Jak zostać stewardessą? - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 15:24   #2461
marta_ograbek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Jak zostać stewardessą?

.

Edytowane przez marta_ograbek
Czas edycji: 2011-10-11 o 15:53
marta_ograbek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 15:34   #2462
majjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez marta_ograbek Pokaż wiadomość
A do kiedy macie czekać ? Nam powiedzieli, że do 1 kwietnia dadzą odpowiedź. Tylko 4 osoby były na rekrutacji? U mnie koło 15 osób. Wiec może faktycznie mają się nad czym zastanawiać. Zdziwiło mnie to, że rozmów po angielsku nie było i ac też był po polsku.
mówili, że do końca tygodnia zeszłego, no ale na razie nic jak juz pisałam.. na rektutacji było 13 osób, ale z trzema dziewczynami mam kontakt ale wiem, że forum obserwuje jeszcze kilka innych osób, też z 22.03 i jak widać u nich też cisza, bo sadze, ze by dali znac .. może po prostu w dalszym ciągu enter przeprowadza rektutację, na stronie jeszcze mają informację o naborach, więc chyba musimy po prostu jeszcze poczekać u nas tez wszystko po polsku było i tylko na rozmowach indywidulanych zadawali niektóre pytania po angielsku. widocznie znajomość języków obcych nie była za bardzo brana pod uwagę.. a szkoda
majjj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 16:16   #2463
Ashkali
Raczkowanie
 
Avatar Ashkali
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: afer dhe larg
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Spokojnie, tymczasem mozesz probowac w innej linii
A wyobrazasz sobie przeniesienie do bazy gdzies np. w Dubaju?
czysta ciekawość.. sama sobie starałam to przybliżyć...
Tak szczerze, to na razie sobie tego nie wyobrażam, studia to dla mnie priorytet, i muszę wszystko doprowadzić do końca, zanim bym się zdecydowała na jakąkolwiek przeprowadzkę Do Qataru to wyobrażałam sobie pójść w troszkę innej formie, tak żeby zobaczyć jak ta cała rekrutacja wygląda, bo jeszcze nie byłam na żadnym naborze na stewardessę. Hehe, takie szybkie ogarnięcie terenu Mnie najbardziej interesuje Air Italia, mój number one target
__________________
her love is like a Cheshire cat
at first so friendly, but at you it laughs

http://www.pustamiska.pl
http://www.karmimypsiaki.pl
http://www.centaurus.org.pl

Edytowane przez Ashkali
Czas edycji: 2011-03-28 o 16:19
Ashkali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 17:14   #2464
xlucas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 62
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Ashkali Pokaż wiadomość
Tak szczerze, to na razie sobie tego nie wyobrażam, studia to dla mnie priorytet, i muszę wszystko doprowadzić do końca, zanim bym się zdecydowała na jakąkolwiek przeprowadzkę Do Qataru to wyobrażałam sobie pójść w troszkę innej formie, tak żeby zobaczyć jak ta cała rekrutacja wygląda, bo jeszcze nie byłam na żadnym naborze na stewardessę. Hehe, takie szybkie ogarnięcie terenu Mnie najbardziej interesuje Air Italia, mój number one target
nie slyszalem o takiej linii
xlucas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 17:45   #2465
red_apple83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 148
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez xlucas Pokaż wiadomość
nie slyszalem o takiej linii
Jakąś złośliwością zawiało
red_apple83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 17:49   #2466
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Ashkali Pokaż wiadomość
Tak szczerze, to na razie sobie tego nie wyobrażam, studia to dla mnie priorytet, i muszę wszystko doprowadzić do końca, zanim bym się zdecydowała na jakąkolwiek przeprowadzkę Do Qataru to wyobrażałam sobie pójść w troszkę innej formie, tak żeby zobaczyć jak ta cała rekrutacja wygląda, bo jeszcze nie byłam na żadnym naborze na stewardessę. Hehe, takie szybkie ogarnięcie terenu Mnie najbardziej interesuje Air Italia, mój number one target

wyśmienicie.. czyli jesteś w identycznej sytuacji! Z tym, że ja przede mną dopiero maturka -__-'


jak miło, kochana red apple dalej na wątku
a co do Air Italy, nie przyznawaj się - ja się nie przyznaję tylko obiecuję podczytać coś o tej linii na googlach/forach za niedługo

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-03-28 o 17:52
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 19:10   #2467
Ashkali
Raczkowanie
 
Avatar Ashkali
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: afer dhe larg
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zostać stewardessą?

hehe mogliście nie słyszeć o Air Italy, bo to nie jest żadna ekskluzywna linia, zwykła charterowa, ale chcę tam pracować, bo jak wyjaśniłam w postach wyżej, AI ma mnóstwo lotów między Warszawa-Włochy, a tak się złożyło, że mam chłopaka Włocha, i gdybym się tam dostała, to w przyszłości chciałabym również zmienić bazę z Wawy na właśnie słoneczną Italię, dokończyć tam studia, może zadomowić się na dłużej... aj... za dużo tych marzeń hehe

Sylvia, aj to spokojnie, masz mnóstwo czasu Najdłuższe wakacje przed Tobą, a po nich super studenckie życie Jak zaczynałam studia niecałe dwa lata temu, to w ogóle o pracy nie myślałam I pewnie nadal bym nie myślała, gdyby nie moja sytuacja uczuciowa, hehe
__________________
her love is like a Cheshire cat
at first so friendly, but at you it laughs

http://www.pustamiska.pl
http://www.karmimypsiaki.pl
http://www.centaurus.org.pl

Edytowane przez Ashkali
Czas edycji: 2011-03-28 o 19:11
Ashkali jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 19:28   #2468
red_apple83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 148
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Ashkali Pokaż wiadomość
hehe mogliście nie słyszeć o Air Italy, bo to nie jest żadna ekskluzywna linia, zwykła charterowa, ale chcę tam pracować, bo jak wyjaśniłam w postach wyżej, AI ma mnóstwo lotów między Warszawa-Włochy
Ashkali, nie obraź się, ale pozwolę sobie napisać o co xlucasowi i poniekąd mi chodziło z tym 'nie słyszeniem'. Otóż o nazwę nam chodzi... Coś takiego jak Air Italia raczej nie istnieje. A o Air Italy Polska owszem słyszeliśmy i to sporo, bo aplikowaliśmy już do tej linii. Wystarczy poczytać. Ja zanim stałam się aktywna na tym forum, to przeczytałam wszystkie poprzednie posty, kilkadziesiąt stron jak widać. A o AIP było pisane zaledwie naście stron temu.
red_apple83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 19:59   #2469
ciemna23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
Dot.: Jak zostać stewardessą?

czesc dziewczyny!
czytam was od jakiegos czasu, powiedzcie mi wiecie cos o tym yes airways?? byla ktoras na rozmowie itd?
ciemna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:08   #2470
Ashkali
Raczkowanie
 
Avatar Ashkali
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: afer dhe larg
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez red_apple83 Pokaż wiadomość
Ashkali, nie obraź się, ale pozwolę sobie napisać o co xlucasowi i poniekąd mi chodziło z tym 'nie słyszeniem'. Otóż o nazwę nam chodzi... Coś takiego jak Air Italia raczej nie istnieje. A o Air Italy Polska owszem słyszeliśmy i to sporo, bo aplikowaliśmy już do tej linii. Wystarczy poczytać. Ja zanim stałam się aktywna na tym forum, to przeczytałam wszystkie poprzednie posty, kilkadziesiąt stron jak widać. A o AIP było pisane zaledwie naście stron temu.
nie obrażam się tym bardziej, że w swoich poprzednich postach zawsze pisałam Air Italy, a Air Italia napisało mi się tylko raz, w jednym jedynym poście, ale rzeczywiście to straszny błąd, więc rozumiem zbulwersowanie Ale jestem pod wrażeniem i gratuluję spostrzegawczości, hehe
__________________
her love is like a Cheshire cat
at first so friendly, but at you it laughs

http://www.pustamiska.pl
http://www.karmimypsiaki.pl
http://www.centaurus.org.pl
Ashkali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:10   #2471
marta_ograbek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Jak zostać stewardessą?

.

Edytowane przez marta_ograbek
Czas edycji: 2011-10-11 o 15:53
marta_ograbek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 20:13   #2472
Ashkali
Raczkowanie
 
Avatar Ashkali
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: afer dhe larg
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez marta_ograbek Pokaż wiadomość
Ja jade do nich na rozmowe w piatek i w piatek tez jest spotkanie Cabincrew.pl and Crewlink Ireland ale to chyba Ryanair wiec lepiej sobie odpuscic
Jak ktos cos wie o Yes to tez chetnie sie dowiem
podłączam się pod pytaniem o Yes Air, słyszałam że organizują teraz nabór, i są 'nowością' na rynku any info?
__________________
her love is like a Cheshire cat
at first so friendly, but at you it laughs

http://www.pustamiska.pl
http://www.karmimypsiaki.pl
http://www.centaurus.org.pl
Ashkali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:19   #2473
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Jak zostać stewardessą?

... a, czyli po prostu się nie zrozumiałyśmy, teraz i Ja rozumiem, chodziło o AIP. Z tego co pamiętam oni też stacjonują w W-wie...
ajjjaj zaraz po maturze pewnie będę jak w gorącej wodzie kąpana, będę przerzucać kolejny raz strony www, napiszę swoje pierwsze prawdziwe cv.. i zobaczymy..
jak na początek, będę chciała załapać się na sezonowy nabór - w takie umowy w końcu niedoświadczonym łatwiej jest się wkręcić. Którą linię mi byście zaproponowły na dzień dzisiejszy.. tzn na maj

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-03-28 o 20:20
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:23   #2474
Ashkali
Raczkowanie
 
Avatar Ashkali
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: afer dhe larg
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zostać stewardessą?

może Wizz Air, Lot lub Air Italy? wszystkie mają bazy w Warszawie
a w maju też organizują linie nabory? myślałam zawsze, że coś się dzieje tylko w okresie luty-marzec, a później październik-grudzień
__________________
her love is like a Cheshire cat
at first so friendly, but at you it laughs

http://www.pustamiska.pl
http://www.karmimypsiaki.pl
http://www.centaurus.org.pl
Ashkali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:41   #2475
majjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez marta_ograbek Pokaż wiadomość
A do kiedy macie czekać ? Nam powiedzieli, że do 1 kwietnia dadzą odpowiedź. Tylko 4 osoby były na rekrutacji? U mnie koło 15 osób. Wiec może faktycznie mają się nad czym zastanawiać. Zdziwiło mnie to, że rozmów po angielsku nie było i ac też był po polsku.

powiedzieli nam, że mamy czekać do końca tygodnia..czyli teoretycznie do wczoraj na rektutacji bylo 13 osob, ale z trzema dziewczynami mam kontakt i stad wiem, ze do nich tez nikt sie jeszcze mailowo nie odezwal.. poza tym jeszcze kilka osob, ktore mialy rekrutacje 22.03 forum obserwuja i jak widac tez nic nie wspomnialy.. tak wiec chyba trzeba po prostu jeszcze poczekac
u nas po angielsku bylo zadanych jedynie kilka pytan podczas rozmowy indywidualnej. widocznie znajomosc jezyka obcego nie byla az tak brana pod uwage.. a szkoda
majjj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 21:16   #2476
karolajla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22
Dot.: Jak zostać stewardessą?

A czy wie może ktoś z Was ile osób w sumie mogło być na rekrutacji do Enteru, a ile potrzebują?
karolajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 21:21   #2477
majjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jak zostać stewardessą?

nie mam pojęcia ile potrzebują... ale rekrutacja podobno wciąż trwa, na stronie enter air wciąż jest ogloszenie, wiec chyba bardzo dużo osob zaprosili na rozmowy.
majjj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 09:52   #2478
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez xlucas Pokaż wiadomość
jezeli zaplacisz za szkolenie to napewno przejdziesz bez problemu
Generalnie masz rację, Ryanair przepuszcza każdego, kto ma ręce (niewytatuowane) i nogi. Najpierw jednak trzeba oczywiście przejść rekrutację, potem masz zaszczyt zapłacenia za szkolenie. Ja pierwszej rozmowy do Ryanair nie przeszłam z powodu zbyt słabej znajomości angielskiego. Był wtedy rzeczywiście na opłakanym poziomie. Za to teraz pracuję z osobami, które właśnie tak mówią.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 13:13   #2479
ewcikorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Stewardesa agdzie Ty teraz pracjesz? w jakiej lini? jak wygladala rekrutacja do Ryanair?
ewcikorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 14:43   #2480
aska1654
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zostać stewardessą?

czy ktoras z Was orientuje sie moze jaka jest zaleznosc statusu w tym calym systemie rekrutacyjnym wizzair od tego czy sie dostalas czy nie? co oznacza interwiev pending?? czy komus kto zostal odrzucony podczas rekrutacji ten status zmienil sie na jakis inny??
aska1654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 15:15   #2481
red_apple83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 148
Dot.: Jak zostać stewardessą?

A ktoś wie co słychac w Travel Service? Wiem, że niektórzy jeździli na test z ang., potem miala byc ew. dalsza rekrutacja i kurs w.. Pradze?
red_apple83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 15:41   #2482
Agilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Jak zostać stewardessą?

No oni mieli już kurs i latają z Pragi na razie.
Agilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 16:17   #2483
red_apple83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 148
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Agilka Pokaż wiadomość
No oni mieli już kurs i latają z Pragi na razie.
Eee, z Pragi? A wiesz gdzie oni tam mieszkają i kto za to płaci?
red_apple83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 16:24   #2484
matyjas
Przyczajenie
 
Avatar matyjas
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cześć Dziewczyny,
czy któraś z Was orientuje się, jak to dokadnie jest z restrykcjami dotyczącymi wady wzroku? Czytałam, że każda linia ma swoje wytyczne, ale nigdzie nie mogłam znaleźć konkretów. Interesuje mnie najbardziej granica tolerancji wady wzroku w katarskich liniach, jako że rozważam udział w spotkaniu rekrutacyjnym. Wolałabym jednak wiedzieć, czy z góry nie jestem przekreślona ze względu na sporą wadę wzroku (-5L, -7,5P...) i nie łudzić się niepotrzebnie.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje
matyjas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 16:39   #2485
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Ashkali Pokaż wiadomość
Tak szczerze, to na razie sobie tego nie wyobrażam, studia to dla mnie priorytet, i muszę wszystko doprowadzić do końca, zanim bym się zdecydowała na jakąkolwiek przeprowadzkę Do Qataru to wyobrażałam sobie pójść w troszkę innej formie, tak żeby zobaczyć jak ta cała rekrutacja wygląda, bo jeszcze nie byłam na żadnym naborze na stewardessę. Hehe, takie szybkie ogarnięcie terenu Mnie najbardziej interesuje Air Italia, mój number one target

jest Air Italy i Alitalia - błagam, doczytajcie...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 17:10   #2486
ewcikorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

pending- oznacza ze jest w toku, tak wiec rekrutacja jest w toku
a czy ktos bedzie lub pracyje w Londynie tzn ma baze w Londynie ?

Edytowane przez ewcikorek
Czas edycji: 2011-03-29 o 17:13
ewcikorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 17:22   #2487
natii00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 26
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Jeśli ktos ciekawy to pisze jak było na Etihad AD
przyszlo 36 osob, najpierw polowa pisala test z ang, nastepnie druga polowa wykonywala scenki i odwrotnie
na tej podstawie ocenili nas i zostalo nas 9 osob
nast byly godzinne rozmowy face to face z jednym z rekrutujacym o wszystkim o jakis problemach,sytuacjach stresujacych, problemach z kolega z pracy, z klientem itd.
i w niedziele maja pisac meila lub dzwonic czy sie dostalismy
wiec trzymac kciuki)
ale jedno co musze powiedziec to jeszcze nigdy nie bylam na tak milym interview, potrafili stworzyc tak ciepla atomsfere i byli tak serdeczni,ze wszystkie inne firmy sie chwaja)az chce sie z nimi pracowac)
natii00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 17:58   #2488
Ashkali
Raczkowanie
 
Avatar Ashkali
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: afer dhe larg
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
jest Air Italy i Alitalia - błagam, doczytajcie...
no rzeczywiście, niewyobrażalny wprost błąd, jakaż to ze mnie analfabetka, aż się przeraziłam! błagam, na swoje usprawiedliwienie, Lenko, doczytaj się, że parę postów wcześniej pisałam poprawnie
przy okazji gratuluję wnikliwe analizowanie moich postów, nie zasłużyłam na to!

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez matyjas Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
czy któraś z Was orientuje się, jak to dokadnie jest z restrykcjami dotyczącymi wady wzroku? Czytałam, że każda linia ma swoje wytyczne, ale nigdzie nie mogłam znaleźć konkretów. Interesuje mnie najbardziej granica tolerancji wady wzroku w katarskich liniach, jako że rozważam udział w spotkaniu rekrutacyjnym. Wolałabym jednak wiedzieć, czy z góry nie jestem przekreślona ze względu na sporą wadę wzroku (-5L, -7,5P...) i nie łudzić się niepotrzebnie.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje
też mnie to nurtuje, bo mam po -2,5 w lewym i prawym oku
__________________
her love is like a Cheshire cat
at first so friendly, but at you it laughs

http://www.pustamiska.pl
http://www.karmimypsiaki.pl
http://www.centaurus.org.pl
Ashkali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 18:25   #2489
gos_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez marta_ograbek Pokaż wiadomość
Czesc
ktora z was byla na rozmowe w Enter 26.03 i na ac? jak wrazenia - mi sie podobalo i te klotnie pomiedzy uczestnikami o zdjecia dajcie znac czy juz ktoras dostala maila

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

ahaaa...czy moglaby ktoras z was napisac liste linii lotniczych do ktorych mozna jeszcze skladac dokumenty?
ja bylam grupa 15.30 czy 17.30 ja bylam o 1730
gos_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 18:33   #2490
X4vI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Ashkali Pokaż wiadomość
no rzeczywiście, niewyobrażalny wprost błąd, jakaż to ze mnie analfabetka, aż się przeraziłam! błagam, na swoje usprawiedliwienie, Lenko, doczytaj się, że parę postów wcześniej pisałam poprawnie
przy okazji gratuluję wnikliwe analizowanie moich postów, nie zasłużyłam na to!

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------



też mnie to nurtuje, bo mam po -2,5 w lewym i prawym oku
Na rekrutacji w WizzAir był do wypełnienia formularz, w ktorym należało m.in. wpisać swoją wadę wzroku (jeśli się ją miało oczywiście), w każdym razie niżej była informacja, że jeśli ktoś ma więcej niż +/- 4 nie przejdzie badań medycznych.
X4vI jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 14:43:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.