~~studniówka 2008~~ - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 21:06   #2131
LaIslaBonita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
aaa no tak juz pamietam wklejalas fotki tych kiecek z dirty dancing kurcze juz mi si emyli wszystko ktora chce jaka sukienke:Pza duzo pomyslow:P
ja planuje jeszce zaszales z kolorkiem oczu hee na to to chyba nikt nie wpadl jeszce:P tylko nie ma rozowych soczewek <lol2> i takie wyrabiste zielone sobie kupie
Soczewki to super pomysł ja nosze kolorowe zielone na codzien ale jesli masz zdrowe oczka to nie warto dawać zerówek, bo one sie niszczą wtedy, nawet na jedną noc ja mam zielone bo i tak i siak korekcyjne wcześniej nosiłam
LaIslaBonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:18   #2132
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez andain Pokaż wiadomość
Witam, przesledziłam cały wątek i postanowłam się udzielić
W poprzednim roku byłam ze swoim exTŻ na studniówce i musze przyznać że najmniej wygodne są gorsety bez ramiaczek oraz sukienki niedopasowane w których spadają ramiaczka. Straszna sprawa, kupowałam gorset na ostatnią chwile a później przez cały wieczór męczyłam sie z niewygodnym gorsetem. Po za tym wiem że w tym roku - na swojej studniówce nie będe rzuła gumy ponieważ na filmie wyglądało to strasznie.
Nastepna sprawa to makijaż, taki aby nie było widać wypieków, z tego co sama u siebie zaobserwowałam to na filmie nie wygląda to dobrze. Czy Dream Matt Mouse zamatuje mi skóre na tyle by nie było widać wypieków i utrzyma się przez cały wieczór?
A co do sukienki i dodatków to sama nie wiem
Czy osobie która ma 160cm pasuje sukienka bombka? Chudziutka też nie jestem (takie skromne 54kg przed obiadem więc nie wiem czy to będzie dobrze wyglądało. A na zakupy chce sie wybrać w okreie między świętami a sylwestrem bo przez święta pewnie przytyje a głodzić się nie mam zamiaru
A z sukienek to szukam coś takiegoi licze na to że mi doradzicie czy pasują one do mojej wzrostu.
Pozdrawiam.


Dosłownie jakbym czytała siebie Nie dość,że ten sam wzrost i waga:p to jeszcze widzę sukienki, które ja sobie upatrzyłam
Powiem Ci tak: tam gdzie jest zestaw zielona+dodatki, to byłam się pytać dziś u krawcowej i powiedziała mi ,że odradza ze względu na to,że jestem niezbyt wysoka, lepiej taka sukienka wygląda niby na wyższych dziewczynach i do tego marszczenia pod biustem pogrubiają, więc zastanawiam się nad szyciem takich.. chyba jednak kupię coś,bo jednak wydać 180zł na krawcową (może spieprzyć zawsze..)to ryzyko.
Szczerze Ci powiem, że i tak chcę krótką w tym kroju, bo nie chcę długich,a reszta mi zwisa
Co do makijażu, to może.. dobrze podkład, puder w kamieniu i róż na policzki. Oczywiście wszystko z umiarem hihi no i w trakcie skoczyć kilka razy "skontrolować sytuację"

Pozdrawiam!
the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 07:37   #2133
mojra68
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
GG do mojra68
Dot.: ~~studniówka 2008~~

A co myślicie o tej sukience http://store.tjformal.com/PROM_DRESS...ress_B6176175/

mam zamiar uszyć dla córki
mojra68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 07:37   #2134
mojra68
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
GG do mojra68
Dot.: ~~studniówka 2008~~

A co myślicie o tej sukience http://store.tjformal.com/PROM_DRESS...ress_B6176175/

mam zamiar uszyć dla córki na studniówke ale kolor wrzosu
mojra68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 08:04   #2135
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez mojra68 Pokaż wiadomość
A co myślicie o tej sukience http://store.tjformal.com/PROM_DRESS...ress_B6176175/

mam zamiar uszyć dla córki na studniówke ale kolor wrzosu

moim zdaniem zdecydowanie inny kolor niz ten na zdjeciu i nie podoba mi sie tyl tej sukni! cos bym pozmieniala
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 08:09   #2136
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez makowa paniennka Pokaż wiadomość
abercrombie&fitch makijażystkę? no, no. Ja jak zawsze polegam na swoich osobistych zdolnościach. Biały to mój ulubiony kolor, może dlatego uważam że jest on równie dobry jak każdy inny. A sukienka, którą masz na obrazku jest z cudownego materiału.

Mi zostało już tylko dobranie biżuterii i drobne poprawki w sukience. Ale okazuje się, że biżuteria to najtrudniejsza sprawa. Szczególnie, że chcę srebrną, bez kolorowych dodatków. No i rozchodzenie butów. Dlaczego zawsze muszę za małe kupić?
No ja właśnie średnio umiem się malować (tylko takie podstawy) a wiem że makijaż wykonany zwykłymi kosmetykami spłynie i tyle będzie z mojego poświęcenia. Chyba warto raz zainwestować. Chciałabym czarno biały smokey eyes i blade usta do tego ... a i przede wszystkim chciałabym doklejone kępki rzęs więc to już musi robić profesjonalistka.

Ja jeszcze nie mam nic ale czekam aż pojawi się na allegro mój rozmiar buta i kupuję. Też musiałabym go rozchodzić i poćwiczyć poloneza w nich. Przeglądnij biżuterie na allegro, widziałam że jest sporo ciekawych świecidełek.

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
abercrombie&fitch mnie tez twoja sukienka najpierw nie zchwcyała, Ale jak zobaczłyłam bardzo podobna na zywo to teraz troche żłuje że jej nie przymierzyłam
Myślę że efekt będzie widać na żywo. Już się doczekać nie mogę!

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
moj zestaw(oczywisci nuty beda w zblizonym odcieniu jak pas w sukience, ale czuje ze chyba cale czarne kupie bo ciezko rozowe dostac) no tylko makijaz mi zostal.. doradzcie cos.. myslalam nad ciemnymi powiekami i pod spo dem w zewnetrznych kacikach odrobina ciemno rozowego.. co myslicieo tym? hehe a jak myslicie oczy musza byc pod kolor sukienki?:Pnie beda sie te zielone gryzly z rozowym?
Zestawik super. Nie spodziewałam się że ten pas tak ładnie się zestawi z tą drugą sukienką. Buty w kolorze różu rzeczywiście ciężko będzie dostać, ale czarne na zdjęciu są super! Makijaż myślę żeby się sprawdził. Ja proponuję ci taki makijaż http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199319 tylko zamiast czerwieni właśnie róż. Moim zdaniem super i przy okazji podpowiedź jak go wykonać

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
(ta jessice albe wkleilam bo taka fryzurke chce)tu reszta zestawu bo sie nie zmiescilo:P.. torebka sie nie przejmuje, bo i tak bedzie lezec gdzies na krzesle i nikt nie bedzie zwracal na nia uwagi, wazne zeby pojemna byla
Właśnie się zastanawiam czy warto kupować torebkę. Niby mala byłaby elegancka ale trzeba dużo włożyć. Myślę czy by nie wziąć od mamy takie fajnej... czarno złotej.

Cytat:
Napisane przez OlaBulBul Pokaż wiadomość
kurcze... ja mam już buty, torebke... wszystko co możliwe oprócz sukienki
Ja nie mam nic prócz planów
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 10:26   #2137
migdalowa89
Raczkowanie
 
Avatar migdalowa89
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 198
GG do migdalowa89
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
JAK NIKT NIE PODAJE TO NIE WIE!! i nie pisz kilku postow na ten sam temat..
Na ten temat napisalam jednego posta podbijając prośbe innej wizażanki. Nie krzycz na mnie

Naprawadę strasznie to miłe z Twojej strony................... .........................
Nigdy się tutaj z nikim nie pokłócilam, ale nie pozwole na takie nieprzyjemne odpowiedzi, zupelnie bez powodu...
__________________


migdalowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 10:47   #2138
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez mojra68 Pokaż wiadomość
A co myślicie o tej sukience http://store.tjformal.com/PROM_DRESS...ress_B6176175/

mam zamiar uszyć dla córki na studniówke ale kolor wrzosu
mi sie podba... prosta i ladna..

Cytat:
Napisane przez migdalowa89 Pokaż wiadomość
Na ten temat napisalam jednego posta podbijając prośbe innej wizażanki. Nie krzycz na mnie

Naprawadę strasznie to miłe z Twojej strony................... .........................
Nigdy się tutaj z nikim nie pokłócilam, ale nie pozwole na takie nieprzyjemne odpowiedzi, zupelnie bez powodu...
ok, faktcyznie to nie bylas Ty- nie zwrocilam uwagi na nick.. nie byla to osobista przytyczka, ale skoro nikit nie napisal w przeciagu 13 postow to nie wiedzial, a nie bylo jeszcze sensu podbijac pytania.. w ten sposob zasmieca sie watek.. i nie byl to krzyk, tylko zaakcentowanie niepotrzebnego zasmiecania watku..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 12:19   #2139
mojra68
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
GG do mojra68
Dot.: ~~studniówka 2008~~

tak zmieniony bedzie dól sukienki ale reszta oparta na tym wzorze.Mi sie podoba bo jest skromna i nie pchane roznych blyskotek
mojra68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 13:14   #2140
Leila_1300
Raczkowanie
 
Avatar Leila_1300
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 344
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez mojra68 Pokaż wiadomość
A co myślicie o tej sukience http://store.tjformal.com/PROM_DRESS...ress_B6176175/

mam zamiar uszyć dla córki na studniówke ale kolor wrzosu

bardzo ładna sukienka niby prosta i skromna, bez więszych udziwnień, a mino to ma dużo uroku
__________________
" Nie znajdziemy piękna
nigdzie, jeśli nie
nosimy go w sobie"

-Ralph Waldo Emerson
Leila_1300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 13:28   #2141
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: ~~studniówka 2008~~

zastanawiam sie czy nie isc dokosmetyczki zeby mi zrobila makijaz bo sama sobie nie poradze z takim mocnym, na codzien maluje tylko rzesy..nie robie tipsow wiec zaoszczedze kase na makijaz.chcialabym miec takie smokey eyes jak np jennifer lopez ma czesto
LaIslaBonita tez nosze soczewki korekcyjne i postanowilam zaszales teraz z kolorkiem,
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 13:34   #2142
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Normalnie wczoraj po tej kwestii z soczewkami postanowiłam że sobie je pooglądam a oto efekty :

http://www.allegro.pl/item270956881_...zda_pajak.html

http://www.allegro.pl/item268525359_...uper_star.html

http://www.allegro.pl/item271463011_..._soczewki.html

Chyba bym się wystraszyła jakbym zobaczyła kogos w takich
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 14:23   #2143
Sanaa
Raczkowanie
 
Avatar Sanaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
GG do Sanaa
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez OlaBulBul Pokaż wiadomość
wiecie co... spytam wprost ile wydajecie na swoje sukienki?
350 zł = uszycie + cyrkonie(550 szt. :P) + materiał.
__________________
Wiara plus nadzieja to furtka dla możliwości.



Gdzie podziały się moje włosy? - Zapuszczam
Odchudzam się,ćwiczę.
Sanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 15:10   #2144
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez mojra68 Pokaż wiadomość
tak zmieniony bedzie dól sukienki ale reszta oparta na tym wzorze.Mi sie podoba bo jest skromna i nie pchane roznych blyskotek

Sukienka śliczna. Krój prosty ale bardzo ładny i elegancki. Smam chce w podobnym stylu. Jest prosta nie przeładowana zbędnymi dodatkami. sama chce podbny fason. Kolor cudowny przymierzałam w takim kolerze i zrezygnowałam z fioletu i zieenie na rzecz tego szfiru.. Mam jeszcze pytanie do Pani czy tył będzie taki sam i czy może się Pani orjetuje grzie taką taśme mozna kupić jak ta styłu , bo szukam podobnej i nie moge znaleźć nigdzie.



abercrombie&fitch Jeszcze mi sie przypomniałao tamta sukienka króra widziałam nie była z takiego bardzo rozciągliwego materiału (ale ładnie opinała ciało.) Tylko z takiego byłyszczącego napewno nie prześwitującego nie wiem może to była jakąs tafta czy coś. Najlepiej zpytaj krawcowej ona ci powina poradzić.



Sanaa A ty jaką szyjesz sukienke ?? mozesz w stawić zdjęcie bo nie kojaze. Co robisz z tymi cyrkoniami bo ja jak nie zndjade tasmy zdobionej to będe chyba wyszywać.

Jak chcecie i i mi przypomniecie to moge wam jutro wstawić zdjecia sukienk jkaie przymierzałam jak byłam w tym Nadarzynie.
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 15:19   #2145
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez OlaBulBul Pokaż wiadomość
Normalnie wczoraj po tej kwestii z soczewkami postanowiłam że sobie je pooglądam a oto efekty :

http://www.allegro.pl/item270956881_...zda_pajak.html

http://www.allegro.pl/item268525359_...uper_star.html

http://www.allegro.pl/item271463011_..._soczewki.html

Chyba bym się wystraszyła jakbym zobaczyła kogos w takich
hahaha to zamowie sobie te z motylkiem z czaszkami na skrzydłach <lol2> zrobie furore(hehe zartuje oczywiscie, malo eleganckie sa:P)
angellka wklej te fotki jutro, ogladania kiecek nigdy dosc
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 15:40   #2146
wiolka8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 76
Dot.: ~~studniówka 2008~~

http://www.allegro.pl/item272334705_...e_2tonowe.html


otoz mam pytanie czy owe soczewki mozna zalozyc na oczka zdrowe?? a jak nie to czy istnieja takie ktore zmienialyby kolro oczu
wiolka8989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 16:06   #2147
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Hejka !
Zgłasza się kolejna zainteresowana studniówką 2008

Kochane ten post napisałam juz w wątki I po studniówce ale tam ostatni post jest z 2006 roku i chyba watek umarł smiercią naturalną ...
Nie pogniewacie się ?

Moja studniówka odbędzie się 13 stycznia 2008

Już mam sukienkę -moja jest taka jak ta tylko czerwona
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=31506 52
a ramiaczka są z samych cyrkonii i dokładnie tak krzyżują się na plecach.. wyciecie też identyczne.. tren trochę mneijszy, nie aż taki długi
To przód tej sukni:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=31506 52
moja nie ma takiego cięcia z boku, mam prostą bez cięć tutaj miseczki obszyte są cyrkoniami, u mnie odwrotnie - ramiączka sa obszyte a miseczki bez ozdób..

Nie mam możliwosci wklejenia wam fotek ale ta złota suknia jest prawie identyczna co moja czerwona, nie szyłam, kupiłam w sklepie
Kosztowała 600zł myślę że to cena warta takiej sukni w końcu raz się ma studniówkę

Co o niej sadzicie ?

Fryzurkę chcę mieć taką
http://nocoty.pl/gid,9413599,img,941...T%5 Bpage%5D=17

a makijaż taki (zrobię sama):
http://nocoty.pl/gid,9369774,kat,101...n,g aleria.html

Dziewczyny błagam napiszcie co o tym sadzicie bo ja hmm nie chodzę często na bale, wesela i trochę się boję

PS: jestem zimą poł. (ciemne włosy, lekkoopalona cera)
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 16:09   #2148
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

wiolka8989 ja sie nie orientuje bo nigdy nie miałam,ale ktoś tu juz mówił że na zdrowe oczy są jakieś szkodliwe czy coś

Aaaaaaaaa... 12grudnia mam przymiarke
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 16:29   #2149
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez OlaBulBul Pokaż wiadomość
wiecie co... spytam wprost ile wydajecie na swoje sukienki?
540 zl ;/ (ale w tym bolerko)
__________________
Dum spiro, spero.
timiri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 16:41   #2150
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
ja tam nie wiem ...sama mam 160 cm wzrostu a moja sukienka bedzie marszczona na biodrach a potem prosta więc nie wiem jak to bedzie wyglądać
Marszczenia (poziome) dodają centymertów tam gdzie sie pojawiają. Proste pionowe np. marszczenia, cięcia, paski - rozciągają figurę wertykalnie czyli stajemy się wyższe i szczuplejsze

Cytat:
Napisane przez dorotaa1 Pokaż wiadomość
taki kroj nie podoba mi sie kompletnie ... nie ma nawet czym sie pochwalic bo biust tez skromny
Jeśli chcesz uwydatnić biust dobra będzie suknia/sukienka o podwyższonej talii. Mozesz też ubrać sukienkę z paskiem akcentującym talię i biust. Jeśli jesteś drobna to lepsze dla Ciebie będą sukienki delikatne, np. do kolan, dość proste. W tych długich, mocno poszerzanych "zginiesz". Duża suknia Cię przytłoczy i wydasz się w porównaniu z nia jeszcze mniejsza.

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
może wiązanie z tyłu ?
Zależy jakie wiązanie, jeśli suknia bedzie miała jakby szeroki pas w talii a na plecach bedzie on wiązany to optycznie wyszczupli brzuch, uwidoczni talię. Ale kokardy itp z tyłu mogę dodać centymetrów jeśli ktoś jest szeroki w biodrach lub ma dużą pupę. Kokardy też nie pasują do bardzo drobnych, niziutkich dziewczyn.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens


Edytowane przez -Finezja-
Czas edycji: 2007-11-23 o 16:42 Powód: Literówki
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 16:41   #2151
ewellka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 52
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Witam drogie wizazanki. Zapewne natknelam sie na to forum, poniewaz takze jestem tegoroczna maturzystka a co za tym idzie bede uczestnikiem wymarzonego balu- studniowki (1 luty). Bardzo chcialabym dolaczyc do Waszego grona Pozdrawiam
ewellka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 16:42   #2152
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: ~~studniówka 2008~~

A ja dzis mierzyłam bardzo ładną za 125 zł tylko i jest fioletowa, dół bombka, a pod piersiami wstążeczka z kokardką. Teraz tylko problem: zaczynają przywozić do sklepów sukienki i nie wiem czy kupić tą, czy czekać.. ale chyba na to nikt mi nie odpowie:p Hmm zawsze przecież może być ładniejsza kiecka, a może też i nie być, a tą sprzedadzą.. i co? jak będę miała to wkleję fotkę
the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 16:44   #2153
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez mojra68 Pokaż wiadomość
A co myślicie o tej sukience http://store.tjformal.com/PROM_DRESS...ress_B6176175/

mam zamiar uszyć dla córki na studniówke ale kolor wrzosu
Szczerze mówiąc niezbyt mi się podoba. Nie lubię sukienek z tego materiału, a poza tym.. takie kiecki powielają się co roku, ale każdy ma swój gust
the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 17:09   #2154
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez mojra68 Pokaż wiadomość
A co myślicie o tej sukience http://store.tjformal.com/PROM_DRESS...ress_B6176175/

mam zamiar uszyć dla córki na studniówke ale kolor wrzosu
Krój sam w sobie jest elegancki a jak wiadomo elegancja w cenie jest zawsze i wszędzie. Tył jest ciekawy ale osobiscie wybrałbym raczej inny. Przód sukni jest dość prosty ale nie nudny! Jeśli Pani córka ma odpowiednią figurę oraz wzrost by dobrze w takim fasonie wygladać to proszę śmiało iść z projektem do krawcowej. Myślę, że córka najbardziej zadowolona bedzie z sukienki która JEJ będzie się podobać. Z roku na rok na studniówkach widać szeroki wachlarz fasonów, typów, tkanin, kolorów i dodatków do sukni że nie ma jednoznacznej odpowiedzi jak powinna wygladać studniówkowa kreacja. Myslę że powinnismy się kierować:

dobrym smakiem - jeśli sukienka eksponuje całe nogi to już nie chwalimy się plecami ani biustem , jeśli mamy trochę zbędnych kilogramów to nie wbijamy się w przyciasną sukienkę bo tylko je uwydatnimy itp - elegencja jest zawsze mile widziana

własnym gustem - musimy się w sukience czuć dobrze, powinna się nam podobać bo to nasz studniówkowy wieczór! zdanie koleżanki, cioci czy babci może być pomocne ale nie powinno być narzucone.

praktycznością - tancząc poloneza długi tren bedzie conajmniej przeszkadzał jesli nie zostanie amputowany przez parę idącą za nami , zbyt szeroka suknia też nie bedzie "łatwa" w tańcu itp

Tutaj rolę często też gra cena sukni ale to już indywidualna sprawa kupujacego.

To parę wskazówek ode mnie, mam nadzieję że się ze mną zgodzicie?

PS: mam nadzieję ze choc trochę pomogłam Pani chcacej uszyć suknię dla córy. Miło mieć taką mamę
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 17:48   #2155
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: ~~studniówka 2008~~

DO DsC !!!!!!

Gdzie znalazlas tą sukieneczkę ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skienka1.jpg (27,9 KB, 59 załadowań)
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 18:07   #2156
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Kurcze, nie wiecie moze, gdzie mozna znalezc duzo fotosow z filmow? Szukam tej sukienki z Czarnej Dalii i nie moge znalezc, a moj szkic jednak nie oddaje jej uroku...
No i material chyba wybralam - jak myslicie, lepiej aksamit czarny, ciemnoatramentowy czy ciemnofioletowy? (oba kolory jesli juz to b. ciemne)...?
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 18:18   #2157
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
A ja dzis mierzyłam bardzo ładną za 125 zł tylko i jest fioletowa, dół bombka, a pod piersiami wstążeczka z kokardką. Teraz tylko problem: zaczynają przywozić do sklepów sukienki i nie wiem czy kupić tą, czy czekać.. ale chyba na to nikt mi nie odpowie:p Hmm zawsze przecież może być ładniejsza kiecka, a może też i nie być, a tą sprzedadzą.. i co? jak będę miała to wkleję fotkę
ja bym poczekała
w orseyu już są-jade jutro zobaczyć będe też w nadarzynie, może tam coś znajde dla siebie [na co licze]
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 19:56   #2158
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Dziewczyny czy długie proste suknie są wygodne w tańcu itp?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 20:29   #2159
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez aaaniołekkk666 Pokaż wiadomość
Jejku i mi sie podoba bardzo ta kiecka...jeszcze tylko jakby byla fioletowa i byla by w ogole swietna jak ktos wie gdzie mozna taka kupic to napiszcie
Taaaa dzisiaj widziałam taką bardzo podobną cena:2300zł :/
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:35   #2160
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy długie proste suknie są wygodne w tańcu itp?
zależy jaka ta suknia jest najważneijsze żeby nie ciągnęła się po podłodze i nie była ani za bardzo opięta ani zbyt szeroka (mam tu na myśli suknie na kole), jeśli jest taka luźniejsza tzn możesz w niej wykonywać swobodnie ruchy to będzie ok.
werg7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.