Problemy pierwszego świata + ot, część 6. - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-16, 00:30   #2251
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Bison slabs. Nie będziesz słyszeć, jak ktoś chodzi po sypialni na górze. Mieszkałam wcześniej w takim domu, nic nie było słychać. Trzeba było dwa modemy stawiać do neta. Jeden na dół, drugi na górę. Podłogi były grube



Jak podłogi są timber to wszystko się niesie jak echo. Koszmar.



PPŚ nie mogę spać. Cały czas chodziłam grzecznie spać przed 22 i już się przyzwyczaiłam. W tygodniu idę spać o 22 i już. Żadnego siedzenia po nocach. A dziś nie mogę. Jest już po północy i siedzę dalej. Poćwiczyłam, poczytałam książkę, byłam na spacerze i dalej spać się nie chce. Godzinę się gapiłam w sufit i chyba sobie odpalę jakiś horror. Śpię po takich filmach jak dziecko.
Taki sam mam PPŚ, pewnie będzie ciężko zasnąć do 3h... I to w wygodnie pustym łóżku - mieliśmy intensywny dzień, gdy wróciliśmy koło 23h do domu, to wskoczyłam pod prysznic, TŻ przygotował sypialnię, usiadł na kanapie, włączył TV i... Zasnął na siedząco... Śpi jak kamień, tyle co udało mi się go "przewrócić" do pozycji leżącej.

Btw, przez Wizaż i hasła typu *bison slabs* oraz moją potrzebę googlowania różnych rzeczy, reklamy na necie mi głupieją.

Edytowane przez Nette
Czas edycji: 2022-01-16 o 00:33
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 00:45   #2252
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No tak, nie mam suszarki
Ale to trzeba być praktycznie cały dzień w domu, żeby tak prać. Ja jak wstawię 1 pranie dziennie to jest dobrze. Chociaż w sumie i tak rzadziej piorę.[
Siedzę na HO, więc wiesz... ale suszarka generalnie mocno podniosła mój komfort życia i chęć na robienie prania, więc polecam.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 00:54   #2253
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Taki sam mam PPŚ, pewnie będzie ciężko zasnąć do 3h... I to w wygodnie pustym łóżku - mieliśmy intensywny dzień, gdy wróciliśmy koło 23h do domu, to wskoczyłam pod prysznic, TŻ przygotował sypialnię, usiadł na kanapie, włączył TV i... Zasnął na siedząco... Śpi jak kamień, tyle co udało mi się go "przewrócić" do pozycji leżącej.
To ja nigdy się nie wyśpię obok kogoś. Jak dzielę łóżko to mam taki płytki sen, że już lepiej byłoby zerwać całą noc. Muszę mieć całą przestrzeń dla siebie i już. Własny pokój. Inaczej nie śpię. Moja była zasypiała w 5 sekund, a wystarczyło, że się lekko poruszyła, to ja już się budziłam i spać nie mogłam. Mogłabym dzielić z kimś mieszkanie, ale sypialnie musiałabym mieć osobną. Inaczej byłoby ze mnie zombie.

Nie zasnę, jak ktoś jest w tym samym pokoju, co ja. Nie wiem skąd się to wzięło. Kiedyś dzieliłam pokój z rodzeństwem. Nie miałam swojego do czasu gimnazjum. A teraz wystarczy, że ktoś oddycha w tym samym pokoju = nie zasnę

Jak pamiętacie Madeline z Dobranocki, to był mój koszmar dzieciństwa


Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2022-01-16 o 00:57
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 01:00   #2254
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Nette, wklejam "bison slabs", bo jestem głupia i nie wiem jak to jest po polsku. Podłogi takie.

Error 404: Język polski not found. Dobra, to się chyba nowa betonowe płyty albo stropowe. Napiszcie mi, bo mózg mi się totalnie wyłączył. Jestem debilem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png section-details-hollowcore-2.png (317,8 KB, 124 załadowań)

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2022-01-16 o 01:04
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 01:15   #2255
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
To ja nigdy się nie wyśpię obok kogoś. Jak dzielę łóżko to mam taki płytki sen, że już lepiej byłoby zerwać całą noc. Muszę mieć całą przestrzeń dla siebie i już. Własny pokój. Inaczej nie śpię. Moja była zasypiała w 5 sekund, a wystarczyło, że się lekko poruszyła, to ja już się budziłam i spać nie mogłam. Mogłabym dzielić z kimś mieszkanie, ale sypialnie musiałabym mieć osobną. Inaczej byłoby ze mnie zombie.

Nie zasnę, jak ktoś jest w tym samym pokoju, co ja. Nie wiem skąd się to wzięło. Kiedyś dzieliłam pokój z rodzeństwem. Nie miałam swojego do czasu gimnazjum. A teraz wystarczy, że ktoś oddycha w tym samym pokoju = nie zasnę

Jak pamiętacie Madeline z Dobranocki, to był mój koszmar dzieciństwa


Mam to samo .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 01:20   #2256
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Mam to samo .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może dlatego list z Hogwartu nigdy do nas nie dotarł.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 07:04   #2257
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Nette, wklejam "bison slabs", bo jestem głupia i nie wiem jak to jest po polsku. Podłogi takie.

Error 404: Język polski not found. Dobra, to się chyba nowa betonowe płyty albo stropowe. Napiszcie mi, bo mózg mi się totalnie wyłączył. Jestem debilem.
Chyba strop z płyt kanałowych.
Proszę cię, jasne że nazwy w języku polskim znać nie musisz. Bawi mnie to, że przez Wizaż czasem googluję różne niepotrzebne mi przedmioty. Czasem przy tym mam włączony VPN. A potem widzę (i dostaję na Gmaila) odjechane reklamy np. z Niemiec czy UK. W sumie dobrze, nie kusi mnie coś, co mogłabym kupić, bo po co mi obecnie prefabrykowane stropy.

Edytowane przez Nette
Czas edycji: 2022-01-16 o 09:32
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-16, 09:30   #2258
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Siedzę na HO, więc wiesz... ale suszarka generalnie mocno podniosła mój komfort życia i chęć na robienie prania, więc polecam.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Ja czesto robie piątkowe prania jak nie planuje wychodzic na dluzej, bo do sklepu czy na spacer mozna wyjsc w miedzyczasie. I wlasnie pranie, suszenie jednoczesnie i z glowy zupelnie bezbolesnie. Juz nie pamietam co to jest "góra prania"
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 09:35   #2259
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

U mnie sobota (o ile nie ma jakiegoś wyjazdu czy wycieczki) to dzień prania pościeli i kocich koców, ciuchy piorę raczej w tygodniu. I zgadzam się ze stwierdzeniem, ze suszarka bębnowa podnosi komfort życia - nie wyobrażam sobie już, bym mogła jej nie mieć. Nie ma chyba nic fajniejszego niż wciągniecie na tyłek ciepłych, mięciutkich dresów prosto z suszarki No ale to taki mały malutki plusik wśród wielu większych plusów suszarki oczywiście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 10:41   #2260
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;89077573]U mnie sobota (o ile nie ma jakiegoś wyjazdu czy wycieczki) to dzień prania pościeli i kocich koców, ciuchy piorę raczej w tygodniu. I zgadzam się ze stwierdzeniem, ze suszarka bębnowa podnosi komfort życia - nie wyobrażam sobie już, bym mogła jej nie mieć. Nie ma chyba nic fajniejszego niż wciągniecie na tyłek ciepłych, mięciutkich dresów prosto z suszarki No ale to taki mały malutki plusik wśród wielu większych plusów suszarki oczywiście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Ciepłe ciuchy + podniesione włoski na ręcznikach. Ręczniki suszone tradycyjnie są jak tarka.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 11:57   #2261
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;89077573]U mnie sobota (o ile nie ma jakiegoś wyjazdu czy wycieczki) to dzień prania pościeli i kocich koców, ciuchy piorę raczej w tygodniu. I zgadzam się ze stwierdzeniem, ze suszarka bębnowa podnosi komfort życia - nie wyobrażam sobie już, bym mogła jej nie mieć. Nie ma chyba nic fajniejszego niż wciągniecie na tyłek ciepłych, mięciutkich dresów prosto z suszarki No ale to taki mały malutki plusik wśród wielu większych plusów suszarki oczywiście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Ciepłe ciuchy + podniesione włoski na ręcznikach. Ręczniki suszone tradycyjnie są jak tarka.
Tak, reczniki sa super miekkie po suszarce, a zima nie ma nic lepszego niz puchate dresy jeszcze cieple po suszeniu To doslownie moja definicja domowego komfortu
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-16, 20:09   #2262
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

PPŚ nie umiem w audiobooki. Zawsze na tym zasypiam. Książki mogę czytać godzinami, a jak mam słuchać czyjegoś gadania to spać mi się chce chce. Włączyłam sobie ostatnio audiobooka Sherlock Holmes i po paru minutach zasnęłam. A ebooka to bym czytała całą noc.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 20:21   #2263
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
PPŚ nie umiem w audiobooki. Zawsze na tym zasypiam. Książki mogę czytać godzinami, a jak mam słuchać czyjegoś gadania to spać mi się chce chce. Włączyłam sobie ostatnio audiobooka Sherlock Holmes i po paru minutach zasnęłam. A ebooka to bym czytała całą noc.
Próbowałam kiedyś słuchać audiobooków i to nie dla mnie - wkurza mnie to jak ktoś czyta, bo ja bym czytała inaczej, szybciej itd.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 20:32   #2264
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Próbowałam kiedyś słuchać audiobooków i to nie dla mnie - wkurza mnie to jak ktoś czyta, bo ja bym czytała inaczej, szybciej itd.
Przesłuchałam sobie nawet kilka polskich audiobooków i czułam się, jakbym przerabiała książkę na odwal się. Jakby mnie w ogóle w tej książce nie było. Audiobooki by się sprawdziły do nielubianych lektur szkolnych, które odbębnić trzeba.

Jak czytam, wyobraźnia pracuje i jestem 'częścią' jakiejś powieści. Czytanie mnie odpręża.

Zawsze zasypiam z muzyką (wyłączam jak już mi się oczy kleją), to może dlatego śpię przy tych audiobookach. Pół Sherlocka przespałam wczoraj. I nic nie pamiętam z tego audiobooka

I tak się przyzwyczaiłam do ebooków, że od dawna nie miałam w dłoniach książki. Patrzę na książkę i 'jakie to grube', a ebook wchodzi od razu. Kartę sobie wyrobiłam do biblioteki i chyba się przejdę po coś do czytania. W pracy przed ekranem, w domu przed ekranem. Za dużo tego.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2022-01-16 o 20:35
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 20:34   #2265
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
PPŚ nie umiem w audiobooki. Zawsze na tym zasypiam. Książki mogę czytać godzinami, a jak mam słuchać czyjegoś gadania to spać mi się chce chce. Włączyłam sobie ostatnio audiobooka Sherlock Holmes i po paru minutach zasnęłam. A ebooka to bym czytała całą noc.
Ja dopiero po którymś razie polubiłam. Jednak mogę słuchać tylko wtedy jeśli os robię, sprzątam, gotuję, spaceruje. Inaczej nie mogę się skupić, albo się nudzę nic nie robiac
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Próbowałam kiedyś słuchać audiobooków i to nie dla mnie - wkurza mnie to jak ktoś czyta, bo ja bym czytała inaczej, szybciej itd.
Ja słucham audiobooków na przyspieszeniu 1,5 lub 1,7, ale trzeba się przyzwyczaić.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 20:47   #2266
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja dopiero po którymś razie polubiłam. Jednak mogę słuchać tylko wtedy jeśli os robię, sprzątam, gotuję, spaceruje. Inaczej nie mogę się skupić, albo się nudzę nic nie robiacJa słucham audiobooków na przyspieszeniu 1,5 lub 1,7, ale trzeba się przyzwyczaić.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
To ja wszystkie dokumenty i wiadomości oglądam na przyśpieszeniu.

A wczoraj włączyłam sobie audiobooka i zasnęłam. I był czytany przez Brytyjczyka. To sobie pospałam. A potem się jakaś inna książka włączyła, z czytającym Australijczykiem i od razu mnie ten akcent obudził. Oni brzmią jakby mieli schizofrenię i gadali ze swoimi wizualnymi halucynacjami. Takie wiecznie zdziwienie w głosie.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 22:10   #2267
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja dopiero po którymś razie polubiłam. Jednak mogę słuchać tylko wtedy jeśli os robię, sprzątam, gotuję, spaceruje. Inaczej nie mogę się skupić, albo się nudzę nic nie robiacJa słucham audiobooków na przyspieszeniu 1,5 lub 1,7, ale trzeba się przyzwyczaić.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Mi nawet nie chodzi o szybkość czytania co o manierę.

Ja czytam na "płasko" w swojej głowie.

A przy nagrywaniu audiobooków ludzie się starają czytać jak dziecku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 22:14   #2268
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Ludziom od pandemii się chyba dni tygodnia pomyliły. Pracuję w biurze, pn-pt, czasem otwarte jest w soboty. Klienci potrafią wysyłać maile, w których proszą o spotkania w niedzielę, bo pracują, nie mają czasu albo coś tam. Albo musi specjalnie przyjechać do nas z drugiego końca hrabstwa i czy nie możemy go przyjąć w niedzielę. WTF.

Dzwonią pytać o której zamykamy i proszą o spotkania późno, bo pracują itd. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. Odkąd jest pandemia, ludziom się czas poprzestawiał.

To ja zacznę dzwonić do banku, żeby dla mnie specjalnie otworzyli o 7 rano, bo idę do dentysty na 8 i chcę sobie podpisać dokumenty o 7 rano i mieć z głowy. Nie będę brała wolnego w pracy, żeby załatwić kredyt, macie mi zmienić godziny otwarcia.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 22:27   #2269
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 121
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ludziom od pandemii się chyba dni tygodnia pomyliły. Pracuję w biurze, pn-pt, czasem otwarte jest w soboty. Klienci potrafią wysyłać maile, w których proszą o spotkania w niedzielę, bo pracują, nie mają czasu albo coś tam. Albo musi specjalnie przyjechać do nas z drugiego końca hrabstwa i czy nie możemy go przyjąć w niedzielę. WTF.

Dzwonią pytać o której zamykamy i proszą o spotkania późno, bo pracują itd. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. Odkąd jest pandemia, ludziom się czas poprzestawiał.

To ja zacznę dzwonić do banku, żeby dla mnie specjalnie otworzyli o 7 rano, bo idę do dentysty na 8 i chcę sobie podpisać dokumenty o 7 rano i mieć z głowy. Nie będę brała wolnego w pracy, żeby załatwić kredyt, macie mi zmienić godziny otwarcia.
Ja mam inne obserwacje. Już długo przed pandemią ludzie się kontaktowali w weekend albo późnym wieczorem, ale jakimś cudem od pandemii te telefony ustały. E-maile czy wiadomości nadal bywają, ale je łatwiej zignorować.
Natomiast ludzie nieraz mają zupełnie nierealistyczne podejście do terminów. Coś, co zajmie załóżmy 2 dni robocze, i musi poczekać w kolejce, bo nie są pierwsi, bo mam inne projekty, chcą na wczoraj. Na jutro rano najpóźniej. Oczywiście odmawiam i serio, są bardzo zdziwieni, że tak się nie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-16, 23:47   #2270
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mi nawet nie chodzi o szybkość czytania co o manierę.

Ja czytam na "płasko" w swojej głowie.

A przy nagrywaniu audiobooków ludzie się starają czytać jak dziecku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektórzy faktycznie intonują, ale jak słucham na przyspieszeniu, to mi to się "spłaszcza"

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 04:00   #2271
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Nic mnie tak nie nudzi jak audiobooki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 06:45   #2272
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Ale u nas była pogoda, całą noc wichura straszna a na koniec rano śnieżna burza z grzmotami, błyskawicami i gradem.
Jak się nie boje pogody, to siedziałam pod kołdrą z planem nie wstawania i nie pójścia do roboty.:/
Na szczęście przeleciało i w dodatku ten koszmarny wiatr zabrało ze sobą.
Tylko znów śnieg leży.



Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nic mnie tak nie nudzi jak audiobooki
A ja lubię. i zwykłe i takie już w stylu słuchowisk.
Lubię tez słuchowiska i teatr słuchowy.
Nie mam problemu ze skupieniem.

No lektorzy są różni, jak jest słaby lektor to po prostu odpuszczam, ale jest wielu bardzo dobrych.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 06:49   #2273
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

W całym kraju wichury. Mi się gorzej śpi jak wieje za oknem. Wiatru nie lubię bardziej niż deszczu. Dlatego nie mogłabym mieszkać w miejscu typu Islandia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 06:56   #2274
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
W całym kraju wichury. Mi się gorzej śpi jak wieje za oknem. Wiatru nie lubię bardziej niż deszczu. Dlatego nie mogłabym mieszkać w miejscu typu Islandia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez sobie mogę zapomnieć o spaniu, jak tak wieje.
A u nas ciagle wieje.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 07:20   #2275
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Też dzisiaj kiepsko spałam przez ten wiatr.
I nadal wieje. Jak byłam przed chwilą z psami, to masakra.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 07:41   #2276
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
W całym kraju wichury. Mi się gorzej śpi jak wieje za oknem. Wiatru nie lubię bardziej niż deszczu. Dlatego nie mogłabym mieszkać w miejscu typu Islandia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mnie sie super spi jak jest wichura i ulewa za oknem
Chyba ze to burza z piorunami, to wtedy za glosno jest. Ale jak sam deszcz i wiatr? Swiadomosc, ze jestem w cieplym suchym lozku i nie musze sie nigdzie wybierac w taka pogode daje mi niesamowity komfort
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 08:01   #2277
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

U nas teraz jest wichura, deszcz a raczej ulewa, i przed chwilą przeszedł grad, ja to nazywam pogodą jak w Mordorze. Podobnie jak Wizażanka wyżej, nigdy nie wybrałabym sobie miejsca z takim klimatem na miejsce zamieszkania, nie ma takiej opcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 08:23   #2278
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Też dzisiaj kiepsko spałam przez ten wiatr.
I nadal wieje. Jak byłam przed chwilą z psami, to masakra.

Ja tak samo. Pogoda daje mi niezłe w kość. Jak już zasnęłam to mi się śniło, ze zadałam do pracy i znowu było po spaniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 08:55   #2279
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 121
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Też źle śpię przy silnym wietrze. Deszcz mi nie przeszkadza, burze lubię, choć takie głośne oczywiście potrafią mnie obudzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 11:24   #2280
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Moje psy nawet nie chciały wyjść z klatki dzisiaj
Za to starsza jest trochę podziębiona, popyla w sweterku.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-27 07:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.