La Roche-Posay, Effaclar Duo - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-01, 15:29   #211
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

No wlasnie juz znalazlam i tak sie zastanawialam nawet nad kupnem ale zaczynam widziec efekty po samym duo a nie mam duzego tradziku bo biore hormony wiec chyba zrezygnuje bo nie chce zabardzo walic tyle rzeczy na twarz narazie zostane jednak przy duo
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 18:33   #212
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

racja najpierw zobacz jak się sprawuje duo, zresztą skoro nie masz dużego trądziku to myślę że będzie wystarczający. Ja jakiś czas temu zaczęłam smarować się lysalpha na wieczór ( około 2 tygodni) i ostatnio zaczęłam też stosować duo na rano, ale na jakiekolwiek efekty chyba jeszcze za wcześnie. Chociaż mam wrażenie że cera jest delikatniejsza i milsza w dotyku. Wysypu póki co też jeszcze nie zaliczyłam, chociaż ostatnio wyskoczyło mi kilka niespodzianek jednak podejrzewam że to dlatego, że jestem przed @
a właśnie mam pytanie odnośnie duo- dzisiaj rano jak wycisnęłam troszkę z tubki wyleciało mi najpierw z niej coś na kształt wody, a dopiero później krem. Czy to normalne czy może z moim kremem jest coś nie tak? W sumie data ważności jest ok, ale może nieprawidłowo go przechowuję? Chociaż moim zdaniem ten krem ma taką wodnistą konsystencję więc może tak ma być?
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:44   #213
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

a ja to chyba wykrakalam sobie bo dzisiaj mi cos znowu wyskoczylo na policzku ale to chyba ''okresowe'';p i caly czas ten wysyp z czola niechce mi zejsc poczekam jeszcze z tydzien i jak nie przejdzie to kupie lysalphe do tego... A co do duo to niewiem czego tak masz moj normalnie jest caly czas taki sam taki mleczny kolorek i nie oddziela sie od niego zadna woda trzymam go normalnie w lazience na polce przy lusterku .. A jeszcze mam pytanko czy ten lysalpha dziala jakos lepiej np. na ropne krosty ? goi je szybciej albo cos takiego?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 15:10   #214
Gucia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
racja najpierw zobacz jak się sprawuje duo, zresztą skoro nie masz dużego trądziku to myślę że będzie wystarczający. Ja jakiś czas temu zaczęłam smarować się lysalpha na wieczór ( około 2 tygodni) i ostatnio zaczęłam też stosować duo na rano, ale na jakiekolwiek efekty chyba jeszcze za wcześnie. Chociaż mam wrażenie że cera jest delikatniejsza i milsza w dotyku. Wysypu póki co też jeszcze nie zaliczyłam, chociaż ostatnio wyskoczyło mi kilka niespodzianek jednak podejrzewam że to dlatego, że jestem przed @
a właśnie mam pytanie odnośnie duo- dzisiaj rano jak wycisnęłam troszkę z tubki wyleciało mi najpierw z niej coś na kształt wody, a dopiero później krem. Czy to normalne czy może z moim kremem jest coś nie tak? W sumie data ważności jest ok, ale może nieprawidłowo go przechowuję? Chociaż moim zdaniem ten krem ma taką wodnistą konsystencję więc może tak ma być?

hej! Ja też jak naciskam na tubkę pierw wylatuje mi woda a później dopiero krem, też myślałam, że z moim opakowaniem jest coś nie tak ale widzę, że nie jestem sama Także bądźmy spokojne, widocznie tak musi być.
Gucia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:11   #215
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Gucia23 Pokaż wiadomość
hej! Ja też jak naciskam na tubkę pierw wylatuje mi woda a później dopiero krem, też myślałam, że z moim opakowaniem jest coś nie tak ale widzę, że nie jestem sama Także bądźmy spokojne, widocznie tak musi być.
Widocznie woda się wytrąca. Pewnie nie zaszkodzi, ale nie jest to normalne. Krem mógł być źle przechowywany (być może w aptece lub w transporcie) i taki efekt.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:21   #216
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Stosowałam DUO przez 2 miesiące. Był to mój pierwszy kwas. Starałam się smarować codziennie, wyszło prawie codziennie Kilka dni temu odstawiłam, zrezygnowana stanem twarzy, który od około 3 tygodni zaczął się bardzo pogarszać (trądzik, trądzik, trądzik, jupi). Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy duo mi po prostu szkodził, ale jest lepiej. Zaznaczam, że może to być zbieg okoliczności, bo moje hormony lubią poszaleć. Poczekam jakiś tydzień, może 2 i zacznę wprowadzać duo 2-3 razy w tygodniu.
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 22:11   #217
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Ja stosuje juz prawie miesiac i sie zniechecam bo ten wysyp z czola w ogole nie znika i mam wrazenie jakby sie jeszcze powiekszal czy to normalne ??? po ilu dniach albo tygodniach zniknal wam wysyp???
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 09:21   #218
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
a ja to chyba wykrakalam sobie bo dzisiaj mi cos znowu wyskoczylo na policzku ale to chyba ''okresowe'';p i caly czas ten wysyp z czola niechce mi zejsc poczekam jeszcze z tydzien i jak nie przejdzie to kupie lysalphe do tego... A co do duo to niewiem czego tak masz moj normalnie jest caly czas taki sam taki mleczny kolorek i nie oddziela sie od niego zadna woda trzymam go normalnie w lazience na polce przy lusterku .. A jeszcze mam pytanko czy ten lysalpha dziala jakos lepiej np. na ropne krosty ? goi je szybciej albo cos takiego?
ciężko mi powiedzieć czy lysalpha lepiej działa na ropne krosty bo na takie stosuję pastę cynkową albo jakiś antybiotyk żeby jak najszybciej się tego pozbyć;] W moim odczuciu sama lysalpha nie robi cudów jeśli chodzi o ropne krosty, ale doskonale za to dziala moim zdaniem na ślady i ranki po nich- takowe goi w ekspresowym tempie
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 14:57   #219
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
ciężko mi powiedzieć czy lysalpha lepiej działa na ropne krosty bo na takie stosuję pastę cynkową albo jakiś antybiotyk żeby jak najszybciej się tego pozbyć;] W moim odczuciu sama lysalpha nie robi cudów jeśli chodzi o ropne krosty, ale doskonale za to dziala moim zdaniem na ślady i ranki po nich- takowe goi w ekspresowym tempie
aha bo pytam bo czasem mi cos takiego wiekszego wyskoczy raz na miesiac i sie z tym mecze;p a ja juz niewiem czy zakupic ta lysalphe czy nie bo mam cere jak sie na nia patrzy niby ladna ale jak przejade palcami po czole i policzkach to czuc takie male krostki pod skorne tak jakby to wytlumaczyc jakbym miala maly piasek pod skora i myslalam ze duo to wywali na wierzch ( bo podobno mial dzialac na zaskorniki) zagoi sie i zniknie bede miala ladna buske ale niewiem na czole mi wywalilo ale na policzkach jakos nie bardzo tylko boje sie troche z drogiej strony ze jak zaczne stosowac tez lysalpha to zalicze kolejny wysyp a tego bym juz chyba nie zniosla:/ co byscie doradzili?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 16:42   #220
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Uwaga! relacja ze stosowania ef duo przez miesiąc! A więc:
Byłam mega zadowolona na początku, ale ten mega zachwyt zniknął i został sam zachwyt po pierwsze (używam żeli i kremu): żel ślicznie oczyszcza, pieni się i w ogóle to ejest cud miód orzeszek, gorzej z kremem. Nakładałam dość sporą ilość tak, aby był równo na całej twarzy i zauważyłam, że naskórek mi się złuszcza (nie wspomnę o wysypie na początku, który zszedł ufff...) krem matuje ale skóra się świeci więc lekko pudrowałam i jakoś się trzymało. Myślę, że krem na same ropniaki jest ok bo je ostro wysusza + żel. Zaczęłam stosować maści od dermatolożki rano/wieczór na zmianę z effeclarem i razem sprawują się świetnie. Przez moją głupote czyli rozdrapywanie pryszczy zostały mi przebarwienia. No więc jako krem+żel spisały się na 5+, nie dostaje 6 za złuszczanie i troszke świecenie skóry choć matuje.

A teraz prośba Ziutka Kogutka: co macie na przebarwienia bo aż mnie boli serce gdy patrze na te plamy
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:24   #221
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
Uwaga! relacja ze stosowania ef duo przez miesiąc! A więc:
Byłam mega zadowolona na początku, ale ten mega zachwyt zniknął i został sam zachwyt po pierwsze (używam żeli i kremu): żel ślicznie oczyszcza, pieni się i w ogóle to ejest cud miód orzeszek, gorzej z kremem. Nakładałam dość sporą ilość tak, aby był równo na całej twarzy i zauważyłam, że naskórek mi się złuszcza (nie wspomnę o wysypie na początku, który zszedł ufff...) krem matuje ale skóra się świeci więc lekko pudrowałam i jakoś się trzymało. Myślę, że krem na same ropniaki jest ok bo je ostro wysusza + żel. Zaczęłam stosować maści od dermatolożki rano/wieczór na zmianę z effeclarem i razem sprawują się świetnie. Przez moją głupote czyli rozdrapywanie pryszczy zostały mi przebarwienia. No więc jako krem+żel spisały się na 5+, nie dostaje 6 za złuszczanie i troszke świecenie skóry choć matuje.

A teraz prośba Ziutka Kogutka: co macie na przebarwienia bo aż mnie boli serce gdy patrze na te plamy
Mi na slady pomogl Dax Cosmetics - Perfecta - No Problem! - Antytrądzikowy krem matujący redukujący blizny i przebarwienia skóry stosowalam codziennie rano pod makijaz i po tygodniu wszystkie plamki mi zniknely jest niedrogi a skuteczny i ladnie matuje twarz. A po jakim czasie wysyp Ci zszedl bo ja stosuje duo tez z zelem juz ponad 3 tygodnie i wysyp dalej jest:/
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 12:00   #222
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Mi na slady pomogl Dax Cosmetics - Perfecta - No Problem! - Antytrądzikowy krem matujący redukujący blizny i przebarwienia skóry stosowalam codziennie rano pod makijaz i po tygodniu wszystkie plamki mi zniknely jest niedrogi a skuteczny i ladnie matuje twarz. A po jakim czasie wysyp Ci zszedl bo ja stosuje duo tez z zelem juz ponad 3 tygodnie i wysyp dalej jest:/

zszedł kilka dni temu czyli ok. 4 tygodnie/ Teraz coś wyszło ale to przed okresem
miałam ten krem i naprawde był ok, ale wątpię czy pomoże na takie plamy jak mam ja, na małe zapewne tak, ale nie na takie większe
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 13:36   #223
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
zszedł kilka dni temu czyli ok. 4 tygodnie/ Teraz coś wyszło ale to przed okresem
miałam ten krem i naprawde był ok, ale wątpię czy pomoże na takie plamy jak mam ja, na małe zapewne tak, ale nie na takie większe
no to mam jeszcze nadzieje ze moj niedlugo juz zejdzie aha to niewiem jakie masz te plamy ja mialam takie ze jak zobacze jakiegos syfka na twarzy to odrazu go gniote i przez to mialam plamki ale mi zeszly po tym kremiku a na takie wieksze to kiedys czytalam ze dobry jest skinoren albo acne derm to podobno to samo tylko jeden zagraniczny a drugi polski i tanszy ale niewiem bo nie probowalam
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 08:35   #224
chiquititaa
Raczkowanie
 
Avatar chiquititaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ków
Wiadomości: 131
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

ja się trochę rozczarowałam effeclarem duo, na początku trochę poprawił stan mojej buzi, ale potem to już niewiele robił, a zaskórniki nie znikły - no, może się trochę zmniejszyły, ale nadal są
teraz używam avenkowych: diacneal na noc i na dzien emulsje matująco-łagodzącą cleanance - czy to dobre zestawienie? podzielcie się waszymi opiniami/doświadczeniami
chiquititaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 10:02   #225
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez chiquititaa Pokaż wiadomość
ja się trochę rozczarowałam effeclarem duo, na początku trochę poprawił stan mojej buzi, ale potem to już niewiele robił, a zaskórniki nie znikły - no, może się trochę zmniejszyły, ale nadal są
teraz używam avenkowych: diacneal na noc i na dzien emulsje matująco-łagodzącą cleanance - czy to dobre zestawienie? podzielcie się waszymi opiniami/doświadczeniami
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=106313

to jest cały wątek poświęcony opiniom/doświadczeniom odnośnie stosowania diacnealu
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 21:10   #226
chiquititaa
Raczkowanie
 
Avatar chiquititaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ków
Wiadomości: 131
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

dzięki
chiquititaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 14:14   #227
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Co tak ucichliscie nikt juz Duo nie stosuje ??
Ja normalnie juz niewiem co mam robic wydaje mi sie ze codziennie mi wychodzi wiecej pryszczy na twarzy juz prawie miesiac bedzie jak uzywam duo i dalej wysyp mam dziewczyny co mam zrobic niewiem czy to jest tak ze mam az tak strasznie zanieczyszczona twarz po skora i to musi wszystko wyjsc ?? ale zeby az tyle ?? mialam taka ladna twarz a teraz krosta na kroscie , jakies pare dni temu myslalam ze juz powoli schodzi ale sie pomylilam dalej wysakuja syfki co mam zrobic przeczekac ? zniknie to? czy zakupic do tego cos mocniejszego zeby wszybciej wyszlo to co ma wyjsc i sie szybciej buzka zagoila??? niedlugo swieta a ja sie boje ze do tego czasu bede miala jeden wielki pryszcz na twarzy
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 14:34   #228
Gucia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Co tak ucichliscie nikt juz Duo nie stosuje ??
Ja normalnie juz niewiem co mam robic wydaje mi sie ze codziennie mi wychodzi wiecej pryszczy na twarzy juz prawie miesiac bedzie jak uzywam duo i dalej wysyp mam dziewczyny co mam zrobic niewiem czy to jest tak ze mam az tak strasznie zanieczyszczona twarz po skora i to musi wszystko wyjsc ?? ale zeby az tyle ?? mialam taka ladna twarz a teraz krosta na kroscie , jakies pare dni temu myslalam ze juz powoli schodzi ale sie pomylilam dalej wysakuja syfki co mam zrobic przeczekac ? zniknie to? czy zakupic do tego cos mocniejszego zeby wszybciej wyszlo to co ma wyjsc i sie szybciej buzka zagoila??? niedlugo swieta a ja sie boje ze do tego czasu bede miala jeden wielki pryszcz na twarzy

Poradź się dermatologa jak będzie lepiej! Może do DUO doda jeszcze jakąś kurację maściami (Clindacne czy coś takiego), ja właśnie tak stosuje - duo na zmianę z Clindacne i jest ok
Gucia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 15:11   #229
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Co tak ucichliscie nikt juz Duo nie stosuje ??
Ja normalnie juz niewiem co mam robic wydaje mi sie ze codziennie mi wychodzi wiecej pryszczy na twarzy juz prawie miesiac bedzie jak uzywam duo i dalej wysyp mam dziewczyny co mam zrobic niewiem czy to jest tak ze mam az tak strasznie zanieczyszczona twarz po skora i to musi wszystko wyjsc ?? ale zeby az tyle ?? mialam taka ladna twarz a teraz krosta na kroscie , jakies pare dni temu myslalam ze juz powoli schodzi ale sie pomylilam dalej wysakuja syfki co mam zrobic przeczekac ? zniknie to? czy zakupic do tego cos mocniejszego zeby wszybciej wyszlo to co ma wyjsc i sie szybciej buzka zagoila??? niedlugo swieta a ja sie boje ze do tego czasu bede miala jeden wielki pryszcz na twarzy

a ja bym proponowałą odstawić na kilka dni duo i stosować na same syfki jakąś maść od dermatologa. Trzymaj sie
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 15:43   #230
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

nie mam zadnych masci tylko taka lekka papke od dr jadwiga bo przez kuracje hormonami syfow nie mialam i tak sporadycznie uzywalam tego ale czulam ze pod skora mam takich zaskorniakow troche i dlatego sprobowalam duo to co przestac na pare dni duo i smarowac ta papka?? a potem jak wroce do duo i bedzie gorzej to co ?? a moze lepiej niech to duo wywali wszystko to co mi zalega pod skora?? czy zle mysle?? bo juz sama niewiem co robic
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 15:49   #231
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
nie mam zadnych masci tylko taka lekka papke od dr jadwiga bo przez kuracje hormonami syfow nie mialam i tak sporadycznie uzywalam tego ale czulam ze pod skora mam takich zaskorniakow troche i dlatego sprobowalam duo to co przestac na pare dni duo i smarowac ta papka?? a potem jak wroce do duo i bedzie gorzej to co ?? a moze lepiej niech to duo wywali wszystko to co mi zalega pod skora?? czy zle mysle?? bo juz sama niewiem co robic

może jesteś ewenementem i tak długo masz wysyp? Sama nie wiem. A Tobie nadal wychodzą syfki czy już nie? Bo jeśli wychodzi Ci kilka małych no to wysyp by się kończył więc wszystko jest ok a jeśli to z dnia na dzień coraz więcej to ja bym odłożyła to a gdyby po papce nie schodziło to dermatolog. Będzie ok
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 18:37   #232
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
może jesteś ewenementem i tak długo masz wysyp? Sama nie wiem. A Tobie nadal wychodzą syfki czy już nie? Bo jeśli wychodzi Ci kilka małych no to wysyp by się kończył więc wszystko jest ok a jeśli to z dnia na dzień coraz więcej to ja bym odłożyła to a gdyby po papce nie schodziło to dermatolog. Będzie ok

no juz wlasnie sama niewiem nie wychodza takie duze ropniaki tylko takie krosteczki malutkie mniejsze niz 1mm tak jakbym caly czas miala cos pod skora i by to wylazilo:/ jest tez problem ze ja to probuje gniesc i robia mi sie ranki a ja glupia nie moge sie powstrzymac jak widze syfka to odrazu bym sie chciala go pozbyc...odstawilabym na pare dnio ale jak mi sie polepszy po papce to znowu wrocic do duo??? a jak bedzie to samo??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 20:01   #233
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
no juz wlasnie sama niewiem nie wychodza takie duze ropniaki tylko takie krosteczki malutkie mniejsze niz 1mm tak jakbym caly czas miala cos pod skora i by to wylazilo:/ jest tez problem ze ja to probuje gniesc i robia mi sie ranki a ja glupia nie moge sie powstrzymac jak widze syfka to odrazu bym sie chciala go pozbyc...odstawilabym na pare dnio ale jak mi sie polepszy po papce to znowu wrocic do duo??? a jak bedzie to samo??
mi tez takie malutkie wychodza te krosteczki na nosku no i na czole, tam jest ich najwiecej ... mam nadzieje ze poznikaja ...
musze byc cierpliwa bo w sumie to jak narazie duo uzywam nie tak dlugo
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 21:21   #234
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

ksenka, wydaje mi sie zebyś odstawiła na pare dni duo - zobaczysz jak to się będzie goić, jeśli nie to znak, że to jest wysyp i u Ciebie trwa aż tyle u innych mniej. Może masz uczulenie na kwasy? Jest tam ich mało, ale zawsze jest jakaś szansa, miałaś z nimi wcześniej styczność?
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 21:55   #235
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
ksenka, wydaje mi sie zebyś odstawiła na pare dni duo - zobaczysz jak to się będzie goić, jeśli nie to znak, że to jest wysyp i u Ciebie trwa aż tyle u innych mniej. Może masz uczulenie na kwasy? Jest tam ich mało, ale zawsze jest jakaś szansa, miałaś z nimi wcześniej styczność?
OK odstawie na pare dni duo i zobacze jak tam moja buzka zareaguje na to ... Nie nie mialam nigdy stycznosci z kwasami uzywalam tylko normalnych kremikow matujacych, przez pare lat uzywalam tylko loreala pure zone az zauwazylam kiedys reklame duo ze na zaskorniki jest dobry a ja wlasnie takich podskorniakow troszke mialam i dlatego go kupilam bo mialam nadzieje ze sie ich pozbede i twarz bedzie gladziutka a tu taka niespodzianka ze mialam ladna twarz a teraz nie mam :/
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 20:24   #236
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
OK odstawie na pare dni duo i zobacze jak tam moja buzka zareaguje na to ... Nie nie mialam nigdy stycznosci z kwasami uzywalam tylko normalnych kremikow matujacych, przez pare lat uzywalam tylko loreala pure zone az zauwazylam kiedys reklame duo ze na zaskorniki jest dobry a ja wlasnie takich podskorniakow troszke mialam i dlatego go kupilam bo mialam nadzieje ze sie ich pozbede i twarz bedzie gladziutka a tu taka niespodzianka ze mialam ladna twarz a teraz nie mam :/

spokooojnie, też mam dużo podskórnych i wydaje mi się że z tym powinnaś iść do dermatologa. Co prawda mi dermatolog właśnie kazala zakupić duo, z tym, że dostałam od niej osobne maści (co jak co epiduo u mnie rządzi! drogi i mały, ale skuteczny) więc Tobie też radzę. Chyba że po odstawieniu na jakiś czas duo wróci wszystko do normy, lub jest to zwykły wysyp. Trzymaj się, nasze buźki będą piękne
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 00:32   #237
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Polecam kupic zel Effaclar (ten nowy). Jest swietny! Odkad stosuje poznikaly mi grudki podskorne i ogolnie polepszyl sie stan cery. U mnie mycie buzi tym zelem przynosi duzo lepsze efekty niz Effaclar duo... Duo stosuje prawie 3 miesiace i owszem buzka lepsza, ale liczylam na bardziej spektakularne efekty, a tu tak nijako...zaskornikow niby mniej, ale dalej sa, itd. Mam jeszcze drugie opakowanie Duo, wiec postosuje jeszcze dlugo i zobaczymy... Aaa ostatnio dokupilam krem Pityval (tez La Roche)..wyrownuje koloryt i rzeczywiscie zmniejszyl mi wydzielanie sebum! (strefa T), buzia wyglada tak zdrowo rano jak sie budze po tym kremie.. Jest super! A stosuje dopiero od 2 tyg niecalych. Jedna noc duo, druga ten kremik (po micelu). A rano myje buzie Effaclarem zelem + uzywam plynu micelarnego La Roche fizjologicznego. Przy tym zestawie moja buzia wyglada coraz lepiej
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2009-12-12 o 00:35
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 10:02   #238
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
spokooojnie, też mam dużo podskórnych i wydaje mi się że z tym powinnaś iść do dermatologa. Co prawda mi dermatolog właśnie kazala zakupić duo, z tym, że dostałam od niej osobne maści (co jak co epiduo u mnie rządzi! drogi i mały, ale skuteczny) więc Tobie też radzę. Chyba że po odstawieniu na jakiś czas duo wróci wszystko do normy, lub jest to zwykły wysyp. Trzymaj się, nasze buźki będą piękne
4 dni nie uzywalam duo tylko sama papke od jadwigi i to co rozdrapalam to sie wszystko zagoilo i nic innego nie wyskakuje ale te krostki malutkie co z wysypu byly to jeszcze ich pare jest , nie zniknely ale tez nie pojawilo sie ich wiecej i jak myslisz sprobowac znowu smarowac duo czy nie? moze na zmiane z ta papka?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 14:58   #239
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
4 dni nie uzywalam duo tylko sama papke od jadwigi i to co rozdrapalam to sie wszystko zagoilo i nic innego nie wyskakuje ale te krostki malutkie co z wysypu byly to jeszcze ich pare jest , nie zniknely ale tez nie pojawilo sie ich wiecej i jak myslisz sprobowac znowu smarowac duo czy nie? moze na zmiane z ta papka?

może zacznij np. na noc duo, rano papka? Jeśli sie od samej poprawiło papki to może duo+papka będzie miało lepsze, podwójne działanie?
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 16:48   #240
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
może zacznij np. na noc duo, rano papka? Jeśli sie od samej poprawiło papki to może duo+papka będzie miało lepsze, podwójne działanie?
tak zrobie ale jesli zagoilo sie tylko to co rozdrapywalam a te z wysypu nie zniknely to znaczy ze to byl ten wysyp i musze go przejsc??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-23 12:04:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.