Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 15:17   #211
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

mój kochany ma kilka pasji, w tym 3 duże, aż trudno stwierdzić, która największa komputery (i wszystko, co z tym związane:budowa, programy,gry etc.), muzyka, i kosmos-o któru=ym goląda wszystkie stworzone programy i filmy dokumentalne,a także wiele czyta i potem do nocy mi opowiada o SuperNovych (czy jak to się tam pisze ), galaktykach, rozbłyskach gamma, dzięki niemu też dowiedziałam się, że istnieje takie coś jak teleskop Hubble'a
Uwielbia też jazdę na skuterze, a ostatnio cały wolny czas spędzałby najchętniej na łódce i nowym zainteresowaniu-łowieniu ryb
AAA jak mogłam zapomnieć jednym z głównych pasji jest GRA NA GITARZE, uczy się także gry na organach
i mimo że nasze zainteresowania są w sumie zupełnie inne, zawsze jest ciekawie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 16:41   #212
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

Mój ma wiele zainteresowań.
Ale prym wiodą motory, ma ścigacza i KTMa i w wolnych chwilach lubi na nich wywijac.
Wolnych chwil ma coprawda niewiele bo prowadzi wlasna firme ktora pochlania duuuzo czasu i czasem jak na sobote wybiera motor a nie mnie to wiadomo ze jest przykro, ale tylko przez chwile. Zawsze predzej czy pozniej mi to wynagradza
No i szczescie ze jednak nie ma za wiele tych wyjazdow wiec czesto mam go tylko dla siebie
A druga pasje mamy wspolna, konie. Jezdzimy sobie w weekendy do stajni na dluuugie tereny po lasach we dwoje
A jak nie uda sie wybrac na konie to rowerki idą w ruch. Zimą z kolei narty i tak jakoś staramy się aktywnie ten wolny czas spędzić
Dzieki Bogu na komputerach sie nie zna zabardzo bo jakos takie typu mnie zbytnio nie ineteresuja - wiecznie przyklejeni do monitora, gg, gier itd
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 16:52   #213
hanutka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 67
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

SIATKÓWKA!!! w koncu jest trenerem
w gronie zawodników czy innych trenerów nie ma innego tematu (zagrywka, przyjecie, dobry blok, komentowanie kazdego ruchu zawodnika oraz konkretnych sytuacji itp) albo nowe techniki oraz sprzet do treningów....on siatkówka żyje

w tym czasie nie ma go dla mnie...
ale ciesze sie bo rozwija swoja pasje, choc czasem przesadza... :P
hanutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 17:15   #214
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

Pierwsza pomoc (poznaliśmy się, jak zakładał mi opatrunek), medycyna, piłka nożna- trenowanie i oglądanie (niestety przestał trenować, odkąd wypadł mu dysk), astronomia, fizyka, gry komputerowe, fotografika. No i jeszcze bardzo, bardzo, bardzo dużo czyta.Wbrew pozorom (ta astronomia i fizyka) nie jest kujonem w swetrze i okularach

Nie podzielam pasji mojego faceta, praktycznie to nie mamy jakichś wspólnych zainteresowań, lubimy różne sporty, on lubi łazić po lesie, jakichś krzaczorach, a mnie osty kłują w nogi przez jeansy Ale mimo wszystko przyjemnie spędzamy razem czas, a nasze pasje to są takie strefy prywatne, w które nie wkraczamy wzajemnie. A jak już, to np. TŻ zabiera mnie na jakąś wędrówkę szlakiem górskim, to wybiera ten łatwy, żeby obie strony były zadowolone.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2011-06-22 o 07:45
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:15   #215
Chwilami
Raczkowanie
 
Avatar Chwilami
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: moja głowa
Wiadomości: 42
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
aahahhaa wybacz kochana ale pierwszy raz się spotykam z taką nazwą, chodzi o badmintona tak? ahahah u made my day!

Hihi Tak, chodziło mi o badmintona. W mojej małej mieścince odkąd pamiętam dzieciaki mówią babinkton i czasem zapominam się przestawić na normalną nazwę jak rozmawiam z kimś spoza rodzinnych stron .
__________________
Zacznij wreszcie ŻYĆ !
Chwilami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:22   #216
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

Cytat:
Napisane przez Chwilami Pokaż wiadomość
Hihi Tak, chodziło mi o badmintona. W mojej małej mieścince odkąd pamiętam dzieciaki mówią babinkton i czasem zapominam się przestawić na normalną nazwę jak rozmawiam z kimś spoza rodzinnych stron .

może my jesteśmy z tych samych stron??? bo u mnie też się tak mówi
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 23:08   #217
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

Mój TŻ bardzo lubi sporty walki, a najbardziej boks. Do tego lubi bardzo gry na PS3, interesuje się też jakimiś nowinkami technicznymi lub naukowymi. Nie przeszkadzają mi jego zainteresowania, często z nim oglądam mecze piłki nożnej, czy też gram na PS
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 23:50   #218
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

Cytat:
Napisane przez sywula Pokaż wiadomość
a tak z ciekawości - na ile wy podzielacie pasje waszych TŻów? (ja niestety nie mogę wypowiedzieć się w tym temacie )
Ja podzielam, chociaż daleko mi na razie do osiągnięcia jego poziomu wiedzy i umiejętności. Największą pasją TŻa jest taniec (moją też, nawet zaczęłam tańczyć wcześniej niż on... ale bardzo długo było to rekreacyjne, potem ja miałam kilka lat przerwy, a on z kolei w tym czasie wpadł totalnie - więc jak się spotkaliśmy, to on już był na bardzo dobrym poziomie, a ja na etapie planowania powrotu i wzięcia się za sprawę na poważnie ) i marketing - co również podzielam, mamy zupełnie inne dziedziny zainteresowania w tym zakresie, ale generalnie temat główny jest ten sam No i TŻ lubi jeszcze (i naprawdę się na tym zna) wszelkiego typu nowe rozwiązania technologiczne - tej pasji nie podzielam, ale często z niej korzystam on coś wyczai, wypróbuje, a potem ja sobie wybieram to, co mi się spodobało i wykorzystuję na swoim telefonie czy komputerze. Oprócz tego lubi fantasy - tego nie podzielam kompletnie, dla odmiany no i pozostałych swoich zainteresowań raczej nie podzielamy, ewentualnie jeszcze gotowanie, ale tutaj to chyba ja jestem większą fanką
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 13:41   #219
princess2890
Rozeznanie
 
Avatar princess2890
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 911
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

A mój TŻ kocha motory..... Ma MZ i chce sobie kupić coś nowego.... A tak poza tym to bardzo lubi robić coś w drzewie. W zeszłe wakacje zrobił huśtawkę, doniczki i szafkę do kuchni dla babci. Jestem z niego bardzo dumna!
princess2890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 14:11   #220
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

Mój tż kocha astronomię, sport i samochody. W wolnych chwilach dłubie, ulepsza itp.
Nasze zainteresowania totalnie się różnią, ale dzięki niemu dowiedziałam się sporo ciekawych lub mniej ciekawych rzeczy
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 14:55   #221
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

mój samochody. a dokładnie elektronike. Potrafi nie dość ze w pracy to i po pracy długo siedzieć i dłubać w jakimś samochodzie. Nie ma wyższego wykształcenia ale osiągnął tytuł najlepszego elektromechanika w okolicy i na termin do niego sie juz wczesniej trzeba umawiac. a ja? Ja po prostu wieczorami pytam co nowego zrobił, co naprawił i w jakim aucie bo widze ze On to kocha
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 11:08   #222
Narsha
Raczkowanie
 
Avatar Narsha
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 57
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

Mój uwielbia komiksy. Wszystkie. Ma chyba największą kolekcję komiksów jaką kiedykolwiek widziałam. Bardzo lubię to jego hobby bo zawsze mogę coś pożyczyć ;3 Poza tym kocha filmy i anime, których też ma jakiś miliard. No a w wolnych chwilach oczywiście albo coś ogląda albo czyta, ewentualnie zanudza mnie na śmierć opowiadaniami o rynku komiksów w Polsce. No i oczywiście ciągle kupuje jakieś nowe tomy. Jest w stanie zwiedzić pół miasta żeby zdobyć najładniejszy tomik, czego w ogóle nie jestem w stanie zrozumieć.
__________________
It's a murder fact, reality kills.
Call your doctor now for your reality pills.

Małe porzucone kotki szukają domu: klik!
Narsha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 12:33   #223
ankaniehanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 87
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

Największą pasją mojego TŻ jest jego synek Prze-uroczo-cudowny i zniewalający widok prawie dwumetrowego chłopa a włosami do pasa, tłumaczącemu dziecku tabliczkę mnożenia albo czytający bajkę

Druga - filozofia. Pasją połączona z pracą wykładowcy, ale czasem mam ochotę go udusić jak słyszę co na jakiś tam temat powiedziałby Hegel.

Trzecia pasja - naprawianie starych gratów... radia, tv, konsole, starty taty masakra (wiążą się z tym oczywiście wycieczki na jakieś targi po stare cześci itd.). Pełno tego, ale cóż. 1 lipca zamieszkamy razem, więc będę musiała jakoś to ogarnąć, a on będzie musiał znosić moje hobby

Do tego pale wspólnych zainteresowań mamy więc wszystko wypośrodkowane.
ankaniehanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 12:50   #224
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Hobby i pasje Waszych TZ-ow (!!!)

Komputery (uwielbia majstrować, rozkręcać, naprawiać i jest w tym dobry), wędkarstwo i akwarystyka (od kiedy spełnił swoje marzenie o 125l akwarium ciągle kupuje nowe roślinki i rozmnaża rybki) Jego pasje nie mają wpływu na nasz związek
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.