Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-09, 18:00   #181
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez tanzanit
No ale myslicie ze komus sie bedzie chcialo nabijac do 500??
Do 500 napewno mniej niz do 300...

No i zawsze mozna sprawdzic czy ta osoba ma 500 postow w dwa dni czy to jest po prostu wizazanka ktora troszke juz pisze i jest ok
- no tak, ale to trzeba bedzie jasno powiedziec - o dopuszczeniu do mm decydowac bedzie NIE TYLKO liczba postow.... a tu znow moga sie pojawic zarzuty o kumoterstwie itp itd.... hmmmm... sama nie wiem....
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 18:06   #182
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Jeżeli osobka będzie trzaskać te 50 postów dziennie żeby dojść do 500 to to już będzie podejżane nie uważacie?
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 18:08   #183
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

A mnie się chcę śmiać, czuję się bezsilna wobec całej tej sytuacji i lekkiej paranoi jaka nas ogarnęła.

No właśnie co na to Złoś? BO w sumie my tu obradujemy, a nie znamy stanowiska Adminów

Optuję za 500 postami, to wg. mnie byłby pułap. Jeśli ktoś będzie chciał bić posty to to i tak zrobi i tak. Bez względu czy będzie miał nabić 500 wiadomości czy 1,500.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 18:11   #184
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
A mnie się chcę śmiać, czuję się bezsilna wobec całej tej sytuacji i lekkiej paranoi jaka nas ogarnęła.

No właśnie co na to Złoś? BO w sumie my tu obradujemy, a nie znamy stanowiska Adminów

Optuję za 500 postami, to wg. mnie byłby pułap. Jeśli ktoś będzie chciał bić posty to to i tak zrobi i tak. Bez względu czy będzie miał nabić 500 wiadomości czy 1,500.
Zgadzam sie w pelni - brzmi rozsadnie (no to jeszczemi 200 zostalo do nabicia ) No i czekajmy na opinie Zlosia i Szefowej
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 18:15   #185
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
A mnie się chcę śmiać, czuję się bezsilna wobec całej tej sytuacji i lekkiej paranoi jaka nas ogarnęła.

No właśnie co na to Złoś? BO w sumie my tu obradujemy, a nie znamy stanowiska Adminów

Optuję za 500 postami, to wg. mnie byłby pułap. Jeśli ktoś będzie chciał bić posty to to i tak zrobi i tak. Bez względu czy będzie miał nabić 500 wiadomości czy 1,500.
Właśnie przydałoby się, żeby ktoś z 'góry' poparł nasze rozważania
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 19:23   #186
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez knotie
Tanzanit, choc ja z cala pewnoscia jeszcze bede musiala dostukac odpowiednia ilosc postow (postaram sie sensownie ), i tym samym odlaczona na pewien czas od mm, to mysle, ze jest to rozsadna propozycja
knotie- jesli poręczenie moda wystarczy to ja poręczam własną głową żeś nie masturbant

dziewczyny-dzięki za pomoc na pewno w przypadku takich filtrowań będzie mi potrzebna do konca tego roku
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 19:37   #187
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez agabil1
knotie- jesli poręczenie moda wystarczy to ja poręczam własną głową żeś nie masturbant


zastrzelilas mnie Agus W razie czego T. tez zaswiadczy - on ma na moje raczki oko A tak po pierwsze - dzieki za zaufanie


dziewczyny-dzięki za pomoc na pewno w przypadku takich filtrowań będzie mi potrzebna do konca tego roku
- damy rade Dla Ciebie wszystko, BJ
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 19:53   #188
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Popieram temat zabezpieczeń i nawet te 500 postów które trzeba uzyskać aby zobacyć fotki... no to będę tez musiała 'wystukiwać' posty i także rozsądnie, aby należeć do grupu uprzywilejowanych... trochę czasu to zajmie ale damy rde, najwazniejsze, że forum będzie bezpieczne .
Jednak fakt, niech jeszcze złoś wypowie się na temat pomysłów
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 20:00   #189
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Kamikitten
Popieram temat zabezpieczeń i nawet te 500 postów które trzeba uzyskać aby zobacyć fotki... no to będę tez musiała 'wystukiwać' posty i także rozsądnie, aby należeć do grupu uprzywilejowanych... trochę czasu to zajmie ale damy rde, najwazniejsze, że forum będzie bezpieczne .
Jednak fakt, niech jeszcze złoś wypowie się na temat pomysłów
Myślę, że osoby już publikujące makijaże nie będą musiały spełniać kryterium "dużoilościopostowego " Tylko te, które wyłącznie oglądają Przynajmniej tak zrozumiałam ideę... w przeciwnym wypadku Wizażanki, które zamieszczają swoje fotki a nie mają 500 postów musiałyby zaprzestać procederu na czas jakiś, często długi. A szkoda by było
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 20:09   #190
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

hmmm... a co w przypadku gdy ktoś z małą liczbą postów będzie chciał dostać sie na MM i w tymże celu spreparuje jakiś makijaż? Wiem, to teoria spiskowa, ale możliwe to jest
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 20:17   #191
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez agabil1
hmmm... a co w przypadku gdy ktoś z małą liczbą postów będzie chciał dostać sie na MM i w tymże celu spreparuje jakiś makijaż? Wiem, to teoria spiskowa, ale możliwe to jest
Możliwe jest. Ale miałam na myśli osoby, które TERAZ już mają opublikowane jakieś makijaże, więc trudno je podejrzewać o niecne zamiary bo w momencie, kiedy wklejały zdjęcia nic jeszcze nie było mówione o zmianach na forum. Nowe na MM osoby, niestety, ale musiałyby poczekać na swoją 500-kę postów. Można się oburzać, że niesprawiedliwe, ale to chyba najrozsądniejsze wyjście. Hmm...
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 20:18   #192
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
BJ, w tym miejscu mialaby sens propozycia Tanzanit bodajze, tylko nieco zmodyfikowana...W przypadku takich Wizazanek jak Kamikitten, ktore od DAWNA makijaze wstawiaja i sa cenionymi bywalcami na MM, pomimo braku 500 postow moderator moglby udostepnic forum...

A przypadku takich istotek jak ja, nie byloby problemu - brak 500 postow i brak makijazu - zamkniete!
Pytanie tylko, co by sie stalo, gdybym w koncu mogla zamiscic jakis makijaz (bo bardzo chce ), czy wtedy zaswiadczenie Moda (licze na Ciebie BJ) o tym, ze nie jestem masturbatorem otworzyloby mi wrota sezamu? Dodam, ze pisze w osobie pierwszej, ale tu chodzi generalnie o tego typu problemy

Cytat:
Napisane przez mech
Możliwe jest. Ale miałam na myśli osoby, które TERAZ już mają opublikowane jakieś makijaże, więc trudno je podejrzewać o niecne zamiary bo w momencie, kiedy wklejały zdjęcia nic jeszcze nie było mówione o zmianach na forum. Nowe na MM osoby, niestety, ale musiałyby poczekać na swoją 500-kę postów. Można się oburzać, że niesprawiedliwe, ale to chyba najrozsądniejsze wyjście. Hmm...
Mysle, ze masz racje Mech.... choc nie jestem masturbatorem, po prostu cierpliwie poczekam
Ale co do przypadku Wizazanek takich jak Kamikitten bardzo ladnie prosze o ich dopuszczenie od razu do MM - ja moge nawet do 600 postow z tej okazji poczekac

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 19:45 Powód: Post po poscie!!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 20:23   #193
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez knotie
Mysle, ze masz racje Mech.... choc nie jestem masturbatorem, po prostu cierpliwie poczekam
Ale co do przypadku Wizazanek takich jak Kamikitten bardzo ladnie prosze o ich dopuszczenie od razu do MM - ja moge nawet do 600 postow z tej okazji poczekac
I ja niemasturbator też poczekam i podpisuję się pod petycją dotyczącą dopuszczenia zasłużonych makijażami Wizażanek do forum bezzwłocznie
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 20:40   #194
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

DZiewczyny, ale dajecie tymi "masturbatorami" po oczach.

Knotie. O to ja czekam na Twój makijaż. Jako, że cię kojarzę z innych wątków, dam porękę za Ciebie, że nie jesteś zmasowanym onanistom MM.
A kiedy coś wstawisz [przypuszczalnie]? Radzę się spieszyć, bo ja wstawimy sidła na MM to i nawet BJ się nie przedrze przez zasieki forum.

Nie no, rozśmieszacie mnie w pozytywnym sensie. Wybaczcie mi to głupie poczucie humoru.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 21:09   #195
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
DZiewczyny, ale dajecie tymi "masturbatorami" po oczach.

Knotie. O to ja czekam na Twój makijaż. Jako, że cię kojarzę z innych wątków, dam porękę za Ciebie, że nie jesteś zmasowanym onanistom MM.
A kiedy coś wstawisz [przypuszczalnie]? Radzę się spieszyć, bo ja wstawimy sidła na MM to i nawet BJ się nie przedrze przez zasieki forum.

Nie no, rozśmieszacie mnie w pozytywnym sensie. Wybaczcie mi to głupie poczucie humoru.
Sluchajcie, no tego sie nie spodziewalam!!! POmadka i BJ - jestescie kochane
Jak tak za mnie beda moderatorki nasze kochane poreczac to w profilu bede musiala dopisac "na 100% nie masturbator tudziez inny onanista"

Co do mojego makijazu - Pomadeczko, ja niestety ich z przyczyn technicznych nie zamieszczam...;( ale zamierzam w czasie krotkim dopasc jakis aparacik i pstryknac cos specjalnie dla Was! Chwilowo do dyspozycji mam tylko telefon i webcam, ale jakosciowo to wychodzi tragicznie (probowalam) i kompletnie nic nie widac A jak mnie zasieki zlapia - ech....no trudno;( bede cierpliwie czekac albo pomolestuje troche Zlosia - moze bedzie jakis indywidualny akt laski

A tak generalnie - dziewczyny kochane, my tu juz opracowujemy caly plan dzialania, a nie mamy opinii ani Zlosia ani Szefowej!!!!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 21:54   #196
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

eee to ile ja mam tych postów? żeby sie tak zmiescic w tej granicy dobrze że jak klikne wyslij odp to sobie przeczytam z boczku ( nie kojarzyć! ) ile to juz mam napisane

a wracając do tematu przewodniego, do tej pory było mi wszystko jedno co sie dzieje z tym moim zdjęciem, jakoś nie uważam siebie za jakąś piękność by jakis stary pierdnik miał sie ślinić nad moją fotą... ale ostatnio po dłuższej przerwie odwiedziłam portal fotka.pl i szok! każde zamieszczone tam zdjęcie można sobie przesłać na komórke - a ja nic o tym nie wiedziałam, nie dostałam żadnego info o takiej zmianie. Oj baaardzo mi sie to nie spodobało, i choć nadal śmiem mocno wątpić, by ktoś chciał moje zdjęcie w telefonie, to jednak jakiś niesmak czuję, jakoś tak nie bardzo mi się to widzi, bo faktycznie nie chciałabym zobaczyć siebie na jakimś portalu erotycznym bez własnej wiedzy i zgody

dlatego popieram wniosek o zabezpieczeniu MM i innych części, jesli zajdzie potrzeba, i w razie czego poczekam i spokojnie, sensownie mam nadzieje, dostukam wymaganą liczbe postów, bo czasem lubie sobie pooglądać Wasze prace, nieraz sa inspiracją i pomagają w nauce paćkania buźki, bo ja dwie lewe ręce mam i zero wyobraźni i sama chyba w życiu na nic ładnego nie wpadne
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 21:58   #197
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

A ja mam w takim razie pytanie o taką osóbkę jak moja własna rodzona siostra (jak trzeba będzie to podam jej nicka ) kóra ma naprawdę malutko postów bo sobie tylko przegląda MM i czyta i podziwia . Co z taką osobą? Czy jeśli np. poręcze za nią (co mogę zrobić od zaraz) bo to moja sis i wiem, że z jej strony nic nam nie grozi, to czy ona też będzie miała dostęp do 'zablokowanego' MM mimo naprawde małej ilośći postów?
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 21:59   #198
marcin.budek
Przyczajenie
 
Avatar marcin.budek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

bemolko w takim razie napisz do admina serwisu fotki aby usunął to zdjęcie ale także aby dał ci IP oraz email osoby która zamieściła to ogłoszenie i przekaż te dane adminowi wizazu coby mógł ustawić blokadę na IP i email osoby która wykrada i uzywa fotek z tego serwisu
marcin.budek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 22:00   #199
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

ja tylko skromnie podgladam MM od czasu do czasu jak potrzebuje inspiracji,wiec w sumie nie powinnam sie odzywac,ale zgadzam sie z Pomadka ze chyba troszke popadacie w paranoje.Czy naprawde uwazacie dziewczyny,ze ktos bedzie sztucznie nabijal 500 czy 800 postow zeby ukrasc Wasze zdjecia,albo sie przy nich masturbowac??? do tej pory dostep ma kazdy wiec wiadomo wszystko moze sie zdazyc,ale jesli tylko pojawia sie utrudnienia to osoba,ktora ma zle zamiary znajdzie sobie inne zrodlo...to jest net i niezliczona ilosc latwo dostepnych zdjec,no chyba nie wydaje Wam sie ze MM to jakies super wyjatkowe forum i zloczyncy beda lamac wszelkie zabezpieczenia zeby tylko sie tam dostac...a za magiczna kurtyna czeka nagroda....zdjecia wizazanek
heh no troche ironicznie napisalam,ale takie mysli mi sie nasuwaja....
bez wazeliny,ale Pomadka wydaje sie najbardziej opanowana w tym calym zamieszaniu
pozdrowki
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 22:04   #200
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez marcin.budek
bemolko w takim razie napisz do admina serwisu fotki aby usunął to zdjęcie ale także aby dał ci IP oraz email osoby która zamieściła to ogłoszenie i przekaż te dane adminowi wizazu coby mógł ustawić blokadę na IP i email osoby która wykrada i uzywa fotek z tego serwisu
no niestety, ale to sam serwis zapewnił ową usługę (nie tylko na moje zdjecia - ogółem na wszystkie) i nie powiadomił o owej nowej "zabawce"

kurka, wszystko co ostatnio piszę jest rozumiane nie tak jak być powinno
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 22:23   #201
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez knotie
Sluchajcie, no tego sie nie spodziewalam!!! POmadka i BJ - jestescie kochane
Jak tak za mnie beda moderatorki nasze kochane poreczac to w profilu bede musiala dopisac "na 100% nie masturbator tudziez inny onanista"
Eh tam.. Jak jest ktoś tego wart, to sie poręcza. Takich osób niestety jest niewiele w ogóle w życiu...
Cytat:
Co do mojego makijazu - Pomadeczko, ja niestety ich z przyczyn technicznych nie zamieszczam...;( ale zamierzam w czasie krotkim dopasc jakis aparacik i pstryknac cos specjalnie dla Was! Chwilowo do dyspozycji mam tylko telefon i webcam, ale jakosciowo to wychodzi tragicznie (probowalam) i kompletnie nic nie widac A jak mnie zasieki zlapia - ech....no trudno;( bede cierpliwie czekac albo pomolestuje troche Zlosia - moze bedzie jakis indywidualny akt laski
Rozumiem, że wyczarowac aparat w tych czasach nie jest łatwo. Dlatego nic na siłę, będziesz mieć możliwość to nam zapraezentujesz jakiś akt ze sobą w roli głównej.
Cytat:
A tak generalnie - dziewczyny kochane, my tu juz opracowujemy caly plan dzialania, a nie mamy opinii ani Zlosia ani Szefowej!!!!
Dokładnie! Niepokoi mnie ta "cisza" Złosia. My tu rozprawiamy, a nawet nie wiemy na ilę da się zrealizować choćby częściowo postulaty.



__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 22:52   #202
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

To ja się z tłumu wybiję, bo mi się ten pomysł nie za bardzo podoba... To "poręczanie"... Co z osobami, które mają mało postów, albo nie mają stałego łącza, więc na Wizażu siedzą od święta? No i obawiam się, że takie poręczanie może wywołać kolejną lawinę wypowiedzi o KWA... A także o nabijanie sobie licznika wiadomości czy... lizusostwo?
Sama nie wiem... Rozumiem, że chcecie, żeby Wasze zdjęcia były maksymalnie zabezpieczone, ale obawiam się, że to... nie zda egzaminu.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 23:03   #203
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez rachela
To ja się z tłumu wybiję, bo mi się ten pomysł nie za bardzo podoba... To "poręczanie"... Co z osobami, które mają mało postów, albo nie mają stałego łącza, więc na Wizażu siedzą od święta? No i obawiam się, że takie poręczanie może wywołać kolejną lawinę wypowiedzi o KWA... A także o nabijanie sobie licznika wiadomości czy... lizusostwo?
Sama nie wiem... Rozumiem, że chcecie, żeby Wasze zdjęcia były maksymalnie zabezpieczone, ale obawiam się, że to... nie zda egzaminu.
Rachelcia, ale to poręczenie to nie pomysł na zabezpieczenie forum... To po prostu wynikło z wymiany postów. Owszem przewinoł się, ale nie jest naszym "czarnym koniem" na zabezpieczenie fotek.

No i zawsze [w razie czego] ja mogę za Ciebie dać porękę, ale musisz przyciąc, że nie jestes "masturbaczem" Jak to Femme pisała.

Nic się nie przejmuj, damy radę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 23:07   #204
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
No i zawsze [w razie czego] ja mogę za Ciebie dać porękę, ale musisz przyciąc, że nie jestes "masturbaczem"

Aha...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 08:03   #205
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Ja szczerze jak zwykle , więc nie denerwujcie się za to co tu napiszę [ chociaż nie wkleję nigdy swoich zdjęć do internetu ze względu na poważne stanowisko w pracy i dlatego forum MM tylko podglądam - czasami coś dopiszę , kiedy bardzo mi się coś podoba ] nasunęła mi się taka myśl - nie uważacie , że teraz jest już za późno na takie zabezpieczenia i taką reakcję ? Nie wierzę , że wklejając na forum swoje zdjęcia , nikt nie zdawał sobie sprawy z tego , że wystawia się na widok naprawdę wielu osób odwiedzających to forum - to może być zboczeniec , ale i złośliwa sąsiadka czy koleżanka [ a to jest groźniejsze od zboczeńca ] . Przewinęło się tu parę tysięcy ludzi , Wasze zdjęcia tu zalegają i zalegają od dawna - kto chciał już dawno je ściągnął i dalej może je wykorzystać i tak jak ostatnio oglądałam w jednym z programów nakleić taką fotę nie na porno stronę , ale najzwyczajniej na klatkę schodową z brzydkim podpisem lub na słupach w mieście [ był taki przypadek złośliwej koleżanki pokazywany w tv ] , kto was miał rozpoznać - dawno rozpoznał , komu się miałyście znudzić - znudziłyście się . I ja bym tak chyba jednak nie liczyła na zboczeńców i masturbatorów , mam wrażenie , że tak jak w przypadku Femme zdjęcia może wykorzystać prędzej osoba , która Was zna - dla obcych ciekawsze chyba są zdjęcia na serwisach randkowych , tam jest multum naprawdę atrakcyjnych i czasami prawie gołych dziewczyn [ to nie to , że nie jesteście atrakcyjne - żeby nie było ] . Uważam , że to co miało zostać przez kogoś ściągnięte - dawno zostało . I mam tylko taką prośbę , żeby [ jeżeli do MM zostanie ograniczony dostęp ] przenieść na forum wizażystki wątek nieśmiała propozycja , bo bardzo lubię śledzić ten wątek - a mając 300 postów i pracując [ wstyd się przyznać , że skrobię z pracy , tylko czasami z domu ] , zbyt prędko 800 nie nabiję , a o tysiącu nie mam co marzyć bo wychodzi mi 300 rocznie

Szefostwo milczy bo pewnie będzie miało ciężki orzech do zgryzienia - gołym okiem widać po liczbie odsłon , że to forum cieszy się bardzo dużą popularnością i pewnie przyciąga na wizaż .
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 08:04   #206
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Eh dziewczyny, to sie zasmucilam od rana. MM tylko dla wtajemniczonych? To ja jestem jedna z tych które te 500 czy 800 postów będa mialy za 2 lata a nikt za mnie nie poręczy Nie wiecie czy zabezpieczenia typu fotki czy znaki wodne nie spelniły swojego zadania bo nikt nie jest w stanie tego sprawdzic. Mozna tylko stwierdzic ze nie są to bariery nie do pokonania pytanie tylko czy komus sie będzie chciało siedzec nad fotkami i usówac zabezpieczenia. Łatwiej jest chyba poszukac na innym forum fotek nie zabezpieczonych, w necie bardzo łatwo o to.
Rozumiem ze chcecie zabezpieczac swoj wizerunek ale powiało grozą. Fotkami swoich makijarzy pomagacie mi i innym mniej wprawionym dziewczynom, prezentujecie nie tylko technike ale i kosmetyki- APC, czy super prezentacja paletek Revlonu przez Tanzanit. Wezcie tez wzgląd na takie szaraczki jak ja MM to jedno z moich ulubionych podforów, ciezko będzie mi sie pogodzic z jego stratą.

Milego dnia
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 08:22   #207
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

A ja się podpisuje pod ograniczeniem postów na 500 choć w ten sposób sama sobie zamykam drogę na MM ale jesli to ma pomóc to jestem za Myslałam jeszcze wczoraj o tym, że wprowadzona funkcja przekupki również jest jakąś pomocą, bo np dziewczyny które maja ok 10 przekupek i więcej są sprawdzone , prawda?? kilka osób zna ich adresy i dane osobowe, więc są jakoby pewne Zauwazyłam np kilka osób, które mają postów niewiele ale za to przekupek już ponad 10, to też świadczy o "dobrych" intencjach tak mi się przynajmniej wydaje...
Ciekawa jestem jak rozwinie się sprawa tego ograniczena, bo na razie nikt z szefostwa nie zabrał głosu
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 11:41   #208
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Ja jeszcze dodam ze mogloby byc tak:

Uzytkownicy prezentujacy makijaze od dawna wchodza bez problemu w magiczny krag (niezaleznie od postow bo na przyklad Kamikitten, Madie, Konwaliowa, Fascynacja ...i inne dziewczyny ) maja postow mniej ale przeciez znamy je i ufamy

Uzytkownicy czynnie uczestniczacy do tej pory w MM (nawet bez zdjec) ale o mniejszeji losci postow tez wchodza w ten krag, tez znamy i ufamy

Uzytkownicy nowi 500 postow ale na calym wizazu (troll i tak juz gdzies dostal by bana) wchodza w krag

Nie wiem czy to sie tak da ale moze jednak???...
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 12:27   #209
pork
Raczkowanie
 
Avatar pork
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 34
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

a jak ktoś jest małomówny ?
ja w sumie wątpię czy uda mi się napisać 500 sensownych postów, a lubię tu wchodzić i oglądać Wasze dzieła. nie czuję się jednak wystarczająco kompetentna, żeby je komentować.. a szkoda byłoby mi stracić możliwośc uczenia się od Was..

no ale to Wasza decyzja, w końcu jestem tu nowa
pork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 14:20   #210
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

[
Uzytkownicy prezentujacy makijaze od dawna wchodza bez problemu w magiczny krag (niezaleznie od postow bo na przyklad Kamikitten, Madie, Konwaliowa, Fascynacja ...i inne dziewczyny ) maja postow mniej ale przeciez znamy je i ufamy


A ja myslałam, że tych kilka nieporadnych moich makijażyków to nic w porównaniu z Waszymi pięknymi tudzież wielkimi dziełami

Tanzanitku dziękuję
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.