Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 09:39   #2431
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Moze smak herbatki jej nie odpowiada? Moj Pascalcio tez nie chcial nic pic. Tylko rumianek mu wchodzi, taki zwykly, zaparzany z saszetki. A teraz daje mu juz soczki. Najbardzeij uwielbia banan-jablko z HIPP. Jest bez cukru a i tak jest bardzo slodki.
Julia nie chce pic ani herbatki koperkowej Hippa ani Humany na brzuszek, ani wody
Sprobuje zaparzyc rumianek.
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 09:41   #2432
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Patrycja_1708 Pokaż wiadomość
kretencja, zalazł mi za skóre i to nie jeden egzemplarz ale dodatkowo mam meeega alergie na sierść kota...
Raczej na sline nie na siersc. To slina uczula.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 09:45   #2433
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

KarolinaB

ja tez niezbyt dobrze spalam,bo mala sie obudzila 2 razy na karmienie,a potem o 7 rano tez pobudka...teraz chciala sie zdrzemnac,ale jej nie szlo wiec obrocilam ja na brzuszek i sama zasnelaA ja jestem choraglowa boli,z nosa cieknie,gardlo boli...ale Emi chyba jeszcze nic nie jest,choc grypsko kosi mnie juz od zaszlego piatku

Jesli chodzi o pepek,to mojego w ogole nie widac,bo jest zakryty kolczykiemjak brzuch zaczal mi schodzic to udalo sie zalozyc go na nowo i nawet zle to nie wyglada choc tz sie troche zbulwersowal "bo ja mama,powazna kobieta,a tu takie cos nosze"...ale nosze go od 19-tego roku zycia to sie przyzwyczailam

Serenity,to zescie rok temu poswietowali w Walentynki
U nas Emilka jest wynikiem swietowania moich urodzin,troche sie zagalopowalismy no i mam prezent

Margaryt,bralam cerazette,ale juz nie biore od dwoch dni i widze,ze jakies plamienie dostalam..lekarze przepisuja dla karmiacych mam tabsy bez estrogenow

jesli chodzi o milosc do dziecka,to ja na poczatku zajmowalam sie dzieckiem jak robot-bylo mi jej zal ze taka bezbronna i zalezna tylko ode mnie,ale zadnej wielkiej zalewajacej milosci to ja nie czulamprzyszlo po czasie,nawet nie wiem kiedy..
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 09:46   #2434
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Karolina z a wizytę
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 09:52   #2435
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Karolina będzie dobrze ;*

artystka, ja miałam kolczyk w języku wybryk młodości, ale jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to wyjęłam i już nie założę też mnie coś rozkłada :P

oto filmik mojej ślicznotki jak pierwszy raz zaciesza na głos do mamusi )


http://www.youtube.com/watch?v=l5vxSoP3QE8
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 09:52   #2436
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

a propos dat poczęcia naszych dzieci to niedługo minie rok odkąd Bela założyła nasz pierwszy wątek
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 09:58   #2437
KarolinaB
Raczkowanie
 
Avatar KarolinaB
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 499
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Karolina będzie dobrze ;*

artystka, ja miałam kolczyk w języku wybryk młodości, ale jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to wyjęłam i już nie założę też mnie coś rozkłada :P

oto filmik mojej ślicznotki jak pierwszy raz zaciesza na głos do mamusi )


http://www.youtube.com/watch?v=l5vxSoP3QE8
ale słodko moj zrobił raz "haha" i tyle

Dzieki dziewczyny za kciuki
KarolinaB jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 10:09   #2438
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

paulinka- ale ona bosko sie smieje
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:10   #2439
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Hey


U mnie nie ciekawy poczatek tygodnia W sobote zmarła moja babcia i jestem starsznie tym przybita.


Pozatym dostałam drugi okres i az mi kamień spadł z serca bo zaczynałam sie bac czy nie jestem w ciazy No i teraz zle sie czuje bo ten okres tez mam obfity wrrr


Co do seksu to u nas zaczał sie 2 miesiace po porodzie.


Nikolka po tym skoku zaczeła mi wiecej jesc i z rana zjada mi po 160 ml potem normuje sie jej to jedzenie do 100ml.

Za to wczoraj od 4 rano nie chciala spac i gadała , płakała maz byl bardzoooo zadowolony bo musiał ja ululac a ta usneła dopiero o 7 jak on wyszedł do pracy

Dzis nie spi od 7 - pozwolila sie tatusiowi wyspac
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:27   #2440
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Karolina trzymamy z juniorem kciuki za wizyte!!

Amelka poprostu bosko sie smieje
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:40   #2441
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Karolina będzie dobrze ;*

artystka, ja miałam kolczyk w języku wybryk młodości, ale jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to wyjęłam i już nie założę też mnie coś rozkłada :P

oto filmik mojej ślicznotki jak pierwszy raz zaciesza na głos do mamusi )


http://www.youtube.com/watch?v=l5vxSoP3QE8

ale super
a moja sie do mnie smiac tak nie chce

Sysunia,naprawde wspolczuje
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 10:41   #2442
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Mimiskierka, ja mam chyba ciemniejszy pępek niż przed ciążą i linia nie zniknęła... Ale nie zwracam uwagi na to
Ja bym takie krwawienie skonsultowała z ginem, nie czekałabym do końca marca, jeśli to jest żywa krew

Martinixxx, u mnie też hemoroidy Właśnie dziś podglądałam je w lusterku Masakra, też nie wiem, co zrobić. Do proktologa warto by się wybrać, zwłaszcza, że mam w prostej linii w genach nowotwór jelita grubego, więc trzeba hemoroidy też monitorować, bo od jelita grubego do odbytnicy niedaleko, a nieleczone hemoroidy mogą zwiększać ryzyko niestety.. Ale nie mam kiedy no... I nie wiem, czy w ogóle coś można na to stosować przy karmieniu. W ciąży jak byłam to mi gin polecił maść Aesculan, ale nie wiem, czy teraz tez mogę

Artystka, widocznie bardzo kaloryczne mleko mam Może dlatego, że jem tyle słodyczy A tak serio, to on faktycznie często je, jak na dziecko 2,5-miesięczne, bo w ciągu dnia co 2-3 godziny. Tylko w nocy ma dłuższa przerwę, ok.6-7 godzin.

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

A tak z ciekawości chciałam zapytać mamusie, które miały początkowo duże emocjonalne problemy z macierzyństwem - jak się czujecie teraz? Bo ja, jak może pamiętacie, miałam bardzo trudny okres. Byłam ciągle poirytowana, wykończona, złościłam się na małego, że płacze, ulewa, przesikuje się... Żałowałam, że urodziłam dziecko... Dosyć długo to trwało, bo myślę, że około 6 tygodni. Ale teraz jest już zupełnie inaczej Kocham Tymka nad życie, nie wyobrażam już sobie, że mogłoby go nie być. Jestem znacznie bardziej cierpliwa, więcej we mnie czułości, dałabym mu gwiazdkę z nieba, gdybym mogła Jest ukochanym "syneczkiem mamusi". Pewnie, że czasem się zniecierpliwię, ale jest o niebo lepiej
Niektórym przytrafia się miłość od pierwszego wejrzenia, inni potrzebują trochę więcej czasu, żeby kogoś pokochać. Tak było w moim przypadku - musiałam małego poznać, ogarnąć się w nowej sytuacji, żeby go prawdziwie pokochać.
Ach, gdybym przed porodem przeczytała cały "Język niemowląt" Wiedziałabym z góry, że te odczucia - żal, niechęć, irytacja - są całkowicie normalne... Nie zachwyca mnie ta książka, ale ta kwestia jest poruszona w bardzo krzepiący sposób.
I jedną piękną metaforę tam znalazłam:
"Podczas pierwszych sześciu tygodni po porodzie emocje kobiety zachowują się niczym kolejka górska w lunaparku. Jedyna rzecz, którą możemy zrobić, to mocno się przypiąć, jest to bowiem kolejka, z której wysiąść się nie da."

Ja tez tak mialam po porodzie w sumie teraz od czasu do czasu mam hustawke raz sie obudze i jestem pelna energii, chce misie wszystko a raz nie chce wstawac, nie chce jej karmic, nie wiem

Paulinka, ale sie smieje smieszka mala moja tak nie umie, ale fajnie piszczy buahaha

Wc zoraj czyscilam komode z ubranek w ktore sie juz nie miesci no i patrze a tam body zapakowane w trojpaku, z biedronki, krotki rekaw na rozmiar 9 miesiecy.. ale mysle, a sprawdze jakie to duze i wiecie co.. wyjelam, patrze a to za male!!!!!!! wiec jakie to 9 miesiecy ?

Oto moja myszka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1130953.jpg (120,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130972.jpg (111,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130978.jpg (118,1 KB, 50 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:43   #2443
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Artystka dziekuje


A moja nic nie robi tylko lezy i pierdzi

Kreatencja ja mialam taki moment ze mi mala przesikiwała pampki i musiałam ja przebierac 3 razy w ciagu nocy ale to tylko dlatego ze byly za małe i zabsze bokiem gdzies jej przelało.
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek

Edytowane przez Sysunia_d
Czas edycji: 2011-02-15 o 10:44
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:45   #2444
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cześć
mam nadzieję, że nie zapomniałyście o mnie jakoś nie mogę się wdrążyć w rozmowę

u nas wszystko dobrze... Agatka śpi w nocy różnie ale nie jest źle, idzie się przyzwyczaić
tylko ostatnio zaczęła pokasływać, gorączki i kataru nie ma - myślicie żeby iść do lekarza no i czy na spacer wychodzić

gratuluję naszym studentkom zaliczonych egzaminów

pępek mam również brzydki i linię widoczną niewspomnę o tych wstrętnych czerwonych rozstępach na brzuchu

u nas walentynki spokojne dobry obiadek i deserek (ulubione ciacho mojego męża czyli karpatka) i nawet kwiatki dostałam

mallinka - no to zaszeleliście

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
I jedną piękną metaforę tam znalazłam:
"Podczas pierwszych sześciu tygodni po porodzie emocje kobiety zachowują się niczym kolejka górska w lunaparku. Jedyna rzecz, którą możemy zrobić, to mocno się przypiąć, jest to bowiem kolejka, z której wysiąść się nie da."
święta racja

Cytat:
Napisane przez KarolinaB Pokaż wiadomość
Dziewczyny - mam dzisiaj wizyte u onkologa z powodu tego guzka na piersi. Trzymajcie kciuki, żeby było dobrze, bo ide tam jak po wyrok ryczec mi się chce normalnie
nie przejmuj się na zapas ja również miałam guzy i wizyty u onkologa były nieuniknione, ale na szczęście skończyło się na wycięciu

Cytat:
Napisane przez monana27 Pokaż wiadomość
serenti, graatulacje schudniecia. Malymi kroczkami do celu Zajelo nam 9 miesiecy przytycie kilkunastu albo i wiecej kg, wiec nie mozemy oczekiwac ze zrucimy to od razu
a szkoda

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ja ważyłam się wczoraj i ważę już tyle ile przed ciążą
szczęściara

edit:

Amelcia jest cudna kiedy Agatka będzie się tak śmiała??

świetne te Wasze dzieciaczki
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Edytowane przez dzasta110
Czas edycji: 2011-02-15 o 10:48
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:46   #2445
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Anecka,slodka
Donus,Twoja panienka tez urocza i wlochata tak samo jak moja(jak robisz ze Twoja ma takie ulozone wlosy???Bo moja zawsze wyglada jakby ja ktos pod prad podlaczyl)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:54   #2446
agas
Raczkowanie
 
Avatar agas
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: konin
Wiadomości: 337
GG do agas
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Karolina bedzie dobrze!

Paulinka az mi lezka poleciala ze smiechu i tak mnie roztkliwila Twoja cora. Niesamowicie smieje sie ta Twoja Kruszyna. Mojej tez zdarza sie ale nigdy tak dlugo

Donus sliczna Mala

Anecka mala super jak ladnie grzechotke trzyma i pozuje

Sysunia tak mi przykro z powodu babci
__________________
Aniołek[*]

Izka

Edytowane przez agas
Czas edycji: 2011-02-15 o 11:00
agas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:00   #2447
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Karolina- my też trzymamy kciuki za wizytę.

Dla "dukających" mam podaję 2 stronki z fajnymi przepisami
http://zkotemwkuchni.blogspot.com/20...zki-dukan.html

http://forum.dieta-dukan.pl/viewtopi...b793cb1ec662dd

i polecam zakupić na allegro aromaty i barwniki spożywcze- są super! Mnie już odrzucało od tych sklepowych- migdał, rum, wanilia wstrętna, bleee!

Macie jakiś sprawdzony przepis na tortille dukana? Ja juz próbowałam 2 razy na 2 różnych patelniach i kicha! Jedynie z mikrofali wychodzi coś w podobie...

U nas dzisiaj dzień marudy Na szczęście wsadziłam ją w wózek i do szklarni i teraz śpi...
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:04   #2448
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

U nas tez dzien marudy jadla 1,5h temu to glodna nie jest szkoda ze nie mam lezaczka, bo ciagle na plasko lezy, ale poduszke jej podkladam
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:13   #2449
agas
Raczkowanie
 
Avatar agas
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: konin
Wiadomości: 337
GG do agas
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj dzień marudy Na szczęście wsadziłam ją w wózek i do szklarni i teraz śpi...
Ale masz patent na mala

U mnie tez maruda wlasnie spi na mnie bo w lozeczku to co minute musialam latac. Wymyslila sobie wypluwanie smoczka i ryk w razie brakujego jego ponownej aplikacji

Anecka a fotlik macie?? Jak tak to mozne w nim ja na troche posadzic.
__________________
Aniołek[*]

Izka

Edytowane przez agas
Czas edycji: 2011-02-15 o 11:16
agas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 11:17   #2450
mamuska003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 448
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Dzień dobry a włściwie to był dobry póki teściowa mnie nie wnerwiła
Poszło oczywiście o spanie małej. Zawsze jak mała śpi to ona stoi nad nią i gada że mała się budzi Powiedziałam jej żeby się nie odzywała jak mała śpi, to ona do mnie że u jakiegoś tam X dziecko śpi przy włączonym telewizorze i głośnej rozmowie. A naszą nauczyliśmy spać w ciszy. A to nie prawda bo w pokoju zawsze gra radio tylko nie na cały regulator jak to ona by ustawiła Poza tym mała ma płtyki sen i zasypia na 10-20 minut i więcej nie chce spać, więc lepiej jest jak jest ciszej. Chodzi o to żeby spała nawet te 20 minut ale jej nikt nie przeszkadzał. Jak się nie wyśpi to jest strasznie marudna i nie mogę jej wieczorem uspokoić. A ta głupia łazi po ludziach i sie wypytuje o ich dzieci a potem gada że tamten ma tak a wy tak nie macie Bo najważniejsi są ludzi i co oni mają to ja mam tak samo mieć. Jak jej mówię że każde dziecko jest inne i pewnych rzeczy nie da się wprowadzić to mi mówi że głupoty opowiadam
Nie mam już siły ona mnie wykańcza psychicznie. Jeszcze mała ma dzisiaj dzień marudy
Teściówka z rana mnie wnerwiła a teraz pojechała do jakiejś tam ciotki Mam nadzieję że nie wróci przez kilka dni bo nie mam ochoty patrzeć na jej gębę
mamuska003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:18   #2451
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Eh my tez mamy dzien marudzenia-ciag dalszy heh czyli juz 3 dzien no ale u mojego to spowodowane ząbkami niestety;/

Ok ubieram tego mojego brzdękolina i idziemy na spacer heh
Odezwiemy sie pozniej poki co mamy zimno na dworku ale slonecznie to trzeba korzystac
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:25   #2452
agas
Raczkowanie
 
Avatar agas
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: konin
Wiadomości: 337
GG do agas
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Co do milosci to u mnie jakos od pocztku byla ogromna choc na pewno z kazdym dniem przywiazuje sie do niej coraz bardziej

Ja po porodzie w szpitalu mimo zmeczenia nie moglam sie na nia napatrzec. Gapilam sie jakby miala zniknac jak zamkne oczy do teraz zamias cos porobic albo odpoczac lubie na nia pogapic sie jak sie sama bawi lub spi. A Wy??
__________________
Aniołek[*]

Izka
agas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:40   #2453
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Moja teściówka czy teść (znawca dzieci!!!!koń by się uśmiał) też mnie czasem wnerwiają "dobrymi radami" ale już teraz to to olewam! Szczególnie ją drażni, że Lila śpi na płasko a nie na podusi. Faktycznie mała lubi spać u nas na łóżku, ma mięciutko, przytuli buzię do podusi ale skoro teraz jest trend na leżenie bez podusi to ja idę z prądem...
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:45   #2454
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

mam tak samo - zamiast spać w nocy dziękując Bogu ze królewicz śpi to się na niego gapię. zwłaszcza ze on śpi przytulony do mnie, muszę go trzymać za łapkę bo nie zaśnie .
mamuska ja bym jej kazała na drzewo spadać - Ty z nią mieszkasz? współczuje ja moją bym po godzinie zatłukła

ale mam farta - przyjechała do mnie koleżanka z Niemiec - w sumie to bardziej znajoma ale zawsze. i przywiozła mi 4 wielkie wory ubrań dla małego! na najbliższe 4-5 lat mam mnóstwo spodni, bluz dresów kombinezonów kurtek płaszczy...wszystko firmówki bo koleżanka ma TAKĄ ka$ę i byle czego nie kupuje a coś założone 3 razy już jest stare i do wymiany wg niej. większość ciuchów ma jeszcze metki bo tyle tego nakupowała ze jej Hugo nie zdążył nawet założyć. poza tym kupiła dla Bubu mnóstwo grzechotek i zabawek i śliczne butki! z tego co pobieżnie przejrzałam ciuszki są w świetnym stanie - nawet bym nie powiedziała ze używane
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:55   #2455
ona1010
Raczkowanie
 
Avatar ona1010
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: DE / HH
Wiadomości: 352
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez agas Pokaż wiadomość
Co do milosci to u mnie jakos od pocztku byla ogromna choc na pewno z kazdym dniem przywiazuje sie do niej coraz bardziej

Ja po porodzie w szpitalu mimo zmeczenia nie moglam sie na nia napatrzec. Gapilam sie jakby miala zniknac jak zamkne oczy do teraz zamias cos porobic albo odpoczac lubie na nia pogapic sie jak sie sama bawi lub spi. A Wy??

mam to samo nie odchodzilabym od lozeczka jak maluszek sobie spi, jest taki malutki i slodki, ubustwiam to



My bylismy dzisiaj na szczepieniu, maluszek jak zasnal w samochodzie tak caly czas spi i od czasu do czasu budzi sie z glosnym krzykiem, pewnie klucie mu sie przypomnina. Bylam w szoku bo nie plakal jak poprzednio, wiec i ja tez nie plakalam. Bo ostatnio straszna beksa sie zrobilam, ostatnio jak maluszek plakal, bo mial problem z kupka to ja razem z nim plakalam
A mimo tego ze ostatnio tak malo je, to w ciagu tygodnia przytyl prawie pol kilo. Mamy juz 4 miesiace, 7, 5 kg i 68 cm

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
ale mam farta - przyjechała do mnie koleżanka z Niemiec - w sumie to bardziej znajoma ale zawsze. i przywiozła mi 4 wielkie wory ubrań dla małego! na najbliższe 4-5 lat mam mnóstwo spodni, bluz dresów kombinezonów kurtek płaszczy...wszystko firmówki bo koleżanka ma TAKĄ ka$ę i byle czego nie kupuje a coś założone 3 razy już jest stare i do wymiany wg niej. większość ciuchów ma jeszcze metki bo tyle tego nakupowała ze jej Hugo nie zdążył nawet założyć. poza tym kupiła dla Bubu mnóstwo grzechotek i zabawek i śliczne butki! z tego co pobieżnie przejrzałam ciuszki są w świetnym stanie - nawet bym nie powiedziała ze używane
ja tez chce taka znajoma podeslij ja tez do mnieniech podrzuci kilka rzeczy dla bobaska
ona1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:01   #2456
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

mnie w spzitalu oczy bolaly os zezowania - jak karmilam na lezaco i patrzylam na mala


Moja spi juz 3h normlanie szok! z czego 2h na mnie spala ale sie jej wyslizgnelam bo mi tylek juz zdretwial

anecka i jak dzisiaj ta glowka po tym uderzeniu?
A Twoja jak marudy dzien ma to wylezy sama ze soba? moja w ogole nie lezy na plecach nawet spac na plecach nie umie. tylko na brzuchu.
I jak jest marudy dzien to na raczkach trzeba nosic w foteliku wytrzyma max 10 minut. pod karuzela do 20 ale to po jedzonku a tak to na raczkach, albo na moim brzuchu
jest jeszcze plus przewijaka mozna polozyc i udawac ze sie cos robi i dziecko tam spokojne jest

beata no trend bez poduszki dla dziecka bo to zdrowe dla niego jest ale jak moja lezy na plecach i ja 'usypiam' to nie lubi lezec na plasko musi miec niezly kat - taki prawie pionowy wiec jak lezy w kocy czy w koldrze opatulona, to tez jej podkladam pod plecy by miala wyzej - ale mowie moja nie lezy za duzo na plecach.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

mamuska powiedz ze kazde dziecko jest inne. mojej szwagierki corka tez spala plytko i jak to moj maz sie smial ze budzila ja nawet zmiana temperatury nad kwiatem doniczkowym w pokoju
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:12   #2457
mamuska003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 448
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
mamuska ja bym jej kazała na drzewo spadać - Ty z nią mieszkasz? współczuje ja moją bym po godzinie zatłukła
No niestety mieszkam z nią Czasem mam ochotę ją zatłuc. Już nie raz mnie ręce świerzbiły Wredna jestem no nie
Ostatnio zaszantażowałam mojego męża Powiedziałam mu że jak chce mieć drugie dziecko to musimy się stąd wyprowadzić i on się zgodził Mam nadzieję że ta klempa się do nas nie wprowadzi

Ja też mogę się cały czas patrzeć na moją małą ślicznotkę
mamuska003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:56   #2458
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Anecka, może potrzebujesz jeszcze więcej czasu Zresztą my, kobiety, po prostu miewamy huśtawki nastrojów i już

Sysunia, współczuję śmierci babci

My byliśmy u lekarza, podpytać o parę rzeczy. Paznokietek raczej nie wrasta, ale ma ostry rożek i uraża skórę. Pani doktor potwierdziła słowa mojej znajomej - przemywać nadmanganianem potasu i jeśli się nie pogarsza to się nie martwić.
Śluzowatymi lekko kupkami też się nie martwić, jeśli jest więcej "treści" niż śluzu, to wszystko OK. Obejrzała skórę małego, powiedziała, że wysypka jest minimalna i że ona uważa, że to nie skaza, raczej jakaś nadwrażliwość młodej skóry po prostu Mam zacząć wracać do mojej normalnej ilości nabiału i obserwować
Ponieważ martwi mnie odginanie głowy do tyłu i zaciskanie piąstek, dała skierowanie do neurologa... Ech, kolejna sprawa do załatwienia. Jutro tam zadzwonię i zapytam, czy są jakieś sensowne terminy.
A mały waży 6600g (wprawdzie po jedzeniu ale myślę, że ze 6500 to ma i tak ) i jest długi na 62 cm. Oba wymiary to 75 centyl A ma 2,5 miesiąca. Czyli kawał chłopa Jak zwykle u lekarza był bardzo, bardzo grzeczny, jestem z niego dumna
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:25   #2459
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Donuś Pokaż wiadomość
O Weronisiu jestes wreszcze powiedz mi jak ci idzie na dukanie ?
I masz jeszcze jakies stronki z przepisami ?
Bo my z mezem cały czas dzielnie sie trzymamy Tylko juz brakuje mi pomysłow na dni proteinowe
My z mężem też się dzielnie trzymamy. Mąż schudł 10 kg, a ja 4kg. Ale ponoć kobiety chudną wolniej.
Ja generalnie przejrzałam cały net i jak mi jakiś przepis przypadł do gustu, to próbowałam.
Od jakiegos czasu mam książkę '350 przepisów' Dukana i jakos sobie radzimy.
Ale generalnie to my jemy głównie gulasz wołowy, Chili Con Carne, kotlety mielone i cycki kurze, no i te dukanowe placki i pastę z makreli.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:27   #2460
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez mamuska003 Pokaż wiadomość
No niestety mieszkam z nią Czasem mam ochotę ją zatłuc. Już nie raz mnie ręce świerzbiły Wredna jestem no nie
Ostatnio zaszantażowałam mojego męża Powiedziałam mu że jak chce mieć drugie dziecko to musimy się stąd wyprowadzić i on się zgodził Mam nadzieję że ta klempa się do nas nie wprowadzi

Ja też mogę się cały czas patrzeć na moją małą ślicznotkę
ehhhh tesciowe-moja akurat jest spoko,ale babka nadrabia ile wlezie,jutro tu przyjedzie i bedzie mi siedziec ponad tydzien na glowie

Wczoraj tu byla i mi cisnienie podniosla,bo ze malej piszczala do ucha to ok,bo mala miala ubaw,ale ta stara nawet nie dala sie Emi pobawic na macie...tylko trzachala wszystkim,no ok,skoro malej sie podobalo...ale ciagle ja przekladala,podnosila,ukl adala inaczej na poduszce,wkladala raczki pod boczki i bujala na boki...walnieta jakas,nie da dziecku chwili polezec nawet, tylko ciagle ja tarmosi...i to juz sie Emi nie podobalo..
Na dodatek wyganiala mnie bym poszla w koncu do sklepu-stwierdzilam ze jest ladna pogoda wiec zabiore mala ze sobatym bardziej sie zwinelam po tym jak przy malej jadlam faworka a babka nalegala bym jej dala troche posmakowacta to bezmozgie yeti dopieroA w lodowce bylo jabluszko i ona wie ze mala raz dostala-balam sie malej z nia zostawic bo ja nie wiem co by jej do lba strzeliloto beda bardzo ciezkie dla mnie dwa tygodnie

Ale mnie goraczka bierzezaraz bede miala niewidzialnego przyjaciela jak mala po szczepieniu
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.