Zazdrośnice, część 69 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-02, 07:37   #211
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
Witam sory za blog ale jestem w szpitalu i oczekuje wyciecia wyrostka robaczkowego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Współczuję...dużo zdrowia życzę!

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
a tak sobie. i dobrze, i źle. dobrze, bo on podejrzewa coś konkretnie, tylko zobaczył wyniki badań i od razu spytał, czy wykluczono to i to. tak więc jego przeczucie daje mi nadzieję, że znajdziemy źródło problemu, no i stąd jutrzejsze badania krwi.
a źle, bo to, co on podejrzewa, to w najlepszym razie całe życie na prochach, w razie ciąży sterydy, a w najgorszym przeszczep szpiku. ale staram się myśleć pozytywnie.
Dobrze, że trafiłaś na lekarza, który powiedział w końcu coś konkretnego a nie tylko mówił "taka uroda"...oby diagnoza nie była taka zła! Trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
5 godzin stania lub biegania. 5 godzin bez chwili przerwy. Nogi tak mnie bolą, ze cos strasznego. Nie wiem ile wytrzymam w tej pracy.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W każdej pracy początki są trudne, może jakoś się ułoży i będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
a co Ty chcesz od rosołu, przecież on ładnie pachnie
Rosół jest fujjjjj i nie pachnie ładnie

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Wylałam żale do narzeczonego o te urodziny i jego podejście, to dzisiaj jak szliśmy na spacer z psem dostałam czekoladę... A że mam PMS, to moje emocje wzięły w górę i w sumie cóż mam powiedzieć - pogardziłam, bo ani nie przystrojona, ani nic, a ja liczyłam, że naprawdę się postara Dostanę czekoladę i np. różę, cokolwiek, a nie tylko czekoladę wyjętą z kieszeni To by mnie ucieszyło w niedzielę, gdy spędziliśmy cały dzień razem w aucie, gdyby wyjął taką czekoladę, lizaka czy cokolwiek, mocno mnie uściskał, dał buziaka i złożył życzenia (a powiedziałam, że jest mi przykro za to, jak zachował się na weselu), a nie dzisiaj, 2 dni po fakcie, gdzie wczoraj też mieliśmy się niby widzieć, a nie znalazł czasu (choć nie robił nic takiego). I jest mi nadal smutno. Może przesadzam, ale strasznie mnie to ubodło i nie umiem cieszyć się, że jak go "zjechałam" wczoraj wieczorem, to przyniósł cokolwiek, chociaż doceniam ten gest, że umie powiedzieć "przepraszam"
Współczuje sytuacji z tż...dobrze, że powiedziałaś mu jak się czujesz w sytuacji...

Cytat:
Napisane przez Smerfetka_88 Pokaż wiadomość
skończyłam pisać pracę magisterską
Gratulację! Oby promotor nie miał żadnego ale i przyjął pracę!

Dobry!
Dostałam moją pierwszą wypłatę z nowej pracy najważniejszy zakup tego miesiąca dokonany, kupiłam krem

Jestem przerażona czeka mnie zamknięcie m-ca w pracy, za bardzo nie wiem co i jak a nikt nie chce mi pomóc

Naszły mnie jakieś wątpliwości dotyczące mojego przyjęcia weselnego... zastanawiam się czy goście nie będą się nudzić, bo będzie ich za mało i wciąż nie zdecydowaliśmy czy imprezę robimy tu czy w innej miejscowości...a myślałam, że zakup kiecki będzie największym problemem takie pewnie głupie rozmyślania...

Dziewczyny czy za makijaż ślubny z próbnym cena 100 zł to nie za tanio???
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))

Edytowane przez margueri
Czas edycji: 2013-10-02 o 07:38
margueri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 08:20   #212
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Dzień Dobry Jestem chora i siedzę w domu Wczoraj byliśmy na mszy dziękczynnej za brata i bratowej ( czyli innymi słowy modliłam się żeby bratowa z bratem wytrzymała)

Promyk Zdrówka
Aleks no słyszałam,że praca w sklepie to ciężka praca,ale da się przyzwyczaić
Smerf Gratulację
Med Bardzo mi przykro,że tak wyszło w końcu nie codziennie masz urodziny żeby nie mógł się postarać.
Naj Gratulację z okazji 7 lat razem
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:09   #213
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Smerf, gratulacje cudowne uczucie, nie? to kiedy składasz pracę?

Arra, no

Marg, przy małej ilości gości, którzy mają o czym ze sobą rozmawiać, nie są mrukami, nuda nie grozi. Zawsze możesz jeszcze puścić jakiś podkład muzyczny dla milszej atmosfery A co do makijażu to ja też nie mam pojęcia jak to z cenami jest, bo np. w salonach kosmetycznych u mnie makijaż ślubny to cena 50-90zł, więc w tym momencie 100zł za próbny to dużo.

Kasia, to nie dziękowaliście za to, że wytrzymała z nim tyle czasu?
__________________

30.12.2012
26.04.2014

Edytowane przez medeline
Czas edycji: 2013-10-02 o 09:11
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:10   #214
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
bylam po pracy na lumpach szukac jakiegos plaszcza i co - kupilam spodnice, bluzke i sukienke
Norma
Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Ludzie chyba fajni. Choć nie wszystkich juz poznałam. Praca ciezka fizycznie i wymagająca dużej koncentracji. Ogólnie ok choć czułam się dziś mocno zagubiona.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dasz radę, mocno trzymam kciuki Po takim okresie siedzenia w domu nic dziwnego, że czujesz się zmęczona. Najważniejsze, to się nie zniechęcać
Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Też się trochę bałam, ale dzisiaj "był ten dzień", zaryzykowałam i kocham go normalnie - karmel i sól jak Mamę kocham!
Mniam mniam! Jest już w koszyku
Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Byou dziękuję

Promyk, jak tam po wycięciu?

Aleks, współczuję to teraz leżenie i nóżki do góry Ci się przydadzą

Grape

Arra, ważne, że i tak zakupy są owocne

Wylałam żale do narzeczonego o te urodziny i jego podejście, to dzisiaj jak szliśmy na spacer z psem dostałam czekoladę... A że mam PMS, to moje emocje wzięły w górę i w sumie cóż mam powiedzieć - pogardziłam, bo ani nie przystrojona, ani nic, a ja liczyłam, że naprawdę się postara Dostanę czekoladę i np. różę, cokolwiek, a nie tylko czekoladę wyjętą z kieszeni To by mnie ucieszyło w niedzielę, gdy spędziliśmy cały dzień razem w aucie, gdyby wyjął taką czekoladę, lizaka czy cokolwiek, mocno mnie uściskał, dał buziaka i złożył życzenia (a powiedziałam, że jest mi przykro za to, jak zachował się na weselu), a nie dzisiaj, 2 dni po fakcie, gdzie wczoraj też mieliśmy się niby widzieć, a nie znalazł czasu (choć nie robił nic takiego). I jest mi nadal smutno. Może przesadzam, ale strasznie mnie to ubodło i nie umiem cieszyć się, że jak go "zjechałam" wczoraj wieczorem, to przyniósł cokolwiek, chociaż doceniam ten gest, że umie powiedzieć "przepraszam"
Kurcze no! Wkurza mnie Twój Tż. Urodziny ma się raz w roku, powinien się postarać. Ehh...

U mnie ostatnio szał pracy. Ale dzisiaj mąż zabiera mnie do teatru na musical From here to eternity - o Pearl Harbor
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:12   #215
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Mam, ale w folii pachnie mi... maggi i rosolem i boje sie rozpalic
U mnie też wczoraj pachniało rosłem. Tyle, że wywołałam ten aromat w bardziej tradycyjny sposób

med nie dziwię się, że się wkurzyłaś. Twój tż to czasem okropnie się zachowuje.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka_88 Pokaż wiadomość
skończyłam pisać pracę magisterską
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość
W każdej pracy początki są trudne, może jakoś się ułoży i będzie dobrze!

Dziewczyny czy za makijaż ślubny z próbnym cena 100 zł to nie za tanio???
Oby się ułożyło. Choć nie wiem czy wyrobię fizycznie jeśli zawsze będę się tak czuć.
Makijaż faktycznie tanio. Ale nie ma co się sugerować ceną bo są takie które biorą drogo a pojęcia o malowaniu nie mają. Popytaj lepiej o opinie, zobacz jak kobieta maluje, czego używa itd.

Czuję się jakbym w nieruchomościach pracowała. Dziś oglądam 3 mieszkania. W zasadzie codziennie coś oglądamy.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:18   #216
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Med są raptem ze sobą z 2 lata mniej więcej więc wolałam się pomodlić żeby wytrzymała do końca życia i nie wspomniałam o tym,że zapomnieliśmy, że teraz jest październik i załapaliśmy się na różaniec bolały mnie kolana i cholernie zmarzłam bo w kościele nie ma ogrzewania. Więc lepiej żeby moje poświęcenie nie poszło na marne
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:24   #217
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Aleks, moja koleżanka na praktykach w labie mówiła, że da się przyzwyczaić do takiej pracy, na początku to faktycznie była masakra, jej zeszło niecałe 2 tygodnie nabycie jedynie zmęczenia i znośnego bólu nóg. Pracuje akurat w Croppie, więc nie wiem, na ile różnią się u was warunki. Co do nieruchomości - trzymam jedno, by kciuki powaliło was na kolana i było w waszym zasięgu

Kasia, no tak, jeszcze tylko brakowało leżenia krzyżem do pełnego poświęcenia

OO, Carmi, przedstawienie brzmi ciekawie, koniecznie podziel się wrażeniami!

Dzięki dziewczyny za wsparcie
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 09:25   #218
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Marg ile bedzie gosci?

Aleks, przyzwyczaisz sie. Jak zaczelam prace w hotelu i chodzilam/stalam non stop przez 8-10 godzin, to tez myslalam ze umre. Pierwszy miesiac to byly spuchniete, obolale nogi obklejone plastrami... ale po miesiacu juz bylo super
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:37   #219
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Marg ile bedzie gosci?

Aleks, przyzwyczaisz sie. Jak zaczelam prace w hotelu i chodzilam/stalam non stop przez 8-10 godzin, to tez myslalam ze umre. Pierwszy miesiac to byly spuchniete, obolale nogi obklejone plastrami... ale po miesiacu juz bylo super
Brzmi pocieszająco. Dzięki Mnie ten wczorajszy koszmarny ból przeraził. Obym chociaż dostała w miarę wygodne buty
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:41   #220
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Brzmi pocieszająco. Dzięki Mnie ten wczorajszy koszmarny ból przeraził. Obym chociaż dostała w miarę wygodne buty
Wazne zeby sobie kupic porzadne wkladki do butow, najgrubsze jakie maja w sklepie. To duzo daje
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:59   #221
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Wazne zeby sobie kupic porzadne wkladki do butow, najgrubsze jakie maja w sklepie. To duzo daje
A nie trzeba wtedy butów o rozmiar większych?
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 10:05   #222
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Med wtedy to jeszcze powinien mi księcia z bajki zesłać

Aleks moja przyjaciółka pracuję w piekarni gdzie siłą rzeczy ciągle jest na nogach i tak pracuję po 10 godzin dziennie i przyzwyczaiła się Dasz radę
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:06   #223
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Marg, przy małej ilości gości, którzy mają o czym ze sobą rozmawiać, nie są mrukami, nuda nie grozi. Zawsze możesz jeszcze puścić jakiś podkład muzyczny dla milszej atmosfery A co do makijażu to ja też nie mam pojęcia jak to z cenami jest, bo np. w salonach kosmetycznych u mnie makijaż ślubny to cena 50-90zł, więc w tym momencie 100zł za próbny to dużo.
Mam jakąś taką myśl w głowie, że rodzina moja i tż nie będą miały ze sobą o czym rozmawiać, nie wiem dlaczego...
Myślałam o jakieś muzyce w tle...nie wiem czy będzie to impreza z tańcami czy nie...wiem, że strona tżta chce wesela całonocnego, ja myślałam o imprezie np do 22 lub 24...nigdy nie byłam na takim weselu, więc pewnie skąd te wątpliwości i pytania...najchętniej wzięłabym tż gdzieś na bok nawet jutro i pobrała się, sam na sam, bez świadków...
Salon jest stosunkowo nowy, więc opinii wiele nie znajdę, podejdę i zapytam na czym pracują te dokładnie 110 zł to cena za makijaż ślubny próbny i ten właściwy...

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Oby się ułożyło. Choć nie wiem czy wyrobię fizycznie jeśli zawsze będę się tak czuć.
Makijaż faktycznie tanio. Ale nie ma co się sugerować ceną bo są takie które biorą drogo a pojęcia o malowaniu nie mają. Popytaj lepiej o opinie, zobacz jak kobieta maluje, czego używa itd.

Czuję się jakbym w nieruchomościach pracowała. Dziś oglądam 3 mieszkania. W zasadzie codziennie coś oglądamy.
Nie jesteś przyzwyczajona do pracy fizycznej, więc stąd to samopoczucie beznadziejne, daj sobie kilka dni na klimatyzacje tam... za kilka dni powinno być lepiej, tylko podstawa to wygodne buty!

I jak mieszkanka fajne?

Może przejdę się do salonu może na makijaż np. wieczorowy zobaczę co i jak, jak będę wyglądała i czy nie spłynie po godzinie...

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Marg ile bedzie gosci?
Podstawowa lista osób, które musimy zaprosić to 12 osób plus świadkowie, ale myślę, że dociągniemy do 20 osób, taki jest plan...

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Brzmi pocieszająco. Dzięki Mnie ten wczorajszy koszmarny ból przeraził. Obym chociaż dostała w miarę wygodne buty
Wygodne buty to podstawa w takiej pracy, więc trzeba się pożegnać ze 10 cm szpilkami
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))

Edytowane przez margueri
Czas edycji: 2013-10-02 o 10:07
margueri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:13   #224
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
A nie trzeba wtedy butów o rozmiar większych?
Troche wieksze powinny byc Ja sobie kupilam ogolnie takie luzne, pol rozmiaru wieksze, z paskiem - oblesne byly

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość

Wygodne buty to podstawa w takiej pracy, więc trzeba się pożegnać ze 10 cm szpilkami
Ałaaa nawet by sie nie wcisnelo tych szpilek na opuchniete stopy

A bylam na przyjeciu weselnym wlasnie do 24 (my sie zmylismy o 22) w tamtym tygodniu i bylo naprawde fajnie, ludzie sie bawili, wszystko bez spiny, na luzie. Tez tak zrobimy
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:14   #225
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Ja niestety buty (i cały mundurek) dostaję od firmy więc nie mam wpływu na to jakie będą.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:17   #226
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Ja jestem zdania, że jak obie rodziny są nastawione pozytywnie i lubią pogadać to nie ma obaw Rodzina moja i bratowej to tak się dobrze dogadali, że rozstać się nie mogli
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:20   #227
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy za makijaż ślubny z próbnym cena 100 zł to nie za tanio???
bardzo tanio - ja tyle za sam próbny biore...

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość

Oby się ułożyło. Choć nie wiem czy wyrobię fizycznie jeśli zawsze będę się tak czuć.
Makijaż faktycznie tanio. Ale nie ma co się sugerować ceną bo są takie które biorą drogo a pojęcia o malowaniu nie mają. Popytaj lepiej o opinie, zobacz jak kobieta maluje, czego używa itd.

Czuję się jakbym w nieruchomościach pracowała. Dziś oglądam 3 mieszkania. W zasadzie codziennie coś oglądamy.
dasz rade, przyzwyczaisz sie do ciaglego chodzenia.
a jak mieszkania? znalezliscie cos fajnego?

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Ja niestety buty (i cały mundurek) dostaję od firmy więc nie mam wpływu na to jakie będą.
to zeby byly wygodne
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:22   #228
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Ałaaa nawet by sie nie wcisnelo tych szpilek na opuchniete stopy

A bylam na przyjeciu weselnym wlasnie do 24 (my sie zmylismy o 22) w tamtym tygodniu i bylo naprawde fajnie, ludzie sie bawili, wszystko bez spiny, na luzie. Tez tak zrobimy
Ja się znowu zaczęłam przyzwyczajać do chodzenia przez cały dzień w szpilkach...

Marzy mi się wesele bez spiny, na luzie, ale rodzice tżta chcą bal w pałacu a nie małą imprezę...

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Ja niestety buty (i cały mundurek) dostaję od firmy więc nie mam wpływu na to jakie będą.
Ratują Cię tylko jakieś wkładki do butów, podpiętki i inne cuda...

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Ja jestem zdania, że jak obie rodziny są nastawione pozytywnie i lubią pogadać to nie ma obaw Rodzina moja i bratowej to tak się dobrze dogadali, że rozstać się nie mogli
Oby i u mnie tak było!

Araakis mówisz, że to bardzo tanio?To ciekawa jestem czym oni malują.
Dokładnie makijaż ślubny próbny i ten właściwy kosztuje 110 zł a np. wieczorowy 55 zł.
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))

Edytowane przez margueri
Czas edycji: 2013-10-02 o 10:24
margueri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:55   #229
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez Smerfetka_88 Pokaż wiadomość
skończyłam pisać pracę magisterską
gratuluję!

med, według mnie w ogóle nie przesadzasz


aleks, właśnie, jak tam oglądanie mieszkań?
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 11:10   #230
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Piczko jak klikać w ten Twój banerek?
Przekierowuje mnie i każe samej brać udział

Med, huknij TŻ ode mnie

Aleks, mam nadzieję, że szybko się wdrożysz

Smerfetko gratulacje

Grape myślę o Tobie dziś mocno

Carmi czekam na recenzję

ArraKiss dawaj foty łupów

Wczoraj Roszpunka usnęła o 18 i obudziła się dopiero o 4 prawie nie spałam bo czuwałam czy wszystko jest ok
A dziś będziemy mieć Gości2 lata Ich nie widziałamtakże znów nocka będzie średnio przespana
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 11:16   #231
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Piczko jak klikać w ten Twój banerek?
Przekierowuje mnie i każe samej brać udział

Wczoraj Roszpunka usnęła o 18 i obudziła się dopiero o 4 prawie nie spałam bo czuwałam czy wszystko jest ok
A dziś będziemy mieć Gości2 lata Ich nie widziałamtakże znów nocka będzie średnio przespana
Bo ja juz dostalam nagrode, a banerek tylko zacheca do udzialu w dyskusji na temat tradziku

To pospala czym ja tak wymeczylas?

Marg czemu Ty sie tak przejmujesz rodzicami tz? On sie boi ich reakcji? Szkoda zebys zalowala czegos za 20 lat...
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 11:32   #232
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość
Araakis mówisz, że to bardzo tanio?To ciekawa jestem czym oni malują.
Dokładnie makijaż ślubny próbny i ten właściwy kosztuje 110 zł a np. wieczorowy 55 zł.
dla przykladu - ja biore : slubny 130, probny 100, kazdy inny 100



Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

ArraKiss dawaj foty łupów
piora sie, susza, w wolnej chwili obfoce
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 11:51   #233
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Marg, to, do której godziny zrobicie wesele/przyjęcie uzależnijcie od godziny ślubu. Teraz byłam na ślubie o 14 i powiem Ci, że gdybym miała balować do 6 rano to nie dałabym rady. Godzina 3 to był totalny kres mojej wytrzymałości, wszyscy goście pojechali o 2.30, a przy stołach już siedzieli od 2 czekając na transport. Także jeśli chcesz coś jedynie siedzącego do 22-24, to zrób znacznie później ślub. Teściom trochę się nie dziwię, że chcą robić bale, bo to jedyna taka okazja w życiu ich syna, żeby zrobić coś z taką wielką pompą. Ważne, żeby on stał za Tobą murem i jeśli jesteście pewni co do formy wesela, nie dajcie się

Naj jak twoje samopoczucie?

Byou, chętnie stłukę go na kwaśne jabłko przy twoim duchowym wsparciu co do niewyspania - przynajmniej będzie miło w nocy

Arrakis, ceny masz niższe niż przewidywałam jak na wizażystkę, pracującą w operze. Jakbym miała wystawiać ci "cenę", powiedziałabym, że kosztujesz 150-180 zł
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 11:54   #234
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość



Arrakis, ceny masz niższe niż przewidywałam jak na wizażystkę, pracującą w operze. Jakbym miała wystawiać ci "cenę", powiedziałabym, że kosztujesz 150-180 zł
180 to bym mogla brac w Warszawie ale moze od przyszlego roku podniose do 150...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 12:23   #235
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
a tak sobie. i dobrze, i źle. dobrze, bo on podejrzewa coś konkretnie, tylko zobaczył wyniki badań i od razu spytał, czy wykluczono to i to. tak więc jego przeczucie daje mi nadzieję, że znajdziemy źródło problemu, no i stąd jutrzejsze badania krwi.
a źle, bo to, co on podejrzewa, to w najlepszym razie całe życie na prochach, w razie ciąży sterydy, a w najgorszym przeszczep szpiku. ale staram się myśleć pozytywnie.
Brzmi groźnie i może mieć, że tak się wyrażę, podłoże ginekologiczne? Dobrze, że trafiłaś na konkretną osobę, oby udało się znaleźć przyczynę i trzymam kciuki, żeby diagnoza nie była taka zła
Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
5 godzin stania lub biegania. 5 godzin bez chwili przerwy. Nogi tak mnie bolą, ze cos strasznego. Nie wiem ile wytrzymam w tej pracy.
Ajć, współczuję.. choć na pewno z czasem będzie Ci łatwiej Obyś szybko się przestawiła na ten "tryb"
Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Palę sobie właśnie wosk Salted Carmel i... Jest zarąbisty No i to pierwszy wosk na który mój szanowny Mąż, niepytany przeze mnie, zwrócił uwagę
Zdecydowanie polecam - w tej chwili wskoczył rozpędem na pierwsze miejsce mojej listy przebojów zdecydowanie spychając na drugie Beach Wood
Taki fajny? Ja jeszcze nie paliłam, ale w opakowaniu mogłabym wąchać i wąchać
Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Może przesadzam, ale strasznie mnie to ubodło i nie umiem cieszyć się, że jak go "zjechałam" wczoraj wieczorem, to przyniósł cokolwiek, chociaż doceniam ten gest, że umie powiedzieć "przepraszam"
Bardzo nieładnie z jego strony i tu masz absolutną rację
Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość
Rosół jest fujjjjj i nie pachnie ładnie
Piona! Nienawidzę rosołu
Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość
Mam jakąś taką myśl w głowie, że rodzina moja i tż nie będą miały ze sobą o czym rozmawiać, nie wiem dlaczego...
W sumie jeśli to sama bliższa rodzina, to powinna mieć chęć się poznać
Kurczę, nie powinnaś tak się przejmować opinią teściowej, to Twoje wesele, więc masz prawo zorganizować je tak, jak Ci się tylko podoba
Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
180 to bym mogla brac w Warszawie ale moze od przyszlego roku podniose do 150...
Ej nie!
Próbowałam wczoraj z cieniami na przypudrowaną powiekę i muszę powiedzieć, że trzymały się dużo lepiej (na pewno dłużej) w nienaruszonym stanie, także postęp jest to mnie zachęca do kupna bazy

Co do wygodnych butów - matko, ile codziennie spotykam dziewczyn z halluksami, kiedyś to była domena starszych pań, a dziś w moim wieku tyle osób ma powykrzywiane paluchy...
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 12:38   #236
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Marg, to, do której godziny zrobicie wesele/przyjęcie uzależnijcie od godziny ślubu. Teraz byłam na ślubie o 14 i powiem Ci, że gdybym miała balować do 6 rano to nie dałabym rady. Godzina 3 to był totalny kres mojej wytrzymałości, wszyscy goście pojechali o 2.30, a przy stołach już siedzieli od 2 czekając na transport. Także jeśli chcesz coś jedynie siedzącego do 22-24, to zrób znacznie później ślub. Teściom trochę się nie dziwię, że chcą robić bale, bo to jedyna taka okazja w życiu ich syna, żeby zrobić coś z taką wielką pompą. Ważne, żeby on stał za Tobą murem i jeśli jesteście pewni co do formy wesela, nie dajcie się

Naj jak twoje samopoczucie?

Byou, chętnie stłukę go na kwaśne jabłko przy twoim duchowym wsparciu co do niewyspania - przynajmniej będzie miło w nocy

Arrakis, ceny masz niższe niż przewidywałam jak na wizażystkę, pracującą w operze. Jakbym miała wystawiać ci "cenę", powiedziałabym, że kosztujesz 150-180 zł
1. zgadzam się. z drugiej strony u nas obiad poślubny byłby niewiele większy niż impreza urodzinowa, a normą jest, że goście są około 16 w domu, a po północy wyjeżdżają, nie ma ciszy i ogólnie nasze rodziny się lubią, więc ja np. obaw tego typu nie mam
2. samopoczucie OK, nie licząc tego, że BOLI mnie ręka po wkłuwaniu się przez panią pielęgniarkę czy kto to jest... próbowała dwukrotnie i powiem Ci tak - ma-sak-ra. nigdy, przysięgam, nigdy nie bolało mnie kłucie, a tutaj po prostu czułam tę igłę w sobie, całą jej długość, czułam, jak szuka żyły, okropne to było, bleh!
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Brzmi groźnie i może mieć, że tak się wyrażę, podłoże ginekologiczne? Dobrze, że trafiłaś na konkretną osobę, oby udało się znaleźć przyczynę i trzymam kciuki, żeby diagnoza nie była taka zła

Co do wygodnych butów - matko, ile codziennie spotykam dziewczyn z halluksami, kiedyś to była domena starszych pań, a dziś w moim wieku tyle osób ma powykrzywiane paluchy...
na razie lekarz obstawia problemy z krwią.

moja siostra ma koszmarne haluksy i też widziałam u wielu młodych dziewczyn.
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 12:43   #237
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Naj, to no właśnie wszystko zależy bo jak widać może się okazać, że zgrana rodzina może przegadać całą noc i będzie im mało Współczuję Ci bardzo z tą ręką A boli cię tylko w jednym miejscu czy cała ręka? Mi się kiedyś pielęgniarka wkłuwała w szpitalu na oddziale i pół roku odczuwałam, bo akurat trafiła sobie w nerwa
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 12:48   #238
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Naj, to no właśnie wszystko zależy bo jak widać może się okazać, że zgrana rodzina może przegadać całą noc i będzie im mało Współczuję Ci bardzo z tą ręką A boli cię tylko w jednym miejscu czy cała ręka? Mi się kiedyś pielęgniarka wkłuwała w szpitalu na oddziale i pół roku odczuwałam, bo akurat trafiła sobie w nerwa
no własnie
u mnei też w szpitalu a ile się naczekałam... na jedną osobę w kolejce przypadały trzy z krzywą cukrową lub oddaniem moczu/kału, czyli wchodzące poza kolejką. weszłam p o45 minutach
boli mnie od połowy przedramienia do połowy ramienia, zwłaszcza jak chwytam, zaciskam itp., a mimo braku siniaka na zgięciu łokcia boli mnie tak, jakby było to opuchnięte
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 12:55   #239
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, część 69

a ja miałam ślub o 14:30, a ostatnich gości siłą ściągaliśmy z parkietu koło 5 rano jakoś

Aleks, dasz radę Wierzę w Ciebie! Gdzie w ogóle można przyjść do Ciebie na zakupy?

My w sobotę jedziemy oglądać 3 domy. Też się czuję jakbym siedziała w nieruchomościach
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 13:04   #240
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
a ja miałam ślub o 14:30, a ostatnich gości siłą ściągaliśmy z parkietu koło 5 rano jakoś

My w sobotę jedziemy oglądać 3 domy. Też się czuję jakbym siedziała w nieruchomościach
ale nie mówimy o imprezie nastawionej na tańce, tylko o głównie siedzącym przyjęciu na maks. 20 osób, a to jest różnica

decyzja wciąż niepodjęta?
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-09 13:55:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.