"Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 21:59   #2431
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Dziewczyny, czy znacie jakieś perfumy damskie, które mają flakon bardzo podobny do Perceive Avonu (coś a'la bryła lodu)? Szukam z mężem perfum, które lata temu (okolice 2000 roku) podarowała mojej teściowej jej siostra... Siostra już nie żyje, a mąż pamięta, że perfumy pięknie pachniały kwiatami. Co to mogło być?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 22:27   #2432
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy znacie jakieś perfumy damskie, które mają flakon bardzo podobny do Perceive Avonu (coś a'la bryła lodu)? Szukam z mężem perfum, które lata temu (okolice 2000 roku) podarowała mojej teściowej jej siostra... Siostra już nie żyje, a mąż pamięta, że perfumy pięknie pachniały kwiatami. Co to mogło być?
Może to zapach Oriflame

http://perfumella.blog.pl/oriflame-ultra-glam/

lub
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Or...-Her-2346.html

Jeszcze do głowy przychodzi mi Wish Chopard i Angel TM (ale te chyba dobrze znasz, no i te nie pachną kwiatami)
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem


Edytowane przez iwona-jk
Czas edycji: 2016-06-18 o 23:02
iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 04:33   #2433
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Cytat:
Napisane przez iwona-jk Pokaż wiadomość
Długo zastanawiałam się, czy napisać, bo tak naprawdę nie wiem, czy mam dość niezbędnych informacji.
Będąc w Uniejowie w malutkiej kawiarence spotkałam panią- szczupłą blondynkę z fryzurą ala Marlyn Monroe, ubraną na biało, w czarnych szpilkach, opaloną. Towarzyszył jej pan w białej, lnianej, luźnej koszuli (piszę tak na wypadek, gdyby czytała ). Pachniała obłędnie. Takiego zapachu szukam od dawna, ale w perfumerii na niego nie trafiłam :-( Do dzisiaj pluje sobie w brodę, że nie zapytałam :-(
I teraz gorąca prośba do Was... Zapach skojarzył mi się z Anais Anais Cacharela, ale to nie to. Tamten zapach był mniej kwiatowy. Ale miał taką wspólna drapieżną nutę, która świdrowała w nosie, unosiła się nad wspomniana wcześniej panią. Zapach nie jest nowy, wiele lat wcześniej też go wyczułam. Nie należy on do słodziaków... Ta świdrująca nuta, choć nie tak oczywista, delikatniejsza zdecydowanie jest też w Gucci Envy me, Pivoine YR, Celebre Avonu. Bardzo Was proszę o typy. Zdaję sobie sprawę, że na podstawie tych niewielu informacji zadanie prawie niewykonalne... Ale może... Może w ten sposób uda mi się zidentyfikować moją perfumeryjną miłość życia.


A może to szypr jakiś...
Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się Amarige Givenchy
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 09:37   #2434
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
niewiele mam danych na temat poszukiwanego zapachu,czułam go w kawiarni,ale wstydziłam się zapytać.Lekki kwiatowy zapach,elegancki(bez nuty zieleniny i świeżości) za to z dużym ogonem.Chyba trudno będzie
Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
nie słodki i nie jadalny nie owocowy,smuga zapachu wisiała nad stolikiem,kwiatki bez dominacji konkretnej wybijającej się nuty,teraz żałuję,że się nie spytałam.Ciekawe czy dostałabym odpowiedz.Dzięki
Jestem pewna że szukamy tego samego zapachu.
A może Ty już wiesz, co to za zapach?

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się Amarige Givenchy
Sprawdzę, ale z tego co pamiętam Amariage to raczej ciężki kaliber. Ten poszukiwany przeze mnie nie należy do ciężkich, przytłaczających. Dziękuję
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 14:12   #2435
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Cytat:
Napisane przez iwona-jk Pokaż wiadomość
Może to zapach Oriflame

http://perfumella.blog.pl/oriflame-ultra-glam/

lub
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Or...-Her-2346.html

Jeszcze do głowy przychodzi mi Wish Chopard i Angel TM (ale te chyba dobrze znasz, no i te nie pachną kwiatami)
Właśnie nie. Flakon łudząco podobny do Avonu, ale perfumy przyleciały albo z Ameryki albo z Bułgarii (mąż nie pamięta). Zainteresowały nas, bo podobno był to przepiękny, krystalicznie czysty, kwiatowy zapach.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 04:00   #2436
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Cytat:
Napisane przez iwona-jk Pokaż wiadomość
.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------




Jestem pewna że szukamy tego samego zapachu.
A może Ty już wiesz, co to za zapach?

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------


Sprawdzę, ale z tego co pamiętam Amariage to raczej ciężki kaliber. Ten poszukiwany przeze mnie nie należy do ciężkich, przytłaczających. Dziękuję
A może Eternity Moment CK?-ten też mi pasuje do opisu. Jest dość lekki, ale wyrazisty

Poza tym:
Chloe edp
Modern Muse EL

ale te są dość młodymi zapachami.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 08:00   #2437
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
A może Eternity Moment CK?-ten też mi pasuje do opisu. Jest dość lekki, ale wyrazisty

Poza tym:
Chloe edp
Modern Muse EL

ale te są dość młodymi zapachami.
Małgosiu, Chloe na pewno nie (jest piękny, ale w porównaniu do tego "mojego" zapachu jest mdły, no i słodkawy) Modern Muse nie znam- nadrobię
Co do Eternity Moment - kiedyś wąchałam i nie zakochałam się, więc to nie to

Ale bardzo Ci dziękuję I jeśli coś Ci się jeszcze skojarzy, będę wdzięczna za typy.
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 18:31   #2438
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Zaopatrzyłam się w próbki EL Modern Muse i Amarige Givenchy (odkryłam/ przypomniałam sobie, że Pollena Eva to jego bliźniak) i z przykrością stwierdzam, że to nie to
Moja miłość zapachowa nadal poszukiwana
Znacie może coś w podobie Anais Anais Cacharel, lecz mniej "łupiące" kwiatami?
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 04:14   #2439
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Cytat:
Napisane przez iwona-jk Pokaż wiadomość
Zaopatrzyłam się w próbki EL Modern Muse i Amarige Givenchy (odkryłam/ przypomniałam sobie, że Pollena Eva to jego bliźniak) i z przykrością stwierdzam, że to nie to
Moja miłość zapachowa nadal poszukiwana
Znacie może coś w podobie Anais Anais Cacharel, lecz mniej "łupiące" kwiatami?
Ciekawi mnie co to za zapach. Nie znam Anais Anais, a z czym innym Ci się ten zapach kojarzy, żebym wiedziała w jakie klimaty celować
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 14:27   #2440
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie co to za zapach. Nie znam Anais Anais, a z czym innym Ci się ten zapach kojarzy, żebym wiedziała w jakie klimaty celować
Małgosiu, oprócz Anais Anais z niczym, co znam mi się nie skojarzył.
W klimacie AA jest Le Jardin Max Factora- ten też łupie kwiatami za bardzo.
Dziś wąchałam kwiatowe Pleasures- to też nie to

Super opisała ten zapach sante- cytowałam ją. Nie wiem, czy poszukujemy tych samych perfum, ale opis pasuje idealnie do tych, które szukam ja.
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 20:14   #2441
lotiel
Raczkowanie
 
Avatar lotiel
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 396
GG do lotiel
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Cytat:
Napisane przez iwona-jk Pokaż wiadomość
Długo zastanawiałam się, czy napisać, bo tak naprawdę nie wiem, czy mam dość niezbędnych informacji.
Będąc w Uniejowie w malutkiej kawiarence spotkałam panią- szczupłą blondynkę z fryzurą ala Marlyn Monroe, ubraną na biało, w czarnych szpilkach, opaloną. Towarzyszył jej pan w białej, lnianej, luźnej koszuli (piszę tak na wypadek, gdyby czytała ). Pachniała obłędnie. Takiego zapachu szukam od dawna, ale w perfumerii na niego nie trafiłam :-( Do dzisiaj pluje sobie w brodę, że nie zapytałam :-(
I teraz gorąca prośba do Was... Zapach skojarzył mi się z Anais Anais Cacharela, ale to nie to. Tamten zapach był mniej kwiatowy. Ale miał taką wspólna drapieżną nutę, która świdrowała w nosie, unosiła się nad wspomniana wcześniej panią. Zapach nie jest nowy, wiele lat wcześniej też go wyczułam. Nie należy on do słodziaków... Ta świdrująca nuta, choć nie tak oczywista, delikatniejsza zdecydowanie jest też w Gucci Envy me, Pivoine YR, Celebre Avonu. Bardzo Was proszę o typy. Zdaję sobie sprawę, że na podstawie tych niewielu informacji zadanie prawie niewykonalne... Ale może... Może w ten sposób uda mi się zidentyfikować moją perfumeryjną miłość życia.


A może to szypr jakiś...
a może klasyczne Eternity? Ale spróbuj może na sobie przetestować, bo na mnie on się mocno zmienia i to, co wyczuwalne na początku pachnie zupełnie inaczej niż ogon, który zostawia
__________________
12.09.2017 konsultacja J.K. Wrocław
27.10.2017 operacja 285cc Alergan Natrelle Inspira TRX )))
lotiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 14:43   #2442
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Cytat:
Napisane przez lotiel Pokaż wiadomość
a może klasyczne Eternity? Ale spróbuj może na sobie przetestować, bo na mnie on się mocno zmienia i to, co wyczuwalne na początku pachnie zupełnie inaczej niż ogon, który zostawia
Nie, nie
Eternity znam, mam, to nie te klimaty
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 19:02   #2443
FemmeBlonde
Raczkowanie
 
Avatar FemmeBlonde
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 194
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Nie wiem czemu,ale tak mi się jakoś skojarzył Premier jour Nina Ricci? ale to na pewno nie ten zapach.
__________________
,,Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie''

E L. JAMES..................................

FemmeBlonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 04:03   #2444
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

iwona, a może Bright Crystal Versace albo Miracle Lancome, ewentualnie Daisy Marc Jacobs, Yellow Diamond Versace, albo Versace Medusa.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 10:45   #2445
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Bardzo Wam dziękuję za typy

Cytat:
Napisane przez FemmeBlonde Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu,ale tak mi się jakoś skojarzył Premier jour Nina Ricci? ale to na pewno nie ten zapach.
Sprawdzę

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
iwona, a może Bright Crystal Versace albo Miracle Lancome, ewentualnie Daisy Marc Jacobs, Yellow Diamond Versace, albo Versace Medusa.
Bright Crystal Versace, Miracle Lancome, Versace Medusa- na pewno nie
Pozostałe już zapisane
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem


Edytowane przez iwona-jk
Czas edycji: 2016-07-05 o 10:48
iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 11:22   #2446
spruce666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Perfumy damskie-opis(co to za zapach?)

Cześć! Jakieś 4 lata temu dostałam na prezent od ojca perfumy,zapach bardzo mi się podobał,jednak pojęcia nie mam jak mogły się nazywać.Postaram się je opisać,może którejś z Was coś się skojarzy-chociaż pewnie będzie zbyt mało konkretów
No więc,nie były to perfumy z wyższej półki,ale podróbą też nie były,jeżeli już to jakiś odpowiednik(przedział cenowy to jakieś 20-30zł)-widziałałam je w dawno temu w Drogeriach Polskich. Perfumy były w standardowym,prostokątnym flakonie-jeżeli chodzi o pojemność to myślę,że mogło to być 75ml lub 100ml.Flakon był przeźroczysty,ze srebną,solidną zatyczką,z tego co pamiętam to ta zatyczka nie była "prosta",ale miała wygrawerowane kreski ,które tworzyły kwadraciki.Jeżeli chodzi o kolor perfum to był taki...hmmm,limonkowy? Coś pomiędzy żółtym a zielonym,ale bardziej w strone zieleni. Jeżeli chodzi o sam zapach to nic konkretniejszego mi się nie nasuwa,dlatego może być trudno,ale był to zapach zdecydowanie świeży,cytrusowy jak dla mnie. Ja za typowo kwiatowymi czy cytrusowymi zapachami nie przepadam,wręcz mnie odpychają,ale ta kompozycja do "banalnych" nie należała-jak większość w tych nutach na tzw."jedno kopyto".Ani wcześniej,ani później nie spotkałam się z podobnym zapachem...Te pefumy miały też coś w sobie lekko z wody kolońskiej,przynajmniej na początku- tak mi się wtedy z tym skojarzyło.Zapach nie był jakiś nachalny,ale bardzo intrygujący,no i przede wszystkim był trwały.Później rozwijały się nuty zdecydowanie pudrowe,słodkie. Wiem,że to może nic konkretrnego,bo nawet nie pamietam co to był za producent,chciałabym wrócić do tamtego zapachu,ale nie wiem gdzie i czego szukać,może któraś z Was by mi coś zasugerowała? Jestem wzrokowcem i gdybym zobaczyła ten flakon to wiedziałabym czy to te. Pomocy!!

Edytowane przez spruce666
Czas edycji: 2016-08-03 o 11:23
spruce666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 15:34   #2447
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Perfumy damskie-opis(co to za zapach?)

I ja potrzebuje pomocy, co to za perfumy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zapach2.jpg (115,3 KB, 95 załadowań)
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 17:28   #2448
rudzia77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1 730
Dot.: Perfumy damskie-opis(co to za zapach?)

Może te ?
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Do...ose-16601.html
__________________
WYMIENIĘ
rudzia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 18:10   #2449
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Perfumy damskie-opis(co to za zapach?)

Prędzej te http://www.fragrantica.pl/perfumy/An...oman-1090.html ... ale nawet Banderasa nie podejrzewałabym o taki okropny goły atomizer

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2016-10-17 o 18:13
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-17, 18:21   #2450
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Perfumy damskie-opis(co to za zapach?)

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Prędzej te http://www.fragrantica.pl/perfumy/An...oman-1090.html ... ale nawet Banderasa nie podejrzewałabym o taki okropny goły atomizer
Wydaje mi sie ze tez nie. Szukalam po necie ale jeszcze nie znalazlam.
Cytat:
Napisane przez rudzia77 Pokaż wiadomość
Te na 100% nie :-(
No nic bede szukac dalej. Dzieki dziewczyny :-D



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 16:36   #2451
ilusionsite
Przyczajenie
 
Avatar ilusionsite
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 20
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Hej, czy ktoś skojarzy po flakoniku co to za perfumy ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg adadadad.jpg (26,8 KB, 47 załadowań)
ilusionsite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:08   #2452
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:49   #2453
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Cytat:
Napisane przez ilusionsite Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś skojarzy po flakoniku co to za perfumy ?
Avon wypuszcza edycje 30ml swoich najlepiej sprzedajacych sie zapachow, m.in. Little Black Dress, wspomniane wyzej Incandessence, itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 11:10   #2454
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 092
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Cytat:
Napisane przez iwona-jk Pokaż wiadomość
Nie, nie
Eternity znam, mam, to nie te klimaty
hej iwona-jk mam strzał choć już ich nie produkują ale może to
Magnolia od Yves Rochera
http://www.fragrantica.com/perfume/Y...nolia-935.html

jak Ci się uda to sprawdż, są jeszcze flakoniki w domach prywatnych ludzi lub na ebayu
nawet jeśli nie będziesz mogła ich używać bo nie są produkowane to przynajmniej ciekawość zaspokoisz.
Ja miałam tak raz ,w 2010 powąchałam w perfumerii Givenchy Be Givenchy i zapamiętałam je jako super.......,nie miałam wtedy kasy ay kupić, a cudem zdobyłam miniaturkę w zeszłym roku i mój zachwyt o 50% spadł i okazały się nietrwałe więc mi "obsesja" przeszła jak ręką odjął.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez agl1 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zakochałam się w perfumach których nie mogę teraz odnaleźć
Były w długim, wąskim, czerwonym flakonie, nie zdążyłam się przyjrzeć bo dziewczyna która się nimi psiukała szybko wrzuciła je do torebki.
Nie sądziłam że odnalezienie ich będzie tak trudne, chodzę po drogeriach, szukam, szukam i nic :/
Zapach był delikatnie słodki.

Ktoś wie jak może nazywać się moja miłość?
to może być Divine Sensual od Oriflame
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 17:14   #2455
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Perfumy damskie-opis(co to za zapach?)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
I ja potrzebuje pomocy, co to za perfumy?
Tam coś jest napisane na ''szyjce''?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 16:04   #2456
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

[QUOTE=Katefit;67049726]hej iwona-jk mam strzał choć już ich nie produkują ale może to
Magnolia od Yves Rochera
http://www.fragrantica.com/perfume/Y...nolia-935.html

Dziękuję za typ, brałam pod uwagę, aleMagnolia YR praktycznie nie do zdobycia Pytałam na forum, nawet prośbę o kropelkę w podpisie miałam i doopa :-(
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 19:14   #2457
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Perfumy damskie-opis(co to za zapach?)

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Tam coś jest napisane na ''szyjce''?
Raczej nie. Nie mam jak sprawdzic bo to nie moja flaszka. Kolezanka zrobila fotke i prosila mnie o pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 23:35   #2458
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Perfumy damskie-opis(co to za zapach?)

Dzisiaj w autobusie poczułam na kimś piękne perfumy. Przyprawowe, ostre, z wyraźnym imbirem. Wyczułam też pieprz. Niestety nie potrafię powiedzieć o nich więcej. Wiem, że to mało, ale może ktoś kojarzy coś w tym stylu?

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2016-11-11 o 12:43
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 17:55   #2459
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Dot.: Perfumy damskie-opis(co to za zapach?)

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;67405321]Dzisiaj w autobusie poczułam na kimś piękne perfumy. Przyprawowe, ostre, z wyraźnym imbirem. Wyczułam też pieprz. Niestety nie potrafię powiedzieć o nich więcej. Wiem, że to mało, ale może ktoś kojarzy coś w tym stylu?[/QUOTE]


Noir Toma Forda ma w skladzie imbir.
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 12:33   #2460
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: "Co to za perfumy?", czyli prośba o pomoc w zidentyfikowaniu flakonika/perfum

Szukam męskich perfum, które ewidentnie kojarzą mi się z Bożym Narodzeniem, czuć w nich wyraźna nutę przypraw, w tym cynamonu. No po prostu pachnie mi pierniczkami. Zapach może robić za unisex i zdaje mi się, że może być to Calvinowska Obsesja, ale
czytałam jeszcze o wyraźnie cynamonowych Chanel Egoiste.
Jakieś propozycje?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-30 23:42:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.