Suknia marzeń cz. III - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 19:25   #2251
aguska1816
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 612
GG do aguska1816
Dot.: Suknia marzeń cz. III

dziekuje wszystkim wiżanką za miłe kometarzeutwierdził yście mnie w przekonaniu, że dokonałam słusznego wyboru



Cytat:
Napisane przez jagss Pokaż wiadomość
ie


Czyli panna młoda, która decyduje się na białą suknię jest staroświecka i boi się "co ludzie powiedzą" To chyba jestem staroświecka, bo mam białą suknię i welon w dodatku
Ja z kolei nie rozumiem dziewczyn, które na siłę starają się być oryginalne i koniecznie się odróżniać. Czasami efekt jest świetny a czasami...nie i przedobrzając z oryginalnością ostatecznie wyglądają jakby szły na bal sylwestrowy a nie do ślubu.

odnosząc się do Twojej wypowiedzi to myślę, że madziadominik nie miała nic złego na myśli nie trzeba się od razu tak unosić
a wracając do mnie to wcale nie miałam zamiaru być oryginalna, po prostu spodobała mi się taka suknia, a to że tak wygląda a nie inaczej;p i może Cie to zdziwi, ale też będę mieć welon i to nawet 2 krótki i długi i bardzo mi zależy na tym by wyglądać jakbym szła do ślubu, a nie na bal sylwestrowy;p pozdrawiam
aguska1816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:50   #2252
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez aguska1816 Pokaż wiadomość
będę mieć welon i to nawet 2 krótki i długi
2 welony??? O rany, nie nadążam za modą weselną, mam nadzieję, że moje wybory nie będą przypadkowe i wynikające z niewiedzy
Co do tych welonów... to ten jeden będzie się ciągnął za Tobą w kościele a później go odepniesz i będziesz na weselu tańczyć w tym krótkim???
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 21:17   #2253
aguska1816
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 612
GG do aguska1816
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
2 welony??? O rany, nie nadążam za modą weselną, mam nadzieję, że moje wybory nie będą przypadkowe i wynikające z niewiedzy
Co do tych welonów... to ten jeden będzie się ciągnął za Tobą w kościele a później go odepniesz i będziesz na weselu tańczyć w tym krótkim???

tak dokładnie będzie tak jak napisałas
aguska1816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 22:38   #2254
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez aguska1816 Pokaż wiadomość
tak dokładnie będzie tak jak napisałas
BOSKO !!! Też tak będę mieć!!!
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 06:32   #2255
monia198455
Raczkowanie
 
Avatar monia198455
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 165
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ania120kg Pokaż wiadomość
Witam, dziewczyny do piątku muszę wybrać sukienkę , w obu wyglądam bardzo dobrze i dlatego proszę o pomoc. Nie wiem , która jest bliższa memu sercu!!! pomocy!!!!


Zdecydowanie 2 sukienka, jest bezkonkurencyjna.
monia198455 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 09:46   #2256
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Suknia marzeń cz. III

aguska1816 dobrze że przekonałaś się do sukni bo jest naprawdę śliczna
Będziesz wyglądać bosko

Edytowane przez Meana1
Czas edycji: 2009-06-04 o 09:57
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:09   #2257
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez jagss Pokaż wiadomość
ie


Czyli panna młoda, która decyduje się na białą suknię jest staroświecka i boi się "co ludzie powiedzą" To chyba jestem staroświecka, bo mam białą suknię i welon w dodatku
Ja z kolei nie rozumiem dziewczyn, które na siłę starają się być oryginalne i koniecznie się odróżniać. Czasami efekt jest świetny a czasami...nie i przedobrzając z oryginalnością ostatecznie wyglądają jakby szły na bal sylwestrowy a nie do ślubu.
po pierwsze napisałam że "... na tle innych panien młodych, które czasami boją się sprzeciwić powiedzeniu "a co ludzie powiedzą". czasami nie znaczy, że każda panna młoda i zawsze
po drugie znam takie panny młode osobiście - bo jej mama namówiła na suknie, bo powiedziały sobie chciałam inną ale co ludzie pomyślą i kupiłam taką jaka wogóle mi się nie podbała ale dla świetego spokoju. akurat te wypowiedzi słyszałam z ich własnych ust.
po trzecie nie pisałam tego ani do ciebie (bo twojej wypowiedzi nie zacytowałam) ani do żadnej innej osoby na tym forum tylko jak wyżej napisałam z własnego doświadczenia
po czwarte uważam że jesteś zupełnie niewyrozumiała bo dla ciebie panna młoda idąca w innej niż biała jest "jak z balu sylwestrowego".
po piąte każdy ma prawo do tego aby w dniu ślubu wygladać wyjątkowo a w jakiej sukni i w jakim stylu to nie nam oceniać. bo o gustach się nie dyskutuje

a forum jest do tego żeby wyrażać opinie (szczerą) co też czynię. dlatego nie rozumiem twojego oburzenia.
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 11:12   #2258
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Aguska Twoja suknia jest absulutnie przepiękna jak nie chcesz to ja ją wezmę , bo jeszcze nie mam sukni
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:42   #2259
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Suknia marzeń cz. III

nie kłoćcie sie Dziewczyny !! kazda ma prawo do swojego zdania , a wiadomo ze jesli slub blizej to i zdenerwowanie wieksze

a swoja droga to zaniemoglam i siedze w domu na zwolnieniu i zauwazylam ze im blizej slubu tym czesciej tu jestem jakos nagle mnie swiadomosc ogarnia ze sie zaczyna kolowrotek ... :P jeszcze mamy 184 dnii... prawie dookola swiata :P

madziadominik mam pytanko do twojego szalu on byl z czego ? bo pieknie sie prezentuje i wydaje sie byc cieplutki a ja powoli rozgladam sie tez za takimi dodatkami bo chialabym miec juz jakos calos w glowie jak pojde do krawcowej

Edytowane przez paanti
Czas edycji: 2009-06-04 o 12:45 Powód: pytanko do wizazystki
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:12   #2260
SweetVanilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziewczyny prosze Was o rade. Wychodze za maz 20 czerwca wprawdzie mam juz sukienke, ale ostatnio zobaczylam inna, ktora strasznie mi sie spodobala http://www.allegro.pl/item642142980_...sa_gratis.html

Co o niej sadzicie? Jak podoba sie Wam welon?
Zastanawiam sie, czy nie zmienic mojego wyboru i wybrac inna...
SweetVanilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:23   #2261
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dosyć fajna, z Madonny jest kilka w tym stylu, np te które załączylam
Ale myśle, że:
1. Nie powinnaś już teraz oglądac innych sukienek
2. Każda dziewczyna ma wątpliwości, wiadomo, to co kupione, jest już opatrzone i nudzi się po jakimś czasie...
3. Nie ma sesnu kupowac teraz drugiej sukienki, bo tym sposobem moglabyś kupić ich nawet kilka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (57,0 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (40,9 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (38,6 KB, 156 załadowań)
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 14:02   #2262
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
nie kłoćcie sie Dziewczyny !! kazda ma prawo do swojego zdania , a wiadomo ze jesli slub blizej to i zdenerwowanie wieksze

a swoja droga to zaniemoglam i siedze w domu na zwolnieniu i zauwazylam ze im blizej slubu tym czesciej tu jestem jakos nagle mnie swiadomosc ogarnia ze sie zaczyna kolowrotek ... :P jeszcze mamy 184 dnii... prawie dookola swiata :P

madziadominik mam pytanko do twojego szalu on byl z czego ? bo pieknie sie prezentuje i wydaje sie byc cieplutki a ja powoli rozgladam sie tez za takimi dodatkami bo chialabym miec juz jakos calos w glowie jak pojde do krawcowej
a to była taka futrzana etola. ze sztucznego futerka wyprofilowana na ramiona (czytaj nie w postaci szala)
i owszem była ciepła.
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 14:03   #2263
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
po pierwsze napisałam że "... na tle innych panien młodych, które czasami boją się sprzeciwić powiedzeniu "a co ludzie powiedzą". czasami nie znaczy, że każda panna młoda i zawsze
po drugie znam takie panny młode osobiście - bo jej mama namówiła na suknie, bo powiedziały sobie chciałam inną ale co ludzie pomyślą i kupiłam taką jaka wogóle mi się nie podbała ale dla świetego spokoju. akurat te wypowiedzi słyszałam z ich własnych ust.
po trzecie nie pisałam tego ani do ciebie (bo twojej wypowiedzi nie zacytowałam) ani do żadnej innej osoby na tym forum tylko jak wyżej napisałam z własnego doświadczenia
po czwarte uważam że jesteś zupełnie niewyrozumiała bo dla ciebie panna młoda idąca w innej niż biała jest "jak z balu sylwestrowego".
po piąte każdy ma prawo do tego aby w dniu ślubu wygladać wyjątkowo a w jakiej sukni i w jakim stylu to nie nam oceniać. bo o gustach się nie dyskutuje

a forum jest do tego żeby wyrażać opinie (szczerą) co też czynię. dlatego nie rozumiem twojego oburzenia.

Dlatego ja też wyraziłam szczerą opinie, że niektóre dziewczyny chcąc koniecznie wyglądać inaczej czasami przesadzają i czasami już nie wyglądają jakby szły do ślubu - i nie pisałam o nikim z tego forum, widziałam różne stylizacje ślubne i mam podstawy tak myśleć i pisać i nie świadczy to o mojej niewyrozumiałości.

To, że aguska1816 zastanawiała się czy nie woli białej sukni nie znaczy wcale że boi się co powie ciotka, czy sąsiadka jak zasugerowałaś, bo wychodząc z tego założenia można podsumować że panie decydujące się na biały kolor robią to ze strachu przed tym "co ludzie powiedzą" - może to jest kwestia ich gustu a jak sama napisałaś o gustach się nie dyskutuje. Poza tym to czy aguska1816 chce "olać ludzi" , czyli swoich gości to też jest raczej jej indywidualny wybór, może jest akurat osoba, która nie chce ich olewać więc też byłaby wstrzemięźliwa z udzielaniem takich rad.
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 14:18   #2264
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez jagss Pokaż wiadomość
Dlatego ja też wyraziłam szczerą opinie, że niektóre dziewczyny chcąc koniecznie wyglądać inaczej czasami przesadzają i czasami już nie wyglądają jakby szły do ślubu - i nie pisałam o nikim z tego forum, widziałam różne stylizacje ślubne i mam podstawy tak myśleć i pisać i nie świadczy to o mojej niewyrozumiałości.

To, że aguska1816 zastanawiała się czy nie woli białej sukni nie znaczy wcale że boi się co powie ciotka, czy sąsiadka jak zasugerowałaś, bo wychodząc z tego założenia można podsumować że panie decydujące się na biały kolor robią to ze strachu przed tym "co ludzie powiedzą" - może to jest kwestia ich gustu a jak sama napisałaś o gustach się nie dyskutuje. Poza tym to czy aguska1816 chce "olać ludzi" , czyli swoich gości to też jest raczej jej indywidualny wybór, może jest akurat osoba, która nie chce ich olewać więc też byłaby wstrzemięźliwa z udzielaniem takich rad.
ehhh nie skomentuje już .... <ściana>

Cytat:
Napisane przez [URL="http://www.wizaz.pl/forum/member.php?u=155093"
SweetVanilla[/URL]]Dziewczyny prosze Was o rade. Wychodze za maz 20 czerwca wprawdzie mam juz sukienke, ale ostatnio zobaczylam inna, ktora strasznie mi sie spodobala http://www.allegro.pl/item642142980_...sa_grati s.html

Co o niej sadzicie? Jak podoba sie Wam welon?
Zastanawiam sie, czy nie zmienic mojego wyboru i wybrac inna...
oj też tam miałam. to jest normalne. jeszcze parę dni przed ślubem myślałam a może zdąrze kupić inną.
widać z niejedną przyszłą męzatką tak jest .
co do welonu to uważam ze nie do każdego taki bogaty welon pasuje. myślę że to kwestia indywidualna i decyduje o tym typ urody, sukienka jaka jest. po prostu hiszpański welon musi być mierzony bo dwa takie same zestawienia ale inne osoby inne typy urody i zupełnie inny efekt.
__________________

Edytowane przez madziadominik
Czas edycji: 2009-06-04 o 14:25
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 22:00   #2265
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez SweetVanilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze Was o rade. Wychodze za maz 20 czerwca wprawdzie mam juz sukienke, ale ostatnio zobaczylam inna, ktora strasznie mi sie spodobala http://www.allegro.pl/item642142980_...sa_gratis.html

Co o niej sadzicie? Jak podoba sie Wam welon?
Zastanawiam sie, czy nie zmienic mojego wyboru i wybrac inna...
wklej nam ta ktora wybralas na sobie to ci powiem

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
a to była taka futrzana etola. ze sztucznego futerka wyprofilowana na ramiona (czytaj nie w postaci szala)
i owszem była ciepła.
oooo wlasnie o cos takiego mi chodzi a ile kosztowala i gdzie takaz mozna dostac ?
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:19   #2266
ania120kg
Raczkowanie
 
Avatar ania120kg
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 183
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Witam, wybrałam i tak piszę ,żeby się pochwalić!To moja suknia ślubna:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka nr2.jpg (30,8 KB, 121 załadowań)
ania120kg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 15:47   #2267
dorotkajaz
Raczkowanie
 
Avatar dorotkajaz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 210
Dot.: Suknia marzeń cz. III

a o to moje suknie marzen, roznia sie od siebie ale to dlatego ze mam jeszcze duzo czasu na decyzje i jeszcze pewnie wiele razy bede zmieniac zdanie
ale te sa przesliczne
ktora najbardziej sie Wam podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif pic01.gif (746 Bajtów, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: gif pic012.gif (746 Bajtów, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: gif pic0123.gif (746 Bajtów, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: gif trans.gif (43 Bajtów, 727 załadowań)
Rodzaj pliku: gif trans1.gif (43 Bajtów, 741 załadowań)
Rodzaj pliku: gif trans2.gif (43 Bajtów, 749 załadowań)

Edytowane przez dorotkajaz
Czas edycji: 2009-06-06 o 16:16
dorotkajaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:21   #2268
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
wklej nam ta ktora wybralas na sobie to ci powiem



oooo wlasnie o cos takiego mi chodzi a ile kosztowala i gdzie takaz mozna dostac ?

etola była pożyczona.
ale zanim dowiedziałam się że będzie pozyczona szukałam na różnych stronach:
np. http://sklep.slubinfo.pl/pokaz_produ...p?idpodkat=142
wpisałam po prostu etola ślubna i tyle. w komisach internetowych też są spotykane i na allegro.
__________________

Edytowane przez madziadominik
Czas edycji: 2009-06-08 o 11:24
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:03   #2269
annabartnikowska
Raczkowanie
 
Avatar annabartnikowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z domu:P
Wiadomości: 34
Dot.: Suknia marzeń cz. III

witajcie widze i tutaj sporo znajomych:P
Izolek Ty pewnie na wszystkich forach siedziesz co?<lol>
ja pozostaje przy swoich ulubionych
A bardziej trzymam się hollywood dreams suknie przepiekne znalazłam stronę, gdzie szyja identyczne za 1800 zł czyli połowe wartosci sukni
zajrzyjcie sprawdzone i naprawde uczciwe ..
http://www.hollywooddreams.co.uk/ ORYGINALNE SUKNIE

http://www.allegro.pl/item647682624_...od_dreams.html
SUKNIE SZYTE NA MIERE I IDENTYCZNE JAK HOLLYWOOD DZWONIŁAM ROZMAWIAŁAM MOZLIWOSC ZWROTU SUKNI ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (18,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8111.jpg (37,1 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0857abi_20.jpg (31,9 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (2).jpg (17,0 KB, 79 załadowań)
annabartnikowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 22:30   #2270
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez annabartnikowska Pokaż wiadomość
witajcie widze i tutaj sporo znajomych:P
Izolek Ty pewnie na wszystkich forach siedziesz co?<lol>
ja pozostaje przy swoich ulubionych
A bardziej trzymam się hollywood dreams suknie przepiekne znalazłam stronę, gdzie szyja identyczne za 1800 zł czyli połowe wartosci sukni
zajrzyjcie sprawdzone i naprawde uczciwe ..
http://www.hollywooddreams.co.uk/ ORYGINALNE SUKNIE

http://www.allegro.pl/item647682624_...od_dreams.html
SUKNIE SZYTE NA MIERE I IDENTYCZNE JAK HOLLYWOOD DZWONIŁAM ROZMAWIAŁAM MOZLIWOSC ZWROTU SUKNI ...

czy mnie się tak tylko wydaje, czy tu się jakaś reklama nieładnie wdarła w nasz mały wątek
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 23:09   #2271
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kingawka Pokaż wiadomość
ja nie mogłam się zdecydować na jedną więc pomyślałam o połączeniu 2

a co myślicie o takim połączeniu:
1 to góra sukienki
2 dół
masz może nazwę modelu tej drugiej sukni ????
Wiem, że jest to San Patrick, kiedyś zapisałam sobie zdjęcie, bo mi się spodobała i teraz chcę ją zakupić, ale nie pamiętam nazwy modelu
W necie szukałam i nigdzie nie mogę znaleźć...

Jest ktoś kto jest w stanie mi pomóc ??
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 23:37   #2272
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Suknia marzeń cz. III

wesele dopiero w 2011 ale lubie przegladac galerie z sukniami ślubnymi
na dzien dzisiejszy to moje typy suknii marzen
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1m.jpg (12,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (36,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja suknia ślubna z przodu.jpg (27,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg radmila_1.jpg (16,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg romance.jpg (30,0 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8432_JA_Main_Sales_Full_Front.jpg (27,6 KB, 76 załadowań)
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 01:02   #2273
annabartnikowska
Raczkowanie
 
Avatar annabartnikowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z domu:P
Wiadomości: 34
Dot.: Suknia marzeń cz. III

do Adu
Przepraszam najmocniej za to wdarcie poprostu wrzuciłam moje ulubione a sama jestem juz załamana którą suknie wybrac...Myślałam ,że mi pomożecie..
To nie jest reklama poprostu napisało mi się wielkimi literami
a mogłybyscie napisac co sądzicie o sukni zamówionej przez internet.
Niby dzwoniłam kwestia dobrego wymiarowania itp ,ale czy to wystarczy by zaufac....
annabartnikowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 06:42   #2274
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
etola była pożyczona.
ale zanim dowiedziałam się że będzie pozyczona szukałam na różnych stronach:
np. http://sklep.slubinfo.pl/pokaz_produ...p?idpodkat=142
wpisałam po prostu etola ślubna i tyle. w komisach internetowych też są spotykane i na allegro.
no ja tez patrzylam na e stronki - ale jakos na tobie bardziej ku mnie przemowila a pozyczana bla w salonie gdzie kupowalas suknie tak ?
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 07:19   #2275
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez annabartnikowska Pokaż wiadomość
do Adu
Przepraszam najmocniej za to wdarcie poprostu wrzuciłam moje ulubione a sama jestem juz załamana którą suknie wybrac...Myślałam ,że mi pomożecie..
To nie jest reklama poprostu napisało mi się wielkimi literami
a mogłybyscie napisac co sądzicie o sukni zamówionej przez internet.
Niby dzwoniłam kwestia dobrego wymiarowania itp ,ale czy to wystarczy by zaufac....
IDENTYCZNE JAK... czyli są to suknie szyte na wzór... znając życie na wzór ze zdjęć... ale mają dużo pozytywnych komentarzy... ja bym napisała do osób, które wystawiły te pozytywy, czy któraś z nich kupowała tam suknię ślubną i czy była zadowolona - czy była taka jak na zdjęciu, czy dobrze uszyta... może ktoś odpowie i może przyśle zdjęcie...
ja czytałam o kimś innym na allegro, mającym swoją stronę itp itd... szyjący suknie na wzór i ogólnie duuużo osób było niezadowolonych...
wszystko zależy od szczęścia...
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 09:00   #2276
annabartnikowska
Raczkowanie
 
Avatar annabartnikowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z domu:P
Wiadomości: 34
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Hej dzięki Adu za uwagę napisałam już do kilku osób " suknie są przepiękne jeszcze ładniejsze niż na zdjiu .." dosteje się kilka kartek do wypełnienienia odnosnie dokładnych wymiarów..potem wysyłają a jeśli cos nie tak to trzeba jechac i poprawic ale juz u nich na miejscu... z każdą suknią mozna robic co się chce .zamieniac gorsety ,kolory ,,,, no zobaczymy strasznie mi się podobaja te suknie....ohhhh może zaryzykuję... jeszcze pomyślę...
annabartnikowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 09:27   #2277
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Suknia marzeń cz. III

wiem, że pytam po raz enty , ale muszę coś zdecydować, czy wg Was to ze sobą gra czy za długie?
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.

Edytowane przez diya1983
Czas edycji: 2009-06-22 o 14:14
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 09:44   #2278
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
wiem, że pytam po raz enty , ale muszę coś zdecydować, czy wg Was to ze sobą gra czy za długie?
jak na mój gust za długi
Cytat:
Napisane przez paanti[URL="http://www.wizaz.pl/forum/member.php?u=377779"
no ja tez patrzylam na e stronki - ale jakos na tobie bardziej ku mnie przemowila a pozyczana bla w salonie gdzie kupowalas suknie tak ?[/URL]
niestety nie. pożyczała od znajomej która kilka lat wcześniej brała ślub.
__________________

Edytowane przez madziadominik
Czas edycji: 2009-06-09 o 09:46
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 09:51   #2279
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Suknia marzeń cz. III

madziadominik, skrócić go? jaką długość byś proponowała?
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 10:03   #2280
Millu
Raczkowanie
 
Avatar Millu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olkusz/Opole
Wiadomości: 73
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
wiem, że pytam po raz enty , ale muszę coś zdecydować, czy wg Was to ze sobą gra czy za długie?
Moim zdaniem welon jest za długi,zakrywa niepotrzebnie cały piękny tren. Mnie się podobają krótkie welony (do pasa) do sukni z długimi trenami.
__________________
"The time you enjoy wasting is not wasted time."
- Bertrand Russell
Millu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.