Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-25, 22:39   #181
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Ojj...
miesiąc, może dwa... nie mamy jeszcze sprecyzowanych tak dokładnie planów... Lepiej żeby to jednak miesiąc był
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 22:45   #182
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Ojj...
miesiąc, może dwa... nie mamy jeszcze sprecyzowanych tak dokładnie planów... Lepiej żeby to jednak miesiąc był
hehe znam to uczucie Ja dokladnie za miesiac zobacze tzta... poponad 4 miesiacach
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 22:54   #183
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Biedactwo... ale to będzie radość niestety takie uroki związków na odległość. Ja myśle, że jest to dobre doświadczenie mimo wszystko.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 10:05   #184
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Amoura zgadzam sie z Ehino,to bedzie wielka radość spotkać sie po tak długim czasie, 4 miesiące to strasznie długo,ja bym chyba umarła :-( Ale fajnie jest myśleć,że ktoś na Ciebie czeka,to lepsze niż codzienne spotkania,takie jest moje zdanie, a kiedys nastąpi moment,że zamieszkacie razem i bedzie juz tylko wspaniale Niestety faceci nie okazują tak często uczuć jak my kobiety,więc nie dołuj sie bez potrzeby, jeszcz bedzie tak,że Cie nie wypuści z powroten do Polski,tak jak mówił
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 17:05   #185
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Biedactwo... ale to będzie radość niestety takie uroki związków na odległość. Ja myśle, że jest to dobre doświadczenie mimo wszystko.
Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Amoura zgadzam sie z Ehino,to bedzie wielka radość spotkać sie po tak długim czasie, 4 miesiące to strasznie długo,ja bym chyba umarła :-( Ale fajnie jest myśleć,że ktoś na Ciebie czeka,to lepsze niż codzienne spotkania,takie jest moje zdanie, a kiedys nastąpi moment,że zamieszkacie razem i bedzie juz tylko wspaniale Niestety faceci nie okazują tak często uczuć jak my kobiety,więc nie dołuj sie bez potrzeby, jeszcz bedzie tak,że Cie nie wypuści z powroten do Polski,tak jak mówił
No bedzie radosc...Juz nie moge sie doczekac
Zgadzam sie- to dobre doswiadczenie- zdalam sobie sprawe z bardzo wielu rzeczy dzieki tej rozlace na ktore nie zwracalam uwagi przez dwa lata mieszkania razem Ale 4 miesiace to za dlugo... 8-10 tygodni to maksimum....

Wszyscy widze ze wciaz swietuja Ja dzisiaj w pracy bylam... jak weszlam do kuchni to sie przerazilam- takiej gory naczyn to ja w zyciu nie widzialam a jeszcze obslugiwalam chrzciny... teraz odpoczywam w lozeczku z lampka wina...na jednej sie nie skonczy
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 18:57   #186
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
No bedzie radosc...Juz nie moge sie doczekac
Zgadzam sie- to dobre doswiadczenie- zdalam sobie sprawe z bardzo wielu rzeczy dzieki tej rozlace na ktore nie zwracalam uwagi przez dwa lata mieszkania razem Ale 4 miesiace to za dlugo... 8-10 tygodni to maksimum....

Wszyscy widze ze wciaz swietuja Ja dzisiaj w pracy bylam... jak weszlam do kuchni to sie przerazilam- takiej gory naczyn to ja w zyciu nie widzialam a jeszcze obslugiwalam chrzciny... teraz odpoczywam w lozeczku z lampka wina...na jednej sie nie skonczy
ja nie swietuje...ja poprostu staram się nie wchodzić na wizaż by Wam nie psuć nastroju, nie czuć się smutna, nie czuć tęsknoty...
Wam się wydaje, ze 4 miesiące to długo...ja widywałam jeszcze rzadziej....

__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-12-26 o 19:22 Powód: mały dopisek
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 20:44   #187
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Hej lasencje
Moje Święta w PL pomału dobiegają końca
Nie miałam czasu zaglądać na neta więc poświąteczne życzenia wszystkim wam składam Moje drogie
Święta upłynęły w super atmosferze TŻ jest oczarowany Polską zjadł karpia,kapustę i usiłował wypić barszcz ale nie dał rady
Kupił mi piękny pierścionek ze złota i bransoletkę
Ogólnie jest extra
Buziaki
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 21:11   #188
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

ale zmuła
poszłam na świąteczną wyprzdaż dzisiaj
kupiłam sweter w Next, sukienkę, kapcie, czapkę i wydałam tylko 30 f
uwielbiam Boxing Day

jutro jedziemy do cioci Tż'a
z małej uroczystości zrobiła się impreza na 35 os.
z czego pewnie 90% ludzie nie znam
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 22:30   #189
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Mieszadelka mam takie pytanie czy jadac do UK potrzebny jest w koncu ten paszport czy nie? szukałam w neci ale jedni ze potrzebny , drudzy ze nie, a wy doswiadczone podrozniczki napewno bedziecie najlepiej wiedziec
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 22:31   #190
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
Mieszadelka mam takie pytanie czy jadac do UK potrzebny jest w koncu ten paszport czy nie? szukałam w neci ale jedni ze potrzebny , drudzy ze nie, a wy doswiadczone podrozniczki napewno bedziecie najlepiej wiedziec
można posługiwać się dowodem osobistym
ja tak robiłam jak czekałam na nowy paszport
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 22:35   #191
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
można posługiwać się dowodem osobistym
ja tak robiłam jak czekałam na nowy paszport

dziekuje
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 15:00   #192
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Ale cisza...

Pojechalam dzisiaj do pracy tylko po to zeby sie zwolnic Z zalozenia mialysmy pogadac z szefem o poprawie naszej pracy, podwyzce i jakiejkolwiek umowie dla nas ale po 5 min stwierdilam ze nie ma sensu gadac z szefem bo i tak do porozumienia nie dojdziemy. Jego wymagania+oferowana stawka =nieporozumienie... Jescze sie dowiedzialam ze jestem nieprofesjonalna, niedyspozycyjna ( bo w pon do 12 mam zajecia) i przyjezdzam do pracy jak chce Wiec wraz z druga dziewczyna podziekowalysmy za wspolprace i szef zostal sam...

ttlko teraz sie zastanawiam...za co ja pojade do tej Portugalii?
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:40   #193
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

święta, święta i po świętach

Ja wczoraj byłam u przyjaciółki cały dzień, oglądałam z nią "Zmierzch" po raz kolejny, bo ona widziała go tylko w wersji bez tłumacza i niezbyt rozumiała, plus dodatki z wywiadami itp i tak zleciał nam cały dzień
już gdy wychodziłam do domu pożyczyła mi książkę "Egzorcyzmy Anneliese Michel"i wiecie, dzisiaj z bratem znaleźliśmy na You Tube film dokumentalny o niej, który był nadawany kiedyś w TVP2.moja przyjaciółka mówiła, ze obejrzała go z mamą w nocy(chyba to leciało o 2.00 godzinie)i przez pół roku spała z mamą w łóżkuno to z ciekawości obejrzeliśmy go i ...był naprawdę straszny, bo na taśmach nagrane są rozmowy księdza z tymi demonami i one są udostępnione w tym filmie.głosy tych demonów są straszne, jakieś takie skrzeki, ale i tak pewnie zniekształcone, bo przecież wydobywały się z ust tej opętanej dziewczyny(ona miała w sobie 6 demonów: Lucyfera, Nerona, Kaina, Hitlera, jakiegoś upadłego księdza i jeszcze kogoś, ale teraz już nie pamietam kogo)....nie wiem, jaki macie stosunek do takich spraw i czy wierzycie w egzorcyzmy, dla zainteresowanych podaje linka: http://www.youtube.com/watch?v=BlhFK2Gc1Nw ale raczej nie oglądajcie tego, jak jesteście same w domu!
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:00   #194
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

ja za linka podziekuje ale nie skorzystam, raz Tz mi puscil ale Egzorcyzmy Emily,pewnie wiecie jakiej,ja nie pamietam i kazalam mu wylaczyc po minucie,to jest straszne,okropne itd...ja wierze w takie rzeczy ale pozniej snia mi sie koszmary i mam glupie wyobrazenia jak spie sama w nocy w duzym , pustym mieszkaniu... swieta sie skonzyly,moze ruch na wizazu odzyje wczoraj malowalam wlosy i jak zwykle ubabralam sie farba,skorzystalam z porad Natalii i umylam to popiolem z papierosa,zeszlo idealnie jeszcze trzy dni i moje slonce przyjedzie,juz nie moge sie doczekac... ja ogladam z bratem i mamą program o zagladzie swiata jaka nas czeka byc moze w 2029roku
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:05   #195
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
ja za linka podziekuje ale nie skorzystam, raz Tz mi puscil ale Egzorcyzmy Emily,pewnie wiecie jakiej,ja nie pamietam i kazalam mu wylaczyc po minucie,to jest straszne,okropne itd...ja wierze w takie rzeczy ale pozniej snia mi sie koszmary i mam glupie wyobrazenia jak spie sama w nocy w duzym , pustym mieszkaniu... swieta sie skonzyly,moze ruch na wizazu odzyje wczoraj malowalam wlosy i jak zwykle ubabralam sie farba,skorzystalam z porad Natalii i umylam to popiolem z papierosa,zeszlo idealnie jeszcze trzy dni i moje slonce przyjedzie,juz nie moge sie doczekac... ja ogladam z bratem i mamą program o zagladzie swiata jaka nas czeka byc moze w 2029roku
eee ponoc juz 2012 ma byc koniec swiata
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 13:28   #196
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
ja za linka podziekuje ale nie skorzystam, raz Tz mi puscil ale Egzorcyzmy Emily,pewnie wiecie jakiej,ja nie pamietam i kazalam mu wylaczyc po minucie,to jest straszne,okropne itd...ja wierze w takie rzeczy ale pozniej snia mi sie koszmary i mam glupie wyobrazenia jak spie sama w nocy w duzym , pustym mieszkaniu...
Egzorcyzmy Emily Rose nakręcono właśnie na podstawie historii tej Anneliese Michel. Ale tak naprawdę nie polecam nikomu oglądanie tego dokumentu, wczoraj nie zmrużyłam oka, tak bardzo się bałam, że po prostu w nocy wybiegłam ze swojego pokoju i wpadłam do łózka mamy(już nie pamiętam, kiedy ostatnio to zrobiłam).nie mogłam wypedzić tych krzyków z mojej głowy, zasnęłam nad ranem i śnił mi się Oświęcim.no masakra totalna....

dzisiaj padam, głowa mi pęka, od środy wzięłam urlop więc będę miała 5 dni...
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 15:37   #197
olek110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Hej, ja też chciałam dołączyć do dyskusji...
Ola-USA .... a ja w Polsce :/
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie
olek110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:33   #198
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez olek110 Pokaż wiadomość
Hej, ja też chciałam dołączyć do dyskusji...
Ola-USA .... a ja w Polsce :/
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie

witamy i czekamy na pełna historie
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:40   #199
niedoszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez olek110 Pokaż wiadomość
Hej, ja też chciałam dołączyć do dyskusji...
Ola-USA .... a ja w Polsce :/
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie
Opowiadaj
niedoszla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 16:56   #200
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez olek110 Pokaż wiadomość
Hej, ja też chciałam dołączyć do dyskusji...
Ola-USA .... a ja w Polsce :/
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie
Witamy Czekamy na wasza historie- co gdzie jak i dlaczego


Mojemu kotku cos sie w lapke stalo Nie moze biedny chodzic ani nie da sie dotknac.... Chyba jutro go do weterynarza musze zabrac
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:51   #201
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez olek110 Pokaż wiadomość
Hej, ja też chciałam dołączyć do dyskusji...
Ola-USA .... a ja w Polsce :/
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie
------------------------------------------------------
Witam Cię serdecznie bo przejmujesz pałeczkę nowej
Opowiadaj bez ociągania swoą historię.
Siemka mieszadełka nie odzywałam się bo miałam urwanie głowy.Porąbało mi się z nianią moich dzieci i opiszę Wam to wszystko jak tylko coś sprawdzę.
Właśnie sobie ściągam egzorcyzmy Emily Rose.Uwielbiam horrory.
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:12   #202
niedoszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

witaj danai ja oglądałam ten horror. Zrobiłam jeden błąd, bo oglądałam go z słuchawkami na uszach, dziobem w monitorze i przy zgaszonym świetle. nie popełnij tego samego błędu
niedoszla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:23   #203
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez niedoszla Pokaż wiadomość
witaj danai ja oglądałam ten horror. Zrobiłam jeden błąd, bo oglądałam go z słuchawkami na uszach, dziobem w monitorze i przy zgaszonym świetle. nie popełnij tego samego błędu
----------------------------------------------------
O.k.
Powiedz mi tylko ile części jest bo się pogubiłam.Wydawało mi się,że jedna ......a tutaj piszą jakieś tam 1 i 2.
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:47   #204
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Danai horror to przy tym bajka to jest okropne,ja to ogladalam przez chwile i wiecej nie mam zamiaru , ale Ty masz do kogo sie przytulic w nocy to mozesz ogladac u mnie bez zmian,dalej jest u mnie rodzinka, bylam dzis z bratem na zakupach,jutro jedziemy na solarke zeby ladnie wygladac w sylwestra a z Tz chyba wybierzemy sie do Strzelinka kolo Ustki do pensjonatu,jest tam pieknie,mam nadzieje,ze bedzie slodko dobraoc kochane... Emanko gdzie sie schowalas???? Eskadia a Ty ? Roux malenstwo moje gdzie Ty sie chowasz? odezwij sie do nas

Edytowane przez czarnula24
Czas edycji: 2009-12-28 o 22:49
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:17   #205
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Danai horror to przy tym bajka to jest okropne,ja to ogladalam przez chwile i wiecej nie mam zamiaru , ale Ty masz do kogo sie przytulic w nocy to mozesz ogladac u mnie bez zmian,dalej jest u mnie rodzinka, bylam dzis z bratem na zakupach,jutro jedziemy na solarke zeby ladnie wygladac w sylwestra a z Tz chyba wybierzemy sie do Strzelinka kolo Ustki do pensjonatu,jest tam pieknie,mam nadzieje,ze bedzie slodko dobraoc kochane... Emanko gdzie sie schowalas???? Eskadia a Ty ? Roux malenstwo moje gdzie Ty sie chowasz? odezwij sie do nas
czarnula ja to i mam się do kogo przytulić i nie mam......bo ja to śpię w tej części mieszkania gdzie śpią dzieci a mój man śpi osobno,bo jest gaduła i to czego nie mówi w dzień to mówi w nocyAle fajnie jest się tak pobać troszeczkę
Powiedzcie mi dziewczyny która z Was pracowała jako opiekunka do dzieci,bo się chcę coś zapytać bo może to ja przesadzam.Nie chcę pochopnie wysnuwać wniosków.
Eskadia Ty coś mi możesz pomóc?Czy może to była Roux?Nie pamiętam ale wiem,że czytałam o którejś.Proszę Was dziewczyny
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:27   #206
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Danai- Roux pracowała jako au pair ją pytać! albo na forum - pomożemy rozwiać wątpliwości (o ile wystarczy kompetencji).

Ja dzisiaj wróciłam z pięknego Krakowa. Szybko minęły te święta z Harrym . Ostatni dzień jak zwykle najsmutniejszy, ale za to zawsze doceniamy te chwile
Żeby sobie humor poprawić, poszłam na zakupy do galerii krakowskiej - wszędzie ogromne przeceny! - ale to i tak podobno nic w porównaniu z boxing day w UK (pewnie Szien coś o tym wie )
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:36   #207
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Danai- Roux pracowała jako au pair ją pytać! albo na forum - pomożemy rozwiać wątpliwości (o ile wystarczy kompetencji).

Ja dzisiaj wróciłam z pięknego Krakowa. Szybko minęły te święta z Harrym . Ostatni dzień jak zwykle najsmutniejszy, ale za to zawsze doceniamy te chwile
Żeby sobie humor poprawić, poszłam na zakupy do galerii krakowskiej - wszędzie ogromne przeceny! - ale to i tak podobno nic w porównaniu z boxing day w UK (pewnie Szien coś o tym wie )
Dzięki Ehi.do niej postukam.To co przeżyłam to jak wypisz wymaluj Szien i jej butelki Już nie wiem co mam robić a boję się oficjalnie na forum bo ona wie,że z Wami stukam i może zajrzeć i będzie wtopa

---------- Dopisano o 01:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:34 ----------

Przepraszam,że się nawet nie zapytałam co tam u Ciebie ale widzę,że wszystko o.k. no to powodzenia mała
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 00:02   #208
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Danai horror to przy tym bajka to jest okropne,ja to ogladalam przez chwile i wiecej nie mam zamiaru , ale Ty masz do kogo sie przytulic w nocy to mozesz ogladac u mnie bez zmian,dalej jest u mnie rodzinka, bylam dzis z bratem na zakupach,jutro jedziemy na solarke zeby ladnie wygladac w sylwestra a z Tz chyba wybierzemy sie do Strzelinka kolo Ustki do pensjonatu,jest tam pieknie,mam nadzieje,ze bedzie slodko dobraoc kochane... Emanko gdzie sie schowalas???? Eskadia a Ty ? Roux malenstwo moje gdzie Ty sie chowasz? odezwij sie do nas
jestem. podczytuje. dzieki Kochana za troske
wszystko wporzadeczku.

heh, zastanawiam sie dlaczego jestem ex mieszadełkiem:P
z S. oficjalnie sie nie rozstałam.
wszystko wporządku ostatnio - odpukac-.


Cytat:
Napisane przez danai39 Pokaż wiadomość
czarnula ja to i mam się do kogo przytulić i nie mam......bo ja to śpię w tej części mieszkania gdzie śpią dzieci a mój man śpi osobno,bo jest gaduła i to czego nie mówi w dzień to mówi w nocyAle fajnie jest się tak pobać troszeczkę
Powiedzcie mi dziewczyny która z Was pracowała jako opiekunka do dzieci,bo się chcę coś zapytać bo może to ja przesadzam.Nie chcę pochopnie wysnuwać wniosków.
Eskadia Ty coś mi możesz pomóc?Czy może to była Roux?Nie pamiętam ale wiem,że czytałam o którejś.Proszę Was dziewczyny
Danai, pisz pisz do mnie na PV albo na GG- chyba w profilu mam, chetnie pomoge jesli bede umiała.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 00:17   #209
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
jestem. podczytuje. dzieki Kochana za troske
wszystko wporzadeczku.

heh, zastanawiam sie dlaczego jestem ex mieszadełkiem:P
z S. oficjalnie sie nie rozstałam.
wszystko wporządku ostatnio - odpukac-.




Danai, pisz pisz do mnie na PV albo na GG- chyba w profilu mam, chetnie pomoge jesli bede umiała.
Tak wywnioskowalam z sytuacji- ale blednie jak widac

bardzo przepraszam i juz sie poprawiam. Mam nadzieje ze nie jestes zla
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 00:24   #210
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Roux, tak swoją drogą to Wy już jesteście długo razem. Ok. półtora roku jak się nie mylę (bo ja ok. tyle jestem z H)
Macie jakieś plany? Jak skończysz studia, to co zamierzacie?
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 08:27:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.