O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 23:30   #211
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;3876371 7]aha, czyli to że budowlaniec jest bardziej zmęczony po pracy od dajmy na to prawnika, tzn że prawnik nie ma ciężkiej pracy?[/QUOTE]

A co ma do tego prawnik? Dyskusja dotyczy męczącej pracy blogera. Ale cóż, tak czy owak, prawnik też ciężej pracuje od blogera, nie sądzisz? Po za tym, praca ta [zarówno prawnika, jak i lekarza, budowlańca etc.] wymaga o d p o w i e d z i a l n o ś c i. A blogera?
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 23:33   #212
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
A co ma do tego prawnik? Dyskusja dotyczy męczącej pracy blogera. Ale cóż, tak czy owak, prawnik też ciężej pracuje od blogera, nie sądzisz? Po za tym, praca ta [zarówno prawnika, jak i lekarza, budowlańca etc.] wymaga o d p o w i e d z i a l n o ś c i. A blogera?
no to równie dobrze można zapytać co ma do tego budowlaniec chodziło mi o te dziwaczne porównanie (budowlaniec vs bloger), ale najwidoczniej nie zrozumiałaś
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 23:42   #213
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;3876382 6]no to równie dobrze można zapytać co ma do tego budowlaniec chodziło mi o te dziwaczne porównanie (budowlaniec vs bloger), ale najwidoczniej nie zrozumiałaś[/QUOTE]

Ja działalność blogerską stawiam na równi z aktywnością celebrytów, w związku z czym w ogóle ciężko porównywać to z utylitarnymi zajęciami. No, ale skoro dla kogoś blogowanie to ciężka praca...
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 00:56   #214
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;3876382 6]no to równie dobrze można zapytać co ma do tego budowlaniec chodziło mi o te dziwaczne porównanie (budowlaniec vs bloger), ale najwidoczniej nie zrozumiałaś[/QUOTE]

Jeżeli mówimy o ciężkiej pracy to czemu podwazasz przykład budowlanca? Mogłabym tak samo podać przykład nauczyciela czy mechanika samochodowego.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 01:04   #215
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

kurcze, jak robicie nową część to wrzucajcie link do korzeni czyli do wątku rozwalaczowego, potem nie wiadomo czy uparcie ktoś kolejną część robi czy sobie odpuszczamy
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 01:07   #216
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Chciałabym kiedyś jęczeć, że ojezu, blogowanie to taka ciężka praca, tak trudno wybierać i akceptować te wszystkie prezenty, zaproszenia i oferty współpracy
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 01:08   #217
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Bijecie pianę z niczego, tym razem porównania rodzajów zawodów, kompletnie nielogiczne typu ten powyżej budowlaniec i blogerka

Chodzi głównie o to, że jakakolwiek praca , czy to nauczyciel, manager klubu, prawnik, lekarz, nie wiem - magazynier? będzie uważana za cięższą od cykania fotek, dobierania poszczególnych części garderoby i jeżdżenia do showroomów, tudzież wybierania zwycięskiego komentarza w konkursie o złoty kołnierzyk/ zegarek/ sztuczną szczękę .

Tego nie ma w ogóle po co porównywać.

Proooooste
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 01:44   #218
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Bijecie pianę z niczego, tym razem porównania rodzajów zawodów, kompletnie nielogiczne typu ten powyżej budowlaniec i blogerka

Chodzi głównie o to, że jakakolwiek praca , czy to nauczyciel, manager klubu, prawnik, lekarz, nie wiem - magazynier? będzie uważana za cięższą od cykania fotek, dobierania poszczególnych części garderoby i jeżdżenia do showroomów, tudzież wybierania zwycięskiego komentarza w konkursie o złoty kołnierzyk/ zegarek/ sztuczną szczękę .

Tego nie ma w ogóle po co porównywać.

Proooooste
dlstego podalam prosty i wyraźny przykład budowlańca, zeby spróbować wytłumaczyć iż blogowanie nie ma nic wspólnego z ciężka praca!
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 02:25   #219
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

sory że wracam do tematu ale.. https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3374 , lol.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 02:59   #220
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Przyznam, że dla mnie Zara poza ceną nie bardzo różni się od H&M czy Reserved, w każdym z tych sklepów znalazłabym coś mi odpowiadającego, a jakościowo rzeczy wypadają podobnie, przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń.
Zależy na co się trafi, bo są w każdej lepsze i gorsze ubrania. Ale jak dla mnie Reserved poprawił jakość, w Zarze się to pogarsza.

---------- Dopisano o 03:57 ---------- Poprzedni post napisano o 03:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie obraźcie się ale czy Wy np nie zdajecie sobie sprawy ze niektórzy zarabiają na na tyle dużo ze ciuchy za 500zl nie wymagają od nich przejścia a głodówkę?
A kto powiedział, że nie?

Dziewczyny się tylko dziwiły, że można się głodzić dla swetra.

---------- Dopisano o 03:58 ---------- Poprzedni post napisano o 03:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
A jeśli takie są to powiem tyle: nie umrę za nie to nie będę im mówiła jak maja żyć, ciuchy to nie wszystko ale jeśli są dla kogoś celem w życiu to ok, grunt to być szczęśliwym.
Gdyby się człowiek niczemu nie mógł dziwić ani o niczym dyskutować to po co by istniały fora internetowe itd?

Bronić nie bronię, ale chyba może mnie to dziwić?
Czy od tego będę pomarańczowa?

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
rozumie ze to jest zamknięty watek?
Ok dziewczyny wyluzujcie
Gdyby to było zamknięte grono to raczej przeniosłoby się poza wizaż...

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
ciekawe kto jest bardziej zmeczony po dniu pracy - bloger czy budowlaniec? adekwatny do tego stwierdzenia jest jeden z nowszych postow KOMINKA, ktory odpowiada na pytanie zadane w poscie - sposob na przemeczenie? dla niego - wyjazd do Afryki...

To inny rodzaj zmęczenia. Budowlaniec zwykle jest zmęczony fizycznie, wyśpi się, zje, odpocznie i działa znowu.
I co najważniejsze- odcina pracę od życia prywatnego (w większości, za każdego się nie wypowiem)

A blogerzy na własne życzenie żyją tym cały czas, odzierają się z prywatności i właśnie tym się męczą.

Inny rodzaj zmęczenia, ale umiem uwierzyć ze daje w kość.

Zakupy ubraniowe to dla wielu ludzi przyjemność. Ale jak stają się obowiązkiem i wyścigiem o to kto szybciej pokaże nowe trendy na sobie i kto jest slawniejszy to już przestaje być takie fajne.

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
A co ma do tego prawnik? Dyskusja dotyczy męczącej pracy blogera. Ale cóż, tak czy owak, prawnik też ciężej pracuje od blogera, nie sądzisz? Po za tym, praca ta [zarówno prawnika, jak i lekarza, budowlańca etc.] wymaga o d p o w i e d z i a l n o ś c i. A blogera?
Pewnie niektórzy robią z blogowania życiową misję i też czują się odpowiedzialni za coś tam

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
Oto mi właśnie chodziło
Dlatego napisałam, że mnie dziwi traktowanie Zary jak czegoś super-hiper-luksusowego wartego nawet głodówki (patrz zacytowany przeze mnie komentarz visionAM )
Mnie też dziwi.
W niektórych krajach ludzie nie uwierzą jak im o tym opowiesz. Choćby w Hiszpanii Dla nich to zwykła sieciówka Nie doceniają

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Ja się obawiam odezwać. Ten wątek to zło. I chyba pod każdym wpisem na tym wątku powinnam dodawać:
Mój post nie jest atakiem na żadną użytkowniczkę tego forum, ani na żadną znaną mi blogerkę.



Po ilu ostrzeżeniach jest ban?
Na to chyba nie ma reguły. Są w ogóle jakieś punkty stałe i wygasające.
Czasami ban jest z miejsca, czasami tylko ileś banów czasowych a stałego brak.
Są różnej rangi przewinienia.

Siarka chyba kiedyś dokładniej tłumaczyła, albo inny moderator.

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Rozumiem oszczędzać na porzadna torbę Chanel, a nie sweter akrylowy za 200zl bo jest on z Zary. Żyjemy w czasach kiedy jakość wcale juz nie równa sie cenie. A na pewno tez nie równa sie marce. A oszczędzanie na jedzeniu? Równa sie niezdrowemu trybowi życia, za pare lat, parenascie żołądek, wątroba odczuje to, ze do organizmu nie było dostarczane pełnowartosciowe jedzenie na rzecz zupek chińskich czy inne gowna. A wtedy juz nikt nie bedzie pamiętał o sweterku z ZARY na jeden sezon.
Kto wie czy te torby Chanel warte są oszczędzania.
Nie widziałam na żywo, więc nie wiem. Ale pewna bym nie była.

Pamiętam moje rozczarowanie jak się dowiedziałam, że kuferki LV nie trzymają kształtu jak są za puste albo za pełne.
A to za 200 zł albo i 100 można kupić kuferek trzymający kształt.
Może moje zboczenie, ale nie lubię takich sflaczałych torebek.

---------- Dopisano o 03:59 ---------- Poprzedni post napisano o 03:58 ----------

Cytat:
Napisane przez catarina11 Pokaż wiadomość
Aż jestem ciekawa skąd te pomysły z głodówką? Zara to sieciówka i raczej dziewczyny z wątku o zarze nie uważają jej za świątynię mody. Od siebie pragnę dodać, że sieciówka sieciówce nie jest równa. Pomijając kwestie cen różnią się też jakością, a przede wszystkim wzornictwem i grupą docelową. Nie wiem czy Wy tak na poważnie, czy dla żartów, ale dla kogoś z zewnątrz wygląda to na jakiś hejterski wątek lub co gorsza wątek sfrustrowanych dziewczyn, które mają gdzie się wyżyć...
Wątek Zary odwiedziłam może parę razy w życiu, więc się nie wypowiem.

Ale tak i owszem, niektórzy mają ten sklep za nie wiadomo co i dosłownie świątynie mody.

Dobrze wiedzieć, że napisanie że w Zarze są akrylowe swetry marnej jakości to hejterstwo
Pohejtuję sobie jeszcze torbę shopper, bo nie rozumiem jak duża torba może zasuwaka nie mieć.

A jakość jak dla mnie spaaadła..
A sieciówki różnią się tym, że z niektórych rzeczy trochę się trzymają, w niektórych wyglądają dobrze do paru prań, a w niektórych źle już na wieszaku- czyli ostatnio często w sieciówkach Inditexu.

A dziwne też jest, że o inne sklepy tak się ludzie nie wykłócają jak o Zarę właśnie.
Skrytykuj Reserved- przejdzie, skrytykuj Zarę- zaraz zacznie się fala obrony.

A do Zary nie chce mi się nawet za bardzo wchodzić, bo nie lubię się czuć jak złodziej. A tak się czuje jak muszę przyłożyć torebkę i inne zakupy do sprawdzacza, potem ktoś jeszcze przejrzy każdą rzecz czy aby nie ukryłam czegoś w spodniach i po przymierzeniu zrobi to samo.
W innych krajach jakoś to olewają. Nie wiem czy u nas pracownicy u nas mają bzika na tym punkcie, czy szefostwo bardziej w tym temacie naciska czy o co chodzi.
Jeszcze czytałam na innym wątku o Stradivariusie. Wpadli na pomysł, żeby pytać się o imię, pisać na kartce i umieszczać to na przymierzalni

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
sory że wracam do tematu ale.. https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3374 , lol.
Niektórzy oblali na maturze czytanie ze zrozumieniem

Nie wiedziałam, że napisanie że ktoś tam oszczędza na jedzeniu żeby kupić coś z Zary oznacza, że każdy kto tam kupuje nie je nic poza Amino i Vifonem.

Może coś w tym jednak jest skoro tak temat chwycił

Zarzut, że nie rozumiemy ich bo czytamy pobieżnie. Yhym, a zaraz jedna dodała że nas czyta pobieżnie i z tej okazji ma takie zdanie a takie... Buhahaha.

Hmm jak mi jakiś wątek nie odpowiada to nie czytam go co jakiś czas, żeby zobaczyć co słychać.
Nie wchodzę nie wiem np na intymne, żeby pośmiać się jakie tam są "frustratki".

---
Słowo hejter jest już tak modne, że to już żaden lans nim być
A jak ktoś mówi, że mu h&m nie odpowiada to też już jest hejterem?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2013-01-21 o 03:06
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 06:35   #221
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
rozumie ze to jest zamknięty watek?
Ok dziewczyny wyluzujcie
"rozumie" ??

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
Ja działalność blogerską stawiam na równi z aktywnością celebrytów, w związku z czym w ogóle ciężko porównywać to z utylitarnymi zajęciami. No, ale skoro dla kogoś blogowanie to ciężka praca...
Zgadzam się z tym. Niech mi ktoś powie, że Natalia Siwiec ciężką pracą zarabia te swoje tysiące. Bo dla mnie jej "praca" to coś podobnego do "pracy" blogerek.

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
kurcze, jak robicie nową część to wrzucajcie link do korzeni czyli do wątku rozwalaczowego, potem nie wiadomo czy uparcie ktoś kolejną część robi czy sobie odpuszczamy
Tamta została zamknięta więc jakim cudem ktokolwiek miał ta napisać posta, że przenosi wątek do kolejnej części?
Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Zależy na co się trafi, bo są w każdej lepsze i gorsze ubrania. Ale jak dla mnie Reserved poprawił jakość, w Zarze się to pogarsza.
(...)
Ale tak i owszem, niektórzy mają ten sklep za nie wiadomo co i dosłownie świątynie mody.

Dobrze wiedzieć, że napisanie że w Zarze są akrylowe swetry marnej jakości to hejterstwo
Pohejtuję sobie jeszcze torbę shopper, bo nie rozumiem jak duża torba może zasuwaka nie mieć.

A jakość jak dla mnie spaaadła..
A sieciówki różnią się tym, że z niektórych rzeczy trochę się trzymają, w niektórych wyglądają dobrze do paru prań, a w niektórych źle już na wieszaku- czyli ostatnio często w sieciówkach Inditexu.

A dziwne też jest, że o inne sklepy tak się ludzie nie wykłócają jak o Zarę właśnie.
Skrytykuj Reserved- przejdzie, skrytykuj Zarę- zaraz zacznie się fala obrony.
(...)
Słowo hejter jest już tak modne, że to już żaden lans nim być
A jak ktoś mówi, że mu h&m nie odpowiada to też już jest hejterem?
Zgadzam się z każdym słowem
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 06:50   #222
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Zgadzam się.
Nie mam pojęcia ile zrobienie czapki zajmuje, ale jak się coś robi to nie za darmo.
Trzeba kupić materiały, zrobić, zrobić zdjęcia, wysłać itd. Jest trochę pracy.
Różnie, zależy czy ktoś robi to z przyjemnością czy się morduje i poci przy tym . Dobra miałam już nie wspominać.

Kobity, ma być miło ! bo znowu będzie kuku
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 08:43   #223
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:21   #224
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Zastanawiam się skąd (w zasadzie zarówno "obrońcy" jak i druga strona) wiecie jak tak naprawdę wygląda praca "blogera".
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:52   #225
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Praca blogera jest praca kreatywna. Trzeba sie niezle nakombinowac zeby wymyslic stroj, miejsce do fotografowania, obrobic fotki itd.
Blogi takie jak np blonde salad( nie lubie go to tylko przyklad bo jest bardzo aktywna) ktore sa prowadzone przez pare osob
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

Edytowane przez kennedy
Czas edycji: 2013-01-21 o 11:48
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:55   #226
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Zastanawiam się skąd (w zasadzie zarówno "obrońcy" jak i druga strona) wiecie jak tak naprawdę wygląda praca "blogera".
Nie trzeba być mechanikiem, żeby naprawić samochód.

Większość dziewczyn się tu wypowiadających sama ma bloga, więc co nieco o tym wie. Owszem ta praca może być 'ciężka' jak sama Eliza mówiła, że tak naustawiała sobie reklam i postów sponsorowanych, że poniedziałek wyświetla ten i ten baner, wtorek zamieszcza taki i taki wpis sponsorowany, środa koniecznie musi być nowa sesja tu i tu, czwartek zmiana banera na inny, piątek odchudzanie na talerzu itd.

Poza tym mnie dziwi inny fakt. Same podkreślają często (blogerki), że ich blogi to PASJA nie tam żadna praca, nie mają z tego wielkich korzyści a za chwilę piszą jakie to są zmęczone, że ciężko pracują na blogu, nikt tego nie docenia bla, bla bla..

Nie lubię czegoś takiego. Brak konsekwencji. I nie, nie zazdroszczę.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:01   #227
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

obstawiam, że bardziej bym się zmęczyła codziennym, 8-godzinnym siedzeniem za kasą, niż prowadzeniem bloga.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:07   #228
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ok, rozumiem...tylko wiesz Ja nie neguję tego, że tworzenie interesującego bloga jest czasochłonne, ale kurcze nazywanie tego ciężką pracą ?
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:35   #229
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Ale Maffashion dziś była zestresowana w Pytaniu na śniadanie. Nie wiem czy to tak jednorazowo była, czy na stale z nimi współpracuje, bo nie oglądam, dziś tak przypadkiem widziałam.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 10:39   #230
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
obstawiam, że bardziej bym się zmęczyła codziennym, 8-godzinnym siedzeniem za kasą, niż prowadzeniem bloga.
Blogerki powinny się chociaż na parę dni zamienić z taką panią siedzącą na kasie i wtedy dopiero mówić, że blogowanie ciężkim zajęciem jest
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:10   #231
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Tamta została zamknięta więc jakim cudem ktokolwiek miał ta napisać posta, że przenosi wątek do kolejnej części?
no przecież napisałam, "do wątku rozwalaczowego", Moda Która Nas Rozwala, dzięki któremu powstał pierwszy wątek o blogerkach...
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:13   #232
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Nie trzeba być mechanikiem, żeby naprawić samochód.

Większość dziewczyn się tu wypowiadających sama ma bloga, więc co nieco o tym wie. Owszem ta praca może być 'ciężka' jak sama Eliza mówiła, że tak naustawiała sobie reklam i postów sponsorowanych, że poniedziałek wyświetla ten i ten baner, wtorek zamieszcza taki i taki wpis sponsorowany, środa koniecznie musi być nowa sesja tu i tu, czwartek zmiana banera na inny, piątek odchudzanie na talerzu itd.

Poza tym mnie dziwi inny fakt. Same podkreślają często (blogerki), że ich blogi to PASJA nie tam żadna praca, nie mają z tego wielkich korzyści a za chwilę piszą jakie to są zmęczone, że ciężko pracują na blogu, nikt tego nie docenia bla, bla bla..

Nie lubię czegoś takiego. Brak konsekwencji. I nie, nie zazdroszczę.
Nie wiem czy można to porównywać. W takim sensie, że praca w sklepie z ciuchami też może być w butiku, w którym jedna ekspedientka cały dzień siedzi za biurkiem i klika w pasjansa, a może być w jakimś takim H&M w którym dwie dziewczyny na wielki sklep w trakcie wyprzedaży ledwo wyrabiają z czymkolwiek.
Ale to tylko tak wtrącam, ja tam nie mam żadnego zdania na temat tego, czy to ciężka praca czy nie. Pewnie, z całą pewnością jest wiele zawodów i ogólnie rzecz biorąc "sytuacji życiowych", które są nieporównywalnie cięższe, ale czy to jest powód, żeby tak totalnie bagatelizować sposób, w jaki one zarabiają? Sama nie wiem.
I pasji tak totalnie oddzielać od ciężkiej pracy czy sposobu na życie też nie można chyba oddzielać, jedno się z drugim przecież nie wyklucza.
Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Ale Maffashion dziś była zestresowana w Pytaniu na śniadanie. Nie wiem czy to tak jednorazowo była, czy na stale z nimi współpracuje, bo nie oglądam, dziś tak przypadkiem widziałam.
Odnoszę wrażenie, że ona się zawsze stresuje przed kamerą, ale też nie widziałam zbyt wielu materiałów.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód

Edytowane przez lagerfeldised
Czas edycji: 2013-01-21 o 11:14
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 12:01   #233
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3876247 9]tak btw, przeczytałam wywiad z Szarlizą... i mam wątpliwości.

Od kiedy Karolina to Charlize po angielsku? Znam kilka Angielek i Amerykanek o swojsko brzmiącym imieniu Caroline No chyba że ja się nie znam i jestę plebsę[/QUOTE]

Dobrze, że sama się zorientowałaś


Cytat:
Napisane przez marlienkaa2 Pokaż wiadomość
Oglądałyście? Strasznie mi się ten filmik podoba.
http://www.youtube.com/watch?v=P00Ay...ayer_embedded#!
Jajca sobie robisz?

Poza tym proponuję co nieco uaktualnić w podpisie, new post z maja 2011?

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Chciałam nieśmiało dorzucić cegiełkę w temacie szatniarki tfu!pardą blogerki i jej ciężkiej pracy. Bo skoro ciężko to raczej profesjonalnie, prawda? A jeśli nie całkiem profesjonalnie to chociaż z pomysłem i przyjemnością



http://www.youtube.com/watch?v=6WLwa...ature=youtu.be
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2013-01-21 o 12:06
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 12:26   #234
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Najbardziej wpływowi blogerzy 2012 r. : http://www.kominek.in/2013/01/najbar...lski-w-2012-r/
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 12:30   #235
Moskit0
Rozeznanie
 
Avatar Moskit0
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 717
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Najbardziej wpływowi blogerzy 2012 r. : http://www.kominek.in/2013/01/najbar...lski-w-2012-r/
Właśnie przejrzałam tego posta u Kominka.

Cytat:
Eliza Wydrych – fashionelka.pl

Przykład perfekcyjnego przeobrażenia z blogerki stricte modowej w lifestylową. Brała udział w najciekawszych kampaniach reklamowych w blogosferze w 2012 r., regularnie wypowiadała się do mediów jako ekspert w swojej dziedzinie, ale też w połowie roku wygranym sporem z firmą obuwniczą dała przykład wielu blogerom, że od pieniędzy ważniejszy jest honor.
Ta, czekoladki i Gripex były przeciekawe

Cytat:
Karolina Gliniecka – charlize-mystery.blogspot.com

To jedna tych blogerek, które od lat rządzą modowym światkiem. Jest inspiracją nie tylko dla czytelników, ale i celebrytów, nieukrywających fascynacji jej blogiem. Rozsądnie dobiera reklamodawców, budując wizerunek blogerki z klasą.
Ehe, Domestos i golarka
Moskit0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 12:42   #236
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Śmiesznie się czyta, nawet o sobie napisał i to w czołówce. Nie lubię Kominka, od wielu miesięcy tam nie zaglądam i dla mnie nie prezentuje sobą nic ciekawego.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 12:45   #237
Crystal90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 10
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Brak mi słów..., a potem Panie z wątku zarowego chcą być traktowane poważnie...

Cytat:
Co do watkow blogerskich to az szkoda tam zagladac. Czytalam urywki przelotem pare razy. Takich frustratek jak tam to nigdzie nie ma. Blogerskie watki to osobnego moderatora miec powinny . Ilez to razy byly klotnie, cyrki, obrazanie ciala, gustu, rozumu danej blogerki i tradycyjnie zagladanie do portfela wienczone rozdaniem banow i zamykanie watkow.
Zawsze mnie fascynowaly czemu krytykantki i specjalistki od mody, urody i blogow wszelkiej tresci same bloga nie prowadza skoro to takie proste i przyjemne.

A tak poza tym to zazdroszcze Wam tych zupek chinskich. Ja drugie tyle co wydaje w Zarze to w Sephorze przepuszczam. Dla mnie to nawet zupki chinskie poza zasiegiem sa. Nie przejmuje sie jednak bo dzieki temu w XS sie mieszcze a na twarzy Dior .
Chetnym, ktore chcialyby mnie wesprzec i ta symboliczna zupke podarowac podesle na PW numer konta .
Cytat:
Kończę tam dyskusję. Nie ten poziom, nie ta energia. Mają dziewczyny swój świat
Crystal90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 13:07   #238
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Czemu ja sobie wszystko od razu wyobrażam?
ja też
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 13:18   #239
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez Crystal90 Pokaż wiadomość
Brak mi słów..., a potem Panie z wątku zarowego chcą być traktowane poważnie...
Te słowa napisała jamestown, zaraz tu wpadnie i będzie afera między wątkami..


Akurat te jej słowa są tak zwane ironiczno-sarkastyczno-prześmiewcze także nie brałabym tego na serio.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 13:30   #240
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: O blogerkach rozmawiamy, nic nie robimy tylko je wychwalamy cz.IX

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Śmiesznie się czyta, nawet o sobie napisał i to w czołówce. Nie lubię Kominka, od wielu miesięcy tam nie zaglądam i dla mnie nie prezentuje sobą nic ciekawego.
i dorzucił swoje koleżanki - Seg i Reklamelkę. O ile jestem w stanie zrozumieć obecność tej pierwszej, to obecność drugiej to żenada, bo poza reklamami blog niczego sobą nie reprezentuje - ja tam nie widzę żadnego lajfstajlu. Bardziej na miejscu byłoby w "złotej" miejsce dla Maff ;>
__________________
od marca 2012 dbam o włosy


Edytowane przez vanilla_kate
Czas edycji: 2013-01-21 o 13:31
vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.