Mieszkanie razem przed ślubem - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-08, 12:41   #181
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

Mieszkam z TŻ od roku. To było podyktowane wieloma przyczynami. Oczywiście chciałam być z nim blisko, codziennie, ale też zrobiłam to żeby sie usamodzielnić. Nie bylismy zaręczeni i czytałam wiele opini, ze po zamieszkaniu razem trudno jest doprowadzić do zaręczyn, bo mężczyzna ma już ,,wszystko". Co jakis czas żałowałam tej decyzji. Na szczęście moje obawy były nie potrzebne, a niedawno usłyszałam, ze on myslał o zaręczynach już rok temu Dlatego uważam, ze trzeba dobrze przemysleć taką decyzję.
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 13:43   #182
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

Ja mam prawie 21 lat,a mój TŻ 26 lat.Pobieramy się w 2009 roku i dopiero wtedy zamieszkamy razem.Zaraz po slubie będziemy ,mieszkać u rodziców Tż'ta,a w planach mamy budowę domu,więc szkoda nam kasy na wynajmowanie czegoś.Ja jeszcze nie pracuje,bo studiuję,za to Tz ma dobrą pracę i niezłe zarobki,więc nie będzie źle
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 13:48   #183
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

mam 21 lat-slub w wieku 22 lat.
po nowym roku zamierzamy wynajac mieszkanie a po slubie zaczac budowe. mozliwe ze wtedy pojdziemy do ktorychs rodzicow na jakis czas zeby nie wwalac kasy na wynajem tylko z tego budowac.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 13:53   #184
gosiabarmanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

my się jeszcze nie zareczylismy ale pobieramy sie 7 czerwca 2008 mój mąż powiedział że zaręczyny to będzie niespodzianka i nieznam dnia ani godziny kiedy to nastapi zresztą nie są one dla mnie najważniejsze.
miszkamy razem juz od 9 miesięcy a mieszkanie dostał mój mąz od rodziców swoich więc nie mamy co narzekać, oboje ptracujemy więc materialnie mamy się całkiem nieźle

zapomniałam dodać iz ja mam teraz 23 lata w dniu slubu 24, natomiast mąż ma teraz 25 lat w dniu ślubu 26

Edytowane przez gosiabarmanka
Czas edycji: 2007-10-09 o 07:13
gosiabarmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 14:32   #185
asiulka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 208
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

hej! ja mam 23 latka zareczylam sie majac 22 a slubowac bede jako 24 latka. moj TŻ ma teraz 27 lat a w dniu slubu bedzie juz o rok starszy. mieszkamy razem w wynajetym mieszkanku. ja studiuje a TŻ pracuje. jest dobrze choc perspektywa slubu w przyszlym roku kaze nam oszczedzac ale jestesmy dobrej mysli
asiulka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 15:09   #186
calisa
Raczkowanie
 
Avatar calisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 82
GG do calisa
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

ja za kilka dni skoncze 23 lata, moj Tż ma 22. w tym roku zareczyny- slub w roku nastepnym. Ja studiuje i pracuje, Tż tylko pracuje. Mieszkamy ze sobą prawie rok- wynajmujemy mieszkanko na poddaszu- ale mozliwie ze po slubie przeprowadzimy sie do mojego domu rodzinnego zeby wiecej odlozyc na dom lub wlasne mieszkanie
calisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 15:21   #187
Doro22_10
Raczkowanie
 
Avatar Doro22_10
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 227
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

A ja w tym miesiącu kończę 22, mój Tż jest w tym samym wieku. Od pół roku mieszkamy razem, od 3 miesięcy jesteśmy zaręczeni, ślub w przyszłym roku. Na początku wynajmowaliśmy mieszkanie a teraz mieszkamy z moimi rodzicami. Tż pracuje zarabia całkiem nieźle, ja studiuję i pracuję dorywczo, odkładamy na budowę domu.
__________________
JESTEM ŻONĄ

Jesteśmy razem: 13.09.2003


Zaręczyny: 13.05.2007

Nasz ślub: 13.09.2008
Doro22_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 19:29   #188
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

My z narzeczonym oboje mamy po 21 lat, oboje studiujemy i obecnie szukamy pracy. Nie mieszkamy jeszcze razem, po ślubie najprawdopodobniej będziemy dobudowywać mieszkanko do mojego domu rodzinnego. Jeśli to nie wypali, to wtedy chyba pomyślimy o kupnie mieszkania
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 19:50   #189
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

ja mam 23 lata, mój narzeczony 25. Mieszkamy razem w wynajętym mieszkanku, on pracuje a ja utrymuje się z tego co mi wpadnie troche z pracy, troche ze stypendium, trochę mama dorzuci od czasu do czasu.... jakoś leci za wesele jednak zapłacą rodzice...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 20:57   #190
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

Mamy po 23 latka. Ślub był tydzień temu Od ponad 2lat mieszkam razem w wynajętym mieszkanku. Obydwoje studiujemy. Pracuje tylko mój mąż ja czasami dorywczo. Na ślub i wesele uzbieraliśmy sami.
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 21:12   #191
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

A to jeszcze ja
Ja 21 lat, TZ 23lata. Zareczeni od 10 miesiecy, slub za rok. Mieszkac bedziemy razem dopiero po slubie. Oboje studiujemy, oboje w czerwcu sie bronimy, TZ juz szuka pracy (ilez to ma sie zajec na 5 roku) a ja z racji ze zawalona zajeciami na uczeni, jeszcze bezrobotna, tyle co dorabiam w weekendy.
Slub w wiekszosci finansuja rodzice, my sie tylko "ubieramy" za wlasne oszczednosci
Mieszkanie badz domek kupujemy (na razie czekamy az skonczy sie bum na M)
Mam nadzieje ze jakos to pociagniemy, ze jak TZ znajdzie teraz prace to bedzie latwiej, a ja od czerwca/lipca to juz pojdzie gladko
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 09:33   #192
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

ja mam 21 lat, Tż 23 zaręczylismy się ponad 3 lata temu. Nie mieszkamy razem. Chcemy w większej części sami zasponsorowac wesele, które planowane jest na 2009 rok, chyba że uda się wcześniej uzbierać planowaną kwotę to w 2008 roku. Tz pracuje, ja szukam pracy. Jesli nie zmieni się nic w sytuacji mieszkaniowej w naszych domach to prawdopodobnie po slubie zamieszkamy z moimi rodzicami. W przyszłości planujemy budowe domu.
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 09:36   #193
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

Zareczyny 17 luty 2007 slub 20 pazdziernik 2007 zareczona w wieku 22 lat i 7 miesiecy a slub 23 lata i 3 miesiace
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 10:13   #194
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

zareczylismy w wieku 19 lat (oboje) rok temu w grudniu a slub w tym roku tez w grudniu bedziemy wynajmowac mieszkanko w berlninie - tam prawie kazdy wynajmuje - mlody czy stary. moj tz pracuje wiec damy rade sie utrzymac. ja chyba bede sie jeszcze uczyc na jakims studium i dojezdzac do szczecina, moze uda mi sie znalesc cos dorywczo na miejscu. niestety na przyjecie i wydatki zwiazane ze slubem pieniazki dostalismy od rodzinki.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 18:18   #195
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
No właśnie.
Pocieszam się tylko tym, że jestem na tyle dobra z angielskiego, że mogę udzielać korków... Ale z tego nie da się wyżyć na dłuższą metę.
da się ja na korkach przeżyłam 3 lata studiów i bardzo dobrze mi się wiodło
teraz też (po studiach, przed obroną) siedzę na korkach i naprawdę sobie to chwalę
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 18:49   #196
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

Cytat:
Napisane przez kasiarutka Pokaż wiadomość
hej,zamieszkanie razem przed ślubem jest dobrym pomysłem ja tak zrobiłam i było super,poznaliśmy sie lepiej,dotarliśmy sie.Tak że mogę tylko doradzić zamieszkajcie razem.Powodzenia
Kilka lat mieszkam ze swoim partnerem, ślub za 10 miesięcy i też uważam, że to był dobry pomysł. To świetny sposób na dokładne poznanie swojego wybranka/wybranki z racji wspólnego prowadzenia domu.

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mój TZ tez taki był. Jedynak, mamusia wszystko za niego robiła, więc myslał że wszystko tak o! samo się sprzata.
Zamieszkalismy razem, on palcem nie ruszy- to co ja na to- tez palcem nie ruszyłam. Po tygodniu w domu było jak w chlewiku. Ale zadzialalo wstał pewnego dnia i zaczoł sprzatac.
Widomo czasem zdarzy mu sie zapomniec o obowiązkach. Wystarczy jednak powiedziec "kochanie czy mógłbys umyc naczynia?" i robi o co prosze bez mrugnięcia okiem.
I właśnie bardzo dziękuje swojej przyszłej teściowej, że nie wychowała go w taki sposób. Choć jedną cechę wyniósł z domu: nieumiejętność oszczędzania. Jednak przez te 7 latek (które za kilka dni nam stukną ) po części udało mi sie zmienić Jego sposób wydawania pieniędzy.

Ostatnio nawet zauważyliśmy, że to czego ja nigdy nie robiłam w domu, partner doskonale robi i na odwrót. Jednym słowem udało nam sie zgrać i wzajemnie uzupełniać.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 07:27   #197
karolakep
Zadomowienie
 
Avatar karolakep
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 231
Smile Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

hej, zgadzam sie z Paniami ktore uwzaja ze zamieszkanie razem przed slubem to dobry pomysl. Ja ponad 5 lat bylam w zwiazku tzw "na odleglosc" poczym zamieszkalismy razem na pol roku i wszystko sie rozlecialo. Dzis mam wspanialego meza, z ktorym szybko zamieszkalam, by poznac go lepiej i byc pewna swojej decyzji. Mieszkanie razem przed slubem to problem tylko gdy potem trzeba sie spowiadac przed slubem ksiadz jak sie dowiedzial ze mieszkamy razem nie zostawil na nas suchej nitki
karolakep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 09:23   #198
igaly
Raczkowanie
 
Avatar igaly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: S-ec, Wawa
Wiadomości: 30
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

a u mnie.. zaręczyliśmy się gdy miałam 19 lat, on miał 24. ślub bierzemy 26.04.2008r. od pewnego czasu mieszkamy razem. wynajmujemy mieszkanko, mamy wrednego, rozpieszczonego, upartego (nie bardziej niż ja) psiaka i jest.. pięknie. ja pracuję w agencji reklamowej, damian prowadzi firmę budowlaną. a po ślubie wezmiemy kredycik i kupimy własne mieszkanko
igaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 09:37   #199
aniatr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 161
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

Zaręczylam się w wieku 21 lat mój TŻ mial wtedy 26.Ślubujemy 02.08.2008 będę miała wtedy 24 lata i 5 miesięcy a TŻ 28 lat.Po ślubie zamieszkamy u moich rodziców.
aniatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 10:26   #200
justineWW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: pytanie do zareczonych i mezatek miedzy 18 a 23+ rokiem zycia

Witam, mam prawie 22 lata, zareczyłam się w wieku 18-19 lat dokładnie nie pamiętam, z moim facetem jesteśmy już ponad 6 lat. W styczniu będą dwa lata jak mieszkamy ze sobą. Mieliśmy szczęscie bo" wynajmujemy" mieszkanie od jego cioci więc jest nam dużo łatwiej ale już niedługo mamy zamiar je wykupic. Mój pracuje, ja czasami dorabiam, ale te moje pieniążki przeznaczam na studia, nie jest źle trzeba umiec tylko zogospodarowac pieniążkami w dobry sposób, a nie tracic na jakieś bzdety. Już niedługo zamierzam się pobrac, ale wydatki związane z weselem raczej poniosą rodzice i dlatego też nie będziemy robic dużego wesela ale takie na 60 osób maks. Ja osobiście uważam, że jeżeli się nie spróbuje czegokolwiek, to zawsze będą obawy, które mogą nas zniszczyc. Więc warto zaryzykowac, my tak zrobiliśmy i jest cudownie.
justineWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 11:30   #201
_Iguana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

Cytat:
Napisane przez karolakep Pokaż wiadomość
hej, zgadzam sie z Paniami ktore uwzaja ze zamieszkanie razem przed slubem to dobry pomysl. Ja ponad 5 lat bylam w zwiazku tzw "na odleglosc" poczym zamieszkalismy razem na pol roku i wszystko sie rozlecialo. Dzis mam wspanialego meza, z ktorym szybko zamieszkalam, by poznac go lepiej i byc pewna swojej decyzji. Mieszkanie razem przed slubem to problem tylko gdy potem trzeba sie spowiadac przed slubem ksiadz jak sie dowiedzial ze mieszkamy razem nie zostawil na nas suchej nitki

Tak to jest ze spowiedzią przedślubną , ale nie tylko z mieszkania ze sobą trzeba się spowiadac
pozdrawiam
__________________
Iga

Jestem żonką!!! http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006061700300330.png
Już mgr inż
_Iguana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 11:35   #202
agusia1981
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

Ja też widzę same plusy mieszkania razem. Z księdzem bywa różnie - jak już pisałam ten z nauk, dam nam kartkę z miejscem na jeden adres, a jak mieliśmy spotkanie z proboszczem, który udzieli nam ślubu to tż się wygadał, że w Anglii to my razem mieszkamy, a ksiądz to przemilczał.
agusia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 13:23   #203
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

Cytat:
Napisane przez _Iguana_ Pokaż wiadomość
Tak to jest ze spowiedzią przedślubną , ale nie tylko z mieszkania ze sobą trzeba się spowiadac
pozdrawiam

Dokładnie , nie wiem jak mi to przez usta przejdzie.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 14:26   #204
karolakep
Zadomowienie
 
Avatar karolakep
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 231
Smile Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

U mnie na spowiedzi przedslubnej ksiadz najpierw spytal czy mieszkamy razem i po uzyskaniu odpowiedzi bylo dla niego oczywiste ze spimy ze soba no i sie zaczelo... myslalam ze juz mnie nie rozgrzeszy nie podobalo mi sie ze uparcie pytal o czestotliwosc- ile razy w m-cu, w tygodniu , mowil ze nie zeby byl ciekawy ale musi wiedziec jaka byla czestotliwosc grzechu- masakra...bez komentarza
karolakep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 07:31   #205
_Iguana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

Cytat:
Napisane przez karolakep Pokaż wiadomość
U mnie na spowiedzi przedslubnej ksiadz najpierw spytal czy mieszkamy razem i po uzyskaniu odpowiedzi bylo dla niego oczywiste ze spimy ze soba no i sie zaczelo... myslalam ze juz mnie nie rozgrzeszy nie podobalo mi sie ze uparcie pytal o czestotliwosc- ile razy w m-cu, w tygodniu , mowil ze nie zeby byl ciekawy ale musi wiedziec jaka byla czestotliwosc grzechu- masakra...bez komentarza

Częstotliwość grzechu - dobre .
Moja spowiedź prześlubna była przed księdzem z liceum i ten sam znajomy ksiądz udzielał nam ślubu. I właśnie to było najtrudniejsze bo dzień później (miałam 1 spowiedź a nie 2 - tzw. obowiązkowe) w dzien naszego ślubu ksiądz skierował do nas kazanie tak osobiście, że jeszcze nigdy w kościele nie czułam, że ksiądz mówi właśnie do mnie (nas).

A apropo trudności z księdzem to ponoć jak wiszą zapowiedzi a młodzi razem mieszkają to przychodzą czasem na plebanie takie dewoty i marudzą jak się to młodzi zachowują, albo że ktoś nad ranem wyszedł .
My nie mieszkaliśmy razem przed ślubem ale jak sobie pomyśle, że taka jedna sąsiadka z drugą plotki roznosi to aż śmiać się chce .

pozdrawiam i przepraszam za zboczenie z tematu


No i seks jak seks ale do tego antykoncepcja to dopiero wyzwanie przed spowiedzia
__________________
Iga

Jestem żonką!!! http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006061700300330.png
Już mgr inż
_Iguana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 07:38   #206
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

jeju nie gadaj nawet ze ludzie chodza i takie cos opowiadaja ???????hahahaha
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 07:41   #207
_Iguana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

Jak mi to w parafii powiedzili po to są te zapowiedzi i zeby ludzie wiedzieli, że się bierze ślub
__________________
Iga

Jestem żonką!!! http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006061700300330.png
Już mgr inż
_Iguana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 11:39   #208
aniołek
Przyczajenie
 
Avatar aniołek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: trojmiasto
Wiadomości: 11
Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

no dobrze ale co powiecie na mieszkanie razem np jakis rok przed slubem ale nie tylko z ukochanym ale i niestety z tesciową.. czy któraś z was by się zdecydowała.. bo fajnie jest mowić o zamieszkaniu gdzie na wnajmnie czy jakos tak a jak sie nie ma warunków?? ja jestem własnie w takiej wielkiej kropce..eh
aniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 13:44   #209
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

Cytat:
Napisane przez aniołek Pokaż wiadomość
no dobrze ale co powiecie na mieszkanie razem np jakis rok przed slubem ale nie tylko z ukochanym ale i niestety z tesciową.. czy któraś z was by się zdecydowała.. bo fajnie jest mowić o zamieszkaniu gdzie na wnajmnie czy jakos tak a jak sie nie ma warunków?? ja jestem własnie w takiej wielkiej kropce..eh
To zalezy od teściowej. Z moja napewno bym nie zamieszkała, tzn w okresie narzeczeństwa- bo teraz jest kochana. W kazdym razie wiedziałam jakie ma zasady- przed slubem nie mozna i takie tam. Ona była wielce oburzona jak razem lezelismy na jednym łózku ogladając film- więc o mieszkaniu z nią nie było nawet mowy. Za to moi rodzice od poczatku powtarzali zebysmy zamieszkali z nimi zamiast wynajmowac.

Swoja droga to dziwne zjawisko- bo moi rodzice sa starej daty, mama bardzo wierząca i jakos nic do spania razem przed slubem nie miała. Rodzice TZ sa aż o 10 lat młodsi od moich, tacy niby nowoczesni a całowanie to dla nich grzech normalnie smiertelny.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 14:11   #210
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Mieszkanie razem przed ślubem

Nie przejmuj sie tym tak...Ja mieszkam z moim TZ od samego poczatku naszego zwiazku (znalismy sie kilka lat wczesniej zanim zostalismy pará, jednak stalo sie tak ze wyjechalam za granice i zamieszkalam z nim, po czym z dnia na dzien praktycznie zostalismy pará bo nie bylismy sobie obojétni juz od dawna... musialam to napisac, zeby nie bylo zadnych niezbednych pytan)
Zyjemy juz tak 2 i pól roku i jest ok Teraz przynajmniej widze róznice miedzy byciem ze soba i spotykaniem sie od czasu do czasu z partnerem a mieszkaniem z tá drugá osobá..na pewno bardziej poznaje sie té drugá polówke i lepiej sie wczesniej przekonac niz mialo by byc za pózno...
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.