pomozcie mam dylemat - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 12:32   #181
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: pomozcie mam dylemat

No coz, ja bym powiedziała w ten sposób- nie wiesz co robić to nie rób nic! Nie ma przymusu kupowania czegokolwiek ani nie ma przymusu jechania gdziekolwiek. To że ma sie pieniądze to nie znaczy że trzeba sie nimi uszczęśliwiać i buszowac po sklepach w poszukiwaniu zachcianek. Jak to mówią, chocby sie wykupiło cały salon odzieżowy to i tak człowiek nie bedzie przez to szcześliwszy. Podobnie jest z kosmetykami. Jak sie czeka na jakies perfumy rok i sie na nie skrupulanie ciuła to taki flakonik po zakupie stanowi niemalże relikwie. A w hurcie zapomina sie po co to wszystko i wogole na co.
Z wycieczek polecam samodzielny wyjazd własnie na wiosne na Polinezje Francuska- pełny raj, a region bezpieczniejszy od Karaibów i bez zagrozenia kataklizmami. Nie wspominajac o niezadeptanej rafie koralowej i luksusowych domkach ze szklanym dnem przez które widać rybki
Aha- polecam nauczyc sie spędzac czas bez wydawania pieniędzy (to jest możliwe, w ramach tzw głodówki!)No i zbliża sie Finał Orkiestry!
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 12:41   #182
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Ceny pobytu na Dominikanie sa oparte na terminie w jakim sie tam jedzie, jesli ktos koniecznie musi zobaczyc Dominikane, to moze pojechac w porze deszczowej i wtedy bedzie tanio, natomiast wyjazd w sezonie hot, potrafi byc drozszy nawet kilka razy.

Standardy hoteli 4+ i 5* tez sie miedzy soba roznia.

Roznica moze byc tez w cenie nawet w tym samym hotelu, bo to zalezy od pokoju.

To tak gwoli wyjasnienia roznicy w cenach.

Mysle, ze na forum Podroze mozna przeczytac wiecej na ten temat.
no wlasnie a jaki jest sens jechac w pore deszczowa ,wydac kupe kasy i zamiast slonca widziec chmury i zachmurzone niebo? ...od maja juz zaczyna ise tam pora deszczowa a miesiace zimowe sa najlepszym okresem zeby tam pojechac.
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:09   #183
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu mialabym sie wstydzic ,pozatym to wspolny dylemat ,nie tylko ja mam watpliwosci .My jestesmy e soba szczerzy i otwarci ,dokladnie mowimy o swoich potrzebach . Nie jestesmy przeciez tylko parą ale tworzymy rodzine ,mamy dziecko ..to tez co innego.

czy zalezy mu na wycieczce wczoraj powiedzial mi ,ze to ja decyduje i mam zrobic tak ,zeby to ja byla szczeliwa i kazda moja decyzja bedzie dla niego odpowiednia(bo dla niego najwazniejsze jest moje szczescie) tyle ze ja nie lubie decydowadc ,tymabrdziej za dwojga.
A TERAZ NA POWAZNIE.

tylko DOJRZAłY związek dwojga ludzi polaga na tym,żeby dawać,a nie TYLKO brać.
jeśli on chce,żebyś ty była szczęśliwa,to ty też pragnij ,żeby on był szczęśliwy.
jedynym kompromisem,zebyście oboje byli szczęśliwi to wycieczka.
bo
-po pierwsze pojedziecie razem
-spędzicie cudowne wakcje
-odpopczniecie od zgiełku
-a czas spędzony razem scementuje wasz związek.
wyając pieniądze tylko na swoje przyjemności nauczycie się egoizmu w związku.
jeśli każdy z was bedzie ciągnął tylko dla siebie,szybko bedziecie się tylko mijac w domu.
ty bedziesz obrastać niepotrzebnymi zakupami,żeby się uszczęśliwić,a on bedzie spędzał czas na siłowni.
to nie tak ma być.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:09   #184
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: pomozcie mam dylemat

Przypomniało mi sie. Trzeba iść do psychologa (jak sie nie ma wsparcia w najblizszej rodzinie) albo pomedytowac w samotności o wartościach. Mam takie wrażenie domorosłego psychologa że cos tam jest nieprawidłowego w osobowości (bez urazy!) Wiec albo isc do kosciola albo na jakies medytacje sie udac. Przemyslec pare spraw. Superniania powiedziałaby że dla dziecka wszystko jedno za ile ma zabawki i gdzie spędza wakacje- najważniejsze że mama i tata maja dla niego duuuuzo czasu. Bo jak mama przy kompie albo w sklepie siedzi a tata w pracy albo na siłowni albo w pubie z kolegami to ciezko z doby wykroic kilka godzinek dla pociechy. A żadna nianka rodzicem nie będzie.
To tak na marginesie, bo troszke sie przestraszyłam ogólnym podejściem do życia młodej mamy.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:37   #185
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: pomozcie mam dylemat

Post mi zalecial troche : "patrzcie jaka jestem fajna i ile mam kasy..."


zupełnie inaczej by to zabrzmiało i inaczej byś została przyjęta gdybyś bardziej taktownie ujęła pytanie.
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:08   #186
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez Sadek
Z Twojej wypowiedzi troszkę wynika że facet biznesmen powinien siedziec w pracy, zarabiać i cwiczyc na silowni a kobieta siedziec w domu z maluchami w otoczeniu kucharek i innych pomocy, spedzac czas na nudnych pogawędkach z koleżankami i wybierac drogie perfumy które pomagają zapomnieć o ciężkim losie...
To chyba nie jest tak
Nie mam pojęcia gdzie to wyczytałeś bo nic takiego nie napisałam, może projektujesz na mnie własne pomysły i przekonania.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:19   #187
jenifer198
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Najbliższa okolica
Wiadomości: 2 501
Dot.: pomozcie mam dylemat

Powiem tak ogólnie jestem w szoku pewnych wypowiedzi. To przykre, że jak ktoś ma "pieniężny" dylemat i mówi o tym głośno to się go krytykuje, jakby escada nie podała konkretnych sum, wszystko byłby "cacy"

Co do dylematu autorki, jedź na wycieczkę

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
bo w tym wieku dziecko to najczesciej wpadka. tymbardziej jesli nie ma slubu.
naprawdę? znam pary, które w "takim" (?) wieku z własnych chęci starają się o dziecko, nie biorą ślubu, bo to nie jest dla nich najważniejsze, w sensie papierek ich związku nie scementuje, nie dla każdego ślub to priorytet. Żeby nie było, jestem po ślubie, żyję w szczęśliwym związku


Cytat:
Napisane przez arktyczna Pokaż wiadomość
Na wizażu jestem od dawna, niedawno zaczęłam się udzielać. Jednak dzisiaj przeczytałam cały ten wątek i jest mi przykro i czuję zażenowanie i współczuję autorce wątku.

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, ale też nie rozmawiają o innych intymnych sprawach ale tu jest wizaż i myślałam, że można rozmawiać na każdy temat. Pomyliłam się. Może escada chciała się pochwalić jak jej się ostatnio powodzi ( ale bardzo duża część ludzi tutaj się chwali- a to suwaczkiem-ile już jest ze swoim ukochanym, a to pierścionkiem zaręczynowym, a to swoim pokojem/ kolekcją ubrań/kosmetyków czy nową fryzurą, makijażem) Dlaczego mamy za to ludzi ganić, że chcą publicznie nacieszyć się tym co mają? Mnie chwalenie innych raczej bawi, sama się nie chwalę, chyba że najbliższym.

Rozumiem, jesteśmy w towarzystwie gdzie ktoś ma duże problemy finansowe, nie wie za co opłacić rachunki, tonie w długach a my mu machamy przed nosem stosem banknotów mówiąc: "Kurcze, mam tyle kasy co ja sobie mam za to kupić?"
To by było niesmaczne, nietaktowne i po prostu podłe.
Ale czy ta sama osoba w gronie przyjaciół z podobnym dochodem nie ma prawa zapytać o radę na co ma wydać ten przypływ dużej gotówki?

Denerwuje mnie jak ktoś kwituje innych słowami- ludzie chorują, umierają, są nieszczęśliwi a ty śmiesz tu mi mówić o swoich małych problemach!
Jak miałam 10 lat, moim największym dylematem było czy podobam się sąsiadowi z ławki. Jak miałam 18 czy dostanę się na studia. A dzisiejszym czy moja przyszła praca pozwoli mi się spełnić. Każdy ma prawo do swoich nieszczęść i problemów.
Dla mnie jest oczywiste, że różne grupy społeczne dokonują codziennie różnych wyborów. Milioner będzie się zastanawiał czy kupić sobie prywatny odrzutowiec, czy może jacht. Moja kochana Babcia czy zacząć remontować kuchnię czy kupić sobie nową lampkę do pokoju. A ja studentka-czy wydać kasę na burżuazyjny obiad za 12 złotych czy jeszcze ścierpieć parę godzin i zrobić sobie coś w domu.

Ciężko mi się czytało:
że dziewczyna na bank wpadła, bo nie ma ślubu i dopiero 21 lat ( a nawet gdyby to co strasznego, że nieplanowane to dziecko?)
że współczuje facetowi bo ją musi sponsorować ( laska studiuje zaocznie, wychowuje dziecko, to raczej ciężko jej by było teraz pracować?)
nie wspominając o tym, żeby zapomniała o swoich marzeniach i jak najszybciej oddała swoje pieniądze biednym, potrzebującym ( to jej pieniądze i ty jacku nie masz prawa jej mówić co ma z nimi robić, a tym bardziej wpędzać ją w poczucie winy, że jak jej może być lepiej skoro ludzie w Afryce głodują!, skąd wiesz ,że nie pomaga innym finansowo? albo w inny sposób wspiera tych, którym w życiu gorzej? )

Nie mówię tu do wszystkich, ale część z Was musiała jej dokopać- bo ośmieliła się pochwalić. Nie można było po prostu odpowiedzieć : wiesz, ja bym odłożyła/wybrała kosmetyki/wybrała podróż.
Czy autorka prosiła o szczegółową analizę swojego życia?

Żeby nie było, masz escada nauczkę żeby się nie obnosić ze swoimi pieniędzmi. Mogłaś wziąć pod uwagę, że różni ludzie to będą czytać, którym może być przykro, wiedząc jak niewiele mogą zaoferować swoim dzieciom, partnerom, sobie z powodu braku gotówki.

Ja bym wybrała wycieczkę, niekoniecznie taką i tam gdzie ty wybrałaś. Ale wspólnie spędzone chwile, obca kultura, smaki i zapachy...niesamowite widoki i przygoda-to Ci zostanie na zawsze. Kosmetyki, siłownia, perfumy- rzecz nabyta zawsze można sobie kupić i niekoniecznie hurtem.Resztę bym zainwestowała na gorsze dni.


Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wiesz co...ja to bym się wstydziła mojemu facetowi przedstawiać takie "dylematy" a co dopiero na publicznym forum
Ale skoro chcesz znać moją opinię to uważam, że zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko, które musi mieć natychmiast to na co ma ochotę. Przecież te kosmetyki możesz sobie kupić w ciągu jakiegoś tam czasu, nie zaraz, już. W ogóle pewna jesteś wyboru, znasz te zapachy na które się nagrzałaś ? Bo możesz wtopić kasę kupując w ciemno, pod wpływem impulsu.
Echh...chciałabym mieć takie "dylematy". A może Twojemu facetowi bardzo zleży na tej wyciecze, jego zdanie jest ważniejsze niż nasze wywody. Z nim pogadaj.
skąd wiesz, że autorka nie przemyślała tych zakupów, nie wypróbowała perfum?
jenifer198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 14:19   #188
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
Post mi zalecial troche : "patrzcie jaka jestem fajna i ile mam kasy..."

eeee tam...mi nie.

Mi się tylko kaliber problemu wydał żenujący. Ale cóż...widać i takie sprawy nie dają ludziom spać
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:21   #189
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez jenifer198 Pokaż wiadomość
skąd wiesz, że autorka nie przemyślała tych zakupów, nie wypróbowała perfum?
No nie wiem, pytam przecież
Bo jeżeli nie sprawdziła, to duże ryzyko wydawać na nie pieniądze. Wiem, bo sama mam parę takich wtop na koncie.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:32   #190
jenifer198
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Najbliższa okolica
Wiadomości: 2 501
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No nie wiem, pytam przecież
Bo jeżeli nie sprawdziła, to duże ryzyko wydawać na nie pieniądze. Wiem, bo sama mam parę takich wtop na koncie.
heh źle odczytałam twój post wybacz, to pewnie przez wcześniejsze mocno negatywne wypowiedzi innych wizażanek
jenifer198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 15:01   #191
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: pomozcie mam dylemat

Już naprawdę parę dziewczyn napisało mądre rzeczy,co i tak nie zmienia faktu że czasem może lepiej powstrzymać się przed pisaniem o pewnych rzeczach na forum.Zamiast pytać obcych babsztyli pogadaj z mężem.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 15:08   #192
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

dzis rozmawialismy na powaznie i chyba na 90% zdecdujemy ,ze jednak nie jedziemy .
powodow znalzaloby sie wiele chcoiazby ten ze jadac teoretycznie na 9 dni ,odliczyc godziny lotu wynika ,ze pobyt na wyspie bedzie trwal tylko 6 dni .A 17 tysiecy na 6 dni to chyba przegiecie ,to jakbysmy placli 2,5 tysieca za dzien!!!.To w lipcu bylismy na tydzien w egipcie i cala imprezy na osobe wyszla nas 2,5 tys na tydzien!! . Nie mowie ,ze nigdy nie pojedziemy tam ,ale narazie sobie odpuszczamy .Mamy swoje pragnienia (ja swoje kosmetyki ,perfumy on silownie ...a w ramach rekompensaty zamowimy sobie juz jakas tansza wycieczke na czerwiec ,zeby byla to nasza podroz poslubna ,co prawda nie beda to juz karaiby ..ale nie liczy sie gdzie ale zkim nieprawdaz?
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 15:50   #193
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Uprzejmie donosze, ze mieszkam w Emiratach i sa tu Hotele nawet 7* gwiadkowe.


Przyklad: http://www.burj-al-arab.com/ w Dubaju


i w Abu Dhabi tez 7* ale klasa LUX, czyli prawie 8* http://www.emiratespalace.com/en/home/index.htm


Mieszkajac tutaj tez mozna miec dylematy.... dzisiaj isc na plaze (+26 C), czy do pracy ? W pewnym sensie wiec Cie rozumiem.


Autorko watku ja radze aby ograniczyc zakupy kosmetykow i skupic sie na sprawach naprawde waznych.

Skoro mozecie wydac ok 20 tys na wyjazd, to sadze, ze mozna spokojnie pojechac i odpoczac na Karaibach, chociaz ja osobiscie wole Maledivy, mozna tam naprawde wypoczac z dala od zgielku.
ale 6 gwiazdkowych hoteli na swiecie nie ma.

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
dziekuej wszystkim za wypowiedzi ,jak powiedzialam Tż ze sie zrobil taki szum na wizazu z mojego glupiego watku to byl w szoku i zdzwiony na ta nagonke na mnie.

Byc moze zle sprecyzowalam temat watku i opisalam wnim problem ,ale chcialam nakreslic cala nasza sytulacje ,zeby latwiej bylo podjac decyzje to czy tamo. Nie mialo to na celu wzbudzic w was zlosc ,zazdrosci ,czy jeszcze innych negatywnych uczuc w stosunku do mnie . Nie wiem czemu takie zdziwienie ,ze ktos moze duzo zarabiac ,sama moja szwagierka (prawnik ) i szwagier lekarz(ginekolog) zarabiaja kolosalne sumy przez mysl mi nie przeszlo zeby im zazdroscic bo maj to czy tamto ..dorobili sie to maja. Jesli chodzi o wycieczke jest to dla nas spora kwota bo wydac 20 tys w tydzien to jak to powiedziala mama troche glupota stad moje rozmyslenia na co przeznaczyc dana sume .pozytywnie przewidujemy nasza przyszlosc ,poniewaz no jakby to powiedziec wszystko idzie w dobrym kierunku i z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej ,wiec czemu niby nie mielibysmy zafundowac sobie odrobine przyjemnoisci luksus.Nie ma tak ,ze wszystkie pieniadze ktore zarabiamy wydajemy na nasze widzi mi sie i zachcianki ,kasa jest racjonalnie wydawana i inestowana w firmy ,odkladana na konto itp itd .A co do wycieczek ,chcielismy jechac gdzies tu blisko w marcu ,ale teraz w egipcie ,tunezji ,turcji ,grecji itp itd szlu nie ma w temperaturach od 20-25 stopni a woda ma niecale 20 -wiec nawet sie kapac nie idze -stad wybor kraju egzotycznego.
zazdrosci ci ktos czegos tutaj? wydaje mi sie ze jedynie głupoty mozna pozazdroscic.
nie bylo tu tez zadnego zdziwienia kwota ktora uzbieraliscie.
skoro nie macie slubu to wydaje mi sie ze szwagra i szwagierki rowniez jeszcze nie masz.
no i dalej sie nam zwierzasz ze swojego zycia. kobieto co to kogo interesuje..

Cytat:
Napisane przez jenifer198 Pokaż wiadomość



naprawdę? znam pary, które w "takim" (?) wieku z własnych chęci starają się o dziecko, nie biorą ślubu, bo to nie jest dla nich najważniejsze, w sensie papierek ich związku nie scementuje, nie dla każdego ślub to priorytet. Żeby nie było, jestem po ślubie, żyję w szczęśliwym związku
no widzisz ja takich osob nie znam wiec pisalam na podstawie tego co ja wiem na ten temat .



watek nadal uwazam za zalosny , a autorke za rozkapryszone dziecko.
piszac tu chcialas opini , takie tez dostalas , ale nie pasuja ci bo wiekszosc nie byla po twojej mysli . i odrazu mowisz ze wchodzimy butami w twoje zycie przeciez sama nam tu podajesz informacje o sobie ktore nie sa nam kompletnie do niczego potrzebne!!!!!!
a skoro sama nie wiesz czego chcesz to po co pytasz nas skad my mamy wiedziec co bardziej cie uszczesliwi. ludzie maja GORSZE dylematy niz twoj. twoj jest poprostu smieszny.
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 15:58   #194
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: pomozcie mam dylemat

Powiem tak-ja popieram Jacka.
Może źle się wyraził,troszkę poniosły nerwy ale nie ulega wątpliwości,że chciał dobrze.Bo to jest bardzo dobra rada-pomoc potrzebującym.Perfumy-4 tys,wycieczka-17 tys,a pomoc,chociażby niewielka-bezcenna.
Escada być może i pomaga potrzebującym.Kto wie.A może i właśnie nie pomaga?Najlepiej wie to ona sama.W każdym razie jeżeli mogłaby wspomóc większą niż dotychczas kwotą np schorniska dla zwierząt,którym teraz,w te mrozy jest wyjątkowo ciężko,to byłoby to naprawdę cudowne.(przykład:kilka kocy po 10zł sztuka,czy "trochę" karmy)
Wielu zwierzętom na pewno uratowałoby to życie a i ona sama na pewno czułaby się lepiej ze z taką świadomością.

Ja nie dopytuję czy ktoś pomaga i ile pomaga-ja zachęcam do dalszej pomocy a w miarę możliwości większej.

Pomijając już tę pomoc,to mając do wyboru dylematy z pierwszego posta-wybrałabym bez zastanowienia wycieczkę.
Escada podobno marzyła o Malediwach(dobrze zapamiętałam?)lub Dominikanie.
Bez wahania wybrałabym więc własnie to.Nie Karaiby,nie Egipt czy Tunezję.
To są niewątpliwie tańsze wycieczki niż Malediwy,Egipt czy Dubaj.
Na Egipty myślę,że będzie jeszcze autorkę stać nie raz-bardzo wiele osób stać na takie wycieczki,bo są coraz tańsze.
Nie wiadomo natomiast,czy będzie stać na taką wyprawę jak Malediwy czy Dubaj.Ja więc zdecydowanie wybrałabym tę wycieczkę,o której marzyłam.

P.S. A w perfumy,o wiele taniej mogłabyś się w takiej sytuacji zaopatrzyć na bezcłówce

Edytowane przez 201804200947
Czas edycji: 2009-01-06 o 16:02 Powód: dopisek
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:07   #195
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
ale 6 gwiazdkowych hoteli na swiecie nie ma.
Są 6* hotele klasy Luxury na świecie w ilości kilku.

W Południowej Ameryce, jest jeden taki hotel w Brazylii,



Othon Palace Hotel Rio de Janeiro

a na Bliskim Wschodzie w Izraelu.
Palacio Domain Luxurious Boutique Hotel Safed
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:11   #196
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Uprzejmie donosze, ze mieszkam w Emiratach
Eva,proszę,przygarnij mnie na tydzień w wakacje....Umiem gotować,jestem miła i znam na pamięć "Świteziankę"
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:25   #197
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
ale 6 gwiazdkowych hoteli na swiecie nie ma.


zazdrosci ci ktos czegos tutaj? wydaje mi sie ze jedynie głupoty mozna pozazdroscic.
nie bylo tu tez zadnego zdziwienia kwota ktora uzbieraliscie.
skoro nie macie slubu to wydaje mi sie ze szwagra i szwagierki rowniez jeszcze nie masz.
no i dalej sie nam zwierzasz ze swojego zycia. kobieto co to kogo interesuje..
to było niemiłe. Zgodnie z tym zdaniem 3/4 wątków na wizazu jest bez sensu ponieważ wizażantki opiisuja tam swoje problemy, zycie itp.
Czy nie od tego słuzy to forum ?
To mała dyskryminajcja, dzielenie ludz na kategorie - ty jestes fajny, to mow co tam u ciebie,
a ty juz nudny to wynocha stad .

Przynajmniej takie odniosłam wrazenie. Jezeli jest ono mylne to przepraszam.
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:33   #198
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Eva,proszę,przygarnij mnie na tydzień w wakacje....Umiem gotować,jestem miła i znam na pamięć "Świteziankę"
Proszę... zapraszam nawet na miesiąc, tą "Świtezianką" mnie kupiłaś
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:39   #199
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Proszę... zapraszam nawet na miesiąc, tą "Świtezianką" mnie kupiłaś

Oh,tydzień by mi wystarczył
Póki co,bywam w Dubaju przynajmniej raz na tydzień korzystając z Google Earth
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 16:42   #200
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: pomozcie mam dylemat

Ja tez chce! Ale nie znam na pamiec "Switezianki"
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:46   #201
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Ja tez chce! Ale nie znam na pamiec "Switezianki"
Oj to nie wiem czy Eva się zgodzi-ale mogę dać Ci korki ze "Świtezianki" i śmigniemy razem
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:48   #202
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez aneecia Pokaż wiadomość
to było niemiłe. Zgodnie z tym zdaniem 3/4 wątków na wizazu jest bez sensu ponieważ wizażantki opiisuja tam swoje problemy, zycie itp.
Czy nie od tego słuzy to forum ?
To mała dyskryminajcja, dzielenie ludz na kategorie - ty jestes fajny, to mow co tam u ciebie,
a ty juz nudny to wynocha stad .

Przynajmniej takie odniosłam wrazenie. Jezeli jest ono mylne to przepraszam.
Problem polega nie na zwierzaniu sie, tylko na zwierzaniu sie, a pozniej pisaniu ze ktos nie szanuje jej prywatnosci i wchodzi w zycie z butami; albo rybka albo...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:49   #203
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Ja tez chce! Ale nie znam na pamiec "Switezianki"
"Sonety Krymskie" mogą być, bo "Świteziankę" ma już Warszawianka
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:51   #204
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Problem polega nie na zwierzaniu sie, tylko na zwierzaniu sie, a pozniej pisaniu ze ktos nie szanuje jej prywatnosci i wchodzi w zycie z butami; albo rybka albo...
Ja wiem, ja wiem..... albo akwarium !
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:10   #205
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
no wlasnie a jaki jest sens jechac w pore deszczowa ,wydac kupe kasy i zamiast slonca widziec chmury i zachmurzone niebo? ...od maja juz zaczyna ise tam pora deszczowa a miesiace zimowe sa najlepszym okresem zeby tam pojechac.
jechał przez biuro podróży "zaplanuj to sam, bo biura Cię ogołocą". Poleciał tam z dziewczyną i jej rodziną, sami wszytsko zaplanowali. Hotel mieli bardzo ładny (oceniam po zdjęciach), polecieli gdzieś w marcu jak się nie mylę. Naprawdę w necie jest mnóstwo ofert atrakcyjniejszych od ofert biur podróży. Jak masz chwilkę wolnego to możesz sobie poszperać, dobrze jeżeli znasz język angielski bo strony anglojęzyczne mają tańsze oferty.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:16   #206
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
"Sonety Krymskie" mogą być, bo "Świteziankę" ma już Warszawianka
O,dobry pomysł
Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Ja wiem, ja wiem..... albo akwarium !
Noooo,brawo!
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:20   #207
Jacek0x
Raczkowanie
 
Avatar Jacek0x
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 402
Dot.: pomozcie mam dylemat

Escada... gdybym miał kupic prezent mojej Dziewczynie albo wpłacic pieniądze na umierające dzieci - kupię prezent... ale jeśli kupię sobie laptopa i będę chcial kupić jeszcze pięć kolejnych,żeby zająć puste miejsce na biurku i się przylansować - to tego nie zrobię, bo i po co?
__________________
...Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w jakim jesteśmy uwięzieni
--

...nocnym pociągiem aż do końca świata.
Jacek0x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:25   #208
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez Jacek0x Pokaż wiadomość
Escada... gdybym miał kupic prezent mojej Dziewczynie albo wpłacic pieniądze na umierające dzieci - kupię prezent... ale jeśli kupię sobie laptopa i będę chcial kupić jeszcze pięć kolejnych,żeby zająć puste miejsce na biurku i się przylansować - to tego nie zrobię, bo i po co?
temat uwazam za zamkniety Jacku ,milo mi bylo cie poznac "od tej dobrej" strony
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:30   #209
Jacek0x
Raczkowanie
 
Avatar Jacek0x
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 402
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
temat uwazam za zamkniety Jacku ,milo mi bylo cie poznac "od tej dobrej" strony
także pozdrawiam i dziękuję za dyskusję... dodaję,że przepraszałem jeśli uraziłem i że nie chcę wojen.
__________________
...Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w jakim jesteśmy uwięzieni
--

...nocnym pociągiem aż do końca świata.
Jacek0x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:47   #210
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
temat uwazam za zamkniety Jacku ,milo mi bylo cie poznac "od tej dobrej" strony
Cytat:
Napisane przez Jacek0x Pokaż wiadomość
także pozdrawiam i dziękuję za dyskusję... dodaję,że przepraszałem jeśli uraziłem i że nie chcę wojen.
.... i to jest piękne na Wizażu.... pozdrawiam Was oboje
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.