Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-21, 15:06   #2161
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Ja mam jedno duże opakowanie hipp i jakaś próbkę. Potem na bieżąco będę kupować.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 15:11   #2162
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

ja mam takie podwójne z hipp które kupiłam na promo w rossmanie i jakies mikro z pórbek. I to tyle, w domu raczej postaram się wodą podmywac pupkę.
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 15:13   #2163
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Eeej dziewczyny, kupiłam tylko dwa opakowania tych chusteczek, chętnie kupiłabym jeszcze tylko się zastanawiam czy może być tak że dziecku nie podpasują?? Jest sens robić zapas?
Wg mnie nie ma co robić zapasu, bo nie wiadomo jak skóra dziecka na nie zareaguje. zawsze można wysłać męża do Roska po chusteczki innej firmy wczoraj na warsztatach zwracała położna uwagę, by chusteczki były albo bezzapachowe albo wg dorosłych raczej tak sobie pachnące, wtedy jest mniejsza szansa na uczulenie
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 15:18   #2164
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Wg mnie nie ma co robić zapasu, bo nie wiadomo jak skóra dziecka na nie zareaguje. zawsze można wysłać męża do Roska po chusteczki innej firmy wczoraj na warsztatach zwracała położna uwagę, by chusteczki były albo bezzapachowe albo wg dorosłych raczej tak sobie pachnące, wtedy jest mniejsza szansa na uczulenie
Ja kupowałam z blogiem sroki w ręku :P ona właśnie poleca te babydream extra sensitive

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

To nie kupuje więcej, mam miniaturkę z hipp też, i dwa opakowania tych babydream, po porodzie mąż dokupi jak podpasują nam
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 15:25   #2165
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

ALLOFFKOWA, ja kupiłam 4-pak chusteczek Pampers, 4-pak chusteczek Nivea soft&creme, 2-pak chusteczek Hipp i 3-pak chusteczek Velvet, także mam mały zapas, jak małemu coś nie podpasuje to sama zużyję, bo akurat sama sporo używam także się nie zmarnują

W ogóle te chusteczki Velvet bardzo polecam, ostatnio otworzyłam sobie opakowanie które dostałam gratis w Rossku i są rewelacyjne i skład super!
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 15:34   #2166
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Dziewczyny, a teraz trochę zejdźmy z dzieciowego tematu
Czy któraś z Was bawiła sie kiedyś w samodzielne mieszanie kremów?

Ja usiłuje własnie coś ciekawego wygrzebać z neta w temacie rozstępów i podobno jakieś efekty są po wit a i e wcieranych na świeże rozstęoy
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 16:11   #2167
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

My już w domu po warsztatach. Rzeczywiście są bardzo ciekawe, więc jak któraś z was ma jeszcze okazję się zapisać to bardzo polecam Czy boję się teraz porodu bardziej czy mniej? Ciężko powiedzieć. Z jednej strony dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, z drugiej z kolei wszystko stało się bardziej realne

Ja szlafrok do szpitala na pewno zabiorę. Poszukam jak najcieńszego, bo mi to zawsze jest zbyt ciepło, ale wezmę na 100%. Nie wiem jak w waszych szpitalach, ale u mnie odwiedziny odbywają się w sali do tego przeznaczonej lub w świetlicy, więc nie chcę paradować wśród ludzi w samej koszuli Poza tym czasami gdzieś trzeba podejść, coś załatwić- wtedy szlafrok się przydaje.


Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Elektroniczna niania, którą chciałam, nie jest już dostępna ;(
A jaką wybrałaś? Mi najbardziej pasuje Angelcare, ale któraś z was kiedyś pisała (Aglo?) że one wychodzą z naszego rynku i może być problem z niektórymi modelami. Ja póki co widuję je jeszcze na allegro, ale zastanawiam się mocno nad używaną

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Ale mnie teściowa wkur..... Co za durna baba! Ja pierdziele, ona i jej najważniejsze problemy w życiu tylko się liczą! Co za głupi ciemny człowiek!
Co tam narobiła?

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a teraz trochę zejdźmy z dzieciowego tematu
Czy któraś z Was bawiła sie kiedyś w samodzielne mieszanie kremów?

Ja usiłuje własnie coś ciekawego wygrzebać z neta w temacie rozstępów i podobno jakieś efekty są po wit a i e wcieranych na świeże rozstęoy
Ja kiedyś sama zrobiłam sobie kilka kosmetyków Jaką formę byś chciała- krem, emulsję, olejek? Do dwóch pierwszych na pewno musiałabyś zakupić emulgator do połączenia fazy wodnej i olejowej. Nie jest to trudne Wit E na pewno się sprawdzi świetnie na rozstępy, ale nie wiem czy wskazana jest tu wit A. W większej ilości na pewno jest ona szkodliwa dla dziecka, chyba że kosmetyku będziesz używała po porodzie
Myślę że sprawdziłyby się tu jeszcze jakieś fajne, naturalne oleje- może ze słodkich migdałów, awokado plus na pewno kolagen, elastyna, kwas hialuronowy
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-21, 16:21   #2168
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Inka, forma jest mi obojętna, ważne żeby działało
Do użytku po porodzie

A orientujesz się, jaka forma wit e będzie najlepsza? Znalazłam sposób żeby przekłuwać kapsułkę i wyciskać zawartość, ale czy to najlepszy sposób?
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 16:34   #2169
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Mi aktualnie różowe chusteczki z ross strasznie smierdza a mam jeszcze 4opakowania Teraz zrobiłam zapas tych niebieskich
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 16:38   #2170
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Ja też chcialam zrobić sobie krem ale się waham troszkę... nie umiem się ogarnac co trza kupić :P
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 16:45   #2171
Yousthyna
Zadomowienie
 
Avatar Yousthyna
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 150
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Ale dzis cudna pogoda
Położyłam sie na ławeczce na podwórku i zasnęłam

Ja chusteczek mam na razie 2 paczki tych Babydream z Rosmana i jedne gratisowe z SR z pampersa. Wiecej na razie nie kupuję, bo w domu chciałabym uzywac wacikow i wody.

Ja kiedys pisałam o Angelcare, że mąż się dowiadywał bo nigdzie nie były dostępne i podobno producent się wycofał/wycofuje z Polski. Tylko nam chodziło o monitor oddechu z nianią (chyba model AC1100). Ale teraz patrzę, że na allegro są, wiec moze cos sie zmieniło.
My ostatecznie wybraliśmy monitor Babysense 5, a niania...
Maz kupił na Ali jakas niedrogą kamerkę na Wifi i obraz z niej ogląda się na komórce. Dźwięk przekazuje w obie strony - słychać i dziecko i rodzica jak się nie sprawdzi to kupimy jakąś nianię.
Yousthyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-21, 16:49   #2172
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

ja kiedyś bawiłam się trochę w robienie kosmetyków, wiec kręcenie kremów nie może być dużo trudniejsze
może się ogarnę z tematem w miarę szybko i coś sobie ukręcę
Przynajmniej wiesz na co wydajesz kasę
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 16:56   #2173
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Inka, forma jest mi obojętna, ważne żeby działało
Do użytku po porodzie

A orientujesz się, jaka forma wit e będzie najlepsza? Znalazłam sposób żeby przekłuwać kapsułkę i wyciskać zawartość, ale czy to najlepszy sposób?
Najekonomiczniej na pewno byłoby kupno jej osobno np na mazidłach albo Zrób Sobie Krem, ale jeżeli masz w domu gotowe kapsułki to spokojnie możesz ich użyć Tylko pamiętaj, że wit E rozpuszcza się w tłuszczach, więc najlepiej byłoby chyba dodać kapsułkę do wybranego oleju (arganowego, kokosowego lub innego jaki masz w domu) i nanosić bezpośrednio na skórę.
Wit A też możesz chyba dodać- wiem że w ciąży powinno się jej unikać, ale po porodzie to raczej już można. Ale tutaj musisz się dopytać kogoś kto się na tym dobrze zna
Aby zmniejszyć tłustość tej mieszanki i spowodować by szybciej się wchłaniała, możesz dodać do niej kwasu hialuronowego który dodatkowo świetnie nawilża skórę
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 17:08   #2174
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Ja mam chusteczek 2 paczki różowych z babydream i 1 z Tesco new born w domu planuje wodę i waciki. Macie może pudełko na chusteczki? Super sprawa kiedyś były w biedrze z takim fajnym klik ale nie mogę teraz spotkac. W rossmannie są z babydream ale to otwieranie jest beznadziejne. Na allegro są super ale 60 zł wołają :-o
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 17:10   #2175
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
ja kiedyś bawiłam się trochę w robienie kosmetyków, wiec kręcenie kremów nie może być dużo trudniejsze
może się ogarnę z tematem w miarę szybko i coś sobie ukręcę
Przynajmniej wiesz na co wydajesz kasę
Jak dojdziesz jak zrobić dobry krem to się podziel informacja
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 17:19   #2176
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez aglo_mammy Pokaż wiadomość
Ja mam chusteczek 2 paczki różowych z babydream i 1 z Tesco new born w domu planuje wodę i waciki. Macie może pudełko na chusteczki? Super sprawa kiedyś były w biedrze z takim fajnym klik ale nie mogę teraz spotkac. W rossmannie są z babydream ale to otwieranie jest beznadziejne. Na allegro są super ale 60 zł wołają :-o
Ja chciałam z podrzewaczem fundnąć sobie ale koszyczki kupiłam spore na przewijak i już nie mam miejsca więc nie będzie pudełka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1463847548267.jpg (66,3 KB, 29 załadowań)
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 17:25   #2177
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Ja kupię na początek 1-2 opakowania chusteczek z dobrym składem a później to chyba będę wycierała dupkę wacikiem nasączonym wodą- ponoć tak jest najzdrowiej.
Moja siostra ma właśnie takie fajne pudełko na chusteczki Dady z Biedronki- jej córka się nim zawsze bawi Muszę się jej zapytać kiedy go dorwała, może to była jakaś akcja tematyczna? Albo niech podaruje siostrze w spadku

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
Ja kiedys pisałam o Angelcare, że mąż się dowiadywał bo nigdzie nie były dostępne i podobno producent się wycofał/wycofuje z Polski. Tylko nam chodziło o monitor oddechu z nianią (chyba model AC1100). Ale teraz patrzę, że na allegro są, wiec moze cos sie zmieniło.
My ostatecznie wybraliśmy monitor Babysense 5, a niania...
Maz kupił na Ali jakas niedrogą kamerkę na Wifi i obraz z niej ogląda się na komórce. Dźwięk przekazuje w obie strony - słychać i dziecko i rodzica jak się nie sprawdzi to kupimy jakąś nianię.
Ja też właśnie chcę funkcję łączoną- monitor i niania w jednym. Myślałam o Angelcare Ac401, twój model to taki bardziej wypasiony jest Babysence 5 bardzo nam polecano na warsztatach Bezpieczny Maluch, poza tym czytałam o nim naprawdę dobre opinie. Dlatego też wasz pomysł bardzo mi się podoba. No i dźwięk w obie strony- to se można z dzieckiem na odległość pogadać
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 17:47   #2178
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

YOUSTHYNA, a kojarzysz co to za kamerka, może zapodasz link do strony gdzie kupiliście? Ostatnio byłam u koleżanki i właśnie ma coś takiego, ogólnie super sprawa, mogliśmy siedzieć spokojnie w drugim pokoju a koleżanka cały czas widziała małą na tel, nawet kołysanki można było z telefonu puścić Mnie by to ratowało nawet wtedy gdy TŻ wróci do pracy, bo mogłabym na spokojnie iść choćby do toalety i zostawić małego na chwilkę, bo cały czas wiedziałabym na tel czy nic się nie dzieje.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 17:48   #2179
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Kolejna czerwcowka urodzila 😍

Co do chusteczek to uxywam rozowych babydream. Owszem smierdza. Nawet jak kupicie ladnie pachnace to beda wam po tygodniu smierdzialy kupa 😂
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-21, 17:50   #2180
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Kolejna czerwcowka urodzila 😍

Co do chusteczek to uxywam rozowych babydream. Owszem smierdza. Nawet jak kupicie ladnie pachnace to beda wam po tygodniu smierdzialy kupa 😂
Serio ?
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 17:51   #2181
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Alloffkowa podoba mi się twój pomysł z przewijakiem- masz go nakładane na komodę czy na ścianę? Ja aktualnie zastanawiam się jak rozwiązać ten problem. Czy kupić komodę z przewijakiem, czy model wolnostojący czy montowany na ścianę Twój wygląda bardzo praktycznie- masz wszystko co potrzebne w zasięgu wzroku (i rąk ).
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 17:53   #2182
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Alloffkowa podoba mi się twój pomysł z przewijakiem- masz go nakładane na komodę czy na ścianę? Ja aktualnie zastanawiam się jak rozwiązać ten problem. Czy kupić komodę z przewijakiem, czy model wolnostojący czy montowany na ścianę Twój wygląda bardzo praktycznie- masz wszystko co potrzebne w zasięgu wzroku (i rąk ).
To ten z Ikeii z serii Hensvik
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 17:55   #2183
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Serio ?
Tak bo ten zapach poznirj identyfikujesz z kupa i w koncu stwierdzisz ze one i tak smierdza kupa. Zmienialam chusteczki pare razy i ciagle ten sam efekt
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 17:58   #2184
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Tak bo ten zapach poznirj identyfikujesz z kupa i w koncu stwierdzisz ze one i tak smierdza kupa. Zmienialam chusteczki pare razy i ciagle ten sam efekt
Ha ha ha
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 17:59   #2185
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Tak bo ten zapach poznirj identyfikujesz z kupa i w koncu stwierdzisz ze one i tak smierdza kupa. Zmienialam chusteczki pare razy i ciagle ten sam efekt
Dobrze wiedzieć
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 17:59   #2186
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
To ten z Ikeii z serii Hensvik
Bardzo mi się podoba, trzeba będzie się wybrać do Ikei Dzięki
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 18:01   #2187
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba, trzeba będzie się wybrać do Ikei Dzięki
Oh oh, dziękuje, to prawda, wydaje mi się że będzie praktyczny bo wszystko jest w zasięgu ręki. A gdy bobas podrośnie odczepia się ten przewijak i jest ładny regalik...
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 18:07   #2188
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

nie wiem czy juz ktoś wrzucał, ale wrzuce. W biedrze jakies atrakcje dla maluchów.
http://www.biedronka.pl/pl/press,id,...ferta-od-27-05
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 18:15   #2189
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

A ja bym chciała Angelcare 1100 i nowej już NIGDZIE nie mogę znaleźć ani godnego odpowiednika ;(

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Ja chciałam z podrzewaczem fundnąć sobie ale koszyczki kupiłam spore na przewijak i już nie mam miejsca więc nie będzie pudełka

Jak ładnie
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 18:29   #2190
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Czemu u mnie nie ma Biedronki? :/

Będę robić zamówienie z Pl na produkty z apteki. Nie mam pojęcia w co się zaopatrzyć wczoraj jeszcze miałam pełna liste a dziś totalna pustka :/
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-02 12:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.