BDSM - cz. III - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-25, 14:44   #181
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez frida99 Pokaż wiadomość
Dobra, to na poważnie, żarty na bok.
Wiem, że by przerwał jakby widział, że mówię serio. Że na prawdę nie chcę. Wiem, że tak.
Ale nie zdecydowałam się na to, stwierdziłam, że dam radę i że chcę dać radę. I nic nie powiedziałam. Nie powiedzialam "nie", bo koniec końców nie chciałam.
Przecież pisałaś zupełnie co innego:
Cytat:
Napisane przez frida99 Pokaż wiadomość
Rosalyn wiem właśnie. W teorii każdy zawsze ma prawo powiedzieć "nie" w każdym momencie akcji. Ale to tylko teoria Wolałam tego nie robić, bo miałam poczucie, że może nie zadziałać dlatego napisałam, że "teraz nie ma wyjścia, musze zacisnąć zęby i to przetrwać".
Cytat:
Napisane przez frida99 Pokaż wiadomość
Ona nie może tego zrozumiec jak można się tak podporządkować komukolwiek. Pyta, ale jak to możliwe, że "będąc młodą, inteligentną dziewczyną z własnym mózgiem chcesz wejść w układ, gdzie się nie możesz zaangażować emocjonalnie, ale musisz się podporządkować". Jej sie to w głowie nie mieści. Oczywiście mówi, że jeśli taka jest moja decyzja, to uszanuje to, ale nie zrozumie nigdy.
Chciałabym po prostu żeby mnie zrozumiała, ale nie wiem jak jej to wytłumaczyć Gryzie mnie to...

Ciekawi mnie Wasza opinia na ten temat.
To są naprawdę ludzie, którzy nie słyszeli o bdsm albo myślą, że to musi wychodzić poza sypialnię?

Nie rozumiem, po co Ci jej zrozumienie. Ludzie często nie rozumieją nawet innego stylu ubierania, bo uważają swój gust za jedyny słuszny i to się tyczy wszystkich dziedzin, a Ty oczekujesz, że zrozumie zupełnie odmienne preferencje, chociaż sama się dopiero dowiedziała, że w ogóle takie istnieją, więc pewnie patrzy na Ciebie jak na kosmitkę? Wystarczy, że nie ma z tym żadnego problemu, chociaż nie wiem, po co Ci akceptacja Twoich relacji łóżkowych od przyjaciółki.
Cytat:
Napisane przez TeemoLannister Pokaż wiadomość
Masz rację, ale dajmy przykład, jesteś z facetem i postanawiacie spróbować BDSM rodem z 50 twarzy Grey'a. (Polecam film i czekam na kolejne części ) no i to się podoba. Wiadomo rozwijają zabawy i skoro są w związku to się kochają. Ale nie wydaje mi się, aby ktoś od razu z kimś obcym zaczął się na ostro bawić.
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Główny bohater ma poważne zaburzenia emocjonalne, a laska chce go "uleczyć" swoją miłością - to się nigdy nie kończy happy endem, raczej regularnymi śliwami pod okiem.
Toż to stare jak świat i jeśli nawet wzięło się (po części) z filmów lub książek, to nie sądzę, żeby Grey miał tutaj decydujący wpływ. No chyba, że wysyp takich wątków na Intymnym zaczął się wraz z wydaniem pindziesięciu twarzy.
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nie raz i nie dwa rzuciły mi się w oczy porady dla faceta, nie mogącego sobie nikogo znaleźć - w tonie "naucz się dominować/powiedz lasce, że jesteś dominem to łatwiej znajdziesz".
Gdzie takie gupoty wypisujo?
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nie wspominając już o wybitnych tekstach podrywowych, które miałam nieprzyjemność słyszeć (ile razy wylały się na mnie w internecie nie zliczę). "Cześć, chciałabyś, żebym był twoim grejem?"
Nigdy się z tym nie spotkałam. Ciekawe, skąd oni się biorą albo co ich prowokuje do takich tekstów
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 14:52   #182
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Gdzie takie gupoty wypisujo?
Kuśfa, ja bym naprawdę musiała mieć pełną kartotekę założoną. Tutaj się przewinęło na pewno więcej niż dwa razy, ale nie wiem z czym to skojarzyć, żeby znaleźć, bo to dość dawno było, a teraz chwilowo nie mogę kopać. Ale na 100% β dostał taką poradę i zdaje się, że nawet przedmiotem dyskusji chwilowej była. I to dosłownie - żeby się zainteresował dominacją, to łatwiej laski znajdzie.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 15:17   #183
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
W sumie, po niezbyt długim namyśle- nie chcę tutaj angażować się w komentowanie powyrywanych z kontekstu wojenek o jedno zdanie, którego się ktoś czepnie. Ten wątek jest jednym z naprawdę niewielu miejsc w sieci, gdzie można normalnie rozmawiać i wymieniać się poglądami. Na poziomie, bez bagna.
Tutaj "mimowolne" chwalenie się podbojami w każdym poście jest akceptowane, to fakt.
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Kuśfa, ja bym naprawdę musiała mieć pełną kartotekę założoną.
Przecież masz
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Tutaj się przewinęło na pewno więcej niż dwa razy, ale nie wiem z czym to skojarzyć, żeby znaleźć, bo to dość dawno było, a teraz chwilowo nie mogę kopać. Ale na 100% β dostał taką poradę i zdaje się, że nawet przedmiotem dyskusji chwilowej była. I to dosłownie - żeby się zainteresował dominacją, to łatwiej laski znajdzie.
A to możliwe, coś takiego chyba było, ale zazwyczaj padają rady rodem z poradników PUA, takich porad inspirowanych Grey'em o dominacji to widziałam chyba tylko tę jedną.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 15:45   #184
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: BDSM - cz. III

Oj, jak Mi i mojemu Panu brakuje bardzo ostrego, szarpania, lania. Po ciąży wrócimy do bardzo ostrych zabaw. Widzę, że nowe osoby się tu pojawiły. Witam (Tak mi się wydaje).
Rosalyn. Coś pisałaś o dominacji 24/7. Rzuciło mi się w oczy. Mój mąż/Pan tak dominuje i nie jest to męczące gdy w naturze tej danej kobiety jest uległość. Np. mi nie przeszkadza, podnieca, daje poczucie stałego bezpieczeństwa. Nie potrafię tego nazwać. Oczywiście pacząc z boku może to wyglądać dziwacznie, że mnie sobie podporządkował, nie szanuje ale nam to odpowiada. A to jest najważniejsze.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 15:50   #185
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
Chcesz się czepiać - strzel komentarz z cytatami we własnym temacie z frustracjami i zrzędzeniem, jak zauważę, to odpiszę. Tutaj na to nie licz.
Ech, mimo wszystko będę czekać. Cóż może być bardziej interesującego niż więcej Twoich opinii na temat książek, których nie czytałeś? Chyba tylko wnioski i przemyślenia z Twoich dyskusji z ludźmi, którzy też jej nie czytali.
Bardzo się cieszę, że Twoje częściowo zalęknione towarzystwo nie zostało rozniesione w drobny pył przez paru Krzyśków, chcących wymachiwać palcatem po przeczytaniu harlequina, ale to nie ma związku z tym, o czym pisałam.


Ja z Kucias o fankach książki, które tematyki bdsm nie drążą, tylko kupują to, co tam przedstawione, tak jak zostało przedstawione i brną w to.
Ty opowiadasz, że w Twoim towarzystwie czegoś takiego nie ma, więc na pewno jest to zjawisko marginalne . Równie dobrze mógłbyś stwierdzić, że narkomania praktycznie nie istnieje, bo w szpitalach opioidy są podawane pacjentom pod kontrolą lekarzy i tylko na ich zalecenie.
Przeciętnie inteligentna osoba dostrzegłaby, że to o czym Ty myślisz nie ma związku z tym, o czym rozmawiałyśmy wcześniej.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 15:55   #186
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: BDSM - cz. III

Adeedra, czemu wchodzisz i mącisz?
Twoje wypowiedzi w tym wątku do niczego nie prowadzą, a naprawdę to jest jedno z niewielu miejsc, gdzie można spokojnie i "normalnie" porozmawiać o BDSM.

Jeśli chcesz porozmawiać na poziomie - będzie nam miło, ale czepianie się słówek zahacza o takie nieładne zjawisko... muszę mówić, jakie?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 15:56   #187
azbra
Raczkowanie
 
Avatar azbra
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 466
Dot.: BDSM - cz. III

to ja chyba jedyna w obronie 50 ... grey'a
mnie to naprowadzilo na odpowiednia scieżke i wyjasnilo wiele wczesniejszych moich zachowan ... bylo poczatkiem za ktory jestem bardzo wdzieczna ... i ja do tej ksiazki mam duuuzy sentyment
azbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 16:08   #188
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Adeedra, czemu wchodzisz i mącisz?
Twoje wypowiedzi w tym wątku do niczego nie prowadzą, a naprawdę to jest jedno z niewielu miejsc, gdzie można spokojnie i "normalnie" porozmawiać o BDSM.
Wątek jest o bdsm, a rozmowa o tym, dlaczego czytelnicy/widzowie pindzisięciu twarzy utożsamiają je z nim. Na temat.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 16:23   #189
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
To są naprawdę ludzie, którzy nie słyszeli o bdsm albo myślą, że to musi wychodzić poza sypialnię?
Oczywiście, że są. To tak, jakbyś się dziwiła, że można nie wiedzieć, kto jest premierem, albo z czego się robi parówki. Nie ich klimat to co ich to obchodzi.
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Toż to stare jak świat i jeśli nawet wzięło się (po części) z filmów lub książek, to nie sądzę, żeby Grey miał tutaj decydujący wpływ.
Stare jak świat, ale nie zawsze w takim zestawie i otoczce ogólnoświatowej ekscytacji.
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Gdzie takie gupoty wypisujo?
Aaa. Kiedy ostatnio przeglądałaś prasę kobiecą?
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nigdy się z tym nie spotkałam. Ciekawe, skąd oni się biorą albo co ich prowokuje do takich tekstów
Sprawdzę.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Adeedra, czemu wchodzisz i mącisz?
Twoje wypowiedzi w tym wątku do niczego nie prowadzą, a naprawdę to jest jedno z niewielu miejsc, gdzie można spokojnie i "normalnie" porozmawiać o BDSM.

Jeśli chcesz porozmawiać na poziomie - będzie nam miło, ale czepianie się słówek zahacza o takie nieładne zjawisko... muszę mówić, jakie?
Jakich to słówek się czepiłam?
Powiedz o jakież to nieładne zjawisko zahaczam. Bo oczywiście to, o czym piszę nie ma żadnegooo związku z tym, co się pojawiało na poprzednich stronach.
Trzecia część wątku żyje sobie od 2 listopada. Od tamtej pory ~1,18 posta dziennie żwawej dyskusji dopóki nie przyszłam ja i wszystkiego nie zepsułam swoimi postami poniżej poziomu .
Btw. "czepianie się słówek" to ulubiony tekst z waszych (was dwoje mam na myśli) sporów ze mną w innych tematach. Nazwij to zjawisko jakoś ładnie, żeby można się było wczuć w to, jaki "poziom" dyskusji wam się marzy.

Edytowane przez 201607040950
Czas edycji: 2016-03-25 o 16:43
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 16:52   #190
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez azbra Pokaż wiadomość
to ja chyba jedyna w obronie 50 ... grey'a :
mnie to naprowadzilo na odpowiednia scieżke i wyjasnilo wiele wczesniejszych moich zachowan ... bylo poczatkiem za ktory jestem bardzo wdzieczna ... i ja do tej ksiazki mam duuuzy sentyment
A wzorowałaś się jakoś szczególnie na tej książce? Czy chodzi tylko o tematykę?
Nie pytam złośliwie, ciekawi mnie to

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Edit:

Oraz co masz na myśli, mówiąc, że wyjaśniło wiele zachowań?
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 18:18   #191
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: BDSM - cz. III

Ksiazka no jakas super to nie jest ale wedlug mnie najgorsza tez nie czy sklania do bdsm - pewnie czesc malolat wpadlo w "mode " na bycie ulegla a mlodzi panowie na bycie masterem ale jak to moda szybko przeminela
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 18:22   #192
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: BDSM - cz. III

a taki fajny wątek był, sensowny i na temat....
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 13:18   #193
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: BDSM - cz. III

Zakonna, to jak na Bezdzietnych - wpada taki trollik pt.OYE, wszczyna gównoburzę i ma radochę, że ulała jadu i "statystyki wątku podniosła". Zaczynam podejrzewać, ze takie osoby są nasyłane przez redakcję w miejsca, gdzie jest mało "ruchu". Nieistotny jest poziom dyskusji, liczy się "klikalność".
Wizaż coraz wyraźniej schodzi na psy, a szkoda.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 13:46   #194
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: BDSM - cz. III

Naprawdę to narzekanie ma większą wartość merytoryczną?
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 10:52   #195
azbra
Raczkowanie
 
Avatar azbra
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 466
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
A wzorowałaś się jakoś szczególnie na tej książce? Czy chodzi tylko o tematykę?
Nie pytam złośliwie, ciekawi mnie to

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Edit:

Oraz co masz na myśli, mówiąc, że wyjaśniło wiele zachowań?
chodzilo o tematyke ... ksiazka jakby otworzyla mi oczy na to jaka jestem i co mnie kreci ... co wczesniej wskazywalo na to jaka jestem ...
w kazdym razie dla mnie ksiazka byla suoer pomocna ... choc oczywiscie nie jest to poradnik hi hi hi chyba to logiczne ...
azbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 18:03   #196
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ola-zz Pokaż wiadomość
Po ciąży wrócimy do bardzo ostrych .
gratuluję

Czlowiek wyjeżdzą na parę dnia a tu tak ciekawie sie robi
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 15:33   #197
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: BDSM - cz. III

Wstyd mi się przyznać, bo 50 twarzy jest naprawdę kiepską książką, ale po jej przeczytaniu wgłębiłam się w temat i to pomogło mi rozwinąć skrzydła
Nie chcę sobie przyklejać etykietek, nie czuję takiej potrzeby. Lubię uległość, poniżenie, ale ból mi nie odpowiada. Wiem też że pragnę coraz więcej.
Wątek czytam już od jakiegoś czasu.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 15:37   #198
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: BDSM - cz. III

Oj tam, jeśli książka była kiepska, ale męczyłaś się, żeby ją doczytać, to... no jesteś masochistką. Na bank. Lubisz ból
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 15:56   #199
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Oj tam, jeśli książka była kiepska, ale męczyłaś się, żeby ją doczytać, to... no jesteś masochistką. Na bank. Lubisz ból
Coś w tym jest.
Czytałam ją na świeżo. Wiedziałam, że ma wyjść powieść dla doroslych wzorowana na zmierzchu w której opisy seksu są tak ostre, że aż się zarumienie po cebulki wlosów. Czekałam ileś czasu zanim wydadzą ją w Polsce. Możecie sobie wyobrazić moje rozczarowanie.
Z powieści erotycznych miałam porównanie tylko z pamiętnikami Fanny Hill, które czytałam, jak byłam jeszcze nie doświadczona w sprawach erotycznych.
Wtedy to się rumieniłam
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 08:37   #200
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez eemilka Pokaż wiadomość
Coś w tym jest.
Czytałam ją na świeżo. Wiedziałam, że ma wyjść powieść dla doroslych wzorowana na zmierzchu w której opisy seksu są tak ostre, że aż się zarumienie po cebulki wlosów. Czekałam ileś czasu zanim wydadzą ją w Polsce. Możecie sobie wyobrazić moje rozczarowanie.
Z powieści erotycznych miałam porównanie tylko z pamiętnikami Fanny Hill, które czytałam, jak byłam jeszcze nie doświadczona w sprawach erotycznych.
Wtedy to się rumieniłam
No tak 50 twarzy idzie w innym kierunku niż najbardziej znana książka tj. "Emmanuelle" Emmanuelle Arsan
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 13:03   #201
frida99
Raczkowanie
 
Avatar frida99
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 287
Dot.: BDSM - cz. III

Zaczęłam czytać nawet Greya ale było to tak słabo napisane że zarzuciłam po jakichś 40 stronach, a film obejrzałam dużo później, nie powiem. Łatwej przyswoić 2 godziny wizji i fonii niż czytać. Akurat w tamtym czasie (czytania książki) rozstawalam się z facetem i znalazł greya na moim czytniku. Usłyszałam wtedy zarzut że pewnie od tego mi się w d*pie poprzewracalo, jak "tym wszystkim niewyzytym czterdziestkom" i dlatego szukam wrażeń gdzie indziej. Chyba nie muszę dodawać że wcale tak nie było.
Aaa, zapomniałam dodać że z tego typu literatury to czytałam serię o śpiącej królewnie. Taka bajka. Wypieki były jak sobie uświadomiłam jakie rzeczy można w teorii robić, ale nawet nie doczytałam do końca.
__________________
The sound of a kiss is not so laud as that of a cannon,
but its echo lasts a great deal longer.
O. W. Holmes

Edytowane przez frida99
Czas edycji: 2016-03-30 o 13:06
frida99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 10:03   #202
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: BDSM - cz. III

Czytałam Greya ale przyznaję, że czasem lubię przeczytać jakąś książeczkę dla nastolatek. Pamiętniki Fanny Hill mnie rozczarowały. Podawane były jako klasyczny przykład powieści erotycznej, zupełne przeciwieństwo Greya. Przeczytałam, ale wypieków nie było.

Za to cała seria Śpiącej Królewny mi się podobała. Może też dlatego, że lubię fantastykę więc podoba mi się taki wykreowany świat a klimat tej książki bardzo mi odpowiadał.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 12:11   #203
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: BDSM - cz. III

Dziewczyny a czy może któraś dysponuje przebudzeniem śpiącej królewny w pdf?
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 12:35   #204
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: BDSM - cz. III

Na pewnym portalu z gryzoniem w logo - znajdziesz od ręki.
Jeszcze w liceum dorwałem "przebudzenie..." i resztę, było ciekawe, ale teraz już nie byłbym w stanie wrócić
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 12:41   #205
frida99
Raczkowanie
 
Avatar frida99
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 287
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy może któraś dysponuje przebudzeniem śpiącej królewny w pdf?
Ja mam, wyślij mi maila na priv
__________________
The sound of a kiss is not so laud as that of a cannon,
but its echo lasts a great deal longer.
O. W. Holmes
frida99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 12:47   #206
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: BDSM - cz. III

Szybciej znajdziesz tam, gdzie Vallar sugeruje. Ja może mam gdzieś w czeluściach o ile nie usunęłam.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 13:09   #207
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: BDSM - cz. III

znalazłam na portalu z gryzoniem dzięki dziewczyny
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 20:24   #208
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Oj tam, jeśli książka była kiepska, ale męczyłaś się, żeby ją doczytać, to... no jesteś masochistką. Na bank. Lubisz ból
Nie dalam rady po polsku, bo tlumaczenie jest tak dodupne (nomen omen), nie dalam rady w oryginale, ale obejrzalam film. Najbardziej podniecajaca byla ta scena, w ktorej Anastasja dostaje w prezencie nowe Audi
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 20:42   #209
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: BDSM - cz. III

Spiaca krolewne czytalam kilka razy pamietniki fanny hill takie calkiem calkiem. Pamietnik kurtyzany (czy jak to sie zwalo) przemeczylam. 50 twarzy przeczytalam wszystkie jak sie w pracy nudzilam - zabijacz czasu.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 06:23   #210
_katasza_
Użyszkodnik
 
Avatar _katasza_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 77
Dot.: BDSM - cz. III

Pierwszą część sagi i śpiącej królewnie przeczytałam, pekajac ze śmiechu. Czytaliśmy na skajpaju z kumplem. Tam się absolutnie nic nie działo, akcja nie istniała, zwrotów akcji brak. Druga część leżakuje na czytniku i służy za usypiacz w bezcenne noce. Strona-dwie i śpię
_katasza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-01 07:30:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.