PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-11, 12:21   #2251
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Miramejku , ja robiłam na wiosnę kilka badań: testosteron, LSH, FH (mam nadzieję, że nie przekręciłam), prolaktynę (z obciążeniem też), i jeszcze coś, ale nie pamiętam. W wakacje zrobiłam krzepliwość krwi - bo gdzieś słyszałam, że zła doprowadza do poronień no i tyle z badań. A i jeszcze tarczycę zrobiłam Teraz chyba czas na kolejne badania... Skoro leczę się, bez skutku niestety. Niestety kasa na leki, badania, wizyty bardzo szybko się rozchodzi... Lekarz mówił coś o 6 cyklach monitorowanych, jeśli nie poskutkują - laparoskopia mnie czeka. Jednak jestem gotowa na wszystko , siostra właśnie po niej zaszła, więc...
Między innymi dlatego też (kasa) nie idziemy na wesele... w tamtym tygodniu mieliśmy chrzciny... No ale są też inne powody tego, że odmówiliśmy.
A na ślub to sama idę, bo Małż w pracy do 18, przyjedzie do domu wieczorem i jutro po południu znowu mnie opuszcza. Pomału mam dosyć tego wiecznego braku czasu spędzanego wspólnie, widzimy się mniej niż jak nie byliśmy małżeństwem .

No to się uzewnętrzniłam .

Biedroneczko, ale te kreski to identycznie grube wychodzą? Musi wyjść taka mega ciemna, gruba, taka jak testowa, albo i ciemniejsza, wtedy to trzeba działać i do 36 godzin po
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:22   #2252
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję, mam nadzieję ze bodziaki przyniosą mi szczęście

Aguś, tutaj

http://www.allegro.pl/item448665560_...tate_r_56.html

Są wersje dla taty, mamy, babci i dziadka

Z body mamusiowym śpię , mam je pod poduszką by mąż nie widział głupia jestem
Widziałam też takie pajacyki, nawet dałam do obserwowanych, ale na klik się nie odważyłam.

Niech Ci przyniesie szczęście.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:25   #2253
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

często się przytulać? to znaczy ile? ok od zawsze to się przytulałam co dziennie w czasie owulki i nic nie wychodziło
a w tym cyklu w którym się nie staram przytulam się co 2 dni
słyszałam że kilka dni przed planowaną @ lepiej sie nie przytulać żeby potencjalnej fasolinie nie przeszkadzać - prawda to czy fałsz

UWAGA CHWALE SIĘ!
Haha wczoraj dyrektor urządził impreze z okazji nauczyciela i UWAGA UWAGA dostałam nagrodę dyrektora !!!! w całej karierze tej szkoły nie było nagrodzonego nauczyciela z tak krótkim stażem - pracuje od roku- NORMALNIE byłam w szoku aż myślałam że mu się cosik pomyliło i rozglądałam się czy niki inny nie wstaje - hahaha ale zostałam obcałowana przez kadrę i wychwalona - cała czerwona chodziłam mimo że nic nie piłam hihi
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:39   #2254
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość


Biedroneczko, ale te kreski to identycznie grube wychodzą? Musi wyjść taka mega ciemna, gruba, taka jak testowa, albo i ciemniejsza, wtedy to trzeba działać i do 36 godzin po
oj grubaśne takie i ciemne jakby miały zaraz kapać takie mam od 3 dni więc myślę że jestem w trakcjie 4i5 dni temu były tylko troszkę ciemniejsze od testowej

UPS nie widziałam i jest post pod postem sorry
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:41   #2255
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Miramejku , ja robiłam na wiosnę kilka badań: testosteron, LSH, FH (mam nadzieję, że nie przekręciłam), prolaktynę (z obciążeniem też), i jeszcze coś, ale nie pamiętam. W wakacje zrobiłam krzepliwość krwi - bo gdzieś słyszałam, że zła doprowadza do poronień no i tyle z badań. A i jeszcze tarczycę zrobiłam Teraz chyba czas na kolejne badania... Skoro leczę się, bez skutku niestety. Niestety kasa na leki, badania, wizyty bardzo szybko się rozchodzi... Lekarz mówił coś o 6 cyklach monitorowanych, jeśli nie poskutkują - laparoskopia mnie czeka. Jednak jestem gotowa na wszystko , siostra właśnie po niej zaszła, więc...
Między innymi dlatego też (kasa) nie idziemy na wesele... w tamtym tygodniu mieliśmy chrzciny... No ale są też inne powody tego, że odmówiliśmy.
A na ślub to sama idę, bo Małż w pracy do 18, przyjedzie do domu wieczorem i jutro po południu znowu mnie opuszcza. Pomału mam dosyć tego wiecznego braku czasu spędzanego wspólnie, widzimy się mniej niż jak nie byliśmy małżeństwem .

No to się uzewnętrzniłam .
Rybko, ale jakie badania masz jeszcze na myśli? Bo chyba nie chlamydię (jako przeszkodę w zajściu - jeszcze nie czytałam nic ).

Twój Mąż często wyjeżdża? Współczuję. My też dużo czasu nie spędzamy razem (nie tyle, ile byśmy chcieli), ale przynajmniej jest codziennie.

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
często się przytulać? to znaczy ile? ok od zawsze to się przytulałam co dziennie w czasie owulki i nic nie wychodziło
a w tym cyklu w którym się nie staram przytulam się co 2 dni
słyszałam że kilka dni przed planowaną @ lepiej sie nie przytulać żeby potencjalnej fasolinie nie przeszkadzać - prawda to czy fałsz

UWAGA CHWALE SIĘ!
Haha wczoraj dyrektor urządził impreze z okazji nauczyciela i UWAGA UWAGA dostałam nagrodę dyrektora !!!! w całej karierze tej szkoły nie było nagrodzonego nauczyciela z tak krótkim stażem - pracuje od roku- NORMALNIE byłam w szoku aż myślałam że mu się cosik pomyliło i rozglądałam się czy niki inny nie wstaje - hahaha ale zostałam obcałowana przez kadrę i wychwalona - cała czerwona chodziłam mimo że nic nie piłam hihi
No właśnie mnie lekarz powiedział, że po skończonej @ należy przytulać się co 2 dni przez cały cykl, nie tylko w okresie okołoowulacyjnym . I my od tego cyklu to stosujemy, a raczej od dnia, kiedy byłam u gina. A czy nie wskazane jest przytulanie przed @ to nie wiem, ale nie słyszałam nigdy o tym.

Gratuluję nagrody .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:41   #2256
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
oj grubaśne takie i ciemne jakby miały zaraz kapać takie mam od 3 dni więc myślę że jestem w trakcjie 4i5 dni temu były tylko troszkę ciemniejsze od testowej
A może Ty masz cały miesiąc owulację? Fajnie by było, zobacz ile szans miałabyś na Dzidzię....

Gratuluję tej nagrody , no zwłaszcza, że już po 1 . roku pracy!!!
U nas "imprezka" z okazji naszego dnia we wtorek dopiero .
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:45   #2257
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Rybko, ale jakie badania masz jeszcze na myśli? Bo chyba nie chlamydię (jako przeszkodę w zajściu - jeszcze nie czytałam nic ).
No nie wiem, wszystkie
Ty robiłaś tą toxo, różyczkę, cyto coś tam. Inne robią jakiś estriadol, progesteron, chlamydię, więc pewnie mogłabym zrobić wszystko, tylko skąd nabrać kasy? Lekarza muszę dlatego spytać, co tu jeszcze można by zrobić, co porponuje.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Twój Mąż często wyjeżdża? Współczuję. My też dużo czasu nie spędzamy razem (nie tyle, ile byśmy chcieli), ale przynajmniej jest codziennie.
Mój pracuje w innym mieście , niestety tak się złożyło, lepsza praca i płaca, a my na garnuszku rodziców, więc kasa potrzebna . Przyjedża na weekendy - i to niecałe, no i w TE dni .
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 12:52   #2258
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
No nie wiem, wszystkie
Ty robiłaś tą toxo, różyczkę, cyto coś tam. Inne robią jakiś estriadol, progesteron, chlamydię, więc pewnie mogłabym zrobić wszystko, tylko skąd nabrać kasy? Lekarza muszę dlatego spytać, co tu jeszcze można by zrobić, co porponuje.

Mój pracuje w innym mieście , niestety tak się złożyło, lepsza praca i płaca, a my na garnuszku rodziców, więc kasa potrzebna . Przyjedża na weekendy - i to niecałe, no i w TE dni .
Rybko, pewnie, badania można robić i robić (i płacić ), ale sama pisałaś mi niedawno, że każda z nas ma inną sytuację , (dobrze, że chcesz je zrobić w porozumieniu z lekarzem ).

Trudną macie sytuację, ale to przejściowe , będzie dobrze. Najważniejsza w tym wszystkim i tak jest Wasza miłość, z resztą sobie poradzicie, prędzej czy później .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 13:03   #2259
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Biedroniu gratulacje
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 13:03   #2260
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Rybko, pewnie, badania można robić i robić (i płacić ), ale sama pisałaś mi niedawno, że każda z nas ma inną sytuację , (dobrze, że chcesz je zrobić w porozumieniu z lekarzem ).

Trudną macie sytuację, ale to przejściowe , będzie dobrze. Najważniejsza w tym wszystkim i tak jest Wasza miłość, z resztą sobie poradzicie, prędzej czy później .

No właśnie Miramejku - każda ma inną sytuację - dlatego porozmawiam z lekarzem, co jeszcze ewentualnie można zrobić. Ja chcę zrobić coś, bo mi nie wychodzi, więc robiąc jakieś badania, mam poczucie, że robię coś, po to, aby wyszło Że nie marnuję czasu, ale pieniądze tak

Sytuacja jest oczywiście, że przejściowa, wiem, że się doczekamy swojego lokum, ale sytuacja poza tym, że przejściowa to i tak męcząca
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 13:10   #2261
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

a DZIĘKUJE DZIĘKUJE sama nie wierze - ale cieszę się ogromnie - przynajmniej dodatkowa kasa wpadła i moge bez wyrzutów sumienia iść na zakupy bo butów potrzebuje i spodni i może jakiś sweterek i TŻ spodnie - i to tyle
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 13:13   #2262
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
a DZIĘKUJE DZIĘKUJE sama nie wierze - ale cieszę się ogromnie - przynajmniej dodatkowa kasa wpadła i moge bez wyrzutów sumienia iść na zakupy bo butów potrzebuje i spodni i może jakiś sweterek i TŻ spodnie - i to tyle
Nie dziwię się, że się cieszysz , ja też bym się cieszyła . Zakupy .... hmmm... uwielbiam Udanych łowów
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 13:16   #2263
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
No właśnie Miramejku - każda ma inną sytuację - dlatego porozmawiam z lekarzem, co jeszcze ewentualnie można zrobić. Ja chcę zrobić coś, bo mi nie wychodzi, więc robiąc jakieś badania, mam poczucie, że robię coś, po to, aby wyszło Że nie marnuję czasu, ale pieniądze tak

Sytuacja jest oczywiście, że przejściowa, wiem, że się doczekamy swojego lokum, ale sytuacja poza tym, że przejściowa to i tak męcząca
Z tym poczuciem "robienia, żeby wyszło", to święta racja .

Wyobrażam sobie, że sytuacja jest męcząca, ale cóż na razie poradzić? Trzeba przeczekać. Trzymaj się .

Uciekam, miłej soboty wszystkim
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 13:40   #2264
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

wiecie co chyba za dużo piłam na początku tego cyklu - najbardziej to było widać jak sprawdzałam sprawdziany po 2 głębszym - hehe tak nakreśliłam prace gimnazjalistki że postanowiłam odłożyć to sprawdzanie na dzien bo najpierw wstawiłam jej 5 potem 4 a na końcu została z 3- ale nie o to chodzi liczyłam chyba z 5 razy kiedy to będzie 21 dc bo mam iść na te hormony i za każdym razem mi wychodziła środa ale jak dzisiaj sobie liczę _ na trzeźwo- że mam 19dc to jakim cudem ta środa mi wyszła jak to poniedziałek przecież nie dobrze mówie wam nie dobrze ze mną
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 13:46   #2265
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Widziałam Twoje fotki i wcale nie wyglądasz na otyłą
A dużą masz nadwagę? Tak sobie myslę, że i ja muszę w końcu zrzucić parę kilo dla dobra przyszłej fasolki moja ostatnia dieta... aj znów zaczełam jeść słodycze i jak schudłam 3 kg to teraz przytyłam 2 kg

Ale tak sobie myslę, że fasoka najwżniejsza, najwyżej po urodzeniu wezme się za siebie. Nie mam czasu na odchudzanie, musimy sie postarć jak najszybciej o dzidziusia
HEJ ja wiesz spora jestem heheh jestem niska wiec jak dostne brzucha to juz wogole nie dam rady, dlatego umowilam sie na wizyte u specjalisty ktory poprowadzi moja diete, zebym nie nabawila sie znacznie gorszych chorob...no musze schudnac jakies od15do 20kg
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 15:15   #2266
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

ja też jestem niska mam 168 cm i waże niestety 52 kilo co pokazuje mój brzuch a raczej fałdki na nim eh... ale nie chce się teraz odchudzać bo fasolce to nie pomoże
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 16:37   #2267
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
ja też jestem niska mam 168 cm i waże niestety 52 kilo co pokazuje mój brzuch a raczej fałdki na nim eh... ale nie chce się teraz odchudzać bo fasolce to nie pomoże

gdybym ja wazyla 52kg to nie bylo by sprawy...sorki ale to nie jest nadwaga bo w moim przypadku jest i to spora
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 19:53   #2268
ModzioZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 125
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
A po ilu zastrzykach dziesz do gina? I jakie masz dawki ja raz dziennie 75.
Byłam dziś po 5 zastrzykach ( po 75LU). Niestety jest tylko jeden większy pęcherzyk a druki jakiś taki mizerny, Troszkę mnie to podłamało, bo w zeszłym cyklu po 5 zastrzykach miałam już dwa dorodne. Dostałam jeszcze 4 kolejne i kolejne USG we środę.
A Tobie jak poszło z zastrzykiem??
ModzioZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 19:56   #2269
ModzioZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 125
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
gdybym ja wazyla 52kg to nie bylo by sprawy...sorki ale to nie jest nadwaga bo w moim przypadku jest i to spora

168 i 52 kg.....ech....ja mam 164 i ważę 62kg....
ModzioZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 22:07   #2270
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

ja mam 170 i ważę 87. a od początku ciąży przytyłam jakiś kilogram...
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 22:07   #2271
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Dziewczynki, nic z tego nie rozumiem... plamienia nie ma małpy nie ma w sumie to po nocy troszkę plamienia było, a tu cały dzień zszedł i NIC. Szkoda, że nie mierzyłam tempki , no i nie mam w domu testu ciążowego. Ale nakręciłam się już, chociaż pewnie niepotrzebnie. Zobaczymy, czy fala powodziowa w nocy nie przyjdzie.
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 22:11   #2272
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nic z tego nie rozumiem... plamienia nie ma małpy nie ma w sumie to po nocy troszkę plamienia było, a tu cały dzień zszedł i NIC. Szkoda, że nie mierzyłam tempki , no i nie mam w domu testu ciążowego. Ale nakręciłam się już, chociaż pewnie niepotrzebnie. Zobaczymy, czy fala powodziowa w nocy nie przyjdzie.
Rybko -
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 22:55   #2273
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nic z tego nie rozumiem... plamienia nie ma małpy nie ma w sumie to po nocy troszkę plamienia było, a tu cały dzień zszedł i NIC. Szkoda, że nie mierzyłam tempki , no i nie mam w domu testu ciążowego. Ale nakręciłam się już, chociaż pewnie niepotrzebnie. Zobaczymy, czy fala powodziowa w nocy nie przyjdzie.
... Rybko czuję że jutro zobaczysz 2 piękne kreseczki!!!
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 23:05   #2274
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez rumiankowa Pokaż wiadomość
Rybko -
Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
... Rybko czuję że jutro zobaczysz 2 piękne kreseczki!!!
Dziewczynki....

Oj z testem to się (chyba) wstrzymam. To wywołacz okresu

Dobranoc
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 23:28   #2275
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję, mam nadzieję ze bodziaki przyniosą mi szczęście


Aguś, tutaj

http://www.allegro.pl/item448665560_...tate_r_56.html

Są wersje dla taty, mamy, babci i dziadka

Z body mamusiowym śpię , mam je pod poduszką by mąż nie widział głupia jestem
wcale nie jesteś głupia! Body słodkie!
Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
UWAGA CHWALE SIĘ!
Haha wczoraj dyrektor urządził impreze z okazji nauczyciela i UWAGA UWAGA dostałam nagrodę dyrektora !!!! w całej karierze tej szkoły nie było nagrodzonego nauczyciela z tak krótkim stażem - pracuje od roku- NORMALNIE byłam w szoku aż myślałam że mu się cosik pomyliło i rozglądałam się czy niki inny nie wstaje - hahaha ale zostałam obcałowana przez kadrę i wychwalona - cała czerwona chodziłam mimo że nic nie piłam hihi
gratuluję!!! Musisz być super nauczycielem, skoro takie wyróżnienie!
Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
ja też jestem niska mam 168 cm i waże niestety 52 kilo co pokazuje mój brzuch a raczej fałdki na nim eh... ale nie chce się teraz odchudzać bo fasolce to nie pomoże
52 kg ??? ja mam 168 cm wzrostu i waże 63 ...
Cytat:
Napisane przez ModzioZ Pokaż wiadomość
Byłam dziś po 5 zastrzykach ( po 75LU). Niestety jest tylko jeden większy pęcherzyk a druki jakiś taki mizerny, Troszkę mnie to podłamało, bo w zeszłym cyklu po 5 zastrzykach miałam już dwa dorodne. Dostałam jeszcze 4 kolejne i kolejne USG we środę.
A Tobie jak poszło z zastrzykiem??
Modzio będzie dobrze!!! może ten jeden pęcherzyk to będzie właśnie ten!
Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Dziewczynki....

Oj z testem to się (chyba) wstrzymam. To wywołacz okresu

Dobranoc
Dobranoc Rybko! bądź dobrej myśli !!! Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła wogóle!!!
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 08:31   #2276
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Dobranoc Rybko! bądź dobrej myśli !!! Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła wogóle!!!
Twoje kciuki na razie się sprawdziły, małpy nadal nie ma , plamienia też Zero.
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 08:34   #2277
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nic z tego nie rozumiem... plamienia nie ma małpy nie ma w sumie to po nocy troszkę plamienia było, a tu cały dzień zszedł i NIC. Szkoda, że nie mierzyłam tempki , no i nie mam w domu testu ciążowego. Ale nakręciłam się już, chociaż pewnie niepotrzebnie. Zobaczymy, czy fala powodziowa w nocy nie przyjdzie.
Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Twoje kciuki na razie się sprawdziły, małpy nadal nie ma , plamienia też Zero.
Rybko, żebyś Ty posłuchała teraz mojego serca , o mało mi nie wyskoczy. Siedzę i prawie ryczę

Edit: Z tego wszystkiego nawet się nie przywitałam, ale już się poprawiam.

Dzień dobry wszystkim
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2008-10-12 o 08:36 Powód: Dopisek
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 09:19   #2278
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
ja też jestem niska mam 168 cm i waże niestety 52 kilo co pokazuje mój brzuch a raczej fałdki na nim eh... ale nie chce się teraz odchudzać bo fasolce to nie pomoże
Niestety? Odchudzać? A z czego?

Ja mam 164cm i wagę 54kg, jestem chudziną i bardzo ubolewam nad utratą kg. Na wiosnę miałam 59kg.

A fałdka na brzuchu nie ma związku z wagą tylko z brakiem ćwiczeń tych partii ciała.

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nic z tego nie rozumiem... plamienia nie ma małpy nie ma w sumie to po nocy troszkę plamienia było, a tu cały dzień zszedł i NIC. Szkoda, że nie mierzyłam tempki , no i nie mam w domu testu ciążowego. Ale nakręciłam się już, chociaż pewnie niepotrzebnie. Zobaczymy, czy fala powodziowa w nocy nie przyjdzie.
Rybko A kiedy @ miała Cię planowo dopaść?

Ja jeszcze się nie staram, a już spóźnia mi się @. To chyba jakaś złośliwość losu. Miała przyjść w czwartek, już czułam napięcie, już bolał mnie brzuch. Wykorzystałam ostatnie minuty, poprzytulałam się z TŻ i nic... @ nie ma, bólu brzucha już nie ma, wszystko się zatrzymało...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 09:54   #2279
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Rybko, żebyś Ty posłuchała teraz mojego serca , o mało mi nie wyskoczy. Siedzę i prawie ryczę

Edit: Z tego wszystkiego nawet się nie przywitałam, ale już się poprawiam.

Dzień dobry wszystkim
Nie wyskakuj serduszko Miramejkowi

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Niestety? Odchudzać? A z czego?

Ja mam 164cm i wagę 54kg, jestem chudziną i bardzo ubolewam nad utratą kg. Na wiosnę miałam 59kg.

A fałdka na brzuchu nie ma związku z wagą tylko z brakiem ćwiczeń tych partii ciała.


Rybko A kiedy @ miała Cię planowo dopaść?

Ja jeszcze się nie staram, a już spóźnia mi się @. To chyba jakaś złośliwość losu. Miała przyjść w czwartek, już czułam napięcie, już bolał mnie brzuch. Wykorzystałam ostatnie minuty, poprzytulałam się z TŻ i nic... @ nie ma, bólu brzucha już nie ma, wszystko się zatrzymało...
Kropeczko Planowo piątek-sobota... Jakoś i tak czuję, że ona przylezie , nie wiem, ale jest wilgotno (zawsze tak mam przed @) no i takie mam przeczucie, że @ jednak się zjawi. Mimo tego, nie wytrzymałam i wysłałam małża do apteki (nadzieja umiera ostatnia), czekam na test... chociaż niestety z pierwszego moczu go dziś nie zrobię. Na wszelki wypadek kazałam Mu kupić dwa testy, ewentualnie drugi na jutro .
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 09:58   #2280
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

A ja to mala kluseczka wiec w ciazy wygladalabym jak dynia...wiec lepiej zebym schudla....niestety jak sie ma siedzaca prace, umie dobrze gotowac i ma slaba przemiane materi to coz...
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.