Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-15, 15:30   #2281
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to jest rozgrzewająca maska do ciała????
rzucisz linkiem?????
na gwałt jest mi potrzebne coś rozgrzewającego do ciała!
nie trzeba jej zmywać? zostawia się na skórze?
Tak, to co dziś uzyłam to właśnie maska rozgrzewająca. To opakowanie miękkie. Nakłada się ją na mokrą skórę i zmywa. Ale nie wiem czy na twarz można (ja bym nie ryzykowała). Ma konsystencję glinkowatą w kolorze szarym. Zuzyłam dziś pół. Drugie pół oddam
http://skarbysyberii.pl/pl/398-bania...007831657.html
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 15:42   #2282
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Tak, to co dziś uzyłam to właśnie maska rozgrzewająca. To opakowanie miękkie. Nakłada się ją na mokrą skórę i zmywa. Ale nie wiem czy na twarz można (ja bym nie ryzykowała). Ma konsystencję glinkowatą w kolorze szarym. Zuzyłam dziś pół. Drugie pół oddam
http://skarbysyberii.pl/pl/398-bania...007831657.html
nie do twarzy, szukam czegoś co mogłoby zastąpić krem do dłoni i stóp.
ale z tego co mówisz to tą maskę trzeba zmywac, więc odpada
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 15:50   #2283
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie do twarzy, szukam czegoś co mogłoby zastąpić krem do dłoni i stóp.
ale z tego co mówisz to tą maskę trzeba zmywac, więc odpada
A no to rzeczywiście szukasz czegoś innego..ale jakby co, to służę
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 16:01   #2284
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Przyszedł iherb, przetestowałam:
- szampon Andalou - jest super, dobrze oczyszcza bez wysuszania włosów;
- balsam do ciała Andalou ma zapach podobny do balsamu JMO , choć nie jest tak trwały, nawilża ok.
- odżywka Avalon - słabo rozplątuje włosy, nie zauważyłam też jakiegoś większego błysku na włosach, ale to nic - będę mieszać z inną.


Byłam w Mariono i mało co zostało, a nie miałam głowy do zakupów za bardzo
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 16:57   #2285
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość


Byłam w Mariono i mało co zostało, a nie miałam głowy do zakupów za bardzo
ja dziś widziałam z JMO tylko mgiełke aloesową, jakis płyn rozjaśniajacy włosy i pomade do włosów, pewnie wszystko wczoraj poszło.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 17:40   #2286
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Nie mogę się dostać do sklepu zdrowe kosmetyki, bo wyskakuje mi błąd. Też tak macie? Żadnych zakupów nie poczyniłam w związku z tym.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 17:50   #2287
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Nie mogę się dostać do sklepu zdrowe kosmetyki, bo wyskakuje mi błąd. Też tak macie? Żadnych zakupów nie poczyniłam w związku z tym.
U mnie normalnie działa.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 18:08   #2288
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie normalnie działa.
Może siada, bo dużo kupujących
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 18:09   #2289
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

A ja zdenkowałam dziś 3 sztuki: szampon Maurelii waniliowy, czekoladowy scrub i wodę termalną z Rossa. Aby patrzeć jak MMB Orange Energy się skończy. Daję mu 2 dni Kocham denkować, bo mogę kupować!! A i jeszcze jedno. Byłam w TK Maxx. I nic. Zero fajnych kosmetyków. Sama chemia. Majtki kupiłam
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 18:37   #2290
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Może siada, bo dużo kupujących
Pijesz do mnie? Wypraszam sobie, ja nic nie kupuję, ja tylko sprawdzałam czy u mnie hula, bo po Twoim poście jednak zmartwiłam się, pomimo, że absolutnie mnie to nie dotyczy

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A ja zdenkowałam dziś 3 sztuki: szampon Maurelii waniliowy, czekoladowy scrub i wodę termalną z Rossa. Aby patrzeć jak MMB Orange Energy się skończy. Daję mu 2 dni Kocham denkować, bo mogę kupować!! A i jeszcze jedno. Byłam w TK Maxx. I nic. Zero fajnych kosmetyków. Sama chemia. Majtki kupiłam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 19:17   #2291
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja kończę już 2 butelkę. Jest super, nie zamieniam na nic innego
Mam nadzieję, że mój zachwyt nie minie.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Eee tam Bo ludzie dzielą się na dwa


Mówisz, że taki delikatny? Ja mam od dawna Coslys na oku, miałam raz płyn micelarny, odlewkę od Klolci, ale byl alkoholowy i perfumowy za bardzo, natomiast chodzi mi po głowie wersja dziecięca od dawna i ogólnie myślę o ich dzieciaczkowych produktach też dla młodego Pomyślę o tym do oczu, chodzi o ten z lilią?






Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
te produkty w miękkich opakowaniach od dawna mnie kuszą
zakupki fajne



napisz do dystrybutora (bioka) bo z tego kodu nie zgadniesz

mam takie samo zdanie o coslys
Wiem, wiem. To Ty mnie skusiłaś

Anula, z tego co kojarzę nosisz soczewki. Masz może cylindry? Mam swoje od kilku dni i nadal czuje je na oczach.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Przyszedł iherb, przetestowałam:
- szampon Andalou - jest super, dobrze oczyszcza bez wysuszania włosów;
- balsam do ciała Andalou ma zapach podobny do balsamu JMO , choć nie jest tak trwały, nawilża ok.
- odżywka Avalon - słabo rozplątuje włosy, nie zauważyłam też jakiegoś większego błysku na włosach, ale to nic - będę mieszać z inną.
Lubię ten szampon z Andalou.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 19:45   #2292
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A ja zdenkowałam dziś 3 sztuki: szampon Maurelii waniliowy, czekoladowy scrub i wodę termalną z Rossa. Aby patrzeć jak MMB Orange Energy się skończy. Daję mu 2 dni Kocham denkować, bo mogę kupować!! A i jeszcze jedno. Byłam w TK Maxx. I nic. Zero fajnych kosmetyków. Sama chemia. Majtki kupiłam
ja dziś byłam na likwidacji mario w BC ale nie nie było ciekawego z JMO, do włosów jedynie jakiś płyn rozjaśniający, żadnych odżywek ani szamponów, do twarzy tylko mgiełka z aloesem, która też mnie nie kusiła aż tak;/
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 20:06   #2293
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85;45602491

Wiem, wiem. To Ty mnie skusiłaś :)

[COLOR=DimGray
Anula, z tego co kojarzę nosisz soczewki. Masz może cylindry? Mam swoje od kilku dni i nadal czuje je na oczach. [/COLOR]



.

nie, nie mam cylindrów.
ale jeśli po takim czasie czujesz to może przejdź się jeszcze raz do optyka, bo chyba masz źle dobrane .
uciskają czy pływają?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 20:36   #2294
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Widziałyście kiedyś taki skład szamponu:
Genoveve's Hand-Picked All Natural Ingredients: Mountain spring water from our land, coconut, pine needles, chamomile, nut meg, lemons, thyme, passion flower, apples, cinnamon, eucalyptus, sea salt, geranium, raspberries, almonds, loads of love, and lot and lots and lots of hugs. Pozytywne składniki .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 20:42   #2295
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pijesz do mnie? Wypraszam sobie, ja nic nie kupuję, ja tylko sprawdzałam czy u mnie hula, bo po Twoim poście jednak zmartwiłam się, pomimo, że absolutnie mnie to nie dotyczy
Korah, mogę co najwyżej wypić z Tobą, bo mój stan lekko rozkojarzony dzięki "czerwonemu winu" Jutro będę się tym martwić, znaczy sklepem, dziś mi radośnie i słodko, choć zbiłam swój piękny kielich
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 20:50   #2296
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Widziałyście kiedyś taki skład szamponu:
Genoveve's Hand-Picked All Natural Ingredients: Mountain spring water from our land, coconut, pine needles, chamomile, nut meg, lemons, thyme, passion flower, apples, cinnamon, eucalyptus, sea salt, geranium, raspberries, almonds, loads of love, and lot and lots and lots of hugs. Pozytywne składniki .
tez mi sie ten sklad rzucil w oczy niedawno

popelnilam zamowienie na 100%pure wzielam podklad, szampon lagodzacy skalp, odzywke nablyszczajaca i zestaw zimowy do ciala: scrub i smarowidlo (za pol ceny ). niby nic nie wzielam, a 80 ojro poszlo...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 21:25   #2297
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

nie, nie mam cylindrów.
ale jeśli po takim czasie czujesz to może przejdź się jeszcze raz do optyka, bo chyba masz źle dobrane .
uciskają czy pływają?
Byłam w nich na badaniu i ponoć jest wszystko dobrze. Mówił, że niektórzy ludzie tak mają i jest szansa, że po jakimś czasie się przyzwyczaję. Odczuwam lekki dyskomfort, coś jak gdybym miała w tym miejscu suche oczy. Czuje je też jak mrugam. Są bardziej wypukłe niż normalne i to ponoć temu. Koleżanka, która ma astygmatyzm nie czuje ich w ogóle. Sama już nie wiem.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 21:34   #2298
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, mogę co najwyżej wypić z Tobą, bo mój stan lekko rozkojarzony dzięki "czerwonemu winu" Jutro będę się tym martwić, znaczy sklepem, dziś mi radośnie i słodko, choć zbiłam swój piękny kielich
No to zdróweczko

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Byłam w nich na badaniu i ponoć jest wszystko dobrze. Mówił, że niektórzy ludzie tak mają i jest szansa, że po jakimś czasie się przyzwyczaję. Odczuwam lekki dyskomfort, coś jak gdybym miała w tym miejscu suche oczy. Czuje je też jak mrugam. Są bardziej wypukłe niż normalne i to ponoć temu. Koleżanka, która ma astygmatyzm nie czuje ich w ogóle. Sama już nie wiem.

Ja nie noszę cylindrów tylko minusy, już 13 lat, jeśli to tylko suchość, to warto zakropić płynem do soczewek oko, albo zdjąć soczewki po prostu, niektórzy nie mogą nosić cały dzień, bo oko się męczy. Jeśli natomiast zaczniesz czuć pieczenie lub oczy będą zaczerwienione i to niedługo po włożeniu, to jest znak, że soczewki są źle dopasowane, albo płyn Cię podraznia. Soczewek nie powinnaś czuć na oku, a na pewno nie w takim stopniu, że miałoby Ci to przeszkadzać. Jeśli to nie minie, to konsultacja wskazana


A ja się kurczę dzisiaj poparzyłam gorącym tłuszczem w palec i aloes dał radę, natychmiastowa ulga, tak samo po depilacji. Cud roślinka

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-03-15 o 21:47
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 21:54   #2299
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Korah, jesteś moim guru kosmetycznym
Produkty, które polecałaś sprawdzają się wyśmienicie. Jak mi się skończy żel Santaverde to na pewno kupię ten z Equilibry, ale coś nie mogę się doczekać tego momentu

Tonik AnneMarie Borlindten - używam go rano na umytą twarz i bardzo fajnie nawilża, nawet się nie klei. Super! Tylko nie wiem kiedy go zużyję

Serum Phenome Quenching - miałam próbkę od Promolci i również bardzo mi się podobało. Na lato super opcja. Niestety przegapiłam promocję -30%.

Krem pod oczy AnneMarie Borlind ten Bardzo fajny nawilżacz, myślę, że to dobry krem na zapobieganie zmarszczkom właśnie dla osób 20+

Woda do mycia Alphanova klik Świetnie się sprawdza w roli micela. Używam do zmycia podkładu i oczu. Nie podrażnia, nie zapycha, ale i tak ją zawsze czymś zmywam. Korah, a ty ją zostawiasz na twarzy.

No i jeszcze twój pomysł z sokiem z granatu, też strzał w 10, chociaż ten kupny do picia tak mi nie pasował. Strasznie zaklejał twarz i nie widziałam takich efektów jak po świeżym.

Korah

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A ja się kurczę dzisiaj poparzyłam gorącym tłuszczem w palec i aloes dał radę, natychmiastowa ulga, tak samo po depilacji. Cud roślinka
No proszę, wczoraj to samo praktykowałam
Jeszcze wypróbowałam aloes na świeże rany, konkretnie na zdartą skórę i genialnie mi się to goi.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 22:16   #2300
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Korah, jesteś moim guru kosmetycznym
Produkty, które polecałaś sprawdzają się wyśmienicie. Jak mi się skończy żel Santaverde to na pewno kupię ten z Equilibry, ale coś nie mogę się doczekać tego momentu

Tonik AnneMarie Borlindten - używam go rano na umytą twarz i bardzo fajnie nawilża, nawet się nie klei. Super! Tylko nie wiem kiedy go zużyję

Serum Phenome Quenching - miałam próbkę od Promolci i również bardzo mi się podobało. Na lato super opcja. Niestety przegapiłam promocję -30%.

Krem pod oczy AnneMarie Borlind ten Bardzo fajny nawilżacz, myślę, że to dobry krem na zapobieganie zmarszczkom właśnie dla osób 20+

Woda do mycia Alphanova klik Świetnie się sprawdza w roli micela. Używam do zmycia podkładu i oczu. Nie podrażnia, nie zapycha, ale i tak ją zawsze czymś zmywam. Korah, a ty ją zostawiasz na twarzy.

No i jeszcze twój pomysł z sokiem z granatu, też strzał w 10, chociaż ten kupny do picia tak mi nie pasował. Strasznie zaklejał twarz i nie widziałam takich efektów jak po świeżym.

Korah

No proszę, wczoraj to samo praktykowałam
Jeszcze wypróbowałam aloes na świeże rany, konkretnie na zdartą skórę i genialnie mi się to goi.
Bardzo się cieszę, ze Ci się podobają, naprawdę aż tak?



Lotionem AMB się nie martw, że on taki wydajny, ale do niego sobie dokup Quenching, bo to rewelacyjny duet na lato będzie, u mnie nic lepszego nie mogłam sobie wymarzyć w upały

Co do soku z granata, u mnie się sprawdzał też świetnie butelkowy, ale świeży granat ma lepszy zapach, bo w tym butelkowanym jednak czuć taką kwaskowość dziwną, da się znieść, ale przyjemny nie jest

Co do Alphanova, to jeśli używałam jako micel do demakijażu, to potem jeszcze oczyszczałam cerę mleczkami, albo mydłem, a jeśli nie miałam makijażu i tylko chciałam umyć gębę, to myłam czymś i na koniec przecierałam jeszcze alphanovą, jak tonikiem i tak zostawiałam, ewentualnie coś nakładałam leciutkiego, ale nie spłukiwałam go i tak samo w ciągu dnia latem, jak chciałam odświeżyć się, to tym micelem i nic więcej, tylko tyle, że zawsze aplikowałam go na wilgotny wacik, czy gąbeczkę i wilgotną skórę Kurczę, muszę go dorwać, tęsknię za nim, liczę na promocje jakieś na dzień dziecka, ale może się uda wcześniej np na Wielkanoc.

A ten krem pod oczy to chyba nie ja polecałam

Synowi też smarowalam aloesem otarcia po treningach na macie (trenuje sztuki walki) i moment się goiło, a miał na stopach tak powycierane, takie strupki, że prawie dziury, po aloesie za 3 dni śladu nie było. I na lato to będzie strzał w 10 raz na podrażnienia posłoneczne, chociaż nie spodziewam się, ale jakby co aloes w pogotowiu, a dwa na ukąszenia komarów, czy os czuję, że to będzie najlepsza rzecz w apteczce

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-03-15 o 22:40
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 22:23   #2301
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Synowi też smarowalam aloesem otarcia po treningach na macie (trenuje sztuki walki) i moment się goiło, a miał na stopach tak powycierane, takie strupki, że prawie dziury, po aloesie za 3 dni śladu nie było. I na lato to będzie strzał w 10 raz na podrażnienia posłoneczne, chociaż nie spodziewam się, ale jakby co aloes w pogotowiu, a dwa na ukąszenia komarów, czy os czuję, że to będzie najlepsza rzecz w apteczce
U mnie żel z aloesu również się sprawdza (iherbowy) na wszelakie podrażenienia/oparzenia/otarcia
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 23:49   #2302
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tez mi sie ten sklad rzucil w oczy niedawno

popelnilam zamowienie na 100%pure wzielam podklad, szampon lagodzacy skalp, odzywke nablyszczajaca i zestaw zimowy do ciala: scrub i smarowidlo (za pol ceny ). niby nic nie wzielam, a 80 ojro poszlo...


Ciekawa jestem wszystkiego. Daj znać jak jak się sprawują .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 08:00   #2303
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przeleciałam wczoraj dość szybko po półkach, nie pamiętam konkretów, ale różnica w ilości była spora.
na pewno jest wiecej pasztetów niz do tej pory - czyli więcej niż dwa, ale nie macałam.
było dużo rodzajów musli i sosów pomidorowych do makaronu.
jakies czekolady sie pojawiły i nowe słodycze (ale w słodyczach nie jestem najlepsza ) i sa soki - granat, brzoza, burak i chyba coś jeszcze... i przyprawy są.
następnym razem dokładniej skataloguje

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------



piękności
u mnie sa 3 pasztety juz od dawna. Soki tez z jakies 3 tyg conajmniej
Ale poogladaj dokladnie moze u was w " wielkim swiecie" szybciej nowosci sie pojawiaja

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
effa_j
Odebrałam Pata, dziękuję bardzo
Dołączyli 2 próbeczki męskiego kremu po goleniu I toniku w małej buteleczce.
to super ciesze sie
Wstawiam moje ostatnie nabytki. Kremy z mmb juz sie koncza wiec ich nie wstawiam porozdawalam troche, sama bym takiej ilosci do maja nie przerobila
Na ostatnim zdjeciu malo kosmetycznie ale chcialam wam przyblizyc idee Tomsow. Sa to buty wykonane z samych naturalnych i ekologicznych materialow. Firma po zakupie jeden pary druga przekazuje dla dzieci w potrzebie buty sa mega wygodne garantowe nosze jako kapcie ale widzialam, ze ludzie normlanie w nich chodza w lecie
Zeby nie bylo wczoraj uleglam i kupilam 2 szampony lavery i kredke do oczu na zdrowych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg iherb.jpg (36,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iwos.jpg (36,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pat.jpg (28,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toms.jpg (30,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toms1.jpg (21,0 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2014-03-16 o 08:10
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 08:05   #2304
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Na ostatnim zdjeciu malo kosmetycznie ale chcialam wam przyblizyc idee Tomsow. Sa to buty wykonane z samych naturalnych i ekologicznych materialow. Firma po zakupie jeden pary druga przekazuje dla dzieci w potrzebie buty sa mega wygodne garantowe nosze jako kapcie ale widzialam, ze ludzie normlanie w nich chodza w lecie
Ja bym w nich chodziła w lecie Gdzie je kupić? Mają rozmiary standardowe (czyt. do numeru 40) czy może trochę większą też?
Różowe fajnie wyglądają, ale ja to płaskie buty preferuję, te granatowe są super! Muszą być mega wygodne, są ładne, kocham takie buty
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-03-16 o 08:09
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 08:14   #2305
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja bym w nich chodziła w lecie Gdzie je kupić? Mają rozmiary standardowe (czyt. do numeru 40) czy może trochę większą też?
Różowe fajnie wyglądają, ale ja to płaskie buty preferuję, te granatowe są super! Muszą być mega wygodne, są ładne, kocham takie buty
Ja kupilam stacjonarnie, ale w necie zapewne tez gdzies mozna kupic
meskie rozmiary byly chyba az do 46 a damskie to chyba widzialam do 42 musialabym sprawdzic
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 08:19   #2306
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ja kupilam stacjonarnie, ale w necie zapewne tez gdzies mozna kupic
meskie rozmiary byly chyba az do 46 a damskie to chyba widzialam do 42 musialabym sprawdzic
Wpisałam Tomsy w google i znaleźć nie chce żadnego e-sklepu. To gdzie mam po nie przyjechać?
42 mi wystarczy Zależy jeszcze jaką mają długość wkładki. Ja mam 26,5 cm stopę, także zwykle 41-42 kupuję. TŻ-towi też takie buty by się przydały na lato. W Lidlu w zeszłym roku były buty z takim krojem i chciał wziąć, ale rozmiar męski kończył się na 43
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 08:25   #2307
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wpisałam Tomsy w google i znaleźć nie chce żadnego e-sklepu. To gdzie mam po nie przyjechać?
42 mi wystarczy Zależy jeszcze jaką mają długość wkładki. Ja mam 26,5 cm stopę, także zwykle 41-42 kupuję. TŻ-towi też takie buty by się przydały na lato. W Lidlu w zeszłym roku były buty z takim krojem i chciał wziąć, ale rozmiar męski kończył się na 43
Moze w pl nie sprzedaja moge rzucic okiem co tam jeszcze maja jak bede nastepnym razem w tym sklepie z tym, ze tam maja taki raczej outlet z tymi tomsami wiec nie zawsze jest w czym wybierac. Napisz jakie rozmiary i kolory by Cie interesowaly byly takie czarne cekinowe albo rozowe w groszki
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 08:32   #2308
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Moze w pl nie sprzedaja moge rzucic okiem co tam jeszcze maja jak bede nastepnym razem w tym sklepie z tym, ze tam maja taki raczej outlet z tymi tomsami wiec nie zawsze jest w czym wybierac. Napisz jakie rozmiary i kolory by Cie interesowaly byly takie czarne cekinowe albo rozowe w groszki
Rozmiar 41-42 (no, wkładka 26,5 cm), a męskie tak z 43-45, u niego to zależy od buta. Najchętniej czarne, bez ozdób Jakieś takie proste. Byłabym wdzięczna
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-03-16 o 08:51
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 09:58   #2309
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Widziałyście kiedyś taki skład szamponu:
Genoveve's Hand-Picked All Natural Ingredients: Mountain spring water from our land, coconut, pine needles, chamomile, nut meg, lemons, thyme, passion flower, apples, cinnamon, eucalyptus, sea salt, geranium, raspberries, almonds, loads of love, and lot and lots and lots of hugs. Pozytywne składniki .
opis fajny, tylko w sumie tak dokładnie nie wiadomo co tam siedzi - no bo nie kokos przecież równie dobrze może to być sls
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Byłam w nich na badaniu i ponoć jest wszystko dobrze. Mówił, że niektórzy ludzie tak mają i jest szansa, że po jakimś czasie się przyzwyczaję. Odczuwam lekki dyskomfort, coś jak gdybym miała w tym miejscu suche oczy. Czuje je też jak mrugam. Są bardziej wypukłe niż normalne i to ponoć temu. Koleżanka, która ma astygmatyzm nie czuje ich w ogóle. Sama już nie wiem.
oko owszem, musi się przyzwyczaić, ale nie powinno to trwać dłużej niż 2-3 dni z tego co mi mówili. jeśli czujesz przy mruganiu to chyba po prostu powieka wyczywa kanty soczewki, nie powinno tak byc przy dobrze dobranym rozmiarze moim zdaniem .
ja na początku czułam taki lekki ucisk i własnie cały czas miałam świadomość soczewki - okazało się, że optyk dobrał mi za mały rozmiar. po zmianie na prawidłowy zapomniałam o soczewce po godzinie.... może za dużą krzywiznę ma soczewka? może powinnaś miec mniej wypukłe?
a może przejdź się do innego optyka
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
u mnie sa 3 pasztety juz od dawna. Soki tez z jakies 3 tyg conajmniej
Ale poogladaj dokladnie moze u was w " wielkim swiecie" szybciej nowosci sie pojawiaja


to super ciesze sie
Wstawiam moje ostatnie nabytki. Kremy z mmb juz sie koncza wiec ich nie wstawiam porozdawalam troche, sama bym takiej ilosci do maja nie przerobila
Na ostatnim zdjeciu malo kosmetycznie ale chcialam wam przyblizyc idee Tomsow. Sa to buty wykonane z samych naturalnych i ekologicznych materialow. Firma po zakupie jeden pary druga przekazuje dla dzieci w potrzebie buty sa mega wygodne garantowe nosze jako kapcie ale widzialam, ze ludzie normlanie w nich chodza w lecie
Zeby nie bylo wczoraj uleglam i kupilam 2 szampony lavery i kredke do oczu na zdrowych
no akurat to o czym pisałam to w rossie u mnie na wsi jest a stąd do wielkiego świata jakies 50 kilosów

cuda nakupowałaś
i zestaw nowości sylveco
testuj szybko i opisuj

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

u mnie własnie fala gradu przeszła
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 10:06   #2310
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
U mnie żel z aloesu również się sprawdza (iherbowy) na wszelakie podrażenienia/oparzenia/otarcia
Lecznicze działanie jest więc niepodważalne

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Wstawiam moje ostatnie nabytki. Kremy z mmb juz sie koncza wiec ich nie wstawiam porozdawalam troche, sama bym takiej ilosci do maja nie przerobila
Na ostatnim zdjeciu malo kosmetycznie ale chcialam wam przyblizyc idee Tomsow. Sa to buty wykonane z samych naturalnych i ekologicznych materialow. Firma po zakupie jeden pary druga przekazuje dla dzieci w potrzebie buty sa mega wygodne garantowe nosze jako kapcie ale widzialam, ze ludzie normlanie w nich chodza w lecie
Zeby nie bylo wczoraj uleglam i kupilam 2 szampony lavery i kredke do oczu na zdrowych
Ależ prezentacja Daj znaka jak Sylveco się spisują

Czy mogę prosić o składy tych Purles eksfoliatorów i eliksirów. Masz je?
W ogóle to gdzie te targi będą, masz na myśli Krk?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.