Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-24, 07:32   #211
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry przy kawce

U mnie leje

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mam luzy siedze w domu, bo ostatni dwa dni rozwoziłam CV pewnie i tak nikt się nie odezwie dzisiaj chciałam się poopalać to oczywiście ciepło, ale chmury są ;/
Zapraszam do mnie na sernik na zimno z malinkami
Trzymam kciuki by ktoś się odezwał
U mnie dziś leje i zimno jest już wolę upały, serio
Pędzę jest jeszcze?

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine dziękuję za te komplementy ta fryzurka co wstawiłaś też mi się bardzo podoba, ale pewnie na moich cienkich włosach nie byłoby takiej objętości jak u tej dziewczyny z fotki
No i powiem Ci, że nie masz się co zastanawiac tylko ścinaj sama tyle czasu zwlekałam, a nawet przez chwilę nie żałowałam
ja też mam cienkie... pokażę fryzjerce co mi się podoba, ona powinna mi doradzić, bo spoko babka jest- zawsze szczerze powie ja już jestem zdecydowana, bo te kudły już mnie wkurzają a i tak wiecznie chodzę w spiętych, bo mi gorąco tylko coś nie mogę się zmobilizować żeby zadzwonić i się umówić 2 razy dzwoniłam w tamtym tygodniu i nikt nie odbierał się zniechęciłam

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Ale mega fryz! Idealna poprostu dla Ciebie fruzyra

byłam na solarium skorzystałam z deszczowej pogody i walę kurczakiem z rożna

dzisiaj mialam dwie praktykantki i będą ze mną do wrzesnia, chyba oszaleję do tego czasu jestem okropna wiem.. kazdy ma prawo nie wiedziec uczy się czy coś, ale ja nie mam cierpliwosci do ludzi, ze tez musiało na mnie paść przecież do wrzesnia to ja się wykonczę
Mówisz? coś w ten deseń bym chciała

Też chcę na solarium przydałoby się wyrównać moją wczasową opaleniznę

Łoj niekumate Ci się jakieś trafiły czy co? dasz radę

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Na Wasza prosbę Mors;-)
Jaki mors! ślicznie wyglądasz kobiety w ciąży są piękne dbaj o siebie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 07:33   #212
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Wchłania się bardzo szybko, konsystencja idealna, taka rzadka
Ja kiedyś kupiłam sobie inny balsam z Nivea, taki granatowy nawilżający to po jednym użyciu oddałam mamie jak u mnie była bo taki beznadziejny był dla mnie :/ kleił się okropnie i gęsty jak zwykły krem a nie balsam. Nic się nie wchłaniał i nic nie nawilżał :/ Ten ujędrniający biały jest perfekcyjny!
Garniera żółte są tu w DE bo się zastanawiałam własnie czy wziąć Nivea czy ten z Garniera. Więc nie wycofali na pewno
To właśnie taką konsystencję lubię
No to ten co ja mam- o taki fioletowy z Nivea: ma taką tłustą konsystencję, że mnie szlag trafia ;/ może nie wchłania się najgorzej, ale taka tłusta powłoka zostaje... nawilża super, pachnie też przyjemnie, no ale jak mam się nim posmarować i założyć zaraz ubranie to
Tu też są Kochana żółte ale to jakaś nowa edycja, ja przez przypadek kupiłam, bo myślałam, że to ten stary też ujędrniający: tyle, że z kofeiną i zieloną herbatą a tamten stary (to było mleczko w ogóle) był pamiętam o zapachu jakichś owoców egzotycznych, tak cytrusowo pachniał o ten---> opakowanie podobne, ale to nie ten sam produkt jak będziesz w jakiejś drogerii to zobacz czy to ten

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Eee to wszystko spaliłaś i pewnie nic nie przytyłaś A miałaś się oszczędzać i odpoczywać!
Cieszę się że lepiej się czujesz widzę że te leki dodały Ci niezłego powera ja też takie chcę !
Nie byłam tyle razy miałam pójść..... i dojść nigdy nie mogę ale czuję się lepiej dlatego mi się nie śpieszy do tego lekarza
Ale ja odpoczęłam! Na serio górskie powietrze mi sprzyjało i spacerki dla zdrowotności były a, że nic mi się nie działo, zero zmęczenia to czemu nie skorzystać
No leki postawiły mnie na nogi także mi tu nie zazdrość, tylko zmykaj do lekarza ja też miałam momenty, że lepiej się czułam i wiele razy planowałam pójść na badania, ale odwlekałam to w czasie, no bo przecież "dzisiaj jest mi lepiej" także ten
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć

Edytowane przez heroine86
Czas edycji: 2014-07-24 o 07:35
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 07:35   #213
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

dzień dobry
ja już o 8 wstałam bo idę sobie hybrydy zrobić, kurcze mam łądne długie paznokcie ale często mi się łamią a teraz w pracy to w ogóle rozdwajają, na razie się trzymają to wolę sobie żel dać żeby mi się nie złamały przed weselem heh

dziewczyny placuszki robiłam z przepisu z gazety ale coś takiego http://przystole.blox.pl/2013/08/Pla...erem-feta.html tylko dawałam zamiast cebulki koperek, następnym razem zrobię też z kurczakiem


Milena ale już masz brzuszek trzymajcie się zdrowo


Monia o placuszkach napisałam wyżej,
a my jedziemy najczęsciej miedzyzdroje świnoujscie i okolice, jednak ostatnio najczesciej miedzyzdroje bo najbliżej


Heroine ale ta fryzurka piękna, na moich 5włosach na krzyż już by tak nie wyglądała, jednak sama bym ścięła gdyby mi się nie wywijały bo po weselu ścięłam troszkę krócej niż do ramion i wygoda na maxa
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 07:37   #214
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Kurde, wygwizadkowało tą stronę z tym mleczkiem może teraz się uda to ten:
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 07:38   #215
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cocktail powodzenia w szukaniu pracy , na pewno coś znajdziej w Twoim zawodzie potrzebują

Medzik wiesz co mam dużo ale starszych więc one już takie średnie, chcę wystawić bo może akurat pójdą a jak nie to oddam, a nie mam jak pokazać bo wszystkie mam w domu rodzinnym, tutaj nie miałabym miejsca na moje wszystkie szmatki
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 07:46   #216
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja już o 8 wstałam bo idę sobie hybrydy zrobić, kurcze mam łądne długie paznokcie ale często mi się łamią a teraz w pracy to w ogóle rozdwajają, na razie się trzymają to wolę sobie żel dać żeby mi się nie złamały przed weselem heh

dziewczyny placuszki robiłam z przepisu z gazety ale coś takiego http://przystole.blox.pl/2013/08/Pla...erem-feta.html tylko dawałam zamiast cebulki koperek, następnym razem zrobię też z kurczakiem


Heroine ale ta fryzurka piękna, na moich 5włosach na krzyż już by tak nie wyglądała, jednak sama bym ścięła gdyby mi się nie wywijały bo po weselu ścięłam troszkę krócej niż do ramion i wygoda na maxa
Jaki kolor robisz?

Z fetą jeszcze nie robiłam na pewno smaczne ja robiłam z twarogiem i sosem koperkowym, o te ----> TE no i cukiniowo-ziemniaczane i z marchewką

No ja właśnie też nie mam gęstych włosów... i pewnie takiego efektu nie będzie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 08:05   #217
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry :-*
U mnie upał, słońce świeci jak wściekłe, nie wyspalam sie bo o 3 poszłam spać, dostałam już ten normalny okres i boli mnie brzuch :-( mam też całe dolne usta w opryszczkach zjadłam sniadanie i jadę zawieźć kolina do przedszkola a potem dalej spać bo ledwo żyje. Na wadze równo i dalej 62,0 kg no ale brzuch mam jak w ciąży przez @. Do później skwareczki moje :-*

P.S. Z tych owoców do sniadanka zjadłam sliwke, kawalek ananasa i jedną morele. wczoraj takie cuda w Penny wynalazłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1406185412361.jpg (80,7 KB, 37 załadowań)
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 08:12   #218
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroine nie wiem właśnie na kolorek sie zdecyduję pewnie na miejscu heh na e pierwsze wesele myślałam o jakims pastelowym kolorze a na następne już jakiś wyrazisty ale zobaczę

Monia mniam jakie śniadanko.
ojj współczuję @
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 08:44   #219
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
No generalnie tak no ale czeka nas znowu malowanie bo dzieciaki ściany nam tak pobrudziły że zamiast białego mamy ciapki w kolorach tęczy
Jeszcze mamy takie małe pomieszczonko typu komórka gdzie trzymamy buty i kurtki no i tam czeka nas też mały remoncik ale tylko malowanie i nowe pułki, szafki itd. Panele podłogowe tam już wcześniej połozyliśmy. Reszta jest wyremontowana teraz tylko "dopiększanie" nas czeka

A co to za skup łez u Ciebie w mieście??? za 3 ml aż 100 zł?????????????? To na serio??? Po co komu łzy? [COLOR="Silver"]
to Wy jeszcze garderobe macie marzenie wszytskich kobiet

a ten skup to taki projekt społeczny ale juz skonczyly sie fundusze i zamykają go, w tydzien lublinianie wypłakali się na 5tyś

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Mówisz? coś w ten deseń bym chciała

Też chcę na solarium przydałoby się wyrównać moją wczasową opaleniznę

Łoj niekumate Ci się jakieś trafiły czy co? dasz radę
poważnie! Ty masz taką małą sliczną buzke, takie fryzurki są wymarzone dla Ciebie

Tak w ogole gadacie o tych krótkich włosach, ja planowałam tak po 30 sciać je do ramion, ale narazie zapuszczam chcę mięć do pasa wkońcu nie wiele czasu zostało

trafiły się takie co im wszytsko z rąk leci juz zakomunikowałam ze to ostatni raz w ogole się podejmuję, bo ja się nie nadaje poprostu tu trzeba osoby zrownowazonej psychicznie
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 08:45   #220
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
a ten skup to taki projekt społeczny ale juz skonczyly sie fundusze i zamykają go, w tydzien lublinianie wypłakali się na 5tyś
płakanie na zawołanie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 08:50   #221
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
płakanie na zawołanie
aż strach pomysleć jaki moze byc następny projekt
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 08:53   #222
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
poważnie! Ty masz taką małą sliczną buzke, takie fryzurki są wymarzone dla Ciebie

Tak w ogole gadacie o tych krótkich włosach, ja planowałam tak po 30 sciać je do ramion, ale narazie zapuszczam chcę mięć do pasa wkońcu nie wiele czasu zostało

trafiły się takie co im wszytsko z rąk leci juz zakomunikowałam ze to ostatni raz w ogole się podejmuję, bo ja się nie nadaje poprostu tu trzeba osoby zrownowazonej psychicznie
Dziękuję za miłe słowa małą buźkę, ale okrąglutką zobaczymy co fryzjerka powie na moje wymysły

Haha a teraz dokąd Ci sięgają?



Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
aż strach pomysleć jaki moze byc następny projekt
Coś mi przyszło do głowy ale nie powiem co
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 09:38   #223
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa małą buźkę, ale okrąglutką zobaczymy co fryzjerka powie na moje wymysły

Haha a teraz dokąd Ci sięgają?





Coś mi przyszło do głowy ale nie powiem co


teraz do łopatek, tak na oko to gdzieś 3 lata zapuszczania Czyli tak akurat

no mi własnie to samo przyszło na mysl
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 10:16   #224
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
dzisiaj mialam dwie praktykantki i będą ze mną do wrzesnia, chyba oszaleję do tego czasu jestem okropna wiem.. kazdy ma prawo nie wiedziec uczy się czy coś, ale ja nie mam cierpliwosci do ludzi, ze tez musiało na mnie paść przecież do wrzesnia to ja się wykonczę
Ej nie możesz tak do tego podchodzić, wiem jak ja szłam na praktyki to jest stresujące, bo myślisz, że każdy od Ciebie wymaga nie wiadomo czego a Ty się dopiero uczysz. Każdy przechodził to samo więc powinien zrozumieć. Teraz jak szukam pracy i miałabym trafić na kogoś jak Ty to przecież od razu się człowiek zniechęca musisz być bardziej cierpliwa nie od razu Rzym zbudowano Wiem, że czasem sie trafiają straszne nie ogary. Ja na jednych praktykach przesiedziałam miesiąc i zastanawia mnie po co tacy ludzie biorą na praktyki jak nawet nic nie mozesz zrobić, niczego Cię nie chcą nauczyc ;/ Na drugich praktykach robiłam wszystko babeczka była taka fajna sama mówiła, że po to są praktyki żeby się uczyć i dopuszczać do zabiegów. Sama na niej wykonywałam różne rzeczy
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość



Boże Coctail tutaj w DE jakbyś jeszcze język znała to by się bili o Ciebie! Kosmetyczki, Kosmetolodzy, Fryzjerzy itd są tu szukani bez przerwy! I najlepiej właśnie Polki chcą bo najlepiej robią zabiegi itp. Ciągle widzę ogłoszenia że szukają do pracy do różnych SPA i gabinetów. Na prawdę pracy w tej branży jest od groma! A jeszcze Ty po studiach to już w ogóle! Pracę byś miała od zaraz i jeszcze byś przebierała w ofertach
No właśnie język, ja niemiecki znałam tylko podstawowy uczyłam sie 3 lata a obecnie to chyba nic mi w głowie nie zostało z niego. Pozawoziłam CV i jeszcze będę. Ale niektórzy na wstępie mi mówią że nikogo nie szukają ;/ Także jak przez jakiś czas nikt się nie odezwie to chyba będziemy z Tż działać na swoją rękę..

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
No i dobrze, że nie żałujesz to najważniejsze! Mi się takie suche końce porobiły że normalnie siano mam :/ tęsknie za Waxem i jak tylko pojadę do PL to kupię kilka puszek może odratuje jeszcze moje kudły bo ścinać ich nie chcę.
Ojj wcale nie głupio porób fotki i pokaż jak tam basenik wygląda i ty na nim
Kup sobie odżywke z nivei long repair super jest Moje włosy ostatnio też płatały figle a kupiłam tą odżywke pierwszy raz i jest super
Medzik używałaś też takiej kiedyś ?
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry przy kawce

U mnie leje



Trzymam kciuki by ktoś się odezwał
U mnie dziś leje i zimno jest już wolę upały, serio
Pędzę jest jeszcze?



ja też mam cienkie... pokażę fryzjerce co mi się podoba, ona powinna mi doradzić, bo spoko babka jest- zawsze szczerze powie ja już jestem zdecydowana, bo te kudły już mnie wkurzają a i tak wiecznie chodzę w spiętych, bo mi gorąco tylko coś nie mogę się zmobilizować żeby zadzwonić i się umówić 2 razy dzwoniłam w tamtym tygodniu i nikt nie odbierał się zniechęciłam
U mnie też leje Zapraszam zapraszam jeszcze jest kawałek Ja właśnie wszamałam na śniadanie Moje obcięte włosy są troche krótsze, ale jakoś podobne do tej fryzurki tyle, że ja nie mam grzywki. Nawet teraz mi w nich za ciepło i też związuje
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Dzień dobry :-*
U mnie upał, słońce świeci jak wściekłe, nie wyspalam sie bo o 3 poszłam spać, dostałam już ten normalny okres i boli mnie brzuch :-( mam też całe dolne usta w opryszczkach zjadłam sniadanie i jadę zawieźć kolina do przedszkola a potem dalej spać bo ledwo żyje. Na wadze równo i dalej 62,0 kg no ale brzuch mam jak w ciąży przez @. Do później skwareczki moje :-*

P.S. Z tych owoców do sniadanka zjadłam sliwke, kawalek ananasa i jedną morele. wczoraj takie cuda w Penny wynalazłam
U mnie już po upale dzisiaj tak leje, że nie wiem jak ja z psem wyjde A Ty nie za często masz te opryszczki ? Bo mogą się pojawiać na skutek obniżonej odporności a Ty się ciągle źle czujesz wiec może najwyższa pora udać się na badania ? Używasz jakiś maści na tą opryszczke ?

Milena taki brzuch to ja mam czasami wieczorem wiec mogę robić za ciężarną

Edytowane przez Cocktailraspberry
Czas edycji: 2014-07-24 o 10:17
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 10:31   #225
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

już wróciłam zrobiłam sobie taki pastelowy róż, a za 3 tyg zrobię sobie taką żarówkę różową hehe, a w ogóle to byłam w express manicure i super babka mi zrobiła tylko wstyd bo płąciłam kartą i zapomniałam całkiem powiedzieć żeby napiwek doliczyła.... trudno następnym razem dam większy ehh


Czekoladka Heroine i ja chyba pomyslałam to samo co wy


ja znowu powiedziałam sobie że obetnę tak do ramion jak dzidziusia urodze zeby wygoda była

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cocktail swoja działalność to chyba najlepsza opcja tym bardziej że Twój Tż jest msasażystą, u siebie chodziłam do babki super kosmetyczka gdyby nie poszła na urlop macierzynski to bym specjalnie jeździła do niej i ma salon z bratem który jest masażystą także tak czy siak powodzonka
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 11:04   #226
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Coctail ja wiem przecież to mowię, kazdy ma prawo nie wiedziec bo się uczy rozumiem to ale nie mam cierpliwosci, robię się okropna na starosć, dlatego wam się żalę
ALE powiem Ci ze trafiły się akurat takie ciężkie osoby ze głowa mała, jakieś przechwalanki zero pokory zero chęci nauki i w ogole czegokolwiek, wiedza marna a zachowują się tak jakby pracowały conajmniej na dworze królowej angielskiej, a ja nie trawie takiego aroganckiego zachowania. Na dodatek nie są dokładne i czyste takze wiesz.. a to widać na pierwszy rzut oka. Nie wyjdą odemnie z wiedzą ani dobrą ocena jak będą się tak zachowywać. Jedna jest spokojniejsza ale druga ma na nią zły wpływ. Przeciez ja sama tez przez to przechodziłam, tez wkoncu jakoś się uczyłam tego zawodu, tez mialam praktyki i wszytsko ale mi to się rece do roboty paliły, starałam się jak mogłam, robiłam wszytsko dokladnie i nie spieszyłam się zeby szybciej. Przedewszytskim wszytsko chciałam wiedzieć pytałam się i wzorowałam a tutaj na serio jest cięzko.. No ale trudno, człowiek by chciał jak najlepiej nauczyć ale nie zawsze się da

Cisnę do pracy, miłego kobitki
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:06   #227
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Coctail ja wiem przecież to mowię, kazdy ma prawo nie wiedziec bo się uczy rozumiem to ale nie mam cierpliwosci, robię się okropna na starosć, dlatego wam się żalę
ALE powiem Ci ze trafiły się akurat takie ciężkie osoby ze głowa mała, jakieś przechwalanki zero pokory zero chęci nauki i w ogole czegokolwiek, wiedza marna a zachowują się tak jakby pracowały conajmniej na dworze królowej angielskiej, a ja nie trawie takiego aroganckiego zachowania. Na dodatek nie są dokładne i czyste takze wiesz.. a to widać na pierwszy rzut oka. Nie wyjdą odemnie z wiedzą ani dobrą ocena jak będą się tak zachowywać. Jedna jest spokojniejsza ale druga ma na nią zły wpływ. Przeciez ja sama tez przez to przechodziłam, tez wkoncu jakoś się uczyłam tego zawodu, tez mialam praktyki i wszytsko ale mi to się rece do roboty paliły, starałam się jak mogłam, robiłam wszytsko dokladnie i nie spieszyłam się zeby szybciej. Przedewszytskim wszytsko chciałam wiedzieć pytałam się i wzorowałam a tutaj na serio jest cięzko.. No ale trudno, człowiek by chciał jak najlepiej nauczyć ale nie zawsze się da

Cisnę do pracy, miłego kobitki
No to Ci się trafiły praktykantki Ja mam nadzieje, że odezwą się do mnie z gabinetu dr Ireny Eris, bo poszukują pracownika aczkolwiek ja nie mam żadnego doświadczenia
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:45   #228
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
teraz do łopatek, tak na oko to gdzieś 3 lata zapuszczania Czyli tak akurat

no mi własnie to samo przyszło na mysl
Ja mam do połowy pleców... ale liche są, więc lepiej je obciąć



Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
U mnie też leje Zapraszam zapraszam jeszcze jest kawałek Ja właśnie wszamałam na śniadanie Moje obcięte włosy są troche krótsze, ale jakoś podobne do tej fryzurki tyle, że ja nie mam grzywki. Nawet teraz mi w nich za ciepło i też związuje

Milena taki brzuch to ja mam czasami wieczorem wiec mogę robić za ciężarną
Jaki dokładnie robiłaś? taki błyskawiczny czy z jakiegoś przepisu? TŻ ostatnio mówił żeby zjadł to może bym zrobiła na niedzielę a dzisiaj robię jagodzianki drugi raz w tym tygodniu
Nom i Ty masz bez cieniowania z przodu, nie? I masz długość taką samą, czy przód dłuższy, a tył trochę krótszy? Bo nie mogę dopatrzeć na zdjęciach ja bym chciała właśnie takiego dłuższego boba, jak na zdjęciu

Spoko, ja to samo ale teraz już raczej wiem dlaczego mam taki brzuch nieważne czy coś zjem czy nie...

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
już wróciłam zrobiłam sobie taki pastelowy róż, a za 3 tyg zrobię sobie taką żarówkę różową hehe, a w ogóle to byłam w express manicure i super babka mi zrobiła tylko wstyd bo płąciłam kartą i zapomniałam całkiem powiedzieć żeby napiwek doliczyła.... trudno następnym razem dam większy ehh


Czekoladka Heroine i ja chyba pomyslałam to samo co wy
Pokaż fotkę

Ale mamy pomysły


Laski, co na obiad robicie? Ja sobie bób ugotowałam
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:00   #229
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ja mam do połowy pleców... ale liche są, więc lepiej je obciąć





Jaki dokładnie robiłaś? taki błyskawiczny czy z jakiegoś przepisu? TŻ ostatnio mówił żeby zjadł to może bym zrobiła na niedzielę a dzisiaj robię jagodzianki drugi raz w tym tygodniu
Nom i Ty masz bez cieniowania z przodu, nie? I masz długość taką samą, czy przód dłuższy, a tył trochę krótszy? Bo nie mogę dopatrzeć na zdjęciach ja bym chciała właśnie takiego dłuższego boba, jak na zdjęciu

Spoko, ja to samo ale teraz już raczej wiem dlaczego mam taki brzuch nieważne czy coś zjem czy nie...



Pokaż fotkę

Ale mamy pomysły


Laski, co na obiad robicie? Ja sobie bób ugotowałam
Ja robiłam z dr. oetkera Właśnie zjadłabym jakieś ciasto z borówek bo mamy na działce, ale póki co się do domu nie wybieram.
Włosy mam niby jednej długości chcialam żeby mi wycieniowała lekko na końcach ale ostatnio ją chyba fantazja poniosła i mam różnicy chyba z 10cm ;/
Ja na obiad dzisiaj serwuje leczo
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 13:07   #230
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ja robiłam z dr. oetkera Właśnie zjadłabym jakieś ciasto z borówek bo mamy na działce, ale póki co się do domu nie wybieram.
Włosy mam niby jednej długości chcialam żeby mi wycieniowała lekko na końcach ale ostatnio ją chyba fantazja poniosła i mam różnicy chyba z 10cm ;/
Ja na obiad dzisiaj serwuje leczo
Jakiś czas temu jak byli u nas nasi znajomi zrobiłam właśnie taki z torebki i tak wszystkim smakował, że przepis chcieli a mi wstyd było się przyznać, że to z gotowca
Zazdroszczę własnych borówek
Ale 10 cm różnicy między przodem a tyłem?
Leczo ja chyba jutro zrobię
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:12   #231
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu jak byli u nas nasi znajomi zrobiłam właśnie taki z torebki i tak wszystkim smakował, że przepis chcieli a mi wstyd było się przyznać, że to z gotowca
Zazdroszczę własnych borówek
Ale 10 cm różnicy między przodem a tyłem?
Leczo ja chyba jutro zrobię
Nie między włosami pod spodem a górną warstwą ;/ pocieniowane na długości mam. Moja mama nie raz robiła taki sernik z twarogu to mi nie smakował zbytnio
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 14:13   #232
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Nie między włosami pod spodem a górną warstwą ;/ pocieniowane na długości mam. Moja mama nie raz robiła taki sernik z twarogu to mi nie smakował zbytnio
Ja robiłam różne, z serków homo, z twarogu wiaderkowego, z mascarpone, z dodatkiem kremówki... wszystkie raczej mi smakowały ale ja jestem sernikożercą
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 14:32   #233
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
to Wy jeszcze garderobe macie marzenie wszytskich kobiet

a ten skup to taki projekt społeczny ale juz skonczyly sie fundusze i zamykają go, w tydzien lublinianie wypłakali się na 5tyś
No niby komórka ale zrobiliśmy tam garderobe potem Ci fotkę pstryknę jak to wygląda.

Ja pierdziele ale po co komu te łzy? jakies badania bedą robić czy co? Tydzień? to i tak długo

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Monia mniam jakie śniadanko.
ojj współczuję @
Z owocami to płatki czy owsianka zawsze lepiej smakuje Ja uwielbiam takie jedzonko <3
Ehh no takie życie kobiety przesrane :/

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
No właśnie język, ja niemiecki znałam tylko podstawowy uczyłam sie 3 lata a obecnie to chyba nic mi w głowie nie zostało z niego. Pozawoziłam CV i jeszcze będę. Ale niektórzy na wstępie mi mówią że nikogo nie szukają ;/ Także jak przez jakiś czas nikt się nie odezwie to chyba będziemy z Tż działać na swoją rękę..
No niestety tutaj język wszędzie wymagają, nawet sprzątaczki muszą go znać. Przynajmniej na tyle, żeby rozumieć co ktoś mówi do ciebie
Gdzieś nad morzem to byś pewnie prace w PL znalazła bo tam tych gabinetów SPA od groma i innych takich salonów upiększających
Powinnaś sama otworzyć salon SPA Weź dofinansowanie i spróbuj

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Kup sobie odżywke z nivei long repair super jest
No pójdę i kupię, może pomoże teraz mam to http://www.pantene.de/produkte/norma...in-intensivkur i choć włosy są piękne, miękkie i mega nawilżone to końcówki dalej są suche :/ Olejek miałam z Fructis http://1.bp.blogspot.com/-eNKdetWJPl...0/IMG_6137.JPG ale zauważyłam że po nim jeszcze gorsze włosy mam :/

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
U mnie już po upale dzisiaj tak leje, że nie wiem jak ja z psem wyjde A Ty nie za często masz te opryszczki ? Bo mogą się pojawiać na skutek obniżonej odporności a Ty się ciągle źle czujesz wiec może najwyższa pora udać się na badania ? Używasz jakiś maści na tą opryszczke ?
U mnie się chmurzy ale nie pada i nadal gorąco
No ja opryszczki to od dziecka ciągle mam :/ i zazwyczaj gdy mam okres to wtedy mi wywala na całych ustach Teraz smaruję Detreomycyną bo nic innego nigdy mi nie pomagało a te Zoviraxy i inne takie to w ogóle dziadostwo :/ Chyba faktycznie jutro wreszcie pójdę do lekarza i zrobię te badania. Może coś zaradzi z tymi oprychami :/ słyszałam że są zastrzyki ale nie wiem nic więcej.

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Milena taki brzuch to ja mam czasami wieczorem wiec mogę robić za ciężarną
Przesadziłaś teraz!

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Laski, co na obiad robicie? Ja sobie bób ugotowałam
Ja mam ryż, buraczki, gotowany kurczak w sosie ziołowym z Knorra
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 14:44   #234
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
To właśnie taką konsystencję lubię
No to ten co ja mam- o taki fioletowy z Nivea: ma taką tłustą konsystencję, że mnie szlag trafia ;/ może nie wchłania się najgorzej, ale taka tłusta powłoka zostaje... nawilża super, pachnie też przyjemnie, no ale jak mam się nim posmarować i założyć zaraz ubranie to
Tu też są Kochana żółte ale to jakaś nowa edycja, ja przez przypadek kupiłam, bo myślałam, że to ten stary też ujędrniający: tyle, że z kofeiną i zieloną herbatą a tamten stary (to było mleczko w ogóle) był pamiętam o zapachu jakichś owoców egzotycznych, tak cytrusowo pachniał o ten---> opakowanie podobne, ale to nie ten sam produkt jak będziesz w jakiejś drogerii to zobacz czy to ten

Ale ja odpoczęłam! Na serio górskie powietrze mi sprzyjało i spacerki dla zdrowotności były a, że nic mi się nie działo, zero zmęczenia to czemu nie skorzystać
No leki postawiły mnie na nogi także mi tu nie zazdrość, tylko zmykaj do lekarza ja też miałam momenty, że lepiej się czułam i wiele razy planowałam pójść na badania, ale odwlekałam to w czasie, no bo przecież "dzisiaj jest mi lepiej" także ten
Ja miałam ten z Nivea : http://shop.nivea.de/media/catalog/p...0-bodymilk.png
co za szajs :/
A te garniera mają nowe opakowania chyba tylko, widziałam dwa rodzaje tych balsamów, drugi to ten: http://imworld.aufeminin.com/dossier...c-160607_L.jpg z kofeiną i algami morskimi ale będę w drogerii to popatrzę jeszcze

Wiem wiem pójdę na pewno. Może jutro. Mam dość tych opryszczek moich i ciągłego zmęczenia.
Cieszę się że Ciebie tak szybko "postawili" na nogi
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 14:48   #235
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Ja miałam ten z Nivea : http://shop.nivea.de/media/catalog/p...0-bodymilk.png
co za szajs :/
A te garniera mają nowe opakowania chyba tylko, widziałam dwa rodzaje tych balsamów, drugi to ten: http://imworld.aufeminin.com/dossier...c-160607_L.jpg z kofeiną i algami morskimi ale będę w drogerii to popatrzę jeszcze

Wiem wiem pójdę na pewno. Może jutro. Mam dość tych opryszczek moich i ciągłego zmęczenia.
Cieszę się że Ciebie tak szybko "postawili" na nogi
Nie, to są zupełnie inne balsamy tamto to było mleczko o zapachu cytrusów w Rossmanie i innych drogeriach czy różnych sklepach nie ma... przynajmniej u mnie

Super
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 15:19   #236
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Nie, to są zupełnie inne balsamy tamto to było mleczko o zapachu cytrusów w Rossmanie i innych drogeriach czy różnych sklepach nie ma... przynajmniej u mnie

Super
Aha pójdę dziś do drogerii po kilka rzeczy to zobaczę czy są te balsamy
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 15:23   #237
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Aha pójdę dziś do drogerii po kilka rzeczy to zobaczę czy są te balsamy
Dziękować
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 15:25   #238
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość



No niestety tutaj język wszędzie wymagają, nawet sprzątaczki muszą go znać. Przynajmniej na tyle, żeby rozumieć co ktoś mówi do ciebie
Gdzieś nad morzem to byś pewnie prace w PL znalazła bo tam tych gabinetów SPA od groma i innych takich salonów upiększających
Powinnaś sama otworzyć salon SPA Weź dofinansowanie i spróbuj



No pójdę i kupię, może pomoże teraz mam to http://www.pantene.de/produkte/norma...in-intensivkur i choć włosy są piękne, miękkie i mega nawilżone to końcówki dalej są suche :/ Olejek miałam z Fructis http://1.bp.blogspot.com/-eNKdetWJPl...0/IMG_6137.JPG ale zauważyłam że po nim jeszcze gorsze włosy mam :/



U mnie się chmurzy ale nie pada i nadal gorąco
No ja opryszczki to od dziecka ciągle mam :/ i zazwyczaj gdy mam okres to wtedy mi wywala na całych ustach Teraz smaruję Detreomycyną bo nic innego nigdy mi nie pomagało a te Zoviraxy i inne takie to w ogóle dziadostwo :/ Chyba faktycznie jutro wreszcie pójdę do lekarza i zrobię te badania. Może coś zaradzi z tymi oprychami :/ słyszałam że są zastrzyki ale nie wiem nic więcej.


Przesadziłaś teraz!

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------



Ja mam ryż, buraczki, gotowany kurczak w sosie ziołowym z Knorra
Jak nikt mnie nie przyjmie to chyba będę musiała sie starać o dofinansowanie.

Ja pantene już dawno nie używałam. Ale ta odżywka z nivei przynajmniej u mnie super się sprawuje. Tak samo jestem zadowolona z tego żel-krem do ciała antycell ale u Ciebie nie ma zobacz sobie jak w Pl bedziesz.

Serio mam taki brzuch jak nie zapomne to go uwiecznie

Wróciłam z zumby pot mi z nosa kapał wiec się nie obijałam
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 19:37   #239
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Coktail tak ja używam tez tą odżywkę Nivea long repair i bardzo lubię
Heroine ja też zawsze do fryzjera idę ze zdjęciem i pokazuję jak chcę a jak mówisz, że masz fajną fryzjerkę to nie masz się co bać
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:49   #240
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
No to Ci się trafiły praktykantki Ja mam nadzieje, że odezwą się do mnie z gabinetu dr Ireny Eris, bo poszukują pracownika aczkolwiek ja nie mam żadnego doświadczenia
Trzymam kciuki

A na rozmowie jezeli do takiej dojdzie mow ze miałas praktyki i się wszytskiego nauczyłas Ja się w ten sposob reklamowałam i mnie odrazu przyjeli a nie mialam doswiadczenia

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ja mam do połowy pleców... ale liche są, więc lepiej je obciąć :
Boże dopiero teraz widzę ze napisałam ze mam do łopatek a mam za lopatki Czyli tak samo jak Ty
No moje tez nie są rewelacyjne odkąd mam tarczyce słabe mam te włosy a kiedys mialam szope normalnie

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
No niby komórka ale zrobiliśmy tam garderobe potem Ci fotkę pstryknę jak to wygląda.

Ja pierdziele ale po co komu te łzy? jakies badania bedą robić czy co? Tydzień? to i tak długo [COLOR="Silver"]
Nie mam pojecia na serio
Dla mnie to tragedia jakaś w ogole...

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Jak nikt mnie nie przyjmie to chyba będę musiała sie starać o dofinansowanie.
Tak najlepiej zrobić Ja tez zamierzam coś swojego wkoncu otworzyć i postarac się o fundusze ale akurat w moim regionie aktualnie nie ma

No i dobry lokal to podstawa a z tym jest cięzko

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Wyobrazcie sobie ze dopiero do domu dotarłam
Moja szefowa dzisiaj wyjechała i wszytsko na mojej głowie

Deszcz leje z butów mi się wylewało

Jeszcze koleś przy mnie na przystanku zaczął dostawać padaczki, musiałam zadzwonić na pogotowie i nie wiem co było dalej bo wsiadłam w autobus ale ludzie się nim jakoś tam zajeli. Niestety była to osoba która chyba nadużywa... i na bank to była ta poalkoholowa
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.