelka, charakteryzacja... Szkoda, że makijaż bardzo przeciętny. To nie konkurs na najładniejsze zdjęcie, lecz na makijaż. Sądzę, że wizażanki o tym zapomniały...

I piszcie sobie co chcecie, ale wiem, że mam rację.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 22:19   #191
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy zasady tego całego konkursu są bardzo niesprawiedliwe. Regulamin konkursu powinien szczegółowo precyzować kto może brać udział w konkursie. W obecnej sytuacji poziom jest niewyrównany, a jego wyniki będą niesprawiedliwe. Logiczne jest, że osoba mająca dostęp do profesjonalnego studia, aparatu itd. bije na głowę amatora, który takowych możliwości nie ma. To tak jakby pierwszoklasista pisał sprawdzian na poziomie 4 klasy razem z czwartoklasistą. Powiecie, że to nieprawda (nie wiem czemu, ale wizażanki często przeczą jak im się rzuca prawdę prosto w twarz ), że patrzycie na makijaż, bla bla bla. A guzik prawda. Wystarczy spojrzeć na dotychczasowe wyniki. Prowadzi praca nr 3. Dlaczego? No tak, profesjonalne zdjęcie, odpowiednie światło, modelka, charakteryzacja... Szkoda, że makijaż bardzo przeciętny. To nie konkurs na najładniejsze zdjęcie, lecz na makijaż. Sądzę, że wizażanki o tym zapomniały...

I piszcie sobie co chcecie, ale wiem, że mam rację.
moze i troche racji masz, tyle tylko, że ponieważ nie widzimy makijażu na żywo, to dobre zdjęcia są ważne, bo to one są "nośnikiem". I niestety co dla poniektórych, ale jakość zdjęcia przekłada się na to, jak odbieramy makijaz jako całościową pracę. Jak zdjęcie jest kiepskiej jakości, to nawet najpiękniejszy makijaż wygląda średnio, nie widać szczegółów itp. Ale nawet amator nie posiadający super sprzętu i profesjonalnego studia moze zrobić dobre zdjęcia, wystarczy tylko trochę chęci i pomysłu (pomyśleć nad światłem, robić w słoneczny dzień, przyłożyć przy twarzy białą kartkę papieru itp). Na MM jest dużo dobrych zdjęć robionych przez amatorki, amatorskim sprzętem więc wniosek nasuwa się sam
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 07:45   #192
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy zasady tego całego konkursu są bardzo niesprawiedliwe. Regulamin konkursu powinien szczegółowo precyzować kto może brać udział w konkursie. W obecnej sytuacji poziom jest niewyrównany, a jego wyniki będą niesprawiedliwe. Logiczne jest, że osoba mająca dostęp do profesjonalnego studia, aparatu itd. bije na głowę amatora, który takowych możliwości nie ma. To tak jakby pierwszoklasista pisał sprawdzian na poziomie 4 klasy razem z czwartoklasistą. Powiecie, że to nieprawda (nie wiem czemu, ale wizażanki często przeczą jak im się rzuca prawdę prosto w twarz ), że patrzycie na makijaż, bla bla bla. A guzik prawda. Wystarczy spojrzeć na dotychczasowe wyniki. Prowadzi praca nr 3. Dlaczego? No tak, profesjonalne zdjęcie, odpowiednie światło, modelka, charakteryzacja... Szkoda, że makijaż bardzo przeciętny. To nie konkurs na najładniejsze zdjęcie, lecz na makijaż. Sądzę, że wizażanki o tym zapomniały...

I piszcie sobie co chcecie, ale wiem, że mam rację.
nie zgadzam się wystarczy popatrzeć na ostatni konkurs i jego wyniki-wygrały kompletne amatorki mimo że w konkursie były tez prace profesjonalistów. Nie ma reguły.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:38   #193
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
moze i troche racji masz, tyle tylko, że ponieważ nie widzimy makijażu na żywo, to dobre zdjęcia są ważne, bo to one są "nośnikiem". I niestety co dla poniektórych, ale jakość zdjęcia przekłada się na to, jak odbieramy makijaz jako całościową pracę. Jak zdjęcie jest kiepskiej jakości, to nawet najpiękniejszy makijaż wygląda średnio, nie widać szczegółów itp. Ale nawet amator nie posiadający super sprzętu i profesjonalnego studia moze zrobić dobre zdjęcia, wystarczy tylko trochę chęci i pomysłu (pomyśleć nad światłem, robić w słoneczny dzień, przyłożyć przy twarzy białą kartkę papieru itp). Na MM jest dużo dobrych zdjęć robionych przez amatorki, amatorskim sprzętem więc wniosek nasuwa się sam
Owszem, jakość zdjęcia na pewno ma znaczenie,ale jednak nie to moim zdaniem jest najważniejsze. Powinniśmy oceniać zgodność z tematem (notabene może ze 3-4 prace spełniają ten warunek), POMYSŁ oraz technikę i umiejętności. W większości pracach przeważa forma nad treścią i takie prace prowadzą. Szkoda, bo prawdziwe perełki giną w tłumie i natłoku tandetnych ozdóbek na głowach i pstrokatych kolorach. Chęci to nie wszystko, uwierz mi. Sama jestem wizażystką, robię ładne makijaże, ale na fotografii nie znam się kompletnie i dobre sfotografowanie makijażu byłoby dla mnie problemem. A z kolei wynajmowanie studia, modelki i profesjonalnego fotografa na jakiś tam internetowy konkursik jest dla mnie przesadą w drugą stronę.
Chciałam jeszcze dodać, że nie uważam, aby zaprezentowane amatorskie prace były jakościowo do niczego. Są dobre, ale profesjonalizm to profesjonalizm. Żaden amator w warunkach domowych nie pstryknie takiej foty jak profesjonalista ze sztabem specjalistów. Koniec i kropka.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:43   #194
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie zgadzam się wystarczy popatrzeć na ostatni konkurs i jego wyniki-wygrały kompletne amatorki mimo że w konkursie były tez prace profesjonalistów. Nie ma reguły.
Nie uogólniam. Komentarz dotyczy tego konkursu. O poprzednich nie mam zdania, bo ich nie śledziłam.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:53   #195
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Nie uogólniam. Komentarz dotyczy tego konkursu. O poprzednich nie mam zdania, bo ich nie śledziłam.
dlatego napisałam o poprzednim konkursie w odpowiedzi na Twój post nie ma reguły-raz wygrywa amatorski makijaż i amatorskie zdjęcia, innym razem-profesjonalizm.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 18:48   #196
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

I znów tyle o niesprawiedliwości-raaanyyyy.
Pretensja powinna być skierowana do głosujących(czyli do NAS haha),którzy jak "wytresowane szympansy" wybieraja po prostu bardziej kolorowy obrazek.
Bez obrazy dla szympansów i dla głosujacych
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 19:14   #197
bleu88
Raczkowanie
 
Avatar bleu88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 44
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

hmmm i co teraz? czy uczestniczki dostają jakieś dyplomy?
bleu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 19:48   #198
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Owszem, jakość zdjęcia na pewno ma znaczenie,ale jednak nie to moim zdaniem jest najważniejsze. Powinniśmy oceniać zgodność z tematem (notabene może ze 3-4 prace spełniają ten warunek), POMYSŁ oraz technikę i umiejętności. W większości pracach przeważa forma nad treścią i takie prace prowadzą. Szkoda, bo prawdziwe perełki giną w tłumie i natłoku tandetnych ozdóbek na głowach i pstrokatych kolorach. Chęci to nie wszystko, uwierz mi. Sama jestem wizażystką, robię ładne makijaże, ale na fotografii nie znam się kompletnie i dobre sfotografowanie makijażu byłoby dla mnie problemem. A z kolei wynajmowanie studia, modelki i profesjonalnego fotografa na jakiś tam internetowy konkursik jest dla mnie przesadą w drugą stronę.
Chciałam jeszcze dodać, że nie uważam, aby zaprezentowane amatorskie prace były jakościowo do niczego. Są dobre, ale profesjonalizm to profesjonalizm. Żaden amator w warunkach domowych nie pstryknie takiej foty jak profesjonalista ze sztabem specjalistów. Koniec i kropka.
Jak na 'jakiś tam internetowy konkursik', to coś się nieźle emocjonujesz .

I nie masz racji, że amator nie ma szansy by dorównać profesjonaliście.
Jeśli tak twierdzisz, to na pewno nie widziałaś prac Agabil1, które wstawia na MM: wielu profesjonalistów mogłoby się od Niej uczyć, zarówno robienia makijażu, jak i zdjęć.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 21:11   #199
Nataszka222
Raczkowanie
 
Avatar Nataszka222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

czy wiadomo kiedy będą wyniki?
__________________
--- Piękno rodzi się z PASJI ---

Nataszka222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 22:15   #200
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Jutro powinnam dostać werdykt ze strony sponsora. Wtedy oficjalnie ogłosimy wyniki
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 22:20   #201
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez bleu88 Pokaż wiadomość
hmmm i co teraz? czy uczestniczki dostają jakieś dyplomy?
szczerze w to watpię
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 22:25   #202
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez bleu88 Pokaż wiadomość
hmmm i co teraz? czy uczestniczki dostają jakieś dyplomy?
Jeśli ktoś z uczestników chciałby otrzymać taki dyplom, to nie widzę większego problemu.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 06:34   #203
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jak na 'jakiś tam internetowy konkursik', to coś się nieźle emocjonujesz .

I nie masz racji, że amator nie ma szansy by dorównać profesjonaliście.
Jeśli tak twierdzisz, to na pewno nie widziałaś prac Agabil1, które wstawia na MM: wielu profesjonalistów mogłoby się od Niej uczyć, zarówno robienia makijażu, jak i zdjęć.
Od kiedy wyrażanie własnego zdania jest niezłym emocjowaniem się?

I tu Cię zaskoczę, widziałam. Wyjątek moja droga potwierdza regułę. To, że akurat ona robi ładne makijaże i potrafi je wyeksponować na zdjęciach to zasługa tego, że zna się na fotografowaniu (albo ktoś z jej otoczenia się zna), ale jak wiemy nie każdy ma taką wiedzę.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 07:55   #204
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Od kiedy wyrażanie własnego zdania jest niezłym emocjowaniem się?

I tu Cię zaskoczę, widziałam. Wyjątek moja droga potwierdza regułę. To, że akurat ona robi ładne makijaże i potrafi je wyeksponować na zdjęciach to zasługa tego, że zna się na fotografowaniu (albo ktoś z jej otoczenia się zna), ale jak wiemy nie każdy ma taką wiedzę.
wyjątek? Nie trzeba być profesjonalistą by podejść profesjonalnie do konkursu. Jeśli ktoś nie ma sprzętu i umiejętności, szuka w swoim otoczeniu kogoś kto ma i potrafi. Szuka modelki, dba o dodatki. Nie trzeba mieć wtyków w świecie profesjonalistów by stworzyć dobry makijaż i dobre zdjęcia. Wystarczy ambicja i zacięcie, duże chęci by nasza praca była naprawdę dobra
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 07:57   #205
bleu88
Raczkowanie
 
Avatar bleu88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 44
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś z uczestników chciałby otrzymać taki dyplom, to nie widzę większego problemu.
to super ja jestem chętna zawsze pamiątka jest;-)
bleu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 10:36   #206
lale3ka
Raczkowanie
 
Avatar lale3ka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 169
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

"Wszystkie osoby nominowane w konkursie otrzymują dyplom Make Up Artist Arabesque a tym samym uzyskują 10% rabatu na okres 3 miesięcy na cały asortyment."
To ja też poproszę Dyplom i rabacik
__________________
"Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry"
KOCHAM CIĘ SYNKU
- Śpij słodko Aniołku
(*)(*)(*)
lale3ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 11:00   #207
bleu88
Raczkowanie
 
Avatar bleu88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 44
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

oooo, nie doczytałam dzięki
bleu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 15:31   #208
olcia3012
Raczkowanie
 
Avatar olcia3012
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 47
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

Cytat:
Napisane przez bleu88 Pokaż wiadomość
to super ja jestem chętna zawsze pamiątka jest;-)

hehe to super)dołączam się do prośby uczestniczek o dyplomik i rabacik gdyż sama w tym konkursie startowałampozdrawi am wszytskie Wizażanki i pozostałe uczestniczki konkursu
__________________
"..JaK KoChAć To kSięcIa..jAk KrAść To MiLiOnY.."
olcia3012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 15:55   #209
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

To jest zabawne
Studio MHR,dokładnie,to jest wizaz.pl a nie zawodowcy.pl.
To portal dla ludzi(zarówno kobiet i mężczyzn) zajmujących się wizażem zawodowo albo amatorsko-tylko we własnych 4 ścianach ale też i dla osób,które trafiły tu przez przypadek a zostały,bo fajnie się plotkuje na którymś z działów.
Tu ma się miło spędzać wolny czas.Zarówno na rozmowach jak i podczas konkursów.
Troszkę dystansu-to nie jest konkurs na wizażystę Vogue .To konkurs dla każdego.
Zarówno dla tych zajmujących się dłużej i dla tych zajmujących się króciutko lub wcale wizażem.
Logiczne jest więc,że ci,którzy nie uczyli się nigdy w żadnej szkole charakteryzacji,wizażu itd być może nie znają niektórych technik.Co nie znaczy,że nie mają talentu.
Obejrzyj sobie dział Moje Makijaże.Zobacz,ile osób stamtąd to absolutni amatorzy.Wiele tych prac jest naprawdę świetnych.
I tak amator może mieć często większy talent od profesjonalisty pracującego już kilka lat w swoim zawodzie.
Dobrze jest tak krytykować jak leci,za cokolwiek...
Jednak nagle,dziwnym zbiegiem okoliczności zniknęła Twoja strona...(tzn jest,tyle,że "zablokowana" i pewnie pojawi się,kiedy atmosfera się troszkę uspokoi).
Tak wiem,przypadek...
To nie ma nic wspólnego z tym,że któraś z Wizażanek dostrzegła,że również Twoje prace-podobno profesjonalistki-nie są zachwycające
Powiem tak-to na pewno nie jest dobra reklama Twojego studia..

A-prawda jest taka,że jest na Wizażu naprawdę wiele bardzo uzdolnionych osób,które być może w przyszłości będą pracować w swoim wymarzonym zawodzie i będą znakomitymi profesjonalistkami
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 16:20   #210
bleu88
Raczkowanie
 
Avatar bleu88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 44
Dot.: Konkurs makijaż "Miejska Dżungla" - komentarze

cud miód i malina
bleu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.