Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-02, 21:05   #2311
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosia: a fajnie było, to były imieniny połączone z dancingiem, które teść organizował pojedliśmy potańczyliśmy ( oczywiście bez żadnych szaleństw bo mi już trochę ciężko) ostatni dzwonek na tego typu rzeczy bo później nie będzie jak.... ostatnio kolega nas prosił na wesele w czerwcu ale niestety nie idziemy z wiadomych powodów...

Kate: co tam u Was?

ja to uwielbiam mleko i pije je codziennie, mogłabym nawet pare razy dziennie... płatki też jem z mlekiem
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 20:24   #2312
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

!!!!!!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 07:10   #2313
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
!!!!!!
Co się stało talk?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 07:14   #2314
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Wstawac, nie spac!!!!!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 13:00   #2315
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

aaaa!!! nie śpię. Ale pogoda się psuje i zaraz będzie padać
a ja jeszcze mam tyyyyle do zrobienia zanim wrócę do domu...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 22:23   #2316
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Hej

Dzisiaj u nas Bank Holiday, ale my pracujemy. Mamy za to kolejny Bank Holiday wolny, więc już kombinujemy, co by tu porobić pod koniec maja

Gosia - co do tego mleka, to ja wiem, że to jest straaaszny syf. A pomyśleć, że jeszcze jak byliśmy młode, to leciały reklamy w TV typu 'pij mleko będziesz wielki' :P Ja mleko ogólnie uwielbiam. I kiedyś piłam dużo. GAsiło mi dobrze pragnienia (tylko mleko i woda. Żadne napoje) i uwielbiałam płatki z mlekiem na śniadanie . Teraz staram się eliminować, a Ty mnie jeszcze zachęciłaś tym wpisem i dzisiaj kawa czarna - bez mleka ale owsianka na śniadanie była na Alpro. :P Co so składu Alpro, to wiem, że ma jakieś dodatki i ulepszacze. Ja zawsze czytam składy, tego co kupuje. Ale generalnie pewnie wszyscy wiemy, że zwykłe mleko też jest słodzone, prawda? Ja już akurat przy tym dałam za wygraną (przynajmniej chwilowo).
Jeśli chodzi Ci o to Oatly, które dołączam to potwierdzam, że jest pyszne Kupowałam kilka razy.
niestety wszystko jest dosładzane bo cukier to najtanszy zamiennik i dodawany jest dosłownie do wszystkiego... nawet do makaronów ehhh

no i jakie plany na koniec maja?

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Tak z wiórków

Ja za to krowor uwielbiam teraz i tak już mniej pije. Pamiętam jednak smak takiego mleka od krowy to z chęcią częściej bym piła
ja też bym chętnie wypiła takie świeże zimne mleko

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Ja też codziennie rano jem płatki na mleku. Chociaż ostatnio zauważyłam, że mi jakoś mniej wchodzi niż dawniej (ale też pewnie dlatego, że dawniej jadłam płatki typu kukurydziane albo czekoladowe a teraz robię swoje musli).
Mówi się, że większość dorosłych ma niestety nietolerancję laktozy i mleka nie powinna jeść. Natomiast jeśli chodzi o dzieci to mleko jest wskazane, ale oczywiście mleko-mleko, a nie UHT rozwodniony biały produkt mlekopodobny z kartonu
a wiesz że i to się zmieniło? O ile karmisz piersią to do roku czasu mleko jest podstawą pożywienia (ogólnie na mm niby też ale to trochę inna historia), jednak po roku o ile dieta dziecka jest bogata to wręcz zachęcają do odstawienia. Tym bardziej jak to krowie (a jest to czesto kartonowe) to można spokojnie zastąpić bogatymi w wapń posiłkami.

Cytat:
Napisane przez Wiolinkax Pokaż wiadomość
Gosia: a fajnie było, to były imieniny połączone z dancingiem, które teść organizował pojedliśmy potańczyliśmy ( oczywiście bez żadnych szaleństw bo mi już trochę ciężko) ostatni dzwonek na tego typu rzeczy bo później nie będzie jak.... ostatnio kolega nas prosił na wesele w czerwcu ale niestety nie idziemy z wiadomych powodów...

Kate: co tam u Was?

ja to uwielbiam mleko i pije je codziennie, mogłabym nawet pare razy dziennie... płatki też jem z mlekiem
masz jakieś zachcianki? ile to u ciebie jeszcze zostało?

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Wstawac, nie spac!!!!!
a co to znaczy spac? bo ja już właściwie nie pamiętam choć podświadomie za tym tęsknie
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 07:47   #2317
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
PS. Gosia a jakie w ogóle mleko roślinne lubisz? Wiesz, że można podobno wytworzyć je całkiem łatwo samemu? Musze kiedyś spróbować Podobno wystarczy zalawać wiórki wrzątkiem i trzymać w tej wodzie X godzin. Ja najbardziej lubię ryżowe, kokosowe albo mix obu Ale piłam też z orzecha laskowego i migdałowe. Najmniej mi chyba smakuje sojowe
A te sojowe to podobno jakieś podejrzane i nie powinno go się pić. Muszę spróbować migdałowego

Też robię z wiórków kokosowych





Cytat:
Napisane przez Wiolinkax Pokaż wiadomość
Gosia: a fajnie było, to były imieniny połączone z dancingiem, które teść organizował pojedliśmy potańczyliśmy ( oczywiście bez żadnych szaleństw bo mi już trochę ciężko) ostatni dzwonek na tego typu rzeczy bo później nie będzie jak.... ostatnio kolega nas prosił na wesele w czerwcu ale niestety nie idziemy z wiadomych powodów...

Kate: co tam u Was?

ja to uwielbiam mleko i pije je codziennie, mogłabym nawet pare razy dziennie... płatki też jem z mlekiem
My jako tako się ogarnelismy , ale trafił mi się mały wyjec i złośnik w jednym :p za parę dni kończy 2 miesiące i jest coraz bardZiej kumaty, więc idzie czyms go zająć na parę minut. Jakby któraś kiedyś potrzebowała porad w temacie kolki niemowlecej lub problemów brzuchowych to czuje się specjalistą w tych dziedzinach
A ty jak się czujesz?








Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Wstawac, nie spac!!!!!
"Spać" ymmm znałam kiedyś to słowo... to coś do jedzenia?
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 08:49   #2318
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

haha! mamusie, nie straszcie. Bo nigdy dzieci nei będziemy mieć. Ja uwielbiam spać i mogłabym to robić często

Gosia - słyszałam, że teraz nie forsują już tak dzieciom mleka. Zresztą tak jak pisałam - to co teraz sprzedają w sklepach to tylko wygląda jak mleko. Gdybym miała malucha załatwiałabym mleko od tzw "baby ze wsi" (ale tylko znajomej, bo słyszałam o przekrętach przelewania mleka z biedrony). Ale jakby mu nie smakowało nie zmuszałabym, bo po co. Fakt, tyle jest teraz produktów bogatych w wapń, że nie tylko mleko można dziecku dawać.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 19:11   #2319
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
niestety wszystko jest dosładzane bo cukier to najtanszy zamiennik i dodawany jest dosłownie do wszystkiego... nawet do makaronów ehhh

no i jakie plany na koniec maja?


ja też bym chętnie wypiła takie świeże zimne mleko


a wiesz że i to się zmieniło? O ile karmisz piersią to do roku czasu mleko jest podstawą pożywienia (ogólnie na mm niby też ale to trochę inna historia), jednak po roku o ile dieta dziecka jest bogata to wręcz zachęcają do odstawienia. Tym bardziej jak to krowie (a jest to czesto kartonowe) to można spokojnie zastąpić bogatymi w wapń posiłkami.


masz jakieś zachcianki? ile to u ciebie jeszcze zostało?


a co to znaczy spac? bo ja już właściwie nie pamiętam choć podświadomie za tym tęsknie
Co do dosładzania - to prawda. Cukier/słodzik jest dosłownie we wszystkim, więc to chyba już nieuniknione. Ja ostatnio kupiłam jeżyny, to jak zawsze mnie aż krzywi jak jem, bo są takie kwaśne, tak teraz słodkie, jak nie wiem co....

Co do końca maja to TŻ zapytał, co bym chciała na urodziny, a ja powiedziałam, że najlepiej bilet gdzieś No i w końcu jedziemy do Hiszpanii na kilka dni I to już za 2,5 tyg

Co do mleka takiego wiejskiego, prosto od krówki, to też bym się napiła A co do karmienia mlekiem, to tak jak mówisz Gosia, już się nie zaleca. Jak mleko, to tylko do mamy

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
A te sojowe to podobno jakieś podejrzane i nie powinno go się pić. Muszę spróbować migdałowego

Też robię z wiórków kokosowych


My jako tako się ogarnelismy , ale trafił mi się mały wyjec i złośnik w jednym :p za parę dni kończy 2 miesiące i jest coraz bardZiej kumaty, więc idzie czyms go zająć na parę minut. Jakby któraś kiedyś potrzebowała porad w temacie kolki niemowlecej lub problemów brzuchowych to czuje się specjalistą w tych dziedzinach
A ty jak się czujesz?


"Spać" ymmm znałam kiedyś to słowo... to coś do jedzenia?
Soja w nadmiarze nie jest dobra, bo jak Gosia wspomniała, ma dużo estrogenu. Ale od czasu na pewno nie zaszkodzi

No właśnie dziewczyny, nie straszcie, bo nas wystraszycie :P haha
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 22:25   #2320
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
A te sojowe to podobno jakieś podejrzane i nie powinno go się pić. Muszę spróbować migdałowego

Też robię z wiórków kokosowych

My jako tako się ogarnelismy , ale trafił mi się mały wyjec i złośnik w jednym :p za parę dni kończy 2 miesiące i jest coraz bardZiej kumaty, więc idzie czyms go zająć na parę minut. Jakby któraś kiedyś potrzebowała porad w temacie kolki niemowlecej lub problemów brzuchowych to czuje się specjalistą w tych dziedzinach
A ty jak się czujesz?

"Spać" ymmm znałam kiedyś to słowo... to coś do jedzenia?
ojjj kolki u was? pomaga cokolwiek? czy musicie się męczyć?
bardzo współczuję, bo nie ma nic gorszego jak patrzeć jak męczy się maleństwo ... u nas były problemy brzuszkowe a nie typowe kolki a i tak stres mnie zjadał i płakać mi się chciało

już 2 miesiące??? serio czy sobie żartujesz?

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
haha! mamusie, nie straszcie. Bo nigdy dzieci nei będziemy mieć. Ja uwielbiam spać i mogłabym to robić często

Gosia - słyszałam, że teraz nie forsują już tak dzieciom mleka. Zresztą tak jak pisałam - to co teraz sprzedają w sklepach to tylko wygląda jak mleko. Gdybym miała malucha załatwiałabym mleko od tzw "baby ze wsi" (ale tylko znajomej, bo słyszałam o przekrętach przelewania mleka z biedrony). Ale jakby mu nie smakowało nie zmuszałabym, bo po co. Fakt, tyle jest teraz produktów bogatych w wapń, że nie tylko mleko można dziecku dawać.
serio ludzie wpadają na takie pomysły? sprzedają biedronkowe mleko jako od krowy?? o matko....

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Co do dosładzania - to prawda. Cukier/słodzik jest dosłownie we wszystkim, więc to chyba już nieuniknione. Ja ostatnio kupiłam jeżyny, to jak zawsze mnie aż krzywi jak jem, bo są takie kwaśne, tak teraz słodkie, jak nie wiem co....

Co do końca maja to TŻ zapytał, co bym chciała na urodziny, a ja powiedziałam, że najlepiej bilet gdzieś No i w końcu jedziemy do Hiszpanii na kilka dni I to już za 2,5 tyg

Co do mleka takiego wiejskiego, prosto od krówki, to też bym się napiła A co do karmienia mlekiem, to tak jak mówisz Gosia, już się nie zaleca. Jak mleko, to tylko do mamy

Soja w nadmiarze nie jest dobra, bo jak Gosia wspomniała, ma dużo estrogenu. Ale od czasu na pewno nie zaszkodzi

No właśnie dziewczyny, nie straszcie, bo nas wystraszycie :P haha
Hiszpania? wow! ale super... ja to mam dołek w związku z tym, że w tym roku nigdzie nie jedziemy... ehhh
gdzie lecicie dokładnie?

co do soi to mnie zastanawia czemu zalecają jako alternatywę dla krowiego kiedy jest ona bardzo silnym alergenem. Na każdym opakowaniu piszą że może zawierać śladowe ilości soi... więc nawet małe ilości moga mieć wpływ
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 09:26   #2321
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Hiszpania? wow! ale super... ja to mam dołek w związku z tym, że w tym roku nigdzie nie jedziemy... ehhh
gdzie lecicie dokładnie?

co do soi to mnie zastanawia czemu zalecają jako alternatywę dla krowiego kiedy jest ona bardzo silnym alergenem. Na każdym opakowaniu piszą że może zawierać śladowe ilości soi... więc nawet małe ilości moga mieć wpływ
Lecimy do Andaluzji Ale to tylko na 4 dni Lecimy w jeden dzień koło 8 rano na miejscu będziemy +/- 12:30 chyba, o ile się nie myślę. Lądujemy w Maladze, ogarniemy się i do hotelu. Myślę więc , że jeszcze spokojnie część popołudnia będzie dla nas i koło 15 będziemy już w hotelu Później mamy dwa dni na zwiedzanie/leżakowanie i kolejnego dnia popołudniu wracamy (chyba koło 17 mamy lot), więc jeszcze rano posiedzimy na plaży trochę. Nie wiem czy będzie aż tak ciepło, żeby się kąpać w morzu, ale koło 25 stopni powinno być. A zresztą mnie na plażowaniu nigdy nie zależy. Mam już i tak za dużo zaplanowane do zwiedzania i muszę trochę poobcinać
Ale soi chyba nie zalecają zamiast mleka? Nie spotkałam się ....
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 16:29   #2322
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosia - tak, słyszałam o akcjach z mlekiem "od wiejskiej krówki" prosto z marketu. Jeszcze żeby to było to mleko nie-UHT, ale kupują kartonowe i przelewają. A ty się potem zastanawiaj, czemu się nie ścięło na kwaśne albo czemu się nie psuje po tygodniu
Podobnie zresztą robią z jajkami. Ponoć pieczątki dobrze schodzą jakimś rozpuszczalnikiem do farb. A potem wystarczy majdnąć kurzym kup.skiem i wsadzić słomę i jajka prosto od wiejskiej, szczęśliwej kurki gotowe

Mi się wydaje, że mleko sojowe jest polecane jako alternatywa dla tych, którzy mają skazę białkową, bo białko sojowe nie uczula tak jak to z mleka. Co nie zmienia faktu, że też może uczulać.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 21:46   #2323
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Lecimy do Andaluzji Ale to tylko na 4 dni Lecimy w jeden dzień koło 8 rano na miejscu będziemy +/- 12:30 chyba, o ile się nie myślę. Lądujemy w Maladze, ogarniemy się i do hotelu. Myślę więc , że jeszcze spokojnie część popołudnia będzie dla nas i koło 15 będziemy już w hotelu Później mamy dwa dni na zwiedzanie/leżakowanie i kolejnego dnia popołudniu wracamy (chyba koło 17 mamy lot), więc jeszcze rano posiedzimy na plaży trochę. Nie wiem czy będzie aż tak ciepło, żeby się kąpać w morzu, ale koło 25 stopni powinno być. A zresztą mnie na plażowaniu nigdy nie zależy. Mam już i tak za dużo zaplanowane do zwiedzania i muszę trochę poobcinać
Ale soi chyba nie zalecają zamiast mleka? Nie spotkałam się ....
nawet 4 dni będą super, zawsze to jakaś odskocznia, ładna pogoda itp

obecnie jest "moda" na zaprzestanie podawania dzieciom mleka krowiego. Określam jako moda bo zaczyna to trochę być niepokojące... kobiety zaczynają podawać np mleko kokosowe zamiast mleka modyfikowanego maluszkom 2-3 miesięcznym ...

ogólnie to tak jak pisze Paula, że najczęściej polecano mleko sojowe zamiast krowiego w przypadku alergii, ale obecnie mówią również o owsianym, kokosowym itp.
kupiłam to oatly mleko i jest pyszne, a skład rzeczywiście bardzo krótki i fajny

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Gosia - tak, słyszałam o akcjach z mlekiem "od wiejskiej krówki" prosto z marketu. Jeszcze żeby to było to mleko nie-UHT, ale kupują kartonowe i przelewają. A ty się potem zastanawiaj, czemu się nie ścięło na kwaśne albo czemu się nie psuje po tygodniu
Podobnie zresztą robią z jajkami. Ponoć pieczątki dobrze schodzą jakimś rozpuszczalnikiem do farb. A potem wystarczy majdnąć kurzym kup.skiem i wsadzić słomę i jajka prosto od wiejskiej, szczęśliwej kurki gotowe

Mi się wydaje, że mleko sojowe jest polecane jako alternatywa dla tych, którzy mają skazę białkową, bo białko sojowe nie uczula tak jak to z mleka. Co nie zmienia faktu, że też może uczulać.
ehh nie umiem pojąć takich kombinacji ludzi...

a co do mleka sojowego to bardzo często się zdarza że osoby uczulone na krowie okazują sie uczulone również na sojowe ...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:03   #2324
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Z jajkami pewnie trudniej, ale że ktoś w mleko różnicy nie czuje to dziwne, bo to 'prosto od krowy' ma kompletnie inny smak niż kartonowe sklepowe. Jak lubię mleko z kartonu (Łaciate itd.) to ono mi bardziej smakuje jak napój mleczny niż mleko.
Ale swoją drogą - szokujące. Nie wiedziałam, że ludzie tak robią...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:14   #2325
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Talk - kartonowe faktycznie inaczej smakuje, ale zapewne Ty miałaś możliwość spróbować kiedyś prawdziwego mleka od krówki. Jeszcze ciepłe, jeszcze pokryte pianą, prosto z wiadra - mniam. Ale takie stare mieszczuchy nie do końca mogą znać ten smak. A to mleko z butelek (nie kartonowe) jest nieco mniej rozwodnione od kartonowego. Wystarczy kupić 3,2% i masz pyszne "wiejskie mleczko"
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 18:08   #2326
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Tak, miałam okazje jeszcze lata temu pić takie typowo wiejskie Może nie prosto od krowy z wiadra, bo moja mama zawsze miała lekkiego fiołą na punkcie bakterii Ale różnica jest ogromna./..

Dziewczyny, nie mogę uwierzyć w to co się dzieje w PL. Czytam i jestem przerażona. Wiedziałam , że PiS to banda oszołomów, ale oni w moich oczach w tym momencie zamieniają kraj w jakiś dyktatorski, ocenzurowany twór. Jestem w szoku.
A już nie wspomnę o tym co myślę o 500 plus.... Tylko popycha ludzi po wyciągnie łap po pieniądze. OCzywiście ci rozsądniejsi pracują, myślą, mają jedno dziecko, jeśli tylko na tyle ich stać, a cała patolka zacznie się mnożyć jak króliki, żeby dostać kasę. Albo patologicznie rodzice na potęgę odzyskujący swoje dzieci z ośrodków opiekuńczych. ... Poza tym ciekawe, kto za te wszystkie 500 + zapłaci... OCzywiście podatnicy. Często ci bezdzietni. ALbo ci z jednym z dzieckiem. Bo jak się ma siedmioro , to jak tu iść do pracy? No i po co iść swoją drogą? Jeśli bez pracy dostanie się 3000 tys + pewnie jakieś pieniądze z Mopsów itd... Jestem ciekawa z czego niedługo ludziom będą emerytury płacić. NAprawdę jestem w szoku i jak tak dalej pójdzie to uważąm, że doprowadzą kraj do całkowitej ruiny...
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2016-05-08 o 18:10
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 20:59   #2327
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosia:zachcianki? a co to takiego? mąż sie ze mnie śmieje że ja mam zachcianki ale zamiast na coś do jedzenia to miałam zachcianki na szklarnie na pomidory, taras, klomby z kwiatkami przed domem i ogrodzenie z tyłu domu haha to są moje zachcianki ciążkowe Jeszcze miesiąc i będziemy we trójke

siempre: oj biedactwo współczuje z tymi kolkami, słyszałam że to najgorsze co może być, choć tego nie doświadczyłam( i obym nie doświadczyła! tfu tfu) u nas póki co w miare ok, jedynie brzusio mam przeogromny, ciężko mi sie oddycha a o nockach nie wspomnę bo nie wysypiam sie zbyt dobrze

Talk: mmm fajnie nawet i na te 4 dni tylko hmmm fajny prezent w sumie sobie kazałaś hihi ja mojemu zażyczyłam sobie blender kielichowy i teraz codziennie wcinam koktajle
przeróżne
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 08:44   #2328
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Wiolinka miałaś nam wrzucić fotki
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 21:50   #2329
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Nunny: Kochana zdj dopiero odebrałam w tym tyg, zapraszam na poczte na kilka z nich, tylko sie nie przestraszcie bo mam prawie 20kg+
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-21, 18:54   #2330
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Wybaczcie ze was zaniedbuje ale rodzice sa u mnie i nie bardzo mam czas...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 10:49   #2331
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Ja też mam zagoniony tydzień w czwartek wróciłam z pracy o 19, w piątek o 21 (a wychodziłam o 7). Wczoraj coweekendowe zakupy a potem mieliśmy gości. I dopiero dziś mam trochę czasu odpocząć - oczywiście nie żebym leżała plackiem. Obudziłam się o 7, bo już mi się chyba zegarek w głowie przestawił i od rana porządkuję balkon, przesadzam, plewię, podpinam i przestawiam

Zaraz biorę się za obiad - barszczyk z botwinką, młode ziemniaczki z mizerią i kompocik z rabarbaru - wiosna pełną gębą
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 15:40   #2332
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

A ja ostatnio nie mam weny na nic... PRzez cały tydzień zrobiłam jeden obiad ... Masakra. Nie mam siły i nic mi się nie chce. Wracam z pracy i oglądam seriale do wieczora :P Chyba jakiś chwilowy spadek formy Jutro muszę prawdopodobnie zostać na nadgodziny w pracy, więc siedzę 8 - 18:30. W praktyce pewnie wyjdę z pracy 18:45 jak dobrze pójdzie. Wrócę, obiadek, pakowanie, kąpiel, kilka godzin snu o ile się uda i o 3 pobudka - o 8 mamy samolot i do Hiszpanii
Właśnie planuję dzisiaj jeszcze coś posprzątać i jeszcze od rana się za to nie zabrałam brrrrrr! W końcu muszę ruszyć tyłek!

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Gosia - ile rodzice jeszcze zostają? Jak Wam w ogóle czas wspólnie mija?

Ja mam obecnie stan wojny z moją mamą. Nie rozmawiamy. Nie raz się tak jakoś na siebie wkurzałyśmy, ale nie tak, żeby nie gadać, ale teraz mnie zdenerwowała, wygarnęłam jej i chyba się obraziła... Przejdzie jej Ogólnie to moja rodzinka coś komentowała mnie (że tak powiem moje wybory życiowe m.in.) i mama zamiast im powiedzieć, żeby się odpierwiastkowali, to dzwoniła do mojej siostry i przeżywała. No to jej powiedziałam, żeby w kocu chociaż raz stanęła po mojej stronie zamiast przeżywać coś, co jakieś ograniczone istoty myślą (to są ludzie, którzy mają jeden schemat na życie i jak ktoś wybiera inną drogę, to mają powód do gadania). No i ogólnie jakoś tak poszło od słowa do słowa i nie dość, że się obraziła, że na nią wyskoczyłam, to jeszcze stwierdziła, że obrażam rodzinę (a ja tylko fakt stwierdzam ) no i tak się skończyło hah Ogólnie chyba muszę tych ludzi powyrzucać z FB, bo nie mam w ogóle z nimi kontaktu w życiu, a tylko szukają sensacji. (PS. Jeszcze usłyszałam, że myślą, czy coś ze mną nie jest nie tak, bo jestem jakaś za chuda! Bo zrobiłam sobie to zdjęcie ostatnie z góry i łep mi wyszedł koński a reszta proporcjonalnie mała. Więc mam anoreksję - peace! ).
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 16:56   #2333
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Ludzie są po.bani. Tyle w temacie

Ja też w tygodniu nie mam weny na obiad. A w tym tygodniu to już pobiłam chyba samą siebie. W niedzielę zrobiliśmy jakiś lepszy obiad i od tamtego czasu nie jadłam obiadu aż do wczoraj. Nie było kiedy... tak mi czas leci, że masakra.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 17:17   #2334
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Paula ja dokladnie to samo! Tzn czas bym pewnie jakos wyluskala wieczorem, ale Nie mam sily na nic. Chyba ilosc rzeczy ktore mam do zrobienia mnie chwilowo przytlacza wiec postanowilam (jak rozsadnie!) Nie robic nic hahha a jeszcze ten projekt wstepnie gotowy oddac w czerwcu bo w lipcu ostatni zjazd Nie wiem kiedy to zrobie...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 22:44   #2335
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Talk - achh ta rodzinka... jakbyś przytyła to też na pewno mieliby coś do powiedzenia.
Moja ciocia podobno nie może pojąć jak ja mogę mieszkać z dzieckiem w mieszkaniu jednopokojowym... ja powiedziałam mamie, że następnym razem niech powie, że ja bardzo chętnie zmienię sobie na większe i datki na ten cel zbieram na konto i jak będzie zainteresowana to mogę podać
Ona porównuje mnie do swojej córki, która mieszka w UK i figuruje jako samotna matka i dodatków ma sporo więc o czym my tu mówimy, a poza tym jej mama (a moja ciocia) co chwilę pakuje w nią mnóstwo kasy... ale szczerze mnie to w ogóle nie obeszło, zaczęłam się śmiać

Rodzice przyjechali na tydzień i jeden dzień. Ogólnie spoko. Coś tam zwiedziliśmy w sobotę i nawet pogoda nam dopisała, ale moja mama niestety nie nadaje się na piesze wycieczki, nawet krótki bo ma bardzo duże problemy z kolanami i nie może chodzić. W tych ogrodach co byliśmy akurat co chwilkę były ławeczki więc idealnie
Ja już na cały dzień jutro do pracy buuu
A weźcie mi nawet nie mówcie o ochocie do robienia czegokolwiek... ja jak wracam z pracy to mam dość, a tu nie ma siedzenia bo Kacper chce się bawić, obiad trzeba na drugi dzień ugotować itp Nie ma zmiłuj się bo ja bym zjadła cokolwiek ale dziecku muszę zapewnić ciepły posiłek
Chciałabym się wziąć za siebie (tzn mam na myśli zmiane stylu jedzenia i trochę ćwiczeń) ale mam taki brak weny, że szkoda się za to zabierać przy takim nastawieniu ehhh
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 07:23   #2336
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Heeej

brak weny... niestety też to mam, dość regularnie. Do niedzieli mam odesłać ważne raporty do sj a nawet się za nie nie zabrałam. Wczoraj wróciłam z pracy, ogarnęłam tematy na dziś, zrobiłam obiad i beztrosko zalęgłam przed telewizorem . Dziś będę w domu przed 20:00 więc na pewno podgonię :p
Dziewczyny zawsze się znajdą ludzie którym coś nie pasuje, znam to bardzo dobrze. Ja np. nie powinnam wyjeżdżać na wakacje i w ogóle nigdzie, kupować sobie nic droższego, tylko jeść chleb z masłem albo najlepiej żyć powietrzem bo przecież mam kredyt !!! Już nie mówię o tym, co się musiało dziać jak zdecydowaliśmy się mieszkać sami, nawet nie chcę wiedzieć co ludzie gadali że nie zostajemy z rodzicami tż. I to jeszcze w bloku będziemy mieszkali!!! No a najbardziej nienormalni jesteśmy, bo nie mamy jeszcze dzieci Tyyyle lat po ślubie. No chore to jest.

Wioli chciałam ci napisać że zdjęcia oglądałam od razu jak wrzuciłaś, pięknieee wyglądasz i wcale tych kg nie widać, chyba wszystko w brzuszek poszło Jak się czujesz ? Ile to jeszcze będziemy czekać na nowego człowieczka?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 12:37   #2337
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Ehhh ludzie zawsze gadali i gadać będą... zawsze znajdzie sie jakiś temat, u mnie np krążą pogłoski teraz po mojej okolicy że będę miała bliźniaki dowiedziałam sie niedawno właśnie... hmm czyżbym o czymś nie wiedziała...

Nunny: dziękuje Kochana serio tyle urosłam, każdy mi to samo mówi ze nie widać tego po mnie, wszystko poszło w brzuszek i cycki Miejmy nadzieje ze początkiem czerwca czyli juz niebawem na chwile obecną porodówka u nas jest zamknięta
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 07:16   #2338
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Bo naprawdę nie widać po Tobie Jak to porodówka zamknięta ??
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 11:59   #2339
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Przeprowadzają dezynfekcje na porodówce i odsyłają do innych szpitali, oby to nie trwało długo
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 18:11   #2340
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Wiolonka a daleko masz do innego szpitala ?
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-07 15:13:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.