Oryginał czy podróbka? - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 14:42   #2461
Anabell Lee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Hej! Mam pytanie - jak powinna wyglądać "trzydziestka" Poison Ch.Diora? Bo chyba nie TAK...
Anabell Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 15:45   #2462
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Anabell Lee Pokaż wiadomość
Hej! Mam pytanie - jak powinna wyglądać "trzydziestka" Poison Ch.Diora? Bo chyba nie TAK...
Możliwe, że oryginał ale na pewno staroć z tego Poisona. Tak wyglądały flaszki Poison wieki temu.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 17:51   #2463
Anabell Lee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Bardzo dziękuję! Nie skusiłam się jednak na tego Poisona... (o ile można to odmienić ; - )
Teraz pytanie z innej beczki - czy podrabia się w ogóle Kenzo Amour?
Anabell Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:13   #2464
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Oryginał czy podróbka?

niestety tak
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:59   #2465
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Anabell Lee Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję! Nie skusiłam się jednak na tego Poisona... (o ile można to odmienić ; - )
Teraz pytanie z innej beczki - czy podrabia się w ogóle Kenzo Amour?
Tak I klasyka i nawet wersję Indian Holi. Niedługo pewnie też pojawią sie podróby złotego Amour...
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 22:28   #2466
Tymon77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Witam Panowie i Panie,
Dodam kilka słów na temat oryginalności perfum oraz poproszę o weryfikację ostatnio nabytego zapachu. Otóż jak prawie każdy w Was jestem uzależniony od ciekawych zapachów. Ze względu na wysokie ceny perfum w perfumeriach diabeł podkusił mnie abym kupił nowy zapach na allegro. Skorzystałem z listy sprawdzonych sprzedawców, dokładnie przeczytałem komentarze na allegro o użytkowniku. Użytkownik był czysty jak łza, ponieważ miał 600 pozytywnych opinii i żadnej negatywnej. Zachęcony tym faktem postanowiłem wylicytować perfum. Zapach ze stajni Armaniego dokładnie Black Code, oczywiście jedni go kochają inni nienawidzą, ale o gustach nie będziemy dyskutować, natomiast porozmawiamy o jego oryginalności. Cena za 75 ml była niska i wynosiła 150 zł, jednak pomyślałem sprawdzony sprzedawca i zdecydowanym ruchem wybrałem opcję kup teraz. Kontakt świetny, szybka wysyłka. Mamy piękny deszczowy dzień, wracam z pracy mam banana na twarzy, bo paczka doszła szybko. Otwieram paczkę wyjmuję cudo i po kilku minutach mam wątpliwości, co do oryginalności. Wątpliwości ludzka rzecz jakby nie było, trzeba je rozwiać albo potwierdzić. Na początku zerknąłem pod spód butelki i moim oczom ukazała się naklejka, pomyślałem może tak ma być. Postanowiłem rozpylić cudo na mej dłoni, i co czuję po pierwszym ułamku sekundy mocny alkohol, który po kilku sekundach znika, wyraz mojej twarzy ulega zmianie i jestem lekko rozczarowany. Kilka minut później postanowiłem zrobić zdjęcia i podzielić się z Wami efektem. Liczę na to, iż fachowym okiem zerknięcie na zdjęcia i postawicie fachową opinię oryginalności bądź podróbki zakupionych przez mnie perfum. Może jest również na tym forum osoba, która posiada oryginalną wersję tych perfum i zerknie na swoje i moje opakowanie. Oczywiście podam nazwę allegrowicza, u którego kupiłem perfum i jeśli okaże się on podróbką to nie daruję temu złemu człekowi i może dla kogoś moje słowa będą przestrogą.
Tymczasem zapraszam na stronę gdzie umieściłem zdjęcia powyżej wspomnianego, perfumu. Oceńcie czy to oryginał czy podróbka. Zdjęcia można powiększyć i zobaczyć szczegóły.
Pozdrawiam i czekam na komentarze
O to link:

http://brown-sugarr.blogspot.com/

Tymon77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 11:56   #2467
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Oryginał czy podróbka?

według mnie oryginał, ale podrzucę linka znajomej, która zna się na rzeczy i dam znać
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 17:46   #2468
Tymon77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez falubaz Pokaż wiadomość
według mnie oryginał, ale podrzucę linka znajomej, która zna się na rzeczy i dam znać
Dziękuję będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam
Tymon77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:10   #2469
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Tymon77 moim skromnym zdaniem to oryginalne perfumy mozesz napisać mi na PW dane tego sprzedawcy ?
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:34   #2470
hugo77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: GW
Wiadomości: 3
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Tymon77 jeśli opakowanie i butelka wydają się być oryginalne to moze sama woda w środku to podróba, być może została jakoś wymieniona albo rozcieńczona.....

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

a zobaczcie jeszcze te aukcje czy nie wydają się zbyt tanie??
http://www.allegro.pl/item665021577_...niu_100ml.html
http://www.allegro.pl/item667047883_...ml_tester.html

pozdrowionka
hugo77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:04   #2471
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez hugo77 Pokaż wiadomość
hmm, widze, ze miales wystarczajaco duzo energii, zeby zapytac o tego samego sprzedajacego w dwoch watkach, ale zabraklo juz jej (energii) do siegniecia do watku o sprawdzonych sprzedawcach
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 22:44   #2472
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Tymon77 według mojej znajomej GURU od perfum jest to na 99% oryginał co do zawartości buteleczki, to czy są jakieś ślady, że być może było coś majstrowane przy psikaczu? ( pytam, ponieważ istnieje możliwość przelania zawartości) no i jeszcze pozostaje kwestia ceny... jak na oryginalny produkt, to cena rewelacyjna, lub.... niestety pozostaje ta druga negatywa opcja;(
podaj nick tego osobnika, a zaraz prześwietlimy GO

Edytowane przez falubaz
Czas edycji: 2009-06-21 o 23:06
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 14:01   #2473
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Oryginał czy podróbka?

a co z buteleczkami po 20ml?
Ostatnio spotkałam pare razy ofertę rzekomo "oryginalnych" perfum (Angel, Boss, Lacoste itp) w jednakowych, smukłych opakowaniach po 20 ml (ceny od 30 zł wzwyż).
Oczywiście nie wzięłam, bo to na 99% podróba.
I mam nadzieję, że miałam rację?
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:05   #2474
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
a co z buteleczkami po 20ml?
Ostatnio spotkałam pare razy ofertę rzekomo "oryginalnych" perfum (Angel, Boss, Lacoste itp) w jednakowych, smukłych opakowaniach po 20 ml (ceny od 30 zł wzwyż).
Oczywiście nie wzięłam, bo to na 99% podróba.
I mam nadzieję, że miałam rację?
Wszystkie podróby.
Odkąd to różni producenci dogadują się między sobą żeby wpakować zapachy różnych marek w identyczne (że paskudne to już nawet nie wspominam) opakowania?
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 20:15   #2475
bliblablo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Z brzucha Mamy
Wiadomości: 24
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Witajcie
A czy któraś z Was może wypowiedzieć się w temacie tej aukcji?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=661868394
Z góry dziękuję i pozdrawiam
bliblablo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 09:35   #2476
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez bliblablo Pokaż wiadomość
Witajcie
A czy któraś z Was może wypowiedzieć się w temacie tej aukcji?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=661868394
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Jak najbardziej OK
To nie jest podrabiany zapach.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:14   #2477
bliblablo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Z brzucha Mamy
Wiadomości: 24
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Dzięki
A dlaczego tego nie porabiają? Przecież marka dość popularna..

Właściwie to trochę człwiek glupieje bo zapach ten a Allegro jest w dziwnych cenach 70 ml juz od 79.00 gdzie ludzik nie ma żadnych komentów i nie ma słowa o tym , że to tester. Za to tester 90 ml jest również w takiej cene...

Edytowane przez bliblablo
Czas edycji: 2009-06-28 o 10:20
bliblablo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 12:04   #2478
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Nie podrabiane, bo są za tanie i wiecznie dostępne w sklepach (na Zachodzie, bo w Pl perfumerie nie mają kontaktu z rzeczywistością jeśli chodzi o ceny) w promocjach, osobiście widziałam 90 ml za 20 parę Eur i nikt ich nie rozdrapywał.
Popularne aż tak to też znowu nie są, nie tak jak Dior czy Chanel.
Rozbieżności cenowe rzędu kilkadziesiąt % są na allegro normalne.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 17:19   #2479
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Nie podrabiane, bo są za tanie i wiecznie dostępne w sklepach (na Zachodzie, bo w Pl perfumerie nie mają kontaktu z rzeczywistością jeśli chodzi o ceny) w promocjach, osobiście widziałam 90 ml za 20 parę Eur i nikt ich nie rozdrapywał.
Popularne aż tak to też znowu nie są, nie tak jak Dior czy Chanel.
Rozbieżności cenowe rzędu kilkadziesiąt % są na allegro normalne.
Witam drogie wizażanki Proszę was o pomoc,gdyż nie jestem pewna zakupu mojej wody perfumowanej ANGEL.Wodę tę zakupiłam w dobrej perfumeri w moim mieście.Z tyłu mojego aniołka u góry jest kod806321,można powiedzieć wydrukowany.Pod kodem jest naklejka przezroczysta w kształcie gwiazdki.Niepokoi mnie to iż kod,który jest pod pudełkiem to jest inny niż ten na gwiazdce803874.Co do trwałości i zapachu perfum też mam wątpliwości.Na początku zapach jest intensywny,ale nie tak bardzo jak na tych,które testowałam od dłuższego czasu w douglasie i sephorzePo testach w tych perfumeriach zapach czułam około 12godz.Czasami nawet po kąpieli.Mojego aniołka czuję około 4 godz,a po 6godz na skórze wogule nie czuć.Byłam tak szczęśliwa z tego zakupu,że z wrażenia zapomniałam poprosić o paragon.Sprzedawczyni sama mi go nie dała,więc się zorientowałam dopiero w domu.Wodę tę kupiłam 2 tyg.temu.Pierwszy raz próbowałam w niedzielę.na mojej toaletce mam dwie oryginalne wody.Pierwszą przywiozła mi koleżanka z bezcłówki w grudniu 2007r.Jest to woda perfumowana DOLCE VITA,która do teraz jest bardzo trwała.Na jej pudełku i na naklejce,która jest przyklejona pod butelką ,kod jest ten sam.Druga woda to MIRACLE FOREVER i jest tak samo jak na DOLCE VITA.Mam jeszcze ALIEN LUMINESCENCE.Ma kod tylko na pudełku.Przepraszam jeśli coś poknociłam,ale to moja pierwsza wiadomość.Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie wizażanki
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 17:36   #2480
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Witam serdecznie wszystkie Wizażanki. Mam chrapke na zapach Escady into the blue. Znalazłam 3 kuszące oferty na allegro ale przed kupnem chciałabym aby któraś z Was, która potrafi odróżniać oryginały od podróbek weszła na te linki i odpowiedziła mi czy to oryginały i czy warto brać. Byc może któraś z Was kupowała u tych allegrowiczów i była zadowolona ( czytaj: był to oryginał). Z góry serdecznie dziękuje za wszystkie odpowiedzi...

A oto linki:
http://allegro.pl/item665523542_escada_into _the_blue_75ml_149zl_para gon_wys_gratis.html
http://allegro.pl/item668104414_escada_into _the_blue_75ml_edp_sklep_ w_wa_ptissot.html
http://allegro.pl/item669220543_escada_into _the_blue_edp_75_ml_produ kt_folia.html
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 18:50   #2481
x0x0
Raczkowanie
 
Avatar x0x0
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 124
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Tymon77 Pokaż wiadomość
Wg. mnie to oryginał. Mój facet używał przez jakiś czas tego zapachu więc znam flaszkę i nic wizualnie nie wzbudza moich wątpliwości.
__________________

x0x0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 18:55   #2482
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez fergieunia Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie Wizażanki. Mam chrapke na zapach Escady into the blue. Znalazłam 3 kuszące oferty na allegro ale przed kupnem chciałabym aby któraś z Was, która potrafi odróżniać oryginały od podróbek weszła na te linki i odpowiedziła mi czy to oryginały i czy warto brać. Byc może któraś z Was kupowała u tych allegrowiczów i była zadowolona ( czytaj: był to oryginał). Z góry serdecznie dziękuje za wszystkie odpowiedzi...

A oto linki:
http://allegro.pl/item665523542_escada_into _the_blue_75ml_149zl_para gon_wys_gratis.html
http://allegro.pl/item668104414_escada_into _the_blue_75ml_edp_sklep_ w_wa_ptissot.html
http://allegro.pl/item669220543_escada_into _the_blue_edp_75_ml_produ kt_folia.html
Witaj,
istnieje wątek z linkami polecanych sprzedawców z Allegro - polecani, to znaczy sprzedający oryginały - znajdują sie tam zarówno azzaro66 jak ptissot.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200620
U ptissota osobiście kupowałam i moge polecić tego sprzedawcę.
__________________
WYMIENIĘ
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 19:07   #2483
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki Proszę was o pomoc,gdyż nie jestem pewna zakupu mojej wody perfumowanej ANGEL.Wodę tę zakupiłam w dobrej perfumeri w moim mieście.Z tyłu mojego aniołka u góry jest kod806321,można powiedzieć wydrukowany.Pod kodem jest naklejka przezroczysta w kształcie gwiazdki.Niepokoi mnie to iż kod,który jest pod pudełkiem to jest inny niż ten na gwiazdce803874.Co do trwałości i zapachu perfum też mam wątpliwości.Na początku zapach jest intensywny,ale nie tak bardzo jak na tych,które testowałam od dłuższego czasu w douglasie i sephorzePo testach w tych perfumeriach zapach czułam około 12godz.Czasami nawet po kąpieli.Mojego aniołka czuję około 4 godz,a po 6godz na skórze wogule nie czuć.Byłam tak szczęśliwa z tego zakupu,że z wrażenia zapomniałam poprosić o paragon.Sprzedawczyni sama mi go nie dała,więc się zorientowałam dopiero w domu.Wodę tę kupiłam 2 tyg.temu.Pierwszy raz próbowałam w niedzielę.na mojej toaletce mam dwie oryginalne wody.Pierwszą przywiozła mi koleżanka z bezcłówki w grudniu 2007r.Jest to woda perfumowana DOLCE VITA,która do teraz jest bardzo trwała.Na jej pudełku i na naklejce,która jest przyklejona pod butelką ,kod jest ten sam.Druga woda to MIRACLE FOREVER i jest tak samo jak na DOLCE VITA.Mam jeszcze ALIEN LUMINESCENCE.Ma kod tylko na pudełku.Przepraszam jeśli coś poknociłam,ale to moja pierwsza wiadomość.Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie wizażanki
Musiałabyś chyba wrzucić zdjęcia, bo przy mnogości wersji Angel taki opis niewiele mówi. Faktycznie nietypowe, żeby kody się nie zgadzały.
Piszesz, że kupiłaś w perfumerii - jakiej? Sieciówka, typu Sephora, czy niezależnej? Do niedawna byłam przekonana, że w żadnej perfumerii nie da się kupić podróbki...dopóki bliska mi osoba nie pokazała mi ostatnio, kupionych w, a jakże, małej perfumerii (w jak najbardziej dużym mieście dorodnych podróbek kolorówki Chanel.
Z tym że ich cena była oczywiście nierealnie niska, nie sądzę żeby sklepy bezczelnie sprzedawały kopie w cenie oryginalnych perfum.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:41   #2484
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Nie podrabiane, bo są za tanie i wiecznie dostępne w sklepach (na Zachodzie, bo w Pl perfumerie nie mają kontaktu z rzeczywistością jeśli chodzi o ceny) w promocjach, osobiście widziałam 90 ml za 20 parę Eur i nikt ich nie rozdrapywał.
Popularne aż tak to też znowu nie są, nie tak jak Dior czy Chanel.
Rozbieżności cenowe rzędu kilkadziesiąt % są na allegro normalne.
Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Musiałabyś chyba wrzucić zdjęcia, bo przy mnogości wersji Angel taki opis niewiele mówi. Faktycznie nietypowe, żeby kody się nie zgadzały.
Piszesz, że kupiłaś w perfumerii - jakiej? Sieciówka, typu Sephora, czy niezależnej? Do niedawna byłam przekonana, że w żadnej perfumerii nie da się kupić podróbki...dopóki bliska mi osoba nie pokazała mi ostatnio, kupionych w, a jakże, małej perfumerii (w jak najbardziej dużym mieście dorodnych podróbek kolorówki Chanel.
Z tym że ich cena była oczywiście nierealnie niska, nie sądzę żeby sklepy bezczelnie sprzedawały kopie w cenie oryginalnych perfum.
Zapomniałam dodać,że za wodę perfumowaną płaciłam 128zł.Nie kupiłam jej w sephorze ani douglasie.Tylko w perfumeri niezależnej,w której można również nabyć perfumy niszowe i kolorówke.Perfumeria ta była jedną z pierwszych w naszym mieście.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg angel.jpg (49,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angel1.jpg (45,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angel2.jpg (68,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angel3.jpg (49,4 KB, 52 załadowań)
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:49   #2485
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać,że za wodę perfumowaną płaciłam 128zł.Nie kupiłam jej w sephorze ani douglasie.Tylko w perfumeri niezależnej,w której można również nabyć perfumy niszowe i kolorówke.Perfumeria ta była jedną z pierwszych w naszym mieście.
Nigdy nie widziałam takiej wersji Gwiazdki. Nie jest to chyba tegoroczna letnia limitowanka? Jej nazwa jest inna.

Ktoś tutaj kiedyś wspominał na forum, że jedyne oryginalne gwiazdki to te, gdzie spray jest "wmontowany" w jedno z ramion (metalowe). Nie widziałam nigdy pięcioramiennej gwiazdki z nakładanym korkiem, poza tegoroczną letnią wersją ...

A może to JEST jakaś limitowanka? Ktoś ją zna?

Edit: Dopiero teraz dopatrzyłam,że to wersja 15 ml. Niestety nie pomogę, bo tej to już zupełnie nie znam.

I ten brokat na pudełeczku?

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2009-06-29 o 20:51
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:02   #2486
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Nigdy nie widziałam takiej wersji Gwiazdki. Nie jest to chyba tegoroczna letnia limitowanka? Jej nazwa jest inna.

Ktoś tutaj kiedyś wspominał na forum, że jedyne oryginalne gwiazdki to te, gdzie spray jest "wmontowany" w jedno z ramion (metalowe). Nie widziałam nigdy pięcioramiennej gwiazdki z nakładanym korkiem, poza tegoroczną letnią wersją ...
jakis czas temu ktos wkleil linka z prosba o weryfikacje juz pozakupowa - i wtedy z porownan nam wyszlo, ze tamten Angel nawet nie stal kolo prawdziwego. i mowa byla wlasnie o tych ramionach w Aniolku.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:24   #2487
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
jakis czas temu ktos wkleil linka z prosba o weryfikacje juz pozakupowa - i wtedy z porownan nam wyszlo, ze tamten Angel nawet nie stal kolo prawdziwego. i mowa byla wlasnie o tych ramionach w Aniolku.
Dziewczyny poradzcie, co mam z tym zrobić?Jestem załamana.Nie stać mnie było na większy flakon i tu jeszcze taki pech

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

http://merlin.pl/Thierry-Mugler-Ange....htmlporadzcie, co mam z tym zrobić?Jestem załamana.Nie stać mnie było na większy flakon i tu jeszcze taki pech
Spójrzcie dziewczyny na tą gwiazdkę

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradzcie, co mam z tym zrobić?Jestem załamana.Nie stać mnie było na większy flakon i tu jeszcze taki pech

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

http://merlin.pl/Thierry-Mugler-Ange....htmlporadzcie, co mam z tym zrobić?Jestem załamana.Nie stać mnie było na większy flakon i tu jeszcze taki pech
Spójrzcie dziewczyny na tą gwiazdkę
http://merlin.pl/Thierry-Mugler-Ange...19,630323.html
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:34   #2488
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Wink Dot.: Oryginał czy podróbka?

hmm, a czy to merlin.beauty to nie chce dzialac na skojarzeniach z samym merlin?
generalnie, nie podoba mi sie ten Aniolek a teraz czytam na KWC, ze 15 - tka nie wystepuje ponoc w formie gwiazdki, ale jest wysmukla, jak setka^^
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:39   #2489
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hmm, a czy to merlin.beauty to nie chce dzialac na skojarzeniach z samym merlin?
generalnie, nie podoba mi sie ten Aniolek a teraz czytam na KWC, ze 15 - tka nie wystepuje ponoc w formie gwiazdki, ale jest wysmukla, jak setka^^
Tak, też znalazłam w necie wysmukłą piętnastkę.

Stronce się udało, bo właśnie z Merlin.pl mi sie skojarzyło

Chyba jedyne, czego można spróbować - co myślicie? - to przejść się do sklepu i próbowac reklamacji. Choćby i podając za przyczynę wątpliwości co do oryginalności...może czegoś sensownego się dowiesz.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:46   #2490
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Aniu, ja bylam w pierwszym momencie przekonana, ze jestem na stronie Merlina, stad moje zafrasowanie, ze "jak to, w Merlinie wciskaliby podroby ordynarne?"
(tak w ogole, to w adresie jeno merlin.pl wyskakuje^^)

i owszem, ja bym reklamowala. wszak kota w worku kolezanka nie kupowala, bo widziala real foto - aczkolwiek chyba miala prawo liczyc na oryginal, prawda?
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.