Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-29, 12:28   #2431
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;8799757]Dark - może sobie kolczyka lajsnął? [/QUOTE]

noo alee Muraś, no wee, taki miś i taki kolczyk? nie pasuje do niego

pewnie jednak to kolczyk. pamiętam jak Krystyna na meczu miał plasterki na płatkach uszu, bo się zakolczykował
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 12:44   #2432
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

no to wiemy już kto z kim, gdzie i kiedy
Tottenham- Wisełka
Austria Wiedeń- Lech Poznań
no i Borussia Dortmund - Udinese

16 września pierwszy mecz i rewanż 2 października na Reymonta, kto idzie ze mną?
obie drużyny są w naszym polskim zasięgu, że już o szansach Borussi nie wspomnę, będzie ciekawie



ależ dzisiaj posypało się newsami:

Cytat:
Jak podaje "The Bolton News" Ebi Smolarek ma zostać nowym zawodnikiem Boltonu. Polak miałby trafić do klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Napastnik reprezentacji Polski ma spotkać się władzami Boltonu, aby sfinalizować kontrakt, który ma również zawierać możliwość wykupu zawodnika po okresie dwunastomiesięcznego wypożyczenia [...]
Ebi nie byłby pierwszym Polakiem w Boltonie. Wcześniej swoich sił próbowali tam Grzegorz Rasiak, a w szkółce drużyny przebywali Błażej Augustyn i Jarosław Fojut. Ten drugi niby jest w drużynie, ale nie może przebić się do składu.

Decyzji w sprawie Smolarka możemy spodziewać się w najbliższych dniach. Dziś Ebi przebywa na testach i jeżeli wszystko pójdzie dobrze, zostanie zawodnikiem Boltonu.
ojj nie wiem czy Ebi nadaje się na brytyjskie warunki, bo jednak jest filigranowym zawodnikiem, ale popieram każdą decyzję, która pozwoli mu grać i pracować nad formą

Cytat:
Radosław Matusiak za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z holenderskim SC Heerenveen i postanowił zakończyć karierę - poinformował ojciec 26-letniego piłkarza - Janusz.

- Mój syn w tej chwili wyklucza powrót na boisko i zamierza zająć się biznesem - powiedział Janusz Matusiak. - Radek nie chce rozmawiać z dziennikarzami, bo ma żal za niektóre teksty. Za to, co zrobił dla reprezentacji, nie zasłużył sobie na takie traktowanie.

Radosław Matusiak w reprezentacji Polski wystąpił piętnaście razy i zdobył siedem bramek. Pierwszego gola w barwach "biało-czerwonych" zdobył w swoim debiucie, 6 września 2006 roku, w meczu eliminacji mistrzostw Europy z Serbią, zakończonym remisem 1:1. Trener drużyny narodowej Leo Beenhakker powołał Matusiaka do

szerokiej kadry na finały ME, jednak ostatecznie go do Austrii nie zabrał.

W 2006 roku Radosław Matusiak przeszedł do Palermo z GKS Bełchatów za 1,7 mln euro. We włoskiej lidze rozegrał jednak tylko trzy mecze i strzelił jedną bramkę. Po roku pobytu we Włoszech, w sierpniu 2007 r. przeszedł do holenderskiego klubu za 3 mln euro.

Jednak w Heerenveen również nie mógł wywalczyć miejsca w podstawowym składzie, a przez ostatnie pół roku był wypożyczony do krakowskiej Wisły. Po powrocie do Heerenveen, nowy trener zespołu Trond Sollied poinformował zawodnika, że nadal nie widzi go w podstawowym składzie i będzie lepiej dla niego, jeżeli znajdzie

sobie nowy klub.
no i co, trzeba było tak gwiazdorzyć i wyjeżdżać po pół sezonu dobrej gry?
ale tak poważnie, to przykra sprawa, ciekawe czy to w ogóle prawda

Edytowane przez tricomi
Czas edycji: 2008-08-29 o 13:09
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 19:53   #2433
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

mala poprawka: pierwsze mecze 18września
zaczne pracowac nad ojcem zebysmy 2.10 na rewanz pojechali, ale marne szanse są bo one chce jechac 11.10 na Polska-Czechy. i kolejny raz z mojego wyjazdu do Krakowa ;(
A co do Matusiaka - jego ojciec to potwierdzil. Podobno Radosław chce sie biznesem zajac (lada chwila corka mu sie urodzi, niech o tym nie zapomni ;P )
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 11:08   #2434
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
mala poprawka: pierwsze mecze 18września
zaczne pracowac nad ojcem zebysmy 2.10 na rewanz pojechali, ale marne szanse są bo one chce jechac 11.10 na Polska-Czechy. i kolejny raz z mojego wyjazdu do Krakowa ;(
A co do Matusiaka - jego ojciec to potwierdzil. Podobno Radosław chce sie biznesem zajac (lada chwila corka mu sie urodzi, niech o tym nie zapomni ;P )
ups, faktycznie 18, a nie 16

chciałam zapytać jak daleko masz do Krakowa, ale teraz widzę, że jesteś z Radomia, to rzeczywiście masz kawałek drogi


apropo meczu z Czechami- Olka, jak tam Twoje starania?
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:15   #2435
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

A no wiesz jakos idzemy do przodu, staramy sie
Nie, a tak na powaznie to gadalam z tata i wiesz jak to on, na mecz jest chetny ale przeraza go znowu taka dluga podroz Bede musiala go nakrecic i kase skombinowac, wtedy to lajcik
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:22   #2436
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
chciałam zapytać jak daleko masz do Krakowa, ale teraz widzę, że jesteś z Radomia, to rzeczywiście masz kawałek drogi
taki malutki kawałeczek :P bagatela 200km

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
A no wiesz jakos idzemy do przodu, staramy sie
Nie, a tak na powaznie to gadalam z tata i wiesz jak to on, na mecz jest chetny ale przeraza go znowu taka dluga podroz Bede musiala go nakrecic i kase skombinowac, wtedy to lajcik
patrz, mojego tatusia zbytnio odleglosc jesli chodzi o kadre nie przeraza;P no moze tylko Wrocław mu nie podpasowal
a juz dwa lata wybieramy sie do Krakowa na mecz ;] I tam jest za daleko :P ehhh. ;p

chodzą plotki, że jesli Legia polegnie z Górnikiem to z posada pozegna sie Urban a jego miejsce moze zajac.. Kasperczak jak to ktos napisal na interii "Henio Kasperczak - nie dla idiotów"
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:26   #2437
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Ebi w nowym klubie http://sport.onet.pl/0,1248702,1816136,wiadomosc.html
Boruc się rozwodzi http://www.sportfan.pl/artykul/3218/...-jakie-sprawdz
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 15:38   #2438
Magdela
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 534
GG do Magdela
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;8799757]Dark - może sobie kolczyka lajsnął? [/quote]
wow dobrejakos mi to do niego nie pasuje, moze gdzie indziej jeszcze tak ale w sutku



Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość

jasne Aż tak im sie w dupach chyba nie poprzewracało?


to za wszystkie zaległe toasty i za powodzenie wisły ta wygrana z Barceloną ...Ah
Magdela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 15:43   #2439
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Powiem szczerze, że jakoś tak nie wierzę w to, co pisza o Borucu. Nie przepadałam nigdy za nim, ale troche mi sie to nie trzyma kupy... Skoro już dawno wszystko ustalili to po cholere robił szopke przy narodzinach syna.. zeby pokazac jaki z niego bedzie dobry tatus, a po 2 czy 3 miesiacach zostawic zone i dziecko... dziwne...
druga sprawa. na Pudelku sa zdjecia z nowa partnerką, ale nie moge sie oprzeć wrazeniu, ze moze to byc jego zona. oczy ma zamazane, ale reszta - cala Kasia.
po trzecie i nazwazniejsze - napisal to "Fakt" a jak powszechnie wiadomo nie jest to wiarygodne zrodlo informacji.
jesli to jest prawda, to ok.

ale cos czuje ze Boruca robia na drugiego Majdana.
Jak wiadomo Radosław niedługo pozegna sie z piłka. No i nie bedzie już "skandali" bo bedzie normalnym czlowiekiem, ktoremu bedzie wolno sie upic. i nie bedzie juz afery, ze pilkarz naduzywa alkoholu. z Dodą tez jakoś cicho, wiec serialu "Radzio i Dodzia" narazie nie ma co sie spodziewac.

ta nagonka medialna na Boruca moze mu tylko zaszkodzic... jesli to co napisal "fakt" okaze sie nie prawda, to nalezy sie spodziewac niedlugo nowego procesu w sądzie ;p

i jeszcze chcialabym napisac pare slow o Matusiaku.
ze talent do grania ma to kazdy wie.
ze go nie zmarnowal (az do chwili obecnej) tez wiadomo.
ale ze az tak mu odwali to raczej nie bylo takie pewne.
jak gral w Bełchatowie i kadrze to mialo sie patrzylo.
Ale popelnil zasadniczy blad. za szybko odszedl z Bełchatowa i od razu do Palermo.
i wtedy nastapil poczatek jego konca..
tam jak wiadomo nie wiodlo mu sie. zarobil troche kasy.
poszedl do Herenven. tam tez sie nie udalo - tez kase zarobil..
przyszedl na wypozyczenie do Wisły. probowano przywrocic go do stanu, w ktorym moze zagrac cale 90min na rownym, dobrym poziomie. w kilka miesiecy nie udalo sie tego osiagnac...
gdyby nie odszedl z Bełchatowa, to moze by mial juz tytul krola strzelcow na koncie, ale teraz mozna tylko gdybac... sodówka mu uderzyła do głowy i tyle.
konczyc kariere w wieku 25lat.. pewnie w najczarniejszym scenariuszu sie tego nie spodziewal.
wniosek? nie kazdy ma głowe na karku i jak zobaczy ładna sume to gotow jest nawet siedziec na trybunach... albo.. Radek okazal sie za slaby na gre na zachodzie. dobry w Polsce, ale za slaby za granica. nie jeden juz tak konczyl.
amen.

ps. jakos tak mnie naszlo na pisanie wybaczcie :P
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 18:10   #2440
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

mi też nie pasi z tym całym faktowskim rozwodem Artura
no ale przecież zawsze trzeba znaleźć jakieś wytłumaczenie na wybryki piłkarza...
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 18:29   #2441
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
mi też nie pasi z tym całym faktowskim rozwodem Artura
no ale przecież zawsze trzeba znaleźć jakieś wytłumaczenie na wybryki piłkarza...
najlepiej włazic w jego zycie osobiste, nie ;>
nasza prasa juz tak ma. szuka tanich sensacji... a potem maja po 1000spraw w sadzie, bo pisza nieprawde
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 15:19   #2442
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
taki malutki kawałeczek :P bagatela 200km



patrz, mojego tatusia zbytnio odleglosc jesli chodzi o kadre nie przeraza;P no moze tylko Wrocław mu nie podpasowal
a juz dwa lata wybieramy sie do Krakowa na mecz ;] I tam jest za daleko :P ehhh. ;p

chodzą plotki, że jesli Legia polegnie z Górnikiem to z posada pozegna sie Urban a jego miejsce moze zajac.. Kasperczak jak to ktos napisal na interii "Henio Kasperczak - nie dla idiotów"
nie!!! Heniuś, tylko nie do Ległyy!!!

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
potwierdzone Ebi na głównej stronie Boltonu

za powodzenie Ebiego w nowych warunkach


Cytat:
Napisane przez Magdela Pokaż wiadomość
wow dobrejakos mi to do niego nie pasuje, moze gdzie indziej jeszcze tak ale w sutku




[/b]jasne Aż tak im sie w dupach chyba nie poprzewracało?


to za wszystkie zaległe toasty i za powodzenie wisły ta wygrana z Barceloną ...Ah
nooo, trochę trąci nie powiem czym

wypiję za to raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że jakoś tak nie wierzę w to, co pisza o Borucu. Nie przepadałam nigdy za nim, ale troche mi sie to nie trzyma kupy... Skoro już dawno wszystko ustalili to po cholere robił szopke przy narodzinach syna.. zeby pokazac jaki z niego bedzie dobry tatus, a po 2 czy 3 miesiacach zostawic zone i dziecko... dziwne...
druga sprawa. na Pudelku sa zdjecia z nowa partnerką, ale nie moge sie oprzeć wrazeniu, ze moze to byc jego zona. oczy ma zamazane, ale reszta - cala Kasia.
po trzecie i nazwazniejsze - napisal to "Fakt" a jak powszechnie wiadomo nie jest to wiarygodne zrodlo informacji.
jesli to jest prawda, to ok.

ale cos czuje ze Boruca robia na drugiego Majdana.
Jak wiadomo Radosław niedługo pozegna sie z piłka. No i nie bedzie już "skandali" bo bedzie normalnym czlowiekiem, ktoremu bedzie wolno sie upic. i nie bedzie juz afery, ze pilkarz naduzywa alkoholu. z Dodą tez jakoś cicho, wiec serialu "Radzio i Dodzia" narazie nie ma co sie spodziewac.

ta nagonka medialna na Boruca moze mu tylko zaszkodzic... jesli to co napisal "fakt" okaze sie nie prawda, to nalezy sie spodziewac niedlugo nowego procesu w sądzie ;p

i jeszcze chcialabym napisac pare slow o Matusiaku.
ze talent do grania ma to kazdy wie.
ze go nie zmarnowal (az do chwili obecnej) tez wiadomo.
ale ze az tak mu odwali to raczej nie bylo takie pewne.
jak gral w Bełchatowie i kadrze to mialo sie patrzylo.
Ale popelnil zasadniczy blad. za szybko odszedl z Bełchatowa i od razu do Palermo.
i wtedy nastapil poczatek jego konca..
tam jak wiadomo nie wiodlo mu sie. zarobil troche kasy.
poszedl do Herenven. tam tez sie nie udalo - tez kase zarobil..
przyszedl na wypozyczenie do Wisły. probowano przywrocic go do stanu, w ktorym moze zagrac cale 90min na rownym, dobrym poziomie. w kilka miesiecy nie udalo sie tego osiagnac...
gdyby nie odszedl z Bełchatowa, to moze by mial juz tytul krola strzelcow na koncie, ale teraz mozna tylko gdybac... sodówka mu uderzyła do głowy i tyle.
konczyc kariere w wieku 25lat.. pewnie w najczarniejszym scenariuszu sie tego nie spodziewal.
wniosek? nie kazdy ma głowe na karku i jak zobaczy ładna sume to gotow jest nawet siedziec na trybunach... albo.. Radek okazal sie za slaby na gre na zachodzie. dobry w Polsce, ale za slaby za granica. nie jeden juz tak konczyl.
amen.

ps. jakos tak mnie naszlo na pisanie wybaczcie :P
nie wiem czy można wierzyć Faktowi, ale niby dlaczego Artur miałby robić szopkę? przecież to jest jego syn, krew z jego krwi, nie widzę powodów, żeby miał udawać radość z jego narodzin, nawet przy ewentualnych problemach małżeńskich, przecież to zupełnie inna para kaloszy. Niestety gorzka prawda jest taka, że ojcem będzie już zawsze, a mężem Kasi niekoniecznie i tyle

a jeśli chodzi o Matusiaka, to zgadzam się, dla mnie szczytem głupoty był ten jego wyjazd na zachód po dosłownie kilku miesiącach rozegranych na dobrym poziomie w NASZEJ lidze i kilku meczach w reprezentacji, rozumiem pewność siebie, ale to była przesada



BVB wygrało wczoraj 1:0 z Cottbus po golu Subotić'a
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 15:48   #2443
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Dzisiaj Celtic przegrał 2-4 na swoim stadionie z Rangersami. Boruc po meczu bardzo szybko zbiegł do szatni. Komentujący mecz Bożydar Iwanow powiedział, że chodzą słuchy, że Boruc zastanawia się nad zakończeniem reprezentacyjnej kariery.

Najbliższy rywal Wisły w PUEFA Tottenham zremisował dzisiaj w derbach Londynu z Chelsea 1-1. Chelsea zagrała lepiej, ale to chyba niezbyt pocieszające ;P

A dzisiaj derby Krakowa ^^ Kto wygra mecz?!

Jakoś dzisiaj derbami obrodziło :P
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 16:22   #2444
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Puscil 4 gole, dlatego szybko uciekl do szatni.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:00   #2445
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Heja dziewczynki! Wróciłam

Miałam w pokoju telewizorek i nawet w górach nie ominęłam meczyków Mało sie nie posikałam z emocji jak Wisla grała z Barceloną A pod kniec to myślałam, że padnę na zawał Za to Manchester przegrał z Zenitem Sankt Petersburg i prawie sie popłakałam na końcówce meczu Mój mężul biedny

Zastaniam się co odwala ostatnio Boruc Jakieś pijaństwo, plotki o rozwodzie z żoną i o tym, że ma inną laskę, a dziś oglądałam mecz Celtiku z Rangersami i myślałam, że padnę. Boruc jakby nieobecny i myślami gdzie indziej. Nie spisał się w tym meczu Lubię go i dlatego mam nadzieję, że nie okaże się mega palentem do piłkarskiego kwadratu!
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 23:05   #2446
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Dzizas, pierwszy września...
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 23:45   #2447
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
Dzizas, pierwszy września...
Ale niektórzy mają jeszcze miesiąc wakacji
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:38   #2448
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

ahh niektórym to dobrze
u mnie rozp. odbylo sie bezbolesnie ;D
plan lekcji na jutro i wiecej nas sorka nie trzymala;p
powiedziala kiedy ferie, jakie zmiany w kadrze nauczycielskiej i tyle;D
m.in. od wfu nie mam juz bardzo fajnej pani, ale.. nowego, mlodego i podobno fajnego pana ;> ciekawe co nasza wych. miala na mysli mowiac 'fajny' <domyslacie sie jaka byla reakcja: uuuuuuuuuuuuuuuuu >
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:48   #2449
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Ale niektórzy mają jeszcze miesiąc wakacji
cudowne jest życie studenta



z przyadku zaczęłam czytać komentarze pod newsem o rozwodzie Boruców:
Cytat:
TO PRAWDA!!!OD DAWNA JEST Z TA DZIEWCZYNA!!TO SARA MANNEI--PIERWSZA LADACZNICA POZNANIA....A CO NAJGORSZE ZE ATRUR REZYGNUJE Z WYCHOWANIA WLASNEGO DZIECKA NA RZECZ WYCHOWYWANIA DZIECIAKA TEJ PUSZCZALSKIEJ!!!!!!!!!!!!
pierwsza ladacznica Poznania mnie rozbiła
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 11:26   #2450
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
pierwsza ladacznica Poznania mnie rozbiła
hahaha ma chlop gust kazda kolejna informacja nt Boruca doprowadza mnie do niekontrolowanych atakow smiechu :P czasami tak mysle.. kto wymysla takie glupoty
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 13:47   #2451
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Ale niektórzy mają jeszcze miesiąc wakacji
nie dołuj!

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
hahaha ma chlop gust kazda kolejna informacja nt Boruca doprowadza mnie do niekontrolowanych atakow smiechu :P czasami tak mysle.. kto wymysla takie glupoty
studentki, które mają jeszcze miesiąc wakacji
żartuję
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 14:33   #2452
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość

studentki, które mają jeszcze miesiąc wakacji
Boskie


Tri perejram z tobą za kolejny miesiąc cudownych wakacji

A co do Boruca to jak pisałam Fak(t) to raczej mało wiarrygodne źródło informacji A na Kozaku są też wpisy typu: "co za brednie..uwierzcie mi ze nie ma w tym nawet ziarnka prawdy...ta dziewczyna to jego SIOSTRA a miedzy nim a Kasia jest naprawde ok, sa szczesliwi! i wiem to na 100 % " Poczekamy zobaczymy

Nawiasem mówiąc rodzeństwo Boruca to : Robert, Kasia, Ania i Paulina. Sióstr jest więc i dostatek
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 16:33   #2453
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
nie dołuj!



studentki, które mają jeszcze miesiąc wakacji
żartuję
to jakieś pomówienie

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Boskie


Tri perejram z tobą za kolejny miesiąc cudownych wakacji

A co do Boruca to jak pisałam Fak(t) to raczej mało wiarrygodne źródło informacji A na Kozaku są też wpisy typu: "co za brednie..uwierzcie mi ze nie ma w tym nawet ziarnka prawdy...ta dziewczyna to jego SIOSTRA a miedzy nim a Kasia jest naprawde ok, sa szczesliwi! i wiem to na 100 % " Poczekamy zobaczymy

Nawiasem mówiąc rodzeństwo Boruca to : Robert, Kasia, Ania i Paulina. Sióstr jest więc i dostatek
też sobie pomyślałam, że to jedna z jego sióstr, nawet ma podobny kolor włosów, ale coś świta, że jego siostry, są raczej niższe niż ta dziewczyna ze zdjęcia

apropo rodzeństwa i Boruca, Olka uderz mnie!!! dlaczego myśmy wypuściły " jego brata" sprzed tego stadionu! miłość mojego życia, a myśmy go tak po prostu tam zostawiły i poszły dalej, do dzisiaj mnie to boli! następnym razem rzucam się na wszystko co chodzi i ma takie oczy
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 12:54   #2454
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Trochę mnie tu nie było (byłam odcięta od świata), a tu tyle newsów. Cholernie żal mi Matusiaka Już od dawna mi go żal, że tak sobie zniszczył karierę, ale teraz, to już w ogóle załamka A na dodatek powiadacie, że ma mu się córka urodzić? Mojemu mężowi? I to nie ja będą matką Nie, no oczywiście na serio, to bardzo miła wiadomość, że będzie miał maleństwo. Ale ta rezygnacja z piłki? Ciągle miałam nadzieję, że może jeszcze kiedyś będzie grał, jak kiedyś. Ale teraz już do mnie dotarło, że on nigdy już nie odzyska tamtej formy

Co do nowego klubu Ebiego... Niech mu się tam dobrze wiedzie. Ważne, żeby grał.

A Boruc... No, brak mi słów. Nie wierzę w ten jego rozwód. Jak mógłby się rozstawać z żoną tuż po narodzinch dziecka. Zawsze mi się wydawało, że Boruc to bardzo porządny facet. Może lubi sobie czasem poimprezować, czy coś, ale żeby znaleźć sobie inną laskę, gdy będzie się mieć/ma się małe dziecko?

A jeszcze, co do meczy Polska-Czechy lub Czechy-Polska, na któryś na pewno jadę. Po przeżyciach ostatnich dwóch tygodni żadna podróż już mi nie straszna, bo trochę się napodróżowałam
A skoro już zaczęłam pisać o podróżach, to muszę się wam pochwalić, gdzie byłam. Spędziłam jeden dzień samotnie zwiedzając Szczecin, potem imprezową noc w Hamburgu, dzień w Cuxhaven, potem mega zakupy na Helgolandzie (alkohol tani, jak barszcz), zlot żaglowców w Bremenhaven (spełniłam jedno z moich drobniejszych marzeń - wyrwałam Brazylijczyka, a dokładniej brazylijskiego marynarza ), pięć dni na pełnym morzu i walka ze sztormem niedaleko Amsterdamu, wreszcie Den Helder i jeszcze jakieś inne holenderskie miasteczko. Najza***istsza podróż w moim życiu W planach było jeszcze wpłynąć do Amsterdamu, a potem do Rotterdamu, ale sztorm nam przeszkodził Ale i tak zakochałam się w Holandii. Świetny kraj I Holendrzy też są fajni. I Brazylijczycy. I Meksykanie. I nawet Niemcy są w porządku
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 13:54   #2455
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Tri przypomnialo mi sie jak cos powiedzialam "eee a to Boruc nie wyjdzie?!" Albo moglysmy powiedziec "ales Ty podobny do Boruca, chodz strzelimy sobie fotke"
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 14:15   #2456
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Tri przypomnialo mi sie jak cos powiedzialam "eee a to Boruc nie wyjdzie?!" Albo moglysmy powiedziec "ales Ty podobny do Boruca, chodz strzelimy sobie fotke"
raczej chodź zrobimy sobie dzidziusia
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 15:19   #2457
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Wow, Magda, jestem szczerze pod wrażeniem!
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 15:22   #2458
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Trochę mnie tu nie było (byłam odcięta od świata), a tu tyle newsów. Cholernie żal mi Matusiaka Już od dawna mi go żal, że tak sobie zniszczył karierę, ale teraz, to już w ogóle załamka A na dodatek powiadacie, że ma mu się córka urodzić? Mojemu mężowi? I to nie ja będą matką Nie, no oczywiście na serio, to bardzo miła wiadomość, że będzie miał maleństwo. Ale ta rezygnacja z piłki? Ciągle miałam nadzieję, że może jeszcze kiedyś będzie grał, jak kiedyś. Ale teraz już do mnie dotarło, że on nigdy już nie odzyska tamtej formy

Co do nowego klubu Ebiego... Niech mu się tam dobrze wiedzie. Ważne, żeby grał.

A Boruc... No, brak mi słów. Nie wierzę w ten jego rozwód. Jak mógłby się rozstawać z żoną tuż po narodzinch dziecka. Zawsze mi się wydawało, że Boruc to bardzo porządny facet. Może lubi sobie czasem poimprezować, czy coś, ale żeby znaleźć sobie inną laskę, gdy będzie się mieć/ma się małe dziecko?

A jeszcze, co do meczy Polska-Czechy lub Czechy-Polska, na któryś na pewno jadę. Po przeżyciach ostatnich dwóch tygodni żadna podróż już mi nie straszna, bo trochę się napodróżowałam
A skoro już zaczęłam pisać o podróżach, to muszę się wam pochwalić, gdzie byłam. Spędziłam jeden dzień samotnie zwiedzając Szczecin, potem imprezową noc w Hamburgu, dzień w Cuxhaven, potem mega zakupy na Helgolandzie (alkohol tani, jak barszcz), zlot żaglowców w Bremenhaven (spełniłam jedno z moich drobniejszych marzeń - wyrwałam Brazylijczyka, a dokładniej brazylijskiego marynarza ), pięć dni na pełnym morzu i walka ze sztormem niedaleko Amsterdamu, wreszcie Den Helder i jeszcze jakieś inne holenderskie miasteczko. Najza***istsza podróż w moim życiu W planach było jeszcze wpłynąć do Amsterdamu, a potem do Rotterdamu, ale sztorm nam przeszkodził Ale i tak zakochałam się w Holandii. Świetny kraj I Holendrzy też są fajni. I Brazylijczycy. I Meksykanie. I nawet Niemcy są w porządku
fajowa podróż też bym tak chciała
__________________


ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 15:30   #2459
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Mama mi mowila ze dzisiaj w DD TVN mowili ze Boruc jednak sie rozwodzi a Kasi daje polowe majątku...

Magda - Amelia. podoba ci sie to imie ;> mala Matusiakowa bedzie miec tak na imie
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 18:36   #2460
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) cz.II

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Trochę mnie tu nie było (byłam odcięta od świata), a tu tyle newsów. Cholernie żal mi Matusiaka Już od dawna mi go żal, że tak sobie zniszczył karierę, ale teraz, to już w ogóle załamka A na dodatek powiadacie, że ma mu się córka urodzić? Mojemu mężowi? I to nie ja będą matką Nie, no oczywiście na serio, to bardzo miła wiadomość, że będzie miał maleństwo. Ale ta rezygnacja z piłki? Ciągle miałam nadzieję, że może jeszcze kiedyś będzie grał, jak kiedyś. Ale teraz już do mnie dotarło, że on nigdy już nie odzyska tamtej formy

Co do nowego klubu Ebiego... Niech mu się tam dobrze wiedzie. Ważne, żeby grał.

A Boruc... No, brak mi słów. Nie wierzę w ten jego rozwód. Jak mógłby się rozstawać z żoną tuż po narodzinch dziecka. Zawsze mi się wydawało, że Boruc to bardzo porządny facet. Może lubi sobie czasem poimprezować, czy coś, ale żeby znaleźć sobie inną laskę, gdy będzie się mieć/ma się małe dziecko?

A jeszcze, co do meczy Polska-Czechy lub Czechy-Polska, na któryś na pewno jadę. Po przeżyciach ostatnich dwóch tygodni żadna podróż już mi nie straszna, bo trochę się napodróżowałam
A skoro już zaczęłam pisać o podróżach, to muszę się wam pochwalić, gdzie byłam. Spędziłam jeden dzień samotnie zwiedzając Szczecin, potem imprezową noc w Hamburgu, dzień w Cuxhaven, potem mega zakupy na Helgolandzie (alkohol tani, jak barszcz), zlot żaglowców w Bremenhaven (spełniłam jedno z moich drobniejszych marzeń - wyrwałam Brazylijczyka, a dokładniej brazylijskiego marynarza ), pięć dni na pełnym morzu i walka ze sztormem niedaleko Amsterdamu, wreszcie Den Helder i jeszcze jakieś inne holenderskie miasteczko. Najza***istsza podróż w moim życiu W planach było jeszcze wpłynąć do Amsterdamu, a potem do Rotterdamu, ale sztorm nam przeszkodził Ale i tak zakochałam się w Holandii. Świetny kraj I Holendrzy też są fajni. I Brazylijczycy. I Meksykanie. I nawet Niemcy są w porządku
Magdallen! Ale Ci zazdroszczę!!! Marzy mi się Holandia, ale rodzice nie chcą mi pozwolić na samotny wypad Ale jest plan na przyszłe wakacje żeby się wybrać ja i taka super dziewczyna z wizażu Może się łapiesz? Samolocikiem i bach do Amsterdamu Ja marzę żeby zobaczyć Amsterdam ( oczywiście wraz ze stadionem Ajaxu Amsterdam), Utrecht i takie tam Łapiesz się na babski wypad?

Dobra wiadomość! Moje pomarańczki całe i zdrowe http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=97228 Van Persie i Snijder wrócili Jestem happy

A co sądzicie o Berbatowie? Ciacho czy nieciacho? http://www.ciacha.net/ciacha/1,81835...z_w_ManU_.html
Mi przypomina Artura Rojka z Myslovitz No, ale najważniejsze żeby dobrze gral dla moich Czerwonych Diabełasków W

A już niekwestionowane ciacho jest tutaj http://www.ciacha.net/ciacha/1,81835...a_z_klasa.html Facet z klasą
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.