Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 19:02   #2161
Shizu48
Raczkowanie
 
Avatar Shizu48
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 442
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
mezaga
Dziewczyny a jak sie juz wszystkie rozpakuja to nadal na tym watku bedziemy siedziec, czy przenosimy sie na jakis inny, odchowalnia to sie nazywa, czy jakos tak Ale mam dylematy to chyba dlatego, ze mi sie tak spac chce
Na pewno planuję siedzieć na fejsie

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie już ustalone lub wiecie już teraz która konkretnie położna lub który lekarz będzie przy Waszym porodzie?
Lekarza tak - dokładnie tego co prowadzi moją ciążę, prowadził też dwie ciąże mojej mamy i jedną mojej kuzynki, wyniknęły z tego dwa cc i nigdy nie naciął dzieciątka co niestety często się słyszy więc on, a co do położnej - wiadomo, cc więc nie przysługuje

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Byłam w szpitalu. Oczywiście wszystko gra.
Po raz pierwszy w życiu doświadczyłam stuprocentowo macierzyńskiej chęci uduszenia własnego dziecka - przykopał mi natychmiast po tym, jak położna podłączyła KTG. Wcześniej udawał skubany że go nie ma. Jak poczułam jego słodką nóżkę na żebrach, to ledwo się powstrzymałam, coby nie wstać i nie zacząć rzucać przedmiotami. Albo nie rzucić się z okna.
Usmiałam się Biedna, najadłaś się stresu Ale opisałaś to w świetny sposób
Shizu48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:03   #2162
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
O, super, ze sie już uśmiecha! Emil ma wiecznego focha na twarzy

Sama sie uczyłam z filmikow na youtubie Ale opanowalam tylko jedno wiazanie na razie, więc wiesz
Ja własnie przegladam te filmiki i normalnie wydaje mi sie to mega skomplikowane
Mam nadzieje ze niedługo jaśnie panicz Emil zacznie strzelać do mamy uśmiechy
Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Ja tez absolutnie nie planuje rodzenstwa dla Marcelka, chyba ze ktos za mnie urodzi,. Ja juz wiecej nie mam zamiaru

Jesli chodzi o ubranka u Nas tez juz 56 poszlo w ruch. Niektore 62 tez juz sa prawie dobre. Kolejne pajacyki sa w drodze do nas
Czyli póki co same jedynaki
Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
U nas podobnie z widzeniem wzrokiem i wogole
a duzo Dominik zezuje?
Cytat:
Napisane przez Shizu48 Pokaż wiadomość
Dokładnie to miałam na myśli, że niewyraźnie, na początku też nie rozróżnia jeszcze kolorków Przepraszam, to wina mojego żelka ciążowego, od dwóch dni co przekazuję jakieś informacje to nikt mnei nie rozumie albo lepiej - mówię coś mówię, nagle się zatrzymam i już nie powiem dalej bo nie pamiętam co mówiłam

Więc co do tematu kiedy kolejne dziecko - KIEDYŚ ALE NIE TERAZ, ja jestem zbyt wykończona sobą i swoim ciałem
No to miedzy nic nie widzi a widzi niewyrazniew jest różnica Shizu Twój żelek niezle działa
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:04   #2163
Muminek1991
Rozeznanie
 
Avatar Muminek1991
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 787
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Byłam w szpitalu. Oczywiście wszystko gra.
Po raz pierwszy w życiu doświadczyłam stuprocentowo macierzyńskiej chęci uduszenia własnego dziecka - przykopał mi natychmiast po tym, jak położna podłączyła KTG. Wcześniej udawał skubany że go nie ma. Jak poczułam jego słodką nóżkę na żebrach, to ledwo się powstrzymałam, coby nie wstać i nie zacząć rzucać przedmiotami. Albo nie rzucić się z okna.

Jedna rzecz mi się podobała. Byłam w "obcym" szpitalu - nie jestem tam zapisana, nie tam mam rodzić, a w IE jest tak że ciężarna nie musi się bawić w pilnowanie żadnych papierów, wszystko ma szpital do którego jestem zapisana, tam też robią mi wszelkie badania. Więc weszłam tam, powiedziałam że kiepsko się czuję, od razu wysłali mnie na porodówkę na badania, a dopiero jak TŻ mnie tam zaprowadził, to jemu kazali iść i załatwić papiery. Nikt nie kazał mi nic wypełniać, nikt mi dupy nie truł (a miałam ze sobą tylko dowód i numer socjalny, nic więcej, żadnych kart ciąży ani nic), a pytali tylko o ciążę, żadenj zbędnej papierologii. Od momentu kiedy przekroczyłam próg szpitala do momentu w którym podłączyli mnie do KTG nie minęło więcej niż 3 minuty. Błyskawicznie zbadali mi mocz, od razu przywieźli usg na kółkach, lekarz mnie wymacał, cały czas była ze mną położna, a druga przyłaziła co chwilę. Wogóle nie czułam się w żaden sposób olana, wprost przeciwnie.
Super ,że z małym wszystko dobrze. W piątek będąc w szpitalu też nic nie wypełniałam, i też od razu się mną zajęli.

Cytat:
Napisane przez Ważka Pokaż wiadomość
Jutro jade na KTG,prosze o kciukasy
Mówisz i masz
__________________
14.05.2012 - Razem
15.06.2013 - II kreski
06.11.2013 - Ślub
02.03.2014- Benjaminek
Muminek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:05   #2164
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
A tak apropo widzenia dzieci, to wydrukowalam sobie czarno - biale obrazki, np.kwiatek, zebra, rozne zwierzatka, figury geometryczne, linie itp. czarne na bialym tle i Alek sie w nie wpatruje z wielkim zainteresowaniem
Mozesz jeszcze dodac czerwone elementy
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:05   #2165
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Właśnie przeżyłam zawał w łazience ostatnio stwierdziłam że częściej będę się bardzo dokładnie golić żeby w razie akcji nie mieć jeszcze tego na głowie...i tak co 3 dzień biorę mój depilator i dokładnie się golę...po goleniu wzięłam prysznic...jak zaczęłam się wycierać to zobaczyłam że mam ręcznik zakrwawiony i po nogach leci mi woda z krwią....zrobiło mi się tak gorąco że aż usiadłam..po dokładnym opatrzeniu sprawy, musiałam się tam pozacinać bo na wkładce teraz nic mi nie leci....cały dzień boli mnie spojenie...gole się zawsze tak samo...czy to możliwe że to przez ten ból spojenia mam wszystko tam tak bardzo ukrwione????
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:10   #2166
Shizu48
Raczkowanie
 
Avatar Shizu48
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 442
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

https://www.youtube.com/watch?v=xNMV5Cw1E3U Podczas szkoły rodzenia położna nam to puściła <3
Shizu48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:10   #2167
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Właśnie przeżyłam zawał w łazience ostatnio stwierdziłam że częściej będę się bardzo dokładnie golić żeby w razie akcji nie mieć jeszcze tego na głowie...i tak co 3 dzień biorę mój depilator i dokładnie się golę...po goleniu wzięłam prysznic...jak zaczęłam się wycierać to zobaczyłam że mam ręcznik zakrwawiony i po nogach leci mi woda z krwią....zrobiło mi się tak gorąco że aż usiadłam..po dokładnym opatrzeniu sprawy, musiałam się tam pozacinać bo na wkładce teraz nic mi nie leci....cały dzień boli mnie spojenie...gole się zawsze tak samo...czy to możliwe że to przez ten ból spojenia mam wszystko tam tak bardzo ukrwione????
Pewnie sie pozacinalas, jest tak jak piszesz, wszystko masz bardziej ukrwione. Tez tak mialam

Le la: pojdziemy na odchowalnie , jak sie wszystkie rozpakuja. To pewne kolo marca dopiero

Wysłane z mojego KB901 przy użyciu Tapatalka
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 19:14   #2168
Shizu48
Raczkowanie
 
Avatar Shizu48
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 442
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
No to miedzy nic nie widzi a widzi niewyrazniew jest różnica Shizu Twój żelek niezle działa
Nawet mi nie mów.. Dziś chciałam wyrzucić śmieci - worek został pod drzwiami, a ja nie wiem czemu dopiero pod śmietnikiem zauważyłam że zabrałam tylko pustą butelkę Ale jest przynajmniej co wspominać

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Kupiłam u tego sprzedawcy na allegro http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=20498428 Ma bardzo dużo wzorów i rozmiarów.
Dziękuję!!
Shizu48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:17   #2169
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Tak po prostu - parą z żelazka (zwykłego)? Bo nie mam w domu urządzenia do prasowania parą.

ja też nie mam urządzenia ale zwykłą parą z żelazka można
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:20   #2170
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Poza tym to wyprasowałam na prawdę niewiele, a już było mi ciężko stać tyle czasu. Coś czuję, że to prasowanie będzie się odbywać w mega ratach
Usiadz na stolku jakims albo na oparciu lozka/sofy , ja siedze na stolku barowym w czasie prasowania


Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Shizu Skarbie, ale skąd Ty masz takie info Zapewniam Cię że dzieć widzi-może nie tak wyraźnie i kolorowo, ale widzi. Ma problemy z akomodacją, zezuje, ale widzi Przez pierwszy miesiąc nie potrzebuje jeszcze nic, wystarczy mu twarz mamy, a po miesiącu odróżnia już twarz mamy i taty (jeśli ten jest obecny w jego życiu). Obecnie Doris chętnie wgapia się w książeczkę dla niemowlaków. Uwielbia jak mąż jest ubrany na czarno i podoba jej się czerwona grzechotka. Obserwuje też już karuzelę. Może nie jest to zawrotnie długa zabawa, ale jest A widząc mnie uśmiecha się a najczęściej otwiera dzioba (kojarzy mnie z cyckiem).

Fajnie, że jesteś. Chciałam Cię zapytać o chustoszenie. Sama się uczyłaś wiązać czy chodziłaś na jakieś warsztaty?
Z tego co czytalam to maluszki najlepiej widza ostre kolory typu- czern,biel,czerwien,ostrs zielen

Co do chusty--mimo ze nie do mnie -- to u mnie na SR byly zajecia z chustonoszenia i uczyli nas podstawowego wiazania




Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie już ustalone lub wiecie już teraz która konkretnie położna lub który lekarz będzie przy Waszym porodzie?
ustalone -- na kogo trafie to takiego bede miala




Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Jedna rzecz mi się podobała. Byłam w "obcym" szpitalu - nie jestem tam zapisana, nie tam mam rodzić, a w IE jest tak że ciężarna nie musi się bawić w pilnowanie żadnych papierów, wszystko ma szpital do którego jestem zapisana, tam też robią mi wszelkie badania. Więc weszłam tam, powiedziałam że kiepsko się czuję, od razu wysłali mnie na porodówkę na badania, a dopiero jak TŻ mnie tam zaprowadził, to jemu kazali iść i załatwić papiery. Nikt nie kazał mi nic wypełniać, nikt mi dupy nie truł (a miałam ze sobą tylko dowód i numer socjalny, nic więcej, żadnych kart ciąży ani nic), a pytali tylko o ciążę, żadenj zbędnej papierologii. Od momentu kiedy przekroczyłam próg szpitala do momentu w którym podłączyli mnie do KTG nie minęło więcej niż 3 minuty. Błyskawicznie zbadali mi mocz, od razu przywieźli usg na kółkach, lekarz mnie wymacał, cały czas była ze mną położna, a druga przyłaziła co chwilę. Wogóle nie czułam się w żaden sposób olana, wprost przeciwnie.
No i to jest cywilizowane podejscie a nie najpierw milion papirow i doba biurokracji zeby potem i tak czekac




Cytat:
Napisane przez Shizu48 Pokaż wiadomość
Broń boże nie demonizuję, sama już zakupiłam matę, chodzi mi jedynie o to, żeby nie szaleć z ilością żeby potem nie leżało, jedynie to Sama chcę jeszcze dokupić jakieś bajki o których słyszałam od położnej, czarno białe od 0 do 6 miesięcy, podobno można je zakupić w empiku i maluch taki bardzo się nimi interesuje więc chcę sprawdzić Któraś ma coś takiego?
Jezeli to to co mysle to sa to 'ksiazeczki kontrastowe'




Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
A tak apropo widzenia dzieci, to wydrukowalam sobie czarno - biale obrazki, np.kwiatek, zebra, rozne zwierzatka, figury geometryczne, linie itp. czarne na bialym tle i Alek sie w nie wpatruje z wielkim zainteresowaniem
Wlasnie tez mialam zamiar tak zrobic ale braklo mi tuszu w drukarce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Jeszcze co do chust to moja SR raz w miesiacu organizuje warsztaty w tym temacie ale juz z maluszkami a dla tych co byli na SR to warsztaty sa za friko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:22   #2171
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie już ustalone lub wiecie już teraz która konkretnie położna lub który lekarz będzie przy Waszym porodzie?
ja mam podpisaną umowę na opiekę okołoporodową z konkretną położną
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 19:24   #2172
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Co do widzenia przez dzieci. Marcelek dostrzega krowke czarno biala i zielona zabke grzechotke
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:31   #2173
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Byłam w szpitalu. Oczywiście wszystko gra.
.
dobrze że wszystko jest OK

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Właśnie przeżyłam zawał w łazience ostatnio stwierdziłam że częściej będę się bardzo dokładnie golić żeby w razie akcji nie mieć jeszcze tego na głowie...i tak co 3 dzień biorę mój depilator i dokładnie się golę...po goleniu wzięłam prysznic...jak zaczęłam się wycierać to zobaczyłam że mam ręcznik zakrwawiony i po nogach leci mi woda z krwią....zrobiło mi się tak gorąco że aż usiadłam..po dokładnym opatrzeniu sprawy, musiałam się tam pozacinać bo na wkładce teraz nic mi nie leci....cały dzień boli mnie spojenie...gole się zawsze tak samo...czy to możliwe że to przez ten ból spojenia mam wszystko tam tak bardzo ukrwione????

o matko na zawał bym padła
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:33   #2174
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 702
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Roane bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku Dzieć jak widać sobie zażartował

Perfuzja mam pytanie, czy na Żelaznej jest WiFi?

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Wy nie, ja nie, ciekawe czy którakolwiek po porodzie planuje kolejnego potomka Przyznać się
Ja bym chciała W ogóle bym chciała mieć trójkę dzieci. I psa i kota. I dom który to wszystko pomieści
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:34   #2175
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Dziewczyny, ja chciałam się z Wami na kilka dni pożegnać, nie mam wizażu w telefonie, jedynie na tajnym fb będę pisała , jutro o 8:30 mam być na oddziale i bez dziecka nie wyjdę
Do pogadania po drugiej stronie z moją Little Rose
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:39   #2176
Shizu48
Raczkowanie
 
Avatar Shizu48
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 442
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja chciałam się z Wami na kilka dni pożegnać, nie mam wizażu w telefonie, jedynie na tajnym fb będę pisała , jutro o 8:30 mam być na oddziale i bez dziecka nie wyjdę
Do pogadania po drugiej stronie z moją Little Rose
Trzymamy kciuki!!!!! pisz na fejsie co i jak!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Shizu48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:39   #2177
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Roane uff,dobrze,że z Małym wszystko OK!
Mój to samo miał,w domu cisza,a na ktg szalał




Cytat:
Napisane przez lejdi_aga13 Pokaż wiadomość
Ma ktoras przyszła mama bole jak na okres(czasem mocniejsze) tak z 18/24h? Bo miałam wczesniej wieczorem a teraz mam prawie ciagle. Do tego ta biegunka,spojenie mocno boli.... coreczko wychodz nawet dzis jesli masz mnie tak meczyc


Ja tak mam często i zdarza się,że taki okresowy ból trzyma cały dzień.


Co do dzieci to ja kończę produkcję. Trójeczka wystarczy.
A te które się zarzekają,że na jednym skończą,to z reguły "chcenie" kolejnego przychodzi z czasem,jak już zapomni się o trudach ciąży i porodu. A czasem dziecko samo sobie wybiera kiedy ma się pojawić
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:43   #2178
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 702
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja chciałam się z Wami na kilka dni pożegnać, nie mam wizażu w telefonie, jedynie na tajnym fb będę pisała , jutro o 8:30 mam być na oddziale i bez dziecka nie wyjdę
Do pogadania po drugiej stronie z moją Little Rose
Powodzenia!!
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:43   #2179
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja chciałam się z Wami na kilka dni pożegnać, nie mam wizażu w telefonie, jedynie na tajnym fb będę pisała , jutro o 8:30 mam być na oddziale i bez dziecka nie wyjdę
Do pogadania po drugiej stronie z moją Little Rose
Czekamy na pozytywne wiadomości
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 19:43   #2180
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja chciałam się z Wami na kilka dni pożegnać, nie mam wizażu w telefonie, jedynie na tajnym fb będę pisała , jutro o 8:30 mam być na oddziale i bez dziecka nie wyjdę
Do pogadania po drugiej stronie z moją Little Rose
no i super- czekamy na Różyczkę i trzymamy
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:44   #2181
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Mikołaj chyba czuje że się gniewamy, bo odkąd mnie skopał w szpitalu, ledwo smyrnie co jakiś czas, i to tak raczej nieśmiało. Pewnie czeka na przebaczenie
A położna która robiła mi KTG - fajna babka swoją drogą, w 8 miesiącu z trzecim dzieckiem, taką mogłabym mieć przy porodzie, wydawała się naprawdę ogarnięta - powiedziała że wynik KTG jest wzorowy, wszystko tak jak trzeba, skurczów brak, serce jak dzwon, wierci się jak nakręcony.


Cytat:
Napisane przez lejdi_aga13 Pokaż wiadomość
Wypij szklane cala lodowatej wody i poloz sie na plecach plasko na 5-10minut. Ale woda nie zimna tylko najlepiej z lodem im zimniejsza tym lepiej
To samo położna mi mówiła na badaniu, że jeśli prysznic nie działa, to żeby z zimną wodą spóbować na przyszłość. Mam nadzieję że dużo już takich atrakcji nie będę miała, i nie będzie okazji patentu wypróbować.


Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
(...)
maść nagietkowa, okład z rumianku lub arniki
Jak się robi okład z rumianku?


Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Witajcie!
Doris wczoraj zasnęła sama w łóżeczku ciekawe czy to przypadek czy jest jeszcze nadzieja że będzie sama zasypiać a ja nie będę musiała kombinować z przekładaniem jej
W ogóle to zaczynam odczuwać potworne zmęczenie...męża praktycznie nie ma w domu, moja mama nie bardzo ma jak do nas zajrzeć bo dość daleko mieszkamy (to samo miasto albo 2 różne końce, połączenie autobusowe kiepskie). Codziennie wpada teściowa..póki co powstrzymuje się od wszelkich komentarzy i jest miła, ale jak dla mnie jest za często.
(...)
Dopóki nie gada, to chyba nie jest źle? Skoro nie daje "rad", znaczy zaczaiła conajmniej że sobie ich nie życzysz. Jak dla mnie to już sukces
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:45   #2182
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Ja własnie przegladam te filmiki i normalnie wydaje mi sie to mega skomplikowane
Mam nadzieje ze niedługo jaśnie panicz Emil zacznie strzelać do mamy uśmiechy

Czyli póki co same jedynaki

a duzo Dominik zezuje?

No to miedzy nic nie widzi a widzi niewyrazniew jest różnica Shizu Twój żelek niezle działa
Wiesz co ja juz w pierwszych tygodniach tzn jak wyszliśmy z intensywnej wiedziałam ze Dominik bedzie miał zeza na lewym oku ( u nas to jakaś wada genetyczna moja babcia jej dzieci w tym moj ojciec dzieci ich dzieci czyli kuzynostwo ja i moja siostra) wszyscy zez lewooczny. Okulistka sie ze mnie śmiała i mówiła ze przecież zezuje obuocxnie i ze do 6 miesiąca to norma a ja ja zapewnislam ze przyjedziemy na laser lewego oczka.
I sytuacja wyglada tak ze prawym niezezuje a lewym mu sie zdarza.

[1=830b3402b90be91bee3a8a4 ac8547146eb396896_6583840 e13f22;44609694]Roane bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku Dzieć jak widać sobie zażartował

Perfuzja mam pytanie, czy na Żelaznej jest WiFi?



Ja bym chciała W ogóle bym chciała mieć trójkę dzieci. I psa i kota. I dom który to wszystko pomieści [/QUOTE]

Szalona

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja chciałam się z Wami na kilka dni pożegnać, nie mam wizażu w telefonie, jedynie na tajnym fb będę pisała , jutro o 8:30 mam być na oddziale i bez dziecka nie wyjdę
Do pogadania po drugiej stronie z moją Little Rose
Trzymamy kciukaski


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:47   #2183
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

[1=830b3402b90be91bee3a8a4 ac8547146eb396896_6583840 e13f22;44609694]Roane bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku Dzieć jak widać sobie zażartował

Perfuzja mam pytanie, czy na Żelaznej jest WiFi?



Ja bym chciała W ogóle bym chciała mieć trójkę dzieci. I psa i kota. I dom który to wszystko pomieści [/QUOTE]

Jest wifi, ale szczerze mowiac nie wiem jak z dostępem do niego (bo jest zahaslowane). Nie pytałam, bo mam internet w tablecie.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:47   #2184
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Roane uff,dobrze,że z Małym wszystko OK!
Mój to samo miał,w domu cisza,a na ktg szalał








Ja tak mam często i zdarza się,że taki okresowy ból trzyma cały dzień.


Co do dzieci to ja kończę produkcję. Trójeczka wystarczy.
A te które się zarzekają,że na jednym skończą,to z reguły "chcenie" kolejnego przychodzi z czasem,jak już zapomni się o trudach ciąży i porodu. A czasem dziecko samo sobie wybiera kiedy ma się pojawić
Musiałabym chyba zapaść na amnezję bo zwykła skleroza niewystarczy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:50   #2185
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

byłam w CH z małżem- poszedł sobie zrobić nowe okulary. Szłam 20 minut w jedną stronę a normalnie zajmuje to 5-6 minut.
Mój mąż do tego całą drogę mnie rozśmieszał tekstami typu "dajesz, dajesz laska" albo "nie szalej sprinterze" ledwo doszłam przez to wszystko
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:51   #2186
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Zjadłam właśnie kaszkę manną z jagodami

Ale stracha przy tym goleniu sobie narobiłam konkretnego.....teraz co chwile zaglądam w gatki
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:51   #2187
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość

Jak się robi okład z rumianku?

zaparzasz rumianek- taki z herbatki, przestudzasz i w takim ciepłym maczasz gazik, wacik i przykładasz
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:57   #2188
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
byłam w CH z małżem- poszedł sobie zrobić nowe okulary. Szłam 20 minut w jedną stronę a normalnie zajmuje to 5-6 minut.
Mój mąż do tego całą drogę mnie rozśmieszał tekstami typu "dajesz, dajesz laska" albo "nie szalej sprinterze" ledwo doszłam przez to wszystko


---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Roane dobrze że mały zdrowy i wszystko ok
Musiał mamusi troszkę ciśnienie podnieść i atrakcji zapewnić
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:58   #2189
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja chciałam się z Wami na kilka dni pożegnać, nie mam wizażu w telefonie, jedynie na tajnym fb będę pisała , jutro o 8:30 mam być na oddziale i bez dziecka nie wyjdę
Do pogadania po drugiej stronie z moją Little Rose



no to czekamy na wiesci od Ciebie i na Twoja Rose


Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Musiałabym chyba zapaść na amnezję bo zwykła skleroza niewystarczy.
Dokladnie, zgadzam sie.

Wysłane z mojego KB901 przy użyciu Tapatalka
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:58   #2190
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
(...)
Lela myślę że spokojnie wówczas przeniesiemy się na odchowalnie poczekalnia do następnej ciąży
Kolejnej ciąży? Kaskaderka


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
(...)
Poza tym to wyprasowałam na prawdę niewiele, a już było mi ciężko stać tyle czasu. Coś czuję, że to prasowanie będzie się odbywać w mega ratach
Olej prasowanie. Wiesz ile czasu zyskasz?


Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Shizu Skarbie, ale skąd Ty masz takie info Zapewniam Cię że dzieć widzi-może nie tak wyraźnie i kolorowo, ale widzi. Ma problemy z akomodacją, zezuje, ale widzi Przez pierwszy miesiąc nie potrzebuje jeszcze nic, wystarczy mu twarz mamy, a po miesiącu odróżnia już twarz mamy i taty (jeśli ten jest obecny w jego życiu). Obecnie Doris chętnie wgapia się w książeczkę dla niemowlaków. Uwielbia jak mąż jest ubrany na czarno i podoba jej się czerwona grzechotka. Obserwuje też już karuzelę. Może nie jest to zawrotnie długa zabawa, ale jest A widząc mnie uśmiecha się a najczęściej otwiera dzioba (kojarzy mnie z cyckiem)
(...)
Bardzo logiczne skojarzenie, intelignetna dziewczynka i tyle


Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
(...)
Sama sie uczyłam z filmikow na youtubie Ale opanowalam tylko jedno wiazanie na razie, więc wiesz
A jak Emilowi podoba się chustowanie?


Cytat:
Napisane przez Shizu48 Pokaż wiadomość
(...)
Broń boże nie demonizuję, sama już zakupiłam matę, chodzi mi jedynie o to, żeby nie szaleć z ilością żeby potem nie leżało, jedynie to Sama chcę jeszcze dokupić jakieś bajki o których słyszałam od położnej, czarno białe od 0 do 6 miesięcy, podobno można je zakupić w empiku i maluch taki bardzo się nimi interesuje więc chcę sprawdzić Któraś ma coś takiego?
Ja bym polecała raczej na allegro je kupić, bo empik to potwór i ma ceny z kosmosu
Widziałam te książeczki w realu i wydają się bardzo fajne
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-22 09:28:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.