Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-03, 12:13   #2251
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Jeszcze trochę poczekam bo coś mi się wydaje ze Effcia wkrotce xlasha kliknie i zda relację
Co ja widzę, jakis odkopany wątek wymiankowy?
mówisz - masz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 13:11   #2252
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Mozesz rozwinąc co dokladnie masz na mysli? Ja mam ostatnio jakies jazdy z hormonami :C więc chetnie się dowiem
trzeba wiedzieć najpierw, z którymi hormonami jest co nie tak
np. naturalnym obniżaczem prolaktyny jest roślinka zwana uroczo niepokalankiem brałam ją swego czasu w formie drażetek.
jeśli mamy problem ze zbyt dużą ilością aktywnego testosteronu (DHT) i zaczynają nam lecieć włosy z czuba głowy albo robić się zakola, to np. pestki dyni, pokrzywa i zielona herbata blokują częściowo enzym, który z testosteronu robi DHT. jak tym podziałamy, to DHT będzie mniej i tym samym objawy związane z nadmiarem DHT się uspokoją. prócz łysienia typu męskiego jest to też np. wzmożony zarost w nieporządanych okolicach u kobiet
co tam jeszcze było... aha! wierzbownica też działa jakoś na hormony, ale nie jestem pewna, czy bezpośrednio, czy też jakoś pokrętnie... ale chyba w efekcie mamy więcej któregoś hormonu żeńskiego. iiiii zdaje się czerwona koniczyna (kwiaty) - podnosi ilość żeńskich hormonów, polecana jest jako wspomagacz przy menopauzie. podobno lepsza od tych sojowych preparatów...
to tak z tego co pamiętam, a jest pewnie sporo takich cudeniek, tylko trzeba trochę pogrzebać
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 13:58   #2253
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
dzisiaj w ramach niewydawania pieniędzy nabyłam droga kupna sok z żyworódki (Alina Rose się tak na blogu zachwycała działaniem przeciwpryszczowym, że muszę spróbować na swoje okazjonalne wypryszczydła) oraz różności Cattiera, w tym maskę do włosów na bazie glinki żółtej - o - a także Ajurwedyjską terapię do włosów Orientany - KLIK - i żel do higieny intymnej BioSecure.
Acha, no i znudzona troche henną Khadi postanowiłam spróbować farby ziołowej Sante - zna któraś?


Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę przyznać, że dzięki Effci odkryłam coś cudownego.
Przynajmniej ostatnie dwa tygodnie na to wskazują. Znacznie zmniejszenie wypadania plus taka szczecinka pod palcami (czyżby to nowiutkie włosy wyrastały?).
Olejek łopianowy z papryczką stosuję wg. zalecenia. No prawie . Masuję skalp przez o.k. 10min. Na resztę włosów daję inny olej i pod folię na min. pół godzinki. Mam nadzieję, że to nie przypadek. Inne oleje powodowały u mnie nadmierne wypadanie, gdy stosowałam je na skórę głowy.
bardzo sie ciesze, ze olej Ci podpasowal dla mnie byl chyba za ciezki , albo za dlugo go trzymalam na lepetynie mam go jeszcze troche wiec potestuje twoim sposobem
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szampon ma całą masę ziółek dobrych dla włosów ja wiem, że szampon niewiele zdziała, ale tez i nie zaszkodzi......
Mała wciera toniki ziołowe z kozieradką i olej łopianowy.
Doustnie bierze drożdże w tabletkach i vitapil.

dzięki kochana, ale ani Młoda, ani ja nie wypijemy siemienia

Drożdże w tabletkach bierze, pic nie będzie....
Fajnie, że włosy doceniają Twoje wysiłki

super! Oby tak dalej działało


Co do Młodej - na efekty musimy jeszcze troche poczekac, mam nadzieję, że to wszystko pomoże - dziękuje Wam bardzo za rady
ja dodaje siemie do koktajlu owocowego albo mleko banan i jagody i jakos daje rade wypic tego glutka
Drozdzowa kuracja daje dobre efekty tylko rzeczywiscie trzeba czasu
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
zaszalałam na lawendowej szafie
pochwal sie co zakupilas

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Anula a tak obiektywnie to polecasz tego xlasha? Effa Ty prolasha masz, dobrze kojarzę? Ja ostatnio by było jak najmniejszym kosztem nakładam na rzęsy i brwi pomadke noni care. I na brwi działa rewelacyjnie, miałam w nich taką lukę gdzie żadne olejki nie pomagały a po 2 tyg smarowania na noc pomadką brwi odrosły! Rzęsy tez trochę się wzmocniły jednak w dlugości nie widzę róznicy
ja mam prolash + jedyne co zauwazylam to przyrost rzes na dlugosc niestety zageszczenia brak jak mialam dziury w rzesach tak sa nadal teraz nie maluje rzes dopoki mi nie zarosna te braki

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Jeszcze trochę poczekam bo coś mi się wydaje ze Effcia wkrotce xlasha kliknie i zda relację
Co ja widzę, jakis odkopany wątek wymiankowy?
dobre dobre chyba troche bedziesz musiala poczekac jeszcze bo najpierw musze wykonczyc prolasha i jeszcze 2 inne smarowidla ktore uzywam
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 16:14   #2254
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Mam nowe nabytki, którymi nie omieszkam się pochwalić:
1. Żel rozjasniający do mycia twarzy Lavera - bardzo delikatny żel, który doskonale zmywa makijaż
2. Krem nawilżający do twarzy Organix Cosmetix - kupiłam po wypróbowaniu próbki, kren idelanie nawilża i nie przetłuszcza, w sam raz do mojej mieszanej cery. Boski Tylko zapach nie za ładny ale szybko się
ulatnia
3. Szampon do włosów Lavera mleczko cytrynowe - bardzo dobrze myje włosy i ich nie plącze
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 19:33   #2255
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
A jakie efekty były na początku? Jestem ciekawa tego toniku, ten z azeloglicyną się niestety u mnie nie spisał
Fantastycznie wygladzil buzie, policzki byly glaciutkie jak tafla Nie wyszuszyl buzi, przyspieszal gojenie, szkoda ze przestal dzialac.

Teraz chce kliknac TEN, marka sama w sobie niezbyt naturalna, ale ten tonik sklad ma krociutki i chyba naturalny

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
taaaaaaaa....... mam mały problem z regularnością
drogie to cudo, ale działa i to naprawdę szybko i nawet jak się używa od czasu do czasu
Planuje zakup, tzn planuje ze TZ na urodziny mi je sprawi

Kupilam dzis serum arganowe z Dr Organic, na poczatku dwa lekkie silikony ( mi nie przeszkadzaja ), a na trzecim denat Zaraz potem olejek arganowy i cala masa innych dobroci, ale ten alkohol na na samym poczatku dyskwalifikuje caly produkt. Tak to jest robic zakupy bedac zmeczonym. Dobrze, ze nie uzylam, jutro zwracam
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 19:35   #2256
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Mam nowe nabytki, którymi nie omieszkam się pochwalić:
1. Żel rozjasniający do mycia twarzy Lavera - bardzo delikatny żel, który doskonale zmywa makijaż
2. Krem nawilżający do twarzy Organix Cosmetix - kupiłam po wypróbowaniu próbki, kren idelanie nawilża i nie przetłuszcza, w sam raz do mojej mieszanej cery. Boski Tylko zapach nie za ładny ale szybko się
ulatnia
3. Szampon do włosów Lavera mleczko cytrynowe - bardzo dobrze myje włosy i ich nie plącze
Szukam właśnie jakiegoś żelu. Jak pachnie?

Ze swojej strony mogę dodać, że szampon Andalau Flower and Citrus spisuję się znakomicie. Mnie nie podrażnia. Fajnie pachnie i pieni się. Dobrze myję. Nie plącze włosów!! Chyba zdradzę mój Pat&Rub regeneracja na dłużej.
Odżywka z tej serii jest lekka. Więcej nie mogę powiedzieć. Użyłam raz. Nałożyłam też swojemu dzieciątku. Efekt - piękne loczki (zamiast puchu). Nie wiem tylko czy to rozsądne. Mogłaby któraś zerknąć na skład. Małej nic nie podrażniło. Zależałoby mi na zadbaniu o jej włoski.

Aloe barbadensis juice*, aqua, helianthus annuus (sunflower) and simmondsia chinensis (jojoba) oils*, stearalkonium chloride, nigella sativa (black cumin) oil, cetyl alcohol, glyceryl stearate, chamomilla recutita (chamomile) extract*, glycine soja (soy) protein, pyrus cydonia (quince) extract, shorea stenoptera (illepe) butter, panthenol (pro-vitamin B5), hyaluronic acid, tocopherol (vitamin E), linum usitatissimum (flax) oil*, malus domestica (apple), solar vitis (grape) and vaccinium myrtillus (bilberry) fruit stem cell cultures and BioActive 8 berry complex*, aspalathus linearis (rooibos) and hibiscus rosa-sinensis extracts*†, ascorbic acid, sodium benzoate, citric acid, potassium sorbate, ethylhexylglycerin, citrus aurantium dulcis (orange) and citrus tangerina (tangerine) oils*

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-05-03 o 19:36 Powód: literówka
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 19:37   #2257
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

slyszalyscie o tym?

Bite Beauty Plumping Lip Oil

sklad:
Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Glyceryl Rosinate, Glyceryl Oleate, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Polypropanediol Dimer Dilinoleate, Organic Simmondsia Chinensis (Jojoba) See Oil, Organic Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Flavor (Natural) Aroma), Siraitia Grosvernori (Monk Fruit), Carmine (CI 75470), Red 27 (CI 45410), Mentha Piperita (Peppermint Oil), Capsicum Frutescens Fruit Extract, Trans-Resveratrol.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 20:50   #2258
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Widzę, że andalou ma coraz więcej zwolenników
Mi strasznie pasuje seria cytrynowo - słonecznikowa, ta z biotyną trochę za ciężka.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 07:17   #2259
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
slyszalyscie o tym?

Bite Beauty Plumping Lip Oil
a to u nas dostępne??? W sephorze???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 12:12   #2260
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

No niedostepne ale moze sprobuje poszukac gdzies zagranica bo jestem ciekawa
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 14:11   #2261
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
No niedostepne ale moze sprobuje poszukac gdzies zagranica bo jestem ciekawa
trzeba wysłać kogoś na zwiady. Mój mąż jedzie do Cannes na festiwal, niech nam kupi
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 14:22   #2262
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
trzeba wysłać kogoś na zwiady. Mój mąż jedzie do Cannes na festiwal, niech nam kupi
przygotowałaś mu już listę zakupową ?

effa_j
zakupiłam:
- Love2MIX Organic szampon z organicznej pomarańczy i papryczki chili,
- Natura Siberica - szampon do farbowanych (dla Mamy),
- Organiczna emulsja do twarzy z Babuszki Agrafii 50+ i 35-50 (dla siebie i dla Mamy),
- Love2MIX Organic - krem do biustu,
- Baikal Herbals - pianka do mycia twarzy - do wszystkich typów skóry
- Eco Hysteria - żel pod prysznic - cukiereczek,
- Eco Hysteria - żel pod prysznic - creamy-n-milky,
- Eco Hysteria - brazylijski scrub do ciała - Samba-mamba - energizujący,
- Naturalny ziołowy lotion do włosów - regeneracyjny (dla Mamy),
- przyprawy
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 14:39   #2263
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
przygotowałaś mu już listę zakupową ?
ech... on niestety do roboty jedzie więc jak mniemam zwiedzania sklepów nie będzie...
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
effa_j
zakupiłam:
- Love2MIX Organic szampon z organicznej pomarańczy i papryczki chili,
- Natura Siberica - szampon do farbowanych (dla Mamy),
- Organiczna emulsja do twarzy z Babuszki Agrafii 50+ i 35-50 (dla siebie i dla Mamy),
- Love2MIX Organic - krem do biustu,
- Baikal Herbals - pianka do mycia twarzy - do wszystkich typów skóry
- Eco Hysteria - żel pod prysznic - cukiereczek,
- Eco Hysteria - żel pod prysznic - creamy-n-milky,
- Eco Hysteria - brazylijski scrub do ciała - Samba-mamba - energizujący,
- Naturalny ziołowy lotion do włosów - regeneracyjny (dla Mamy),
- przyprawy
szaleństwo
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:17   #2264
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cześć
Możecie polecić mi jakiś naturalny krem, który przy okazji zamaskowałby niedoskonałości? Wydaje mi się, że byłaby to lepsza alternatywa dla podkładu, którego nie chcę używać (strasznie nie lubię się malować, nawet jak mam pryszcze) Nie wiem nawet gdzie zacząć szukać czegoś takiego.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Właśnie znalazłam coś takiego:
http://www.juicebeauty.com/store/mak...vory.html#tabs
Myślicie, że jest warte swojej ceny?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:35   #2265
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość

Właśnie znalazłam coś takiego:
http://www.juicebeauty.com/store/mak...vory.html#tabs
Myślicie, że jest warte swojej ceny?
wygląda bosko! nie wiem, jaką masz cerę, ale jak w miarę normalną, to bym na twoim miejscu zaryzykowała. skład fajniutki!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:51   #2266
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wygląda bosko! nie wiem, jaką masz cerę, ale jak w miarę normalną, to bym na twoim miejscu zaryzykowała. skład fajniutki!
Mam strasznie wrażliwą i suchą cerę z pękającymi naczynkami Na dodatek mam pełno wyprysków, kiedyś tak nie było. Nie mam pojęcia co mi się stało. Nigdy się nie malowałam ani nic nie tuszowałam, ale teraz mam tego dziadostwa coraz więcej.
Mam też problem ze znalezieniem dobrego kremu nawilżającego. Aktualnie używam kremu leczniczo-kojącego GAIA, ale nie do końca radzi sobie z moją suchą skórą. Nawilża tylko na chwilę. Mam zamiar zamówić wzmacniająco-łagodzący krem Organique, może pomoże na zaczerwienienia. Myślałam też o kremie GAIA z granatem i ylang-ylang. W opisie jest, że ma pomaga na trądzik. Może któraś z Was go miała i może mi doradzić? Ja już sama nie wiem co mam zrobić z tą swoją nieszczęsną twarzą
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:52   #2267
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
przygotowałaś mu już listę zakupową ?

effa_j
zakupiłam:
- Love2MIX Organic szampon z organicznej pomarańczy i papryczki chili,
- Natura Siberica - szampon do farbowanych (dla Mamy),
- Organiczna emulsja do twarzy z Babuszki Agrafii 50+ i 35-50 (dla siebie i dla Mamy),
- Love2MIX Organic - krem do biustu,
- Baikal Herbals - pianka do mycia twarzy - do wszystkich typów skóry
- Eco Hysteria - żel pod prysznic - cukiereczek,
- Eco Hysteria - żel pod prysznic - creamy-n-milky,
- Eco Hysteria - brazylijski scrub do ciała - Samba-mamba - energizujący,
- Naturalny ziołowy lotion do włosów - regeneracyjny (dla Mamy),
- przyprawy
bardzo ladne zakupy
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Cześć
Możecie polecić mi jakiś naturalny krem, który przy okazji zamaskowałby niedoskonałości? Wydaje mi się, że byłaby to lepsza alternatywa dla podkładu, którego nie chcę używać (strasznie nie lubię się malować, nawet jak mam pryszcze) Nie wiem nawet gdzie zacząć szukać czegoś takiego.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Właśnie znalazłam coś takiego:
http://www.juicebeauty.com/store/mak...vory.html#tabs
Myślicie, że jest warte swojej ceny?
ale cuda wynalazlas juz zaslinilam komputer ciekawe czy wysylaja do pl bo nie znalazlam info dot wysylki do europy Ja mam krem z Gaia z granatem i niestety mnie po nim wysypalo

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-05-04 o 15:58
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:00   #2268
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
bardzo ladne zakupy

ale cuda wynalazlas juz zaslinilam komputer ciekawe czy wysylaja do pl bo nie znalazlam info dot wysylki do europy
Nie mam pojęcia, ale na pewno można te kosmetyki kupić na jakiejś innej stronie, np. tu:
http://www.naturisimo.com/products_o...Juice%20Beauty
Ale akurat mojego koloru nie ma

Aha, do poprzedniego posta zapomniałam dodać, że wszystko, czego używam na pryszcze ma działanie wysuszające. Najpierw wysuszam, a potem bezskutecznie próbuję nawilżyć. To jest jak błędne koło
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:12   #2269
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
trzeba wysłać kogoś na zwiady. Mój mąż jedzie do Cannes na festiwal, niech nam kupi
koniecznie!

twoj tato poznał moje dziecię stwierdzil ze wygadana jak mama
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 16:16   #2270
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
koniecznie!

twoj tato poznał moje dziecię stwierdzil ze wygadana jak mama
no teraz to już jesteśmy normalnie jak w rodzinie
a z tą sephorą we fr to serio mogę na małża ponaciskać, jeśli jesteś zdecydowana. tylko szanse, że będzie miał czas na zakupy to tak ok 25%
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:19   #2271
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

ja bym wziela jakby bylo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 17:06   #2272
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Szukam właśnie jakiegoś żelu. Jak pachnie?

Ze swojej strony mogę dodać, że szampon Andalau Flower and Citrus spisuję się znakomicie. Mnie nie podrażnia. Fajnie pachnie i pieni się. Dobrze myję. Nie plącze włosów!! Chyba zdradzę mój Pat&Rub regeneracja na dłużej.
Odżywka z tej serii jest lekka. Więcej nie mogę powiedzieć. Użyłam raz. Nałożyłam też swojemu dzieciątku. Efekt - piękne loczki (zamiast puchu). Nie wiem tylko czy to rozsądne. Mogłaby któraś zerknąć na skład. Małej nic nie podrażniło. Zależałoby mi na zadbaniu o jej włoski.

Aloe barbadensis juice*, aqua, helianthus annuus (sunflower) and simmondsia chinensis (jojoba) oils*, stearalkonium chloride, nigella sativa (black cumin) oil, cetyl alcohol, glyceryl stearate, chamomilla recutita (chamomile) extract*, glycine soja (soy) protein, pyrus cydonia (quince) extract, shorea stenoptera (illepe) butter, panthenol (pro-vitamin B5), hyaluronic acid, tocopherol (vitamin E), linum usitatissimum (flax) oil*, malus domestica (apple), solar vitis (grape) and vaccinium myrtillus (bilberry) fruit stem cell cultures and BioActive 8 berry complex*, aspalathus linearis (rooibos) and hibiscus rosa-sinensis extracts*†, ascorbic acid, sodium benzoate, citric acid, potassium sorbate, ethylhexylglycerin, citrus aurantium dulcis (orange) and citrus tangerina (tangerine) oils*
Żel pachnie delikatnie winogronkami Kupuj, kupuj bo żel rewelka
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 17:06   #2273
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[QUOTE=bleedingsun;4063622 4]Cześć
Możecie polecić mi jakiś naturalny krem, który przy okazji zamaskowałby niedoskonałości? Wydaje mi się, że byłaby to lepsza alternatywa dla podkładu, którego nie chcę używać (strasznie nie lubię się malować, nawet jak mam pryszcze) Nie wiem nawet gdzie zacząć szukać czegoś takiego.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Kremy mają to do siebie, że bardziej wyrównują koloryt niż maskują niedoskonałości.
Może krem BB/koloryzujący plus korektor?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 17:13   #2274
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[QUOTE=mlodziudka85;406380 47]
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Cześć
Możecie polecić mi jakiś naturalny krem, który przy okazji zamaskowałby niedoskonałości? Wydaje mi się, że byłaby to lepsza alternatywa dla podkładu, którego nie chcę używać (strasznie nie lubię się malować, nawet jak mam pryszcze) Nie wiem nawet gdzie zacząć szukać czegoś takiego.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Kremy mają to do siebie, że bardziej wyrównują koloryt niż maskują niedoskonałości.
Może krem BB/koloryzujący plus korektor?
Nie przeszkadza mi, że trochę widać pryszcze, bo i tak całe życie się nie maluję (z lenistwa ). Bardziej chodzi mi o to, żeby policzki nie były takie zaczerwienione i żeby to wszystko aż tak nie rzucało się w oczy.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 19:05   #2275
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[QUOTE=mydlana_pani;406389 93]
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

Kiedyś stosowałam krem z Logony ten tonujący (ciemniejszy kolor) fajnie maskował przebarwienia i krostki. Sa dwa rodzaje tego kremu matujący do cery mieszanej z mietą i oczerem oraz róża i aloes do cery chyba normalnej. Masz też do wyboru dwa odcienie w zależności czy masz jasną czy ciemna cerę.
Wygląda interesująco i ma dobre opinie. Jak nie znajdę nic lepszego to chyba się skuszę
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-07-04 o 15:02 Powód: edycja cytatu
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 19:07   #2276
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
dziewczyny w jakich sklepach zamawiacie rosyjskie?
szukam czegoś innego niż Kalina i Bioarp, dla odmiany
Podobnie jak Effa polecam Lawendową Szafę. Ja robię u nich zakupy stacjonarnie i zawsze spędzam tam dobre 40 minut. Obsługa przemiła. http://www.lawendowaszafa24.pl/

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
azeloglicyna czyli połączenie kwasu azalainowego i glicyny to substancja aktywna zawarta również w toniku noalab - mnie ta kombinacja też bardzo pomogła, polecam szczególnie tym, którym olejki eteryczne już nie wystarczają do zwalczania aktywnego tradziku, jeśli jest się świadomym, że b3 szkodzi zwyczajnie pominęłabym ten składnik
O proszę. Czyli ten tonik mógłby być dla mnie dobry. Kilka z Was go chwaliło i był okres, że też na niego chorowałam. Teraz to w zasadzie bez sensu byłoby stosować dwa kosmetyki z tym samym składnikiem aktywnym, ale może po kuracji tym kremem, warto kontynuować terapię za pomocą toniku właśnie. Dziękuję Promolciu za oświecenie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
poniżej wcześniej kupiony micel phenome i skromne zakupy w nowym dla mnie sklepiku - iwos.pl
wysyłka błyskawiczna, bardzo fajny sklepik, całkiem świezy, ciągle coś dokładają do asortymentu
- micel phenome
- zestaw przeciw wypadaniu włosów
- zestaw sylveco, balsam dla mnie (bo poprzedni już wykończyłam), dwa kremy na prezent
Anulka, nie byłaby sobą, gdyby szamponu i odżywki nie zamówiła.

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
[/B]zakupiłam:
- Love2MIX Organic szampon z organicznej pomarańczy i papryczki chili,
- Natura Siberica - szampon do farbowanych (dla Mamy),
- Organiczna emulsja do twarzy z Babuszki Agrafii 50+ i 35-50 (dla siebie i dla Mamy),
- Love2MIX Organic - krem do biustu,
- Baikal Herbals - pianka do mycia twarzy - do wszystkich typów skóry
- Eco Hysteria - żel pod prysznic - cukiereczek,
- Eco Hysteria - żel pod prysznic - creamy-n-milky,
- Eco Hysteria - brazylijski scrub do ciała - Samba-mamba - energizujący,
- Naturalny ziołowy lotion do włosów - regeneracyjny (dla Mamy),
- przyprawy
Fajne zakupki.

Z ostatniej chwili..pisząc tego posta, przy okazji tematu dotyczacego kwasu azalainowego, postanowiłam zwiększyć intensywność jego działania i nałożyłam go punktowo...ostrzegam: nie róbcie tego w domu!!! Efekt: Cała gęba w czerwone kropki, dodatkowo na brodzie czerwona plama. hehe..ja to kocham eksperymenty

Edytowane przez jadzia_jadzia
Czas edycji: 2013-05-04 o 19:10
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 20:10   #2277
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Mam strasznie wrażliwą i suchą cerę z pękającymi naczynkami Na dodatek mam pełno wyprysków, kiedyś tak nie było. Nie mam pojęcia co mi się stało. Nigdy się nie malowałam ani nic nie tuszowałam, ale teraz mam tego dziadostwa coraz więcej.
Mam też problem ze znalezieniem dobrego kremu nawilżającego. Aktualnie używam kremu leczniczo-kojącego GAIA, ale nie do końca radzi sobie z moją suchą skórą. Nawilża tylko na chwilę. Mam zamiar zamówić wzmacniająco-łagodzący krem Organique, może pomoże na zaczerwienienia. Myślałam też o kremie GAIA z granatem i ylang-ylang. W opisie jest, że ma pomaga na trądzik. Może któraś z Was go miała i może mi doradzić? Ja już sama nie wiem co mam zrobić z tą swoją nieszczęsną twarzą
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Aha, do poprzedniego posta zapomniałam dodać, że wszystko, czego używam na pryszcze ma działanie wysuszające. Najpierw wysuszam, a potem bezskutecznie próbuję nawilżyć. To jest jak błędne koło
co do gaia to ja nie mam doświadczenia z tymi kremami, ale dziewczyny miały różne i na pewno coś podpowiedzą
zdaje się, że john masters organics ma fajne i niezapychające kremy nawilżające - możesz się zaopatrzeć w próbki po 2zł, tanio wychodzi, a posprawdzasz na własnej skórze
ja miałam okropny przesusz na początku ciąży, czerwone placki i pękająca skóra (a normalnie mam mega przetłuszcz i pryszcze) i wtedy uratował mnie krem z serii różanej martiny gebhardt. tylko to jest taki tłuścioszek. ale świetnie ukoił moją gębę w połączeniu z tonikiem z tej samej serii (tonik zostanie ze mną na dłużej, uwielbiam go )
ogólnie kremy tonujące mogą być niewystarczającym nawilżaczem na suchych partiach twojej twarzy, więc w razie czego nie bój się nałożyć najpierw nawilżacz i dopiero potem na to tonujący krem ten z logony chyba warto przetestować, bo łatwo dostępny i nie aż taki drogi
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Z ostatniej chwili..pisząc tego posta, przy okazji tematu dotyczacego kwasu azalainowego, postanowiłam zwiększyć intensywność jego działania i nałożyłam go punktowo...ostrzegam: nie róbcie tego w domu!!! Efekt: Cała gęba w czerwone kropki, dodatkowo na brodzie czerwona plama. hehe..ja to kocham eksperymenty
popaliłaś się... oj my baby to jednak lubimy eksperymentować na sobie...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 20:21   #2278
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[QUOTE=bleedingsun;4063977 8]
Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość

Wygląda interesująco i ma dobre opinie. Jak nie znajdę nic lepszego to chyba się skuszę
Zobacz jeszcze ofertę Lavery, wiem że też mają coś takiego ale osobiście nie używałam
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 20:27   #2279
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
co do gaia to ja nie mam doświadczenia z tymi kremami, ale dziewczyny miały różne i na pewno coś podpowiedzą
zdaje się, że john masters organics ma fajne i niezapychające kremy nawilżające - możesz się zaopatrzeć w próbki po 2zł, tanio wychodzi, a posprawdzasz na własnej skórze
ja miałam okropny przesusz na początku ciąży, czerwone placki i pękająca skóra (a normalnie mam mega przetłuszcz i pryszcze) i wtedy uratował mnie krem z serii różanej martiny gebhardt. tylko to jest taki tłuścioszek. ale świetnie ukoił moją gębę w połączeniu z tonikiem z tej samej serii (tonik zostanie ze mną na dłużej, uwielbiam go )
ogólnie kremy tonujące mogą być niewystarczającym nawilżaczem na suchych partiach twojej twarzy, więc w razie czego nie bój się nałożyć najpierw nawilżacz i dopiero potem na to tonujący krem ten z logony chyba warto przetestować, bo łatwo dostępny i nie aż taki drogi

popaliłaś się... oj my baby to jednak lubimy eksperymentować na sobie...
Kiedyś kupiłam sobie ponad 20 próbek JMO, uwielbiam tę firmę Mam filtr mineralny i bardzo go lubię Rzeczywiście kremy mnie nie zapychały, najbardziej podobał mi się ten z japońską mandarynką, ale niestety jest straaasznie drogi To dziwne, bo chyba bardziej opłaca się kupować próbki niż normalne opakowanie kremu...

Znalazłam jeszcze krem tonujący firmy Living Nature, niestety jest dość drogi, ale nie przeczytałam o nim żadnej złej opinii.

Macie może jakieś doświadczenia z perłowym korektorem Logona? Chciałabym mieć coś, czym mogłabym zatuszować cienie pod oczami i potem nałożyć taki tonujący krem.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2013-05-04 o 20:29
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 12:28   #2280
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

pewnie, że próbki JMO się bardziej opłacają. dlatego jeśli nie zależy ci na opakowaniu, to śmiało kup sobie 20 próbek kremu, który ci najbardziej odpowiadał, i ciesz się oszczędnościami
living nature tonujący ma margoltka. ja go testowałam na ręce i bardzo mnie kusi, pewnie w końcu go kupię, tylko czekam na przypływ gotówki. ale pod niego chyba będzie potrzebny nawilżacz na te bardziej suche miejsca. chociaż może jak używasz filtra JMO, to wystarczy na niego ten tonujący położyć? musiałabyś pokombinować. ale cena faktycznie wysoka, więc warto by było przetestować najpierw...

co mi jeszcze przyszło do głowy... hauschka ma taki fluid tonujący. ja myślałam wiecznie, że jego się tak bezpośrednio na gębę daje, a ostatnio wyczytałam w ich broszurce, że - zależnie od tego, jaki kolor chcemy uzyskać - mieszamy kropelkę albo więcej z naszą pielęgnacją na dzień przypuszczam, że to fajna domieszka do mineralnych filtrów... może uda mi się go w taki sposób przetestować
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.