Odczuwacie kryzys gospodarczy? - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-08, 13:12   #2071
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja nakładam tylko jedną warstwę tuszu. Za każdym razem, kiedy próbuję nałożyć więcej, albo wychodzą mi odnóża pająka albo się sklejają. Nic mnie tak nie odrzuca jak "pogrubione" rzęsy poprzez ich sklejenie.
Spróbuj jedną warstwę po drugiej bez schnięcia, ale sprawdza mi się to raczej przy catrice / Eveline (mega wydłużone plastyczne rzęsy jak nieodżałowany Loreal)
Taki Maybelline to zawsze wszystko zlepione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-08, 13:17   #2072
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Spróbuj jedną warstwę po drugiej bez schnięcia, ale sprawdza mi się to raczej przy catrice / Eveline (mega wydłużone plastyczne rzęsy jak nieodżałowany Loreal)
Taki Maybelline to zawsze wszystko zlepione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nakładałam bez schnięcia i wtedy się sklejały. Kiedyś bawiłam się w rozdzielanie igłą, ale teraz mi się nie chce.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-08, 14:46   #2073
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Próbowałaś może Lirene It's a match?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Uwielbiam Eveline Variete (ten złoty) i Gosha.
To ja uwielbiam Bourjois- ostatnio regularnie kupuje przez neta za 18-20 zł

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-08, 18:24   #2074
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Moim one and only tuszem jesy Golden Rose z serii Nude Look. Żaden inny tusz nie trzyma się u mnie tak długo.

Zastrzegam jednak, że mam ciemne, długie i mocno podkręcone rzęsy. Byle tusz pogrubiający potrafi dać u mnie efekt 10/10, nie każdy jednak jest wystarczająco trwały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-08, 21:53   #2075
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Moim one and only tuszem jesy Golden Rose z serii Nude Look. Żaden inny tusz nie trzyma się u mnie tak długo.

Zastrzegam jednak, że mam ciemne, długie i mocno podkręcone rzęsy. Byle tusz pogrubiający potrafi dać u mnie efekt 10/10, nie każdy jednak jest wystarczająco trwały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ten żółty Golden Rose Maxim Eyes kupuję regularnie w Polsce. Przepięknie rozdziela rzęsy, też mam ciemne, więc dwóch warstw nie daję.

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam niczego tych marek, dzięki za polecajki.
Minerały Annabelle Minerals lubiłam, gama Golden mi pasowała kolorystycznie, chyba używałam koloru Golden Light. Ale skóra w między czasie zaczęła mi się mniej przetłuszczać i minerały zaczęły wyglądać na niej za ciężko, choć to też może być kwestia tego, że używałam wariantu kryjącego tych podkładów. Może jakieś lżejsze minerały by mi podpasowaly.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------




Dzięki
Szukam czegoś w miarę możliwości CF, teraz używam Maybelline Fit Me w szklanej butelce, kolor 220 - odcień ma fajny, nie kryje mocno, wyrównuje koloryt i wygląda naturalnie, satynowe wykończenie. Na promocji 30 zł.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------




Ja w ogóle już nie jestem w temacie urodowego yt Jak będą jakieś testery w Rossmannie to obadam
Lżejsze minerały to są Lily Lolo, ale budżetowe nie są ok 90zł. Są próbki dostępne do testów.

220 odcień jest nie najjaśniejszy, więc powinno Ci kolorystycznie pasować sporo polskich tańszych podkładów, w tym ta Soraya.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-08, 22:30   #2076
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Jakościowo Lily Lolo mogę tez polecić, w końcu się skusiłam po czytaniu ukradkiem mineraloholiczek na wizażu i zakochałam od pierwszego machnięcia pędzlem. Idealnie mi się stapia ze skóra, żadnych wałków, żadnych skórek, przesuszu czy innych atrakcji. Fakt, kosztuje trochę, ale imho wydajny i warto. Odcieni maja od groma i trochę.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 05:34   #2077
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Ja dawno temu kupiłam z pixie morning Gold ale był beznadziejny.


Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-09, 11:58   #2078
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Próbowałaś może Lirene It's a match?.
ja próbowałam, zapach może uzależnić! Bardzo fajny na co dzień, lekki, krycie lekkie/minimalnie średnie, ale mega naturalny efekt. I ta cena!
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 12:09   #2079
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja próbowałam, zapach może uzależnić! Bardzo fajny na co dzień, lekki, krycie lekkie/minimalnie średnie, ale mega naturalny efekt. I ta cena!
I często w promocji, nawet teraz
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 12:10   #2080
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Sprawdziłam swatche i wyglądają jasno, może powinnam się rozejrzeć. Cena kusi zdecydowanie, a chętnie bym coś lekkiego przetestowała

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 13:57   #2081
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość

Dzięki
Szukam czegoś w miarę możliwości CF, teraz używam Maybelline Fit Me w szklanej butelce, kolor 220 - odcień ma fajny, nie kryje mocno, wyrównuje koloryt i wygląda naturalnie, satynowe wykończenie. Na promocji 30 zł.[COLOR="Silver"]
Ja polecę Eveline satin matt, jest właśnie satynowy i wygląda naturalnie. Używam dwóch odcieni (lato/zima) i oba są ciepłe.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-09, 13:59   #2082
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Jakościowo Lily Lolo mogę tez polecić, w końcu się skusiłam po czytaniu ukradkiem mineraloholiczek na wizażu i zakochałam od pierwszego machnięcia pędzlem. Idealnie mi się stapia ze skóra, żadnych wałków, żadnych skórek, przesuszu czy innych atrakcji. Fakt, kosztuje trochę, ale imho wydajny i warto. Odcieni maja od groma i trochę.
Ja jak się z 10 lat temu przerzuciłam na minerały tak jestem im wierna co prawda obecnie używam podkładu już tylko na specjalne okazje, ale wiele lat wcześniej używałam codziennie i tego wyglądu cery po minerałach nie udało mi się odtworzyć żadnym płynnym podkładem.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 15:36   #2083
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ostatnio odkryłam jak świetne są tusze z Eveline, na promocji za 12-15 zł można kupić, nie odczuwam żadnej różnicy do tych za 50-60 zł z Astora, które kupowałam regularnie. Podkłady łapię w Hebe na promocji, ostatnio najczęściej kupuję z Maybelline i mi pasują. Szminki lubię z Avona. Cienie zawsze dostaję w prezencie, to nie kupowałam od lat.
Uwielbiam całą serię eveline variete
Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Moje ostatnie odkrycie podkładowe to bielenda z truskawka, kilkanaście zł w Rossmannie a daje radę podpatrzyłam na yotube że polecany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja najbardziej lubię soraya plante. Truskawkowy jets dla mnie zbyt ciemny niestety.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 19:33   #2084
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja jak się z 10 lat temu przerzuciłam na minerały tak jestem im wierna co prawda obecnie używam podkładu już tylko na specjalne okazje, ale wiele lat wcześniej używałam codziennie i tego wyglądu cery po minerałach nie udało mi się odtworzyć żadnym płynnym podkładem.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Jak przywykłam do minerałów (zaraz będzie 6 lat), to tak uważam, że każdy płynny podkład daje u mnie efekt maski
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 22:39   #2085
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

A jak tam u was z ofertami pracy?
Lubię sobie przeglądać co jakis czas i u mnie wszystko umarło. ;0 nawet jakbym chciała zmienić pracę, to nie ma gdzie wysyłać CV. Z tego co patrzę po znajomych nikogo nie zwalniają, ale też nikogo nie zatrudniają.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 06:21   #2086
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

U mnie spoko, na LinkedIn sami piszą, potrafią dzwonić sami nawet z budżetówki (ogłaszam się na olx), a z małych prywatnych firm to też oferty z elastycznym czasem pracy, umowa jaką chcesz, tryb jaki chcesz, abyś tylko przyszła i robiła Chyba nikt nie chce pracować w księgowości. W sumie się nie dziwię, ja też nie, ale nie mam innego pomysłu na siebie.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 06:39   #2087
CytrynkaCytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 297
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Zależnie od branży. Ja też na LinkedIn dostaję niezły spam propozycji pracy.
CytrynkaCytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 06:51   #2088
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Teraz wysłałam kilka cv i w poniedziałek mam dwie rozmowy. Ale gdyby nie to, że mieszkam w Warszawie to za bardzo nie miałabym gdzie wysłać w swojej branży.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 07:31   #2089
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Chyba jest gorzej bo znów zaczęły przychodzić do nas maile od osób szukających pracy.
A nigdzie się nie ogłaszaliśmy ostatnio ze szukamy, wiec to znaczy ze piszą już dosłownie wszędzie.

A z rok nic nie przychodziło.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-10, 09:09   #2090
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No mnie też kiedyś obcinała babcia,ale nie chce do tego wracać, bo wyglądała komicznie. Teraz to dopiero widzę, wtedy mi pasowało. Kiedyś faceci tez obcinali się maszynkami,jeden drugiego i żyli,ale tak krótkie włosy to co innego. Mój tz woli iść i zapłacić niż prosić kogoś. Na pewno lepiej go obetnie fryzjerka niż kolega.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Jest różnica między obcięciem kogoś maszynką, strzyżenie męskie, a na prosto końcówki. Nie uważasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 09:19   #2091
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Chyba jest gorzej bo znów zaczęły przychodzić do nas maile od osób szukających pracy.

A nigdzie się nie ogłaszaliśmy ostatnio ze szukamy, wiec to znaczy ze piszą już dosłownie wszędzie.



A z rok nic nie przychodziło.
Dla mnie to normalna praktyka. Sama szukając pracy wysyłałam do placówek mnie interesujących nawet jeśli się nie ogłaszali. I tak się do mnie odezwano z paru miejsc po jakimś czasie jak akurat się zwolniło miejsce.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 09:41   #2092
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Jest różnica między obcięciem kogoś maszynką, strzyżenie męskie, a na prosto końcówki. Nie uważasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy jak kto chce się obciąć. Czasem faceci mają bardziej wymyślne fryzury niż kobiety

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 10:04   #2093
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89496026]A jak tam u was z ofertami pracy?
Lubię sobie przeglądać co jakis czas i u mnie wszystko umarło. ;0 nawet jakbym chciała zmienić pracę, to nie ma gdzie wysyłać CV. Z tego co patrzę po znajomych nikogo nie zwalniają, ale też nikogo nie zatrudniają.
[/QUOTE]

z tego co obserwuję swoją branżę, to ofert na rynku jest naprawdę dużo w mojej okolicy- prowadzę dział administracyjny w firmie. Nawet mnie kusiło, żeby znaleźć coś bliżej domu, obecnie mam dobre warunki,ale dojazd 45 km w jedną stronę, co zabiera czas i pieniądze, chociaż tyle dobrze, że kupiliśmy auto na gaz, to czujemy różnicę na stacji. Ale szykujemy się do powiększania rodziny w wakacje, i dotrwam jakoś w tej firmie do jesieni, nie wiem czy będę dojeżdżać codziennie, czy home office, czy będę na zwolnieniu. Ale pewnie po macierzyńskim będę szukać pracy koło domu.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 10:11   #2094
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Zależy jak kto chce się obciąć. Czasem faceci mają bardziej wymyślne fryzury niż kobiety

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
No właśnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Dla mnie to normalna praktyka. Sama szukając pracy wysyłałam do placówek mnie interesujących nawet jeśli się nie ogłaszali. I tak się do mnie odezwano z paru miejsc po jakimś czasie jak akurat się zwolniło miejsce.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Ja tak samo robię. Lub dzwonię. Nie widzę związku z nagłym bezrobociem. To jest po prostu efektywne szukanie pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 10:26   #2095
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Ale Cava zwróciła uwagę na to, że w przypadku jej firmy wcześniej im się to raczej nie zdarzało, więc częstotliwość mocno poszła w górę, ja to przynajmniej tak rozumiem

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 10:41   #2096
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Próbowałaś może Lirene It's a match?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Uwielbiam Eveline Variete (ten złoty) i Gosha.

Nie próbowałam polskich podkładów od lat, bo pamiętam, że były mega ciemne kiedyś.
Dziękuje za wszystkie polecajki, rozejrzę się po Rossmannie.

Co do tuszy Eveline, to ja lubiłam zloty, ale o nazwie Celebrities i srebrny który się nazywał Fiberlast - w połączeniu z odżywką-bazą Eveline jako pierwsza warstwa, naprawdę dawały widoczny i ładny efekt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 11:08   #2097
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Nie próbowałam polskich podkładów od lat, bo pamiętam, że były mega ciemne kiedyś.
Trochę się zmieniło w ostatnim czasie. Lirene i Eveline mają dosyć jasne odcienie. I żółte, co bardzo mi się podoba.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 12:31   #2098
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Nie próbowałam polskich podkładów od lat, bo pamiętam, że były mega ciemne kiedyś.
Dziękuje za wszystkie polecajki, rozejrzę się po Rossmannie.
Dla mnie Bielenda ma dziwne odcienie podkładów, zawsze te najjaśniejsze są pomarańczowe wręcz. Eveline lubię ten podkład w "kropelkach" z pipetą, chyba Baby Face.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 12:58   #2099
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Dla mnie Bielenda ma dziwne odcienie podkładów, zawsze te najjaśniejsze są pomarańczowe wręcz. Eveline lubię ten podkład w "kropelkach" z pipetą, chyba Baby Face.
Kupiłam ten z truskawką, o którym ktoś tu pisał - dla mnie nie jest pomarańczowy. Jestem blada i żółta, najjaśniejsze kolory zazwyczaj są różowe. Ten jest całkiem spoko.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 16:53   #2100
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 21:59
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-27 12:31:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.