Jaką książkę obecnie czytacie? II - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 13:49   #2161
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Czytam:
"Lekcja muzyki" Katharine Weber (zaledwie 160 stron więc szybko pójdzie)
W chacie na irlandzkim wybrzeżu Patrycja Dolan jest sama ze skradzionymi obrazem Vermeera. To, jak się tam znalazła, to część jej opowieści - opowieści o ojcu, policjancie z Bostonu, o załamaniu po utracie córki i o uroczym irlandzkim kuzynie, który wciągnął ją w przestępcza grę o wielka stawkę.

Patrycja trzyma straż i snuje opowieść o miłości, żalu i przemianie. Zagłębiając się w swoje irlandzkie dziedzictwo, natyka się na to, co kryło się pod powierzchnia jej własnego życia - i pojmuje, co powinna zrobić, by ochronić rzeczy, które ceni najwyżej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lekmu120.jpg (4,1 KB, 1 załadowań)
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:50   #2162
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Aggie . Mankella czytałam do tej pory jedną książkę "Fałszywy trop".Niestety, bibliotekę mam słabo zaopatrzoną, wiec musiałabym kupowac. Pewnie to zrobie ,ale troche poźniej. Ksiażka Mankella mi sie podabała. A czytałaś cos I. Rankina?
Rankina jakoś nie, z kryminałow lubie Mankella, Christie oraz paru pisarzy amerykańskich. Czytam tak od przypadku do przypadku, jak mi ktoś coś poleci. Jeffery Deaver, jego książki zapieraja dech w piersiach - już sie wydaje, że znasz rozwiązanie zagadki, a tu sie nagle okazuje, że wszystko jest zupelnie odwrotnie. Przyzwyczajasz sie do tego - i kolejny nagly zwrot akcji. "Kolejcjoner kości", "Puste krzesło", "Mag" - te sa moim zdaniem najlepsze.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:56   #2163
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

czytam "Lesia" J. Chmielewskiej
__________________
full time traveller, somewhere in the sky in love with my life , books, learning new languages, law (hopefully becoming a future lawyer soon) and visiting new countries currently living in the Middle East, but my heart is in Poland
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:05   #2164
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Wczoraj skończyłam "Morderstwo w Madingley Grange"C. Graham. Właściwie nie wiem ,co to było, bo na pewno nie kryminał. Książka mi się nie podobała. W notce piszą" znakomity, przezabawny kryminał w stylu Agaty Christie".Ani on zabawny , ani znakomity. Młody człowiek wymyśla sobie weekend z morderstwem w posiadłości swej ciotki , przekonuje do tego pomysłu siostrę. Ludzie spragnieni tego typu rozrywki zjawiają się w wiejskiej posiadłości. I przez 200 bitych stron poznaję przyzwyczajenia, marzenia , dziwactwa tych osób. Owego wymyślonego morderstwa ani widu ani słychu .Gdy czytelnik - w tym przypadku ja- jest juz zmęczony, cos się zaczyna dziać.( ma na to autorka 78 stron). To "coś " jednak jest tak dziwaczne, że brak mi słów. Poza tym nie będę opisywać dokładnie kryminału . Może się komuś spodoba. Dla mnie to rozczarowanie.
O, to mamy zupełnie odmienne zdanie, bo ja też jestem już po lekturze i szalenie mi się książka podobała Na razie rozłożyła mnie grypa i nie mam za bardzo siły zebrać myśli, ale wkrótce napiszę parę słów o niej Tak naprawdę to nie klasyczny kryminał, ale pastisz całego gatunku. I może właśnie przez to, że wyszłam z takiego założenia czytało mi się i odbierało tę powieść zupełnie inaczej niż Tobie

A oprócz Graham przez ostatnie dni skończyłam Dumę i uprzedzenie, zaś dziś zabieram się za Jeszcze jeden dzień Alboma.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:07   #2165
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

"W objęciach jasności" Beaty Eadie
wspaniała książka opowiadająca o kobiecie, która przeżyła śmierć kliniczną i która wszystko w niej opisała, na prawde warto przeczytać

a tu podaje link, bo znalazłam ją w internecie;P

http://www.oum.fora.pl/zycie-nie-umi...-eadie,32.html
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:32   #2166
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Ana, przy zalożeniu ,ze jest to pastisz, ksiazka jest do przeżycia. Jednak takiej informacji nie posiadamy, wiec ja przyjełam,że ma to byc klasyczny kryminał. Z nadzieją zaczelam czytac, bo pierwsza kiązka Graham mi sie podobała. TA- NIE.
Cieszę sie,że Ty sie nie zawiodłaś. Wiele zdrowia !!
Aggie, też bardzo lubię Deavera.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:35   #2167
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

A u mnie "Diabeł ubiera się u Prady". Rozrywkowo na święta.
carrola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 17:26   #2168
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

A ja zaczelam "Próbe niewinności" Agatki Christie...Mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje...
A potem robie sobie przerwe w kryminalach i musze wyszpeac cos innego dla odmiany
Moze cos Joy Fielding, ktora byla tu wczesniej wspominana
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 17:41   #2169
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

"Klub Pickwicka" zamierzam wczoraj wypożyczyłam może dziś zacznę..
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 18:17   #2170
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
A ja zaczelam "Próbe niewinności" Agatki Christie...Mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje...
A potem robie sobie przerwe w kryminalach i musze wyszpeac cos innego dla odmiany
Moze cos Joy Fielding, ktora byla tu wczesniej wspominana
ee, dla mnie ksiazki Joy Fielding to sa powiesci kryminalne
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 18:54   #2171
dzasmina
Raczkowanie
 
Avatar dzasmina
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 371
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
"Klub Pickwicka" zamierzam wczoraj wypożyczyłam może dziś zacznę..
Mam to na liście lektur obowiązkowych z lit. powszechnej, ale jakoś ochotą do czytania tej powieści nie tryskam;P Jak skończysz opisz wrażenia

A ja tymczasem zabieram się do "Wehikułu czasu" Wellsa
dzasmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 19:07   #2172
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
ee, dla mnie ksiazki Joy Fielding to sa powiesci kryminalne
Żartujesz?
Co prawda czytałam tylko jedną jej książkę, ale nie przypominała ona ani trochę kryminału.
Aż z ciekawości sprawdziłam na biblionetce , jako co jest wpisana i tam: literatura piękna - literatura współczesna zagraniczna (podaj.net - obyczajowa).
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 20:52   #2173
ainoh7
Rozeznanie
 
Avatar ainoh7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 717
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

bardzo podobał mi sie wehikuł czasu.. wspominam z usmiechem
__________________
moje ubranka na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=187039
wejdz i zobacz
i ksiązki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=186983

: D
ainoh7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 20:55   #2174
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;6981570]Żartujesz?
Co prawda czytałam tylko jedną jej książkę, ale nie przypominała ona ani trochę kryminału.
Aż z ciekawości sprawdziłam na biblionetce , jako co jest wpisana i tam: literatura piękna - literatura współczesna zagraniczna (podaj.net - obyczajowa).[/quote]
Kurczę, chyba coś ze mną nie tak, bo każda książka, gdzie jest morderstwo i akcja prowadzi do odkrycia, kto zabił, to kryminał - mylę się? Nie wiem, jaką konstrukcję mają inne jej książki, ale byłam pewna, że wszystkie są takie, więc w moim mniemaniu to powieści kryminalne.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 21:08   #2175
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Ana, przy zalożeniu ,ze jest to pastisz, ksiazka jest do przeżycia. Jednak takiej informacji nie posiadamy, wiec ja przyjełam,że ma to byc klasyczny kryminał. Z nadzieją zaczelam czytac, bo pierwsza kiązka Graham mi sie podobała. TA- NIE.
Cieszę sie,że Ty sie nie zawiodłaś. Wiele zdrowia !!
Owszem, nie posiadamy i chyba do przyjęcia takiego założenia skłoniła mnie przerysowana charakterystyka opisywanych w powieści postaci. A później, kolejne wydarzenia - przewidywalne, mocno odrealnione, absurdalnie sztuczne Seria Midsomer jest całkiem inna i jeśli 'Zawiść nieznajomego' Ci się podobała, powinna Ci przypaść do gustu

A za życzenia serdecznie dziękuję
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 08:30   #2176
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Czytam:
Higiena mordercy - Amelie Nothomb (180 stron, też szybko pójdzie)
Osobliwością i szczególnym atutem książki jest zbudowanie jej niemal wyłącznie z dialogów, jakie toczą się między znajdującym się u szczytu sławy, a zarazem w przeddzień śmierci pisarzem, o dziwacznym imieniu i nazwisku Pretextat Tach, a czwórką dziennikarzy, którzy zgłaszają się kolejno do jego sekretarza, w celu przeprowadzenia wywiadu dla swojej gazety. Bliskość śmierci (pisarz jest chory na niezmiernie rzadki rodzaj raka) ma nadać dodatkowego posmaku sensacji zwierzeniom „świętego monstrum” literatury frankofońskiej (wiadomo, że autor nie jest Francuzem, lecz tylko w tym języku pisze i udziela wywiadów). Pisarz - autor dwudziestu dwóch powieści, w tym jednej niedokończonej - cieszy się sławą mistrza bardzo wyrafinowanej prozy, nad której interpretacją głowią się tuziny krytyków i młodych doktorantów, co w zestawieniu z jego monstrualną wprost otyłością (porusza się wyłącznie na fotelu z kółkami) i samotniczym trybem życia (nigdy nie był żonaty ani nie miał towarzyszki życia), a także złośliwym charakterem potęguje ciekawość i determinację reporterów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg higi.jpg (4,2 KB, 0 załadowań)
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 08:44   #2177
nikozja_dg
Rozeznanie
 
Avatar nikozja_dg
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 510
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

gasta18 -


oj nothomb wciaga ;d pojdzie szybciej niz myslisz
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=187158 => książki wyd.Znak, kryminały, thrillery, religijne, powieści i wiele innych

http://czy-ten-rudy-pies-to-kot.blogspot.com/ => Co aktualnie czytam lub co odkładam na półkę





nikozja_dg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 08:53   #2178
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez nikozja_dg Pokaż wiadomość
gasta18 -


oj nothomb wciaga ;d pojdzie szybciej niz myslisz
Wiem, czytałam już "Rtęć" i "Kosmetykę wroga" dlatego kupiłam następną książkę A. Nothomb
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 09:35   #2179
qrczak
Wtajemniczenie
 
Avatar qrczak
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 131
GG do qrczak
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Ostatnio uzupełniam lektury szkolne i przeczytałam:

* Joseph Conrad "Jądro ciemności"
* Maria Konopnicka "Wybór nowel"
* Gabriela Zapolska "Moralność pani Dulskiej"
* Molier "Skąpiec"
qrczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 11:44   #2180
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

'Morderczy reportaż" J.A. Jance
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 14:02   #2181
Kissi
Raczkowanie
 
Avatar Kissi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 459
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez qrczak Pokaż wiadomość
Ostatnio uzupełniam lektury szkolne i przeczytałam:

* Joseph Conrad "Jądro ciemności"
* Maria Konopnicka "Wybór nowel"
* Gabriela Zapolska "Moralność pani Dulskiej"
* Molier "Skąpiec"
Czytam dramaty Zapolskiej.
Właśnie jestem świeżo po lekturze
Kissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 15:49   #2182
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Kolacja z Anną Kareniną Glorii Goldreich

Gdy książki są przewodnikiem po życiu...
Wszystkie mają po trzydzieści parę lat, mieszkają w Nowym Jorku i od zawsze bardzo lubiły czytać. Jest wśród nich samotna matka i szczęśliwa żona, niezamężna „flirciara” i kobieta wychowująca autystyczne dziecko. Książki stają się pretekstem do rozmów o sprawach najważniejszych – o miłości, zazdrości, zdradzie, roli kobiety i rodziny, o sukcesach i porażkach. Puszczają wtedy wszystkie tamy, a zawiązane przyjaźnie okażą się bezcenne w trudnych życiowych chwilach, jakie staną się udziałem każdej z bohaterek.
Lektura „Anny Kareniny” zbiega się nieoczekiwanie z wiadomością o separacji jednej z nich, choć pozostałe uważały jej małżeństwo za idealne... Autorce udało się subtelnie, mądrze i w lekki sposób połączyć opowieść o problemach, z jakimi borykają się dzisiejsze kobiety, z wzruszającą pochwałą literatury, bez której nasze życie byłoby po prostu ubogie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d5759.jpg (5,2 KB, 0 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 16:01   #2183
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

"Sto lat samotności" - Gabriel Garcia Marquez

José Arcadio Buendia i Urszula Iguaran, niczym pierwsi rodzice, zakładają osadę i dają początek rodowi, który naznaczony jest piętnem kazirodztwa. Śledząc losy siedmiu pokoleń obserwujemy, jak mieszkańcy Macondo przeżywają wzloty, ale też powtarzają występki swoich przodków i coraz bardziej cierpią z powodu samotności.

Márquez popularność powieści zawdzięcza intrygującej treści, ale przede wszystkim osobliwej, sugestywnej formie. Aura tajemnicy i magii - deszcz w postaci żółtych kwiatów, krążący po pokoju koszyk z niemowlęciem - zmysłowy erotyzm, niecodzienne tematy dysput i dociekań, intelektualny dowcip i nieokiełznana fantazja... - to wszystko świadczy o wyjątkowości tego monumentalnego dzieła.

Pierwsze 8000 egzemplarzy "Stu lat samotności" sprzedano w ciągu tygodnia. Do chwili obecnej, w samych krajach hiszpańskojęzycznych sprzedano 10 milionów egzemplarzy.

[Świat Książki, 2005]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 83-7079-762-8.jpg (18,8 KB, 0 załadowań)
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 18:20   #2184
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

"Jezioro osobliwości" Krystyny Siesickiej (jutro jest w tv film na podstawie książki, który chcę obejrzeć, więc wreszcie się zmobilizowałam i sięgnęłam po pierwowzór) i stwierdzam, że starsze powieści Siesickiej a więc te z lat 60-tych, 70-tych dużo bardziej mi się podobają niż te współczesne.
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 18:20   #2185
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Wit Szostak - "Poszarpane granie"
"Jak wiadomo, czarty własnych dusz nie mają, dlatego są na ludzkie bardzo łase. Latały więc po Smoczogórach na skrzydłach wichrów i srodze ludzi prześladowały, dusze im wykradając. Najgorzej zaś działo się w Jasionce, która leżała blisko Czartaka, siedziby kusicieli. Czarty były podstępne i każdego górala podchodziły inaczej. Juhas Koreda spotkał swojego na łące, tuż po przebudzeniu z popołudniowej drzemki — a był to czart nudy, uprzykrzenia i gnuśności. Odtąd młodemu góralowi wszystko zbrzydło. Chciał się nawet obwiesić z tego nieszczęścia. Ale jak sobie pomyślał, ile rzeczy musiałby zrobić, by do tego obwieszenia doszło, to machał ręką i znów zastygał na progu. Tymczasem pośrodku zimy na znękaną Jasionkę spadło nowe zło — potężna kurniawa, po której ludzie zaczęli tracić pamięć. Wtedy właśnie na prośbę przybranej matki Koreda postanowił zmierzyć się ze swym czartem i wyruszyć do królestwa dziwożon, aby ocalić Jasionkę od zagłady."


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poszarpane_granie.jpg (31,0 KB, 1 załadowań)
protka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 18:24   #2186
kasiulek216
Raczkowanie
 
Avatar kasiulek216
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 179
GG do kasiulek216
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

kokaina - barbara rosiek
__________________
nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy,
które mało nas obchodzą.

kasiulek216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 18:32   #2187
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Anahstasia po przeczytaniu proszę o recenzję ja sama mam w planach przeczytać Annę Kareninę i tej też jestem ciekawa
__________________
mój kramik z książkami https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145937
suonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 18:41   #2188
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Zła dziewczyna
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 19:21   #2189
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

jeszcze czytam "Lesia" Chmielewskiej ale jutro wyjeżdżam i oprócz niego zabieram ze sobą do czytania "Psim swędem" i "Strażnicę"
__________________
full time traveller, somewhere in the sky in love with my life , books, learning new languages, law (hopefully becoming a future lawyer soon) and visiting new countries currently living in the Middle East, but my heart is in Poland
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 19:32   #2190
Kissi
Raczkowanie
 
Avatar Kissi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 459
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez suonko Pokaż wiadomość
Anahstasia po przeczytaniu proszę o recenzję ja sama mam w planach przeczytać Annę Kareninę i tej też jestem ciekawa
Ja się wetnę, choć nieproszona
"Anna Karenina" a "Kolacja z Anną Kareniną" to dwie różne książki
Jako, że drugiej nie czytałam, nie wypowiadam sie. Natomiast "klasyczna" "Anna Karenina" to kawał dobrej, ponadczasowej literatury i szczerze Ci ją mogę polecić.
Kissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.