Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-24, 18:29   #211
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
To może dojdźmy do kompromisu iż rozsądek w połączeniu z sercem daje pozytywną sumę...?? Co Ty na to?
dokladnie

co ma byc to bedzie. jestesmy mlodzi piekni inteligetni. cale zaycie przed nami

trzeba tylko w to uwierzyc
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 18:33   #212
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
dokladnie

co ma byc to bedzie. jestesmy mlodzi piekni inteligetni. cale zaycie przed nami

trzeba tylko w to uwierzyc
To uwierz w siebie w końcu! A będzie wszytko tak jak chcesz!!
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 18:34   #213
coffeinka85
Raczkowanie
 
Avatar coffeinka85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 235
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Bądź wolny od złudnych przeszkód i wyzwolony od lęku, który one rodzą, a osiągniesz najczystszą nirwanę...
__________________
Każdy dzień zbliża nas do śmierci...

Edytowane przez coffeinka85
Czas edycji: 2008-12-29 o 22:12
coffeinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 18:36   #214
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

[quote=malkolmX;9456071]Jak będziecie rozmyślać to zmarnujecie czas. Oczywiście na wszytko jest czas i miejsce lecz przesadzanie doprowadza do jeszcze większych kłopotów. Weźcie się za siebie i przestańcie rozmyślać. To co było schowajcie w najgłębszą szufladę i zapomnijcie. I wiem iż łatwo jest tak pisać lecz uwierzcie mi wiem co piszę. Zapomnijcie bo przeoczycie to co macie przed sobą.


Tak, dokładnie czuję że marnuję czas na rozmyślanie o człowieku, który wart tego nie jest.... ale myślisz że dumna z tego jestem???
może jestem emocjonalną masochistką... ale ja przestać nie potrafę, bo to ponad moje siły.... tak głęboko się to we mnie zapisało, że chyba na zawsze ze mną pozostanie.... nie potrafię się z tym pogodzić że ja naprawdę i szczerze się w nim zakochałam a on sobie ze mnie podle zażartował...
uwierz, że gdybym tylko odkryła sposób jak zapomnieć, to juz dawno bym zapomniała
niczego tak bardzo nie pragnę jak wymazać tą żenującą historię z pamięci...

a powiedzenie że lepiej żałować coś co się zrobiło niż żałować ze sie czegos nie zrobiło wykreślam ze swojego słownika, totalnie jest nieprawdziwe i do mnie już nie przemawia, w ten sposób można sie tylko oszukiwać i głupio usprawiedliwiać swoje nieprzemyślane i idiotyczne decyzje...
lepiej przyznać że głupio się postąpiło i to zaakceptować a potem sobie wybaczyć...
ale tego też nie potrafię....
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 18:36   #215
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość
dla mnie tez...
Tylko jak przytrafia się ktoś porządny to go odrzucają...

A później sobie o nim przypominają...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 18:42   #216
coffeinka85
Raczkowanie
 
Avatar coffeinka85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 235
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Bądź wolny od złudnych przeszkód i wyzwolony od lęku, który one rodzą, a osiągniesz najczystszą nirwanę...
__________________
Każdy dzień zbliża nas do śmierci...

Edytowane przez coffeinka85
Czas edycji: 2008-12-29 o 22:12
coffeinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 18:43   #217
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

[quote=Enka333;9461275]
Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Jak będziecie rozmyślać to zmarnujecie czas. Oczywiście na wszytko jest czas i miejsce lecz przesadzanie doprowadza do jeszcze większych kłopotów. Weźcie się za siebie i przestańcie rozmyślać. To co było schowajcie w najgłębszą szufladę i zapomnijcie. I wiem iż łatwo jest tak pisać lecz uwierzcie mi wiem co piszę. Zapomnijcie bo przeoczycie to co macie przed sobą.


Tak, dokładnie czuję że marnuję czas na rozmyślanie o człowieku, który wart tego nie jest.... ale myślisz że dumna z tego jestem???
może jestem emocjonalną masochistką... ale ja przestać nie potrafę, bo to ponad moje siły.... tak głęboko się to we mnie zapisało, że chyba na zawsze ze mną pozostanie.... nie potrafię się z tym pogodzić że ja naprawdę i szczerze się w nim zakochałam a on sobie ze mnie podle zażartował...
uwierz, że gdybym tylko odkryła sposób jak zapomnieć, to juz dawno bym zapomniała
niczego tak bardzo nie pragnę jak wymazać tą żenującą historię z pamięci...

a powiedzenie że lepiej żałować coś co się zrobiło niż żałować ze sie czegos nie zrobiło wykreślam ze swojego słownika, totalnie jest nieprawdziwe i do mnie już nie przemawia, w ten sposób można sie tylko oszukiwać i głupio usprawiedliwiać swoje nieprzemyślane i idiotyczne decyzje...
lepiej przyznać że głupio się postąpiło i to zaakceptować a potem sobie wybaczyć...
ale tego też nie potrafię....
Aby zapomnieć musisz przede wszystkim znaleźć w sobie wewnętrzny spokój. Stanąć z boku i zobaczyć co było źle z Twojej strony i czego nie widziałaś. I wyciągnąć wnioski na przyszłość.
A zapomnieć... jak zaczynasz myśleć o nim... to zacznij myśleć o czymś miłym. To jest jak narkotyk jak znajdziesz rzecz lub coś co przyćmi jego zapomnisz...

A przyznać się do błędu to całkiem inna rzecz ale ja nie mienie zdania. Wole żałować coś co zrobiłem niż czegoś czego nie zrobiłem. A ta maksyma jest powtarzana z pokolenia na pokolenie i szczególnie przez starszych ludzi którzy w odróżnieniu od nas mają większe doświadczenie życiowe. Czyli więcej przeżyli. A żeby postępować mądrze to też inna rzecz i nie wyklucza próbowania... Więc zanim coś zrobisz to przemyśl to... tak trzeba robić ale nie unikać i nie bać się bo strach przyćmiewa to co jest naprawdę... oszukuje...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 18:52   #218
coffeinka85
Raczkowanie
 
Avatar coffeinka85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 235
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Bądź wolny od złudnych przeszkód i wyzwolony od lęku, który one rodzą, a osiągniesz najczystszą nirwanę...
__________________
Każdy dzień zbliża nas do śmierci...

Edytowane przez coffeinka85
Czas edycji: 2008-12-29 o 22:12
coffeinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 18:53   #219
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość
rozumiem, ze to Twoja historia ?


mnie się nie trafił jeszcze nikt porządny...
zaczęło się i skonczylo na jednym...jak sie okazało nie wartym zachodu...
Ja nie zasugerowałem nic co świadczyło by że pisze o mnie.
Nie wypowiem się jaki jestem bo nie będzie to w żadnym wypadku obiektywne.
Aby wypowiedzieć się na mój temat raczej chyba poznać mnie...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 18:58   #220
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość



rety !!!
zebys Ty wiedział co sie dzieje w mojej głowie i widział mnie w tych momentach...jaka rozpaczliwa walka z myslami ...
normalnie chodze po scianach, wlaze pod samochody, zeby tylko nie isc tą sciezką, którą szlismy razem, zeby nie popatrzec w tamtym kierunku, w ktorym patrzylismy, jak uciekam ze sklepu i w padam na ludzi, bo usłyszalam naszą piosenkę, jak zmieniam kanały w tv bo jest mowa o zakochanych, jak usilnie odwracam wzrok od drogowskazów z jego miastem...
...to nawet sobie sprawy nie zdajesz....
Zdaje... wiem o czym mówisz... ja w domu po 6 latach znajduje jakieś rzeczy... ale uwierz trzeba zapomnieć bo nie będziesz mogła żyć...
Popatrz na to wszystko jak na codzienność jak na coś oczywistego... piosenka będzie lecieć jeszcze nie raz... po prostu jak ja usłyszysz uśmiechnij się i pomyśl coś miłego... a uda się...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:00   #221
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość



rety !!!
zebys Ty wiedział co sie dzieje w mojej głowie i widział mnie w tych momentach...jaka rozpaczliwa walka z myslami ...
normalnie chodze po scianach, wlaze pod samochody, zeby tylko nie isc tą sciezką, którą szlismy razem, zeby nie popatrzec w tamtym kierunku, w ktorym patrzylismy, jak uciekam ze sklepu i w padam na ludzi, bo usłyszalam naszą piosenkę, jak zmieniam kanały w tv bo jest mowa o zakochanych, jak usilnie odwracam wzrok od drogowskazów z jego miastem...
...to nawet sobie sprawy nie zdajesz....
Po drugie trochę trzeźwej oceny sytuacji potrzeba... i będzie ok.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 19:14   #222
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Ale się naczytałam

U mnie nawet znośnie. A nawet, o dziwo spojrzałam dzisiaj na jednego faceta i pomyślałam sobie, że nawet całkiem fajny jest
Ale nie wiem szczerze mówiąc czy umiałabym się zaangażować teraz w związek.
Aktualnie potrzebuję czasu, spokoju. Dla siebie. Tylko dla siebie.

I cały czas słucham "If I Were A Boy' Beyonce Cudne

Całuski dla Was Kochane Ściskam te wszystkie, którym jest smutno i zapraszam na piwo Karmi lub ewentualnie wino A co, jak pić to pić
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:16   #223
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

[QUOTE=malkolmX;9461401]
Cytat:
Napisane przez Enka333 Pokaż wiadomość
Aby zapomnieć musisz przede wszystkim znaleźć w sobie wewnętrzny spokój. Stanąć z boku i zobaczyć co było źle z Twojej strony i czego nie widziałaś. I wyciągnąć wnioski na przyszłość.
A zapomnieć... jak zaczynasz myśleć o nim... to zacznij myśleć o czymś miłym. To jest jak narkotyk jak znajdziesz rzecz lub coś co przyćmi jego zapomnisz...

A przyznać się do błędu to całkiem inna rzecz ale ja nie mienie zdania. Wole żałować coś co zrobiłem niż czegoś czego nie zrobiłem. A ta maksyma jest powtarzana z pokolenia na pokolenie i szczególnie przez starszych ludzi którzy w odróżnieniu od nas mają większe doświadczenie życiowe. Czyli więcej przeżyli. A żeby postępować mądrze to też inna rzecz i nie wyklucza próbowania... Więc zanim coś zrobisz to przemyśl to... tak trzeba robić ale nie unikać i nie bać się bo strach przyćmiewa to co jest naprawdę... oszukuje...
Tylko wiesz czego ja żaluję???? że mu zaufałam i uwierzyłam...przez to starciłam cały szacunek do siebie... bo nie wiem, czy to ja jestem aż tak wielką kretynką czy on aż tak dobrze kłamał i oszukiwał??
i dlatego gdybym mogła cofnąć czas, teraz bym pewnie żałowała że nie dałam temu szansy ale przynajmniej nie bolałoby tak bardzo....
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:19   #224
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

hej dziewczynki!! ja właśnie wróciłam z zajęć ale powiem wam że nie jest mi dziś dobrze nawet nie bede pisać o moim humorze bo jest fatalnie trzymajcie się i miłej nocki
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:20   #225
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Ale się naczytałam

U mnie nawet znośnie. A nawet, o dziwo spojrzałam dzisiaj na jednego faceta i pomyślałam sobie, że nawet całkiem fajny jest
Ale nie wiem szczerze mówiąc czy umiałabym się zaangażować teraz w związek.
Aktualnie potrzebuję czasu, spokoju. Dla siebie. Tylko dla siebie.

I cały czas słucham "If I Were A Boy' Beyonce Cudne

Całuski dla Was Kochane Ściskam te wszystkie, którym jest smutno i zapraszam na piwo Karmi lub ewentualnie wino A co, jak pić to pić
To nie zastanawiaj się tylko spróbuj i będziesz wiedziała czy umiałabyś... jak nie spróbujesz nie dowiesz się. Do odważnych świat należy.

Będę trzymał kciuki za Ciebie nie rezygnuj, nie poddawaj się!!!!
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:20   #226
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 384
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Pisalam kiedys w tym watku, wrocilismy jednak do siebie...a teraz po 5 miesiacach chyba koniec on milczy, jest zimny, a bylo tak pieknie, wierzylam ze po tym co wczesniej przeszlismy to bedzie juz na zawsze...ale nie moge pozwolic sie tak traktowac

Boze dziewczyny, znow to samo, jak mi zle
Celinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:22   #227
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

[quote=Enka333;9461861]
Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Tylko wiesz czego ja żaluję???? że mu zaufałam i uwierzyłam...przez to starciłam cały szacunek do siebie... bo nie wiem, czy to ja jestem aż tak wielką kretynką czy on aż tak dobrze kłamał i oszukiwał??
i dlatego gdybym mogła cofnąć czas, teraz bym pewnie żałowała że nie dałam temu szansy ale przynajmniej nie bolałoby tak bardzo....
Nie żałuj tego że byłaś w porządku. Żałuj tego że nie zauważyłaś i nie poznałaś za w czasu jaki jest. Ale pamiętaj nie ma tego złego co by na dobre wyszło... zawsze są dobre strony. Patrz na to że mimo wszystko nauczyłaś się czegoś. Mimo że boli to pomyśl ze warto było. Nie myśl źle tylko pozytywnie szukaj wszędzie pozytywów a nie negatywów...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:24   #228
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

A ja sobie tak czytam i czytam...Wiele racji, ale z jedną sprawą się nie zgadzam- a mianowicie- "trzeba zapomnieć"...
Ja bym powiedziała inaczej...Widzicie, to jest tak, że im bardziej chcemy zapomnieć- tym intensywniej myślimy, tym bardziej myśli o nim/ niej wrastają w nas. Po co zapominać? Właśnie ja stosuję inną metodę- ja pamiętam, ja się cieszę tymi wspomnnieniami! Te dobre wspomnienia są wielką wartością w moim życiu, nadają mu sens, przekonują mnie o tym jaka naprawdę jestem, dają mi dowody na to, że potrafię żyć z drugim człowiekiem, ofiarując mu siebie! Dlaczego mam zapominać dobre rzeczy? Przecież to moje życie! Ale z drugiej strony- wydawalo by się, że lepiej w takim wypadku zapamiętać dobre a zapomnieć złe...No, ale niestety, tak dobrze aż nie ma, nie posiadamy niestety aż takich zdolości selekcyjnych...Pamiętamy też złe...I może właśnie te złe powinny w nas coś wykształcić...
Ja np. łącząc te złe i te dobre nauczyłam się wybaczać mimo wszystko- pozwolić temu człowiekowi odejść w swoją stronę....Nie chcę go nienawidzić- przecież dał mi też szczęście, przecież go kochałam...I powiem Wam, że wiele chwil przemyśleń + czas dały mi jedno: ja mu naprawdę mimo wszystko dobrze życzę!
I ja nie chcę zapominać tych 6 lat- przecież to tak fajnie uśmiechnąć się czasem do własnych wspomnień...
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:24   #229
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!! ja właśnie wróciłam z zajęć ale powiem wam że nie jest mi dziś dobrze nawet nie bede pisać o moim humorze bo jest fatalnie trzymajcie się i miłej nocki
Rany!!!! Co z wami?? Uśmiechnijcie się! Życie się nie skończyło a że trafił wam się palant to nic nie znaczy... będzie ten odpowiedni jeszcze.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 19:27   #230
aretse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 90
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez theytalkshitaboutme Pokaż wiadomość
strasznie tęsknię.. a najgorsze jest to, że nie wiem co dalej. mam ciągle nadzieję, że będzie tak jak kiedyś, on mi tę nadzieję daje, ale z drugiej strony wszystko jest trudniejsze niż się wydaje.
Myslę, że trzeba klina klinem!: D
Tak to jest trudne, a fakt jest taki, że jeżeli wrócicie do siebie to przynajmniej bedziecie wiedzieli co robiliscie zle i czego oczekujecie, nie bedzie tak samo jak kiedys... ja tez mam nadzieję na powrót i bardzo bym tego chciała i Ciebie rozumiem... a łatwo jest komuś powiedzieć " daj sobie spokój, nie był Ciebie wart" itp. gdy sie nie wie co dana osoba czuje a i tak wiadomo, że zrobisz to co Ty będziesz uważała za słuszne a inni mogą Ci tylko podpowiedzieć...
tak się niby mówi, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki... ale czasem warto spróbować i nie żałować później że się nie spróbowało, bo może być źle ale może i być lepiej....
powiem Ci, że mimo że jestem przygnębiona to jak sie dowiedziałam, że jest szansa to poczułam sie jakos lepiej... jeszcze za bardzo nie wiem jak postępować aby było dobrze aby znów z nim być ale rozmyślam, jak ty masz jakieś pomysły to pisz i pisz co czujesz nie bój się uczuć bo naprawde jak się wygadasz będzie Ci lepiej trzymaj się buźka pozdrowionka dla wszystkich
aretse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:27   #231
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
To nie zastanawiaj się tylko spróbuj i będziesz wiedziała czy umiałabyś... jak nie spróbujesz nie dowiesz się. Do odważnych świat należy.

Będę trzymał kciuki za Ciebie nie rezygnuj, nie poddawaj się!!!!
A jak spróbuję i zranię jakiegoś faceta, bo on się zaangażuje, a ja powiem "przepraszam. to nie to" to co?

Jestem wredna, ale nie aż tak, żeby ranić drugą osobą, bo "chcę spróbować"
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:27   #232
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Celinaa Pokaż wiadomość
Pisalam kiedys w tym watku, wrocilismy jednak do siebie...a teraz po 5 miesiacach chyba koniec on milczy, jest zimny, a bylo tak pieknie, wierzylam ze po tym co wczesniej przeszlismy to bedzie juz na zawsze...ale nie moge pozwolic sie tak traktowac

Boze dziewczyny, znow to samo, jak mi zle
Bo wybieracie łatwą drogę która wydaje wam się już sprawdzona a tak na prawdę wchodzicie na bagno ale dostrzegacie to dopiero po czacie. Nowe nie oznacza złe... lecz tak naprawie zawsze jest pozytywne... ale strach przed nowym nieznanym jest większy od racjonalnego myślenia... nawet gdy czujecie że uczcie zgasło...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:29   #233
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
A ja sobie tak czytam i czytam...Wiele racji, ale z jedną sprawą się nie zgadzam- a mianowicie- "trzeba zapomnieć"...
Ja bym powiedziała inaczej...Widzicie, to jest tak, że im bardziej chcemy zapomnieć- tym intensywniej myślimy, tym bardziej myśli o nim/ niej wrastają w nas. Po co zapominać? Właśnie ja stosuję inną metodę- ja pamiętam, ja się cieszę tymi wspomnnieniami! Te dobre wspomnienia są wielką wartością w moim życiu, nadają mu sens, przekonują mnie o tym jaka naprawdę jestem, dają mi dowody na to, że potrafię żyć z drugim człowiekiem, ofiarując mu siebie! Dlaczego mam zapominać dobre rzeczy? Przecież to moje życie! Ale z drugiej strony- wydawalo by się, że lepiej w takim wypadku zapamiętać dobre a zapomnieć złe...No, ale niestety, tak dobrze aż nie ma, nie posiadamy niestety aż takich zdolości selekcyjnych...Pamiętamy też złe...I może właśnie te złe powinny w nas coś wykształcić...
Ja np. łącząc te złe i te dobre nauczyłam się wybaczać mimo wszystko- pozwolić temu człowiekowi odejść w swoją stronę....Nie chcę go nienawidzić- przecież dał mi też szczęście, przecież go kochałam...I powiem Wam, że wiele chwil przemyśleń + czas dały mi jedno: ja mu naprawdę mimo wszystko dobrze życzę!
I ja nie chcę zapominać tych 6 lat- przecież to tak fajnie uśmiechnąć się czasem do własnych wspomnień...
Napisałem by szukać pozytywnych rzeczy a negatywne schować...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:29   #234
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

A co do żałowania...
Mój związek też mnie nauczył czegoś na ten temat...Wiele rzeczy żałowałam, wielu sama nie mogłam sobie wybaczyć, myślalam " jak mogłaś to zrobić? zwariowałaś już do reszty?!" Nie! Nie zwariowałam! Każdy z nas po prostu uczy się czegoś nowego każdego dnia! Błędy są przecież naturalną częścią naszego życia, dzięki nim stajemy się tym, kim jesteśmy! Jeśli zrobiłam coś źle- widocznie wtedy było to dla mnie najlepsze rozwiązanie, teraz z perspektywy czasu mogę wyciągnąć tylko wnioski! I iść dalej! Z podniesioną głową!
I bardzo dobrze, że popełniamy błędy! Nikt przecież nie ma instrukcji obsługi życia, każdy musi iść swoją drogą po omacku...
I tak jak pisze nasz kolega- zauważaj pozytywy we wszystkim! Choćby Ci się wydawało, że ich nie ma!
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:31   #235
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
A jak spróbuję i zranię jakiegoś faceta, bo on się zaangażuje, a ja powiem "przepraszam. to nie to" to co?

Jestem wredna, ale nie aż tak, żeby ranić drugą osobą, bo "chcę spróbować"
Jeżeli będziesz szczera w stosunku do tego faceta to jeżeli nawet nie wyjdzie to on to powinien zrozumieć. Mimo iż będzie zraniony. Po drugie daj sobie trochę czasu by go poznać a jemu Ciebie... i po czasie będziesz wiedziała czy to "to". Lecz tak naprawdę nie masz tej gwarancji że to "to". Gwarancję będziesz miała w tedy kiedy Ty lub on umierając będzie wiedział/wiedziała że jesteście razem... w tedy tego się dowiesz czy to było to... wiec gdybanie czy to "to" czy też nie, nie ma sensu..
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:34   #236
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
A jak spróbuję i zranię jakiegoś faceta, bo on się zaangażuje, a ja powiem "przepraszam. to nie to" to co?

Jestem wredna, ale nie aż tak, żeby ranić drugą osobą, bo "chcę spróbować"

Kochanie!
Całe nasze życie to jedno wielkie ryzyko- nigdy nie wiesz jaki będzie efekt Twoich działań! Czy kochając zakładałaś, że to wszystko runie, że się zawali, że będziesz musiała płakać i dawać upust swoim emocjom na forum? Życie zaskakuje, niczego nie można być pewnym! Dopóki nie spróbujesz- nie będziesz wiedziała!
Fajnie, że myślisz o kimś, że nie jesteś egoistką, że martwisz się o drugą stronę....Tyle, że...Chyba za bardzo wybiegasz w przód, wiesz? Nikt nie wie co będzie jeśli...." Ty sama musisz się o tym przekonać! I co najważniejsze- przezwyciężyć w sobie taką obawę, że może nie wyjść! nastaw się,że wyjdzie- otworzysz się wtedy bardziej na drugiego człowieka, jeśli uznasz, że jest tego wart! Nie zamartwiaj się na przyszłość- żyj tu i teraz! Mowi Ci to istotka, która zawsze zamartwiała się tym, co za 10 lat, za miesiąc, za godzinę! Nie warto!
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:35   #237
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
A co do żałowania...
Mój związek też mnie nauczył czegoś na ten temat...Wiele rzeczy żałowałam, wielu sama nie mogłam sobie wybaczyć, myślalam " jak mogłaś to zrobić? zwariowałaś już do reszty?!" Nie! Nie zwariowałam! Każdy z nas po prostu uczy się czegoś nowego każdego dnia! Błędy są przecież naturalną częścią naszego życia, dzięki nim stajemy się tym, kim jesteśmy! Jeśli zrobiłam coś źle- widocznie wtedy było to dla mnie najlepsze rozwiązanie, teraz z perspektywy czasu mogę wyciągnąć tylko wnioski! I iść dalej! Z podniesioną głową!
I bardzo dobrze, że popełniamy błędy! Nikt przecież nie ma instrukcji obsługi życia, każdy musi iść swoją drogą po omacku...
I tak jak pisze nasz kolega- zauważaj pozytywy we wszystkim! Choćby Ci się wydawało, że ich nie ma!
Niesamowite zgadzasz się ze mną... jestem pod wrażeniem

Ale tak nauczymy się na swoich błędach bo o cudzych nie myślimy i nie dopuszczamy ich do swich myśli że "MY mogli byśmy coś takiego zrobić..." tylko co...??
Życie weryfikuje wszytko... a czas leczy i uczy...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:36   #238
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 384
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Bo wybieracie łatwą drogę która wydaje wam się już sprawdzona a tak na prawdę wchodzicie na bagno ale dostrzegacie to dopiero po czacie. Nowe nie oznacza złe... lecz tak naprawie zawsze jest pozytywne... ale strach przed nowym nieznanym jest większy od racjonalnego myślenia... nawet gdy czujecie że uczcie zgasło...
uczucie nie zgaslo, bynajmniej moje nie powiedzialabym ze nowe oznacza pozytywne roznie to moze byc 50/50 a to co teraz jest kiedys bylo nowe
ja sie nie boje nowego, tylko wciaz kocham stare
Celinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:37   #239
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

[QUOTE=malkolmX;9462137]Niesamowite zgadzasz się ze mną... jestem pod wrażeniem




a dlaczego miałabym się nie zgadzać?
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:39   #240
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
Kochanie!
Całe nasze życie to jedno wielkie ryzyko- nigdy nie wiesz jaki będzie efekt Twoich działań! Czy kochając zakładałaś, że to wszystko runie, że się zawali, że będziesz musiała płakać i dawać upust swoim emocjom na forum? Życie zaskakuje, niczego nie można być pewnym! Dopóki nie spróbujesz- nie będziesz wiedziała!
Fajnie, że myślisz o kimś, że nie jesteś egoistką, że martwisz się o drugą stronę....Tyle, że...Chyba za bardzo wybiegasz w przód, wiesz? Nikt nie wie co będzie jeśli...." Ty sama musisz się o tym przekonać! I co najważniejsze- przezwyciężyć w sobie taką obawę, że może nie wyjść! nastaw się,że wyjdzie- otworzysz się wtedy bardziej na drugiego człowieka, jeśli uznasz, że jest tego wart! Nie zamartwiaj się na przyszłość- żyj tu i teraz! Mowi Ci to istotka, która zawsze zamartwiała się tym, co za 10 lat, za miesiąc, za godzinę! Nie warto!
Zgodzęsię że ryzyko jest wkalkulowane w nasze życie. I kto nie ryzykuje nie zyskuje lecz i nie traci. Ale patrzeć perspektywicznie trzeba czy z dana osoba jest przyszlość która mieści się w naszych wyobrażeniach a to można stwierdzić po tym jaka druga osoba jest... co reprezentuje soba i czego oczekuje od rzycia i czy jej plany są zbierzne z naszymi i czy zainteresowania są podomne lecz jak odmiene by nie zawiało nudą w związku...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.