Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 20:27   #211
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oczywiscie sprobuj.


Ja w sumie tak rozmyslalam na temat tej metody juz dawno temu. Metoda ogólnie fajna, super dla CC. Ale zastanawia mnie jedno- myje się skalp odzywką?
skalp powinno się myć delikatnym szamponem, chociaż powiem Ci że na wizażu spotkałam się z róznymi wersjami i nie wiem która jest poprawna. zaraz spróbuje poszukać i przytoczyć

edit: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=17
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...01&postcount=5 i tu nie wiem czy odżywke nakłada sie na skalp czy tylko np od ucha w dól. Może cos mieszam, moze nie mam wystarczającej wiedzy do tego.. ;( mam na myśli to drugie 0
__________________
"Porównuj się tylko z samym sobą, ale z przeszłości ... "

Edytowane przez dianulaa
Czas edycji: 2011-08-17 o 20:34
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:37   #212
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Party rozumiem. Pozwolę sobie tutaj przytoczyć dwa posty z wątku o wlosach blond
http://213.218.125.34/forum/showpost...postcount=1396
http://213.218.125.34/forum/showpost...postcount=1400

takze idac tym tokiem- metoda omo nie jest uniwersalna i dla kazdego, bo odzywka moze uczulic.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

To juz sama nie wiem- Party mowi, ze myje sie odzywka a tutaj na watku cc mowia o lekkim badz mocniejszym szamponie, kiedy chce sie wymyc wszystkie silikony.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:38   #213
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Party rozumiem. Pozwolę sobie tutaj przytoczyć dwa posty z wątku o wlosach blond
http://213.218.125.34/forum/showpost...postcount=1396
http://213.218.125.34/forum/showpost...postcount=1400

takze idac tym tokiem- metoda omo nie jest uniwersalna i dla kazdego, bo odzywka moze uczulic.
kurcze pomylilo mi sie, nie znam sie dokladniej na omo ale chyba tu nie naklada sie na skalp odzywki tylko szampon tak jak pisza dziewczyny, a odzywka na dlugosc, pomylilo mi sie bo ja myje odzywka a nie omo. A jesli chodzi o uczulenia to wiadomo, zdarza sie tak jak z alergiami na rozne rzeczy, natomiast np ta isana nie ma silikonow czy innych polepszaczy z tego co wiem wiec wiekszosci osob odpowiada, jest sprawdzona przez wiele osob, szczegolnie CG u mnie sie spisala. tu analiza https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=74

oczyscilam buzke, na szyje nalozylam samoopalacz bo zauwazylam ze mam jasniejsza niz twarz i dekold jak naloze make-up, depilacja tez byla, wloski sobie schna zaraz ide jeszcze wmasowac Migliorin w skalp, przetre twarz mlekiem
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2011-08-17 o 20:41
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:41   #214
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
kurcze pomylilo mi sie, nie znam sie dokladniej na omo ale chyba tu nie naklada sie na skalp odzywki tylko szampon tak jak pisza dziewczyny, a odzywka na dlugosc, pomylilo mi sie bo ja myje odzywka a nie omo. A jesli chodzi o uczulenia to wiadomo, zdarza sie tak jak z alergiami na rozne rzeczy, natomiast np ta isana nie ma silikonow czy innych polepszaczy z tego co wiem wiec wiekszosci osob odpowiada, jest sprawdzona przez wiele osobu mnie sie spisala.

oczyscilam buzke, na szyje nalozylam samoopalacz bo zauwazylam ze mam jasniejsza niz twarz i dekold jak naloze make-up, depilacja tez byla, wloski sobie schna zaraz ide jeszcze wmasowac Migliorin w skalp, przetre twarz mlekiem
Oczywiscie, ja tez bardzo lubie isane fajna, lekka odżywka.
Chodzi mi o to, ze tak jak pisaly dziewczyny odzywki moga powodowac uczulenie, wiec moze Dianule uczulily?
Chociaz w sumie Dianula, mowisz, ze myjesz szamponem skalp?
Po prostu pomyslalam, ze to moze byc przyczyną, a przy okazji zadalam nurtujace mnie pytanie o to mycie wlasnie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:44   #215
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ja tez bardzo lubie isane fajna, lekka odżywka.
Chodzi mi o to, ze tak jak pisaly dziewczyny odzywki moga powodowac uczulenie, wiec moze Dianule uczulily?
Chociaz w sumie Dianula, mowisz, ze myjesz szamponem skalp?
Po prostu pomyslalam, ze to moze byc przyczyną, a przy okazji zadalam nurtujace mnie pytanie o to mycie wlasnie
hm to od uczulenia na odżywke mogą włosy leciec? nawet mi przez mysl nie przeszło... Robie dokładnie tak - na długośc odzywka, potem na skalp szampon i na koniec na skalp i dlugosc odzywka, wiec myjąc nie myjąc odżywką tez myłam.. Czyli źle robię?
__________________
"Porównuj się tylko z samym sobą, ale z przeszłości ... "
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:47   #216
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ja tez bardzo lubie isane fajna, lekka odżywka.
Chodzi mi o to, ze tak jak pisaly dziewczyny odzywki moga powodowac uczulenie, wiec moze Dianule uczulily?
Chociaz w sumie Dianula, mowisz, ze myjesz szamponem skalp?
Po prostu pomyslalam, ze to moze byc przyczyną, a przy okazji zadalam nurtujace mnie pytanie o to mycie wlasnie
rozumiem, ale slyszalam tez ze czesci dziewczyn nasililo sie wypadanie razem z rozpoczeciem omo, nie wiem czy nie jest to spowodowane "przyzwyczajaniem" sie wlosow do nowej metody, ale w sumie jak skalp myje sie bez zmian szamponem to co tu moze sie przyzwyczajac ciezko mi powiedziec.. ja moge tylko dodac ze po przestawieniu sie na odzywke w moim wypadku zauwazylam zmniejszenie wypadania.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:47   #217
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Ja dzisiaj sie znowu torturowalam depilatorem. Ale jestem coraz blizej celu XD Nogi, rece, pachy ok, chociaz uda bola, ale biki to jednak trudna sprawa ;/


SPAm na dzis:
- maseczka perfecta slodkie migdaly, boska
- balsam, nawilzajacy
- na uda antycellulitowy eveline i masaz
- pocwicze troche
- umyje twarz potem, naloze krem nawilzajacy, potem znowu umyje, jednak kremy powoduja wypryski ;/ zwlaszcza garniery
- pije skrzyp i pokrzywe, jeszcze lykne capivit, magnez i rutinoscorbin
- moze jeszcze peeling enzymatyczny, dawno nie rozbilam
- a, oczywiscie krem do rak kakaowy ziaji bo bosko pachnie i carmex truskawkowy na usta


Ktos moze polecic jakas maseczke, ktora po zastygnieciu jest jak guma i sie cala odkleja od twarzy? Najwygodniejsze. I jakis peeling gruboziarnisty? Ale taki naprawde gruboziarnisty?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 20:50   #218
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
hm to od uczulenia na odżywke mogą włosy leciec? nawet mi przez mysl nie przeszło... Robie dokładnie tak - na długośc odzywka, potem na skalp szampon i na koniec na skalp i dlugosc odzywka, wiec myjąc nie myjąc odżywką tez myłam.. Czyli źle robię?
Mnie nie pytaj, ja się nie znam na tej metodzie ale skoro mowisz, ze myjesz szamponem, to nie powinno być źle moze Caate cos powie, bo stosuje tą metodę
W sumie nie wiem czy wlosy moga wypadac od odzywki, ale jak widac- dziewczyny piszą, że mogą uczulić, wiadomo, moze pojawic sie lupiez, zaczerwienienie. Mi samej sie nie zdarzylo, ale jak wypadaly mi wlosy to malo co kladlam na skore, chyba jedynie szampon i to jeszcze ta straszną dermenę na poczatku po ktorej mialam siano na glowie i nie moglam tego siana rozczesac i oczywiscie odzywke na dlugosc, ktora nie pomagala w rozczesywaniu
edit: nie doczytalam, napisalas, ze jednak myjesz odzywka... a czy tak moze byc to nie wiem
---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
rozumiem, ale slyszalam tez ze czesci dziewczyn nasililo sie wypadanie razem z rozpoczeciem omo, nie wiem czy nie jest to spowodowane "przyzwyczajaniem" sie wlosow do nowej metody, ale w sumie jak skalp myje sie bez zmian szamponem to co tu moze sie przyzwyczajac ciezko mi powiedziec.. ja moge tylko dodac ze po przestawieniu sie na odzywke w moim wypadku zauwazylam zmniejszenie wypadania.
To faktycznie dziwne, skoro tak jak mowisz, skalp myje sie szamponem
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-08-17 o 20:53
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:50   #219
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
hm to od uczulenia na odżywke mogą włosy leciec? nawet mi przez mysl nie przeszło... Robie dokładnie tak - na długośc odzywka, potem na skalp szampon i na koniec na skalp i dlugosc odzywka, wiec myjąc nie myjąc odżywką tez myłam.. Czyli źle robię?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...01&postcount=5
jak mowilam nie zaglebialam sie zbyt w te metode ale z tego co rozumiem to chyba drugiej odzywki nie nakladamy na skalp tylko na same wlosy wiec moze sprobuj w ten sposob, albo zapytaj dziewczyn w watku o OMO beda wiecej wiedzialy.

Candycotton maseczki tego rodzaju to wszystkie typu peel off, w rossie wiem ze sa roznych firm, w avonie tez sie spotkalam, ale za nimi nie przepadam wiec nie wypowiem sie o konkretach natomiast peeling gruboziarnisty to fusy po kawie, swietne do ciala :yes:
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2011-08-17 o 20:54
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:53   #220
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
z chwilą pierszego umycia metodą OMO (jesli trzeba to moge wymienic co użyłam) cała wanna, zapchany syfon moimi włosami! nigdy w życiu czegos takiego nie miałam i aż płakać mi się zachciało... za każdym razem gdy teraz myje włosy tą metodą jest to samo...
od kilku dni zaczełam używać niger jak zobaczyłam te włosy... moze cos pomoże
Jutro będę myć znowu włosy i zastanawiam się czy na próbe nie umyć wlosów tak jak przed OMO i zobaczyc jak moje wlosy zareagują
Ja bym tak zrobiła.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:54   #221
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Party pisałam Ci to już w albumie- jestes sliczna! masz piekny usmiech, piekne oczka
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 20:55   #222
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

dzisiaj byłam sobie na ćwiczonkach na brzuszek i doszłam do wniosku że nienawidzę robić brzuszków... wolę biegać skakać i się turlać niż robić brzuszki... i pięć razy się zastanowię zanim wezmę coś słodkiego do ust..

byłam dzisiaj w lumpku w poszukiwaniach długich rękawów i znalazłam dwie bluzeczki muszę sobie pełno takich jednokolorowych (bez wzorów itd.) nakupować bo mam pełno jakiś kamizelek itd. a najlepiej komponują się z zwykłą bazową bluzką pod spód

idę oglądać gotowe na wszystko jak narazie dopiero 2 sezon,...
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:57   #223
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Kupiłam sobie diamentowy cień Paese nr 14 cudo jutro będę testować
I nadal nie było Baleriany i jutro wyłożą a jak nie wyłożą to chyba im rozniosę tą naturę już taka jestem zła ileż można czekać
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:01   #224
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

mylam czubek głowy odżywką ponieważ nie rozczesałabym włosów u góry za nic...
Przepraszam za offtopaaa

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie diamentowy cień Paese nr 14 cudo jutro będę testować
I nadal nie było Baleriany i jutro wyłożą a jak nie wyłożą to chyba im rozniosę tą naturę już taka jestem zła ileż można czekać
u mnie w Douglasie juz jest jakis czas ale na szczescie nic mi w oko nie wpadło
__________________
"Porównuj się tylko z samym sobą, ale z przeszłości ... "
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:06   #225
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

niezly spam zrobilyscie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oczywiscie sprobuj.


Ja w sumie tak rozmyslalam na temat tej metody juz dawno temu. Metoda ogólnie fajna, super dla CC. Ale zastanawia mnie jedno- myje się skalp odzywką?
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ja tez bardzo lubie isane fajna, lekka odżywka.
Chodzi mi o to, ze tak jak pisaly dziewczyny odzywki moga powodowac uczulenie, wiec moze Dianule uczulily?
Chociaz w sumie Dianula, mowisz, ze myjesz szamponem skalp?
Po prostu pomyslalam, ze to moze byc przyczyną, a przy okazji zadalam nurtujace mnie pytanie o to mycie wlasnie
Myje sie skalp odzywka, ja tak stosuje i 2doby mam wlosy swieze, 3gorzej ale da sie przezyc, na bank nie sa to tluste straki.

Wybiera sie taka odzywke, ktora jest bezpieczna i zgodna z metoda CG. Party ja podala, ona spelnia wszystkie warunki, tak samo Hergon.

Mozna uszkodzic wlosy zlym masazem, zbyt mocne, energiczne ruchy przyczyniaja sie do wyrywania i oslabiania mieszkow wlosowych.
Tak naprawde to masazem myjemy wlosy i od niego zalezy jak domyjemy wlosy.

Sama odkad stosuje CG, mam wrazenie nasilenia wypadania wlosow, ale czy to myje odzywka, czy szamponem pokrzywowym/brzozowym, zawsze jest tyle samo.

Ostatnie zdjecia z albumu to wlasnie pod wieczor dnia peirwszego po myciu odzywka, zmywam nia oleje bez problemu i nie czuje obciazenia.


Dziekuje dziewczyny za zdrowie dla kotka
weterynarz byl, zbadal, podal jakies witaminki, mam go obserwowac i jak cos to przyjezdzac z nim na rtg. powiedzial, ze wyglada na zdrowego i albo sie obrazil, za to ze oddalam jego braciszka i siostre, albo cos zjadl, co mu zaszkodzilo. zostaly odrobaczone wszystkie, narazie biega jak szalony i je w gigantycznych ilosciach, ze musze miske mu zabierac...
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:11   #226
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Party pisałam Ci to już w albumie- jestes sliczna! masz piekny usmiech, piekne oczka
nie zawstydzaj mnie prosze widzialam wpis, dziekuje zeby to zasluga aparatu, ale biel moja
Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
dzisiaj byłam sobie na ćwiczonkach na brzuszek i doszłam do wniosku że nienawidzę robić brzuszków... wolę biegać skakać i się turlać niż robić brzuszki... i pięć razy się zastanowię zanim wezmę coś słodkiego do ust..

byłam dzisiaj w lumpku w poszukiwaniach długich rękawów i znalazłam dwie bluzeczki muszę sobie pełno takich jednokolorowych (bez wzorów itd.) nakupować bo mam pełno jakiś kamizelek itd. a najlepiej komponują się z zwykłą bazową bluzką pod spód

idę oglądać gotowe na wszystko jak narazie dopiero 2 sezon,...
pokaz bluzeczki
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:11   #227
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Fajnie, teraz juz wiadomo wiecej na temat metody omo ja sie nie wypowiadam, bo nie stosuje jej. Byłam tylko ciekawa tematu tych odzywek-zawsze mialam zapytac, ale nigdy nie bylo po drodze.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:12   #228
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

W sensie essence? U mnie tez nie ma ;/ Zwlaszcza w superpharmie, w Naturze jest wiecej ale do natury mam kawalek.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:12   #229
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
nie zawstydzaj mnie prosze widzialam wpis, dziekuje zeby to zasluga aparatu, ale biel moja
ojj nie chciałam zawstydzic
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 21:15   #230
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad jakąś kurteczką, albo płaszczykiem na jesień. Mam taką niby skórzaną kurtkę, ale ona jest cieniutka i na chłodniejsze dni się nie nadaje. Myślałyście już nad swoim odzieniem jesiennym? Macie coś na oku?
ja mam beżowy trencz, ale on jest dosyć cienki,
a poza tym kurtkę termoochronną (a nawet dwie ),
jedna ma takie podszycie polarowe, są przeciwdeszczowe,
więc idealne na gorszą pogodę.

kupiłam dziś jeszcze 2 maseczki, jedną orzechową zluszczającą
z MJ i bankietową z Dermiki
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:17   #231
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
W sensie essence? U mnie tez nie ma ;/ Zwlaszcza w superpharmie, w Naturze jest wiecej ale do natury mam kawalek.
czekam na tą limitowankę miesiąc moje kolory

Komar mnie użarł chyba z 10 już ubiłam co za plaga
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:18   #232
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
niezly spam zrobilyscie





Myje sie skalp odzywka, ja tak stosuje i 2doby mam wlosy swieze, 3gorzej ale da sie przezyc, na bank nie sa to tluste straki.

Wybiera sie taka odzywke, ktora jest bezpieczna i zgodna z metoda CG. Party ja podala, ona spelnia wszystkie warunki, tak samo Hergon.

Mozna uszkodzic wlosy zlym masazem, zbyt mocne, energiczne ruchy przyczyniaja sie do wyrywania i oslabiania mieszkow wlosowych.
Tak naprawde to masazem myjemy wlosy i od niego zalezy jak domyjemy wlosy.

Sama odkad stosuje CG, mam wrazenie nasilenia wypadania wlosow, ale czy to myje odzywka, czy szamponem pokrzywowym/brzozowym, zawsze jest tyle samo.

Ostatnie zdjecia z albumu to wlasnie pod wieczor dnia peirwszego po myciu odzywka, zmywam nia oleje bez problemu i nie czuje obciazenia.


Dziekuje dziewczyny za zdrowie dla kotka
weterynarz byl, zbadal, podal jakies witaminki, mam go obserwowac i jak cos to przyjezdzac z nim na rtg. powiedzial, ze wyglada na zdrowego i albo sie obrazil, za to ze oddalam jego braciszka i siostre, albo cos zjadl, co mu zaszkodzilo. zostaly odrobaczone wszystkie, narazie biega jak szalony i je w gigantycznych ilosciach, ze musze miske mu zabierac...
jesli chodzi o te rozmowe na temat mycia wlosow to mysle ze nie jest to spam, a jak juz to spam pozytywny watek to najdrobniejsze szczegoly pieknego wygladu, do czego zaliczaja sie rowniez szczegoly na temat wlosow przynajmniej ja tak to widze

dobranoc, zaraz ide spac, mam nadzieje ze jutro pojdzie wszytsko po mojej mysli.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2011-08-17 o 21:36
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:37   #233
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o te rozmowe na temat mycia wlosow to mysle ze nie jest to spam, watek to najdrobniejsze szczegoly pieknego wygladu, do czego zaliczaja sie rowniez szczegoly na temat wlosow przynajmniej ja tak to widze
jasne, ze to nasz temat

jezeli chodzi o ubrania, to u siebie planuje zakup nowej ekoskorki, jakis botkow. mam piekny czerwony plaszcz z primarka i mase chust, narazie wiecej nie mysle

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Fajnie, teraz juz wiadomo wiecej na temat metody omo ja sie nie wypowiadam, bo nie stosuje jej. Byłam tylko ciekawa tematu tych odzywek-zawsze mialam zapytac, ale nigdy nie bylo po drodze.
tzn ja nie jestem ekspertem i moge sie tez myslic, ale stosuje ja systematycznie od lutego i z watku o CG tyle sie dowiedzialam
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:49   #234
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Talullah masakra :O Zamiast zabrać się do roboty, to ludzi okradają... A później dziwić się, że ludzie mają uprzedzenia... :/

A jakie butki kupujecie na jesień? Ja nie wiem o czym myśleć, czy adidasy wystarczą, czy jakieś botki kupić, albo jeszcze jakieś inne... W sumie botki mi się podobają, ale jak są fajne, to strasznie cienka podeszwa, jak u balerinek :/
botki, jakies takie obcasy zakryte, oxfordy na obcasie, oxfordy
na płaskim (te czarne które pokazywalam).
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:11   #235
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
czekam na tą limitowankę miesiąc moje kolory

Komar mnie użarł chyba z 10 już ubiłam co za plaga
uzywam plytek do kontaktu firmy Kapo i szybko sa trupami
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:16   #236
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

dobranoc
__________________
"Porównuj się tylko z samym sobą, ale z przeszłości ... "
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:18   #237
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

ja już po spamowaniu..

co do zakupów na jesień to w sumie planuje zakup tylko botków i jakiś prostych Jensów a tak to wszystko mam. eko skórke, i kutreczkę dwu stroną i chusty , chyba że coś nadprogramowo mi się spodoba..
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:23   #238
bloomeq
Zakorzenienie
 
Avatar bloomeq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 980
GG do bloomeq
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość

a bylas z tradzikiem u dermatologa? najlepiej do kosmetyczki wybrac sie gdy juz masz problem z tradzikiem za soba, wtedy wiesz ze nic nie rozsiejesz i nie pogorszysz sprawy zalezy tez od stopnia i rodzaju tradziku, wiem cos o tym bo zmagalama sie z tym wiele lat, ale mialam niestety jeden z gorszych rodzaji.. do teraz mam problematyczna cere, ale juz jest o niebo lepiej
byłam ale baaardzo dawno. dała mi jakąś maść robioną i pomogło..
teraz wolałam się zająć włosami. nie chciałam chodzić łysa..
a może to być przez problemy z hormonami?

Edytowane przez bloomeq
Czas edycji: 2011-08-17 o 22:31
bloomeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:31   #239
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Dobranoc.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:36   #240
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

dobranoc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.