Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 18:51   #2251
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Joasia na rachunkowość.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:12   #2252
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Joasia ja nie Alkamor ale co do bidy to garnek przed wlaniem mleka opłukuję wodą zimną i nie wycieram. I gotuję na tycim tycim ogniu po zagotowaniu

Bartek dziś wciągnął kaszkę i krótko potem wafla ryżowego jadł. Tak się mocno zakrztusił, ze Prawie wszystko w ręce złapałam ale dywan, paputek i kawałek kanapy uwalone
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:05   #2253
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:47   #2254
McKinley
Raczkowanie
 
Avatar McKinley
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 71
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
Joasia na rachunkowość.
Rachunkowość,... własnie za tydzień mam obrone pracy podyplomowej na tym kierunku. I nie mertw się, na pewno dasz radę. Mi się udało przy dwójce dzieciaków (4 lata i 1,5 roku) i pracy. Ale troche ten rok miałam nieprzespany bo uczyłam się tylko jak dzieciaki spały. Ale nic to... było minęło. Egzaminy za mną... jeszcze tylko obrona i po wszystkim.
Życzę Ci powodzenia z Twoimi studiami.

Tak w ogóle to witam Was dziewczyny serdecznie.
Oj dawno mnie tu nie było... czasami Was podczytuję... no i widzę, że juz coraz więcej Waszych dzieciaczków próbuje robić siku na nocniku.
Niestety moja córcia nie należy jeszcze do "bezpieluchowych".
Nocnik traktuje jak zabawkę, ale wie że tam nalezy robić siku. Czasami przyniesie mi nocnik i "prosi" o rozebranie z pieluchy. Siądzie i "wydusi" kilka kropelek... wstaje i pokazuje mi to małe "prawie nic" i zaczyna bic brawo. Urocza jest przy tym. Ale zdarza się to niezwykle rzadko... Gdybym nie pracowała może bardziej bym ją przypilnowała z tym siusianiem, a tak...
pozdrawim
McKinley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 12:09   #2255
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez McKinley Pokaż wiadomość
Rachunkowość,... własnie za tydzień mam obrone pracy podyplomowej na tym kierunku. I nie mertw się, na pewno dasz radę. Mi się udało przy dwójce dzieciaków (4 lata i 1,5 roku) i pracy. Ale troche ten rok miałam nieprzespany bo uczyłam się tylko jak dzieciaki spały. Ale nic to... było minęło. Egzaminy za mną... jeszcze tylko obrona i po wszystkim.
Życzę Ci powodzenia z Twoimi studiami.

Tak w ogóle to witam Was dziewczyny serdecznie.
Oj dawno mnie tu nie było... czasami Was podczytuję... no i widzę, że juz coraz więcej Waszych dzieciaczków próbuje robić siku na nocniku.
Niestety moja córcia nie należy jeszcze do "bezpieluchowych".
Nocnik traktuje jak zabawkę, ale wie że tam nalezy robić siku. Czasami przyniesie mi nocnik i "prosi" o rozebranie z pieluchy. Siądzie i "wydusi" kilka kropelek... wstaje i pokazuje mi to małe "prawie nic" i zaczyna bic brawo. Urocza jest przy tym. Ale zdarza się to niezwykle rzadko... Gdybym nie pracowała może bardziej bym ją przypilnowała z tym siusianiem, a tak...
pozdrawim
dzięki za otuchę i powodzenia na obronie
spoko do 18tki w pieluchach biegać nie będą... ja bym chciała tak do 2gich urodzin/około 2 (max) odpieluchować. Mam zamiar znowu zacząć 28 października - jak będzie mieć półtora roku.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 12:15   #2256
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Kaja ma już prawie 1,5 roku
dokładnie 26września nam stuknie
różnie to u nas bywa z tym sikaniem
dziś np. nie wiem "od kiedy" zrobiła kupala w pampa!
szlak!!!!!!!


w biedronie są hugisy za 30 zł
różne rozmiary i miary
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 12:41   #2257
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Kaja ma już prawie 1,5 roku
dokładnie 26września nam stuknie
różnie to u nas bywa z tym sikaniem
dziś np. nie wiem "od kiedy" zrobiła kupala w pampa!
szlak!!!!!!!


w biedronie są hugisy za 30 zł
różne rozmiary i miary
najgorsze jest to, ze Klaudia wie ze kupa bedzie - ale, nie do nocnika nie zrobi! A robiła ładnie a potem jej się odwidziało i tak już zostało. Nie chcę jej zmuszać bo wcale na dobre jej to nie wyjdzie. Czarno to widzę
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 13:14   #2258
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Filip nie sika do nocnika, ani kupki nie robi, kompletnie nie czai do czego służy nocnik, a posadzony na niego wyrywa się i denerwuje
nie mówi prawie nic
może poza kilkoma słowami: tata, kurde, mniam mniam, balooon, na psa teściowej woła apa (a ma na imię Akma), baba, oko, sek (nosek), zia (buzia) i coś w stylu na poko (na polko) jak wychodzimy z domu
i tyle
więc czytając o Waszych dzieciach głupio mi że mój synek taki małomówny i nie chce na nocnik siadać
za to sam wyrzuca śmieci do kosza, czy pampersa czy jakiś papierek jak mu powiem idź wyrzuć to idzie do kuchni i wyrzuca i potem bije brawo sobie
no i gra na harmonijce takiej ustnej, dostał od mojego taty to gra jak ma chęć, lepiej ode mnie heh
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 18:27   #2259
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Kajka też wyrzuca różne śmieci
pampersy to już bankowo
tylko pilnować jej muszę, bo jak śmieci w koszu więcej to potrafi powyciągać inne śmieci

ale dmuchać nie potrafi
ottt ciut w chusteczkę
ale żeby grać na harmonijce????
brawo Filipek
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 18:47   #2260
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Kaja ma już prawie 1,5 roku
dokładnie 26września nam stuknie
różnie to u nas bywa z tym sikaniem
dziś np. nie wiem "od kiedy" zrobiła kupala w pampa!
szlak!!!!!!!


w biedronie są hugisy za 30 zł
różne rozmiary i miary
Wczoraj kupiłam za 35,90 I jak ja mam się dorobić.... 2 piwa w
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Filip nie sika do nocnika, ani kupki nie robi, kompletnie nie czai do czego służy nocnik, a posadzony na niego wyrywa się i denerwuje
nie mówi prawie nic
może poza kilkoma słowami: tata, kurde, mniam mniam, balooon, na psa teściowej woła apa (a ma na imię Akma), baba, oko, sek (nosek), zia (buzia) i coś w stylu na poko (na polko) jak wychodzimy z domu
i tyle
więc czytając o Waszych dzieciach głupio mi że mój synek taki małomówny i nie chce na nocnik siadać
za to sam wyrzuca śmieci do kosza, czy pampersa czy jakiś papierek jak mu powiem idź wyrzuć to idzie do kuchni i wyrzuca i potem bije brawo sobie
no i gra na harmonijce takiej ustnej, dostał od mojego taty to gra jak ma chęć, lepiej ode mnie heh
Pierwszy siedział, wstawał, chodził. Nareszcie dał szanse innym A jak Ci się rozgada to będziesz błagała o cisze....
Ola też wyrzuca śmieci. Wszystkie oprócz pampów. Się brzydzi czy coś
Ola namiętnie mówi: Gabon. Nie wiem co to jest, bo jakoś nie podejrzewam, że rozprawia o Afryce Środkowej
Ola dmucha. Jak próbuje bańki robić. Ale jeszcze z trąbką sobie nie radzi....
__________________
Oleńka
Na dwa domy

Edytowane przez Tun1a
Czas edycji: 2010-09-20 o 18:48
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 21:12   #2261
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Filip także nie znosi nocnika, gdy próbuje go posadzić jest krzyk więc na razie odpuściłam. Myśle o spróbowaniu w październiku jak będe miała cały miesiąc wolne.

Filip ostatnio najczęściej woła lampa, koło i kom - nie wiem co to znaczy dla niego, chyba że zaczyna mówić po niemiecku. Ja sie miałam zacząć uczyć a on mówi . No i tak jak wasze dzieciaczki wyrzuca śmieci do kosza i dodatkowo jak rozleje mu się soczek to biegnie po ścierkę i wyciera (ostatnio za ścierkę wziął swoje spodnie)
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 22:12   #2262
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Bartek chwilę na nocniku posiedzi ale i tak robi w pieluchę
Kumaty się robi i zaczyna gadać, trochę próbuje normalnie a trochę po mandaryńsku.
Dzisiaj u fryzjera byliśmy, ryczał aż smarki kapały na fartuch. Ale obcięty jest i pani fajna na koniec byłą jak ciacho dała.
No i zaczął ładnie za rękę chodzić
Śmietnik jest super od zawsze. Jeszcze nie chodził a podpełzał.
Huggiesy Biedronkowe były z okazji urodzin Biedronki w zeszłą sobotę po 30 zł. Może u kogoś jeszcze zostały. Kupiłam 2 kartony. Nie bijcie ale zapomniałam Wam napisać
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 22:49   #2263
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

dzien dobry wsumie to dobra Nocka ehhe

pojawiam sie znow.....bo jakos zatesknilam za wizazem a nie moge dzisiaj cos zasnac....:rolleye s:

mam nadzieje ze u was wszystko dobrze....

u mnie jakos leci....

mala Rosnie...ja nosze w brzuszku fasoleczke....w grudniu Slub...a za 2 dni 23.09 termin porodu z Blizniakami;(: nie wiem.....jak przezyje ten Dzien:pro si:

tak bardzo to bOLI

sorki ze wam mendole o Sobie
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 07:51   #2264
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

hej ho

JAGA wybacz ale jako "nowa" nie wiem o co chodzi...
ty masz fasolke a temin porodu u kogo?? tak czy siak GRATLUJE I PRZEZYJESZ buzka

U NAS:
- BRAAAAAAAAAAWO Tosiu zrobil 3 razy siku na nocnik (ktory juz byl zachomikowany) ale nie za bardzo chcial wysiedziec na wc wiec wyjelam i mowie sprobuje! pewnie zrobil by czesciej ale nie wola tylko robi jak go wysadze a brzuchol mi przeszkadza tak ciagle... ehhh ciesze sie jednak ze juz zaczyna kumac

zaczal si wysilac do kupki to mowie Antos kupa gdzie sie robi - podbiegl do nocniika frajda dla mnie ale jak go wysadzilam nic nie zrobil bo wstrzymal... i tak 3 razy wiec dalam sobie spokoj by chociaz zrobil ja... :/

CHOROBA?
niestety mimo zastrzykow nie ma super poprawy! nie goraczkuje ale z rana ma stan podgoraczkowy, katar dalej choc juz mu schodzi i nie zalega tak w zatokach, przesypia nam nocki to juz wiele! jutro kontrola i martwie sie ze nic mu dalej nie da... bo powie ze antybiotyk dziala jeszcze 3 dni od ostatniego podania... a ja sie zamartwiam ze znowu po 2,3 dniach pojdzie mu na oskrzela... a ta da wtedy znowu banki ktore tylko pogorsza stan i znow 3 tygodnie siedzenia w domu :/ moze to moje zamartwiania ale juz podobnie przechodzilismy i tak to wlasnie sie skonczylo :/

i mnie cos dopada ale chora nie jestem... boli mnie gardlo \, mam akatar i paskudny bol glowy, a jak sie nachodze" normalne czynnosci jak gotowanie, ubikacja, zmywanie etc... to kregoslup w nocy tak mnie boli ze albo nogi uniesc nie moge albo przewrocic sie na bok samodzielnie - serio!

co jeszcze? kupilam bodziaki drozsze ale wreszcie od czasu urodzenia T. takie ktore mi sie podobaja... TERAZ NA dwoch chlopakow nie szkoda mi tak bardzo kasy i wole miec takie ktore przetrzymaja wiele wiele pran

maly sie domaga mamy wiec koncze - caluski dla wszystkich
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:32   #2265
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Kaja się w żłobku nauczyła chodzić za rączkę i czasem jak ryczy na ręce to ja ją biorę za rączkę i "spacerujemy" i już nie wyje że na ręce

i zrobił sie czyścioch pt. jak je i wsadzi łapkę do kaszy albo czyms ubrudzi to wyciąga do mnie te brudną łapkę żeby jej wytrzeć i nie je albo stoi i czeka aż się ją wyczyści
chętnie chodzi myć łapki-ząbki

rozróżnia już wiele rzeczy i kapuje
jak obieram ziemniaki to ona zawsze mi po jednym podaje
i jak mówię "ten mały, daj duży" to odłoży i da dużego
podaje mi ciuszki swoje (jak wypiorę i rozwieszam)
i do kąpania zawsze zabiera gumowego konika bo "koń myj-myj"
sama włazi na swoje wyro,usypia misie itp.
bierze mleko wypija ile chce i bez trzymania za rączkę bez gadania zasypia
muszę tylko posiedzieć obok na ziemi dopóki nie uśnie

dorosła już jest
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 10:36   #2266
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

joasia - Już Ci widziałam jo@n@ odpisała ale ja nic płuczę zimną wodą i mi się nie przypala tylko gotuję na malutkim ogniu i cały czas mieszam

Tun1a
- Niestety Kuba z nocnikiem ciężko najgorsze, że jemu wogóle nie przeszkadza to, że ma w pieluszce kupę czy zasikaną pieluchę.A przecież od daaawna ma tetrę w domu....no ale cóż

ja chora Kuba póki co zdrowy...no ale jak siedzi ze mną to nie wiem jak to będzie...
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 10:41   #2267
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

a kiedyś ten pokój był prawie pusty
taki przyjemny nowoczesny przestrzenny luźny
a teraz? a teraz mieszka w nim Kaja

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2010-09-22 o 07:24
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 11:35   #2268
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

dzien dobry,

u nas tez z nocnikiem ciezko, wola ale po fakcie, nie chce na nim siedziec.

alkamor- Mikolajowi tez nie przeszkadza kupa w pieluszce potrafi nawet w niej zasnac i spac 3 godziny, nie kuma o co chodzi

Nie sika do nocnika ale za to bardzo duzo mowi, czesc zrozumialych dzwiekow czesc nie. Gada od rana do nocy, ciagle wydaje jakies dzwieki. Wyrzuca sam pieluchy z samodzielnym jedzeniem tez duzo lepiej.

gabi- nasze mieszkanie tez zagracone sie robi powoli, zabawki sa wszczedzie, pomysl ze jak pojawi sie drugie dziecko to bedzie jeszcze gorzej
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:21   #2269
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
joasia - Już Ci widziałam jo@n@ odpisała ale ja nic płuczę zimną wodą i mi się nie przypala tylko gotuję na malutkim ogniu i cały czas mieszam

Tun1a
- Niestety Kuba z nocnikiem ciężko najgorsze, że jemu wogóle nie przeszkadza to, że ma w pieluszce kupę czy zasikaną pieluchę.A przecież od daaawna ma tetrę w domu....no ale cóż

ja chora Kuba póki co zdrowy...no ale jak siedzi ze mną to nie wiem jak to będzie...
oj, a co Ci to bidulko?
ja mam cholerny katar, mam nadzieję, że się Klaudia nie zarazi bo mi znowu szczepienie przepadnie już wezwanie nawet dostałam

Jaga gratuluję
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 12:35   #2270
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
oj, a co Ci to bidulko?
ja mam cholerny katar, mam nadzieję, że się Klaudia nie zarazi bo mi znowu szczepienie przepadnie już wezwanie nawet dostałam
przeziębiłam się wczoraj miałam masakryczny katar a dzisiaj doszedł kaszel najgorsze, że to umęczy człowieka
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:38   #2271
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
przeziębiłam się wczoraj miałam masakryczny katar a dzisiaj doszedł kaszel najgorsze, że to umęczy człowieka
racja, ja na szczescie nie mam kaszlu ale ten katar jest dobijający żeby tylko te nasze marudy nie dostały bo to dopiero będzie. Chyba, że Kubek umie smarkać?
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:40   #2272
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

nie umie ale "na szczęście" jak ma katar to często kicha...może do dziwnie brzmi ale dobre to jest bo jak kichnie to mu te smarki tak na raz wylatują i obywa się bez gruszki i płaczu
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:43   #2273
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
nie umie ale "na szczęście" jak ma katar to często kicha...może do dziwnie brzmi ale dobre to jest bo jak kichnie to mu te smarki tak na raz wylatują i obywa się bez gruszki i płaczu
a to fajnie, bo u nas albo da sobie odciągnąć gile albo 2 osoby sobie nie poradzą - rosyjska ruletka normalnie.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:51   #2274
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
a to fajnie, bo u nas albo da sobie odciągnąć gile albo 2 osoby sobie nie poradzą - rosyjska ruletka normalnie.
Zawsze można w ręcznik zawinąć i odciągać
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:05   #2275
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Zawsze można w ręcznik zawinąć i odciągać
i ta metoda nie jest mi obca
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 19:39   #2276
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Od jutra w Carrfourze kurtki dla dzieci i dorosłych w cenach od 20 do jakoś 80 zł. Kożuszki dla dzieci np. za 16,98
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:11   #2277
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Bartek chwilę na nocniku posiedzi ale i tak robi w pieluchę
Kumaty się robi i zaczyna gadać, trochę próbuje normalnie a trochę po mandaryńsku.
Dzisiaj u fryzjera byliśmy, ryczał aż smarki kapały na fartuch. Ale obcięty jest i pani fajna na koniec byłą jak ciacho dała.
No i zaczął ładnie za rękę chodzić
Śmietnik jest super od zawsze. Jeszcze nie chodził a podpełzał.
Huggiesy Biedronkowe były z okazji urodzin Biedronki w zeszłą sobotę po 30 zł. Może u kogoś jeszcze zostały. Kupiłam 2 kartony. Nie bijcie ale zapomniałam Wam napisać
Zdjęcie!
no i bacik bo ja przepłaciłam za pieluchy!

Pelnia zdrowiejcie!

Jaga będzie dobrze! Szykuj ciuchy na ślub i zajmij się nowym fasolem


Gabi w grupie dzieci się szybciej uczą. No i Ola umie rzeczy na które jeszcze nie wpadłam, żeby ją nauczyć. Czasami coś zrobi a mi kopara opada że ona to umie
Kaja ma tablice z imieniem! Świetna!

Alkamor ale świetne torty. Ciuchcia bajeczna Kuruj się!

Łomatko! Ale to choróbsk! Ja się nie dziwię, że Buziaczek nie pisze, skoro tu tule zarazy. W jej stanie lepiej sie nie zarażać.
A my właśnie po chorobie. Ola była zdrowa, ale rodzice zaniemogli.
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 07:35   #2278
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

zarazy?
Kaja miała gorączkę 6 dni!
minęła jej
ja dostałam
minęła
wysypki dostałam!!!!!
w żłobku panuje różyczka!!!!!
Kaja wróciła po jednym dniu żłobkowania z gorączką 39 st.! Przespała cała noc i rano wstała "zdrowa". Panie w żłobku mówią, że to może być emocjonalne! gorączkowanie.
Nie wiem jaka plaga jeszcze na nas spadnie!!!

Kajka
dostała tablice na wózek, ale ja nie uznaje "obwieszczania" całemu światu że w tym wózku czy aucie jedzie "ten ktoś". Dlatego tablica wylądowała na drzwiach .

ja jadę do Carrfour po pudła na zabawki.obejrzę kurteczki przy okazji
dzięki Joanna

Kajce wyciągam smary fridą
działa metoda:
daje Kajce fridę
dopiero ją kładę
zanim zacznę wyciągać gadam "nie boli, nie płaczemy bo TO NIE BOLI"
i wyciągam
-jakoś idzie bez szarpania wrzasku itd.
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 08:02   #2279
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
zarazy?
Kaja miała gorączkę 6 dni!
minęła jej
ja dostałam
minęła
wysypki dostałam!!!!!
w żłobku panuje różyczka!!!!!
Kaja wróciła po jednym dniu żłobkowania z gorączką 39 st.! Przespała cała noc i rano wstała "zdrowa". Panie w żłobku mówią, że to może być emocjonalne! gorączkowanie.
Nie wiem jaka plaga jeszcze na nas spadnie!!!

Kajka
dostała tablice na wózek, ale ja nie uznaje "obwieszczania" całemu światu że w tym wózku czy aucie jedzie "ten ktoś". Dlatego tablica wylądowała na drzwiach .

ja jadę do Carrfour po pudła na zabawki.obejrzę kurteczki przy okazji
dzięki Joanna

Kajce wyciągam smary fridą
działa metoda:
daje Kajce fridę
dopiero ją kładę
zanim zacznę wyciągać gadam "nie boli, nie płaczemy bo TO NIE BOLI"
i wyciągam
-jakoś idzie bez szarpania wrzasku itd.
różyczkę miałyście?
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 08:13   #2280
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Zdjęcie!
no i bacik bo ja przepłaciłam za pieluchy!

Pelnia zdrowiejcie!

Jaga będzie dobrze! Szykuj ciuchy na ślub i zajmij się nowym fasolem


Gabi w grupie dzieci się szybciej uczą. No i Ola umie rzeczy na które jeszcze nie wpadłam, żeby ją nauczyć. Czasami coś zrobi a mi kopara opada że ona to umie
Kaja ma tablice z imieniem! Świetna!

Alkamor ale świetne torty. Ciuchcia bajeczna Kuruj się!

Łomatko! Ale to choróbsk! Ja się nie dziwię, że Buziaczek nie pisze, skoro tu tule zarazy. W jej stanie lepiej sie nie zarażać.
A my właśnie po chorobie. Ola była zdrowa, ale rodzice zaniemogli.

Sama jestem chora Pisalam ostatnio ze Dawid ma lekki latar i na tym katarze 3 dniowym sie skonczylo ale za to zarazil wszystkich w domu...mnie, mame i malzona Malzon mial tylko lekki katar i przeszlo, mama gorzej ale nalykala sie tabletek i przeszlo a ja to juz calkiem do bani bo nic wziac nie moglam....katar mam nadal choc juz mniejszy, gardlo mialam zawalone tak ze pare nocy nie spalam (pomogly pastylki Tantum Verde) do tego doszlo drapanie w gardle i suchy kaszel (zadki ale jak zlapie to sie dusze) pije syrop Stodal

Do tego coraz gorzej znosze ciaze, ciezko mi, niewygodnie, cierpie na bezsennosc, 3-4 razy w nocy latam do wc - zreszta same wiecie jak to jest w 3 trymestrze i do tego caly dzien na nogach i latanie za Dawidem i przez to mam ostatnio zly okres, wrecz depreche (jestem nerwowa i wszystko mnie drazni) dlatego nie pisze bo nie mam ochoty ani weny zaczelismy 30 tydzien wiec ostatnia 10-tka przed nami - ta najgorsza
Probujemy uczyc Dawida spac na nowym lozku (tym pietrowym) narazie kiepsko idzie..
Do tego Dawid budzi sie w nocy z takim rykiem ze nie da sie go opanowac, rece gryzie i wogole jest marudny przez te 5-tki zeby a ich ani nie widac ani nie czuc .....wiec nieraz mam go serdecznie dosyc na tyle ze musi zabrac go mama bo ja moge wybuchnac, kady ruch wprawia mnie w zadyszke

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-09-22 o 08:20
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.