Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-04, 19:59   #2071
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Do dziewczyn "po" chyba w życiu żadna z Was się tak nie chwaliła cycuszkami jak teraz jak już jesteście po !!!!!Inny komfort dziewuszki co ??? Wiem sama po sobie jak trzeba się rozebrać np u lekarza to koszmar ale jak już będę po to bez wstydu i z przyjemnością będę eksponowała maleństwa hihihihihi brawa dla Was dziewczyny oraz podziękowania, że zmotywowałyście wiele z nas, które dzięki Wam mają już ustalone terminy i czekają na nowe życie
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:11   #2072
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn "po" chyba w życiu żadna z Was się tak nie chwaliła cycuszkami jak teraz jak już jesteście po !!!!!Inny komfort dziewuszki co ??? Wiem sama po sobie jak trzeba się rozebrać np u lekarza to koszmar ale jak już będę po to bez wstydu i z przyjemnością będę eksponowała maleństwa hihihihihi brawa dla Was dziewczyny oraz podziękowania, że zmotywowałyście wiele z nas, które dzięki Wam mają już ustalone terminy i czekają na nowe życie
Kochana, żebyś wiedziała.. Rozebrać się u lekarza wstydziłam, kupić sukienki nie mogłam, noszenie zwykłych koszulek było koszmarem.. A teraz! w staniku pooperacyjnym mierzę najzwyklejsze koszulki , bluzy i swetry kończące się pod szyją i w końcu jestem zadowolona, w końcu mogę kupić to co chcę, to co mi się podoba a wiecie w czym widzę największą różnicę? Już się nie garbię..Nie chowam..Wyglądam zupełnie inaczej, jestem pewna siebie, wiem, że już nie będę oceniana przez pryzmat wielkich piersi. Cieszę się, że moje zdjęcia mogą komuś pomóc, bo wiem jak mi potrzeba było wsparcia Dziewczyn z forum..Nikt nie rozumiał mnie tak jak Wy Dziewczyny PRZED ,wszystko jest przed Wami!!!
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:22   #2073
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kluskowata i iza_rut dziękuję za akceptację zaproszenia . Nie mogę wyjść z podziwu jakie macie piekne cycuszki , ja też takie bym chciała ,ale do Łęcznej mam za daleko i terminy dalekie .Moje są chyba gorsze niż Wasze przed , zaczynam działać , też chcę mieć lepsze życie

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluskowata Pokaż wiadomość
Kochana, żebyś wiedziała.. Rozebrać się u lekarza wstydziłam, kupić sukienki nie mogłam, noszenie zwykłych koszulek było koszmarem.. A teraz! w staniku pooperacyjnym mierzę najzwyklejsze koszulki , bluzy i swetry kończące się pod szyją i w końcu jestem zadowolona, w końcu mogę kupić to co chcę, to co mi się podoba a wiecie w czym widzę największą różnicę? Już się nie garbię..Nie chowam..Wyglądam zupełnie inaczej, jestem pewna siebie, wiem, że już nie będę oceniana przez pryzmat wielkich piersi. Cieszę się, że moje zdjęcia mogą komuś pomóc, bo wiem jak mi potrzeba było wsparcia Dziewczyn z forum..Nikt nie rozumiał mnie tak jak Wy Dziewczyny PRZED ,wszystko jest przed Wami!!!
Nic dodać , nic ująć Jesteście Kochane , że tak pomagacie innym i się wspieracie nawzajem jestem z Wami
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:29   #2074
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=Jolcia45;85950127]Kluskowata i iza_rut dziękuję za akceptację zaproszenia . Nie mogę wyjść z podziwu jakie macie piekne cycuszki , ja też takie bym chciała ,ale do Łęcznej mam za daleko i terminy dalekie .Moje są chyba gorsze niż Wasze przed , zaczynam działać , też chcę mieć lepsze życie [COLOR="Silver"]

Działaj Jolcia, naprawdę warto. Ja myślałam o tym kroku prawie 20 lat i żałuję że tak długo! Ale jak to mówią lepiej późno niż wcale
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:46   #2075
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=iza_rut;85950188]
Cytat:
Napisane przez Jolcia45 Pokaż wiadomość
Kluskowata i iza_rut dziękuję za akceptację zaproszenia . Nie mogę wyjść z podziwu jakie macie piekne cycuszki , ja też takie bym chciała ,ale do Łęcznej mam za daleko i terminy dalekie .Moje są chyba gorsze niż Wasze przed , zaczynam działać , też chcę mieć lepsze życie [COLOR="Silver"]

Działaj Jolcia, naprawdę warto. Ja myślałam o tym kroku prawie 20 lat i żałuję że tak długo! Ale jak to mówią lepiej późno niż wcale
Iza , wstyd się przyznać , ale ja ten wstyd i ciężar noszę od 40 lat taką operację powinnam mieć 30 lat temu , moja najmłodsza córka jest po 30-tce . postanowiłam ,że teraz nie odpuszczę , chcę jesień życia przeżyć szczęśliwsza i radośniejsza , cieszę się , że znalazłam to forum i oczywiście Was kochane dziewczynki : cmok:
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:55   #2076
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=Jolcia45;85950291]
Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość

Iza , wstyd się przyznać , ale ja ten wstyd i ciężar noszę od 40 lat taką operację powinnam mieć 30 lat temu , moja najmłodsza córka jest po 30-tce . postanowiłam ,że teraz nie odpuszczę , chcę jesień życia przeżyć szczęśliwsza i radośniejsza , cieszę się , że znalazłam to forum i oczywiście Was kochane dziewczynki : cmok:

Jak miło czytać takie słowa Nas szczęśliwych jest coraz więcej
Z każdym miesiącem na przybywa
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:58   #2077
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=Jolcia45;85950291]
Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość

Iza , wstyd się przyznać , ale ja ten wstyd i ciężar noszę od 40 lat taką operację powinnam mieć 30 lat temu , moja najmłodsza córka jest po 30-tce . postanowiłam ,że teraz nie odpuszczę , chcę jesień życia przeżyć szczęśliwsza i radośniejsza , cieszę się , że znalazłam to forum i oczywiście Was kochane dziewczynki : cmok:
Bardzo Cie popieram! Wprawdzie na forum jest mnóstwo młodych dziewczyn, ale nam (ja rocznik 70) też się coś od życia należy Nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-04, 21:07   #2078
Kasia27lub28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kluskowata zaakceptowałam Twoje zaproszenie ?bo dostałam powiadomienie na maila i nie wiem czy się zaakceptowało.. jak ja mam wejść w ta galerie? Cholera jasna szkoda, ze nie mogę aplikacji zainstalować wrrr
Kasia27lub28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 21:28   #2079
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasia27lub28 Pokaż wiadomość
Kluskowata zaakceptowałam Twoje zaproszenie ?bo dostałam powiadomienie na maila i nie wiem czy się zaakceptowało.. jak ja mam wejść w ta galerie? Cholera jasna szkoda, ze nie mogę aplikacji zainstalować wrrr
Tak, zaakceptowałaś Wiesz, ja galerii innych Dziewczyn na telefonie nie widzę. Tylko kiedy zaloguję się przy pomocy komputera

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

[QUOTE=iza_rut;85950362]
Cytat:
Napisane przez Jolcia45 Pokaż wiadomość

Bardzo Cie popieram! Wprawdzie na forum jest mnóstwo młodych dziewczyn, ale nam (ja rocznik 70) też się coś od życia należy Nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń
Otóż to!!! Czas spełniać swoje marzenia, niezależnie od wieku <3 Biust do góry i do przodu
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 21:29   #2080
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kluskowara czy ja też mogę prosić o zaproszenie ?
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 21:38   #2081
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez todzia82 Pokaż wiadomość
Kluskowara czy ja też mogę prosić o zaproszenie ?
Wysłane
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-04, 21:40   #2082
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=iza_rut;85950362]
Cytat:
Napisane przez Jolcia45 Pokaż wiadomość

Bardzo Cie popieram! Wprawdzie na forum jest mnóstwo młodych dziewczyn, ale nam (ja rocznik 70) też się coś od życia należy Nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń
Chyba tu się jeszcze nie ujawniła osoba w moim wieku (rocznik 55) , ale masz Iza rację , nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń , A co do tych młodych dziewczyn , to powiem krótko są bardzo mądre Trzymam za wszystkie kciuki i życzę aby wszystkim się udało
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 21:41   #2083
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny dodajcie mnie proszę do swoich znajomych żebym mogła obejrzeć Wasze zdjęcia.

Ja postaram się jutro posiedziec przy laptopie i tez dodam swoje
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 21:41   #2084
Kasia27lub28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziękuje KLuskowata, miałaś racje 👏 Piersi super i jakie blizny małe szok. Pamietam, jak pare lat temu interesowałam się już tematem zmniejszenia biustu i natrafiłam w internecie na zdjęcia Oli Wałków, która ze zdjęć swoich blizn zrobiła wystawę. Te blizny mnie tak przeraziły, ze na bardzo długi czas odpuściłam gdzies w głowie myśl o tym, żeby piersi zmniejszyc. A tu coś cudownego 😀
Kasia27lub28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 06:49   #2085
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasia27lub28 Pokaż wiadomość
Dziękuje KLuskowata, miałaś racje 👏 Piersi super i jakie blizny małe szok. Pamietam, jak pare lat temu interesowałam się już tematem zmniejszenia biustu i natrafiłam w internecie na zdjęcia Oli Wałków, która ze zdjęć swoich blizn zrobiła wystawę. Te blizny mnie tak przeraziły, ze na bardzo długi czas odpuściłam gdzies w głowie myśl o tym, żeby piersi zmniejszyc. A tu coś cudownego 😀
Oj taaak Teraz lekarze wykonują mistrzowską pracę
Co do szwów, czy wyjmujecie sobie Dziewczyny szwy rozpuszczalne, które wychodzą na zewnątrz?
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 07:00   #2086
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jolcia45 jest nas troche dojrzalych jak dobre wina(55 lat). Wczoraj byłam u mojej ginekolog, na oko w moim wieku. I bardzo żalowala Zeta chcę reducing bo takie piękne Te giganty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 07:11   #2087
maana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Magdalena009 Pokaż wiadomość
Jolcia45 jest nas troche dojrzalych jak dobre wina(55 lat). Wczoraj byłam u mojej ginekolog, na oko w moim wieku. I bardzo żalowala Zeta chcę reducing bo takie piękne Te giganty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe jakie miałaby zdanie ta Pani, gdyby musiała dźwigać codziennie te giganty
maana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 07:13   #2088
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=Jolcia45;85950501]
Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość

Chyba tu się jeszcze nie ujawniła osoba w moim wieku (rocznik 55) , ale masz Iza rację , nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń , A co do tych młodych dziewczyn , to powiem krótko są bardzo mądre Trzymam za wszystkie kciuki i życzę aby wszystkim się udało
Mamuś już niedługo obie będziemy miały nowe życie i piękne cycki nasze marzenie spełni się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------

@kluskowata ja też poproszę zaproszenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 07:14   #2089
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Maana pokazalam jej ciągle mokry stanik, odparzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Ale syty glodnego nie zrozumie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-05, 07:28   #2090
maana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, czy to skierowanie od lekarza rodzinnego na operację plastyczną z kodem N62 mogę mieć z datą np. dzisiejszą, przy czym termin mam na wrzesień 2019?

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena009 Pokaż wiadomość
Maana pokazalam jej ciągle mokry stanik, odparzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Ale syty glodnego nie zrozumie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, chociaż czasem spotkałam się ze strony lekarzy ze współczuciem i zrozumieniem, (których nawiasem mówiąc zawsze unikałam jak ognia z wiadomych przyczyn - żeby się czasem nie trzeba było rozbierać, a jak już musiałam, to zawsze pilnowałam żeby to była kobieta, broń Boże facet)
maana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 08:36   #2091
KaskaKrosno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to skierowanie od lekarza rodzinnego na operację plastyczną z kodem N62 mogę mieć z datą np. dzisiejszą, przy czym termin mam na wrzesień 2019?

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------



Dokładnie, chociaż czasem spotkałam się ze strony lekarzy ze współczuciem i zrozumieniem, (których nawiasem mówiąc zawsze unikałam jak ognia z wiadomych przyczyn - żeby się czasem nie trzeba było rozbierać, a jak już musiałam, to zawsze pilnowałam żeby to była kobieta, broń Boże facet)
Podpinam sie do pytania o skierowanie.

Matko dziewczyny ja na usg bylam u facera.
To byl koszmar tak mi bylo wstyd, ale musialam zrobic przeciez to badanie.
Piszecie o ekg. Mi na ten temat nic nie mowiono, czyzbym nie musiala robic?
Przeswietlenie pluc za to mam miec.
I badania te przed operacja z data ok tydzien przed, nie dwa jak wiekszosc z Was...
:conf used:
KaskaKrosno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 09:38   #2092
maana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez KaskaKrosno Pokaż wiadomość
Podpinam sie do pytania o skierowanie.

Matko dziewczyny ja na usg bylam u facera.
To byl koszmar tak mi bylo wstyd, ale musialam zrobic przeciez to badanie.
Piszecie o ekg. Mi na ten temat nic nie mowiono, czyzbym nie musiala robic?
Przeswietlenie pluc za to mam miec.
I badania te przed operacja z data ok tydzien przed, nie dwa jak wiekszosc z Was...
:conf used:
Hmm, z tymi badaniami to faktycznie jest różnie, nie mam pojęcia od czego to zależy. Ja mam zrobić tylko usg piersi, gr krwi (już mam), prześwietlenie płuc miałam ze 3-4 lata temu, ale Panie doktor nawet o to nie pytały, no i badania krwi. Nie wspominały też o ekg, szczepieniu p/żółtaczce. Czy któraś z Was miała podobnie zlecone badania?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez KaskaKrosno Pokaż wiadomość
Podpinam sie do pytania o skierowanie.

Matko dziewczyny ja na usg bylam u facera.
To byl koszmar tak mi bylo wstyd, ale musialam zrobic przeciez to badanie.
Piszecie o ekg. Mi na ten temat nic nie mowiono, czyzbym nie musiala robic?
Przeswietlenie pluc za to mam miec.
I badania te przed operacja z data ok tydzien przed, nie dwa jak wiekszosc z Was...
:conf used:
Hmm, z tymi badaniami to faktycznie jest różnie, nie mam pojęcia od czego to zależy. Ja mam zrobić tylko usg piersi, gr krwi (już mam), prześwietlenie płuc miałam ze 3-4 lata temu, ale Panie doktor nawet o to nie pytały, no i badania krwi. Nie wspominały też o ekg, szczepieniu p/żółtaczce. Czy któraś z Was miała podobnie zlecone badania?
Kasia rozumiem Cię doskonale ale teraz miej już na względzie tylko to, że te badania są niezbędnym etapem do nowego życia, nie skupiaj się na samym badaniu, tylko miej w głowie ostateczny cel - nowe, śliczne, MAŁE cycuszki!
maana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 10:55   #2093
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

#stanik pooperacyjny

Dziewczyny, piszę żeby podzielić się z Wami fajnym namiarem na Panią sprzedającą między innymi staniki pooperacyjne. Piszę, bo jestem zachwycona ekspresową przesyłką. Stanik zamówiłam wczoraj po 12,a dzisiaj po 10 już był u mnie. Przesyłam link do sklepu

https://femeni.pl/pl/c/Biustonosze-pooperacyjne/56
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 10:57   #2094
KaskaKrosno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maana Pokaż wiadomość
Hmm, z tymi badaniami to faktycznie jest różnie, nie mam pojęcia od czego to zależy. Ja mam zrobić tylko usg piersi, gr krwi (już mam), prześwietlenie płuc miałam ze 3-4 lata temu, ale Panie doktor nawet o to nie pytały, no i badania krwi. Nie wspominały też o ekg, szczepieniu p/żółtaczce. Czy któraś z Was miała podobnie zlecone badania?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------


Hmm, z tymi badaniami to faktycznie jest różnie, nie mam pojęcia od czego to zależy. Ja mam zrobić tylko usg piersi, gr krwi (już mam), prześwietlenie płuc miałam ze 3-4 lata temu, ale Panie doktor nawet o to nie pytały, no i badania krwi. Nie wspominały też o ekg, szczepieniu p/żółtaczce. Czy któraś z Was miała podobnie zlecone badania?
Kasia rozumiem Cię doskonale ale teraz miej już na względzie tylko to, że te badania są niezbędnym etapem do nowego życia, nie skupiaj się na samym badaniu, tylko miej w głowie ostateczny cel - nowe, śliczne, MAŁE cycuszki!

Ja mam miec usg piersi( juz mam)
Przeswietlenie pluc
Grupe krwi
Inne badania z krwi
Zaswiadczenie od ortopedy o wskazaniach do operacji
Skierowanie do szpitala z kodem n62
Dobrze byloby sie zaszczepic p.zoltaczce
I dobrze by bylo schudnac z 5-10kg.
Przy wzroscie 168 waga 83kg i rozmiar cyckow 85J.
Termin operacji 1 kwietnia i tylko to mnie trzyma na duchu.
Ta wizja zgrabnych cyckow i sukienek latem
P.S. Zaczelam diete, do kwietnia mam czas, oby tylko nie bylo tak, ze mi za duzo cycki spadna i mnie zdyskwalifikuja
KaskaKrosno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 11:04   #2095
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maana Pokaż wiadomość
Hmm, z tymi badaniami to faktycznie jest różnie, nie mam pojęcia od czego to zależy. Ja mam zrobić tylko usg piersi, gr krwi (już mam), prześwietlenie płuc miałam ze 3-4 lata temu, ale Panie doktor nawet o to nie pytały, no i badania krwi. Nie wspominały też o ekg, szczepieniu p/żółtaczce. Czy któraś z Was miała podobnie zlecone badania?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------


Hmm, z tymi badaniami to faktycznie jest różnie, nie mam pojęcia od czego to zależy. Ja mam zrobić tylko usg piersi, gr krwi (już mam), prześwietlenie płuc miałam ze 3-4 lata temu, ale Panie doktor nawet o to nie pytały, no i badania krwi. Nie wspominały też o ekg, szczepieniu p/żółtaczce. Czy któraś z Was miała podobnie zlecone badania?
Kasia rozumiem Cię doskonale ale teraz miej już na względzie tylko to, że te badania są niezbędnym etapem do nowego życia, nie skupiaj się na samym badaniu, tylko miej w głowie ostateczny cel - nowe, śliczne, MAŁE cycuszki!

Tak, to prawda. Z tymi badaniami jest różnie myślę, że należy słuchać tego co mówi lekarz Jakie badania zleci i kiedy je trzeba zrobić. Być może zależy to od wieku, przebytych chorób itp.
Jeżeli chodzi o szczepienie na WZW to jest to tylko i wyłącznie bezpieczeństwo dla nas. Uważam, że takie szczepienie powinna mieć każda kobieta korzystająca z gabinetów kosmetycznych, fryzjera, stomatologa czy zabiegów operacyjnych. Wszędzie tam możemy zostać tym wirusem "poczęstowane"
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 11:57   #2096
maana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez KaskaKrosno Pokaż wiadomość
Ja mam miec usg piersi( juz mam)
Przeswietlenie pluc
Grupe krwi
Inne badania z krwi
Zaswiadczenie od ortopedy o wskazaniach do operacji
Skierowanie do szpitala z kodem n62
Dobrze byloby sie zaszczepic p.zoltaczce
I dobrze by bylo schudnac z 5-10kg.
Przy wzroscie 168 waga 83kg i rozmiar cyckow 85J.
Termin operacji 1 kwietnia i tylko to mnie trzyma na duchu.
Ta wizja zgrabnych cyckow i sukienek latem
P.S. Zaczelam diete, do kwietnia mam czas, oby tylko nie bylo tak, ze mi za duzo cycki spadna i mnie zdyskwalifikuja
Nie martw się na zapas, ale odchudzając się miej na względzie przede wszystkim własne zdrowie, i nie zapomnij, że ważne też są wyniki badań krwi przed operacją, a przy odchudzaniu to różnie z tym bywa...
Ja właśnie wróciłam od mojej lekarz rodzinnej i Pani doktor powiedziała, ze skierowanie do szpitala z kodem N62 wystawi mi w każdej chwili tylko jeżeli mam termin na następny rok to trzeba poczekać do 2019 r bo podobno z NFZ to jest różnie, bo nowy rok to nowe umowy, kontrakty itd.
maana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 12:00   #2097
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kluskowata te piersi są cudne patrzę i nie mogę wyjść z podziwu my chyba mamy podobną postawę ciała więc możliwe że u mnie wyjdą takie cuda ile kg masz mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 12:45   #2098
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Fiona647 dziękuję ☺️ ☺️ ☺️ straciłam niecały kilogram, ale za to zostały super umiejscowione generalnie mam 164 cm wzrostu, 64kg wagi (no, teraz 63 😉😂😂&#128514 i pod biustem kupuję staniki o obowodzie 70 😉
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 12:56   #2099
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluskowata Pokaż wiadomość
Fiona647 dziękuję straciłam niecały kilogram, ale za to zostały super umiejscowione generalnie mam 164 cm wzrostu, 64kg wagi (no, teraz 63 ) i pod biustem kupuję staniki o obowodzie 70
Ja mam 160, 65kg (po ciąży zejść nie chce) i obwód też 70 to rozmiar C mówisz cuda chce takie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 13:10   #2100
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Fiona u mnie z wagą dokladnie to samo, po ciazy zatrzymała sie na takim wyniku i koniec tak, tak, miseczka C śmieję się, że najlepszy rozmiar to ten, ktory pasuje w dłoń męża czy też partnera 😂😂😂 a tak serio to najwazniejsze jest nasze dobre samopoczucie
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.