Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-02, 17:46   #181
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A ile wg was powinno się ćwiczyć, żeby schudnąć?

Chodzi mi o takie ćwiczenia w domu, dywanowe.

3x w tygodniu po godzinie?
Czy lepiej no nie wiem, 5x po 30 minut?

Zupełnie już nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ćwicząc dywanowki prawie nic tych kalorii nie spalisz. To już lepiej zjeść jedna bułkę mniej i efekt będzie lepszy.
Także bez znaczenia w kontekście chudnięcia.
Ale zawsze warto ćwiczyć dla zdrowia.


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 17:59   #182
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88976914]To nie od ćwiczeń się chudnie, więc tak naprawdę możesz i tego nie robic. Ja byłam najchudsza nie uprawiając zadnego sportu. Cwiczenia po prostu pomagają w spalaniu kalorii, ale pomaga w tym też np. chodzenie pieszo zamiast samochodu itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE][1=9cffb82065bb3f723a6df43 6e81b5188e492fae5_62196da 88a487;88976907]Najwazniejszy jest deficyt kaloryczny, ktory uzyskasz z diety. Znam osoby, ktore schudly, a nie cwicza. Znam tez osoby, ktore popierdzielaja z cwiczeniami 5 razy w tygodniu, a tyja, bo maja bardzo niezdrowa diete, bogata w fastfoody. Najwazniejsze to wylicz, ile dziennie kalorii potrzebujesz (sa kalkulatory w necie, ja wyliczalam uzywajac takiego ze strony z Fabryki sily), potem odejmij od tego 10 - 20% (duzy deficyt na poczatek, wcale nie jest wskazany) i dorzuc cwiczenia np. 2 - 3 razy w tygodniu. Pilnuj, aby dieta nie byla uboga w bialko. Nie musza byc dywanowki - moze byc np. solidny spacer.[/QUOTE][1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88976961]Ćwicząc dywanowki prawie nic tych kalorii nie spalisz. To już lepiej zjeść jedna bułkę mniej i efekt będzie lepszy.
Także bez znaczenia w kontekście chudnięcia.
Ale zawsze warto ćwiczyć dla zdrowia.


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Wiecie dla mnie ćwiczenia jednak mają sens, bo
-cos tam spałam
- buduje jakąś tam kondycję
- jak już poćwiczę to łatwiej mi odmówić sobie czegoś do jedzenia na zasadzie "nie po to ćwiczyłam żeby żreć".

Obecnie nie chodzę do pracy, jestem na macierzyńskim, czyli przysłowiowo siedzę z dzieckiem w domu🤷 latem gdy dzień długi to chodziłam dużo na rower, a teraz? Nawet spacer z dzieckiem nie wchodzi w grę🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 18:02   #183
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Wiecie dla mnie ćwiczenia jednak mają sens, bo
-cos tam spałam
- buduje jakąś tam kondycję
- jak już poćwiczę to łatwiej mi odmówić sobie czegoś do jedzenia na zasadzie "nie po to ćwiczyłam żeby żreć".

Obecnie nie chodzę do pracy, jestem na macierzyńskim, czyli przysłowiowo siedzę z dzieckiem w domu latem gdy dzień długi to chodziłam dużo na rower, a teraz? Nawet spacer z dzieckiem nie wchodzi w grę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimo wszystko, zacznij od ograniczenia jedzenia, inaczej to bez sensu. Czemu nie możesz wyjść na spacer kiedy jasno?
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 18:04   #184
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Mimo wszystko, zacznij od ograniczenia jedzenia, inaczej to bez sensu. Czemu nie możesz wyjść na spacer kiedy jasno?
Wiesz, jak jest ładnie, to wychodzę, no ale cóż, nie łudzę się, że listopad będzie w tym względzie łaskawy 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 18:18   #185
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Wiecie dla mnie ćwiczenia jednak mają sens, bo
-cos tam spałam
- buduje jakąś tam kondycję
- jak już poćwiczę to łatwiej mi odmówić sobie czegoś do jedzenia na zasadzie "nie po to ćwiczyłam żeby żreć".

Obecnie nie chodzę do pracy, jestem na macierzyńskim, czyli przysłowiowo siedzę z dzieckiem w domu latem gdy dzień długi to chodziłam dużo na rower, a teraz? Nawet spacer z dzieckiem nie wchodzi w grę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale nikt nie napisał, że ćwiczenia nie mają sensu. Sens ma nawet 5 minutowy spacer.
Ale właśnie do ogólnej kondycji organizmu, a nie do chudnięcia.
Cwicz jak Ci wygodnie i jak masz czas.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 18:27   #186
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

No deficyt sprawia, że chudniemy, ale moim zdaniem jeśli dana osoba utrzymuje wagę przy określonej liczbie kalorii, to warto najpierw włączyć wysiłek fizyczny, później ciąć kalorie. Przecież tak też powstaje deficyt. Istnieje też prawdopodobieństwo, że ćwiczenia pomogą uregulować apetyt. A nawet jeśli ktoś ma nadwagę, a ćwiczy, to ciało wygląda inaczej i według mnie niekiedy lepiej niż u szczupłej osoby, która nie ćwiczy nic.

Postawiłabym na minimum 8 tysięcy kroków dziennie i np. treningi z Agatą Zając (na początku cardio, później może interwały). Do tego jakieś rozciąganie, podstawowe ćwiczenia siłowe, na razie z obciążeniem własnego ciała. Celowałabym też w rzadsze treningi i dłuższe, czyli właśnie 3 razy w tygodniu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 18:29   #187
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja właśnie ćwiczę, chodziłam na siłkę i naprawdę dawałam z siebie tyle i nie chudłam jakoś. Dlatego własne, że nie za bardzo dbałam o dietę, odpowiednie odżywianie. Raz jak zaczęłam ogarniać sobie dobrze jedzenie, tak przez 2 miesiące i chodziłam na siłkę, to faktycznie coś się zaczęło dziać i było naprawdę spoko. Brzuch mi spadł, z ud zeszło, z tyłka, powiem, że byłam zadowolona i jak nigdy nie dbałam oto, tak wtedy naprawdę było najlepiej.
Teraz mam problemy jakieś jelitowe, nie wiem już sama co mi jest, od roku. W pracy jem mało, jestem bez siły, bo nie jem, a jak jem to mi niedobrze i mam różne objawy, które właśnie powstrzymują mnie od jedzenia i dzięki temu jestem słaba. ;/ No i koło się zamyka. Na śniadania sałatki, jem ogólnie nienajgorszej, ale jakoś ani bardzo nie tyje, ani nie chudnę. No i teraz dołożyłam to "orbitrekowanie? i mam nadzieję, że coś się ruszy.
Zazdroszczę innym, którzy mogą jeść co chcą, w sensie no tak i zdrowo i fajnie Ja ciągle jadę na sałatkach na śniadanie i na obiad zupy / pierogi / domowe obiady - w niedużych porcjach. (mówię o pracy) - a pracuję 12 godzin - 4, czasem 5 dni w tygodniu.

Jak jest ktoś z RZESZOWA i ma chęć ogarnąć jakąś siłownie, to dawajcie znać.

Robicie tu jakieś PODSUMOWANIA MIESIĄCA?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 18:51   #188
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No deficyt sprawia, że chudniemy, ale moim zdaniem jeśli dana osoba utrzymuje wagę przy określonej liczbie kalorii, to warto najpierw włączyć wysiłek fizyczny, później ciąć kalorie. Przecież tak też powstaje deficyt. Istnieje też prawdopodobieństwo, że ćwiczenia pomogą uregulować apetyt. A nawet jeśli ktoś ma nadwagę, a ćwiczy, to ciało wygląda inaczej i według mnie niekiedy lepiej niż u szczupłej osoby, która nie ćwiczy nic.



Postawiłabym na minimum 8 tysięcy kroków dziennie i np. treningi z Agatą Zając (na początku cardio, później może interwały). Do tego jakieś rozciąganie, podstawowe ćwiczenia siłowe, na razie z obciążeniem własnego ciała. Celowałabym też w rzadsze treningi i dłuższe, czyli właśnie 3 razy w tygodniu.
Tylko jak zacznie ćwiczyć to pewnie będzie bardziej głodna, bez ograniczenia kalorii, a tym samym kontrolowania żarcia, wyjdzie na to samo. Jeżeli celem jest schudnąć, to trzeba zacząć w kuchni.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 19:04   #189
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Tylko jak zacznie ćwiczyć to pewnie będzie bardziej głodna, bez ograniczenia kalorii, a tym samym kontrolowania żarcia, wyjdzie na to samo. Jeżeli celem jest schudnąć, to trzeba zacząć w kuchni.
No ale wyżej napisała, że ćwiczenia mają być też motywacją do nieprzejadania się, więc najpierw niech poćwiczy, postara się jeść w chwilach, kiedy jest głodna i zobaczy co dalej. U osób, które nigdy nie były zbyt aktywne, wdrożenie ruchu może zdziałać cuda. Moja mama chociażby schudła tak z 20 kilo parę lat temu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 19:57   #190
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Oczywiście, że dieta jest ważna, ale ćwiczenia też generują jakiś tam deficyt. Tylko tu oprócz częstotliwości ma znaczenie długość i rodzaj treningu. Ćwicząc z cięzarami nawet i 6 godzin w tygodniu spali się zapewne mniej kalorii niż np. przy intensywnym kardio 3 godziny w tyodniu. Na pytanie ile razy w tygodniu ćwiczyć żeby schudnąć nie ma sensownej odpowiedzi.
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 20:32   #191
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Khloe
Ja mieszkam na zadupiu bez oświetlenia - więc wieczoren wsiadam w samochód,jadę te kilka kilometrów i tam zaczynam biegać. Często jest to 21-22:00, wybieram bezpieczne trasy gdzie jest duży ruch. Więc rowerem wydaje mi się jeszcze łatwiej. A jaki reset dla głowy po całym dniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 20:41   #192
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Wiecie dla mnie ćwiczenia jednak mają sens, bo
-cos tam spałam
- buduje jakąś tam kondycję
- jak już poćwiczę to łatwiej mi odmówić sobie czegoś do jedzenia na zasadzie "nie po to ćwiczyłam żeby żreć".

Obecnie nie chodzę do pracy, jestem na macierzyńskim, czyli przysłowiowo siedzę z dzieckiem w domu🤷 latem gdy dzień długi to chodziłam dużo na rower, a teraz? Nawet spacer z dzieckiem nie wchodzi w grę🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są bardzo fajne dywanówki na wyrabianie x kroków w określonym czasie.
Filmiki w typie: x steps in x minutes / walking workout / x mile workout.

Niektóre zahaczają o taniec, inne są bardziej w typie lekkiego TBC.
Z jakiś rok temu nawet zrobiłam ze 2 z ciekawości i byłam zaskoczona jak są wydajne.

Można w taki deszczowy dzień sobie zrobić, wiele miejsca na nie nie trzeba, żadnego sprzętu.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 20:59   #193
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Tylko jak zacznie ćwiczyć to pewnie będzie bardziej głodna, bez ograniczenia kalorii, a tym samym kontrolowania żarcia, wyjdzie na to samo. Jeżeli celem jest schudnąć, to trzeba zacząć w kuchni.
U mnie to tak nie działa, w sensie ćwiczenia nie powodują apetytu

Raczej odwrotnie, łapie się na tym,że jem z nudów 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 21:21   #194
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
U mnie to tak nie działa, w sensie ćwiczenia nie powodują apetytu

Raczej odwrotnie, łapie się na tym,że jem z nudów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli tak, no to ograniczenie przekąsek, z obojętnie jakiego powodu, wyjdzie na dobre
Myślę, że Cava ma dobre sugestie co do ćwiczeń w domu.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 05:31   #195
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Są bardzo fajne dywanówki na wyrabianie x kroków w określonym czasie.
Filmiki w typie: x steps in x minutes / walking workout / x mile workout.

Niektóre zahaczają o taniec, inne są bardziej w typie lekkiego TBC.
Z jakiś rok temu nawet zrobiłam ze 2 z ciekawości i byłam zaskoczona jak są wydajne.

Można w taki deszczowy dzień sobie zrobić, wiele miejsca na nie nie trzeba, żadnego sprzętu.
No właśnie zaczęłam z ciekawości szukać po yt i faktycznie takie coś jest

A nawet zobaczyłam fajne kilka filmików ze stepperem ( wiecie, ten kwadrat co się na niego wchodzi) i w przypływie motywacji zakupiłam na allegro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Jeżeli tak, no to ograniczenie przekąsek, z obojętnie jakiego powodu, wyjdzie na dobre
Myślę, że Cava ma dobre sugestie co do ćwiczeń w domu.
Wiadomo, w teorii wszystko świetnie, gorzej w praktyce 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 07:33   #196
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
No właśnie zaczęłam z ciekawości szukać po yt i faktycznie takie coś jest

A nawet zobaczyłam fajne kilka filmików ze stepperem ( wiecie, ten kwadrat co się na niego wchodzi) i w przypływie motywacji zakupiłam na allegro
Ten schodek to step.

Stepper to są takie jakby 2 pedały i na nich się chodzi w miejscu - taki jakby mini odbitek na same nogi.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 07:38   #197
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Kiedy bardzo się pilnowałam tzn. dieta i ćwiczenia 3 raz w tygodniu zjechałam kilka kg. Teraz znowu przytyłam, ale nie do wagi sprzed początków, nadal ćwiczę 2 razy w tygodniu, jak się uda to 3. No i ja wiem ze ciało jest fajniejsze, kondycja inna, a jem czasami bardzo nie zdrowo. Po prostu mam taki rodzaj balansu. Także można i sałatki i fastfoody i ćwiczenia, a wygląda to lepiej. Mam spokojna głowę.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 09:39   #198
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ten schodek to step.

Stepper to są takie jakby 2 pedały i na nich się chodzi w miejscu - taki jakby mini odbitek na same nogi.
No właśnie o ten schodek mi chodzi
Jak wpisałam w allegro czy na YT stepper to mi wyskakiwało to i to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 11:49   #199
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Kiedy bardzo się pilnowałam tzn. dieta i ćwiczenia 3 raz w tygodniu zjechałam kilka kg. Teraz znowu przytyłam, ale nie do wagi sprzed początków, nadal ćwiczę 2 razy w tygodniu, jak się uda to 3. No i ja wiem ze ciało jest fajniejsze, kondycja inna, a jem czasami bardzo nie zdrowo. Po prostu mam taki rodzaj balansu. Także można i sałatki i fastfoody i ćwiczenia, a wygląda to lepiej. Mam spokojna głowę.
Pewnie, że tak.
Mnie najbardziej wkurzają osoby, które mówiły, po co ćwiczę, jak potem jem np. jakiegoś FAST FOODa, to im mówię, że właśnie po to jem, bym mogła w spokoju raz w tygodniu / raz na 2 tygodnie owalić sobie jakieś świńskie żarcie.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-03, 13:46   #200
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Żaden człowiek nie wytrwa z restrykcjami które są ponad jego siły.
Najlepiej sobie ustalić swoje granice na swoje możliwości i faktycznie potrafić je trzymać.

Swoja drogą, znajoma Koreanka cisnęła całe życie 6 treningów tygodniowo: godzinka na siłce + 15 km na biezni tylko po to żeby móc żreć (jedzeniem już tego nie nazwę). Figura marzenie, a w ich kulturze to wiecie, nasza europejska szczupłosc jest gruba Teraz ma problemy zdrowotne, z innego powodu, nie przez treningi, ale już się nie może doczekać powrotu na siłownię, bo jej źle, że nie może jeść tyle co zawsze Fakt jednak, że ona na co dzień działa jak cyborg, a nie normalny człowiek. jest to jednak chyba wyjątkowy przypadek.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 14:50   #201
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Trzeba wszystko dostosować pod siebie, pod swój organizm, monitorować co pasuje, a co nie... Mordercze treningi, jakieś wielkie restrykcje mogą szybko zniechęcić. Najlepiej właśnie powoli iść do celu. U mnie o ile lepiej idzie np. ćwiczenie - choć i z tym nie jest łatwo - z motywacją, tak z jedzeniem już właśnie kiepsko.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 15:10   #202
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Trzeba wszystko dostosować pod siebie, pod swój organizm, monitorować co pasuje, a co nie... Mordercze treningi, jakieś wielkie restrykcje mogą szybko zniechęcić. Najlepiej właśnie powoli iść do celu. U mnie o ile lepiej idzie np. ćwiczenie - choć i z tym nie jest łatwo - z motywacją, tak z jedzeniem już właśnie kiepsko.
Prawda
Z tym, ze niektorzy lubia mordercze treningi i nie zniecheci to, ja tak mam, ale też i nigdy nie robię cos na sile, jak czuje ze organizm nie ma siły, wtedy zwalniam obroty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 15:22   #203
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prawda
Z tym, ze niektorzy lubia mordercze treningi i nie zniecheci to, ja tak mam, ale też i nigdy nie robię cos na sile, jak czuje ze organizm nie ma siły, wtedy zwalniam obroty
Tak, tylko jak ktoś rozpoczyna przygodę z ćwiczeniami i od razu leci na maxa, to może zniechęcić hehe.
Ja też lubię sobie dać w d***ko
Ja to najbardziej zadowolona byłabym z treningów personalnych hehe.
Musze taką przyjemność sobie sprawić chyba na wiosnę, co by formę na lato zrobić w końcu, he.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 15:41   #204
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Tak, tylko jak ktoś rozpoczyna przygodę z ćwiczeniami i od razu leci na maxa, to może zniechęcić hehe.
Ja też lubię sobie dać w d***ko
Ja to najbardziej zadowolona byłabym z treningów personalnych hehe.
Musze taką przyjemność sobie sprawić chyba na wiosnę, co by formę na lato zrobić w końcu, he.
Hah, jak zaczynalam to po kwadransie cardio jak padlam tak zgon byl Ale pamietam, ze tez lecialam na max, w sensie dawalam z siebie maximum, ale no tak juz mam skrzywione
Nie mialam personalnych nigdy, sama ukladam na podstawie tego co wiem, albo posilkuje sie trenerami z netu i ich rozpiskami, jak nie mam weny z wymyslaniem, ale to na pewno kolosalna roznica takie personalne Gdybym nie byla leniem, ktory nie lubi chodzic cwiczyc poza dom, to bym sobie taki fundnela tez
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2021-11-03 o 15:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 07:10   #205
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hah, jak zaczynalam to po kwadransie cardio jak padlam tak zgon byl Ale pamietam, ze tez lecialam na max, w sensie dawalam z siebie maximum, ale no tak juz mam skrzywione
Nie mialam personalnych nigdy, sama ukladam na podstawie tego co wiem, albo posilkuje sie trenerami z netu i ich rozpiskami, jak nie mam weny z wymyslaniem, ale to na pewno kolosalna roznica takie personalne Gdybym nie byla leniem, ktory nie lubi chodzic cwiczyc poza dom, to bym sobie taki fundnela tez
Hehe, ja też daje z siebie trochę, ale wiem, ze to nie max.
No mnie jedynie trener chyba zmobilizuje żeby w końcu mieć jako taką formę / figurę, która mi się spodoba.

Jeszcze mam do WAS pytanie... Ja kto jest z tym SPALANIEM i TĘTNEM... W której to fazie najlepiej się tam spala. Kiedyś to ogarniałam i wydaje mi się, że 2-3 faza. Mam smartband i sobie monitoruje mniej więcej - wiadomo, nie jest to super ekstra wiarygodne, ale można się posiłkować mniej więcej.
Tu wrzucę mój ostatni "trening" na orbitreku. Czy ja to DOBRZE ROBIĘ?
Na pewno lepiej to ogarniacie niż ja, może pomożecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (27,7 KB, 56 załadowań)
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 11:48   #206
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Hehe, ja też daje z siebie trochę, ale wiem, ze to nie max.
No mnie jedynie trener chyba zmobilizuje żeby w końcu mieć jako taką formę / figurę, która mi się spodoba.

Jeszcze mam do WAS pytanie... Ja kto jest z tym SPALANIEM i TĘTNEM... W której to fazie najlepiej się tam spala. Kiedyś to ogarniałam i wydaje mi się, że 2-3 faza. Mam smartband i sobie monitoruje mniej więcej - wiadomo, nie jest to super ekstra wiarygodne, ale można się posiłkować mniej więcej.
Tu wrzucę mój ostatni "trening" na orbitreku. Czy ja to DOBRZE ROBIĘ?
Na pewno lepiej to ogarniacie niż ja, może pomożecie.
No ciezko ciagle na max jechac, ale staram sie
A to nie, ja z kolei nie mam problemu z mobilizacja, nigdy nie mialam Forme i figure mam w sumie caly czas, wiec tutaj nie musze kombinowac jak podkrecic


A to nie jest tak, ze tetno powyzej iles tam oznacza spalanie? Oczywiscie zgodnie do wieku i wagi, wiec indywidualnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 14:14   #207
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ciezko ciagle na max jechac, ale staram sie
A to nie, ja z kolei nie mam problemu z mobilizacja, nigdy nie mialam Forme i figure mam w sumie caly czas, wiec tutaj nie musze kombinowac jak podkrecic


A to nie jest tak, ze tetno powyzej iles tam oznacza spalanie? Oczywiscie zgodnie do wieku i wagi, wiec indywidualnie.
No właśnie niby jest tak z tym tętnem, ale wiem, ze gdzieś było napisane, w której tam jakiejś fazie jest. Kiedyś jakoś zwracałam uwagę, żeby najlepiej to ćwiczyć na tym ŻÓŁTYM POZIOMIE (tak jak na screenie z tej apki mojej), czy jakoś tak.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 16:11   #208
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
No właśnie niby jest tak z tym tętnem, ale wiem, ze gdzieś było napisane, w której tam jakiejś fazie jest. Kiedyś jakoś zwracałam uwagę, żeby najlepiej to ćwiczyć na tym ŻÓŁTYM POZIOMIE (tak jak na screenie z tej apki mojej), czy jakoś tak.
O fazach to nie slyszlam, ale o tetnie powyzej iles tam w zaleznosci od osoby to tak, tylko dawno to czytalam, jeszcze pamietam, ze za wysokie tetno za dlugo powoduje ze spala sie nie tluszcz ale miesnie czy jakos tak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 16:47   #209
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O fazach to nie slyszlam, ale o tetnie powyzej iles tam w zaleznosci od osoby to tak, tylko dawno to czytalam, jeszcze pamietam, ze za wysokie tetno za dlugo powoduje ze spala sie nie tluszcz ale miesnie czy jakos tak
No tak też czytałam, to z tymi mięśniami.
O i oczywiście, miałam dzisiaj iść pobiegać po pracy i co nie dość, że muszę zahaczyć o 4 punkty - wracając z prascy, to jeszcze pada... Ale peeeech...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 18:40   #210
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
No tak też czytałam, to z tymi mięśniami.
O i oczywiście, miałam dzisiaj iść pobiegać po pracy i co nie dość, że muszę zahaczyć o 4 punkty - wracając z prascy, to jeszcze pada... Ale peeeech...
Mnie by sie nie chcialo isc biegac, a juz po poludniu w ogole ale np bieznie w domu moglabym miec, odpalilabbym sobie jakis film i sru, bo wychodzic biegac nienawidze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 13:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.