Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane cz.II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-22, 09:04   #2221
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
Wy to się chociaż przez fejsa dowiedziałyście, mnie facet zostawił bez słowa Po prostu przestał odpisywać na smsy, na gg, fejsie, nie odbierał telefonu. Nie odpisywał nawet na pytania kiedy mogę zabrać od niego swoje rzeczy. W końcu sama po nie pojechałam, 80 km

Jeszcze pół biedy, jeśli z takim dupkiem ma się wspólnych znajomych i chociaż od kogoś można się dowiedzieć, że z typem wszystko ok i najzwyczajniej w świecie nas olał.

Gorzej, gdy po prostu słuch ginie po takim kolesiu, a dziewczyna wkręca sobie najgorsze scenariusze.
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 09:34   #2222
Moskit0
Rozeznanie
 
Avatar Moskit0
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 717
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Dokładnie.
Ja widziałam, że siedzi na fejsie, komentuje coś komuś. Łaskawca nie usunął mnie ze znajomych, ja to zrobiłam później
Moskit0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 09:44   #2223
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Pamiętam jak mój były nie chciał wrzucić na facebooka wspólnego zdjęcia bo wg jego tłumaczeń ludzie z pracy będą patrzeć i niby dziwnie komentować. On nie może sobie pozwolić na komentarze w pracy bo wg Niego ON jest na bardzo wysokim stanowisku i mu nie przystoi by mieć jakieś 'dziwne zdjęcia'.
Szkoda, że jak teraz widze jakie śmieci wywala na profil (jakieś gołe dupy, laski w stringach, dziwne teksty na temat seksu - oczywiście skopiowane z JoeMonster) ale możliwe, że przecież już nie jest na wysokim stanowisku albo po prostu ma uraz po rozstaniu.

Obstawiam to ostatnie.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 09:58   #2224
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez izka222 Pokaż wiadomość
Jeszcze pół biedy, jeśli z takim dupkiem ma się wspólnych znajomych i chociaż od kogoś można się dowiedzieć, że z typem wszystko ok i najzwyczajniej w świecie nas olał.

Gorzej, gdy po prostu słuch ginie po takim kolesiu, a dziewczyna wkręca sobie najgorsze scenariusze.
No Nawet nie wyobrażam sobie paniki, którą bym w takim wypadku urządziła.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Pamiętam jak mój były nie chciał wrzucić na facebooka wspólnego zdjęcia bo wg jego tłumaczeń ludzie z pracy będą patrzeć i niby dziwnie komentować. On nie może sobie pozwolić na komentarze w pracy bo wg Niego ON jest na bardzo wysokim stanowisku i mu nie przystoi by mieć jakieś 'dziwne zdjęcia'.
A jakie wtedy miał?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 11:36   #2225
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Jakie miał wtedy zdjęcia ? można powiedziec, że tylko profilowe a tak to nic nie zamieszczał a jak to posty ktore były widoczne tylko dla znajomych. Od momentu jak go rzuciłam widzę, że jego aktywność na facebooku wzrosła o jakieś 500 % i daje posty publicznie bym może ja widziała jak mu dobrze i jak mu ludzie komentują jego załosne wpisy...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 14:34   #2226
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
Wy to się chociaż przez fejsa dowiedziałyście, mnie facet zostawił bez słowa Po prostu przestał odpisywać na smsy, na gg, fejsie, nie odbierał telefonu. Nie odpisywał nawet na pytania kiedy mogę zabrać od niego swoje rzeczy. W końcu sama po nie pojechałam, 80 km
I co on wtedy na to jak pojechalaś ? Trzeba być niezłym du**iem
__________________
07.09.2013
26.11.2014
<3 Lili <3


Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 15:15   #2227
Moskit0
Rozeznanie
 
Avatar Moskit0
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 717
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
I co on wtedy na to jak pojechalaś ? Trzeba być niezłym du**iem
W sumie wiele mi nie powiedział, trochę też to wyparłam z pamięci, to było kilka lat temu. Powiedział, że "poczuł, że to nie to", ale na pytanie dlaczego nie mógł mnie o tym poinformować już nie odpowiedział. Jak pytałam o coś innego to ciągle odpowiedź była "nie wiem". Mocno to wszystko przeżywałam, ale patrząc z perspektywy czasu cieszę się, że koleś dosyć szybko okazał się dupkiem i nie straciłam z nim kilku lat życia, a jedynie kilka miesięcy.
Moskit0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 16:32   #2228
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Jakie miał wtedy zdjęcia ? można powiedziec, że tylko profilowe a tak to nic nie zamieszczał a jak to posty ktore były widoczne tylko dla znajomych. Od momentu jak go rzuciłam widzę, że jego aktywność na facebooku wzrosła o jakieś 500 % i daje posty publicznie bym może ja widziała jak mu dobrze i jak mu ludzie komentują jego załosne wpisy...
Uwielbiam fejsbukowe pokazówy
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 17:47   #2229
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Może to nie jest najgorszy numer, ale mój były wrzucił sobie na konto na portalu randkowym zdjęcie, które zrobiłam mu ja podczas ... naszej podróży poślubnej .

Niech sobie wrzuca, ja bym wrzuciła inne. Rozbawiło mnie to wtedy.

Edytowane przez 201605021613
Czas edycji: 2014-01-22 o 18:23
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:03   #2230
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Jeszcze jeden mój ex, z którym byłam jakieś 1,5 roku na przełomie gimnazjum/liceum:

Przy każdej nawet błahej kłótni ze mną zrywał. Ja młoda, głupia, za każdym razem płakałam i go błagałam a on z łaską "wracał" do mnie następnego dnia.
Dodatkowo wszystkie moje koleżanki uważał za głupie i brzydkie, co ciągle podkreślał. Nic mu żadna nie zrobiła, ale wystarczyło, że ją zobaczył i już wiedział że nie powinnam się z nią spotykać.
Nawet jeśli jakąś od biedy tolerował, to robił wielką aferę, gdy chciałam się z nią spotkać. To z nim miałam spędzać cały czas. Bałam mu się powiedzieć nawet, że jadę następnego dnia na zakupy. Nawet gdy wyjechał do rodziny, to musiałam być non stop pod telefonem i z nim rozmawiać po 2 h. Najgorzej jednak było jak ja wyjechałam na wieś na wielkanoc. Byłam tam raptem 3 dni, chciałam się spotkać ze starymi znajomymi, spędziłam z nimi pół dzieciństwa, potem każdy się porozjeżdżał i już się nie widywaliśmy, a wiadomo na święta każdy zjechał do domu. Mój ex zrobił wielką awanturę. Gdy postawiłam na swoim to dzwonił do mnie przez cały czas gdy z nimi byłam (2h) bo on akurat TYLKO teraz może rozmawiać (nie minutę czy dwie - najlepiej co najmniej pół h) Jak ja mogę nie chcieć? To znajomi są ważniejsi niż on? Gdy z nim zerwałam to wkręcał mi, że ma raka żebym do niego wróciła.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:25   #2231
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Ha ha dobre, wymyślił chorobę, to częste.

Mój były po 2 miesiącach od rozstania napisał do mnie sms ''byłem dziś u lekarza, podejrzewa u mnie cukrzycę'' ha ha, bym może uwierzyła, jednak ciągle sobie bez żadnych podstaw wmawiał tę cukrzycę. Byłam wredna i odpisałam mu ,,nie martw się teraz są nowoczesne metody leczenia, leki itp''

Jasne, najpierw miał mnie gdzieś, a potem próbował mnie brać na litość, a raczej na cukrzycę ha ha. Zapytałam potem szwagierki, z którą miałam kontakt i potwierdziła, że żadnej cukrzycy nie było.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Tyle,że my jesteśmy dorosłymi ludźmi mamy po 28 lat ... , a on takie zachowanie . Napisał litanię na gg i koniec ...

I czuje się w porządku i rozgrzeszony- dorosły szczeniak.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 18:27   #2232
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Może to nie jest najgorszy numer, ale mój były wrzucił sobie na konto na portalu randkowym zdjęcie, które zrobiłam mu ja podczas ... naszej podróży poślubnej .

Niech sobie wrzuca, ja bym wrzuciła inne. Rozbawiło mnie to wtedy.
mój były chwalił się na czacie laskom wysyłając im zdjęcie mojego psa i auta mówiąc że to jego
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:32   #2233
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
mój były chwalił się na czacie laskom wysyłając im zdjęcie mojego psa i auta mówiąc że to jego
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:37   #2234
magnolia3107
Raczkowanie
 
Avatar magnolia3107
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 70
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Mój były po 2 miesiącach od rozstania napisał do mnie sms ''byłem dziś u lekarza, podejrzewa u mnie cukrzycę'' ha ha, bym może uwierzyła, jednak ciągle sobie bez żadnych podstaw wmawiał tę cukrzycę. Byłam wredna i odpisałam mu ,,nie martw się teraz są nowoczesne metody leczenia, leki itp''
Bardzo dobrze mu odpisałaś

Wrrrrrr....mam alergię na ludzi, którzy próbują brać innych na litość
__________________
Pierwsza zasada życia: nie przywiązuj się do rzeczy, miejsc i ludzi.
magnolia3107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:43   #2235
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
W sumie wiele mi nie powiedział, trochę też to wyparłam z pamięci, to było kilka lat temu. Powiedział, że "poczuł, że to nie to", ale na pytanie dlaczego nie mógł mnie o tym poinformować już nie odpowiedział. Jak pytałam o coś innego to ciągle odpowiedź była "nie wiem". Mocno to wszystko przeżywałam, ale patrząc z perspektywy czasu cieszę się, że koleś dosyć szybko okazał się dupkiem i nie straciłam z nim kilku lat życia, a jedynie kilka miesięcy.
Dokładnie, dobrze że ci więcej zdrowia nie zepsuł
Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
mój były chwalił się na czacie laskom wysyłając im zdjęcie mojego psa i auta mówiąc że to jego
__________________
07.09.2013
26.11.2014
<3 Lili <3


Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:50   #2236
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Mój ex zerwał ze mną ponad rok temu, nie podając powodu według mnie, bo jego argumentacja była żenująca - "Kocham Cie ale zasługujesz na kogoś lepszego" napisał do mnie po sylwestrze (swoją drogą na fejsie z którego mnie usunął - miał wtedy 24 lata ) życzenia z pytaniem na końcu czy dam mu szansę Rozbawił mnie
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 19:54   #2237
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
mój były chwalił się na czacie laskom wysyłając im zdjęcie mojego psa i auta mówiąc że to jego
ha ha dobry! ten mój były wysyłał zdjęcia, które mu robiłam, bo nie miał własnych zdjęć i własnego aparatu.

Cytat:
Napisane przez magnolia3107 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze mu odpisałaś

Wrrrrrr....mam alergię na ludzi, którzy próbują brać innych na litość
Ja też, zwłaszcza, że najpierw mnie olał i gdy proponowałam by ratować nasz związek to mnie wyśmiał, więc czemu miałam się przejmować jego cukrzycą. Najlepsze, że jego mama miała raka i jak już z nim nie byłam to napisał, że mama ma nawrót choroby i on DZIĘKUJE MI BARDZO! No tak, było mi przykro ale nie dam sobie wmówić, że całe zło na świecie jest przeze mnie. Zadzwoniłam wtedy do niego, by z nim pogadać, odrzucił mnie i napisał, że nie chce ze mną gadać. Ok okazało się potem, że lazł do baru jak zwykle napić się.

Potem wyszło na szczęście, że jedynie wyniki matki były słabe, to jednak na szczęście choroba nie nawróciła.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 21:34   #2238
xnatussia
Raczkowanie
 
Avatar xnatussia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 126
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Uwielbiam fejsbukowe pokazówy

Po ostatnim zerwaniu mój ex automatycznie zaczął tydzień w tydzień zasypywać fb zdjęciami z 'dyskotek' i komentarzami na zmianę z kolegami jak to było świetnie, jak oni się nie bawili, ile nie wypili itp...


Jestem nim nadal (bez pytań proszę), wytłumaczył to, że musiał się 'odchamić' i odreagować po rozstaniu.. Dla mnie do dziś to strasznie szczeniacka akcja.
__________________


"Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność."

xnatussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 07:01   #2239
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez xnatussia Pokaż wiadomość
Po ostatnim zerwaniu mój ex automatycznie zaczął tydzień w tydzień zasypywać fb zdjęciami z 'dyskotek' i komentarzami na zmianę z kolegami jak to było świetnie, jak oni się nie bawili, ile nie wypili itp...


Jestem nim nadal (bez pytań proszę), wytłumaczył to, że musiał się 'odchamić' i odreagować po rozstaniu.. Dla mnie do dziś to strasznie szczeniacka akcja.
mój były robił tak samo. Z tym, że nadal jest moim byłym.

Aaaa.. i jeszcze kiedyś w jakimś barze usłyszała jak mnie obgaduje z kolegami (już jako były), oczywiście kiedy się dowiedziałam, poprosiłam go by zachował się jak facet z jajami i jak już mnie obgaduje, to niech nie robi tego przy mojej kuzynce. A on do mnie "No co, było mi smutno, musiałem powiedzieć na Ciebie kilka brzydkich słów. Ale... w sumie już możemy znowu się spotykać"
No dzięki Łaskawco

Edytowane przez 201604200942
Czas edycji: 2014-01-23 o 07:08
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 07:06   #2240
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
mój były robił tak samo. Z tym, że nadal jest moim byłym


Mój dorosły, wtedy 28 letni ex robił dokładnie to samo. Ale on ogólnie jest burak ukrywający się za facjatą intelektualisty, więc
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 09:27   #2241
lupin
Raczkowanie
 
Avatar lupin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 140
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Jeszcze jeden mój ex, z którym byłam jakieś 1,5 roku na przełomie gimnazjum/liceum:

Przy każdej nawet błahej kłótni ze mną zrywał. Ja młoda, głupia, za każdym razem płakałam i go błagałam a on z łaską "wracał" do mnie następnego dnia.
Dodatkowo wszystkie moje koleżanki uważał za głupie i brzydkie, co ciągle podkreślał. Nic mu żadna nie zrobiła, ale wystarczyło, że ją zobaczył i już wiedział że nie powinnam się z nią spotykać.
Nawet jeśli jakąś od biedy tolerował, to robił wielką aferę, gdy chciałam się z nią spotkać. To z nim miałam spędzać cały czas. Bałam mu się powiedzieć nawet, że jadę następnego dnia na zakupy. Nawet gdy wyjechał do rodziny, to musiałam być non stop pod telefonem i z nim rozmawiać po 2 h. Najgorzej jednak było jak ja wyjechałam na wieś na wielkanoc. Byłam tam raptem 3 dni, chciałam się spotkać ze starymi znajomymi, spędziłam z nimi pół dzieciństwa, potem każdy się porozjeżdżał i już się nie widywaliśmy, a wiadomo na święta każdy zjechał do domu. Mój ex zrobił wielką awanturę. Gdy postawiłam na swoim to dzwonił do mnie przez cały czas gdy z nimi byłam (2h) bo on akurat TYLKO teraz może rozmawiać (nie minutę czy dwie - najlepiej co najmniej pół h) Jak ja mogę nie chcieć? To znajomi są ważniejsi niż on? Gdy z nim zerwałam to wkręcał mi, że ma raka żebym do niego wróciła.
Typowy despota, który uważa, że jesteś jego właśnością. Mój pierwszy facet taki był. Wtedy ciężko wzdychałam i to znosiłam kilka miesięcy, bo byłam młoda, głupia i przekonana, że widać tak właśnie wyglądają związki, tzn. facet strzela focha co drugi dzień o byle co. Love is pain Najgorsze, że byłam na tyle naiwna, że do niego wróciłam i wtedy już kompletnie mu odwaliło, bo skoro raz zerwałam, to mogę zrobić to po raz drugi i robił mi wyrzuty, że na rowerze jeżdżę, że nie odpisuję od razu na smsy, że poszłam się w 18stkę napić ze znajomymi, w ogóle że się spotykam ze znajomymi, których znam od kilku lat, bo mają zły wpływ na mnie, że gadam z facetami, z którymi chodzę do klasy itp itd Po drugim zerwaniu znowu wielki foch, bo przecież prawdziwy skarb z niego, jak ja mogłam zerwać, jego przyjaciel też mi smski pisał, że straciłam wspaniałego chłopaka (i że bynajmniej on nie stracił wspaniałej dziewczyny). Kilka dni po zerwaniu wyskoczyłam na kawę ze znajomym, akurat się złożyło, że widział nas ten cały przyjaciel mojego już byłego i zaraz zaczęły się oskarżenia, że go zdradziłam i zostawiłam dla innego. Niezły cyrk.
__________________
"Najpamiętliwszą chwilą w życiu kobiety jest chwila zapomnienia."
lupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:02   #2242
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Mój były żeby wyrwać fajne laski udaje światowego, mówi gdzie to on nie był i opowiada o swojej miłości do języków obcych (słowa nawet po angielsku nie potrafi powiedzieć)
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:46   #2243
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

mój były (ten sam co wysyłał laskom foty z moim psem i autem) opowiadał naszym wspólnym znajomym jaka to ja zla jestem, że on mi płacił połowę za mieszkanie i rachunki (nieprawda moi dziadkowie płacili za to mieszkanie, gorsza nie dołozył), że dał mi na części do auta (sama zapłaciłam za wszystko), przy okazji ukradł mi 1500zł i na koniec jeszcze opowiedział rzewną historyjkę o tym, że byłam z nim w ciąży i usunęłam (co oczywiście było nieprawdą)

jak to wszystko usłyszałam to ręce mi opadły i nie tylko
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2014-01-23 o 12:48
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:11   #2244
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

że się ludzie nie wstydzą takich kłamstw opowiadać wspólnym znajomym. toż to wiadomo, że prędzej czy później przekręt wyjdzie na jaw i się kwas zrobi.

myślałam, że tylko mój eks ma taką fantazję odnośnie naszego związku czy kontaktów. a to jakaś choroba zakaźna chyba jest.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 14:37   #2245
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Od momentu jak go rzuciłam widzę, że jego aktywność na facebooku wzrosła o jakieś 500 % i daje posty publicznie bym może ja widziała jak mu dobrze i jak mu ludzie komentują jego załosne wpisy...
Cytat:
Napisane przez xnatussia Pokaż wiadomość
Po ostatnim zerwaniu mój ex automatycznie zaczął tydzień w tydzień zasypywać fb zdjęciami z 'dyskotek' i komentarzami na zmianę z kolegami jak to było świetnie, jak oni się nie bawili, ile nie wypili itp...
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


Mój dorosły, wtedy 28 letni ex robił dokładnie to samo. Ale on ogólnie jest burak ukrywający się za facjatą intelektualisty, więc
Haha, mój ex TO SAMO. Po pięć postów dziennie.
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 15:45   #2246
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
mój były (ten sam co wysyłał laskom foty z moim psem i autem) opowiadał naszym wspólnym znajomym jaka to ja zla jestem, że on mi płacił połowę za mieszkanie i rachunki (nieprawda moi dziadkowie płacili za to mieszkanie, gorsza nie dołozył), że dał mi na części do auta (sama zapłaciłam za wszystko), przy okazji ukradł mi 1500zł i na koniec jeszcze opowiedział rzewną historyjkę o tym, że byłam z nim w ciąży i usunęłam (co oczywiście było nieprawdą)

jak to wszystko usłyszałam to ręce mi opadły i nie tylko

Żenada, takie pierdoły wymyślać o ciąży, której nie było.

Mój były zwykł mi mówić na koniec, że zobaczę, że znajdę sobie faceta gorszego niż on i potem będę żałować, bo zawsze tak jest, jego była też została sama z dzieckiem bla bla bla .

taaaaa jakbym ja od razu po rozstaniu z nim poleciała na hura szukać innego faceta, zwłaszcza po przejściach z nim.

wypisywał do mnie sms-y (po pijaku pewnie), że ,,czas jest najlepszym sędzią'' ha ha lub pisał, że byłam z nim dla kasy (jakiej kasy?)
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 16:02   #2247
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Żenada, takie pierdoły wymyślać o ciąży, której nie było.

Mój były zwykł mi mówić na koniec, że zobaczę, że znajdę sobie faceta gorszego niż on i potem będę żałować, bo zawsze tak jest, jego była też została sama z dzieckiem bla bla bla .

taaaaa jakbym ja od razu po rozstaniu z nim poleciała na hura szukać innego faceta, zwłaszcza po przejściach z nim.

wypisywał do mnie sms-y (po pijaku pewnie), że ,,czas jest najlepszym sędzią'' ha ha lub pisał, że byłam z nim dla kasy (jakiej kasy?)
Chyba byłyśmy z tym samym bo też to zawsze słyszałam od niego Mówił, że już nie znajdę nigdzie takiego cierpliwego, że rzekomo jestem egoistyczna i nikt już niie będzie tego znosił tak jak on. No ciekawe
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 16:54   #2248
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Oooo, a propos 'pokazówy' mój były po rozstaniu niby przez pomyłkę parę razy wysyłał sms'y do mnie zamiast do którejś ze swoich nowych dziewczyn Jedna się nawet z zagranicy znalazła, bo wiadomość w obcym języku
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 16:55   #2249
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

to chyba był też mój były bo mi nie dość, że mówił to samo to wzbogacał swoją wypowiedź o "kto by chciał takie wredne babsko z takim trudnym charakterem" ...


(*) miał pecha bo się znalazł który chciał
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 17:14   #2250
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez giselle2504 Pokaż wiadomość
Oooo, a propos 'pokazówy' mój były po rozstaniu niby przez pomyłkę parę razy wysyłał sms'y do mnie zamiast do którejś ze swoich nowych dziewczyn Jedna się nawet z zagranicy znalazła, bo wiadomość w obcym języku
Do mnie tak samo! "Jestem już gotowy, przyjechać po Ciebie Mała?" po dosłownie kilku sekundach : "Oj nie tutaj" Oczywiście nie muszę mówić, że takie numery zdarzały się średnio raz w tygodniu?
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-13 23:17:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.