Śmierć Magdaleny Żuk - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-14, 20:01   #2251
hersylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
Nie, ale pewnie byl dobrze platny.
Bardzo to nieładne.
Poza tym może wcale nie był płatny, chcieli obalić tezę, że miała coś z psychiką i pomóc w śledztwie. Nieładnie liczyć cudze pieniądze.
hersylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 20:33   #2252
asos_
Zakorzenienie
 
Avatar asos_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 606
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
Nie, ale pewnie byl dobrze platny.
__________________
Ubrania i kosmetyki
asos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 20:45   #2253
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
To ze nie ogladaja nagran rozumiem, nie kazdy by chcial, to jest dla nich bardzo ciezkie. Co do wywiadu nie ocenialabym, raczej mysle, ze sa jak pisalam ulegli, malo asetywni dlatego nie zapytali corki gdzie jedzie ani moze nie umieli odmowic dziennikarzowi. Moze taki maja charakter.

Może.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 20:48   #2254
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez hersylia Pokaż wiadomość
Bardzo to nieładne.
Poza tym może wcale nie był płatny, chcieli obalić tezę, że miała coś z psychiką i pomóc w śledztwie. Nieładnie liczyć cudze pieniądze.
Może nie był. A może był.
Nic nikomu nie liczę, luzuj.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 20:49   #2255
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez hersylia Pokaż wiadomość
Bardzo to nieładne.
Poza tym może wcale nie był płatny, chcieli obalić tezę, że miała coś z psychiką i pomóc w śledztwie. Nieładnie liczyć cudze pieniądze.
W wywiadzie tv???
Nieładnie też mówić o tym, że pożyczyli córce pieniądze i dali pieniądze koledze chłopaka. Coś tam mówili jeszcze chyba? do ubezpieczyciela, że zapłacą połowę kwoty za sprowadzenie córki.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 20:54   #2256
farfala
Rozeznanie
 
Avatar farfala
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Wiadomości: 955
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Jeszcze jednej rzeczy nie rozumiem.
W wywiadzie rodzice mówili, że chcieli pomocy w sprawie sprowadzenia Magdy do Polski i zgłosili się do ambasady, która odesłała ich do ubezpieczyciela, a ten do biura.

No i co jakie było stanowisko biura? Było to gdzieś powiedziane? Zgłosili się tam w ogóle? No bo generalnie Rainbow powinno chyba zależeć na tym, żeby sprowadzić tak bardzo problemową turystkę do Polski i mieć ją kolokwialnie mówiąc z głowy. Dlaczego więc pojechali na własną rękę, a właściwie wysłali tego całego dziwnego Maćka?
__________________
Smutno jest, gdy resztkami złudzeń Duszę podpartą,
Rozum uświadomić musi, że.... nie było warto.
farfala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 20:57   #2257
hersylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

nie wiem, co to za pytania, to już nie plotki tylko magiel
hersylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-14, 21:02   #2258
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez hersylia Pokaż wiadomość
nie wiem, co to za pytania, to już nie plotki tylko magiel
czytałaś ten wątek od początku? magiel zaczął się już o wiele, wieeeele wcześniej.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 21:04   #2259
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Jeszcze jednej rzeczy nie rozumiem.
W wywiadzie rodzice mówili, że chcieli pomocy w sprawie sprowadzenia Magdy do Polski i zgłosili się do ambasady, która odesłała ich do ubezpieczyciela, a ten do biura.

No i co jakie było stanowisko biura? Było to gdzieś powiedziane? Zgłosili się tam w ogóle? No bo generalnie Rainbow powinno chyba zależeć na tym, żeby sprowadzić tak bardzo problemową turystkę do Polski i mieć ją kolokwialnie mówiąc z głowy. Dlaczego więc pojechali na własną rękę, a właściwie wysłali tego całego dziwnego Maćka?
Przecież miała załatwiony wczesniejszy samolot powrotny, na pokład ktorego nie została wpuszczona ze względu na jej zły stan. Teleportować ją mieli czy co?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 21:08   #2260
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez hersylia Pokaż wiadomość
nie wiem, co to za pytania, to już nie plotki tylko magiel
Dywagacje, jak moje, Twoje i wszystkich tutaj. Akurat rozmowa o rodzicach zawiera najwięcej faktów, bo najwięcej się udzielili medialnie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 21:45   #2261
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Widzialyscie nagrania z drugiego szpitala? Sa nowe i nie pokazuja jednoznacznie ich winy, ale sa dziwne. Nadal jest tam duzo facetow i nie kazdy w kitlu. Jak na raczej nieduze szpitale to dziwne. Magdalena zostaje przywieziona i nie jest niczym zabezpieczona, mimo ze przeciez byla w zlym stanie. Jak nogi zlamane w 3 miejscach moga byc ugiete? Tutaj sa. Czemu nie chca pokazac sledczym nagrania sprzed jej pokoju? Gdyby nie mieli nic do ukrycia, to raczej nie byloby z tym problemu.

Jezeli chodzi o poprzednie filmiki, to nadal zastanwiaja mnie Ci zwyczajnie ubrani faceci, jeden ktory jakby specjalnie zaslanial Magde, by nie byla tak widoczna na kamerach i nerwowo odwracajacy sie do tylu tutaj pytanie dlaczego czy przypadkiem czy patrzy moze czy kamera to pokaze?
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-14, 21:58   #2262
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Widzialyscie nagrania z drugiego szpitala? Sa nowe i nie pokazuja jednoznacznie ich winy, ale sa dziwne. Nadal jest tam duzo facetow i nie kazdy w kitlu. Jak na raczej nieduze szpitale to dziwne. Magdalena zostaje przywieziona i nie jest niczym zabezpieczona, mimo ze przeciez byla w zlym stanie. Jak nogi zlamane w 3 miejscach moga byc ugiete? Tutaj sa. Czemu nie chca pokazac sledczym nagrania sprzed jej pokoju? Gdyby nie mieli nic do ukrycia, to raczej nie byloby z tym problemu.

Jezeli chodzi o poprzednie filmiki, to nadal zastanwiaja mnie Ci zwyczajnie ubrani faceci, jeden ktory jakby specjalnie zaslanial Magde, by nie byla tak widoczna na kamerach i nerwowo odwracajacy sie do tylu tutaj pytanie dlaczego czy przypadkiem czy patrzy moze czy kamera to pokaze?
w polskich szpitalach nie zawsze lekarze czy pielęgniarze chodzą w kitlach, dlaczego więc egipskich się tak wszyscy czepiają?

wiemy na 100%, że mają/mieli jakąś kamerę przed jej pokojem?

czy zawsze złamania nogi przeszkadzają w jej uginaniu?
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 22:13   #2263
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez hersylia Pokaż wiadomość
nie wiem, co to za pytania, to już nie plotki tylko magiel

To wizazowe CSI...
Zadziwiające jak nie znając tych osób i ich relacji w związku wizazanki potrafią idealnie określić poziom toksyczności i desperacji oraz rozbijać na atomy czyjeś życie.
Zamiast skupić się na istocie sprawy to trzeba się powymądrzać: jak ona mogła jechać sama, desperatka, ja bym się wkurzyła jakby mi Tz taka niespodziankę zrobił, itp.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 22:25   #2264
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
To wizazowe CSI...
Zadziwiające jak nie znając tych osób i ich relacji w związku wizazanki potrafią idealnie określić poziom toksyczności i desperacji oraz rozbijać na atomy czyjeś życie.
Zamiast skupić się na istocie sprawy to trzeba się powymądrzać: jak ona mogła jechać sama, desperatka, ja bym się wkurzyła jakby mi Tz taka niespodziankę zrobił, itp.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie rozumiem skupienia się na takich rzeczach i roztrząsania przez kilkanaście postów podejścia jej rodziców, urlopu Markusa czy innych rzeczy, gdy tymczasem wychodzą co jakiś czas nowe fakty i o tym nikt nie pisze. W grupach na FB znowu jest odwrotna tendencja, więc tego też się nie da czytać, liczyłam że chociaż tutaj ludzie skupią się na sednie sprawy, będą dzielić się aktualnymi informacjami itp.

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2017-05-14 o 22:44
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 22:33   #2265
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

szanuję Wasze zdanie, ja natomiast wolę próby zrozumienia, czemu przykładowo rodzice zachowywali się tak, a nie inaczej, niż wymyślanie scenariuszy rodem z kiepskich thrillerów z liamem neesonem (jak to się działo na początku wątku) typu "pewnie przemycała w żołądku woreczki z narkotykami i jeden z nich pękł" - nooo, to na bank podchodziło pod dzielenie się aktualnymi informacjami.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 22:36   #2266
maciejl20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 23
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Ha ha ha

Serio tak trudno wpasc na to ze skoro świadkowie potwierdzili juz swoje wersje prokuraturze to nie musza tego robic w internecie zeby zadowolić np Ciebie? I zaspokoić czyjaś ciekawość czy tez coś komuś uporządkować.

Poza tym jaka byłaby Twoim zdaniem wiarygodność tych świadków dla internautów gdyby zrobili to anonimowo ?
Dopiero co zjechali turystę wypowiadającego sie anonimowo w TVN. Przeciez potwierdzał ze M zachowywała sie dziwnie, mowil ze oni chcieli jej pomoc itd i mimo ze podkreślił ze był przesłuchiwany przez policję to wszyscy okrzyknęli go oszustem bo nie pokazał twarzy i nie przedstawił się.
Nie komuś coś uporzadkować tylko opinii publicznej...
Czy ty masz jakiś problem z rozumieniem tekstu?
Jak sie ujawni świadek i powie w tv że Markus mówi prawde to do jasnej anielki nie bedzie już anonimowy...a jak zrobi to w ciemności jak to lubia telewizje to bedzie to ...ściema.
Zatem nie, nie mówiłem że ma sie świadek ujawnić, tylko że skoro Ziobro czy inny koleś i tak zabiera głos mógłby powiedzieć coś konkretnego, bo jakby to prokuratura przyznała to nikt by nie watpił i nie czepiał sie braku nazwiska w tv itd.
Chyba że fakt że Magda faktycznie kupiła te bilety albo faktycznie jakoś załatwiła urlop Markusowi ,ma jakikolwiek wpływ na śledztwo...
To w co była ubrana też ma wpływ na śledztwo i jest ściśle tajne?
Zaiste rozbawiłaś mnie, jedni uważaja że wszystko powinna im prokuratura mówić, inni z kolei twierdza że kolor butów ofiary oraz to jak załatwiła urlop chłopakowi to tajemnica śledztwa.
lol
sprawa tymczasem jest banalna: albo koleś maczał w tym palce albo nie, jak nie znajda nic odnośnie tego że to on ja tam wysłał to spokojnie moga 100% tego puścić w tv bo to nie bedzie miało zwiazku ze śledztwem...kumasz?
zatem jak ma świadków którzy na żywo gadali z Magda i potwierdzaja wersje Markusa tzn że alibi gościa jest niezachwiane.
a wtedy ujawnienie tego że ma alibi nie wpływa na śledztwo.
zatem paradoks polega na tym że im dłużej prokuratura siedzi cicho tym wieksza szansa że Markusik dostanie przydział w ciepłej celi...
maciejl20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 22:46   #2267
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
szanuję Wasze zdanie, ja natomiast wolę próby zrozumienia, czemu przykładowo rodzice zachowywali się tak, a nie inaczej, niż wymyślanie scenariuszy rodem z kiepskich thrillerów z liamem neesonem (jak to się działo na początku wątku) typu "pewnie przemycała w żołądku woreczki z narkotykami i jeden z nich pękł" - nooo, to na bank podchodziło pod dzielenie się aktualnymi informacjami.
Wg mnie zarówno scenariusze jak i próby zrozumienia czyjegoś zachowania, są w tym przypadku na podobnym poziomie absurdu Nie znamy ani rodziców ani Markusa, więc możemy spekulować, tak samo z tym co się stało w Egipcie. Do tego dodajmy media i sposób w jaki przedstawiają sprawę i łatwo dojść do konkluzji, że w sumie wiemy niewiele. Mi akurat jest jakoś prościej rozmawiać o możliwych scenariuszach tego, co się stało niż o zachowaniu ludzi, których nie znam
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 22:55   #2268
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez maciejl20 Pokaż wiadomość
Nie komuś coś uporzadkować tylko opinii publicznej...
Czy ty masz jakiś problem z rozumieniem tekstu?
Jak sie ujawni świadek i powie w tv że Markus mówi prawde to do jasnej anielki nie bedzie już anonimowy...a jak zrobi to w ciemności jak to lubia telewizje to bedzie to ...ściema.
Zatem nie, nie mówiłem że ma sie świadek ujawnić, tylko że skoro Ziobro czy inny koleś i tak zabiera głos mógłby powiedzieć coś konkretnego, bo jakby to prokuratura przyznała to nikt by nie watpił i nie czepiał sie braku nazwiska w tv itd.
Chyba że fakt że Magda faktycznie kupiła te bilety albo faktycznie jakoś załatwiła urlop Markusowi ,ma jakikolwiek wpływ na śledztwo...
To w co była ubrana też ma wpływ na śledztwo i jest ściśle tajne?
Zaiste rozbawiłaś mnie, jedni uważaja że wszystko powinna im prokuratura mówić, inni z kolei twierdza że kolor butów ofiary oraz to jak załatwiła urlop chłopakowi to tajemnica śledztwa.
lol
sprawa tymczasem jest banalna: albo koleś maczał w tym palce albo nie, jak nie znajda nic odnośnie tego że to on ja tam wysłał to spokojnie moga 100% tego puścić w tv bo to nie bedzie miało zwiazku ze śledztwem...kumasz?
zatem jak ma świadków którzy na żywo gadali z Magda i potwierdzaja wersje Markusa tzn że alibi gościa jest niezachwiane.
a wtedy ujawnienie tego że ma alibi nie wpływa na śledztwo.
zatem paradoks polega na tym że im dłużej prokuratura siedzi cicho tym wieksza szansa że Markusik dostanie przydział w ciepłej celi...
pardą, że się wtrącę, ale niestety nie rozumiesz chyba pewnej podstawowej sprawy. z punktu widzenia śledczych - im mniej opinia publiczna wie, tym lepiej dla śledztwa.
1) w szczególności jak najmniej powinien wiedzieć potencjalny sprawca. jak się dowie, co mówią świadkowie, będzie mógł tak zmienić swoje zeznania, żeby siebie wybielić, mówiąc jednocześnie rzeczy zgodne z zeznaniami świadków.
2) umysł ludzki niestety lubi płatać figle swojemu właścicielowi. świadek coś gdzieś przeczyta kilka razy, a potem podczas składania zeznać bezwiednie zmieni jakieś szczegóły bądź wręcz powtórzy to, co przeczytał, sądząc, że przekazuje jedynie swoje wspomnienia.
3) czasami gdy o sprawie robi się cicho, sprawca nabiera zbytniej pewności siebie i jest większa szansa, że powinie mu się noga.
4) umarł człowiek, być może stała się tej dziewczynie duża krzywda. to nie jest serial na tvnie, to nie jest coś, co ma być rozrywką mas czy pożywką dla ludzi, którzy się w życiu nudzą i chwytają się każdej sensacji, byle tylko coś się działo i mieli o czym rozmawiać z innymi nudzącymi się ludźmi. prokuratura to nie super express, nie zależy im na czytalności czy oglądalności. deal with it.

tak więc nie, śledczy nie powinni spowiadać się opinii publicznej, chyba że liczą na jakąś prowokację w stylu mówią, że są blisko rozwiązania sprawy i patrzą, który z podejrzanych popełni błąd.

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wg mnie zarówno scenariusze jak i próby zrozumienia czyjegoś zachowania, są w tym przypadku na podobnym poziomie absurdu Nie znamy ani rodziców ani Markusa, więc możemy spekulować, tak samo z tym co się stało w Egipcie. Do tego dodajmy media i sposób w jaki przedstawiają sprawę i łatwo dojść do konkluzji, że w sumie wiemy niewiele. Mi akurat jest jakoś prościej rozmawiać o możliwych scenariuszach tego, co się stało niż o zachowaniu ludzi, których nie znam
ale czy wymyślanie możliwych scenariuszy nie bazuje na dywagacjach dotyczących zachowania Magdy? której nikt z nas nie znał? było już o jej związku, o sile uczucia i potencjalnej toksyczności, było o zachowaniach ludzi w obu szpitalach, o zachowaniach mieszkańców miasta, w którym przebywała Magda, cała masa wypowiedzi dotyczyła zachowania rezydenta, którego nikt z nas przecież nie zna. czy chcesz tego czy nie - cały czas rozmawiamy o zachowaniach ludzi, których nie znamy. ba, na tym polega praca prokuratury. nie zawsze ma się potrzebne dowody i fakty podane na tacy, to nie zawsze jest gra w łączenie kropek.

czy wcześniej również zgłaszałaś obiekcje w sprawie kierunku, w którym zmierzają rozmowy w tym wątku? naprawdę uważasz za więcej wnoszące dyskusje pokroju tych o woreczkach narkotyków w żołądku?

ponadto zauważ, że tytuł wątku nie brzmi: śmierć Magdaleny Żuk - dzielimy się najnowszymi niusami.

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2017-05-14 o 22:56
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 22:59   #2269
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Zamiast skupić się na istocie sprawy to trzeba się powymądrzać: jak ona mogła jechać sama, desperatka, ja bym się wkurzyła jakby mi Tz taka niespodziankę zrobił, itp.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Istota sprawy nie wymagałaby kilkunastu stron pisania, w którym bierzesz udział i Ty i ja i masę innych ludzi, bo to forum plotkowe, a Ty zakładasz, że piszesz mądrzej/lepiej...
Istota sprawy jest taka, że Magdalena Żuk nie żyje.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-14, 23:05   #2270
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Istota sprawy nie wymagałaby kilkunastu stron pisania, w którym bierzesz udział i Ty i ja i masę innych ludzi, bo to forum plotkowe, a Ty zakładasz, że piszesz mądrzej/lepiej...
Istota sprawy jest taka, że Magdalena Żuk nie żyje.
żeby było śmieszniej, to cytowana przez Ciebie koleżanka chyba nie zdaje sobie sprawy, że na tego typu pytania (czyli np. "jak ona mogła jechać sama?") musi również odpowiedzieć sobie prokuratura. tak to niestety wygląda, bo denat nie zawsze zostawia liścik z opisem wszystkich okoliczności swojej śmierci. prokuratura najpierw wymyśla wszystkie możliwe scenariusze, a potem je sukcesywnie eliminuje, aż zostaje im ten jeden właściwy.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 23:20   #2271
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Istota sprawy nie wymagałaby kilkunastu stron pisania, w którym bierzesz udział i Ty i ja i masę innych ludzi, bo to forum plotkowe, a Ty zakładasz, że piszesz mądrzej/lepiej...
Istota sprawy jest taka, że Magdalena Żuk nie żyje.

Nigdzie nie napisałam, ze pisze mądrzej czy lepiej.
Nie mam teorii na ten temat, dla spokoju rodziny życzę im, aby sprawa została jak najszybciej rozwiązana a sprawcy/sprawca ukarany. Sądziłam ze prędzej stad dowiem się czy już wiadomo co tak naprawdę wydarzyło się w Egipcie, ponieważ to z tego wątku dowiedziałam się o śmierci Magdaleny, w tv wtedy nie było o tym ani słowa. Kiedy wątek się rozkręcił, dopiero w tv była mała wzmianka o śmierci Polki w Egipcie, nic więcej. Udzieliłam się tu teraz bo poraziły mnie niektóre wpisy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
żeby było śmieszniej, to cytowana przez Ciebie koleżanka chyba nie zdaje sobie sprawy, że na tego typu pytania (czyli np. "jak ona mogła jechać sama?") musi również odpowiedzieć sobie prokuratura. tak to niestety wygląda, bo denat nie zawsze zostawia liścik z opisem wszystkich okoliczności swojej śmierci. prokuratura najpierw wymyśla wszystkie możliwe scenariusze, a potem je sukcesywnie eliminuje, aż zostaje im ten jeden właściwy.

Ok, prokuratura się tym zajmie, to jest oczywiste. Ale dywagacje na wizażu czy fb od : jak ona mogła sama pojechać, do: pchała się sama do Egiptu to sama jest sobie winna, nikomu życia nie zwrócą.
Tacy po prostu wszyscy jasnowidze, pojechała sama to WIADOMO ze tak się to skończy...Jakby wiedziała, to by nie pojechała.
Z boku łatwo oceniać, ale mleko się wylało, co się stało to sie nie odstanie, a roztrząsanie w tej sytuacji czy ona była bluszczem/toksykiem/desperatka jest moim zdaniem nie na miejscu.
Dopiero był rzut na Karolinę Piasecka, ze czemu tyle lat się pozwalała bić i poniżać zamiast od razu odejść, zamiast skupić się na tym ze wreszcie się odważyła, czy za późno czy nie? lepiej późno niż wcale.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 23:21   #2272
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez maciejl20 Pokaż wiadomość
Nie komuś coś uporzadkować tylko opinii publicznej...
Czy ty masz jakiś problem z rozumieniem tekstu?
Jak sie ujawni świadek i powie w tv że Markus mówi prawde to do jasnej anielki nie bedzie już anonimowy...a jak zrobi to w ciemności jak to lubia telewizje to bedzie to ...ściema.
Zatem nie, nie mówiłem że ma sie świadek ujawnić, tylko że skoro Ziobro czy inny koleś i tak zabiera głos mógłby powiedzieć coś konkretnego, bo jakby to prokuratura przyznała to nikt by nie watpił i nie czepiał sie braku nazwiska w tv itd.
Chyba że fakt że Magda faktycznie kupiła te bilety albo faktycznie jakoś załatwiła urlop Markusowi ,ma jakikolwiek wpływ na śledztwo...
To w co była ubrana też ma wpływ na śledztwo i jest ściśle tajne?
Zaiste rozbawiłaś mnie, jedni uważaja że wszystko powinna im prokuratura mówić, inni z kolei twierdza że kolor butów ofiary oraz to jak załatwiła urlop chłopakowi to tajemnica śledztwa.
lol
sprawa tymczasem jest banalna: albo koleś maczał w tym palce albo nie, jak nie znajda nic odnośnie tego że to on ja tam wysłał to spokojnie moga 100% tego puścić w tv bo to nie bedzie miało zwiazku ze śledztwem...kumasz?
zatem jak ma świadków którzy na żywo gadali z Magda i potwierdzaja wersje Markusa tzn że alibi gościa jest niezachwiane.
a wtedy ujawnienie tego że ma alibi nie wpływa na śledztwo.
zatem paradoks polega na tym że im dłużej prokuratura siedzi cicho tym wieksza szansa że Markusik dostanie przydział w ciepłej celi...
To chyba Ty masz problem z czytaniem. Prokuratura nie jest od tego zeby zaspokajać chciejstwo opinii publicznej. Ty naprawdę tego nie kumasz?? Oni dopóki trwa śledztwo nie musza nic podawać do wiadomości nudzących się internautów. No ale nie bede Ci tego tłumaczyć bo przeciez juz nawet masz plan co im wolno przekazywać a co nie.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
pardą, że się wtrącę, ale niestety nie rozumiesz chyba pewnej podstawowej sprawy. z punktu widzenia śledczych - im mniej opinia publiczna wie, tym lepiej dla śledztwa.
1) w szczególności jak najmniej powinien wiedzieć potencjalny sprawca. jak się dowie, co mówią świadkowie, będzie mógł tak zmienić swoje zeznania, żeby siebie wybielić, mówiąc jednocześnie rzeczy zgodne z zeznaniami świadków.
2) umysł ludzki niestety lubi płatać figle swojemu właścicielowi. świadek coś gdzieś przeczyta kilka razy, a potem podczas składania zeznać bezwiednie zmieni jakieś szczegóły bądź wręcz powtórzy to, co przeczytał, sądząc, że przekazuje jedynie swoje wspomnienia.
3) czasami gdy o sprawie robi się cicho, sprawca nabiera zbytniej pewności siebie i jest większa szansa, że powinie mu się noga.
4) umarł człowiek, być może stała się tej dziewczynie duża krzywda. to nie jest serial na tvnie, to nie jest coś, co ma być rozrywką mas czy pożywką dla ludzi, którzy się w życiu nudzą i chwytają się każdej sensacji, byle tylko coś się działo i mieli o czym rozmawiać z innymi nudzącymi się ludźmi. prokuratura to nie super express, nie zależy im na czytalności czy oglądalności. deal with it.

tak więc nie, śledczy nie powinni spowiadać się opinii publicznej, chyba że liczą na jakąś prowokację w stylu mówią, że są blisko rozwiązania sprawy i patrzą, który z podejrzanych popełni błąd.

Dziekuje
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 23:23   #2273
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam, ze pisze mądrzej czy lepiej.
Nie mam teorii na ten temat, dla spokoju rodziny życzę im, aby sprawa została jak najszybciej rozwiązana a sprawcy/sprawca ukarany. Sądziłam ze prędzej stad dowiem się czy już wiadomo co tak naprawdę wydarzyło się w Egipcie, ponieważ to z tego wątku dowiedziałam się o śmierci Magdaleny, w tv wtedy nie było o tym ani słowa. Kiedy wątek się rozkręcił, dopiero w tv była mała wzmianka o śmierci Polki w Egipcie, nic więcej. Udzieliłam się tu teraz bo poraziły mnie niektóre wpisy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------




Ok, prokuratura się tym zajmie, to jest oczywiste. Ale dywagacje na wizażu czy fb od : jak ona mogła sama pojechać, do: pchała się sama do Egiptu to sama jest sobie winna, nikomu życia nie zwrócą.
Tacy po prostu wszyscy jasnowidze, pojechała sama to WIADOMO ze tak się to skończy...Jakby wiedziała, to by nie pojechała.
Z boku łatwo oceniać, ale mleko się wylało, co się stało to sie nie odstanie, a roztrząsanie w tej sytuacji czy ona była bluszczem/toksykiem/desperatka jest moim zdaniem nie na miejscu.
Dopiero był rzut na Karolinę Piasecka, ze czemu tyle lat się pozwalała bić i poniżać zamiast od razu odejść, zamiast skupić się na tym ze wreszcie się odważyła, czy za późno czy nie? lepiej późno niż wcale.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sie nawet z Toba zgadzam w tym poscie tylko wyjasnij mi prosze, jesli mozesz, czemu odezwalas sie w tej sprawie w odpowiedzi na dyskusje o zachowaniu rodzicow, a nie jak wczesniej robiono z niej narkomanke badz luksusowa prostytutke?
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 23:50   #2274
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam, ze pisze mądrzej czy lepiej.
Nie mam teorii na ten temat, dla spokoju rodziny życzę im, aby sprawa została jak najszybciej rozwiązana a sprawcy/sprawca ukarany. Sądziłam ze prędzej stad dowiem się czy już wiadomo co tak naprawdę wydarzyło się w Egipcie, ponieważ to z tego wątku dowiedziałam się o śmierci Magdaleny, w tv wtedy nie było o tym ani słowa. Kiedy wątek się rozkręcił, dopiero w tv była mała wzmianka o śmierci Polki w Egipcie, nic więcej. Udzieliłam się tu teraz bo poraziły mnie niektóre wpisy.
Rodzina raczej spokoju nie oczekiwała występując w mediach bardzo szybko po śmierci Magdy.
W sprawie tego pogrubionego cytowanego to oczywiście żartujesz . To jest forum plotkowe.
Nie wiem co porażającego było w moich wpisach?
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 23:56   #2275
hersylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

zachowanie rodziców nie ma w tym przypadku nic do rzeczy. Roztrząsanie cudzych spraw rodzinnych wydaje mi się, zwłaszcza w takiej sytuacji, bardzo nie na miejscu.
Poza tym istnieje nikła możliwość, że mogą to przeczytać. A już i tak na pewno wyrzucają sobie wszystko, jak to rodzice. Więc z delikatności pomińmy takie dyskusje. Mnie to bardzo razi.
hersylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 23:58   #2276
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez hersylia Pokaż wiadomość
zachowanie rodziców nie ma w tym przypadku nic do rzeczy. Roztrząsanie cudzych spraw rodzinnych wydaje mi się, zwłaszcza w takiej sytuacji, bardzo nie na miejscu.
Poza tym istnieje nikła możliwość, że mogą to przeczytać. A już i tak na pewno wyrzucają sobie wszystko, jak to rodzice. Więc z delikatności pomińmy takie dyskusje. Mnie to bardzo razi.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 02:50   #2277
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
w polskich szpitalach nie zawsze lekarze czy pielęgniarze chodzą w kitlach, dlaczego więc egipskich się tak wszyscy czepiają?

wiemy na 100%, że mają/mieli jakąś kamerę przed jej pokojem?

czy zawsze złamania nogi przeszkadzają w jej uginaniu?
Tam gdzie bylam w szpitalach czy odwiedzic kogos itp to naprawde nie przypominam sobie nawet jednej sytuacji, by lekarz byl bez kitla. Mysle, ze to rzadkie.

Tak raczej to wiemy. W telewizji podawali, ze nagrania sprzed pokoju nie chca udostepnic, wiec je maja.

W przypadku zlaman w 3 miejscach to raczej tak.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 03:02   #2278
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Tam gdzie bylam w szpitalach czy odwiedzic kogos itp to naprawde nie przypominam sobie nawet jednej sytuacji, by lekarz byl bez kitla. Mysle, ze to rzadkie.
a ja z kolei byłam w paru szpitalach, gdzie szczególnie chirurdzy i lekarze zabiegowi latali bez kitla, bo im zawadzał. mieli na sobie natomiast takie typowe niebieskie czy tam zielone wdzianka. pielęgniarze z tego co mi wiadomo w ogóle nie noszą kitla.

Cytat:
Tak raczej to wiemy. W telewizji podawali, ze nagrania sprzed pokoju nie chca udostepnic, wiec je maja.
nie no, proszę Cię, telewizja powie wszystko, naciągnie prawdę jak się da, byle zwiększyć oglądalność. masz może jakieś wiarygodniejsze źródło? no chyba że powiedział to ktoś z policji bądź prokuratury?

Cytat:
W przypadku zlaman w 3 miejscach to raczej tak.
raczej czy na pewno? oraz o które miejsca się rozchodzi? czy jak złamiesz piszczel w trzech miejscach, to leżąc nie zegniesz nogi w kolanie?

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2017-05-15 o 03:22
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 03:47   #2279
tesu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

http://natemat.pl/207853,kolejne-biu...do-towarzystwa

http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n...mi,135544.html (jeśli ktoś uważa, że przestępstw dokonują tylko ludzie spoza UE)

Powiem tak...Pani Magda jeździła do Keni(na fb zamieściła zdjęcie)... Egipt... od rodziny pożyczała pieniądze czy tak dobrze zarabiała na szkoleniach kosmetycznych??? Coś mi nie pasuje w tym wszystkim, bo poledance to areobik-tylko czemu TRZEBA jeździć do egzotycznych kurortów, które nie zawsze mają dobrą sławę?? lub które są zagrożone atakami terrorystycznymi???

Na nagraniach widać, że kobieta jest Panicznie przerażona... nie twierdzę, że Pani Magda coś robiła... ale mogło być tak, że coś widziała i komuś ten fakt był bardzo nie na rękę... ludzie myślą, że pewne rzeczy są spontaniczne... do czasu, gdy ktoś rozpozna kogoś i zobaczy, że znajomi nie uczą się poledancu, aby uszczęśliwić swojego faceta w domowym zaciszu...w Polsce jest się bezpiecznym-ale w innym kraju już niekoniecznie...

poprzeglądać wystarczy foty na instagramach- jakaś kosmetyczka przykładowo reklamuje się jako "alternative model"i udziela porad kosmetycznych nastolatkom i starszym dziewczynom... nagle się okazuje, że identyczna dziewczyna (w innej fryzurze, ale z tym samym tatuażem oraz makijażem zasłaniającym znamiona) z innej strony to aktorka porno i tancerka w klubach nocnych, gdzie kobiety "dobrowolnie escortują" bogatych biznesmenów... i to nie jest żadna tajemnica, że właściciele klubów mają "mało przyjemnych przyjaciół"...zwłaszcza NA TYM FORUM można znaleźć porady, jak zarabiać na swoich atutach...

Mam nadzieję, że sprawa Pani Magdy zostanie wyjaśniona... chcę wierzyć, że ludzie chcą sprawiedliwości... po hejcie w tej sprawie i innych historiach tego typu wydaje mi się, że ludzie wolą zarabiać i uchodzić za cnotliwych... Może Pani Magda natknęła się na podłych przyjaciół... i nie mam na myśli jej chłopaka... taki biznes w naszym kraju... niepokoi mnie, że ten szum medialny wywołali dziennikarze, chłopcy i dziewczynki z korporacji... co robią na "wyjazdach integracyjnych"?LEPIEJ NIE PYTAĆ...
tesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 04:34   #2280
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez tesu Pokaż wiadomość
http://natemat.pl/207853,kolejne-biu...do-towarzystwa

http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n...mi,135544.html (jeśli ktoś uważa, że przestępstw dokonują tylko ludzie spoza UE)

Powiem tak...Pani Magda jeździła do Keni(na fb zamieściła zdjęcie)... Egipt... od rodziny pożyczała pieniądze czy tak dobrze zarabiała na szkoleniach kosmetycznych??? Coś mi nie pasuje w tym wszystkim, bo poledance to areobik-tylko czemu TRZEBA jeździć do egzotycznych kurortów, które nie zawsze mają dobrą sławę?? lub które są zagrożone atakami terrorystycznymi???

Na nagraniach widać, że kobieta jest Panicznie przerażona... nie twierdzę, że Pani Magda coś robiła... ale mogło być tak, że coś widziała i komuś ten fakt był bardzo nie na rękę... ludzie myślą, że pewne rzeczy są spontaniczne... do czasu, gdy ktoś rozpozna kogoś i zobaczy, że znajomi nie uczą się poledancu, aby uszczęśliwić swojego faceta w domowym zaciszu...w Polsce jest się bezpiecznym-ale w innym kraju już niekoniecznie...

poprzeglądać wystarczy foty na instagramach- jakaś kosmetyczka przykładowo reklamuje się jako "alternative model"i udziela porad kosmetycznych nastolatkom i starszym dziewczynom... nagle się okazuje, że identyczna dziewczyna (w innej fryzurze, ale z tym samym tatuażem oraz makijażem zasłaniającym znamiona) z innej strony to aktorka porno i tancerka w klubach nocnych, gdzie kobiety "dobrowolnie escortują" bogatych biznesmenów... i to nie jest żadna tajemnica, że właściciele klubów mają "mało przyjemnych przyjaciół"...zwłaszcza NA TYM FORUM można znaleźć porady, jak zarabiać na swoich atutach...

Mam nadzieję, że sprawa Pani Magdy zostanie wyjaśniona... chcę wierzyć, że ludzie chcą sprawiedliwości... po hejcie w tej sprawie i innych historiach tego typu wydaje mi się, że ludzie wolą zarabiać i uchodzić za cnotliwych... Może Pani Magda natknęła się na podłych przyjaciół... i nie mam na myśli jej chłopaka... taki biznes w naszym kraju... niepokoi mnie, że ten szum medialny wywołali dziennikarze, chłopcy i dziewczynki z korporacji... co robią na "wyjazdach integracyjnych"?LEPIEJ NIE PYTAĆ...
Bardzo...wiarygodna...teo ria...a wielokropki...daja...+10 do głebi... przemyslen....

Litosci - zamiescila jedna fote z Kenii z wakacji sprzed 2 lat. To znaczy, ze 'jezdzila do Kenii'?

Btw: gdzie tu widzisz glownie porady jak zarabiac na swoim wygladzie?
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.