Praca magisterska - dyskusja - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 01:14   #2491
Stylished
Raczkowanie
 
Avatar Stylished
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

nie wiem jak wrzuca sie ankiete do neta,znaczy nie robilam tego jeszcze wiec pewnie musialabym przysiasc
ale u mnie to nie jest taka sprawa prosta bowiem zrobilam juz 50 ankiet w sposob tradycyjny mailowo- zwlaszcza ze sa pytania tam otwarte z rozbudowana odp. malo bo malo ale jest
a poza tym mam 3 bloki i kazda osoba chetna do wyplenienia sama sobie wybiera ktory blok wypelni

zalozylam watek na plotkowym ale w porownanniu do liecencjata gdzie mnostwo osob ja wypelnilo- tak teraz malutko sama nie wiem czego
dlatego prosze mimo to o pomoc.
__________________
You're so crazy...Im crazy too....crazy is good

Stylished jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 12:51   #2492
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

A ja ukończyłam etap badań. Czas podwijać rękawy i brać się za najgorszą robotę...

Stylished, są strony, na które można wrzucić ankietę. Na każdej z nich jest zamieszczona intrukcja jak to zrobić. Nie trzeba główkować . Napisz też coś więcej jakich ludzi szukasz do tego badania? Jakie kryteria muszą spełniać?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 12:56   #2493
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Ratunku - muszę wydrukować pracę OBUSTRONNIE .
Ma ktoś jakiś pomysł, jak zrobić, żeby na co drugiej stronie marginesy były nie z lewej, ale z prawej?
Zaczynam już nienawidzić tego durnego Worda .
Marginesy lustrzane musisz sobie ustawić.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 14:33   #2494
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

hmmm jest ktoś kto piszę pracę z postępowania administracyjnego?? Bo zastanawiam się jaki temat pracy wybrać, a zastanawiam się nad dwoma
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 14:49   #2495
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Witam, mam ogromną prośbę może jest ktoś kto ma albo orientuje sie gdzie moge dostać książkę Zbigniewa Raua PRZESTĘPCZOŚĆ ZORGANIZOWANA W POLSCE? przeszukałam księgarnie, biblioteki fora itp, i nie ma po niej ani śladu, wszedzie czytam' nakład wyczerpany" koniecznie jets mi potzrebna do pracy mgr...bardzo prosze o pomoc
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 15:03   #2496
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
Witam, mam ogromną prośbę może jest ktoś kto ma albo orientuje sie gdzie moge dostać książkę Zbigniewa Raua PRZESTĘPCZOŚĆ ZORGANIZOWANA W POLSCE? przeszukałam księgarnie, biblioteki fora itp, i nie ma po niej ani śladu, wszedzie czytam' nakład wyczerpany" koniecznie jets mi potzrebna do pracy mgr...bardzo prosze o pomoc
istnieje coś takiego jak wypożyczalnia międzybiblioteczna, poprzeglądaj zbiory bibliotek uniwersyteckich
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 16:21   #2497
Stylished
Raczkowanie
 
Avatar Stylished
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Stylished, są strony, na które można wrzucić ankietę. Na każdej z nich jest zamieszczona intrukcja jak to zrobić. Nie trzeba główkować . Napisz też coś więcej jakich ludzi szukasz do tego badania? Jakie kryteria muszą spełniać?
jedyne wymaganie to takie zeby miescic sie w przedziale urodzen 79-91 nic wiecej


__________________
You're so crazy...Im crazy too....crazy is good

Stylished jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 17:54   #2498
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
Witam, mam ogromną prośbę może jest ktoś kto ma albo orientuje sie gdzie moge dostać książkę Zbigniewa Raua PRZESTĘPCZOŚĆ ZORGANIZOWANA W POLSCE? przeszukałam księgarnie, biblioteki fora itp, i nie ma po niej ani śladu, wszedzie czytam' nakład wyczerpany" koniecznie jets mi potzrebna do pracy mgr...bardzo prosze o pomoc
Chodzi o Przestępczość zorganizowana w Polsce i jej zwalczanie / Zbigniew Rau. - Kraków: "Zakamycze", 2002? Jeśli tak, to trzy egzemplarze są w Bibliotece Śląskiej.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Ja jutro oddaję moją pracę do oprawy - jeden egzemplarz ma kosztować 30 zł. Super .
Zastanawiam się, jaki napis powinien być wytłoczony na okładce. Czy „Praca magisterska” wystarczy?

PS. Gdzie promotor pisze, że przyjął pracę do obrony? Ręcznie na stronie tytułowej?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 19:26   #2499
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Ja jutro oddaję moją pracę do oprawy - jeden egzemplarz ma kosztować 30 zł. Super .
Zastanawiam się, jaki napis powinien być wytłoczony na okładce. Czy „Praca magisterska” wystarczy?
"Praca magisterska" wystarczy. A to strasznie drogo. Ja za oprawienie swoich 4 sztuk prac licencjackich sztuki zaplaciłam coś ok 45 zl

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
PS. Gdzie promotor pisze, że przyjął pracę do obrony? Ręcznie na stronie tytułowej?
na pracy licencjackiej promotor pisał na stronie tytułowej, więc zapewne na magisterskiej tak samo

Edytowane przez wiecznie_pod_wiatr
Czas edycji: 2009-12-08 o 19:27
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 19:52   #2500
justineee85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

dziewczyny...pewnie to pytanie padło...a ja spojrzałam tylko na pare stron wstecz.. ale gdybyscie mogły powtórzyć...na ile zamierzacie napisać Wasze prace mgr? Mnie straszą znajomi, że taka praca ma mieć coś ok 100 str. a ja pierwszy poprawiony rozdział mam na 35, dziś prawie skonczyłam pisanie drugiego...który zajmnie mi coś koło 80:/ Piszę z analizy finansowej, więc drugi rozdział to opis wskaźnika, jego wyliczenie, interpretacja wyników 2 firm i ich porównanie ze sobą... i tak się zastanawiam czy nie uśpie recenzenta jak tak walne prace na prawie 200 str
justineee85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:02   #2501
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

o cholera strasznie dużo... Ja sie jeszcze nie znam bylam dopiero na jednym seminarium ale myslalam ze trzeba mieć tak ok 50 str:P To i tak dla mnie przerażająco duzo;p A moja mama napisala na 100 str to ją troche opierdzielili :P czy nie dalo sie dluzej;p
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2009-12-08 o 21:07
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 20:59   #2502
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

U mnie wymagano od 60 do 80 - więcej nikomu nie chciałoby się czytać. Ale np. u koleżanki na matematyce nie można było przekroczyć 30 stron. Wszystko zależy od kierunku, daltego najlepiej zapytać promotora.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:59   #2503
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez justineee85 Pokaż wiadomość
dziewczyny...pewnie to pytanie padło...a ja spojrzałam tylko na pare stron wstecz.. ale gdybyscie mogły powtórzyć...na ile zamierzacie napisać Wasze prace mgr? Mnie straszą znajomi, że taka praca ma mieć coś ok 100 str. a ja pierwszy poprawiony rozdział mam na 35, dziś prawie skonczyłam pisanie drugiego...który zajmnie mi coś koło 80:/ Piszę z analizy finansowej, więc drugi rozdział to opis wskaźnika, jego wyliczenie, interpretacja wyników 2 firm i ich porównanie ze sobą... i tak się zastanawiam czy nie uśpie recenzenta jak tak walne prace na prawie 200 str
Eee tam. Zapytaj promotora, bo to on ustala takie rzeczy. Mnie na przykład poinformowano, że część teoretyczna nie może być zbyt długa, że wystarczy 5 stron. Ja na początku napisałam aż 30...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 09:51   #2504
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Moja praca miała 67 stron + cała reszta, czyli bibliografia i załączniki. Szczerze mówiąc nie wiem jak nawet tyle wyprodukowałam, bo ja po prostu nie umiem pisać długich prac Z tego co wiem to moja praca była jedną z krótszych na naszym seminarium, jednak nie miało to później większgeo znaczenia
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 10:26   #2505
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
"Praca magisterska" wystarczy. A to strasznie drogo. Ja za oprawienie swoich 4 sztuk prac licencjackich sztuki zaplaciłam coś ok 45 zl
No… drogo. Ale potrzebuję mieć je oprawione na jutro, więc nie mam czasu na szukanie niczego tańszego, a to jedyny introligator z mojego miasta, który ogłasza się w Internecie. Za wykonanie napisu będę jeszcze musiała dopłacić 5 zł .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 10:48   #2506
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość

PS. Gdzie promotor pisze, że przyjął pracę do obrony? Ręcznie na stronie tytułowej?
U mnie trzeba było w każdym egzemplarzu zawrzeć specjalne oświadczenie, gdzie magistrant podpisuje się pod jedną częścią (o plagiacie), a promotor pod drugą (że przeczytał, przyjął etc.).
To był gotowy druk, który musiał znaleźć się w każdym oprawionym egzemplarzu pracy.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 11:17   #2507
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez justineee85 Pokaż wiadomość
dziewczyny...pewnie to pytanie padło...a ja spojrzałam tylko na pare stron wstecz.. ale gdybyscie mogły powtórzyć...na ile zamierzacie napisać Wasze prace mgr? Mnie straszą znajomi, że taka praca ma mieć coś ok 100 str. a ja pierwszy poprawiony rozdział mam na 35, dziś prawie skonczyłam pisanie drugiego...który zajmnie mi coś koło 80:/ Piszę z analizy finansowej, więc drugi rozdział to opis wskaźnika, jego wyliczenie, interpretacja wyników 2 firm i ich porównanie ze sobą... i tak się zastanawiam czy nie uśpie recenzenta jak tak walne prace na prawie 200 str
Na mojej uczelni prace mgr mają tak od 80 do 120 stron. Natomiast praca mgr mojego TŻ miała 40 stron. Takich informacji powinien udzielić Ci Twój promotor, a jeżeli tego nie zrobił to sama go zapytaj.
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 20:29   #2508
redss
Raczkowanie
 
Avatar redss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 98
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

witam ,

czy ktoras z Was pisala moze prace z teorii i filozofii prawa i moglaby mi pomoc Moze jakies pomysly tematow
redss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 21:24   #2509
justineee85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Na mojej uczelni prace mgr mają tak od 80 do 120 stron. Natomiast praca mgr mojego TŻ miała 40 stron. Takich informacji powinien udzielić Ci Twój promotor, a jeżeli tego nie zrobił to sama go zapytaj.

w sumie za niedługo jadę zawieźć ten drugi rozdział do sprawdzenia razem z pierwszym poprawionym, więc zobaczę co powie jak rzucę mu 82str. na biurko, bo właśnie tyle co skończyłam już wszystkie poprawki. Promotor zastrzegł sobie układ pracy w stosunku 20%-40%-40%. Także skoro sprawdził pierwszy i nic nie mówił na jego 35 str to wychodzę z założenia że przygotowany jest na 70str. drugiego Tylko przeraża mnie fakt, że będzie trzeba się bronić z 200str. pracy....o ile dobrną z jej przeczytaniem
justineee85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 21:52   #2510
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Czy jest tu ktoś obcykany w SPSSie?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 15:22   #2511
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

eh a ja nadal nie mam pomyslu na temat
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 15:48   #2512
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Taaa, ja bardzo powoli zaczynam myśleć o kolejnej magisterce i tym razem zupełnie nie mam pojęcia o czym bym chciała pisać
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 16:24   #2513
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez justineee85 Pokaż wiadomość
w sumie za niedługo jadę zawieźć ten drugi rozdział do sprawdzenia razem z pierwszym poprawionym, więc zobaczę co powie jak rzucę mu 82str. na biurko, bo właśnie tyle co skończyłam już wszystkie poprawki. Promotor zastrzegł sobie układ pracy w stosunku 20%-40%-40%. Także skoro sprawdził pierwszy i nic nie mówił na jego 35 str to wychodzę z założenia że przygotowany jest na 70str. drugiego Tylko przeraża mnie fakt, że będzie trzeba się bronić z 200str. pracy....o ile dobrną z jej przeczytaniem
200 stron to naprawdę dużo... Mi by się nie chciało tyle czytać
A co do obrony to też to różne wygląda. Mój TŻ się wczoraj bronił i babki z komisji nie zadały mu ani jednego pytania z pracy. No ale i tak się wcześniej uczył, bo nie wiedział, że tak to będzie wyglądało.
Daj znać czego się dowiedziałaś
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 17:13   #2514
Chealsea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

przeczytałam z 3 ostatnie strony i już mnie brzuch rozbolał.. jestem przerażona, że ja nic jeszcze nie wiem o drukowaniu, oprawianiu, nie mówiąc już o tym, że moja praca jest jeszcze w proszku a mnie zostało 2 tygodnie.. a na dodatek dzisiaj odkryłam, że nie zeskanowałam 3 stron z książki

Cytat:
Napisane przez justineee85 Pokaż wiadomość
dziewczyny...pewnie to pytanie padło...a ja spojrzałam tylko na pare stron wstecz.. ale gdybyscie mogły powtórzyć...na ile zamierzacie napisać Wasze prace mgr? Mnie straszą znajomi, że taka praca ma mieć coś ok 100 str. a ja pierwszy poprawiony rozdział mam na 35, dziś prawie skonczyłam pisanie drugiego...który zajmnie mi coś koło 80:/ Piszę z analizy finansowej, więc drugi rozdział to opis wskaźnika, jego wyliczenie, interpretacja wyników 2 firm i ich porównanie ze sobą... i tak się zastanawiam czy nie uśpie recenzenta jak tak walne prace na prawie 200 str
też piszę o analizie finansowej mogę zapytać z jakiej książki korzystasz przy pisaniu teorii?

ja się właśnie zastanawiam czy mam pisać z jednej książki czy jakoś różne kompilować. ja strasznie nie lubię pisać, najchętniej bym wszystko pisała w podpunktach i większość teorii zacytowała z książki, ale tak chyba nie można? na szczęście mój promotor powiedział, że praca ma mieć 50-60 stron, to chyba jakoś mało, bo same wzory i wyliczenia wskaźników wyszły mi na 20stron, i to nie wszystkie i bez opisów.

a mój promotor jest beznadziejny. raz mówi mi jak mam napisać, innym razem mówi że on mi nie powie. teraz boję się do niego iść, bo boję się, że zamiast mi coś doradzić, zacznie mnie wyzywać. w ogóle nie wiem czy będzie w przyszłym tyg na uczelni, przed świętami i przed sylwestrem, a jescze nie widział pracy.

- czy w pracy można pisać w podpunktach?
- czy można cytować książkę? bo teraz z tymi plagiatami to nigdy nic nie wiadomo. słyszałam, że tylko 20% może być napisane z książki.

czy ja w ogóle dam radę to napisać w yyy tydzień??

Edytowane przez Chealsea
Czas edycji: 2009-12-15 o 17:22
Chealsea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 18:46   #2515
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

OK, ja już mam zrobioną analizę statystyczną i zabieram się za ostatni rozdział. Zostanie mi jeszcze abstrakt i ewentualne poprawki promotora (oj, na pewno ich sporo będzie ).
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 10:02   #2516
justineee85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
200 stron to naprawdę dużo... Mi by się nie chciało tyle czytać
A co do obrony to też to różne wygląda. Mój TŻ się wczoraj bronił i babki z komisji nie zadały mu ani jednego pytania z pracy. No ale i tak się wcześniej uczył, bo nie wiedział, że tak to będzie wyglądało.
Daj znać czego się dowiedziałaś

Promotor kiedy położyłam mu ten rozdział na biurku myślał, że to 2 i 3 rozdział już Więc mu mówię, że to tylko drugi, w którym wyliczam wskaźniki krótkoterminowych decyzji...chwycił się za głowę, powiedział że przeczyta, a jak będzie sensownie to podzielimy ten rozdział na pół, troszke jeszcze dopisze do tego i będę miała już całą pracę ale co i jak dopiero pod koniec stycznia się dowiem, bo ma bardzo dużo prac do czytania:/

CHEALSEA, ja wykorzystałam do teorii...tylko 17 pozycji:
1. Bednarski Lech "Analiza finansowa w przedsiębiorstwie, 2. Bednarski Lech i Waśniewski Tadeusz "Analiza finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem" t.I 3. Dudycz T. i Wrzosek S. "Analiza finansowa. Problemy metodyczne w ujeciu praktycznym" 4. Gabrusewicz W. "Sprawozdawczosć finansowa" 5. Isachsen A. "Zrozumieć gospodarkę rynkową", 6. Stadmuller R. Sołtys W. "sprawozdzawczość i analiza finansowa w [rzedsiębiorstwie przemysłowytm" 7. red. Jerzeniowska M. "Analiza ekonomiczna w przedsiębiorstwie", 8. Kopiński A "Analiza finansowa banku" 9. Lipowski A. "Mechanizm rynkowy w gospodarce polskiej", 10. Nowak E. "Analiza sprawozdań finansowych", 11. Nowak E. "Rachunkowość. Kurs podstawowy", 12. Pomykalska B, Pomykalski P. "Analiza finansowa Przedsiebiorstwa", 13. Pytkowski W. "Organizacja badań i ocena prac naukowych", 14. red. Szczypa P. "Rachunkowośc dla Ciebie, podstawy rachunkowości", 15. Waśniewski T. "Metody analizy finansowej w przedsiębiorstwie", 16. Waśniewski T, Skoczylas W. "kierunki analizy w zarządzaniu finansowami firmy" 17. Zalewski H. "Polityka i strategia w zarzadzaniu finansami firmy"

Mnie już pierwszy, teoretyczny rozdział sprawdził i były tylko kosmetyczne poprawki, jak przecinek czy akapit zapomniany Ja mało cytowałam książki tak dosłownie...większosć czytałam po kawałku i pisałam to co przeczytałam ale swoimi słowami. Do tego wstawiasz przypis i nawet jesli wrzucą w plagiat...to jesli masz przypisy to pracy nie ukradłaś i promotor pisze, że przyjmuje Twoja prace do obrony. Tak mi tłumaczył mój...bo sama jestem zaniepokojona że tak dobrze tą pracę napisałam:/ Promotor mnie uspokoił, że jeśli mam przypis to nie mam co się bać ,że oskarżą mnie o plagiat
justineee85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 00:31   #2517
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

mam pytanie do was wazne znaczy do osob ktore robily prace badawcza z ankietami.czy dawaliscie w niej pytania otwarte?? bo ja tak i teraz mam problem jak je podliczyc i zakodowac
jakbym wiedziala ze taki problem bedzie to bym nie ominela ehh i co teraz mam zrobic nie wiem wywalic je czy jak?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 12:47   #2518
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Brook, podaj przykład takiego pytania otwartego z Twojej ankiety. Czy to pytanie z udzieleniem odpowiedzi a) zielone, b) czerwone, c) niebieskie, d) inne: ... (proszę wpisać) czy też jest to pytanie z serii dlaczego, co sądzisz itd.? I gdzie chcesz to podliczyć?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 22:30   #2519
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Chealsea Pokaż wiadomość
przeczytałam z 3 ostatnie strony i już mnie brzuch rozbolał.. jestem przerażona, że ja nic jeszcze nie wiem o drukowaniu, oprawianiu, nie mówiąc już o tym, że moja praca jest jeszcze w proszku a mnie zostało 2 tygodnie.. a na dodatek dzisiaj odkryłam, że nie zeskanowałam 3 stron z książki


też piszę o analizie finansowej mogę zapytać z jakiej książki korzystasz przy pisaniu teorii?

ja się właśnie zastanawiam czy mam pisać z jednej książki czy jakoś różne kompilować. ja strasznie nie lubię pisać, najchętniej bym wszystko pisała w podpunktach i większość teorii zacytowała z książki, ale tak chyba nie można? na szczęście mój promotor powiedział, że praca ma mieć 50-60 stron, to chyba jakoś mało, bo same wzory i wyliczenia wskaźników wyszły mi na 20stron, i to nie wszystkie i bez opisów.

a mój promotor jest beznadziejny. raz mówi mi jak mam napisać, innym razem mówi że on mi nie powie. teraz boję się do niego iść, bo boję się, że zamiast mi coś doradzić, zacznie mnie wyzywać. w ogóle nie wiem czy będzie w przyszłym tyg na uczelni, przed świętami i przed sylwestrem, a jescze nie widział pracy.

- czy w pracy można pisać w podpunktach?
- czy można cytować książkę? bo teraz z tymi plagiatami to nigdy nic nie wiadomo. słyszałam, że tylko 20% może być napisane z książki.

czy ja w ogóle dam radę to napisać w yyy tydzień??
Jeżeli chodzi o plagiat to na ostatnim seminarium magisterskim babka podała nam stronkę na którą można wysłać prace i sprawdzają ją pod kątem plagiatu. Cena za 10 stron coś ok. 4-9 zł.Odpowiedź zwrotna jest o ko. 24 h. Sama jeszcze nie korzystałam z tej strony ale podaję , może komuś się przyda .

www.plagiat.pl
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 07:35   #2520
Wafelina :)
Zadomowienie
 
Avatar Wafelina :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: na Śląsku
Wiadomości: 1 766
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

mam problem z przypisami tj. autor książki dodał przypisy innego autora innej książki - z którego przypisu mam skorzystać?
__________________


Don`t be affraid - Taddy`s home!
Wafelina :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-05 19:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.