Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz. IX - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 13:27   #211
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Khadi się nie martwię, chyba nie niszczy co? Inaczej z normalną farbą, ale znowu jak dla mnie przyciemnienie koloru to jakoś mało, nie wiem co by tu wymyślić

Darmowy podgrzewacz na głowę Jak mały ? Dobrze mu w nowym domu?
No właśnie ja kupiłam tą Khadi Jasny brąz, ale tak troche bez przekonania Nie mogę już patrzyć na te odrosty, ale tak naprawdę to chciałabym je rozjaśnić Pewnie wyjdzie ciemna i będę się wściekać, grrrr...

Taaaa i darmowy budzik, dziś o 5:30 mnie budził klepiąc łapką po buzi Chyba jest szczęśliwy ze mną, a przynajmniej an szczęśliwego wygląda Wieczorami szalony dostaje takiej głupawki że płaczę ze śmiechu jak na niego patrzę

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Będę offtopować!

Dziewczęta znacie jakiś w miarę tani, a dobry podkład do cery tłustej? Chodzi mi głównie o trwałość
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:41   #212
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
No właśnie ja kupiłam tą Khadi Jasny brąz, ale tak troche bez przekonania Nie mogę już patrzyć na te odrosty, ale tak naprawdę to chciałabym je rozjaśnić Pewnie wyjdzie ciemna i będę się wściekać, grrrr...

Taaaa i darmowy budzik, dziś o 5:30 mnie budził klepiąc łapką po buzi Chyba jest szczęśliwy ze mną, a przynajmniej an szczęśliwego wygląda Wieczorami szalony dostaje takiej głupawki że płaczę ze śmiechu jak na niego patrzę

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Będę offtopować!

Dziewczęta znacie jakiś w miarę tani, a dobry podkład do cery tłustej? Chodzi mi głównie o trwałość
Proszę offtopować i śmiać się jak najczęściej

Podkradłabym Ci tego koteczka. Moja też jest kochana i włazi na mnie codziennie ok 6 rano a jak nie chce mi się podnieść ręki do głaskania robi głośne "miaaaaaauuuuu" więc głaskam, żeby mi dziecka nie zbudziła

Podkład polecam Pahrmaceris długotrwały fluid kryjący.
O ten:

http://www.bangla.babyonline.pl/opin...kryjacy-spf-20

Dla mnie mega! a używałam podpokładów z każdej półki musiałam sporo tych Sephorowych i niektórym byłam wierna, później bardzo lubiłam Bourjois Heatly Mix, ale ten jest jeszcze lepszy. Mam swoje pierwsze opakowanie i na pewno kupię następne
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:41   #213
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
No właśnie ja kupiłam tą Khadi Jasny brąz, ale tak troche bez przekonania Nie mogę już patrzyć na te odrosty, ale tak naprawdę to chciałabym je rozjaśnić Pewnie wyjdzie ciemna i będę się wściekać, grrrr...

Taaaa i darmowy budzik, dziś o 5:30 mnie budził klepiąc łapką po buzi Chyba jest szczęśliwy ze mną, a przynajmniej an szczęśliwego wygląda Wieczorami szalony dostaje takiej głupawki że płaczę ze śmiechu jak na niego patrzę

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Będę offtopować!

Dziewczęta znacie jakiś w miarę tani, a dobry podkład do cery tłustej? Chodzi mi głównie o trwałość
Będzie ciemna, moja jest ... Nie wiem, zastanów się jaki kolor chcesz mieć, wolisz zapuszczać naturalne ? No i co z tamtymi zafarbowanymi? Mogłabyś zdjąć tamten kolor i postawić na naturalne albo nadal farbować odrosty. Dobrze byś się czuła w swoich? Bo wiesz nie ma sensu teraz ściągać jak miałabyś niedługo pofarbować.

Takie małe dzikusy są najukochańsze

A cerę mam mieszaną, teraz używam Rimmel Stay Matte i jestem w szoku, że tak fajnie się spisuje ! Konsystencję ma między płynnym a musem, używa się maleńkiej ilości a kryje niedoskonalości jak szalony . Jestem w szoku, że taki tani podkład jest taki dobry
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:51   #214
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Proszę offtopować i śmiać się jak najczęściej

Podkradłabym Ci tego koteczka. Moja też jest kochana i włazi na mnie codziennie ok 6 rano a jak nie chce mi się podnieść ręki do głaskania robi głośne "miaaaaaauuuuu" więc głaskam, żeby mi dziecka nie zbudziła

Podkład polecam Pahrmaceris długotrwały fluid kryjący.
O ten:

http://www.bangla.babyonline.pl/opin...kryjacy-spf-20

Dla mnie mega! a używałam podpokładów z każdej półki musiałam sporo tych Sephorowych i niektórym byłam wierna, później bardzo lubiłam Bourjois Heatly Mix, ale ten jest jeszcze lepszy. Mam swoje pierwsze opakowanie i na pewno kupię następne

Mój odpala diesla (mruczy jak traktorek) i wciska mi łepek pod moją głowe jak nie reaguję na macanie łapką po buzi, niemozliwy Twoja kotka jest boska, nawet wczoraj podziwiałam ją na fb

Miałam kiedyś podkład z Pharmaceris, ale ten matujący, hmm muszę się bliżej przyjrzeć temu ktyjącemu, bo w sumie z matującego byłam tak średnio zadowolona Moim ulubieńcem był zawsze Revlon CS, ale odkąd zmienili skład jest fatalny Słyszałam, że godnym nastepcą CS jest podkład z Pierre Rene tylko nie wiem gdzie ich kosemtyki można dorwać
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2014-02-25 o 13:54
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:58   #215
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś podkład z Pharmaceris, ale ten matujący, hmm muszę się bliżej przyjrzeć temu ktyjącemu, bo w sumie z matującego byłam tak średnio zadowolona Moim ulubieńcem był zawsze Revlon CS, ale odkąd zmienili skład jest fatalny Słyszałam, że godnym nastepcą CS jest podkład z Pierre Rene tylko nie wiem gdzie ich kosemtyki można dorwać
Pierre Rene w małych drogeriach, sama ostatnio szukałam bazy tej firmy, spisuje się super
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:58   #216
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Będzie ciemna, moja jest ... Nie wiem, zastanów się jaki kolor chcesz mieć, wolisz zapuszczać naturalne ? No i co z tamtymi zafarbowanymi? Mogłabyś zdjąć tamten kolor i postawić na naturalne albo nadal farbować odrosty. Dobrze byś się czuła w swoich? Bo wiesz nie ma sensu teraz ściągać jak miałabyś niedługo pofarbować.

Takie małe dzikusy są najukochańsze

A cerę mam mieszaną, teraz używam Rimmel Stay Matte i jestem w szoku, że tak fajnie się spisuje ! Konsystencję ma między płynnym a musem, używa się maleńkiej ilości a kryje niedoskonalości jak szalony . Jestem w szoku, że taki tani podkład jest taki dobry
Taki miałam plan, żeby zapuścić naturalne, ale już wiem, że nie dam rady Różnica pomiędzy odrostem a farbowanymi jest za duża Naturalnie mam włosy w kolorze średniego mysiego brązu, takie pospolite Czy bym się w nich czuła dobrze? Hmm nie wiem Ostatni raz naturalne mialam w LO Ściągania koloru się trochę obawiam, że wyjdzie nierówno, ja za każdym razem farbowałam na bardzo ciemny brąz lub cvzarny cale wlosy, nie tylko odrosty, wiec farba wżarta jest na amen No i naczytalam sie ze po dekoloryzjacji jak sie zafarbuje na jasniejsze to i tak wychodza ciemne A z takimi rudymi po dekoloryzatorze chodzic nie cche No i nie wierze ze to mi wlosow nie zniszczy, a jak sie zniszcza to przedluzy sie moje zapuszczanie bo trzeba bedzie czesciej obcinac... Jeny ile dylematów

Pod koniec tygodnia będe mieć hennę i w sobote farbuje. Koniec z wymyslaniem, przynajmniej wlosow nie poniszcze

Jak ma taka konsystencje troche musu (macalam go w Rossie) to nie wygląda na twarzy sztucznie? Do tej pory na facjacie trzymal mi sie dobrze tylko Revlon
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 14:08   #217
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

cześć dziewczyny, chcialabym sie jedynie podzielic moim sposobem aplikowania wcierek/olejów- moze sie ktorejs przyda. Wlasnie walczylam z kozieradka, a ja aplikowac wcierek nienawidzę... Więc wykorzystałam to: http://3.bp.blogspot.com/-8u5UNPCPHj...0/P5160844.JPG chodzi mi o buteleczkę z takim dzióbkiem, mozna ją dostać w Rossmannie za złotówkę
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 14:18   #218
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Taki miałam plan, żeby zapuścić naturalne, ale już wiem, że nie dam rady Różnica pomiędzy odrostem a farbowanymi jest za duża Naturalnie mam włosy w kolorze średniego mysiego brązu, takie pospolite Czy bym się w nich czuła dobrze? Hmm nie wiem Ostatni raz naturalne mialam w LO Ściągania koloru się trochę obawiam, że wyjdzie nierówno, ja za każdym razem farbowałam na bardzo ciemny brąz lub cvzarny cale wlosy, nie tylko odrosty, wiec farba wżarta jest na amen No i naczytalam sie ze po dekoloryzjacji jak sie zafarbuje na jasniejsze to i tak wychodza ciemne A z takimi rudymi po dekoloryzatorze chodzic nie cche No i nie wierze ze to mi wlosow nie zniszczy, a jak sie zniszcza to przedluzy sie moje zapuszczanie bo trzeba bedzie czesciej obcinac... Jeny ile dylematów

Pod koniec tygodnia będe mieć hennę i w sobote farbuje. Koniec z wymyslaniem, przynajmniej wlosow nie poniszcze

Jak ma taka konsystencje troche musu (macalam go w Rossie) to nie wygląda na twarzy sztucznie? Do tej pory na facjacie trzymal mi sie dobrze tylko Revlon
W sumie tak, farbuj henną i zobaczymy, może będziesz zadowolona? Ja jestem i chwilowo zostaję przy Khadi
Revlony mam, trzy ale to całkiem inna bajka. Revoln jest bardziej kleisty, gumowy i kryje jak diabli. Tamten to taka wersja light, dzienna ale ładnie kryje, nie jest tak lekki jak np. BB. Wtapia się bardzo ładnie w nawilżoną skórę, no i trzyma mi się nawet na filtrze SPF 50 więc jest na prawdę dobrze Chyba to będzie mój dzienny KWC A jestem w szoku bo na -40% kupiłam 3 podkłady, ten, Rimmel Wake Me Up i Bourjois 123. Ten najtańszy i najlepszy

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, chcialabym sie jedynie podzielic moim sposobem aplikowania wcierek/olejów- moze sie ktorejs przyda. Wlasnie walczylam z kozieradka, a ja aplikowac wcierek nienawidzę... Więc wykorzystałam to: http://3.bp.blogspot.com/-8u5UNPCPHj...0/P5160844.JPG chodzi mi o buteleczkę z takim dzióbkiem, mozna ją dostać w Rossmannie za złotówkę
Ja też używam takich buteleczek ale dwie już się rozwaliły. Dzięki za info, że są w Rossmanie, nigdy nie zwróciłam na nie uwagi a przydałaby mi się nowa .
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 16:20   #219
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
W sumie tak, farbuj henną i zobaczymy, może będziesz zadowolona? Ja jestem i chwilowo zostaję przy Khadi
Revlony mam, trzy ale to całkiem inna bajka. Revoln jest bardziej kleisty, gumowy i kryje jak diabli. Tamten to taka wersja light, dzienna ale ładnie kryje, nie jest tak lekki jak np. BB. Wtapia się bardzo ładnie w nawilżoną skórę, no i trzyma mi się nawet na filtrze SPF 50 więc jest na prawdę dobrze Chyba to będzie mój dzienny KWC A jestem w szoku bo na -40% kupiłam 3 podkłady, ten, Rimmel Wake Me Up i Bourjois 123. Ten najtańszy i najlepszy

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------



Ja też używam takich buteleczek ale dwie już się rozwaliły. Dzięki za info, że są w Rossmanie, nigdy nie zwróciłam na nie uwagi a przydałaby mi się nowa .
Są bardzo wygodne jeśli chodzi o aplikację, jednak przy wcierkach polecałabym tą wyższą z dziubkiem, a nie z pompką. Ta buteleczka z pompką jest dla mnie strasznie niewygodna.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:00   #220
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Są bardzo wygodne jeśli chodzi o aplikację, jednak przy wcierkach polecałabym tą wyższą z dziubkiem, a nie z pompką. Ta buteleczka z pompką jest dla mnie strasznie niewygodna.
Ja lobię te z pompką chociaż rzeczywiście aplikowanie z tyłu głowy jest denerwujące. Na pewno wiele miejsc mijam albo odwrotnie, spryskuję włosy a nie skalp. Fajnie, że wspomniałaś o tej z dzióbkiem, kiedyś były takie odżywki z dzióbkiem i malutkim koreczkiem na nim, chyba Pantete? Kiedyś jej nawet szukałam ale stwierdziłam, że bez sensu wywalić odżywkę i zapłacić 15 zł za samą butelkę

A jakie masz efekty po kozieradce ?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-02-25 o 18:18
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:27   #221
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja lobię te z pompką chociaż rzeczywiście aplikowanie z tyłu głowy jest denerwujące. Na pewno wiele miejsc mijam albo odwrotnie, spryskuję włosy a nie skalp. Fajnie, że wspomniałaś o tej z dzióbkiem, kiedyś były takie odżywki z dzióbkiem i malutkim koreczkiem na nim, chyba Pantete? Kiedyś jej nawet szukałam ale stwierdziłam, że bez sensu wywalić odżywkę i zapłacić 15 zł za samą butelkę
Wcierka z Joanny (Kuracja z rzepą) ma taką buteleczkę z aplikatorem:



Kosztuje 7zł a jest bardo wytrzymała

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
W sumie tak, farbuj henną i zobaczymy, może będziesz zadowolona? Ja jestem i chwilowo zostaję przy Khadi
Revlony mam, trzy ale to całkiem inna bajka. Revoln jest bardziej kleisty, gumowy i kryje jak diabli. Tamten to taka wersja light, dzienna ale ładnie kryje, nie jest tak lekki jak np. BB. Wtapia się bardzo ładnie w nawilżoną skórę, no i trzyma mi się nawet na filtrze SPF 50 więc jest na prawdę dobrze Chyba to będzie mój dzienny KWC A jestem w szoku bo na -40% kupiłam 3 podkłady, ten, Rimmel Wake Me Up i Bourjois 123. Ten najtańszy i najlepszy :

To o starym Revlonie, teraz to beznadzieja totalna

Kurde muszę się w takim razie jeszcze raz przyjrzeć temu podkładowi z Rimmela w Rossie Jak sobie pomyślę że znowu mam kupić podkład i znowu będę niezadowolona to szlag mnie chce trafić
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 18:34   #222
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Wcierka z Joanny (Kuracja z rzepą) ma taką buteleczkę z aplikatorem:



Kosztuje 7zł a jest bardo wytrzymała

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------




To o starym Revlonie, teraz to beznadzieja totalna

Kurde muszę się w takim razie jeszcze raz przyjrzeć temu podkładowi z Rimmela w Rossie Jak sobie pomyślę że znowu mam kupić podkład i znowu będę niezadowolona to szlag mnie chce trafić
O właśnie tamta była taka sama .
Ja też z podkładami mam jakiś kosmos, kombinuję , mieszam te za ciężkie z kremami czy lżejszymi, tak samo z odcieniami, zawsze coś jest nie tak

Siedzę sobie z plackami ziemniaczanymi na skalpie i nowym serum z kwasami na facjacie. Włosy śmierdzą, mordka szczypie, żyć nie umierać
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:39   #223
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
O właśnie tamta była taka sama .
Ja też z podkładami mam jakiś kosmos, kombinuję , mieszam te za ciężkie z kremami czy lżejszymi, tak samo z odcieniami, zawsze coś jest nie tak

Siedzę sobie z plackami ziemniaczanymi na skalpie i nowym serum z kwasami na facjacie. Włosy śmierdzą, mordka szczypie, żyć nie umierać
Henne będę miała w czwartek I chyba już w czwartek pofarbuje

Ehh czego się nie robi dla urody Ciekawe jak się te ziemniaki sprawdzą
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:40   #224
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

kto idzie ze mną ćwiczyć?
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:41   #225
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

kurcze to ja mam szczęście bo mi nowy Revlon pasuje
na większe wyjścia to Estee Lauder Double Wear


Scrabble1 - nie siej odlewkę dostaniesz i jak ci przypasi to wtedy będziesz siała mak
będzie losowanie kto dostanie
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:41   #226
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
kto idzie ze mną ćwiczyć?
jaaaaa
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:43   #227
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
jaaaaa
kita walisz, nie idziesz wkręcasz mnie
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:55   #228
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Henne będę miała w czwartek I chyba już w czwartek pofarbuje

Ehh czego się nie robi dla urody Ciekawe jak się te ziemniaki sprawdzą
Zobaczymy za jakieś 2 miesiące

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
kto idzie ze mną ćwiczyć?
Ja , taki ze mnie leń śmierdzący, ciągle mówię jutro, jutro Idę

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
kurcze to ja mam szczęście bo mi nowy Revlon pasuje
na większe wyjścia to Estee Lauder Double Wear


Scrabble1 - nie siej odlewkę dostaniesz i jak ci przypasi to wtedy będziesz siała mak
będzie losowanie kto dostanie
No nie sieję, uprawa maku jest nielegalna. Co bym w pierdlu powiedziała? Siałam mak na olej do włosów ? Musiałybyście mi paczki do więzienia wysyłać
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:55   #229
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

no to siup, ja załączam chodaka w takim razie
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 18:58   #230
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Zobaczymy za jakieś 2 miesiące

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------


Ja , taki ze mnie leń śmierdzący, ciągle mówię jutro, jutro Idę

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------



No nie sieję, uprawa maku jest nielegalna. Co bym w pierdlu powiedziała? Siałam mak na olej do włosów ? Musiałybyście mi paczki do więzienia wysyłać
no słałybyśmy

ja nie ćwiczę jutro w pracy poćwiczę nieźle - cały dzień na nogach mi wystarczy
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:59   #231
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja lobię te z pompką chociaż rzeczywiście aplikowanie z tyłu głowy jest denerwujące. Na pewno wiele miejsc mijam albo odwrotnie, spryskuję włosy a nie skalp. Fajnie, że wspomniałaś o tej z dzióbkiem, kiedyś były takie odżywki z dzióbkiem i malutkim koreczkiem na nim, chyba Pantete? Kiedyś jej nawet szukałam ale stwierdziłam, że bez sensu wywalić odżywkę i zapłacić 15 zł za samą butelkę

A jakie masz efekty po kozieradce ?
Dopiero zaczęłam, kiedyś wcierałam, ale ciężko mi oszacować efekty, ponieważ mój przyrost bez wcierek w zależności od miesiąca jest różny. Włosy mi bardzo szybko rosną i mój taki przeciętny przyrost bez wcierek to ok. 2/2,5 cm, natomiast szał miałam po Jantarze, dobiłam prawie do 4 Jednego miesiąca nie rosną wcale, drugiego zasuwają jak szalone
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:08   #232
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
kita walisz, nie idziesz wkręcasz mnie
właśnie poszłam napierdzielać brzuszki muszę ogarnąć bęcur - mam 1,5 miesiąca
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:40   #233
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Agg mówiłaś że nie zauważyłaś żeby rosjanki miały piękne włosy No to patrz

http://www.youtube.com/watch?v=878gF3T9tYo

P.S. Z góry uprzedzam że nie wiem czy to rosjanka, ukraina czy inny cingciong
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:49   #234
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Dopiero zaczęłam, kiedyś wcierałam, ale ciężko mi oszacować efekty, ponieważ mój przyrost bez wcierek w zależności od miesiąca jest różny. Włosy mi bardzo szybko rosną i mój taki przeciętny przyrost bez wcierek to ok. 2/2,5 cm, natomiast szał miałam po Jantarze, dobiłam prawie do 4 Jednego miesiąca nie rosną wcale, drugiego zasuwają jak szalone
Dlaczego Pisz tu jak na spowiedzi czym się odżywiasz, czy ćwiczysz, ile płynów dziennie wypijasz, czy bierzesz suplementy... Wiesz co może na nie tak wpływać?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:56   #235
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Myślicie , że ta Joaśka będzie równie dobra jak jantar czy Seboradin???\

a tak w ogóle to; HEJ MOJE KOCHANE !!
__________________

Edytowane przez _Angelina_
Czas edycji: 2014-02-25 o 20:02
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:56   #236
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Agg mówiłaś że nie zauważyłaś żeby rosjanki miały piękne włosy No to patrz

http://www.youtube.com/watch?v=878gF3T9tYo

P.S. Z góry uprzedzam że nie wiem czy to rosjanka, ukraina czy inny cingciong

Oglądałam kiedyś film o tym skąd biorą włosy na doczepy z naturalek robione i właśnie po Rosji jeździli i kupowali od biednych dziewczyn, które tylko po to te włosy hodowały żeby sprzedać i kasę mieć na jakieś tam szkoły, nie szkoły, przeprowadzki ze wsi do miasta czy po prostu utrzymanie rodziny. Chyba jakiś dobry przelicznik musiał być jak im Amerykanie w dolarach płacili. Smutne to było jak one w tych swoich biednych domkach, oddawały te piękne warkocze nie raz z płaczem, za ten cień szansy na lepsze życie :/ W niektórych domach po kilka tych dziewczyn było, że np. 2 albo 3 siostry z warkoczami do pasa się ciachały jedna po drugiej "na chłopaka" dla tej kasy Większość tych włosów od takich bidulek pochodzi (jeśli mowa o włosach "europejskich", bo część też jest z Indii, gdzie kobiety nie wiedzą na co idą ich włosy i że ktoś na nich zarabia, bo one je ścinają w świątyniach przy jakichś religijnych ceremoniach, a ci ludzie ze świątyni tym handlują potem. No ale to są zupełnie inne włosy, a nie wiem w jakich krajach, ale "pobiera się" też włosy od więźniarek i wariatek z psychiatryków )
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-02-25 o 20:04
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:06   #237
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dlaczego Pisz tu jak na spowiedzi czym się odżywiasz, czy ćwiczysz, ile płynów dziennie wypijasz, czy bierzesz suplementy... Wiesz co może na nie tak wpływać?
Źle się odżywam, nie ćwiczę, pije ok. 3 duże kubki herbaty (odpowiadają ok. 3 normalnym kubkom), nie biorę suplementów (łykałam CP i tran przez tydzień :P) One po prostu takie są, ale tak jak mówię: raz rosną tak szybko, że sama ich nie ogarniam, a raz przez miesiąc nie rosną wcale. Podcinałam włosy zaraz po świętach i dziś musiałam podciąć znowu do długości, którą otrzymałam po cięciu poświątecznym. Ja nie zapuszczam włosów, bo nie zależy mi na długości. Na chwilę obecną chce wyrównać dwie warstwy moich włosów, dopiero potem mogę zacząć zapuszczać :P
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:29   #238
bijum
Raczkowanie
 
Avatar bijum
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Myślicie , że ta Joaśka będzie równie dobra jak jantar czy Seboradin???\

a tak w ogóle to; HEJ MOJE KOCHANE !!
Wpływu Joaśki na porost oszacować jeszcze nie potrafię, ale po kilku tygodniach bardzo ładnie ogranicza przetłuszczanie I tak muszę myć codziennie, ale przynajmniej do wieczora nie wyglądam jak patelnia przygotowana na ostre smażenie

A tak w ogóle to chciałam się ładnie przywitać Moje kudełki sterczą w miejscu i wydaje mi się, że z miesiąca na miesiąc są coraz gorsze. Troszkę motywacji od Was w hodowaniu tych bydlaków bardzo się przyda
__________________


Zapiski z życia Włosomaniaczki

58. Moje kosmetyczne dziwactwa i sekrety.




Rozdanie u Bijum!


bijum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:33   #239
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Myślicie , że ta Joaśka będzie równie dobra jak jantar czy Seboradin???\

a tak w ogóle to; HEJ MOJE KOCHANE !!
hej jak włosy ???
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:41   #240
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez bijum Pokaż wiadomość
Wpływu Joaśki na porost oszacować jeszcze nie potrafię, ale po kilku tygodniach bardzo ładnie ogranicza przetłuszczanie I tak muszę myć codziennie, ale przynajmniej do wieczora nie wyglądam jak patelnia przygotowana na ostre smażenie

A tak w ogóle to chciałam się ładnie przywitać Moje kudełki sterczą w miejscu i wydaje mi się, że z miesiąca na miesiąc są coraz gorsze. Troszkę motywacji od Was w hodowaniu tych bydlaków bardzo się przyda
łeeehehehehhehehe
hej
więc dla Ciebie Joanna przypasowała
ja mam dosyc smrodu seboradinu ale z drygiej strony .. działa na mnie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hej jak włosy ???
Sylwek przecież pokazywałam na hennowym
poki co jeszcze nic nie robiłam, pracuje do wieczora i nie mam kiedy isc po rozjasniacz. Zapewne zadziałam w weekend ..kupie od razu farbę miodowy blond
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-02 11:32:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.