Oryginał czy podróbka? - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 22:20   #2071
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
chciałabym kupić na allegro Juicy Couture
ale te oferty mają bardzo niskie ceny jak za 100ml, czy któryś z nich to oryginał?
http://www.allegro.pl/search.php?str...7748&country=1
Tak, ptissot ma oryginały.
Ja mam tester 100ml edp po 145zł oczywiście oryginał

Edytowane przez falubaz
Czas edycji: 2009-03-19 o 22:21
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 22:27   #2072
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez femme111 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Ja mam prośbę - pytanie. Czy w drogerii Natura mają oryginalne perfumy? Widziałam euphorię po 119 zł. To chyba cena dość atrakcyjna za 30 ml? W Douglas są znacznie droższe.
za taka cene mozesz tez kupic 30 - tke na Allegro, zas nie od dzis wiadomo, ze perfumerie typu Douglas czy Sephora maja wyzsze ceny
nadto, juz za 70 - 80 zl wiecej mozesz nabyc na przyklad na All setke Euphorii.

hmm, serio myslalas, ze oficjalnie, "na ulicy", sprzedawane sa podrobki?

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2009-03-19 o 22:43 Powód: dodalam wytluszczone slowo, poniewaz albowiem gdyz zdarzylo mi sie je zjesc^^
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 22:40   #2073
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
za taka cene mozesz tez kupic 30 - tke na Allegro, zas nie od dzis wiadomo, ze perfumerie typu Douglas czy Sephora maja wyzsze ceny
nadto, juz za 70 - 80 zl mozesz nabyc na przyklad na All setke Euphorii.

hmm, serio myslalas, ze oficjalnie, "na ulicy", sprzedawane sa podrobki?
dooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 22:42   #2074
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez dooo Pokaż wiadomość
zjadlam czesc wypowiedzi

EDIT swoja droga, ciekawy blad - w kontekscie zdominowania przeze mnie watku ostrzegajacego przed podrobkami, powyzszy moj post wypadl... nad wyraz groteskowo

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2009-03-19 o 22:44
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 22:44   #2075
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
zjadlam czesc wypowiedzi
)
dooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 23:02   #2076
femme111
Raczkowanie
 
Avatar femme111
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 188
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
za taka cene mozesz tez kupic 30 - tke na Allegro, zas nie od dzis wiadomo, ze perfumerie typu Douglas czy Sephora maja wyzsze ceny
nadto, juz za 70 - 80 zl wiecej mozesz nabyc na przyklad na All setke Euphorii.

hmm, serio myslalas, ze oficjalnie, "na ulicy", sprzedawane sa podrobki?

ach.... różne rzeczy się w tej Polsce dzieją, więc już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć...

dziękuję
femme111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 07:01   #2077
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez femme111 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Ja mam prośbę - pytanie. Czy w drogerii Natura mają oryginalne perfumy? Widziałam euphorię po 119 zł. To chyba cena dość atrakcyjna za 30 ml? W Douglas są znacznie droższe.
moja kolezanka pracowala w naturze i jeszcze w lato euphoria bylamtam oczywiscie 30 ml za 109 zl bo jakas promocja byla nie ma w tym nic dziwnego .....na Allegro mozna kupic znacznie taniej tylko trzeba uwazac do mnie wczoraj przybyla 30 ml ktore wylicytowalam za 66 zl i jest w 100% oryginalna ......sprzedawala dziewczyna ktora dostala ja w prezencie ale zapach jej nie odowiadal ..... gwarantowala ze w razie niezadowolenia zwraca kase i za perfumy i za przesylka .... na szczescie euphoria ok )
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 13:02   #2078
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Gratuluje tej Euphorii Grisza
A co do cen, dalbym sobie glowe uciac ze kiedys widzialam 100 ml w promocji w SuperPharm za 200 zl...wiec ta cena za 30 wcale nie podejrzana.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 13:15   #2079
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Gratuluje tej Euphorii Grisza
A co do cen, dalbym sobie glowe uciac ze kiedys widzialam 100 ml w promocji w SuperPharm za 200 zl...wiec ta cena za 30 wcale nie podejrzana.
setke Euphorii? oj, ja tam jeno widuje, jesli juz, to 30 - tki w cenie okolo 120 zl - oraz chyba tez 50 - tke widzialam, za 189 zl chyba <mysli>
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 13:21   #2080
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Glowy sobie uciac nie dam ale ze pamiec mam do takich szczeglowo dobra to chyba tak, z tym ze to bylo z poltorej roku temu we Wroclawiu na Olawskiej. By wyjasnialo czemu mozna nabyc org 100 ml za ponizerj 200 zl na allegro.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 13:33   #2081
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Glowy sobie uciac nie dam ale ze pamiec mam do takich szczeglowo dobra to chyba tak, z tym ze to bylo z poltorej roku temu we Wroclawiu na Olawskiej. By wyjasnialo czemu mozna nabyc org 100 ml za ponizerj 200 zl na allegro.
no, jesli tyle czasu temu, to calkiem mozliwe - poltora roku temu jeszcze nie buszowalam w Super - Pharm
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 18:55   #2082
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
setke Euphorii? oj, ja tam jeno widuje, jesli juz, to 30 - tki w cenie okolo 120 zl - oraz chyba tez 50 - tke widzialam, za 189 zl chyba <mysli>
dzieki anka ..... kupilam chociaz wczesniej jakos nie byly moim marzeniem ...ogolnie lubie CK mam 4 z kolei juz flaszke eternity i truth kupilam niedawno i one lubie dosc a o tej euphorii jakos nie wiem nie myslalam..... dopiero jak kolezanka mnie poprosila zebym jej upolowala troche taniej i kupilam 15 zwyklej i 15 blossom za 65 zl z przesylka ..... powachalam i pomyslalam ze fajnie bedzie ja miec ale ta blossom nieeee poprostu nie moj zapach
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 20:01   #2083
Radcus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Potwierdzenie autentyczności perfum

Witam wszystkich. Dlaczego tutaj piszę? Znajomy przywiózł z Niemiec perfumy{jeden jako prezent reszta bo okazja była znaczy 3 sztuki} na 99,9% oryginalne. Chce je sprzedać na allegro ale niestety zalew wszelakiej maści podróbek zmusza mnie do potwierdzenia autentyczności. Brak paragonu niestety i teraz trzeba kombinować. W opisach podróbek jest już chyba wszystko np. kupione w sklepie bezcłowym itp.Chcę uniknąc podobnych tekstów i w opisie aukcji umieścić jak najbardziej wiarygodny opis żeby ewentualny kupujący nie miał wątpliwości że kupuje oryginał. Przeczytałem dużo artykułów na temat oryginalności więc co nieco juz wiem. Niestety nie mam możliwości pójścia do jakiejś galerii i samemu sprawdzenia {późny powrót z pracy i dość daleki dojazd do galerii} dlatego szukam odpowiedzi tutaj.Chodzi m io konkretne produkty że jeżeli ktoś posiada daną perfumę 100% oryginalną napisal że to powinno być takie a nie inne. Chce mieć pewnośc że sprzedam oryginał. Wię teraz przejdźmy do bohaterów tego postu:
1.Hugo Boss Selection After Shave lotion 90ml szary
2. Dior Addict 2 eau de toilette 100ml
3.Lancome Magnifique 75ml
Oczekuje konkretnych odpowiedzi na oryginalnym produkcie powinno byc jakieś tam tłoczenie itp. Jeżeli niestety okażą sie podróbkami znajomy poza prezentem zabierze sobie je z powrotem i zakończę temat. Jeżeli jednak będą to oryginały pewnie będe sie pytał o inne.Mam jeszcze pytanie bo jakieś tam perfumy sa najczęściej podrabiane a czy istnieje jakaś lista z perfumami nie podrabianymi wcale albo bardzo mało??
Sorki za trochę długi post ale chciałem umieścić jak najwięcej informacji.Jeżeli będą potrzebne zdjęcia albo jakieś informacje oczywiście nie ma problemu
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Radcus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 20:14   #2084
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Potwierdzenie autentyczności perfum

Od tego zacznijmy...wrzucaj foty! pamietaj o fotce kartonika od spodu i z tylu
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 20:27   #2085
Radcus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Potwierdzenie autentyczności perfum

Ok któryś konkretny produkt??
Radcus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 20:41   #2086
Radcus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Potwierdzenie autentyczności perfum

Jakie duże zdjęcia mogę dawać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02742.jpg (57,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02743.jpg (67,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02744.jpg (47,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02748.jpg (40,4 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02749.jpg (54,7 KB, 40 załadowań)
Radcus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 11:07   #2087
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Potwierdzenie autentyczności perfum

Radcus - ewidentna, stuprocentowa podróba. Naprawdę nie wciskaj ludziom takiego czegoś, na allegro ani nigdzie indziej. Ten psikacz jest po prostu obrzydliwy, tak się składa że Magnifique znam dość dobrze. Swoją drogą nie wiedziałam że już to podrabiają...
Swoją drogą to ciekawa jestem w jakiejże to promocji można nabyć Magnifique skoro to nowe perfumy i na żadnej wyprzedaży ich nie było i nie ma.
Jak chcesz to wrzuć foty tych innych, dla pewności, choć ... nie wierzę że z jednego źrodła oryginały i podróbki pchodzą.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:16
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 14:08   #2088
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Potwierdzenie autentyczności perfum

Cytat:
Napisane przez Radcus Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Dlaczego tutaj piszę? Znajomy przywiózł z Niemiec perfumy{jeden jako prezent reszta bo okazja była znaczy 3 sztuki} na 99,9% oryginalne. Chce je sprzedać na allegro ale niestety zalew wszelakiej maści podróbek zmusza mnie do potwierdzenia autentyczności. Brak paragonu niestety i teraz trzeba kombinować. W opisach podróbek jest już chyba wszystko np. kupione w sklepie bezcłowym itp.Chcę uniknąc podobnych tekstów i w opisie aukcji umieścić jak najbardziej wiarygodny opis żeby ewentualny kupujący nie miał wątpliwości że kupuje oryginał. Przeczytałem dużo artykułów na temat oryginalności więc co nieco juz wiem. Niestety nie mam możliwości pójścia do jakiejś galerii i samemu sprawdzenia {późny powrót z pracy i dość daleki dojazd do galerii} dlatego szukam odpowiedzi tutaj.Chodzi m io konkretne produkty że jeżeli ktoś posiada daną perfumę 100% oryginalną napisal że to powinno być takie a nie inne. Chce mieć pewnośc że sprzedam oryginał. Wię teraz przejdźmy do bohaterów tego postu:
1.Hugo Boss Selection After Shave lotion 90ml szary
2. Dior Addict 2 eau de toilette 100ml
3.Lancome Magnifique 75ml
Oczekuje konkretnych odpowiedzi na oryginalnym produkcie powinno byc jakieś tam tłoczenie itp. Jeżeli niestety okażą sie podróbkami znajomy poza prezentem zabierze sobie je z powrotem i zakończę temat. Jeżeli jednak będą to oryginały pewnie będe sie pytał o inne.Mam jeszcze pytanie bo jakieś tam perfumy sa najczęściej podrabiane a czy istnieje jakaś lista z perfumami nie podrabianymi wcale albo bardzo mało??
Sorki za trochę długi post ale chciałem umieścić jak najwięcej informacji.Jeżeli będą potrzebne zdjęcia albo jakieś informacje oczywiście nie ma problemu
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Po pierwsze, jak perfumy mogą być na 99,9% oryginalne Perfumy albo są oryginalne, albo nie.

Po drugie, czy oczekujesz od nas, że pomożemy ci w opisie aukcji perfum, tak aby kupujący myślał, że kupuje oryginał?

Po trzecie ze zdjęć widać że to podróba.
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 15:08   #2089
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Kochane, czy to oryginał?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg angel2.jpg (54,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angel3.jpg (44,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angel4.jpg (61,0 KB, 41 załadowań)
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 15:25   #2090
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Oryginał czy podróbka?

http://www.allegro.pl/item587361841_...ylka_free.html

Wrzucam, dla pewności.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 16:13   #2091
Radcus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Potwierdzenie autentyczności perfum

Witam. Na 99,99% bo nie ja kupowałem a mam tylko słowo sprzedającego.Ktoś mnie chyba nie zrozumiał.
Po pierwsze: nie w promocji a okazyjnie czyli podobno kartonik zniszczony i daltego cena niższa
Po drugie: jeżeli ja osobiśce nie kupuje nie mam paragonu nie mam 100% pewności zadaje pytanie na forum żeby mieć 100% pewności
Po trzecie:Nie oczekuje żadnego opisu a odpowiedzi na pytanie
Po czwarte:"Po trzecie ze zdjęć widać że to podróba" dużo to komulkowiek mówi czyjaś opinia nie poparta dowodami. dajcie zdjęcia, powiedzcie że w oryginale powinno być tak a nie inaczej a nie tytlko sama odpowiedź.
Moim zamysłem zadając pytanie na forum było uzyskanie jak najbardziej szczegółowej odpowiedzi i rzeetelnej informacji a nie wzbudzanie bezceleowej dyskusj.
Jeżeli mam podróbki absolutnie nie chcę ich sprzedawać oddam znajomemu i po sprawie.Dla pewności dam zdjęcia innych produktów i tym razem proszę o bardziej konkretne odpowiedzi.
Teraz ogólny apel:wiem problematyczny ale nie zaszkodzi spróbować więć jedziemy:
Aby uniknąć problemów typu oryginał czy podróbka proponuje zrobić dział w którym były by zamieszczane zdjęcia i opisy oryginałów i podróbek z dokładnym opisem konkretnych różnic.Wiem napewno jest to problemowe ale ułatwiło by to późniejszym kupującym szybsze i pewniejsze poznanie różnicy w danych produktach.
Proszę o wyrozumiałość:
"Swoją drogą nie wiedziałam że już to podrabiają..."
Ja też nie wiedziałem i chcę ostrzec innych
Zdjęcia za jakiś czas umieszczę..............
Radcus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 16:23   #2092
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Ditu77 wydaje mi się że orginał, choć ja mam wyryty kod na ramieniu gwiazdy a nie tak jak u Ciebie choć nie wiem czy niezależne jest to od partii produkcyjnej... ale myśle że orginał
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 16:32   #2093
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
Kochane, czy to oryginał?
Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Ditu77 wydaje mi się że orginał, choć ja mam wyryty kod na ramieniu gwiazdy a nie tak jak u Ciebie choć nie wiem czy niezależne jest to od partii produkcyjnej... ale myśle że orginał
Moja gwiazdka z perfumerii ma kod dokładnie w tym samym miejscu co na zdjęciach wrzuconych przez DiTu77
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 16:48   #2094
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Oryginał czy podróbka?

No to wyjaśnione może to jakoś seryjnie szło
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 16:51   #2095
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Ditu77 wydaje mi się że orginał, choć ja mam wyryty kod na ramieniu gwiazdy a nie tak jak u Ciebie choć nie wiem czy niezależne jest to od partii produkcyjnej... ale myśle że orginał
Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Moja gwiazdka z perfumerii ma kod dokładnie w tym samym miejscu co na zdjęciach wrzuconych przez DiTu77
Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
No to wyjaśnione może to jakoś seryjnie szło
Dziękuję ivanno, soulie
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 16:53   #2096
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Potwierdzenie autentyczności perfum

Cytat:
Napisane przez Radcus Pokaż wiadomość
Moim zamysłem zadając pytanie na forum było uzyskanie jak najbardziej szczegółowej odpowiedzi i rzeetelnej informacji a nie wzbudzanie bezceleowej dyskusj.
Ja sądzę że Pan trochę sporo oczekuje i trochę sporo sobie wyobraża odnośnie "dyskusji" którą miałyby sprowokować jego "perfumy".
Jeżeli nie odpowiada Panu moja czy czyjakolwiek opinia / ocena perfum, to proszę bardzo, nie muszę się udzielać (w końcu jest to podyktowane bezinteresowną z mojej strony chęcią pomocy). Nie będę się produkować stronami na temat ewidentnej podróbki; perfumy są moją pasją od lat kilkunastu i jeśli mówię - bo jestem tego pewna, jeśli nie to zaznaczam - (zresztą inne dziewczyny tutaj też) że ze zdjęć widać że podróbka, to tak jest i koniec, nawiasem mówiąc o obrzydliwie wykonanym spreju tez wspomniałam, co Pan pominął. Jeśli to nie jest dość rzeczowe dla Pana, to trudno.
Dla większości osób tutaj spojrzenie na zdjęcie tej (akurat dośc marnie wykonanej) podróbki naprawdę wystarczy i nie wiem czego więcej Pan oczekuje? Na przykład że będę za każdym razem wyliczać, że korek ma być gładki, nie chropowaty, nie porysowany? Nie chce mi się. Ja się w temacie Pana oferty już wypowiadać zakończyłam. Powodzenia.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 17:14   #2097
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 632
Dot.: Potwierdzenie autentyczności perfum

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
że ze zdjęć widać że podróbka, to tak jest i koniec, nawiasem mówiąc o obrzydliwie wykonanym spreju tez wspomniałam, co Pan pominął. Jeśli to nie jest dość rzeczowe dla Pana, to trudno.
Dla większości osób tutaj spojrzenie na zdjęcie tej (akurat dośc marnie wykonanej) podróbki naprawdę wystarczy i nie wiem czego więcej Pan oczekuje? Na przykład że będę za każdym razem wyliczać, że korek ma być gładki, nie chropowaty, nie porysowany? Nie chce mi się. Ja się w temacie Pana oferty już wypowiadać zakończyłam. Powodzenia.
Kurcze, to że flaszka jest niechlujna, to jeszcze nic - czy mi się wydaje czy na kartoniku jest wybity kod? Czyżby podróby też 'kodowali'? To teraz zafoliowana flaszka będzie nie do zweryfikowania...
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 17:22   #2098
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Potwierdzenie autentyczności perfum

Layila już od jakiegoś czasu podróby kodują ba! nawet na kartoniku i flaszce ten sam kod jest! coraz bardziej cwani są podróbkowicze :/
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 17:29   #2099
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Potwierdzenie autentyczności perfum

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Kurcze, to że flaszka jest niechlujna, to jeszcze nic - czy mi się wydaje czy na kartoniku jest wybity kod? Czyżby podróby też 'kodowali'? To teraz zafoliowana flaszka będzie nie do zweryfikowania...
Owszem, widywałam kodowane podrobki, mało tego, kody bywają "do rzeczy".... na logikę, co to za problem przejść się do perfumerii i sprawdzić kod? I potem go wybić? Nigdy nie kieruję się kodami jeśli chodzi o rozróżnianie podróbka czy oryginał (tz., oczywiście brak kodu dyskwalifikuje zwykle, ale sam kod to za mało by potwierdzić oryginalność).
A na przyklad Prada - są z kodami (na spreju ) i bez. Obie oryginalne, zresztą już kiedyś był ten temat tu poruszany. Mam dwie Prady, oryginalne ofkors jedna z Allegro - z kodem, druga z perfumerii (Tendre) - bez kodu na flaszce. I bądź tu mądry

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2009-03-21 o 17:31
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 17:42   #2100
Radcus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Potwierdzenie autentyczności perfum

Kurde jaka oferta?? przyszła oferta z oryginalną perfumą tak!!! Sprzedaż podróby stanowczo NIE!!!Dopiero tym tematem zaczełęm się inetersować i przepraszam za laickie pytania. Widocznie mam za mało stażu żeby na pierwsze spojrzenie ewidentnie stwierdzić że to podróba a nie oryginał stąd moje pytania. Jeżeli ktoś może napisać parę liijek tekstu w stylu"Dla większości osób tutaj spojrzenie na zdjęcie tej (akurat dośc marnie wykonanej) podróbki naprawdę wystarczy i nie wiem czego więcej Pan oczekuje? Nie jestem większością; jestem amatorem i sądze że większość nowych nie mających kilkunastoletniego stażu czytających ten wątek się ze mną zgodzi oczekuje bardziej rzeczowej odpowiedzi.Jeżeli się mylę to PRZEPRASZAM ale szukałem bardziej szczegółowych odpowiedziTak oczekuję takiej odpowiedzi albo chociaż linku z odpowiedziami na interesujący mnie temat.Oczywiście każdy poświęca czas ale zrobienie zdjęcia, obróbka zajmuje jakieś 3-4 minuty więc to chyba nie jest problemDla przyszłych kupujących było by udogodnienie.....Inna użytkowniczka stwierdziła że nawet nie wiedziała o podróbkach.Porownanie produktow napewno by pomoglo innym.Chciałem umieścić inne zdjęcia ale to chyba raczej nie będzie miało sensu
Radcus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.