Warszawskie Panny Młode II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 19:51   #2071
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez gpks Pokaż wiadomość
To chyba idziesz do Jezuitów - jak i ja ))) A co do godziny: to są zajęcia metodą warsztatową - jak idziesz na np warsztaty asertywności, to też nie powinno się spóźnić, bo na początku są ważne rzeczy... Też mam nadzieję się nie spóźnić
Hehe nooo do Jezuitów na Rakowiecką ) to się widzimy w sobotę z rana
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 20:28   #2072
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
Moja wizazystka to Ania Wiśniewska.

Co do butów to powiem Ci, ze w Menburze owszem jest bardzo duzy wybor ladnych butow (fioletowe rowniez!). Ceny tak srednio ok 300 zł do 400 z kawalkiem - wiekszosc satyna plus skora wewnatrz. Ale ja nie znalazlam dla siebie zadnych butow, bo byly.. niewygodne dla mnie. Co stopa, to inne odczucia, wiec moze dla Ciebie beda idealne. Ja mam srednio szeroka stope, ale npo w palce wiekszosc mnie delikatnie uciskala, wiec nie ryzykowalabym na wesele.. Z okrytymi palcami oczywiscie wiekszy wybor, ale te ladniejsze niebotycznie wysokie sa. Zawsze byl jakis minus w kazdym razie. I nie byly wcale tak ladnie wykonane jak oczekiwalam po tej firmie i cenie.
Zaraz obejrzę jej makijaże a ile płacisz?
Dzięki za info o butach ja w końcu zdecydowałam sie na robienie na zamówienie bo mało które buty nie spadają mi z nogo mam nadzieję że będą fajne i wygodne
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 08:02   #2073
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Pradip - na jej stronie jest cennik: 350zł za probny, wlasciwy, makijaz mamy, swiadkowej i korekta mlodego

A jak wychodzi cenowo zrobienie butow? i gdzie robisz?
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 11:39   #2074
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Keighty buty zamówiłam w pracowni w Otwocku za swoje fioletowe zapłacę 180zł a mama za swoje dostępne od reki 150zł
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:12   #2075
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Pradip, a moglabys namiar na pracownie dac jakiś? Bo mojej mamie chyba by sie przydalo zrobienie butow po prostu, zadnych nie jest w stanie znalezcw swoim rozmiarze..

Moje poki co (o ile nie zmienie zdania), wygladaja tak:
http://oi47.tinypic.com/xpwqp.jpg
http://oi50.tinypic.com/2mql2q8.jpg
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 14:23   #2076
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość

Moje poki co (o ile nie zmienie zdania), wygladaja tak:
http://oi47.tinypic.com/xpwqp.jpg
http://oi50.tinypic.com/2mql2q8.jpg
śliczne!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 16:44   #2077
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
Pradip, a moglabys namiar na pracownie dac jakiś? Bo mojej mamie chyba by sie przydalo zrobienie butow po prostu, zadnych nie jest w stanie znalezcw swoim rozmiarze..

Moje poki co (o ile nie zmienie zdania), wygladaja tak:
http://oi47.tinypic.com/xpwqp.jpg
http://oi50.tinypic.com/2mql2q8.jpg
Adres pracowni to ul Górna 88b w Otwocku (tylko jak będziesz chciała jechać to daj znać to Ci opisze drogę i moje wrażenia)
A Twoje butki bardzo mi się podobają
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 18:19   #2078
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

A mnie parę dni temu spotkało niemiłe zaskoczenie Idę do parafii TŻ-a dać kartkę na zapowiedzi, chcę dać w ofierze 2 dychy, a siostra w kancelarii mówi mi, że u nich zapowiedzi kosztują 100 zł! Trochę się zszokowałam, bo u mnie cieszyli się z 20 zł i ksiądz mówił, że wszędzie jest "co łaska" - a tu taka niespodzianka...
I teraz się zastanawiam czy to jakaś norma, ze aż tyle chcą za wygłoszenie dwóch zapowiedzi (i tylko w mojej parafii chcą "co łaska") czy tylko u TŻ-a ktoś się zapędził nieco?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 18:21   #2079
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

u mnie było "ofiara 50 zł" ;]
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 22:59   #2080
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

tusiamar, Pradip ciesze sie, ze sie podobaja!! kurcze, juz w piatek pierwsza przymiarka, a moze raczej dopiero ciekawa jestem, czy sie do swojej sukienki przekonam- niedawno stwiedzilam, ze mi sie nie podoba... :P Oby mi sie odwidzialo i znow ja polubie

A co do ofiary, to sie zastanawiam ile u mnie krzykna za zapowiedzi... juz sie boje.. poszlam po odpis aktu chrztu - cennik - 50zl... pozwolenie na spisanie protokolu pani w kancelarii zapowiedziala, ze 100 zł, a ze to i tak niewiele bo licencja jest drozsza.. no zalamac sie mozna.. ale w koncu proboszcz to pozwolenie nam sam wypelnial, bo przyszlismy do niego poza godz kancelarii - milo przyjemnie i w ogole bezplatnie i z usciskiem dloni i zyczeniami wiec sa i mile wizyty

Edytowane przez Keighty
Czas edycji: 2012-05-16 o 23:01
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 09:03   #2081
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

u nas w parafii , gdzie będziemy brali ślub ksiądz poprosił o 50 zł na zapowiedzi po tym jak podpisywaliśmy protokół.
Jednak w mojej parafii gdzie mają tylko wygłosić zapowiedzi powiedzieli 50 lub 100 zł. Miałam 20 zł luzem w portfelu, więc pani sobie odznaczyła, że zapłacę przy odbiorze potwierdzenia, że zapowiedzi zostały wygłoszone.
Co prawda miałam jeszcze schowaną stówę ale nie zamierzałam płacić 100 zł za wygłoszenie łącznie z 6 zdań.
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 12:28   #2082
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
A mnie parę dni temu spotkało niemiłe zaskoczenie Idę do parafii TŻ-a dać kartkę na zapowiedzi, chcę dać w ofierze 2 dychy, a siostra w kancelarii mówi mi, że u nich zapowiedzi kosztują 100 zł! Trochę się zszokowałam, bo u mnie cieszyli się z 20 zł i ksiądz mówił, że wszędzie jest "co łaska" - a tu taka niespodzianka...
I teraz się zastanawiam czy to jakaś norma, ze aż tyle chcą za wygłoszenie dwóch zapowiedzi (i tylko w mojej parafii chcą "co łaska") czy tylko u TŻ-a ktoś się zapędził nieco?
Tyle razy był wałkowany temat pobierania opłat w kościołach ale mnie za każdym razem dziwi jak tak można. Niedługo zaczną nam wmawiać że jak Jezus nauczał albo rozdawał ludziom ryby i chleb to apostołowie wejściówki sprawdzali ehh...
Zastanawiam się ile mi powiedzą za akt chrztu. U Tża w malutkiej miejscowości pomimo opryskliwości księdza dostaliśmy go za darmo ciekawie jak mnie w Wawie potraktują.
Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
tusiamar, Pradip ciesze sie, ze sie podobaja!! kurcze, juz w piatek pierwsza przymiarka, a moze raczej dopiero ciekawa jestem, czy sie do swojej sukienki przekonam- niedawno stwiedzilam, ze mi sie nie podoba... :P Oby mi sie odwidzialo i znow ja polubie
Trzymamy kciuki za oczarowanie włąsną suknią i czekamy na zdjecia i relacje z przymiarki
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 16:59   #2083
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
A co do ofiary, to sie zastanawiam ile u mnie krzykna za zapowiedzi... juz sie boje.. poszlam po odpis aktu chrztu - cennik - 50zl...
To w kościele, gdzie ja byłam chrzczona, ksiądz chciał "co łaska", więc dałam 20 zł - u TŻ było identycznie, również dał 20. W mojej obecnej parafii za zapowiedzi też daliśmy tyle samo - tak więc zaskoczył mnie ten określony cennik u obecnej parafii TŻ-a (a zwłaszcza to, że liczą sobie aż 100 zł), skoro w trzech innych kościołach za wszystko było "co łaska".
Rozumiem płacenie za sam ślub, bo to jednak dodatkowa msza, a to wiąże się z kosztami - ale 100 zł za to, że ksiądz 2 razy wymieni nasze nazwiska podczas planowych niedzielnych nabożeństw (tudzież za to, że wywieszą je w gablotce, bo gdzieniegdzie tylko w takiej formie pojawiają się zapowiedzi)? Jakoś przykro mi się zrobiło...
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 17:50   #2084
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

NOoo ale zrobilam zonka!! Bylam pewna, ze jutro mam przymiarke na 14:30.. i godzi 14:45, jade autobusem okrezna droga do pracy, zeby zahaczyc o biblioteke a tu telefon, ze nie ma mnie na przymiarce... ups! no i szybko do domu po buty i stanik, dzwonie do mamy, zeby jechala, do taty, ze spoznie sie do pracy.. i na przymiarke dotarlam na 16ta:P dobrze, ze pani miala do 17 czas, to sie uporalysmy Sukienke polubilam - balam sie, ze znow bedzie to samo co ostatnio, ze sie zalamie na widok siebie w niej... ale nawet fajnie wygladalam (nie mam w zwyczaju wpadac w euforie ) Buty fajnie pasuja, wiec sobie je zostawie, juz trudno, ze planowalam kupic tansze, ale coz... Nic nie moglam znalezc lepszego. Z welonem mam troche problem, bo ten tiul elastyczny, jaki planowalam sie okazalo, ze to nie taki jest jak mial byc, a mnie sie wydawalo, ze oki. A zdjec nie mam bo: 1 zapomnialam w tym biegu aparatu, a 2: jakos nie chce nikomu pokazywac, zeby byla niespodziewajka potem - nawet w internecie, hihi Ale sukienka calkiem fajnie lezala, w pasie i biodrach jak szyta na mnie
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 18:09   #2085
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
NOoo ale zrobilam zonka!! Bylam pewna, ze jutro mam przymiarke na 14:30.. i godzi 14:45, jade autobusem okrezna droga do pracy, zeby zahaczyc o biblioteke a tu telefon, ze nie ma mnie na przymiarce... ups! no i szybko do domu po buty i stanik, dzwonie do mamy, zeby jechala, do taty, ze spoznie sie do pracy.. i na przymiarke dotarlam na 16ta:P dobrze, ze pani miala do 17 czas, to sie uporalysmy Sukienke polubilam - balam sie, ze znow bedzie to samo co ostatnio, ze sie zalamie na widok siebie w niej... ale nawet fajnie wygladalam (nie mam w zwyczaju wpadac w euforie ) Buty fajnie pasuja, wiec sobie je zostawie, juz trudno, ze planowalam kupic tansze, ale coz... Nic nie moglam znalezc lepszego. Z welonem mam troche problem, bo ten tiul elastyczny, jaki planowalam sie okazalo, ze to nie taki jest jak mial byc, a mnie sie wydawalo, ze oki. A zdjec nie mam bo: 1 zapomnialam w tym biegu aparatu, a 2: jakos nie chce nikomu pokazywac, zeby byla niespodziewajka potem - nawet w internecie, hihi Ale sukienka calkiem fajnie lezala, w pasie i biodrach jak szyta na mnie
Szkoda że nie masz zdjęć Dobrze że Pani miała tyle czasu i poczekała.
A ja wróciłam z kościoła gdzie byłam chrzczona ze swoim aktem. Na pytanie ile jestem winna usłyszałam ze co łaska zaczęłam przebąkiwać że nie wiem ile dać bo u Tza nic od nas nie wzięli to pani wskazała mi skarbonkę i powiedziała ze to ofiara na kościół i 2 zł mogę wrzucić. Spodobało mi się ta skarbonka (a nie że do ręki i jeszcze z adnotacją do ksiąg ile dałam) i włożyłam 10zł. Tak wiec kolejna sprawa załatwiona
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 18:32   #2086
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Szkoda że nie masz zdjęć Dobrze że Pani miała tyle czasu i poczekała.
na szczescie miala okienka miedzy moja przymiarka a kolejna klientka, wiec sie udalo

a z tym kosciolem to fajnie ja jutro powinnam, sie wybrac i dac na zapowiedzi... i sie zastanawiam czy to do kancelarii czy z glupia frant ksiedza zaczepic moze i sie nie dac naciagac...
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 16:15   #2087
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Mam prośbę... Poszukuję kompletu biżutrii dla mam ale takiego na którym z tyłu bransoletki lub zawieszki da rade coś wygrawerować. Jakby którejś z Was gdzieś coś takiego wpadło w oko to napiszcie proszę

Edytowane przez Pradip
Czas edycji: 2012-05-29 o 21:38
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 21:39   #2088
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ale tu cisza zapadła
Mam do Was kolejne pytanie wiecie na który dach w Warszawie można wejść legalnie i bezpłatnie ? (oprócz BUWu)
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 08:24   #2089
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Ale tu cisza zapadła
Mam do Was kolejne pytanie wiecie na który dach w Warszawie można wejść legalnie i bezpłatnie ? (oprócz BUWu)
Jeśli chodzi o wieżowce to raczej żadne. Chyba żaden nie ma barierek ani zabezpieczeń. Chyba nie ma takiego w Wawie, który pozwalałby tłumom podziwiać panoramę miasta. Na budynku TP jest np. lądowisko dla helikopterów ale raczej nie będzie tam prosto wejść.

Na pewno można wejść na Pałac Kultury ale tam brudno i ponuro no i kraty...

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Do ślubu miesiąc...
W poniedziałek miałam przymiarkę sukni i zdecydowałam że jednak bez welonu, bo jakoś mi się nie podobało... tak mega ślubnie było

A wczoraj udało się nam kupić buty i krawat dla młodego oraz kupiłam sobie pończochy.
Coraz mniej rzeczy do kupienia, ale nadal jednak mnóstwo
Jutro odbieramy obrączki jestem ciekawa jak wyjdą
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 08:27   #2090
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Ale tu cisza zapadła
Mam do Was kolejne pytanie wiecie na który dach w Warszawie można wejść legalnie i bezpłatnie ? (oprócz BUWu)
też chcę wiedzieć!
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 11:44   #2091
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wieżowce to raczej żadne. Chyba żaden nie ma barierek ani zabezpieczeń. Chyba nie ma takiego w Wawie, który pozwalałby tłumom podziwiać panoramę miasta. Na budynku TP jest np. lądowisko dla helikopterów ale raczej nie będzie tam prosto wejść.

A wczoraj udało się nam kupić buty i krawat dla młodego oraz kupiłam sobie pończochy.
Coraz mniej rzeczy do kupienia, ale nadal jednak mnóstwo
Jutro odbieramy obrączki jestem ciekawa jak wyjdą
Nie tłumom tylko 3 osobom (hmm chociaż czasem mówią ze 3 to już tłum...)
Na TP wcale nie jest ciężko wystarczy bagatela... 1000zł za godzinę zapłaci.
za zakupy co Wam jeszcze zostało?
Cytat:
Napisane przez mayeczka87 Pokaż wiadomość
też chcę wiedzieć!
To pytaj się kogo się da może coś znajdziemy.
Fotograf Paweł Słowik robi takie sesje ale na bank nie zdradzi gdzie :/
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 12:32   #2092
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Nie tłumom tylko 3 osobom (hmm chociaż czasem mówią ze 3 to już tłum...)
Na TP wcale nie jest ciężko wystarczy bagatela... 1000zł za godzinę zapłaci.
za zakupy co Wam jeszcze zostało?

To pytaj się kogo się da może coś znajdziemy.
Fotograf Paweł Słowik robi takie sesje ale na bank nie zdradzi gdzie :/
Mój fotograf robi gdzieś na żelaznej. Ja mam akurat "dojścia" do kilka wieżowców, ale nie wiem, czy coś z tego wyjdzie...
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 13:53   #2093
kotekq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

ku przestrodze, dla tych które są jeszcze w trakcie wybierania sal w okolicach warszawy, nie polecam karczym jakuba / sala afrodyta legionowo. właściciele aroganccy, niemili a organizacja do bani. jak ktoś chce mieć spokój ducha i nie przejmować się tak ważnym elementem wesela to nich sobie ich daruje
kotekq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 17:54   #2094
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez mayeczka87 Pokaż wiadomość
Mój fotograf robi gdzieś na żelaznej. Ja mam akurat "dojścia" do kilka wieżowców, ale nie wiem, czy coś z tego wyjdzie...
Jakbyś coś wiedziała to napisz mi proszę
Cytat:
Napisane przez kotekq Pokaż wiadomość
ku przestrodze, dla tych które są jeszcze w trakcie wybierania sal w okolicach warszawy, nie polecam karczym jakuba / sala afrodyta legionowo. właściciele aroganccy, niemili a organizacja do bani. jak ktoś chce mieć spokój ducha i nie przejmować się tak ważnym elementem wesela to nich sobie ich daruje
A co sie stało że masz taką opinie o tej sali?
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 18:46   #2095
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

a ja po 2 czesaniu jestem - tym razem u kogos innego - poprzednia pani sobie nie poradzila zupelnie z moimi wlosami niestety, zrobila mi 2 opcje, ale to nie bylo to... dzis jak dzownilam odwolac jutrzejsza powtorke to nawet mnie przeprosila i dala namiary na kogos innego. Ale ja zdazylam juz kogos sobie znalezc i wyszlo milion razy lepiej. Jak jeszcze zastosuje pani wypelniacz do koka, to powinno byc jeszcze lepiej - jest swiatelko w tunelu. ]

Kurcze do slubu zostalo raptem tylko 1,5tyg!! ja dopiero czesanie ustalam :P jeszcze druga probe makijazu chce zrobic - troche inaczej niz w pierwszej probie jeszcze musze dokupic ze 2 pary ponczoich na zmiane jak podre pierwsze, musze kupic dol bielizny, welon!!! masakra! ile tego jeszcze zostalo!!

Winietki beda przyklejone do ferrero rocher ale musimy je wydrukowac i poprzyklejac. Zamiast ksiegi gosci beda takie kartoniki do wpisywania sie i wrzucenia do pudeleczka My sobie potem wykleimy moze jakis album

Kombinuje jeszcze wystroj sali dodatkowo - jakies lampiony, ddatkowe kwiaty.. duzo tego
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 20:02   #2096
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

witajcie
moge sie przylaczyc?
od niedawna jestem narzeczona, a w przyszlym roku planuje byc zona
jestesmy z TZ na etapie poczatkowym czyli kalkulacji kosztow no i wyboru sali/restauracji... z tym wyborem nie jest latwo bo mamy stosunkowo malo osob (65 na liscie), poza tym ze wzgledow finansowych zrobimy chyba krotsze przyjecie - tak do 24-1:00, co tez nie wszedzie jest organizowane.

jak wy szukalyscie/szukacie sali?
ja wysylalam zapytania mailem i w odpowiedzi otrzymywalam oferty, ale czesc w ogole nie odpisala
teraz chce zrobic zestawienie w tabelce, wybrac najlepsze oferty i umowic sie na spotkania osobiste.
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:02   #2097
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
a ja po 2 czesaniu jestem - tym razem u kogos innego - poprzednia pani sobie nie poradzila zupelnie z moimi wlosami niestety, zrobila mi 2 opcje, ale to nie bylo to... dzis jak dzownilam odwolac jutrzejsza powtorke to nawet mnie przeprosila i dala namiary na kogos innego. Ale ja zdazylam juz kogos sobie znalezc i wyszlo milion razy lepiej. Jak jeszcze zastosuje pani wypelniacz do koka, to powinno byc jeszcze lepiej - jest swiatelko w tunelu. ]
Hej,

Dam namiary na swoją nową fryzjerkę jak możesz Ja jeszcze nie byłam na próbnym, ale może dziś się zapiszę to zobaczę czy mi się spodoba

a załatwiania faktycznie dużo masz :O Ja jak się nie zbiorę to też mi zostanie wszystko na ostatni chwilą ;/
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 22:42   #2098
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczątka!!! Wrócę na chwilę do tematu SUKNII a mianowicie zobaczyłam teledysk na blogu jednej dziewczyny i co tu rzec, jest po prostu powalająca. No okej, może komuś się nie spodoba bo jest kolorowa, ale zobaczcie same!!!!! Nawet chciałam do autorki bloga się odezwać w sprawie namiarów na sklep, ale sądzę, że i tak jest powyżej mojego budżetu... Link dla zainteresowanych: http://kinga-i-jacek.pl/site/blog/
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 20:53   #2099
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
za zakupy co Wam jeszcze zostało?
W sumie zostało nam dużo do załatwienia
Ubrać młodego tzn. kupić garnitur, koszulę, pasek.
Z racji że przyszły mąż jeszcze chudnie to panie ze sklepów z garniturami mówiły, że 2-3 tyg. wcześniej, bo marynarkę można trochę dopasować, ale nie zmniejszyć o 2 rozmiary! Więc jeszcze czekamy, zanim kupimy i dopasujemy.

Ja dla siebie muszę jeszcze znaleźć bransoletkę i wsuwki z perełkami.

Dodatkowo musimy jeszcze rozdać ostatnie zaproszenia oraz przygotować menu i winietki na obiad.
Kupić alkohol i jabłka (ale to w tygodniu przed)

Przede wszystkim musimy też zamówić kwiaty, bo jeszcze się tym nie zajęłam i to zaczyna mi teraz spędzać sen z powiek.

Chodzimy do poradni przedmałżeńskiej (jeszcze 2 spotkania) i czekają nas obie spowiedzi...

Ale teraz muszę zrobić ostatnie poprawki do pracy magisterskiej, oprawić i oddać do dziekanatu. Obrona kilka dni po ślubie...

Hasło na ten miesiąc: organizacja, organizacja i jeszcze raz organizacja!

Edytowane przez kristi_wawa
Czas edycji: 2012-06-02 o 20:55
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 22:58   #2100
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny jest jeszcze 10 miejsc na nauki weekendowe 9-10 czerwca!

http://www.slub.aidg.pl/
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.