Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-29, 15:36   #2161
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

110 wpada w róż, więc odpada. Zdaje mi się, że 150 jest nieco jaśniejsza od Burżuja.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 15:48   #2162
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziękuję za odpowiedź. Zdecyduję się na 150 jednak i jak coś to będę przyciemniać sobie pudrem lub dokupię 180. Lepiej za jasny niż za ciemny
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 16:11   #2163
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Zdecyduję się na 150 jednak i jak coś to będę przyciemniać sobie pudrem lub dokupię 180. Lepiej za jasny niż za ciemny
Pczywiście, że tak. I ta 150 nie jest znacznie ciemniejsza od Vanilla Clair, więc spokojnie. Jest po prostu w innej tonacji - bardziej żółta.

Dziewczyny, które używają minerałów: czy jakaś formuła Pixie jest podobna do minerałów Lily Lolo?
Bo mam teraz najlepszą cerę ever i nie chcę nakładać na nią tradycyjnej kolorówki. A z minerałów najlepiej leżały na mnie Lily Lolo (niestety najjaśniejszy odcień - porcelain jest za ciemny) i Lumiere w formule Veena Velvet.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 16:21   #2164
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Porcelain za ciemny? to mnie zaszokowałaś w tym momencie. A już myślałam, że ze mnie taki bladzioch... Wpędzasz mnie w kompleksy!
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 16:26   #2165
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Porcelain za ciemny? to mnie zaszokowałaś w tym momencie. A już myślałam, że ze mnie taki bladzioch... Wpędzasz mnie w kompleksy!
Lily Lolo utlenia się na mnie Na początku kolor jest ok, ale mija godzinka i szast-prast! - mam pomarańczkę na buzi
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 16:54   #2166
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Aaa, po utlenienieniu...:P no, mi wtedy też ale u mnie to bardziej wygląda na brzoskwinię... Chyba że daltonistka ze mnie. Używałaś może Illi LLF?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 17:22   #2167
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Aaa, po utlenienieniu...:P no, mi wtedy też ale u mnie to bardziej wygląda na brzoskwinię... Chyba że daltonistka ze mnie. Używałaś może Illi LLF?
Tak. I mnie nie zachwyca. Tłuści się, warzy, podkreśla pory...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 17:47   #2168
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Bo mam go aktualnie i nie wiem jak, na co i czym go nakładać. Popróbuję na różne sposoby ale jakoś marnie to widzę
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:17   #2169
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
180 na zdjęciach wygląda baardzo ciemno. Zastanawiam się nad 110 i 150
Moja cera jest bardzo blada i wpada w żółcienie. do tego blond włosy naturalne.
180 jest już ciemne i wpada w pomarańcz. 150 będzie w porządku, 110 jest już różowe.
miała któraś z was już tą nową wersje tego podkładu i może porównać ze starszą?
moja mama kupiła tę nową i zastanawiam się, czy to nie podróbka. Zapach i kolor ten sam, ale na mojej skórze zachowuje się zupełnie inaczej. Nie "siada" to takiego mocnego matu, ma bardziej pudrowe wykończenie jakby, i właśnie nie siedzi tak mocno na skórze. Ciekawa jestem, czy tak diametralnie by zmienili formułę. No i tym razem w ogóle mi podkład nie ściemniał, a ciemniał mi niegdyś o dobre 2 tony
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-07-29 o 18:35
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:37   #2170
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
180 jest już ciemne i wpada w pomarańcz. 150 będzie w porządku, 110 jest już różowe.
miała któraś z was już tą nową wersje tego podkładu i może porównać ze starszą?
moja mama kupiła tę nową i zastanawiam się, czy to nie podróbka. Zapach i kolor ten sam, ale na mojej skórze zachowuje się zupełnie inaczej. Nie "siada" to takiego mocnego matu, ma bardziej pudrowe wykończenie jakby, i właśnie nie siedzi tak mocno na skórze. Ciekawa jestem, czy tak diametralnie by zmienili formułę. No i tym razem w ogóle mi podkład nie ściemniał, a ciemniał mi niegdyś o dobre 2 tony
Ja miałam. Ale nowa formuła mnie zapycha. I faktycznie- daje bardziej satynowe wykończenie niż matowe.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:43   #2171
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja miałam. Ale nowa formuła mnie zapycha. I faktycznie- daje bardziej satynowe wykończenie niż matowe.
to mnie właśnie nie zapchała, i nie zmęczyła i nie wysuszyła cery tak bardzo jak ta starsza wersja. Pewnie zapchanie pojawiłoby się po dłuższym stosowaniu, ale tym razem po zmyciu nie zauważyłam żadnej zmiany na skórze (poza powiększeniem się pryszcza, którego już miałam - no cóż, chyba do września będę chodzić porządnie pryszczata bo dermatolog mi przepisała lek, którego nie ma w aptekach, ba! nie ma go w hurtowniach)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 20:37   #2172
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

WTF ? Przepisała a nie ma? To co to ma być
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 20:42   #2173
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mi też dermatolog raz przepisał maść, której nie było w hurtowniach Kupiłam wtedy jakiś zamiennik..
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 21:24   #2174
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ej, myślicie, że ona serio jest taka biała? http://www.youtube.com/watch?v=aKrVf...eature=related
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 22:05   #2175
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ej, myślicie, że ona serio jest taka biała? http://www.youtube.com/watch?v=aKrVf...eature=related
WOW Chyba nie da się mieć naturalnie aż tak jasnej skóry, nie? Czy można? :O
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 23:57   #2176
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
WOW Chyba nie da się mieć naturalnie aż tak jasnej skóry, nie? Czy można? :O
Dziewczyna niewątpliwie ma bardzo jasną cerę ale za efekt extra white odpowiadają ustawienia kamery. Widać to szczególnie wtedy kiedy pokazuje gąbeczkę z podkładem i kamerka nagle łapie kolor, albo kiedy wymachuje z pojemniczkiem z pudrem Maybelline - wtedy widać niemal desaturację kolorów
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 00:31   #2177
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyna niewątpliwie ma bardzo jasną cerę ale za efekt extra white odpowiadają ustawienia kamery. Widać to szczególnie wtedy kiedy pokazuje gąbeczkę z podkładem i kamerka nagle łapie kolor, albo kiedy wymachuje z pojemniczkiem z pudrem Maybelline - wtedy widać niemal desaturację kolorów
Zgadzam się Tutaj za efekt odpowiada światło. Aczkolwiek dziewczyna ma jasną cerę, ale nie aż tak
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:22   #2178
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ale niemniej używa BIAŁEGO podkładu i nie ma przy tym twarzy clowna. Chyba, że podkład też nie jest biały..
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:45   #2179
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Jest bardzo jasna, ale nie biala.. spojrzcie na jej fan page na fb http://www.facebook.com/KillNatalie#...type=1&theater
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 10:47   #2180
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ej, myślicie, że ona serio jest taka biała? http://www.youtube.com/watch?v=aKrVf...eature=related
Jak dziewczyny mówiły za to odpowiada światło i kamerka (ale też jasna cera). Na wszystkich filmikch tak wychodzę. Chociaż w sumie jak wyjdę na dwor, gdy świeci słoneczko to moja karnacja jest alabastrowa
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:25   #2181
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
WTF ? Przepisała a nie ma? To co to ma być
Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Mi też dermatolog raz przepisał maść, której nie było w hurtowniach Kupiłam wtedy jakiś zamiennik..
no właśnie przepisała mi Isotrexin, przeszłam mnóstwo aptek, nie ma go w hurtowniach w ogóle, jedna z farmaceutek mi powiedziała, ze od marca go nie ma a zamiennika nie ma. Isotrexin składa się z retinoidu i antybiotyku, z tego co kojarzę podobny jest Isotrex, ma ten sam retinoid, ale bez antybiotyku. Więc jestem, kolokwialnie mówiąc, udupiona do września, bo nie wydam kilku dych na prywatną wizytę
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:42   #2182
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
no właśnie przepisała mi Isotrexin, przeszłam mnóstwo aptek, nie ma go w hurtowniach w ogóle, jedna z farmaceutek mi powiedziała, ze od marca go nie ma a zamiennika nie ma. Isotrexin składa się z retinoidu i antybiotyku, z tego co kojarzę podobny jest Isotrex, ma ten sam retinoid, ale bez antybiotyku. Więc jestem, kolokwialnie mówiąc, udupiona do września, bo nie wydam kilku dych na prywatną wizytę
A nie możesz po prostu zadzwonić do dermatologa? Ja jak mam z czymś problem to zawsze mogę dzwonić
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:46   #2183
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
A nie możesz po prostu zadzwonić do dermatologa? Ja jak mam z czymś problem to zawsze mogę dzwonić
tego dermatologa mam 10 czy 15 minut drogi od domu wiec mogłabym tam przejść, ale raczej się nie dostanę, bo na wizytę się trzeba umawiać z conajmniej 2-miesięcznym wyprzedzeniem. Raczej rzadko się tak da żeby się wcisnąć bez wcześniejszego umówienia
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:49   #2184
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

No właśnie. Niech ci przepisze coś innego

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

ha, szczególnie to zdjęcie
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 12:26   #2185
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
tego dermatologa mam 10 czy 15 minut drogi od domu wiec mogłabym tam przejść, ale raczej się nie dostanę, bo na wizytę się trzeba umawiać z conajmniej 2-miesięcznym wyprzedzeniem. Raczej rzadko się tak da żeby się wcisnąć bez wcześniejszego umówienia
Ja myślę, ze jakbyś powiedziała, że masz problem z lekiem to by cię przyjęła bez kolejki i za darmo. Przynajmniej mój dermatolog by tak zrobił
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 12:31   #2186
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Ja myślę, ze jakbyś powiedziała, że masz problem z lekiem to by cię przyjęła bez kolejki i za darmo. Przynajmniej mój dermatolog by tak zrobił
pewnie jak mi się jeszcze bardziej pogorszy stan cery to tak będę próbowała robić. Czasem jak tam czekałam w kolejce to ktoś się próbował dostać ale zwykle było za dużo ludzi żeby przyjąć bez kolejki. w w dodatku moja cera jest "dynamiczna" - potrafi wyglądać pięknie ślicznie, a w ciągu jednego dnia ją tak wypryszczy że będę wyglądać jak wyjdź i nie wracaj. Zazwyczaj tak miałam, że akurat jak miałam wizytę to cera mi się oczyszczała No i teraz czekam aż mi zejdzie ostatni z 3 wielkich wykwitów zapalnych, jak się nie polepszy będę się próbowała dostać do dermatologa.
W ogóle to z tym Isotrexinem miałam identyczną sytuację parę lat temu. Wycofali go i akurat wtedy mi go przepisała dermatolog. Okazało się, że niedługo potem wrócił normalnie do sprzedaży
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-07-30 o 12:34
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 12:50   #2187
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ej, myślicie, że ona serio jest taka biała? http://www.youtube.com/watch?v=aKrVf...eature=related
widać że całkowicie balans kolorów zmieniony wszystko jest takie sino-zielono-niebieskie (tło jest bardzo nienaturalne) nawet opalony wyglądałby jak duch. Poza tym niektóre aparaty wychładzają kolory, np. Canony. Ale zdjęcia też ma przerobione na takie jakieś "emo-niebieskawe"

mi kiedyś lekarka przepisała maść która od 1,5 roku była wycofana

muszę przyznać że bengal 0 i 1 Meow jest boski, prawie idealny. Ale właśnie prawie-brakuje mi w nim odrobiny oliwki. Teraz widzę jaką mam zieloną szyję tylko czy korat i ocicat w tej formule nie będą zbyt żółte? albo czy odpowiedniki 0 lub 1 nie będą jednak ciemniejsze nie ominie mnie zamawianie próbek. Tylko już nie wiem w co celować. Na pewno nie beż-bo żółknie na mnie ani nie róż np. chausie bo by był zbyt różowy skoro bengal z różowością na pograniczu już z płynnymi nie mam takich problemów z kolorystyką jak z minerałami-one muszą być naprawdę perfekcyjnie dobrane.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 12:57   #2188
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
widać że całkowicie balans kolorów zmieniony wszystko jest takie sino-zielono-niebieskie (tło jest bardzo nienaturalne) nawet opalony wyglądałby jak duch. Poza tym niektóre aparaty wychładzają kolory, np. Canony. Ale zdjęcia też ma przerobione na takie jakieś "emo-niebieskawe"

mi kiedyś lekarka przepisała maść która od 1,5 roku była wycofana

muszę przyznać że bengal 0 i 1 Meow jest boski, prawie idealny. Ale właśnie prawie-brakuje mi w nim odrobiny oliwki. Teraz widzę jaką mam zieloną szyję tylko czy korat i ocicat w tej formule nie będą zbyt żółte? albo czy odpowiedniki 0 lub 1 nie będą jednak ciemniejsze nie ominie mnie zamawianie próbek. Tylko już nie wiem w co celować. Na pewno nie beż-bo żółknie na mnie ani nie róż np. chausie bo by był zbyt różowy skoro bengal z różowością na pograniczu już z płynnymi nie mam takich problemów z kolorystyką jak z minerałami-one muszą być naprawdę perfekcyjnie dobrane.
też to zauważyłam. Testowałam chyba 6 kolorów Pixie, jeden jest niemal idealny - Tinkerbell (choć mógłby być nawet bardziej szarozielony) i Ailive - taki zimny, szaroróżowy (ale tylko 0). Pozostałe były już zdecydowanie za ciepłe. Pewnie z Meow bym celowała w Ocicata, bo wydaje się być najbardziej zielony
Płynne jednak inaczej się wtapiają w skórę, tak jakoś inaczej ją przykrywają. Daje u mnie radę NYX, który jest trochę za jasny i za różowy, Revlon CS Buff też da radę, choć za ciepły (ta nowa formuła na mnie nie ciemnieje)
Btw., Aga Bil w jendym z filmików na YT pokazywała jak zmienić kolor podkładu mineralnego za pomocą pigmentów z kolorowki
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-07-30 o 13:03
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:17   #2189
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja dziś dostałam w ramach wymianki 11 próbek Meow i mam na sobie 1 Chausie. narazie buzia wygląda ładnie, zobaczy się, jak będzie później...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 15:06   #2190
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ej, myślicie, że ona serio jest taka biała? http://www.youtube.com/watch?v=aKrVf...eature=related
Bardzo prawdopodobne, niektórzy mają aż tak jasną karnację, oczywiście nie jest zupełnie biała jak gips, ale w pewnym oświetleniu tacy ludzie zdają się aż jarzyć (szczególnie w półmroku). W Polsce raczej ciężko takich spotkać, ale np. w Wielkiej Brytanii jest całkiem sporo, więc pewnie i część Amrykanów to odziedziczyła. Nazywają to glow in the dark pale, jak ten zielonkawobiały plastik, który świeci w ciemności Bardzo trafiona nazwa, bo wydaje mi się, że to jest taka minimalnie oliwkowa karnacja, a jeszcze są osoby o białoróżowej cerze, też skrajnie blade, tylko taka różowawa skóra zwykle wydaje się bardziej matowa niż ta oliwkowa.

A co do wychodzenia na filmach i zdjęciach to inna sprawa, bo dużo osób wychodzi jaśniej niż w rzeczywistości, ja też mam parę takich zdjęć, na których jestem kredowobiała, a daleko mi do takiego odcienia.

Biały podkład - zależy na ile kryje i ile się go używa, większość umiarkowanie bladych osób spokojnie może użyć białego niezbyt kryjącego podkładu i przy dobrym roztarciu dostanie efekt rozświetlenia i rozjaśnienia bez nienaturalnego wyglądu. a jak to jeszcze połączyć z koloryzowanym korektorem i pudrem to w ogóle.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
widać że całkowicie balans kolorów zmieniony wszystko jest takie sino-zielono-niebieskie (tło jest bardzo nienaturalne) nawet opalony wyglądałby jak duch. Poza tym niektóre aparaty wychładzają kolory, np. Canony. Ale zdjęcia też ma przerobione na takie jakieś "emo-niebieskawe"
Pokój wygląda na słabo oświetlony, ona pewnie siedzi przed oknem, więc światło pada głównie na nią. Włosy ma świeżo ufrabowane na zielono, stąd zafarbowana skóra głowy czy meszek na czole - nawet o tym wspomina.
Wcale nie musiała zmieniać balansu kolorów, wystarczy słaba kamerka i słabe oświetlenie. Możliwe, że obrobiła ten filmik dla pogłębienia efektu, filmy o wampirach też często są tak obrobione a możliwe, że wykorzystuje kiepską kamerkę. Rzuciłam okiem na inne filmiki i wygląda różnie na różnych, jak każdy, w zalezności od oświetlenia. Więc chyba jakoś szczególnie jej nie zależy na tym zielonkawym efekcie.
Tu jest prawdopodobnie dość dobre, naturalne światło:
http://www.youtube.com/watch?v=4KGMj...3&feature=plcp

A tu sztuczne ciepłe:
http://www.youtube.com/watch?v=5MfXI...4&feature=plcp
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.