kto zaczyna ze mna biegac? - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 22:16   #2221
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

TO musimy to oblac

pamietaj ,musisz pilnowac ,zebysmy sie nie rozciaglaly za dlugo
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 22:20   #2222
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

proponuje plan 5 tygodniowy w czasie którego z 5 minut zejdziemy do zera Dobrej nocki życzę
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 22:30   #2223
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Jak nic musze sie zapisac do tego klubu leniuchow Rozciagam sie zawsze tak od niechcenia.. ajj
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 22:43   #2224
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

oj a u mnie ulewa ciagle i nici z biegania... moze jak jutro nie bedzie padac, to w srode bym sie wybrala, teraz to tylko bloto i kaluze
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 23:31   #2225
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

u mnie dzisiaj ok 45 min przyjemnie, aczkolwiek chłodnawo po deszczu i trochę pobolewa mnie gardło...

a ja rozciągać się bardzo lubię! staram się też ćwiczyć do szpagatu, ale muszę to robić zaraz po bieganiu, bo jak usiądę, zagadam się lub zacznę robić coś innego, to już z rozciągania nici...(tak jak dziś, kiedy wrociłam do mieszkania, a tu nieoczekiwani goście)

więc nie dołączę do klubu:P
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 07:48   #2226
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Z rana zaliczone 30 minut biegania plus rozciąganie około 10 minut
Dziewczyny, czy bieganie co drugi dzień pół godziny interwałowo to nie za dużo na środkowy początek? (mówię środkowy początek, bo jestem dosyc aktywną osobą, ale z bieganiem to początki, ale jednak nie początki aktywności, jeśli ktoś rozumie, o co mi chodzi)
Jak mi dobrze!
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 08:29   #2227
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Po jakim czasie widać by było pierwsze efekty?
Rozwichrzone włosy, czerwone policzki, uśmiech od ucha do ucha? Po pierwszym biegu

A rozciaganie to u mnie sprzątanie na biurku, ścielenie łożka (pochylam się bez zginania nóg) ubieranie się połączone z dziwnym wyginaniem. I pierwsze 20 m które maszeruję, coraz szybciej, aż płynnie przechodzę w trucht.
Kontuzji, odpukać, nie miałam.
Kontuzji- odpukać- nigdy nie miałam, ale coś mnie dziwnie ściska w żołądku. Zastanawiam się, czy to zimne powietrze (15 stopni dzisiaj, a ja w krótkim rękawie- ale zimno mi nie było) czy gazowany napój pity 10 minut przed biegiem? Bo poza tym żołądek pusty (z rana).
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 08:30   #2228
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj ok 45 min przyjemnie, aczkolwiek chłodnawo po deszczu i trochę pobolewa mnie gardło...

a ja rozciągać się bardzo lubię! staram się też ćwiczyć do szpagatu, ale muszę to robić zaraz po bieganiu, bo jak usiądę, zagadam się lub zacznę robić coś innego, to już z rozciągania nici...(tak jak dziś, kiedy wrociłam do mieszkania, a tu nieoczekiwani goście)

więc nie dołączę do klubu:P
A ja wlasnie dzisiaj 30 minut, i wcale nie przyjemnie. Zmeczona bylam juz po 5 minutach. No ale czasem i tak bywa Nie zalamuje, bedzie lepiej

Ja se sie rozciagalam dzis na klatce schodowej, wykorzystujac schody (nie seksualnie oczywiscie ;p)

Cytat:
Napisane przez Stromanthe Pokaż wiadomość
Z rana zaliczone 30 minut biegania plus rozciąganie około 10 minut
Dziewczyny, czy bieganie co drugi dzień pół godziny interwałowo to nie za dużo na środkowy początek? (mówię środkowy początek, bo jestem dosyc aktywną osobą, ale z bieganiem to początki, ale jednak nie początki aktywności, jeśli ktoś rozumie, o co mi chodzi)
Jak mi dobrze!
Hmm, mi sie wydaje ze w porzadku

Pozdrawiam
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 08:36   #2229
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Rozwichrzone włosy, czerwone policzki, uśmiech od ucha do ucha? Po pierwszym biegu

A rozciaganie to u mnie sprzątanie na biurku, ścielenie łożka (pochylam się bez zginania nóg) ubieranie się połączone z dziwnym wyginaniem. I pierwsze 20 m które maszeruję, coraz szybciej, aż płynnie przechodzę w trucht.
Kontuzji, odpukać, nie miałam.
Kontuzji- odpukać- nigdy nie miałam, ale coś mnie dziwnie ściska w żołądku. Zastanawiam się, czy to zimne powietrze (15 stopni dzisiaj, a ja w krótkim rękawie- ale zimno mi nie było) czy gazowany napój pity 10 minut przed biegiem? Bo poza tym żołądek pusty (z rana).

Miałaś na myśli rozgrzewke przed biegiem? Rozciąganie powinno być na końcu, na jeszcze rozgrzanych mięśniach.

Myślę, że to ściskanie w żołądku to napewno sprawka gazowanego napoju. A już na pewno na tak krótki czas przed wysiłkiem fizycznym. Proponuję zamianę na wodę niegazowaną.

A co myślicie o napojach izotonicznych? przed czy po?
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 10:34   #2230
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Jaki klub leniuchów?? Ja Wam dam lenistwo - rozciagać się, biegać a nie marudzić!

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ja se sie rozciagalam dzis na klatce schodowej, wykorzystujac schody (nie seksualnie oczywiscie ;p)
Juncia - widzę, że za duzo rozmawiałaś z Leną...

Cytat:
Napisane przez Monii... Pokaż wiadomość
Miałaś na myśli rozgrzewke przed biegiem? Rozciąganie powinno być na końcu, na jeszcze rozgrzanych mięśniach.

Myślę, że to ściskanie w żołądku to napewno sprawka gazowanego napoju. A już na pewno na tak krótki czas przed wysiłkiem fizycznym. Proponuję zamianę na wodę niegazowaną.

A co myślicie o napojach izotonicznych? przed czy po?
ja rozciagam się zarówno przed jak i po biegu a co do napoi izotonicznych to piłam jeden przed samym biegiem w Siemianowicach bo dostaliśmy tam za darmo - no i potem żałowałam że sie napiłam - nie czulam sie zbyt komfortowo. zdrcydowanie wolę niegazowana wodę - po biegu tez tylko na nią zawsze mam ochotę


ja dzis po bieganiu. wczoraj nie biegałam ale za to maltretowałam swoje pośladki ćwiczeniami i dzis miałam lekkie zakwasy rano 40 minut schodziłam z łóżka ale w końcu się zebrałam. dzis bieganie po boisku - już na wejsciu zosdtałam powitana przez panów tam pracujących - aż sie zdziwiłam bo nie bylo mnie tam już jakiś czas jeden sie spytał - dzis znowu męczarnia? męczarni nie bylo choć poszalałam - biegłam 90 minut - myśle, że zrobiłam 12 km. czuje sie dobrze, nie umieram boje sie tylko ze bedę miala jutro zakwasy w łydkach bo dzis pracowałam nad techniką biegu. posłuchałam rad bardziej doświadczonych biegaczy z mojej grupy biegowej - być moze moje notoryczne obieranie stóp przez biegówki moze być spowodowane nie butami ale zla technika biegu. sam,a zauważyłam ze biegam za bardzo od piety a powinno się stawiać stope na podłożu na sródstopiu. no i tak starałam sie robić i czuję łydki ale generalnie jest ok
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 11:26   #2231
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Juncia - widzę, że za duzo rozmawiałaś z Leną...


ja dzis po bieganiu. wczoraj nie biegałam ale za to maltretowałam swoje pośladki ćwiczeniami i dzis miałam lekkie zakwasy rano 40 minut schodziłam z łóżka ale w końcu się zebrałam. dzis bieganie po boisku - już na wejsciu zosdtałam powitana przez panów tam pracujących - aż sie zdziwiłam bo nie bylo mnie tam już jakiś czas jeden sie spytał - dzis znowu męczarnia? męczarni nie bylo choć poszalałam - biegłam 90 minut - myśle, że zrobiłam 12 km. czuje sie dobrze, nie umieram boje sie tylko ze bedę miala jutro zakwasy w łydkach bo dzis pracowałam nad techniką biegu. posłuchałam rad bardziej doświadczonych biegaczy z mojej grupy biegowej - być moze moje notoryczne obieranie stóp przez biegówki moze być spowodowane nie butami ale zla technika biegu. sam,a zauważyłam ze biegam za bardzo od piety a powinno się stawiać stope na podłożu na sródstopiu. no i tak starałam sie robić i czuję łydki ale generalnie jest ok
Tigressko, nic o tym nie wiem, ze Lena cos ze schodami takze Wiec to zwykly przypadek

No i bardzo ladnie dzis pobieglas. Gratuluje, cos mi sie wydaje ze coraz lepiej Ci idzie, a u mnie wrecz przeciwnie jakos..

Ale przynajmniej mozna sie motywowac Twoimi dystansami
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 11:41   #2232
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Tigresko niezle dajesz czadu

u mnie dzis pogoda w miare, nie pada, wiec moze rano sie wybiore jutro...kto wie bardzo bym chciala
a dzis znowu rower w domu
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:40   #2233
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość

ja rozciagam się zarówno przed jak i po biegu a co do napoi izotonicznych to piłam jeden przed samym biegiem w Siemianowicach bo dostaliśmy tam za darmo - no i potem żałowałam że sie napiłam - nie czulam sie zbyt komfortowo. zdrcydowanie wolę niegazowana wodę - po biegu tez tylko na nią zawsze mam ochotę
Hmm ja przed bieganiem robię tylko rozgrzewkę, bo na rozciąganie moje mięśnie wydają się jeszcze sztywne. Za to na końcu rozciąganie.
To jak to tigressko rozciągasz się podwójnie? Ojjojojoj widzę że musze sporo dopracować


Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
posłuchałam rad bardziej doświadczonych biegaczy z mojej grupy biegowej - być moze moje notoryczne obieranie stóp przez biegówki moze być spowodowane nie butami ale zla technika biegu. sam,a zauważyłam ze biegam za bardzo od piety a powinno się stawiać stope na podłożu na sródstopiu. no i tak starałam sie robić i czuję łydki ale generalnie jest ok
Ja też próbowałam biec od śródstopia ale za nic mi to nie wychodzi przy wolnym truchcie. Zmieniając na śródstopie, niezależnie ode mnie, przyspieszam. To ja już nic nie wiem
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:45   #2234
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

ja kiedys biegajac na pietach- dawno dawno temu tak obciazylam nogi ze potem chodzic nie moglam

ja dzisiaj po dluuuuuuugiej przerwie od biegania wyjde wieczorkiem potruchtac 30 minut czy cos... tylko ze u mnie nie ma za bardzo gdzie...
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 17:00   #2235
lenamagda4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 47
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
a nie wiesz , czy sa jeszcze zapisy? bo ja szukam jakiegos krotkiego na koniec wakacji a gdzie to jest? ps.bedziemy ''sasiadkami'' bo wprawdzie na dzienne sie nie dostalam,ale ide na wieczorowe do sosnowca

Olanna , to moze wyznacz sobie ten bieg jako cel wtedy jest wieksza motywacja do treningow (bo z doswiadczenia wiem ,ze cele typu , zeby schidnac, zeby poprawic kondycje itd na dlugo nie starczaja )

lenamagda4 wow ''sylwestrowy'' a na ile Km? ja bym sie bardzo cieplo ubrala i wogole chyba po lodzie bedziecie biegac
bieg jest na 10 km , uczestnicy mają ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków bo czytałam, najwyżej po świętach zostanie się jeszcze z 8 tyg. w domu jak się nogi połamie

wczoraj mnie nie było i niestety też nie biegałam , ale dziś nadrobiłam , znacznie lepiej biega mi się wieczorem niż rano a myślałam że rano jak będę wypoczęta to nawet w maratonie pobiegnę (myślicie że są takie 2,5km? )

tigresska - brak mi słów, 90 minut
Miłego dnia dziewczynki
__________________
Wreszcie odkryłam, co mi najbardziej pomaga: muszę wsiąść do taksówki i pojechać do Tiffany'ego.
Tam od razu się uspokajam,
to takie ciche i dostojne miejsce
(...)
Jeśli uda mi się znaleźć miejsce, gdzie będę się czuła jak u Tiffany'ego, kupie meble i nadam imię kotu.


lenamagda4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 19:39   #2236
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Tigresska, 90 minut?- nieźle. Może i mnie się kiedyś tak uda.
Ja biegałam tylko 30 minut, było bardzo przyjemnie, piękna pogoda. Bardzo fajnie się biegło. Pozdrawiam
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:05   #2237
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

trzeci tydz lenistwa trwa
jak szaleć to szaleć
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:06   #2238
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

I ja też już pobiegana. Pogoda była dzisiaj w sam raz, choć na początku gęsią skórkę miałam... Brrr... Potem już szło gładko, choć do domu wróciłam z burakiem na twarzy i strugami potu- prawidłowo więc.
Jutro chyba zrobię dzień przerwy, bo codziennie to byłoby chyba za dużo? Co o tym myślicie? Bo ja sama nie czuję się jakoś zmęczona bieganiem, co najwyżej 'rozruszana'


EDIT: Fifiorku, jak tam Twoje zdrowie?
olanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:23   #2239
Patka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 20
GG do Patka92
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Czesc dziewczyny, to prawda ten watek jest bardzo motywujacy.Od jutra zaczynam biegac, a kto wie czy dzisiaj jeszcze nie pojde Siedze w norwegii i sie nudze wiec nic nie strace A tu takie piekne widoki...naprawde ciesze sie ze trafilam na ten watek <jupi> tylko trzeba jakas fajna muza na mp3 wgrac
Patka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 20:42   #2240
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Tigressko, jesteś moją idolką ja - biegaczka kurczę, a wiem, że PSYCHICZNIE nie dałabym rady przebiec 90 min sama i to po boisku bo fizycznie pewnie tak... może przebiegniesz kiedyś maraton?? a tak a propos, pewnie jesteś super wysportowana i masz boskie ciało, bo tyle się ruszasz!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:51   #2241
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

po uczuleniu nie ma już śladu
teraz głowa mnie pobolewa ale tak to jest ok
no i zaczęłam bardziej rozglądać sie za wszelkimi latającymi bzykami
przynajmniej wiem, że musze uważać
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:19   #2242
Patka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 20
GG do Patka92
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

No coz, ja juz zaliczylam ten pierwszy raz...pobiegalam sobie wolno co prawda ale z 25-30 min z
przerwa na doslowne zlapanie oddechu.Przed chwilka porozciagalam sie i ide wziac prysznic :P:p
Patka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:22   #2243
Patka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 20
GG do Patka92
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

o o coz tu dodac, podziwiam Was za wytrwalosc .Naprawde,biegac 90 min to dla mnie tylko na razie marzenie zycze dalszych sukcesow
Patka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:40   #2244
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

hej moje zdjecia z 5km sa na stronce : http://www.marathon-photos.com/index.html

wpiszcie numer 10524

patka92 dla mnie tez marzenie , bo zawsze po jakiejsc godzinie umieram z nudow chyba ,ze mam potem inerwaly to jakos dociagne to tych 90 ... i gratuluje biegu

tigresska , moze byc od techiniki , bo pamietasz jak mi paznokiec odpadl? dzis wiem ,ze to od biegania na palcach... a wogole ten bieg w niedziele caly na palcach przebieglam ,nawet bym nie wiedziala ,ale Terri mi powiedziala(nawet jest tam ze mna na zdjeciach niektorych :10525 numer ma) .. zalamalam sie ,ale tlumacze to tym ,ze szybko bieglam .... dzisiaj sie juz pilonowalam ,zeby bylo na srodstopiu
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:45   #2245
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

a zapomnialam tam jest takie rozowe z nazwami biegow :race for life , to wybierzcie :race for life regents park
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:14   #2246
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

czeeesc sprinterki przypadkowo natrafialam na ten watek z nadzieja ze zmobilizuje mnie on do wznowienia mojego trenningu (przerwanego pora letnia i wydluzeiem sie dnia, a ja nie lubie biegac jak jest jasno) tak wiec od jutra reaktywacja!

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
boje sie tylko ze bedę miala jutro zakwasy w łydkach bo dzis pracowałam nad techniką biegu. posłuchałam rad bardziej doświadczonych biegaczy z mojej grupy biegowej - być moze moje notoryczne obieranie stóp przez biegówki moze być spowodowane nie butami ale zla technika biegu. sam,a zauważyłam ze biegam za bardzo od piety a powinno się stawiać stope na podłożu na sródstopiu. no i tak starałam sie robić i czuję łydki ale generalnie jest ok
z tego co wiem zalecane jest bieganie od piety, bo bieg od palcow konczy sie wyrobieniem brzydkiej (jak dla mnie) "bombki" w miesniu brzuchatym lydki

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;8310104]ja kiedys biegajac na pietach- dawno dawno temu tak obciazylam nogi ze potem chodzic nie moglam [/quote]

a dobrze sie rozciagnelas przed biegiem? ja tak zesztywniale lydki mialam tylko wtedy kiedy zrobilam sobie rozgrzewke bez rozciagania, albo nedokladne badz za krotkie rozciaganie
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:19   #2247
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka Pokaż wiadomość
czeeesc sprinterki przypadkowo natrafialam na ten watek z nadzieja ze zmobilizuje mnie on do wznowienia mojego trenningu (przerwanego pora letnia i wydluzeiem sie dnia, a ja nie lubie biegac jak jest jasno) tak wiec od jutra reaktywacja!



z tego co wiem zalecane jest bieganie od piety, bo bieg od palcow konczy sie wyrobieniem brzydkiej (jak dla mnie) "bombki" w miesniu brzuchatym lydki



a dobrze sie rozciagnelas przed biegiem? ja tak zesztywniale lydki mialam tylko wtedy kiedy zrobilam sobie rozgrzewke bez rozciagania, albo nedokladne badz za krotkie rozciaganie

hej witamy to teraz wiem skad mi sie takie wielkie lydki wyrobily myslisz ,ze jak zaczne sie pilnowac i biegac caly czas od piety to lydki mi zmaleja?
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:26   #2248
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Patka92 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, to prawda ten watek jest bardzo motywujacy.Od jutra zaczynam biegac, a kto wie czy dzisiaj jeszcze nie pojde Siedze w norwegii i sie nudze wiec nic nie strace A tu takie piekne widoki...naprawde ciesze sie ze trafilam na ten watek <jupi> tylko trzeba jakas fajna muza na mp3 wgrac
oo ja tez zaczelam biegac, jak bylam w Norwegii a jaka miejscowosc, jesli moge spytac??
no i witam

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
po uczuleniu nie ma już śladu
teraz głowa mnie pobolewa ale tak to jest ok
no i zaczęłam bardziej rozglądać sie za wszelkimi latającymi bzykami
przynajmniej wiem, że musze uważać
dobrze, ze masz sie lepiej

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka Pokaż wiadomość
czeeesc sprinterki przypadkowo natrafialam na ten watek z nadzieja ze zmobilizuje mnie on do wznowienia mojego trenningu (przerwanego pora letnia i wydluzeiem sie dnia, a ja nie lubie biegac jak jest jasno) tak wiec od jutra reaktywacja!



z tego co wiem zalecane jest bieganie od piety, bo bieg od palcow konczy sie wyrobieniem brzydkiej (jak dla mnie) "bombki" w miesniu brzuchatym lydki



a dobrze sie rozciagnelas przed biegiem? ja tak zesztywniale lydki mialam tylko wtedy kiedy zrobilam sobie rozgrzewke bez rozciagania, albo nedokladne badz za krotkie rozciaganie
witaj


u mnie pogoda dzis byla ladna, zrobilo sie sucho,wiec rano jade do lasu chyba,ze znowu sie obudze i bedzie lalo ale czuje, ze sobie jutro w koncu pobiegam, bo juz mam ochote od niedzieli i nie bylo jak
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:35   #2249
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
hej moje zdjecia z 5km sa na stronce : http://www.marathon-photos.com/index.html

wpiszcie numer 10524
Nie moge otworzyc tej stronki
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:53   #2250
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

hej
45 minut dzis biegania. Jutro koniecznie muszę zrobić dzień przerwy, bo za bardzo szaleję... W razie gdybym się wyrywała na biegi proszę o jakieś baciki. Muszę dać sobie odpocząć.
Dobrej nocki
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.