Suknia ślubna z muślinu - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-21, 21:08   #181
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Powiem tak : tylko przy numerze dwa mam orgazm
Jedynka wygląda na średniej jakości, pozostałe są jakoś mało spektakularne, brakuje im splendoru.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2010-03-21 o 21:09
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 21:27   #182
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

moim zdaniem najfajniejsza jest 1 i 4. Druga sprawia wrażenie ciążowej, podobnie z resztą jak 3 (aczkolwiek trudno powiedziec tak do końca, bo to nie ty jestes na zdjęciach). 4 jest jak dla mnie swietna, ale zastanawiam się czy w bieli nieco nie straci - bardzo podoba mi sie czarna
Generalnie moim skromnym zdaniem, 1 najwięcej robi dla twojej figury (tylko zdecydowanie bez tego bolerka co masz założone na zdjęciu), jesteś zgrabna, więc warto to podkreślić. Ale to tylko moja opinia
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-03-21 o 21:29
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 21:48   #183
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Powiem tak : tylko przy numerze dwa mam orgazm
Jedynka wygląda na średniej jakości, pozostałe są jakoś mało spektakularne, brakuje im splendoru.
Dzięki wielkie, bardzo cenna wypowiedź dla mnie

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
moim zdaniem najfajniejsza jest 1 i 4. Druga sprawia wrażenie ciążowej, podobnie z resztą jak 3 (aczkolwiek trudno powiedziec tak do końca, bo to nie ty jestes na zdjęciach). 4 jest jak dla mnie swietna, ale zastanawiam się czy w bieli nieco nie straci - bardzo podoba mi sie czarna
Generalnie moim skromnym zdaniem, 1 najwięcej robi dla twojej figury (tylko zdecydowanie bez tego bolerka co masz założone na zdjęciu), jesteś zgrabna, więc warto to podkreślić. Ale to tylko moja opinia
No właśnie, ku mojemu zaskoczeniu ani w 2 ani w 3 nie wyglądam jak w ciążówce. Pewnie dlatego, ze w modelach, które mierzyłam jest malutko tych zakładek i są one na samym środku, boki są gładkie i też ładnie modelują sylwetkę. 4 w ecru nic nie traci, jest boska, ale będę zamawiała białą i tak. A w 1 bolerko definitywnie do wymiany. Marzy mi się do niej, albo do 2 takie z bufiastymi rękawami.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 06:40   #184
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Witam kobietki

Jutro wybieram się na rejs bo salonach ślubnych, może coś wpadnie mi w oko niekoniecznie drogiego Chociaż w wątpie w to więc krawcowa i tak czeka w rezerwie na maj.

Jestem wielka przeciwniczką kół ale chyba się zdecyduje na nie wbrew swoim przekonaniom a to sprawa tego filmiku. Jak koło jest dobrze dobrane to nie widać go w tańcu a pieknie nadaje kształt sukni.

http://www.youtube.com/watch?v=2xx5P...eature=related
kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:16   #185
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Moniaslo masz wspaniala suknia bardzo stylowa skromna poprostu sliczna
Mysle ze welon wystarcza calkowicie, taki urok sukni odkrywa ramiona ,a przesadzonego dekoltu nie ma.
Wydaje mi sie ze bolerko niepotrzebne chociaz niewiadomo jaka bedzie pogoda, jesli bedzie chlodno bolerko wskazane jesli nie zostaw jak jest.
Jest swietnie!
A jeszcze jedno z jakiego salonu jest ta suknia?Tak z ciekawosci pytam bo swoja juz mam

Gratuluje wyboru
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".

Edytowane przez butters
Czas edycji: 2010-03-24 o 13:23
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 19:10   #186
maarrggoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 188
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

hej muslinowe dziewczyny tym razem wrzucam fotki z ostatniej przymiarki no i lepszej jakości teraz już tylko drobne poprawki i w poniedziałek ma byc gotowa
Jak Wam sie podoba?? no i welon czy woalka?????
maarrggoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 19:18   #187
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Bardzo ładna suknia, świetnie dopasowane kolczyki Moim zdaniem lepiej delikatny welon. Wydaje mi się, że woalka, choć śliczna, to jednak inny styl - retro, a suknia muślinowa inny - dziewczęcy.

A może jeszcze ktoś się wypowie, którą suknię ja mam wybrać, bo spać po nocach nie mogę ;-)
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 19:58   #188
Mortycja84
Raczkowanie
 
Avatar Mortycja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

[QUOTE=Dorotheaa;18046318]Kurczę, dziewczynki... zrobiłam rajd po salonach z siostrą i zgłupiałam... Zawężyłyśmy krąg poszukiwań do trzech kiecuszek i każda z nich jest idealna, w każdej świetnie się czuję i nie mam pojęcia którą wybrać. Do tego dochodzi czwarta - ta którą prawie zamówiłam wcześniej. Niestety nie mam zdjęć na mnie, bo oczywiście w salonach nie wolno robić, a nawet dwóch z nich nie ma w necie... Pokażę Wam podobne, może mi pomożecie...


W sukni nr 1 bardzo mi się podobasz ale tak jak mówiłam wcześniej bolerko nie pasuje. Suknia nr 2 - hmm może to wina zdjęcia ale jakoś nie przemawia do mnie, mam wrażenie jakby spadała modelce z biustu Suknia nr 3 boska ! Ciekawa jestem jak wyglądała na Tobie Suknia nr 4 całkiem, całkiem tylko,że ja cały czas mam jej wizję w czarnym kolorze i nie umiem sobie jej wyobrazić w bieli
Hmm pomogłam ?

maarrggoo wyglądasz ślicznie ale mimo, że jestem przeciwniczką welonów to uważam, że w Twoim przypadku będzie wyglądał lepiej niż wolka
__________________
www.insimia.pl
Mortycja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 15:39   #189
6000ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

A tak wyglada moja suknia, tez zakochalam sie w muslinie i uwazam ze jest cudownie zwiewny i kobiecy. Idealny na letnie sluby Lekki i zwiewny, jak mgielka.
6000ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:23   #190
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez maarrggoo Pokaż wiadomość
hej muslinowe dziewczyny tym razem wrzucam fotki z ostatniej przymiarki no i lepszej jakości teraz już tylko drobne poprawki i w poniedziałek ma byc gotowa
Jak Wam sie podoba?? no i welon czy woalka?????
Pięknie wygladasz Masz super figurkę i suknia jeszcze ten fakt podkresla A co do welonu czy wolaki mnie tez wydaje się że jednak welon. Suknia jest zwiewna więc taki lekki welon bedzie super wygladał

Ewko Twoja suknia równiez bardzo przypadła mi do gustu, lubię takie dziewczece i zwiewne kroje
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:57   #191
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dorothea jesli sukienka nr 4 swietnie na tobie lezy i pasuje do figury to mysle ze bedzie to najbardziej trafny wybor.Wiekszosc PM poszukuje sukienki pod takim katem zeby pasowala do typu figury.
Na twoim miejscu wybralabym ta sukienke, ktora dobrze lezy na tobie i dobrze sie w niej czujesz.

Marrggoo przylacze sie do wiekszosci welon swietnie pasuje do delikatnej sukni.
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 17:39   #192
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość
Dorothea jesli sukienka nr 4 swietnie na tobie lezy i pasuje do figury to mysle ze bedzie to najbardziej trafny wybor.Wiekszosc PM poszukuje sukienki pod takim katem zeby pasowala do typu figury.
Na twoim miejscu wybralabym ta sukienke, ktora dobrze lezy na tobie i dobrze sie w niej czujesz.

Marrggoo przylacze sie do wiekszosci welon swietnie pasuje do delikatnej sukni.
No właśnie mój problem polega na tym, że w każdej z wklejonych sukienek czuję się świetnie i nie mam im nic do zarzucenia. W każda z nich też dobrze podkreśla moją figurę... heh... ;-)
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:06   #193
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Witam, również podobają mi się zwiewne suknie i myślałam o sukni muślinowej, ale trafiłam jednak na szyfonową, materiał wygląda dosyć podobnie. Wesele mam na sierpień, suknia już zamówiona, teraz powoli myślę o dodatkach. Myśle, że zdecyduję się na szal plus wąski krótki welon, lepiej pewnie byłoby w ogóle bez welonu, ale welon dodaje uroku.

Bardzo lubię wyrazistą biżuterię, może dlatego, że jestem dosyć delikatnej urody , ale tutaj chyba nie będzie pasować.

Wasze suknie są również bardzo mi sie podobają

co do bukiety bardzo spodobał mi się ten, ale boje się, że może byc problem, bo nie wiem dokładnie co to za kwiaty. na pewno są róże, ale reszty nie spisałam- zdjecie jest z jakiejs anglojęzycznej gazety sprzed roku.
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:10   #194
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Co do wyboru z 4 suknie, mnie sie najbardziej podoba ostatnia, ale bez wizji w modelce to naprawde ciężko ocenić.
Kiedy szukałam mojej sukni byłam w około 7-8 salonach w i każdym coś mi się spodobało. Potem wróciłam, ale mierzylam tylko te wybrane suknie starałam się mierzyć je jednego dnia. I przy większości okazało się, że drugim razem nie podobały mi się aż tak. Myślę, że eliminacja to najlepszy sposób wyboru
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:30   #195
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Aniolina Pokaż wiadomość
Co do wyboru z 4 suknie, mnie sie najbardziej podoba ostatnia, ale bez wizji w modelce to naprawde ciężko ocenić.
Kiedy szukałam mojej sukni byłam w około 7-8 salonach w i każdym coś mi się spodobało. Potem wróciłam, ale mierzylam tylko te wybrane suknie starałam się mierzyć je jednego dnia. I przy większości okazało się, że drugim razem nie podobały mi się aż tak. Myślę, że eliminacja to najlepszy sposób wyboru
Dokładnie tak zrobiłam Każda suknia jest z innego salonu, gdy mierzyłam je drugi raz udało mi się odrzucić kilka, ale zostały te 3, a nie chcę 10 razy łazić i przymierzać tych samych sukien, bo by chyba ekspedientki zaczęły uciekać na mój widok ;-) Na razie zbieram głosy wśród rodziny, znajomych i tutaj na forum i pójdę po Świętach zmierzyć z kimś i zadecydować ostatecznie. No... chyba, że jeszcze coś mi wpadnie w oko :P

Bardzo ładna ta Twoja suknia
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 11:03   #196
moniaslo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Kurczę, dziewczynki... zrobiłam rajd po salonach z siostrą i zgłupiałam... Zawężyłyśmy krąg poszukiwań do trzech kiecuszek i każda z nich jest idealna, w każdej świetnie się czuję i nie mam pojęcia którą wybrać. Do tego dochodzi czwarta - ta którą prawie zamówiłam wcześniej. Niestety nie mam zdjęć na mnie, bo oczywiście w salonach nie wolno robić, a nawet dwóch z nich nie ma w necie... Pokażę Wam podobne, może mi pomożecie...

1) Suknia, którą pokazywałam wcześniej. Teraz trochę mi się odwidziała, bo wszystkie kolejne mierzyłam bez koła i czułam się świetnie, a tę miałam na sobie tylko z halką (na zdjęciu jestem ja).

2)To nie dokładnie ta, ale bardzo podobna "moja" nie ma maszczeń na biuście, prawie taką samą ozdobę, ale pod nią zaledwie 5 zakładeczek, po bokach jest wszyta gładko, dzięki czemu wyglądam smukło i zgrabnie.

3) To też nie dokładnie ta, ale różni się delikatnie układem materiału na biuście. Wyglądam smukło i zgrabnie, a ten szal jest fantastyczny, bo można go upiąć na co najmniej 5 sposobów

4)Suknia w której wyglądam dużo lepiej niż modelka. Dzięki układowi falbanek w ogóle nie widać szerokich bioder, a jednocześnie ładnie opływają one talię. Niezwykle oryginalna i do tego cudne bolerko!

Wszystkie mają podobną cenę, są nietuzinkowe i wygodne. I co ja mam zrobić??? Którą wybrać???

PS. Oczywiście czwórka będzie w kolorze białym :P
Dorotheaa, suknia nr 2 jest cudowna Skromna, ale jednocześnie nietypowa, kwiat i szal dodają jej lekkości Wybrałaś już?
Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość
Moniaslo masz wspaniala suknia bardzo stylowa skromna poprostu sliczna
Mysle ze welon wystarcza calkowicie, taki urok sukni odkrywa ramiona ,a przesadzonego dekoltu nie ma.
Wydaje mi sie ze bolerko niepotrzebne chociaz niewiadomo jaka bedzie pogoda, jesli bedzie chlodno bolerko wskazane jesli nie zostaw jak jest.
Jest swietnie!
A jeszcze jedno z jakiego salonu jest ta suknia?Tak z ciekawosci pytam bo swoja juz mam

Gratuluje wyboru
Dziękuję Suknię kupiłam w salonie Susan Blanche w Warszawie. Śliczna sukienka za niską cenę
Pozdrawiam
moniaslo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 13:01   #197
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dorothea oj pokomplikowalo sie wszystkie jestesmy w kropce niewiemy ktora sukienka najladniejsza, bo wszystkie ladne najlepiej zagraj w kamien papier i nozyce

tak swoja droga napisz, ktora suknie wybralas czekamy i pomozemy

Moniaslo jestesmy zagorzalymi fankami Twojej sukni ! xD
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".

Edytowane przez butters
Czas edycji: 2010-03-29 o 13:05
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 15:14   #198
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez moniaslo Pokaż wiadomość
Dorotheaa, suknia nr 2 jest cudowna Skromna, ale jednocześnie nietypowa, kwiat i szal dodają jej lekkości Wybrałaś już?
Chodzi Ci o dwójkę, czy trójke? Bo w dwójeczce nie ma szala, a kwiat jest z kryształków. Mierzyłam ostatnio też w Madonnie oryginał trzeciej sukni, czyli Eboli, która jest na zdjęciach, ale paradoksalnie wyglądałam kiepsko, jakos tak inaczej się układała. W ogóle w Madonnie nic nie mnie zachwyciło, nawet moje pierwotne typy.


Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość
Dorothea oj pokomplikowalo sie wszystkie jestesmy w kropce niewiemy ktora sukienka najladniejsza, bo wszystkie ladne najlepiej zagraj w kamien papier i nozyce

tak swoja droga napisz, ktora suknie wybralas czekamy i pomozemy
Jadę do domu na święta, skonsultuję się z mamą, teściową i kuzynkami, zobaczę, co z tego wyniknie. Później pójdę ostatni raz z koleżanką i... kolegą i zadecyduję ostatecznie :P Jak nadal nie będę wiedziała, która jest najładniejsza, to zastosuję kryterium mojego taty, czyli wybiorę najtańszą

Oczywiście dziękuję Wam za wszelkie opinie, choć są rozbieżne, to i tak mi bardzo pomagają

Edytowane przez Dorotheaa
Czas edycji: 2010-03-29 o 15:16
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 15:31   #199
Trufflette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Ja mam taką - też z muślinu... Może kogoś zainspiruje
Trufflette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 15:35   #200
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Trufflette Pokaż wiadomość
Ja mam taką - też z muślinu... Może kogoś zainspiruje
Mon Cheri, o ile dobrze poznaję
Piękna
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 15:44   #201
moniaslo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o dwójkę, czy trójke? Bo w dwójeczce nie ma szala, a kwiat jest z kryształków. Mierzyłam ostatnio też w Madonnie oryginał trzeciej sukni, czyli Eboli, która jest na zdjęciach, ale paradoksalnie wyglądałam kiepsko, jakos tak inaczej się układała. W ogóle w Madonnie nic nie mnie zachwyciło, nawet moje pierwotne typy.

Tak miałam na mysli trójkę) Bardzo często jest tak, że po przymiarce suknia już tak nie zachwyca. Ja miałam tak z moimi typami.
W końcu kupiłam sukienkę, która mamie się spodobała. Zrobiłam jej przyjemność i przymierzyłam . A przy wstępnym oglądaniu katalogu, nawet nie zwróciłam na nią uwagi. Gdyby nie mama...
moniaslo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 18:40   #202
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Ja myślę, ze ekspedientki w sklepie są przyzwyczajone, ze panny przychodzą po kilka razy. Przynajmniej ja nie miałam z tego powodu nieprzyjemności, a suknie, na którą się zdecydowałam mierzyłam 4 razy przed decyzja W ogóle jak się mierzy 1 model to dosyć szybko trwa, a jak sie jeszcze przyjdzie do 16 w tygodniu to już w ogóle luz, bo nie ma dużo ludzi.
Uwielbiam te zwiewne doły tych sukni, bo to właściwie wszystkie maja podobne
Powodzenia w wyborze
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 07:46   #203
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Aniolina Pokaż wiadomość
Ja myślę, ze ekspedientki w sklepie są przyzwyczajone, ze panny przychodzą po kilka razy. Przynajmniej ja nie miałam z tego powodu nieprzyjemności, a suknie, na którą się zdecydowałam mierzyłam 4 razy przed decyzja W ogóle jak się mierzy 1 model to dosyć szybko trwa, a jak sie jeszcze przyjdzie do 16 w tygodniu to już w ogóle luz, bo nie ma dużo ludzi.
Uwielbiam te zwiewne doły tych sukni, bo to właściwie wszystkie maja podobne
Powodzenia w wyborze
Aniolina dolaczam sie do Twojej opinii uwazam, ze wybor sukni to powazna sprawa.
Cenowo kupno sukni jest jak kupno samochodu i tu nie ma zartow w takim przedziale cen.Dlatego uwazam, ze nie ma czego sie wstydzic .Trzeba przymierzac i wybierac suknie po to sa.A ekspedientki moga sie tylko cieszyc ze PM wraca do salonu i rozwaza kupno sukni.
Jesli sprzedawca zacznie krecic nosem to znaczy, ze on jest na nieodpowiednim miejscu i salon nie jest godny zaufania.

Trufllete tak Twoja suknia mnie inspiruje...do wyrzucenia mojej
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 16:03   #204
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość
Aniolina dolaczam sie do Twojej opinii uwazam, ze wybor sukni to powazna sprawa.
Cenowo kupno sukni jest jak kupno samochodu i tu nie ma zartow w takim przedziale cen.Dlatego uwazam, ze nie ma czego sie wstydzic .Trzeba przymierzac i wybierac suknie po to sa.A ekspedientki moga sie tylko cieszyc ze PM wraca do salonu i rozwaza kupno sukni.
Jesli sprzedawca zacznie krecic nosem to znaczy, ze on jest na nieodpowiednim miejscu i salon nie jest godny zaufania.

Trufllete tak Twoja suknia mnie inspiruje...do wyrzucenia mojej
To powiem Wam, ze jak ostatnio byłam w jednym salonie dwa razy - za pierwszym razem sama a za drugim z siostrą, to ekspedientka (fakt faktem, że jedna z najbardziej konkretnych i pomocnych) ostrzegała mnie, że jak będę chciała przymierzyć trzeci raz suknię, to żebym przyszła przed początkiem kwietnia, bo ponoć od kwietnia mają mieć taką zasadę, ze tylko jeden raz będzie można mierzyć suknię :-| Mówiła, że to niby zalecenie odgórne i oni muszą się dostosować. Dobrze, że suknie tam mierzone nie wylądowały w mojej pierwszej trójce, bo nie miałabym ochoty iść tam jeszcze raz...
Moim zdaniem bardzo dziwna zasada i na niekorzyść dla salonu...
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 19:52   #205
afi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

A tutaj moja muślinowa sukienka na 29 maja Po długich poszukiwaniach udało się odnaleźć tę wymarzoną... bez zbędnych dodatków i świetnie podkreślającą figurę. Teraz czeka mnie wybór dodatków, co wcale nie wydaje się łatwiejsze niż wybór sukni.
afi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:12   #206
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez afi Pokaż wiadomość
A tutaj moja muślinowa sukienka na 29 maja Po długich poszukiwaniach udało się odnaleźć tę wymarzoną... bez zbędnych dodatków i świetnie podkreślającą figurę. Teraz czeka mnie wybór dodatków, co wcale nie wydaje się łatwiejsze niż wybór sukni.

afi, ja również uwielbiam prostotę i szczerze - to jedna z najpiękniejszych sukni jakie widziałam Świetny wybór
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 16:15   #207
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Przepiekna, ja bym do tego widziala albo dlugie kolczyki i wyrazna bransoletke, albo albo bardzo delikatne kolczyki wkrety i jakis wyrazny naszyjnik. Ta modelka ma fajne kolczyki
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 14:20   #208
afi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Aniolina Pokaż wiadomość
Przepiekna, ja bym do tego widziala albo dlugie kolczyki i wyrazna bransoletke, albo albo bardzo delikatne kolczyki wkrety i jakis wyrazny naszyjnik. Ta modelka ma fajne kolczyki
Aniolina - też zastanwiam się nad takimi właśnie kolczykami. To był pierwszy trop Wtedy już żadnych innych dodatków nie planuję, żeby nie przyćmić urody sukienki. Ewentualnie jakiś delikatny kwiat wpięty we włosy, no i welon. Z nim mam największy problem, bo najchętniej wystapiłabym bez. Z drugiej jednak strony ten jeden raz w życiu będę miała okazję go założyć.
afi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:02   #209
aszi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Mam pytanie, czy materiał "muślin" mnie się? Jak wyglądają sukienki po wyjściu np. z Kościoła?
aszi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 09:00   #210
aleczka_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: okolice Białegostoku
Wiadomości: 3
GG do aleczka_84
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

hmm a moja suknia wyglada tak. i znalazlam krawcowa ktora mi ja uszyje za 1500zl ale mam farta hehe
aleczka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-08 16:43:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.