XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 08:07   #2071
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć!
Wczoraj mieliśmy pierwszą kolędę, o czym od rana informowała kartka na klatce schodowej Bardzo sympatyczny, młody ksiądz. Fajna rozmowa. Zapytał w trakcie nieśmiało, czy jesteśmy szczęśliwi
Nie przekazaliśmy żadnej koperty i nie zauważyłam choćby cienia oczekiwania. Miło

A w ogóle to jestem jakaś zdemotywowana... Zauważyłam, że nie mam takiego naturalnego napędu do życia, działania. Wstaję rano z lekkim stresem i lekkim dołem...

Muszę się jakoś podkręcić. Wczoraj zarezerwowaliśmy bilety do Sztokholmu. Wylatujemy 03.02, wracamy 09.02. Nocować będziemy u przyjaciół. Pewnie trochę pozwiedzamy sami, trochę wspólnie.
Muszę zakupić jakiś przewodnik i coś fajnego zaplanować.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 08:14   #2072
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

a propos kolędy, u nas w bloku też wczoraj była, ale my oczywiście nie wpuściliśmy księdza. Ktoś zadzwonił do drzwi, tż otworzył zdziwiony w krótkich spodenkach i t-shircie z batmanem , był tak zaskoczony i speszony, że powiedział tylko: "Nie, dziękujemy" i zamknął drzwi.
Może gdybyśmy wcześniej o tym wiedzieli, to byśmy go zaprosili, ale u nas nie było żadnej informacji
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 08:22   #2073
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
a propos kolędy, u nas w bloku też wczoraj była, ale my oczywiście nie wpuściliśmy księdza. Ktoś zadzwonił do drzwi, tż otworzył zdziwiony w krótkich spodenkach i t-shircie z batmanem , był tak zaskoczony i speszony, że powiedział tylko: "Nie, dziękujemy" i zamknął drzwi.
Może gdybyśmy wcześniej o tym wiedzieli, to byśmy go zaprosili, ale u nas nie było żadnej informacji
Właśnie, myślę, że taka informacja to dobry pomysł.
Pamiętam, że chyba dwa lata temu też podziękowałam za wizytę. Uważam, że to jest ok. Trochę nie rozumiem nie otwierania drzwi i udawania, że nikogo nie ma w domu
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 08:28   #2074
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

U nas jest info w necie. Ja już wiem, ze u mnie chodzi 1 lutego.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 09:04   #2075
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

U mnie kolęda była wczoraj. Podziękowałam za wizytę ,bo jakoś kurcze szkoda mi tracić czas dla kogoś,kto nie chce ze mną nawet chwilę pogadać,czy zbywa moje pytanie. Taki ksiądz niestety.Poza tym z wiarą mam mało wspólnego,więc tymbardziej kropienie domu nie jest mi jakosc szczegolnie potrzebne.
W ogóle zaobserwowałam taką tendencję ,że kilka lat temu księdza przyjmowali niemal wszyscy ,teraz na 7 mieszkańców zrobiły to 2 osoby, u mojej mamy w klatce poodbnie,na 15 mieszkań ksiądz był w 6.
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:22   #2076
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!
Wczoraj mieliśmy pierwszą kolędę, o czym od rana informowała kartka na klatce schodowej Bardzo sympatyczny, młody ksiądz. Fajna rozmowa. Zapytał w trakcie nieśmiało, czy jesteśmy szczęśliwi
Nie przekazaliśmy żadnej koperty i nie zauważyłam choćby cienia oczekiwania. Miło

A w ogóle to jestem jakaś zdemotywowana... Zauważyłam, że nie mam takiego naturalnego napędu do życia, działania. Wstaję rano z lekkim stresem i lekkim dołem...

Muszę się jakoś podkręcić. Wczoraj zarezerwowaliśmy bilety do Sztokholmu. Wylatujemy 03.02, wracamy 09.02. Nocować będziemy u przyjaciół. Pewnie trochę pozwiedzamy sami, trochę wspólnie.
Muszę zakupić jakiś przewodnik i coś fajnego zaplanować.
U nas kolęda co dwa lata,więc przypada na przyszły rok
A kopert też nie dajemy już parę lat.Ksiądz sam to ogłosił w Kościele.

Fajnie, ze wyjeżdżacie.Zmiana otoczenia dobrze ci zrobi
Na mnie zima działa tak przytłaczająco pierwszy miesiąc jest fajny, bo śnieg, święta,sylwester, a potem zaczyna mi się dłużyć i chcę słońca
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 14:17   #2077
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć dziewczyny
Ja jak zwykle z doskoku i raz na jakiś czas ale niestety czasu brak, a jeśli mam chwilę to najczęściej wchodzę na wątek mamuś żeby coś się dopytać i tyle.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
oo tak temat "dzieciowy" i monotematyczność to porażka. Ostatnio dzwonię do koleżanki (całe liceum z nią w ławce siedziałam - koleżanka ma prawie roczne dziecko)
- cześc
- czesc
- co słychać
- aaaa K. zaczyna chodzić
- fajnie, a u ciebie
- właśnie małego karmię
- a coś więcej??
- aaaa nuda, nic nowego

Magda nie ma co się dziwić jeśli dziewczyna siedzi w domu z dziećmi to raczej o pracy Ci nie opowie

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
cześć.

po 3 dniach wolnych w ubiegłym tygodniu ciężko wrócić do normalności.

jestem mega nie na bieżąco ;/ nie lubię tak.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

a poza tym to mój rok źle sie zaczął, kurka dopiero 10 dni a ja mam już dość, mam nadzieję że cały taki nie będzie. zdrowie rozsypało mi sie na kawałki ;/ zaczeło sie jeszcze w tamtym roku łupieżem gilberta ? czy jakoś tak, jak udało mi sie z tego wyjść, zostało mi jeszcze troche blizn, to zaliczyłam refluks. w srodę mam mieć decyzję czy będzie potrzebna operacja czy nie, na to wszystko podejrzewają coś z trzustką , boję się coraz bardziej
jodie trzymam kciuki za pomyślną i szybką diagnozę

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Asiuk trzymam kciuki za poród.

Ja też jem owsianke, ale nie jem sama, odkad dowiedziałam się,że sama owsianka wypłukuje wapń z organizmu. Dlatego od tamtej pory jem jak nie z mlekiem to z jogurtem

A zapomniałąm się Wam pochwalić, będę mama chłopaka
lemoorko ja chyba nie gratulowałam więc teraz to nadrabiam i serdecznie gratuluję synka

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hej

Spędziłam dziś ostatni dzień w pracy - co za ulga Teraz priorytet to znaleźć coś nowego...

lemoorko, gratuluję chłopaka...chociaż gdyby miała być dziewuszka też bym gratulowała

jodie, kochana... refluks to nie koniec świata sama mam ... to kwestia kilku prostych zasad żywienia...i finito...
Butter więc teraz pozostaje Ci ostro wziąć się za szukanie nowej pracy, trzymam kciuki żebyś szybko znalazła coś fajnego.
Ja coraz częściej myślę o powrocie do pracy i jak to zorganizować, zaczyna mi się to nawet śnić o nocach ale chyba jednak będę zmuszona posiedzieć w domu przynajmniej do września.

Moją odskocznią od tematów typowo związanych z dzieckiem jest urządzanie mieszkania. Moja siostra właśnie odebrała klucze i siedzimy i rozkminiamy co gdzie i jak Uwielbiam to

L_V fajnie mieć wolny dzień w tygodniu
Haniu udanego pobytu w Egipcie.

U nas spokojnie choć czasem mam ochotę wyjśc trzasnąć drzwiami i nie oglądać się za siebie ale pewnie zaraz bym wróciła Mała właśnie dzisiaj skończyła 3 miesiące i robi się coraz bardziej kumata, hehe właśnie słyszę że się obudziła i wcina swoje piąstki, a tak się do tego przykłada że to strzelanie słychać w całym domu Zmykam zanim zje sobie paluszki karmić tego głodomora.

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Właśnie, myślę, że taka informacja to dobry pomysł.
Pamiętam, że chyba dwa lata temu też podziękowałam za wizytę. Uważam, że to jest ok. Trochę nie rozumiem nie otwierania drzwi i udawania, że nikogo nie ma w domu
hehe Emilka gdzieś mi zaginął Twój cytat My w tym roku po raz pierwszy będziemy księdza przyjmować bo wcześniej zazwyczaj oboje byliśmy w pracy. Jeśli to nie będzie sobota to tylko ja i Oliwka go przyjmiemy i też mam nadzieję, że ktoś da mi znać kiedy chodzi bo ja do kościoła nie chodzę ze względu na małą. Nie chcę przytargać jakiejś grypy albo innej cholery.

skleroza
Asiuk współczuję atrakcji końcówki ciąży i życzę łatwego porodu. I obyś nie przenosiła bo to i dla Ciebie stres i wszyscy dookoła wkurzają pytaniami czy to już :P
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png

Edytowane przez niuniuniau
Czas edycji: 2011-01-11 o 14:30
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 14:58   #2078
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć!

Niuniu, dzięki U mnie już od tygodnia pytają, czy się coś zaczyna Wczoraj dostałam smsa od przyjaciółki, że się stresuje moim rychłym porodem Ciekawe, co ja mam powiedzieć

U nas kolęda jest chyba jutro. Nigdy nie było żadnych informacji wypisanych, po prostu w kościele są ogłaszane terminy.
Kolęda będzie u teściów, my na nią po prostu zejdziemy. Nie będziemy robić drugiej u siebie na górze. Zwłaszcza, że mamy świeżo kładzione płytki na schodach, ksiądz musiałby fruwać

Wczoraj gin stwierdził, że prawdopodobnie urodzę troszkę przed terminem, czyli może się zacząć w każdej chwili W czwartek TŻ wyjeżdża na cały dzień, więc mam nadzieję, że młoda jeszcze poczeka

Leniwie mi strasznie. Troszkę sprzątam, ale staram się za dużo nie ruszać
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 15:39   #2079
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Asiuk jejku to już na dniach rewelacja

Butter na jakim stanowisku teraz szukasz pracy??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 16:20   #2080
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Asiuk mojej bratowej tez gin tak powiedział i urodziła tydzień wcześniej

w ogóle do naszego ślubu zostało troszkę ponad 6,5 miesiąca jak ten czas leci,a my w lesie...
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:50   #2081
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Asiuk jejku to już na dniach rewelacja
Zresztą lepiej dla mojej wątroby będzie, jak urodzę wcześniej.

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Asiuk mojej bratowej tez gin tak powiedział i urodziła tydzień wcześniej

w ogóle do naszego ślubu zostało troszkę ponad 6,5 miesiąca jak ten czas leci,a my w lesie...
Z tymi przewidywaniami to bywa tak różnie, że wolę się na nic nie nastawiać.

To już całkiem niedługo Dużo Wam jeszcze zostało do załatwienia? Nie przejmuj się, wiele rzeczy i tak trzeba zrobić na krótko przed ślubem. Najlepiej wypisać sobie rzeczy, które można by już teraz załatwić, a które i tak będą na później
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 19:03   #2082
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Hej Dziewczyny właśnie wróciłam do domu. Cały dzień byłam u siostry, selekcjonowałyśmy ciuszki dla maluszka, prałyśmy, prasowałam...
A w przerwie wybrałyśmy się do CH na kawę ciastko i małe zakupy... Bardzo przyjemnie spędziłam dzień

Asiuk, a zaczęło się już coś? Hihihi...żartuję Nie daj się głupim pytaniom olewaj to...
My właśnie jesteśmy na etapie tekstów 'kiedy dzidziuś?', 'nie jesteś już w ciąży?' lub 'zrobilibyście sobie w końcu dzidziusia-nie ma na co czekać'... szlag mnie trafia jak to słyszę... Ludzie chyba nie mają swoich spraw chyba, że tak się wtrącają w cudze życie...

Madziu, szukam pracy głównie w marketingu. Co z tego wyjdzie - zobaczymy...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 19:26   #2083
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Zresztą lepiej dla mojej wątroby będzie, jak urodzę wcześniej.

Z tymi przewidywaniami to bywa tak różnie, że wolę się na nic nie nastawiać.

To już całkiem niedługo Dużo Wam jeszcze zostało do załatwienia? Nie przejmuj się, wiele rzeczy i tak trzeba zrobić na krótko przed ślubem. Najlepiej wypisać sobie rzeczy, które można by już teraz załatwić, a które i tak będą na później
Wiem,wiem, że z przewidywaniami to różnie

My prawie nic nie mamy załatwione mamy salę,grajka i fotografa.Kamery nie chcemy
W przyszłym tygodniu chcemy jechać po wódkę aaa i iść do Księdza no i zacząć nauki
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 19:50   #2084
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!
Wczoraj mieliśmy pierwszą kolędę, o czym od rana informowała kartka na klatce schodowej Bardzo sympatyczny, młody ksiądz. Fajna rozmowa. Zapytał w trakcie nieśmiało, czy jesteśmy szczęśliwi
Nie przekazaliśmy żadnej koperty i nie zauważyłam choćby cienia oczekiwania. Miło

A w ogóle to jestem jakaś zdemotywowana... Zauważyłam, że nie mam takiego naturalnego napędu do życia, działania. Wstaję rano z lekkim stresem i lekkim dołem...

Muszę się jakoś podkręcić. Wczoraj zarezerwowaliśmy bilety do Sztokholmu. Wylatujemy 03.02, wracamy 09.02. Nocować będziemy u przyjaciół. Pewnie trochę pozwiedzamy sami, trochę wspólnie.
Muszę zakupić jakiś przewodnik i coś fajnego zaplanować.
Mnie demotywacja opuscila, odkad zaczelam nowa prace. Nie wiedzialam, ze to mnie tak strasznie strasznie dolowalo... nie bylam soba.

Piekielnie Ci zazdroszcze tego Sztokholmu, to moje marzenie od lat, zupelnie nieracjonalne...

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
w ogóle do naszego ślubu zostało troszkę ponad 6,5 miesiąca jak ten czas leci,a my w lesie...
Gdyby to byl facebook, to bym kliknela "Lubie to"
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 20:01   #2085
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
w ogóle do naszego ślubu zostało troszkę ponad 6,5 miesiąca jak ten czas leci,a my w lesie...
fajnie, szybko zleci
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:03   #2086
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Mnie demotywacja opuscila, odkad zaczelam nowa prace. Nie wiedzialam, ze to mnie tak strasznie strasznie dolowalo... nie bylam soba.

Piekielnie Ci zazdroszcze tego Sztokholmu, to moje marzenie od lat, zupelnie nieracjonalne...



Gdyby to byl facebook, to bym kliknela "Lubie to"


Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
fajnie, szybko zleci
No właśnie.Szybko zleci Coś czuję, ze to będzie stresujące przeżycie, a ja nie lubię stresów
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 07:33   #2087
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć środowo!
Dziś długi i ciężki dzień...


Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Mnie demotywacja opuscila, odkad zaczelam nowa prace. Nie wiedzialam, ze to mnie tak strasznie strasznie dolowalo... nie bylam soba.

Piekielnie Ci zazdroszcze tego Sztokholmu, to moje marzenie od lat, zupelnie nieracjonalne...
Co do tej demotywacji - rzeczywiście moje obowiązki i imperatyw rozwoju czasem mnie dołują, bo mam wrażenie, że nie daję sobie ze wszystkim rady... ale nie chciałabym zmieniać pracy, jest dla mnie idealna Więc mogę jedynie tylko bardziej się starać...

Na Sztokholm nakręcam się coraz bardziej. Wczoraj przejrzałam sobie przewodniki i mam już wstępną wizję
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:12   #2088
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

cześć

A mi się dziś udało kilka rzeczy, zawdzięczam to łańcuszkowi ludzi - pewien prawnik (znajomy mojej mamy z pracy) zna neurologa (a ja potrzebuję neurochirurga), ale ten neurolog jest w temacie i miał mi podać namiar do dobrego neurochirurga. Gość się tak przejął tematem, że był dziś rano u tego prawnika (i u mojej mamy w pracy), bo myślał, że ja tam też pracuję. Chciał ze mną pogadać i umówić się, żebym mu moje wyniki pokazała. Moje wyniki utknęły u mojej prowadzącej lekarki, która była teraz na urlopie i nie szło się do niej dodzwonić. Ale dziś się udało, mam po południu podjechać do jej gabinetu (z nadzieją, że nie zapomni ich wziąć ze szpitala) a w piątek jadę do rodziców i mam podjechać wieczorem z tymi wynikami do neurologa, on obejrzy jeszcze i sam się skontaktuje z profesorem neurochirurgii, który ponoć jest jednym z lepszych specjalistów w kraju. Tym sposobem uda się mam nadzieję załatwić to wszystko w miarę szybko i u dobrego specjalisty.

Sorry za tą długą relację, ale cieszę się, że coś się ruszyło - w końcu
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:26   #2089
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć..

Misku, to fantastycznie bardzo się cieszę
Swoją drogą, jakie to frustrujące, że bez znajomości to już nic się nie załatwi....
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 08:29   #2090
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć..

Misku, to fantastycznie bardzo się cieszę
Swoją drogą, jakie to frustrujące, że bez znajomości to już nic się nie załatwi....
staram się na tym jednak nie skupiać, bo całkiem bym się załamała. Dobrze, że już jakiś postęp i mam nadzieję, że dostanę się do tego profesorka na operację i że dobrze ją zniosę
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:32   #2091
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
staram się na tym jednak nie skupiać, bo całkiem bym się załamała. Dobrze, że już jakiś postęp i mam nadzieję, że dostanę się do tego profesorka na operację i że dobrze ją zniosę
Trzymam kciuki, Misku
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:38   #2092
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Misku super wiadomość.

Gosiu kochana nie stresuj się. ja miałam stresa przed, ale w dniu ślubu zero, aż sama siebie nie poznawałam
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:04   #2093
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Gosiu, pół roku to jeszcze kupa czasu. Zobaczysz jakiego kopa dostaniecie na 3 miesiące przed.
Powybieraj sobie w wolnych chwilach zaproszenia, winietki, czy co tam jeszcze chciecie...to nie zabiera aż tyle czasu. Dużo czasu zabiera rozwożenie zaproszeń, więc moja rada - za to się zabierzcie wcześniej....

Macie knajpe, grajka. To najważniejsze... na nauki możecie iśc już teraz - im szybciej tym lepiej

Nie stresuj sie, to ma być miły moment
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:42   #2094
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć!

Miśku, super wiadomości Oby wszystko poszło sprawnie.

Ja się trochę denerwuję, bo nie dość, że jutro TŻ jedzie na cały dzień w okolice Łodzi, to w dodatku prezes go wzywa na spotkanie ponownie (też do Łodzi) - albo 20 lub 21.01., albo jeszcze w następnym tygodniu (24-28.01.) Ja wiem, że to jest praca, ale wszyscy w firmie T. wiedzą, jak wygląda sytuacja i mają to głęboko w d... Najpóźniej wszystko się rozwiąże 29.01., bo w moim szpitalu wywołują poród w 10. dobie po terminie. Na szczęście taki wyjazd to tylko jeden dzień. Tylko że ja już miałam takie szczęście z pracą TŻ, że musiał jechać na rozmowę akurat w dzień obrony mojej pracy magisterskiej A to akurat jest nieporównywalne z tym, co nas czeka

Dziś wypoczywam, jutro też, a po powrocie TŻ zacznę sprzątać, łazić po schodach i takie tam
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 14:16   #2095
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Gosiu, ja w 7 miesięcy zorganizowałam cały ślub i wesele..więc też myślę, że nie ma się czym stresować

Miskowa, super! mam nadzieję, że coś się ruszy.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 15:49   #2096
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć

miśkowa super! Może w końcu trafisz na kogoś kompetentnego

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Misku super wiadomość.

Gosiu kochana nie stresuj się. ja miałam stresa przed, ale w dniu ślubu zero, aż sama siebie nie poznawałam


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Gosiu, pół roku to jeszcze kupa czasu. Zobaczysz jakiego kopa dostaniecie na 3 miesiące przed.
Powybieraj sobie w wolnych chwilach zaproszenia, winietki, czy co tam jeszcze chciecie...to nie zabiera aż tyle czasu. Dużo czasu zabiera rozwożenie zaproszeń, więc moja rada - za to się zabierzcie wcześniej....

Macie knajpe, grajka. To najważniejsze... na nauki możecie iśc już teraz - im szybciej tym lepiej

Nie stresuj sie, to ma być miły moment
Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
Gosiu, ja w 7 miesięcy zorganizowałam cały ślub i wesele..więc też myślę, że nie ma się czym stresować

Miskowa, super! mam nadzieję, że coś się ruszy.
Ja wiem, że mam jeszcze czas.Stres raczej będzie spowodowany samą ceremonią w Kościele, weselem itp.
Butter masz rację jak tylko wrócę ze szkolenie (bo właśnie na nim jestem ) to zajmiemy się drobnymi sprawami

Nie zanudzam was to miły temat, ale dla kogoś kto to przeżywa

Asiuk to niefajnie z tą Tżta pracą
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 06:50   #2097
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć

Ja już po śniadaniu idę na kawkę z mlekiem
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 07:02   #2098
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć

Od rana jestem w stresie - moja przyjaciółka rodzi
Czekam, czekam na wieści...

Miała termin na 23.01.
Także Asiuk - kciuki

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć

Ja już po śniadaniu idę na kawkę z mlekiem
Gosiu, ,masz urlop, czy luźniej w pracy?

Pół roku do ślubu to kuuuupa czasu U nas podobnie jak u Butter, najintensywniejsze były 3 ostatnie miesiące, a najbardziej ostatni miesiąc.

Dacie radę


Etko, jak remont mieszkania?

----------------------------


Gosiu, doczytałam.

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Miskowa, super, że udało się "umówić" lekarza, oby szybko określił najlepsze możliwe rozwiązanie.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:30   #2099
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

cześć.

Miskowa - cieszę sie ze udało się tak z lekarzem
Asiuk - za Ciebie nieustająco trzymam kciuki

a ja też mam niezłe wieści - trzustka jest ok refluks nieoperacyjny dostałam trochę leków i mam nadzieje że niedługo będzie ok
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:32   #2100
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
cześć.

Miskowa - cieszę sie ze udało się tak z lekarzem
Asiuk - za Ciebie nieustająco trzymam kciuki

a ja też mam niezłe wieści - trzustka jest ok refluks nieoperacyjny dostałam trochę leków i mam nadzieje że niedługo będzie ok
Świetne wieści zdrowotne Super
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.