Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka ;) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 13:50   #2101
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

lily, na ostatni semestr zwolnilam sie z pracy, zeby robic dyplom wiec teraz nie pracuje na stale, ewentualnie robie jakies zleconka, zeby troche kasy wpadlo.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:20   #2102
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
lily, na ostatni semestr zwolnilam sie z pracy, zeby robic dyplom wiec teraz nie pracuje na stale, ewentualnie robie jakies zleconka, zeby troche kasy wpadlo.
Fajnie. Ja szukam pracy, ale nie ma gdzie... Wszędzie chcą z doświadczeniem, na stałe, albo wogóle nie chcą!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:34   #2103
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Ja po maturze nie pracowałam w zawodzie (bo nie miałam zawodu ), tylko rozdawałam jakieś ulotki, gazety, z pośrednictwa pracy raz pracowałam w drukarni (masakra ) itp. Nie szukałam stałej pracy, tylko źródła finansowania swoich wojaży

A na studiach na 1 roku pracowałam bardzo mało, bo miałam zapiernicz ostry, a od 2 roku już w zawodzie i w sumie polecam, bo szkoda czasu, żeby przez całe studia pracować np za barem (wg mnie). Chociaż oczywiście jak nie było zupełnie nic, to też się chwytałam różnych dorywczych pierdółek

Teraz kończę studia i mam doświadczenia stałej pracy w zawodzie 2 lata łącznie + różne pomniejsze zlecenia. Więc nie mam problemu, że wszędzie chcą z doświadczeniem. Polecam
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:41   #2104
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Fubizka - jak Lily pójdzie na biologię, to nie będzie miała zawodu oprócz miłosnego
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:36   #2105
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

tagi do tego wątku mnie doprowadzają do łez
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:47   #2106
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Jeszcze 2 sloty zostały...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 18:05   #2107
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jestem pocieszona, bo kupiłam 2 pary butów W Ryłku, bo mają modele na stopy krótkie i szerokie.
O, masz takie stopy jak ja .

Cytat:
Napisane przez siaaaa Pokaż wiadomość
Zapraszam.

Ja mu sama prędzej łomot spuszczę. Dzisiaj nie było aż tak tragicznie, na zajęciach cos zagadywał to ja, że przeszkadza mi i olewam go. A ten już nawet przytulać mnie zaczął. Nie ogarniam tych facetów. Czy oni muszą nas chcieć tylko wtedy gdy my ich nie chcemy
?
TAK!

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
I po raaandce, szału ni ma Może za dużo wymagam, albo wybredna się zrobiłam nie wiem. Prawdziwego chłopa mi trzeba, a nie jakieś ciepłe kluchy
Oj, ciepłych kluch nie lubimy . Ale dobrze, że już na pierwszej randce się okazało. Przynajmniej masz go z głowy .

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Fajnie. Ja szukam pracy, ale nie ma gdzie... Wszędzie chcą z doświadczeniem, na stałe, albo wogóle nie chcą!
No bo przy szukaniu pracy nie możesz mówić, że tylko na wakacje!

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja po maturze nie pracowałam w zawodzie (bo nie miałam zawodu ), tylko rozdawałam jakieś ulotki, gazety, z pośrednictwa pracy raz pracowałam w drukarni (masakra ) itp. Nie szukałam stałej pracy, tylko źródła finansowania swoich wojaży

A na studiach na 1 roku pracowałam bardzo mało, bo miałam zapiernicz ostry, a od 2 roku już w zawodzie i w sumie polecam, bo szkoda czasu, żeby przez całe studia pracować np za barem (wg mnie). Chociaż oczywiście jak nie było zupełnie nic, to też się chwytałam różnych dorywczych pierdółek

Teraz kończę studia i mam doświadczenia stałej pracy w zawodzie 2 lata łącznie + różne pomniejsze zlecenia. Więc nie mam problemu, że wszędzie chcą z doświadczeniem. Polecam
Po maturze (i na wakacjach w LO ) tak samo robiłam, jakieś zleconka głupie. Na początku studiów dorabiałam przez agencje pracy na inwentaryzacjach, rozkładaniu towarów, promocjach, nawet na taśmie się zdarzyło . A od połowy studiów na stałe pracuję, ale nie w zawodzie. Po pierwsze, w moim zawodzie nie da się znaleźć pracy płatnej przed skończeniem studiów, po drugie - w moim zawodzie praktyka do niczego się nie przydaje (i po co mi ich tyle było? :/), a poza tym chciałam jak najdłużej popracować sobie tak "normalnie", zanim pójdę do kieratu. I też nie żałuję
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 21:50   #2108
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja po maturze nie pracowałam w zawodzie (bo nie miałam zawodu ), tylko rozdawałam jakieś ulotki, gazety, z pośrednictwa pracy raz pracowałam w drukarni (masakra ) itp. Nie szukałam stałej pracy, tylko źródła finansowania swoich wojaży

A na studiach na 1 roku pracowałam bardzo mało, bo miałam zapiernicz ostry, a od 2 roku już w zawodzie i w sumie polecam, bo szkoda czasu, żeby przez całe studia pracować np za barem (wg mnie). Chociaż oczywiście jak nie było zupełnie nic, to też się chwytałam różnych dorywczych pierdółek

Teraz kończę studia i mam doświadczenia stałej pracy w zawodzie 2 lata łącznie + różne pomniejsze zlecenia. Więc nie mam problemu, że wszędzie chcą z doświadczeniem. Polecam
Ja pytam gdzie sie da. Ale raczej nie chcą. Sieciówki mają w ch*j pracowników... A lokalne to wiadomo... :/
Chciałabym na miesiąc, co by się nie nudzić i mieć grosz przy duszy!



Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Fubizka - jak Lily pójdzie na biologię, to nie będzie miała zawodu oprócz miłosnego
;<

Ja chce zrobić sobie potem podyplomówke i zostać cytologiem albo coś z genetyki, biologi molekularnej!


Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
tagi do tego wątku mnie doprowadzają do łez
Mnie też!


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jeszcze 2 sloty zostały...
Trza pomyśleć. Może coś o worach pokutnych?


Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
No bo przy szukaniu pracy nie możesz mówić, że tylko na wakacje!

Nie chce ich okłamywać!




Wogóle to się nawaliłam! Hihihi!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 22:17   #2109
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Lily - ciężko, ciężko o pracę po biologii w zawodzie, u mnie dużo osób robiło inne kierunki - pielęgniarstwo, farmację itp.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 23:57   #2110
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Lily - ciężko, ciężko o pracę po biologii w zawodzie, u mnie dużo osób robiło inne kierunki - pielęgniarstwo, farmację itp.
Zobaczymy. Coś wymyślę na pewno!

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2011-05-27 o 23:58
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 00:13   #2111
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Całkiem zgrabnie piszesz jak na nawaloną
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 00:16   #2112
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Właśnie miałam pisać co Ty Malla Groszkowi o szkole piszesz jak jej miski trza ale widzę, że się 3ma
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 00:17   #2113
kopamatakawa
Rozeznanie
 
Avatar kopamatakawa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 953
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Jestem małpą i robię wodę z mózgu biednemu chłopakowi Ciągnie mnie do niego, ale nie chcę z nim nic ;/ Najgorsze jest to, że razem imprezujemy, bo jest z naszej paczki i jak popiję, to jestem miła i kochana dla niego, a potem jestem wredna sucz. Na szczęście on jest po ciężkim rozstaniu, więc się też nie wyrywa do przodu. Po prostu nie będę spożywać napojów wyskokowych przy tym ludziu i będzie dobrze, nie?

P.S. nie mieszajcie tequili z piwem...

lily chyba nie jesteś nawalona, albo masz słownik t9 w kompie
__________________
Przegrywa ten, kto pozwoli narzucić sobie wizję lub świadomość klęski.
kopamatakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 12:59   #2114
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Całkiem zgrabnie piszesz jak na nawaloną
Haha, szybko pisałam wieczorem pod wływem alko Miałam szczescie, ze nie strzelałam żadnymi pokemonami!





Boże, co za dzien. Moja babcia dostała zapalenia płuc. Mieszka 360 km od nas, ojcec nie może tam pojechać, ma wode w kolanie w poniedziałek do ściągnięcia. Jestem sama z nim. Siostra na wycieczce, mama w stolYcy. Mam tu niezłe gwiezdne wojny, bo ryczy na mnie, denerwuje się i wogóle do bani!

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
P.S. nie mieszajcie tequili z piwem...
Nie mieszajcie Sangrii z Tesco z Tigerem! :/
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 13:18   #2115
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez siaaaa Pokaż wiadomość
Może za bardzo się starał, dlatego wypadł jako ciepły kluch?
Tak się starał, że ciągle ja musiałam gadać

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
wypalona - czymże zasłużył sobie na miano kluchy?
Jakiś taki nierozgarnięty i wyglądał jakby się mnie bał

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Oj, ciepłych kluch nie lubimy . Ale dobrze, że już na pierwszej randce się okazało. Przynajmniej masz go z głowy .
Oj nie lubimy, nie lubimy no tak przynajmniej nie będzie się już chłopak stresował

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Jestem małpą i robię wodę z mózgu biednemu chłopakowi Ciągnie mnie do niego, ale nie chcę z nim nic ;/ Najgorsze jest to, że razem imprezujemy, bo jest z naszej paczki i jak popiję, to jestem miła i kochana dla niego, a potem jestem wredna sucz. Na szczęście on jest po ciężkim rozstaniu, więc się też nie wyrywa do przodu. Po prostu nie będę spożywać napojów wyskokowych przy tym ludziu i będzie dobrze, nie?

P.S. nie mieszajcie tequili z piwem...
O niedobra Ty musisz chyba przestać myśleć o tym że coś z tego może być. Jeśli ma być to będzie, samo przyjdzie, a jeśli po alkoholu jesteś dla niego cacy, to pij więcej

I piwa z białą czekoladą nie spożywajcie
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 15:55   #2116
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Ja pytam gdzie sie da. Ale raczej nie chcą. Sieciówki mają w ch*j pracowników... A lokalne to wiadomo... :/
Chciałabym na miesiąc, co by się nie nudzić i mieć grosz przy duszy!
A hotelarstwo i gastronomia? Tam lepiej zarobisz, niż w sklepie, gdzie płacą dosłownie grosze a za.pie.rniczać trzeba.




Cytat:
Ja chce zrobić sobie potem podyplomówke i zostać cytologiem albo coś z genetyki, biologi molekularnej!
To czemu nie idziesz na biotechnologie?!?!?!?


Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać co Ty Malla Groszkowi o szkole piszesz jak jej miski trza ale widzę, że się 3ma
Ja wczoraj też przegięłam pałę - zachowuję się jak nastolatka
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
P.S. nie mieszajcie tequili z piwem...
Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Nie mieszajcie Sangrii z Tesco z Tigerem! :/
Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
I piwa z białą czekoladą nie spożywajcie
Ani piwa z ginem
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:21   #2117
annonim
Rozeznanie
 
Avatar annonim
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 982
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez kopamatakawa
P.S. nie mieszajcie tequili z piwem..
Cytat:
Napisane przez lily92920
Nie mieszajcie Sangrii z Tesco z Tigerem!
Cytat:
Napisane przez wypalona
I piwa z białą czekoladą nie spożywajcie
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ani piwa z ginem
W ogóle niczego nie mieszajcie
__________________
Twoje ramiona – nie kruszące się ciasto
Nie pachną miętową maścią
Ja w twoich ramionach – nieistotny dysonans...
annonim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 19:08   #2118
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Boże, co za dzien. Moja babcia dostała zapalenia płuc. Mieszka 360 km od nas
Dbajcie o nią, moja babcia umarła na powikłania po zapaleniu płuc, ja sama przechodziłam to już 2 razy.
Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
Tak się starał, że ciągle ja musiałam gadać
Jakiś taki nierozgarnięty i wyglądał jakby się mnie bał
I piwa z białą czekoladą nie spożywajcie
Może się bał? Przynajmniej nie cwaniakował, zależało mu. Dałabym mu drugą szansę, zachęciła go do mówienia, wypytywała.
Piwo z czekoladą? Bleee...
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
To czemu nie idziesz na biotechnologie?!?!?!?
No właśnie.
Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość
W ogóle niczego nie mieszajcie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 19:25   #2119
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
A hotelarstwo i gastronomia? Tam lepiej zarobisz, niż w sklepie, gdzie płacą dosłownie grosze a za.pie.rniczać trzeba.


To czemu nie idziesz na biotechnologie?!?!?!?
Tam trzeba zrobić te testy z sanepidu, co wkładasz jakiś papierek do tyłka i takie tam, i na to też się trochę czeka.

Byłam w klasie humanistycznej, co było wieklim błędem dla mnie! :/



Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dbajcie o nią, moja babcia umarła na powikłania po zapaleniu płuc, ja sama przechodziłam to już 2 razy.
Na szczęście zadzwonił lekarz ze szpitala i powiedział, że to TYLKO przeziębienie. Ale dla niej to i tak aż za dużo. Juz raz miała zapalenie płuc i ledwo wylazła!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 22:23   #2120
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Tam trzeba zrobić te testy z sanepidu, co wkładasz jakiś papierek do tyłka i takie tam, i na to też się trochę czeka.
Papierek do tyłka? Kupę się robi do pojemnika i zanosi do badań 3 dni z rzędu trzeba iść a potem dostajesz papiery - żadna filozofia

Cytat:
Byłam w klasie humanistycznej, co było wieklim błędem dla mnie! :/
No ale biologię jak rozumiem zdawałaś. Matmę musiałaś, bo teraz jest obowiązek. Od kiedy wiesz, że chcesz być tym cytologiem/biologiem molekularnym itd? Bo jeśli nie od 2 tygodni wstecz, to nie rozumiem o co się rozchodzi
Ja bym się zastanowiła poważnie na Twoim miejscu, bo to jest poważna sprawa, szkoda by było za 5 lat stwierdzić "Boże, co ja zrobiłam".
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 09:05   #2121
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dbajcie o nią, moja babcia umarła na powikłania po zapaleniu płuc, ja sama przechodziłam to już 2 razy.

Może się bał? Przynajmniej nie cwaniakował, zależało mu. Dałabym mu drugą szansę, zachęciła go do mówienia, wypytywała.
Piwo z czekoladą? Bleee...

No właśnie.

Straszne, a co najgorsze - mój aktualny obiekt tak właśnie lubi. Fuuuuuuuuuu... !

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Tam trzeba zrobić te testy z sanepidu, co wkładasz jakiś papierek do tyłka i takie tam, i na to też się trochę czeka.

Byłam w klasie humanistycznej, co było wieklim błędem dla mnie! :/





Na szczęście zadzwonił lekarz ze szpitala i powiedział, że to TYLKO przeziębienie. Ale dla niej to i tak aż za dużo. Juz raz miała zapalenie płuc i ledwo wylazła!
Ja byłam w mat-fizie, a jestem na (jakby nie patrzeć) humanistycznych studiach.

Będzie dobrze. Wyjdzie z tego!

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja bym się zastanowiła poważnie na Twoim miejscu, bo to jest poważna sprawa, szkoda by było za 5 lat stwierdzić "Boże, co ja zrobiłam".
Szkoda by było. Teoretycznie można zawsze zmienić kierunek, ale w praktyce mam kumpla, który poszedł na tragiczne studia i... właśnie je kończy, chociaż co roku miał zamiar zmieniać. Czyli jednak siła rozpędu działa...
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:23   #2122
annonim
Rozeznanie
 
Avatar annonim
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 982
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Teoretycznie można zawsze zmienić kierunek
weź pod uwagę, że teraz to nie będzie takie łatwe - wchodzą opłaty za studia (gratis będzie bodajże 12 semestrów)
__________________
Twoje ramiona – nie kruszące się ciasto
Nie pachną miętową maścią
Ja w twoich ramionach – nieistotny dysonans...
annonim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:29   #2123
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Lily przemysl dobrze ta biologie..
Ja w grupie mam dziewczyne z mgr z mikrobiologii i szukala pracy w zawodzie pol roku i nie znalazla.. pracuje w gospodarce odpadami(gdzie w ogole nie byl potrzebny mgr) i mowi ze 5 lat w sumie zmarnowala..
A magistra obronila na 5 i te studia robila wlasnie z pasja i pracy w zawodzie nie ma..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 12:37   #2124
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zauważyłam pozytyw tego, że mam faceta prawie swojego wzrostu - w końcu kark mnie nie boli i mogę swobodnie mu w oczy zaglądać
mnie to raczej nie czeka, różnica wzrostu pomiędzy nami to 34 cm. Pomagaja szpilki.

Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość
W ogóle niczego nie mieszajcie
Amen.

siaaa spod jakiego znaku zodiaku jest Pachnący?
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 12:45   #2125
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość
weź pod uwagę, że teraz to nie będzie takie łatwe - wchodzą opłaty za studia (gratis będzie bodajże 12 semestrów)
No ale to nie jest powód, żeby spierniczyć sobie ok 30 lat pracy zawodowej! Pamiętajmy, że trzeba na to patrzeć w takiej perspektywie a nie w perspektywie półrocznej. Znam mnóstwo ludzi, którzy zmienili kierunek i są z tego powodu mega szczęśliwi, bo idąc na studia jeszcze nie wiedzieli czego chcą od życia a po roku - dwóch się dowiedzieli I to wcale nie są zmarnowane 2 lata, jeśli mają Cię doprowadzić do tego co chcesz robić w życiu. A jeśli 12 semestrów ma być darmowych, to akurat, bo studia trwają 10 semestrów Zresztą z mojego rocznika mnóstwo osób poprawiało maturę, lub pisało dodatkowo inne przedmioty właśnie po to, żeby dostać się na wymarzone studia. Minęło 5 lat i uwierzcie mi, już nikt nie zastanawia się nad tym rokiem "w plecy". Bo przed sobą mamy kilkadziesiąt lat pracy w zawodzie. Za to żal mi mojej koleżanki z roku, która studiowała tak właśnie z rozpędu i teraz powoli przychodzi do szukania sobie stałej pracy, to ona jest załamana, bo ona nie chce tego robić, ma zupełnie inne zainteresowania. A teraz zacząć drugie studia to już jest grubszy problem...
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 12:48   #2126
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

kimi, znasz się na znakach zodiaków? i w ogóle wierzysz w to? weź Ty mi powiedz kto pasuje dla raka!
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 13:16   #2127
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
kimi, znasz się na znakach zodiaków? i w ogóle wierzysz w to? weź Ty mi powiedz kto pasuje dla raka!
Mam nadzieje, że Bliźnięta!!! (rak - ow, ja bliźniak! )

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Papierek do tyłka? Kupę się robi do pojemnika i zanosi do badań 3 dni z rzędu trzeba iść a potem dostajesz papiery - żadna filozofia


No ale biologię jak rozumiem zdawałaś. Matmę musiałaś, bo teraz jest obowiązek. Od kiedy wiesz, że chcesz być tym cytologiem/biologiem molekularnym itd? Bo jeśli nie od 2 tygodni wstecz, to nie rozumiem o co się rozchodzi
Ja bym się zastanowiła poważnie na Twoim miejscu, bo to jest poważna sprawa, szkoda by było za 5 lat stwierdzić "Boże, co ja zrobiłam".
O, bo mi kuzyn i koleżanka mówili, że testy z jakimś papierkiem robili!

Nie zdawałam biologii, wybrałam sobie taki index w konkursie. Matme musiałam, więc podstawa. I tak ledwo co...


Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Lily przemysl dobrze ta biologie..
Ja w grupie mam dziewczyne z mgr z mikrobiologii i szukala pracy w zawodzie pol roku i nie znalazla.. pracuje w gospodarce odpadami(gdzie w ogole nie byl potrzebny mgr) i mowi ze 5 lat w sumie zmarnowala..
A magistra obronila na 5 i te studia robila wlasnie z pasja i pracy w zawodzie nie ma..
Akurat z mikrobiologią nie miałabym problemów jeśli chodzi o pracę.
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 13:24   #2128
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
kimi, znasz się na znakach zodiaków? i w ogóle wierzysz w to? weź Ty mi powiedz kto pasuje dla raka!
Nie znam sie na tym, nie wierzę w takie rzeczy, ale kilka cech charakteru spotkałam u tych samych osób spod tego samego znaku zodiaku.
Ja jestem wodnikiem, ale śmiało mogłąbym sie podpisać pod horoskopem dla skorpiona
Moja mama jest rakiem, tata rybą. Uważam, że kompletnie nietrafione połączenie.

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że Bliźnięta!!! (rak - ow, ja bliźniak! )
http://chcebycpiekna.pl/artykul/21/j...zna_w_lozku/12
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 13:27   #2129
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Akurat z mikrobiologią nie miałabym problemów jeśli chodzi o pracę.
Nienawidzę mikrobiologii, mikrobiologów, mikroorganizmów, mikrobakterii, mikrowirusów, katedry mikrobiologicznej, tych niebieskich mikro - fartuchów i wszystkiego co kojarzy się ze słowem MIKROBIOLOGIA.. a moja wiedza na ten temat też jest mikroskopijna..

tak tak, mam wesołe wspomnienia z pierwszym semestrem kiedy to o mały włos nie odpadłam z roku przez ten przedmiot.. podziękujmy szanownym mikrobiologom którzy chcieli nas uwalić (ale im się nie udało, huahuahua) , amen.



kimi, słyszałam że jesteś ze Śląska, czy źle słyszałam?
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2011-05-29 o 13:31
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 13:33   #2130
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

lily, moim celem nie jest namówienie Cię do zmiany kierunku ani nic w ten deseń. Tylko jeśli jest jakiś kierunek, na który chciałabyś iść bardziej i który otworzyłby Ci więcej drzwi w przyszłości, to naprawdę nie jest takim wielkim problemem zdać matmę rozszerzoną za rok. I tak trudniejsze rzeczy będziesz musiała zdawać na studiach i sobie poradzisz. Bariera jest tylko psychiczna, jak się ją przełamie, to potem jest z górki. Jeśli chcesz studiować biologię, to ok, ale jeśli poszłaś tam bo wygrałaś indeks, to bez sensu.

Zmiana tematu - chcę takie: http://allegro.pl/bezowe-czolenka-z-...614104562.html
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.