rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ?? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 11:41   #211
tinkerbell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Smile Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cześć Dziewczyny

Ja chodzę na rollmasaż we Wrocławiu do nowo otwartego salonu "Kraina Cudów", salon znajduje się przy ul. Skwierzyńskiej 28 A, kontakt znajduje się na stronce www.kraina-cudow.pl , tam są podane telefony, można dzwonić i się umawiać Maszyny są super, najnowocześniejsze do rollmasażu, a w samym salonie pięknie, kobieco i nowocześnie, połączenie fioletu z różem na ścianach Właścicielki sympatyczne, wszystko tłumaczą co po kolei trzeba robić. Także ja się masuję i zobaczymy jakie przyniesie mi to efekty , a zapomniałabym, przed każdym masażem dostaję kremik do posmarowania ciała na cellulit maja też fajne promocje z karnetami, dostaje się gratisy Także polecam
tinkerbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:53   #212
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

wiekszość postów w tym watku zdaje sie byc nieopłacona reklamą, dziwne ze uzytkownicy z 1-2 postami nagle wtracaja swoje trzy grosze podając adresy i inne szczegóły. Widać cienko przędzie tam rolletik skoro muszą uciekać się do takich sposobów naganiania klientów. Daje do myślenia...Mam nadzieje ze moderator zrobi tu porzadek.

A co do samego rolletiku to chetnie pocztałabym co sadzą o tym dziewczyny stosujace ten masaż. W studio fitness do ktorego chodze też jest on w ofercie, przy zakupie karnetu dostaje sie 2h masazu gratis, wiec troszke juz uzbierało mi sie gratisów.Dopiero skorzystałam z 2h.Mam zamiar nadal chodzi i przekonać sie na własnej skorze co wart to cudo. Po 1h mialam straszne zakwasy(a cwicze fitness 3h w tyg regularnie), byłam zaskoczona tym ze to niepozorne urzadzonko naprawde intensywnie masuje.Jeśli chodzi o mnie to nie potrzebuję zrzcenia wagi, jednak ujędrnienie bardzo mile widziane.Urzadzenie napewno poprawia krazenie co widac było po ukrwieniu ud po masazu oraz poprawia takze przepływ limfy.Mysle ze zdrowe odzywianie+ruch +rolletik i moze byc git-taka przynajmniej mam nadzieje
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 09:12   #213
tinkerbell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

To znaczy, że co? Jeśli ktoś jest nowy na forum i akurat zainteteresował go ten temat to już nie może się wypowiedzieć, bo od razu jest posadzany o robienie reklamy? Tak się składa, że mieszkam w pobliżu tego salonu i miałam okazje widziec jak on powstaje, a co za tym idzie mam blisko do niego. Nie widzę związku z aluzją skierowaną wobec mojej wypowiedzi i od razu kierowaniu sprawy do moderatora tego Forum. Czy to oznacza,że koleżanka zabrania mi w wolnym kraju wypowiedzieć się na ogólno dostępnym forum? Gdzie nieraz pisane są bzdury i nikt z tym nic nie robi..Może wobec tego następnym razem mam się pytać kogoś o zgodę??....
tinkerbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 09:35   #214
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez tinkerbell Pokaż wiadomość
To znaczy, że co? Jeśli ktoś jest nowy na forum i akurat zainteteresował go ten temat to już nie może się wypowiedzieć, bo od razu jest posadzany o robienie reklamy? Tak się składa, że mieszkam w pobliżu tego salonu i miałam okazje widziec jak on powstaje, a co za tym idzie mam blisko do niego. Nie widzę związku z aluzją skierowaną wobec mojej wypowiedzi i od razu kierowaniu sprawy do moderatora tego Forum. Czy to oznacza,że koleżanka zabrania mi w wolnym kraju wypowiedzieć się na ogólno dostępnym forum? Gdzie nieraz pisane są bzdury i nikt z tym nic nie robi..Może wobec tego następnym razem mam się pytać kogoś o zgodę??....
nie chodzi mi tu dokładnie o Ciebie. Sama zobacz na niektore wypowiedzi, ja mam przeczucie ze cos tu smierdzi w tym watku

Jeśli chodzisz na roletik a nie tylko go reklamujesz to chetnie poczytam o Twoich doswiadczeniach i mam nadzieje ze niedlugo dołączą do nas inne wizażanki.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 10:40   #215
tinkerbell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

W poniedziałek idę na następny masażyk także napiszę jak tam moje odczucia po rolowaniu
tinkerbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 11:05   #216
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez tinkerbell Pokaż wiadomość
W poniedziałek idę na następny masażyk także napiszę jak tam moje odczucia po rolowaniu
oki

ja dopiero po feriach, bo u mnie w miescie nie ma rolleticu.
Bede chodzla 1 w tyg regularnie+masaz manualny w domciu
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 17:49   #217
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja jestem po trzech masazach i piąty dzień na diecie rolletic. Jak narazie 2kg mniej, ale co najbardziej mnie cieszy oponka na brzuchu zrobiła się twarda i zwarta tak ,źe juź nie mogę jej chwycić, a jeszcze tydzień temu była bardzo obwisła. Dieta trochę juz mi bokiem wychodzi, ale efekty są na tyle wymierne, ze będę kontynuować.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 18:35   #218
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
Ja jestem po trzech masazach i piąty dzień na diecie rolletic. Jak narazie 2kg mniej, ale co najbardziej mnie cieszy oponka na brzuchu zrobiła się twarda i zwarta tak ,źe juź nie mogę jej chwycić, a jeszcze tydzień temu była bardzo obwisła. Dieta trochę juz mi bokiem wychodzi, ale efekty są na tyle wymierne, ze będę kontynuować.

a co to ta dieta rolletic
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 18:16   #219
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

To jest dieta, którą można wykupić dodatkowo do zabiegów. Dostaje się co tydzień książeczkę z przepisami. Ja jestem po pierwszym (najtrudniejszym) tygodniu i miałam dziś ważenie
-3,5 kg
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 22:40   #220
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
To jest dieta, którą można wykupić dodatkowo do zabiegów. Dostaje się co tydzień książeczkę z przepisami. Ja jestem po pierwszym (najtrudniejszym) tygodniu i miałam dziś ważenie
-3,5 kg
oo, to gratuluje
a mozesz cos zdradzic jesli chodzi o ta dietke?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 09:49   #221
tinkerbell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Hej

Byłam wczoraj na masażyku i kolejne moje wrażenie, jak najbardziej pozytywne. Z początku sceptycznie podchodziłam do tych urządzeń, nie wierząc że przyniesie to jakiś efekt, ale zdanie zmieniłam, ponieważ raptem po kilku zabiegach, zaczynam dostrzegać zmiany na moim ciele .Skóra stała się jakby bardziej napięta, dostałam również program odpowiedniego odżywiania się i o dziwo, ku mojemu zaskoczeniu wytrzymuję w tym .Dlatego Dziewczyny polecam ten sposób ćwiczeń, piszcie jakie są wasze odczucia.
tinkerbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 14:16   #222
Raspberry Swirl
Przyczajenie
 
Avatar Raspberry Swirl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez nietoperek22 Pokaż wiadomość
A jak ubieracie sie na ten masaż?
Bawełniane legginsy lub spodnie do fitnesu, koszulka ( nie bokserka) takze bawełniana i bawełniane skarpetki. Przed masażem warto posmarowac sie tez balsamem ujędrniającym.
__________________
W żadnym razie nie staram się być mądrzejsza niż piękniejsza
Raspberry Swirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 17:08   #223
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
oo, to gratuluje
a mozesz cos zdradzic jesli chodzi o ta dietke?
Dietka jest oczyszczająca przez pierwsze 2 tyg. głównie warzywa i chudy nabiał. Więcej szczegułów na poprzednich stronach wątku.
Sama byłam sceptyczna,ale dzisiaj spostrzegłam ,że moje obcisłe rurki są za luźne w biodrach
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 08:51   #224
mmaaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam. Dziś mam siódmy masaż (3w tygodniu) i jestem bardzo zadowolona mimo, że wagowo nie mam jakiś kosmicznych rezultatów ok 1 kg na tydzień( nie mam nadwagi ), to różnicę widać brzuszek prawie znikł sylwetka robi siś ładniejsza. Stosuję również ich dietę, która wreszcie mi odpowiada nie chodzę głodna, nie jest mi zimno jak przy dietach z małą ilością kalorii. Jest naprawdę super. Po piatym masażu już nic mnie nie bolało, pełen relaks. Fajna muzyczka,nastrojowe światełka relaksujący zapaszek zmieniam tylko pozycje a tłuszczyk sam znika. Naprawdę polecam wszystkim! Jestem dojrzałą kobietą, urodziłam troje dzieci i wreszcie znalazłam coś dla mnie odpowiedniego.
mmaaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:05   #225
slonko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam moja kolezanka chodzila na roleletic i stosowala diete zakupiona w tym salonie schudla po 5 mies 17 kg, ja chodze na masaze od 2 tygodni stosuje diete tez tam zakupiona i schudlam 2 kg, moja skora jest bardziej gladka, celulit sie zmniejsza, uwazam ze te masaze w jakims stopniu pomagaja tylko trzeba chodzic regularnie a napewno powinno sie zmienic nawyki zywieniowe. Pozdrawiam
slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:23   #226
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

czy mogłby ktoś zamieścic tutaj tą diete rolletic?
ciekawa jestem jej
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 17:29   #227
tinkerbell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cześć dziewczyny !!!

Ja na rollmasaż chodzę nadal 3 razy w tygodniu i juz widzę efekty , skóra jest niesamowicie wygładzona i taka jędrna nawet mój mężczyzna to zauważył
A do tego salonu do którego chodzę weszła teraz nowość, oprócz rollmasażu, jest jeszcze platforma wibracyjna, byłam już dwa razy po 20 min i tak mnie wytrzepało, wymasowało, że czuję się super i mięśnie są bardziej napięte. Będę dalej ćwiczyć i obserwować moje ciałko i napiszę wam jak będzie dalej
tinkerbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:14   #228
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

malwina
Nie da się zamieścić tej diety,bo co tydzień dostajesię całą ksiąźeczkę przepisów.
Kończę 3 tydzień i niecałe 6kg na minusie,ale sporo nagrzeszyłam w tym tygodniu więc wiem,źe mogłabym więcej schudnąć.
Dla mnie niesamowite jest to,źe chudnę tak małym nakładem pracy.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:31   #229
tinkerbell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Dziewczyny a chodziłyście na tą platformę wibracyjną??? Bo ja się strasznie wkręciłam, ona jest po prostu super. Jak chodzicie to napiszcie wrażenia
tinkerbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 13:11   #230
martyna2134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Smile Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

witajcie
jestem tu nowa dlatego przeczytalam caly watek o rolleticu. hm...zastanawia mnie jedno. i mam nadzieje ze odpowiecie mnie na to pytanie. Czym sie rozni Rolletic od Rollmastera? niedawno moja siostra poszla na masaż. Wrocila i powiedziala ze ktos jej gdzies powiedzial ze nowa maszyna jest do masażu. no i włsnie ten rollmaster. weszlam w google poczytalam. no niby sie roznia niektorymi cechami. ale czy faktycznie ta maszyna jest taka sama jak rolletic?moge sie sklaniac ku temu ze chyba rollmaster jest lepsza. mnie sie wizualnie ona podoba bardziej no i wyczyalam ze ma inne rolki do masowania. zastanawiam sie też czy mam isć wyprobowac. ale przed tym wlasnie pomyslalam ze popytam was drogie panie.
Czy moge liczyc na waszą pomoc?
martyna2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 13:36   #231
krowa877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez tinkerbell Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Ja chodzę na rollmasaż we Wrocławiu do nowo otwartego salonu "Kraina Cudów", salon znajduje się przy ul. Skwierzyńskiej 28 A, kontakt znajduje się na stronce www.kraina-cudow.pl , tam są podane telefony, można dzwonić i się umawiać Maszyny są super, najnowocześniejsze do rollmasażu, a w samym salonie pięknie, kobieco i nowocześnie, połączenie fioletu z różem na ścianach Właścicielki sympatyczne, wszystko tłumaczą co po kolei trzeba robić. Także ja się masuję i zobaczymy jakie przyniesie mi to efekty , a zapomniałabym, przed każdym masażem dostaję kremik do posmarowania ciała na cellulit maja też fajne promocje z karnetami, dostaje się gratisy Także polecam
Ewidwentnie czuć, że pisze to albo znajoma lub właścicielka salonu. Reklama jak sie patrzy.....Salon dopiero otwarty i już takie efekty-ciekawe .Muszę powiedzież, ze tez chodzę od miesiąca ale tak dobrze bym się nie wypowiedziała - znajomość na maxa.....
__________________
krowa877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 09:26   #232
tinkerbell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Przecież każda z dziewczyn pisze tutaj, że po krótkim czasie widzi efekty, ja chodzę do tego salonu od początku kiedy tylko został otwarty, bo mieszkam kilka bloków dalej, dlatego napisałam akurat o nim, ale wcześniej byłam kilka razy w innym salonie i kiedy masaż zaczął przynosić efekty stwierdziłam że jest to super, teraz przeniosłam się do tego salonu o którym napisałam, bo mam kilka kroków i z lenistwa nie chce mi się jeździć gdzieś daleko. Napisałaś że też chodzisz od miesiąca i nie widzisz efektów?? Może nie chodzisz regularnie, najlepiej jest chodzić 2-3 razy w tygodniu, także chodź wytrwale a na pewno zauważysz efekty.
tinkerbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 11:09   #233
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
malwina
Nie da się zamieścić tej diety,bo co tydzień dostajesię całą ksiąźeczkę przepisów.
Kończę 3 tydzień i niecałe 6kg na minusie,ale sporo nagrzeszyłam w tym tygodniu więc wiem,źe mogłabym więcej schudnąć.
Dla mnie niesamowite jest to,źe chudnę tak małym nakładem pracy.
rozumiem, a czy w czasie tej dietki czujesz sie najedzona, czy to ,,lekka głodówka"?
jakby ktoś mogł to byłabym wdzięczna za wklejenie chociaż kilku najciekawszych przepisików z tej ksiązeczki, albo przykładowy dzien
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 14:56   #234
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

hej,
Generalnie w diecie nie wolno dopuszczać do uczucia głodu, za to podstawą tej diety jest jedzenie jak największej ilości surowych warzyw. Pierwszy tydzień to głównie warzywa i nabiał chudy do 5% tłuszczu. Można też jedno jajko dziennie. W kolejnych tygodniach dochodzą nowe produkty np ryby, kurczak, wołowina. Ja np na śniadanie zjadam jedną czerwoną parykę , serek wiejski i jajko i jestem najedzona, a potem sałatki z kurczakiem, gyrosem itp w zależności co można w danym tygodniu
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 08:55   #235
martyna2134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

widze ze zadna nie chce mi udzieli pomocy. szukam wszedzie opini o rollmasterze i roleticu caly czas sie zastanawiam na jaką maszyne lepiej isc. Proszę o jakoś pomoc.
martyna2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 13:58   #236
Raspberry Swirl
Przyczajenie
 
Avatar Raspberry Swirl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez martyna2134 Pokaż wiadomość
widze ze zadna nie chce mi udzieli pomocy. szukam wszedzie opini o rollmasterze i roleticu caly czas sie zastanawiam na jaką maszyne lepiej isc. Proszę o jakoś pomoc.
Ja twierdze ,że to to samo. Taka sama idea działania , moze troche inny wyglad. Idz najlepiej na jedno i drugie to sie namacalnie przekonasz ,że jedno było i oficjalnie to w tym topiku ogłosisz
__________________
W żadnym razie nie staram się być mądrzejsza niż piękniejsza
Raspberry Swirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:00   #237
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez martyna2134 Pokaż wiadomość
widze ze zadna nie chce mi udzieli pomocy. szukam wszedzie opini o rollmasterze i roleticu caly czas sie zastanawiam na jaką maszyne lepiej isc. Proszę o jakoś pomoc.

a co mam Ci napisać skoro nie wiem
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 09:44   #238
martyna2134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Tak masz racji koelzanko przejde sie na obie maszyny porównam i opisze. sadzilam tylko że ktoras może była juz na obu maszynach i moze cos mi powiedziec na ten temat.
No to dziś ide na rolletica. a jutro o ile zakwasów nie bedzię pojde na rollmastera. Bo juz dowiedzialałam się że w moim mieście obie maszyny są. Pozdrawiam was
martyna2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 09:41   #239
martyna2134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

a wiec drogie panie po krotkim weekendzie moge podzielic sie z wami moimi doswiadczeniami dotyczace rollmasazu.
jedyny bład jaki zrobilam to taki ze w pt poszlam na rolletica a sobote na rollmastera. dzien po dniu nie powinno sie raczej masowac. Rolletic? ladny wyglad. inne rolki niz na rollmasterze no i jedna wielka wada. maszyna jest nieruchoma. zero sprezystosci jesli chodzi o beben do masowania. w rollmasterze byl sprezysty. usiadlam za mocno zaalamowalo mi że za mocno. w rollmasterze byl film instuktazowy.
mogłambym wymieniac tych roznic wiele. mysle ze pozostane przy Rollmasterze.
Czekam na wasze opinie
martyna2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 09:42   #240
martyna2134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

a wiec drogie panie po krotkim weekendzie moge podzielic sie z wami moimi doswiadczeniami dotyczace rollmasazu.
jedyny bład jaki zrobilam to taki ze w pt poszlam na rolletica a sobote na rollmastera. dzien po dniu nie powinno sie raczej masowac. Rolletic? ladny wyglad. inne rolki niz na rollmasterze no i jedna wielka wada. maszyna jest nieruchoma. zero sprezystosci jesli chodzi o beben do masowania. w rollmasterze byl sprezysty. usiadlam za mocno zaalamowalo mi że za mocno. w rollmasterze byl film instuktazowy.
mogłambym wymieniac tych roznic wiele. mysle ze pozostane przy Rollmasterze.
Czekam na wasze opinie
martyna2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 13:28:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.