kto zaczyna ze mna biegac? - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-24, 12:26   #2281
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Cześć, od razu napiszę, że dziś przekopuje wszystkie wątki na fitnessie ale potzrebuję pomocy otóż jestem po drastycznych dietach w efekcie czego schudłam i teraz mam rozregulowaną pm postanowiłam zacząć się zdrowo odżywiać, wzbogacam swój jadłospis o 100kcal dziennie tzn w każdym tyg podnoszę kal posiłków o 100, ale niestety tłuszczyk jest na udach po ich wewnetrznej stronie pomimo tych diet nogi podczas chodzenia trzęsą się strasznie wiem, że to moja wina, ale chciałam zapytać czy bieganie pomoże mi ujędrnić nogi, nie chcę ich wyszczuplac czy coś w tym stylu tylko, żeby już tak "nie latały", a piszę to w tym wątku bo wy jako miłośniczki biegania pewni się orientujecie w tych sprawach...byłabym bardzo wdzięczna zawszelkie informacje
Wydaje mi się, że bieganie nie zaszkodzi, ale dorzuciłam trening siłowy bo to jak dla mnie jest bezapelacyjnie najlepsze jeśli chodzi o ujędrnianie.

Edit: Przepraszam za post pod postem
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 12:42   #2282
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Są różne szkoły, ale ja jestem zdania, że najlepiej biegać na śródstopiu i sama staram się tak robić
Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
no to trzeba wybrać albo - mniej umieśnione łydki albo narazanie sie na kontuzję. informacje o tej technice biegu mam od osób biegajacych w maratonach ale równiez na róznych forach biegowych piszą o tym ze nogę należy stawiać na śródstopiu (prawie na samych palcach biegają sprinterzy ) no i ja mogę to potwierdzić bo widzę różnicę po bieganiu o czym napisałam wyzej
mnie lydki bolały tylko wtedy kiedy za slabo je rozciagnelam przed bieganiem... a co do techniki biegania, coz, o tym fakcie zostałam poinstruowana od mojej trenerki, stosowalam sie jej rad i biegalam od piety przez pol roku i jakos nie widzialam aby miesien brzuchaty lyki mi sie rozbudowal... dziewczyny, jak chcecie, ja tam jestem zadowolana ze swojej techniki i z normalnych miesni no od dzisiaj reaktywacja po czterech miesiacach zastoju, zobaczymy jak moja kondycha

wolicie biegac szybciej ale krocej, czy wolniej a dluzej?

kozystacie moze z polara, pulsometru? czy jakiegos innego urzadzenia obliczajacego tetno?
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 12:51   #2283
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka Pokaż wiadomość
kozystacie moze z polara, pulsometru? czy jakiegos innego urzadzenia obliczajacego tetno?
Ze stopera i dwóch palców

A co do biegów, do chyba wolę krócej a szybciej co nie zmienia faktu, że narazie porywam się na długie dystanse.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:09   #2284
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

A ja ciagle nie moge zobaczyc tych zdjec. Probuje w roznych przegladarkach i nic.. w ogole sie nie chce strona otworzyc

Ja dzis powinnam biegac, ale nic z tego nie wyszlo, bo mi sie nie chcialo trochee.. ;/
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:38   #2285
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Dziewczynt, wykonajmy jakiś magiczny taniec odganiający deszcz, bo tu od rana leje i nie zapowaida się, żeby miało przestac, a dziś dzień biegania!

Ugabuga łaaaa hekemeke łaaaaaaaaa (podskakuję wykonując niekontrolowene ruchy kończynami)
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:41   #2286
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

wow ,ale tutaj dzisiaj ruch

nowe oczywiscie tradycyjnie witamy

Tigresska ja jestem ciekawa ,ktora tutaj nam biega po 90 min i sie nie przyznaje? zamiast sie chwalic

anna87 , ja jestem bardzo jasna blondynka ,a na tym bieu , moje wlosy byly jak juz wyzej pisalalm w kolorze ''powypadkowym ''

z tymi lydkami , faktycznie macie racje ja sie musze przestawic na srodstopie raz i porzadnie ,a nie tylko od swieta

kika 171 mialam ten sam problem co Ty , praktycznie tylam od ogorka, a cialo mialam strasznie niejedrne ... w sumie poprawe zauwazylam ,jak zaczelam jesc regularnie i skakac na skakance ..potem bieganie juz dopelnilo i poprawilo efekty...tak,ze polecam

juncia to ja juz nie wiem moge Ci dac moja Nk ,w sumie kobitki te co juz tutaj pisza troszke zapraszam do znajomych :


usune po jakims czasie ,zeby mi znowu 100 zaproszen od 60letnich napalenców nie przyszlo
ps i jak przyslecie zaproszenie , to napiszcie Nick , bo tak , to nie bede wiedziala kto jest kto
http://nasza-klasa.pl/profile/14951829
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:50   #2287
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Dżemdobry

Odzywam się, bo jestem zdesperowana popsuł mi się mój ukochany orbitrek dzięki któremu jako tako wyglądam a że za szbko go nie naprawię, to chodzi mi po głowie żeby zacząć biegać....ale jakoś tak nie mogę się przekonać. Na orbitreku jeźdźiłam min.30 min, czasem 60, prawie codziennie (no, ostatnio to ze dwa tygdonie temu uczciwie ćwiczyłam bo się popsuł :/ ) - w związku z tym zastanawia mnie czy biegając wytrzymam te pół godziny? Jeśli nie, to czy opłaca się biegać krócej? Kurcze, sama nie wiem poza tym chciałabym kupić mp3 żeby było ciekawiej podczas biegania, ale nie wiem czy się opłaca jeśli zacznę od kilku minut
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 15:09   #2288
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

oj nie wiem ,czy po orbiterku bedziesz miala wystarczajaco kondycji ,zeby np 30 mminut biegac... pisze z doswiadczenia ,to tez zalezy od tego jak szybko jezdzilas itp,ale wedlug mnie to sa dwa rozne wysilki ... ale i tak nie ma sie co zniechecac mp3 ni kupuj tylko do biegania , to wtedy nie bedziesz zalowac ja kupilam ipoda,zeby sie nie nudzic podczas biegu, a teraz nawet go nie biore , bo wkurza mnie muzyka jak biegne

a moze na poczatku sprobuj od marszobiegow? kilka minut marszu , kilka biegu, mozemy Ci wyslac takie ''cos'' do zgrania na mp3 i kobitka Ci dokadnie bedzie mowic kiedy biec, jak biec , ile isc ,itp. strasznie pomocne na poczatku
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 15:29   #2289
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

aanito też mi sie właśnie wydaje że orbitrek a bieganie to dwa różne światy. Ale spróbuję biegać bo zwariuję z braku ruchu. Teraz się troche pomęczyłam przy aerobiku z Deanne Berry, ale po 15min miałam dość
Spróbuję jutro rano zwlec się z łóżka, jeszcze przed pracą, bo po południu jak znam życie już nie będzie mi się chciało.

Jeśli możesz to prześlij ten plik na natalia.krzywanska@gmail. com
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 15:37   #2290
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
aanito też mi sie właśnie wydaje że orbitrek a bieganie to dwa różne światy. Ale spróbuję biegać bo zwariuję z braku ruchu. Teraz się troche pomęczyłam przy aerobiku z Deanne Berry, ale po 15min miałam dość
Spróbuję jutro rano zwlec się z łóżka, jeszcze przed pracą, bo po południu jak znam życie już nie będzie mi się chciało.

Jeśli możesz to prześlij ten plik na natalia.krzywanska@gmail. com

hej wysle Ci wieczorem , bo zaraz musze isc pracowac

pytanie mam do tych cop biegaja wedlug planow z bieganie.pl :

na dzisiaj mam tak:
15' 75% + 5x8' 85-90% p.5' 75%

tylko nie wiem , czy jeden x to 8' + 5' czy jeden raz to 8' , potem drugi 5' itd

bo ja z reguly dluzsze biegi mialam w sobote ,a tu na dzisiaj wychodzi: 15+ 40+25 czyli 80 minut , niby nie jest tak duzo ,ale w tym 40 na 85-90 %?
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 15:56   #2291
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
Tigresska ja jestem ciekawa ,ktora tutaj nam biega po 90 min i sie nie przyznaje? zamiast sie chwalic
a niech sie sama przyzna
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 16:04   #2292
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
pytanie mam do tych cop biegaja wedlug planow z bieganie.pl :

na dzisiaj mam tak:
15' 75% + 5x8' 85-90% p.5' 75%

tylko nie wiem , czy jeden x to 8' + 5' czy jeden raz to 8' , potem drugi 5' itd

bo ja z reguly dluzsze biegi mialam w sobote ,a tu na dzisiaj wychodzi: 15+ 40+25 czyli 80 minut , niby nie jest tak duzo ,ale w tym 40 na 85-90 %?
Anitko z tego co ja widzę to najpierw biegniesz 15 minut przy tętnie 75% i później na przemian 8minut biegu (tętno 85-90%) i przerwa 5minut (75% tętno ??). Tylko zastanawia mnie ta przerwa na 75% . Robisz plan na maraton?
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 16:29   #2293
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Anitko - gratuluję tego biegu!!! jestem pod dużym wrażeniem!! udało mi się zobaczyć zdjęcia i wygląda to bardzo profesjonalnie muszę przyznać też bym tak kiedyś chciała!!! ja się wciąż zastanawiam nad wzięciem udziału w Nike+ Human Race, ale wątpię, czy podołam:/...

Łeeee u mnie też pada:/ masakra z taką pogodą:/

nati_xxx na pewno na początku będzie trochę ciężko, zgodzę się, że orbitrek i bieganie to dwa różne światy (przerabiałam oba), ale z czasem będzie tylko lepiej, mogę obiecać!!
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:00   #2294
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Monii... Pokaż wiadomość
Anitko z tego co ja widzę to najpierw biegniesz 15 minut przy tętnie 75% i później na przemian 8minut biegu (tętno 85-90%) i przerwa 5minut (75% tętno ??). Tylko zastanawia mnie ta przerwa na 75% . Robisz plan na maraton?
no ja rozumiem o co chodzi: tzn z tym czego TY nie rozumiesz:

to jest tak:
75% tetna , to jest taki w miare wolny bieg , 85-90% szybki

15 minut na 75% , potem 8 minut na 85-90 i potem 5 minut na 75 , tylko ..... nie wiem ile razy mam zrobic to 8'+5' , czy5 *(8'+5') czy 8', 5', 8', 5' i 8' i tyle ...

?

a trenuje do polmaratonu we wrzesniu , ktory bedzie wielka porazka w moim wydaniu

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Anitko - gratuluję tego biegu!!! jestem pod dużym wrażeniem!! udało mi się zobaczyć zdjęcia i wygląda to bardzo profesjonalnie muszę przyznać też bym tak kiedyś chciała!!! ja się wciąż zastanawiam nad wzięciem udziału w Nike+ Human Race, ale wątpię, czy podołam:/...

Łeeee u mnie też pada:/ masakra z taką pogodą:/



nati_xxx na pewno na początku będzie trochę ciężko, zgodzę się, że orbitrek i bieganie to dwa różne światy (przerabiałam oba), ale z czasem będzie tylko lepiej, mogę obiecać!!
wez udzial ja slyszalam o tym biegu i brzmi super zwlaszcza ,ze biegniesz sama , jak chcesz , gdzie chcesz, mozesz na biezni (bez gorek), nikt Ci trasy nie blokuje itp

a pozatym nawet jakby Ci gorzej poszlo , to nikt Cie za to nie zbije:P
i medal pewnie dostaniesz
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:12   #2295
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Monii... Pokaż wiadomość
Anitko z tego co ja widzę to najpierw biegniesz 15 minut przy tętnie 75% i później na przemian 8minut biegu (tętno 85-90%) i przerwa 5minut (75% tętno ??). Tylko zastanawia mnie ta przerwa na 75% . Robisz plan na maraton?
czym mierzycie tetno w czesie biegu?

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Łeeee u mnie też pada:/ masakra z taką pogodą:/
haha, a w szczecinie slonecznie dzisiaj

dziewczyny jak pozno biegam gdzies ok 21, to z czego powinien sie skladac posilek potreningowy? bo owoce o tej godzinie to chyba nie bardzo...
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:26   #2296
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość

na dzisiaj mam tak:
15' 75% + 5x8' 85-90% p.5' 75%

tylko nie wiem , czy jeden x to 8' + 5' czy jeden raz to 8' , potem drugi 5' itd

bo ja z reguly dluzsze biegi mialam w sobote ,a tu na dzisiaj wychodzi: 15+ 40+25 czyli 80 minut , niby nie jest tak duzo ,ale w tym 40 na 85-90 %?


Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
no ja rozumiem o co chodzi: tzn z tym czego TY nie rozumiesz:

to jest tak:
75% tetna , to jest taki w miare wolny bieg , 85-90% szybki

15 minut na 75% , potem 8 minut na 85-90 i potem 5 minut na 75 , tylko ..... nie wiem ile razy mam zrobic to 8'+5' , czy5 *(8'+5') czy 8', 5', 8', 5' i 8' i tyle ...

?

a trenuje do polmaratonu we wrzesniu , ktory bedzie wielka porazka w moim wydaniu

No to jak tak, to wyraźnie jest napisane 5x8' 85-90% p.5' 75%.
8minut+5minut i powtarzasz to 5 razy
ale to strasznie długo wtedy


Ja przeglądałam plan dla debiutujących maratończyków ze strony maratonisty Jerzego Skarżyńskiego i on proponował tam bieg przeplatany z przerwą na marsz. Dlatego mnie zmyliło to, no bo jak niby marsz na 75% tętna maksymalnego No ale teraz już widzę że twój plan zakłada bieg przeplatany wolniejszym biegiem


Powodzenia w półmaratonie, napewno dasz rade
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:35   #2297
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
wow ,ale tutaj dzisiaj ruch

nowe oczywiscie tradycyjnie witamy

Tigresska ja jestem ciekawa ,ktora tutaj nam biega po 90 min i sie nie przyznaje? zamiast sie chwalic

anna87 , ja jestem bardzo jasna blondynka ,a na tym bieu , moje wlosy byly jak juz wyzej pisalalm w kolorze ''powypadkowym ''

z tymi lydkami , faktycznie macie racje ja sie musze przestawic na srodstopie raz i porzadnie ,a nie tylko od swieta

kika 171 mialam ten sam problem co Ty , praktycznie tylam od ogorka, a cialo mialam strasznie niejedrne ... w sumie poprawe zauwazylam ,jak zaczelam jesc regularnie i skakac na skakance ..potem bieganie juz dopelnilo i poprawilo efekty...tak,ze polecam

juncia to ja juz nie wiem moge Ci dac moja Nk ,w sumie kobitki te co juz tutaj pisza troszke zapraszam do znajomych :


usune po jakims czasie ,zeby mi znowu 100 zaproszen od 60letnich napalenców nie przyszlo
ps i jak przyslecie zaproszenie , to napiszcie Nick , bo tak , to nie bede wiedziala kto jest kto
http://nasza-klasa.pl/profile/14951829
ale też byłaś na takich dietach? jak to dokładnie było z Tobą jeśli mogę wiedzieć? a teraz już nie ma tej okropnej galarety?
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:51   #2298
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

88niezapominajka88 dziekuje bardzo za odzew

hmm...dobra,chodzi mi przede wszystkim o piersi ;p chudna czy nie chudna??? ;p;p
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:58   #2299
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

co do piersi to chudną i to całkiem szybko - a przynajmniej u mnie tak było
moje duże 75D zrobiło się takie wiotkie

a co do pogody to tragedia :/
tu znowu leje
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 18:02   #2300
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
co do piersi to chudną i to całkiem szybko - a przynajmniej u mnie tak było
moje duże 75D zrobiło się takie wiotkie

a co do pogody to tragedia :/
tu znowu leje

Niestety to fakt, że piersi maleją bo to w większości tkanka tłuszczowa.

u nas upał, czekam aż się ochłodzi nieco i mykam pobiegać
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:29   #2301
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Już pobiegane. Wypogodziło się popołudniu, jak wyszłam biegać, to słońce nieźle grzało, a podczas biegu lało się ze mnie jak z rodzącej myszy W każdym razie zadowolona jestem.
olanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:35   #2302
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość
podczas biegu lało się ze mnie jak z rodzącej myszy
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 19:52   #2303
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość

pytanie mam do tych cop biegaja wedlug planow z bieganie.pl :

na dzisiaj mam tak:
15' 75% + 5x8' 85-90% p.5' 75%

tylko nie wiem , czy jeden x to 8' + 5' czy jeden raz to 8' , potem drugi 5' itd
Wygląda na kwadrans rozgrzewki i 5 ośmiominutówek na 85-90% z przerwami pięciominutowymi w truchcie. Wychodzi mi 1h15min. Ale mogę się mylić bo trenuję wg innego planu.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 20:03   #2304
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
A moze organizm sie domaga chociaz troche jedzenia.. A wczesniej tez biegalas na czczo ? Bo tak zrozumialam , ze na czczo biegasz ..
Tak, zawsze biegałam na czczo. Inaczej nie daję rady, "chociaż troche jedzenia" powodowało u mnie natychmiastową kolkę i zniechęcenie do biegania przez tydzień. Jak dotąd problemy były tylko, kiedy wpadłam na genialny pomysł brania tabletek z guaraną przed bieganiem. I to tez nie zawsze- brałam, było ok, aż nagle pewnego dnia zaczęły się bóle i nudności- odstawiłam tabletki, przeszło.
I też nie chodzi o rozbieganie, bo ucisk pojawia się po pewnym czasie dokładniej po przebiegnięciu połowy dystansu.

jednak to musi być kwestia długiej przerwy, teraz wyliczyłam, że wcale nie dwa tygodnie tylko- hohoh- ze cztery.

Eeeeej Anitka, włosy ładne na zdjęciu, tylko to, ze rozpuszczone mnie przeraziło .
(w takim razie zdradzisz cóż to za piękność na Avie?)


Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
dzisiaj poszłam biegać i się zastanawiam jak rok temu mogłam przerwać! toż to sama przyjemność! ale wtedy podejście miałam inne, bo tylko dla schudnięcia, a teraz, żeby sobie nastrój i samopoczucie poprawić nie wiem, jak to dalej będzie, ale już mam ochotę na kolejne bieganko

To jest podejście

Co do piersi: po każdym biegu prysznic, a po prysznicu porządny masaż z dobrym kremem. Naprawdę bardzo pomaga, nawet jak zmaleją piersi to tak nie "wiszą".
Na razie próbowałam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...acy-biust.html działa, ale to może kwestia masażu. Do tego pachnie tak cudnie, że aż się chce używać codziennie
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 20:44   #2305
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

No i pięknie. Nie poodprawiałyście ze mną rytuałów antydeszczowych i nie biegałam, bo padało. Niedopsz. Niedopsz bardzo.
A jutro też ma padac. I co ja teraz zrobię ?
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 20:58   #2306
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Nie wiem jak ale dziś wyszło mi 63minut biegu, plus 3x2min marszu na zwolnienie tętna
Wczorajsza przerwa dała mi niezłego powera Zaczynam rozumieć teorię o superkompensacji. Ale tak to już jest jak się czuję tą miętę, chciało by się biegać codziennie
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 21:02   #2307
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka Pokaż wiadomość
dziewczyny jak pozno biegam gdzies ok 21, to z czego powinien sie skladac posilek potreningowy? bo owoce o tej godzinie to chyba nie bardzo...
Pewnie białko, ale Anitka jest bardziej obeznana w temacie dietetyki

Cytat:
Napisane przez Monii... Pokaż wiadomość
Ale tak to już jest jak się czuję tą miętę, chciało by się biegać codziennie
Znam to
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 22:33   #2308
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

agacior 89 nie mam pojecia kogo mam w avatarze ukradlam z jakiejs strony tylko ciiii


stromanthe e tam tance:P wypijmy za ladna pogode

fhancuzeczka: o ile dobrze pamietam to po areobach , czyli bieganiu tez je sie samo bialko



kurcze nie da sie tego pogrubienia wylaczyc...ehhh....

zawalilam bieg dzisiaj wogole ostatni 3 tyg to tak plan zawalalam

doszlam do wniosku ,ze mieli racje na bieganiu.pl i do polmaratony trzeba chociaz rok biegac...a ja pol roku i myslalam ,ze jak sie przyloze to bedzie Ok....
wzielam plan dla srednio-za. bo dla poczatkujacych bylo za malo wysilku i sie przejechalam poczatkowe tygodnie byly ok ,ale teraz tak skoczyli z treningami ,ze przy 5 *na tydzien wysiadam

stwierdzilam ,ze teraz jak bede w Pl i tak nie mam czasu na az takie bieganie , poczatek studiow itp. i narazie bede biegac dla relaksu , jak mam ochote i na tyle na ile mi sie chce ...a na polmaraton przyjdzie jeszcze czas chociaz szkoda

__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 22:59   #2309
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Anitko, to może spróbuj planu Skarżyńskiego? poczytaj, może akurat przypadnie Ci do gustu Brzmi całkiem przekonująco to co pisze
http://www.skarzynski.pl/debiutanci.html
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 00:06   #2310
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Monii... Pokaż wiadomość
Anitko, to może spróbuj planu Skarżyńskiego? poczytaj, może akurat przypadnie Ci do gustu Brzmi całkiem przekonująco to co pisze
http://www.skarzynski.pl/debiutanci.html
hej dzieki wielkie
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.