Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-28, 12:45   #2491
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

GosiaGorzow i Monieka - jakie macie teraz rozmiary?
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 12:52   #2492
82Klaudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Zmniejszenie piersi Łódź

Cześć. Czy któraś z Was ma sprawdzonego, godnego polecenia chirurga plastycznego? Chodzi oczywiście o zmniejszenie piersi.
82Klaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 16:26   #2493
Jo_Zi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Karro87 czy moglabys dodac mnie do znajomych zebym mogla zobaczyć jak wygladaja Twoje piersi po operacji? Ja juz wkrotce tez bede sie chwalic swoimi
Jo_Zi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 17:05   #2494
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kasiaz13 dodasz jeszcze jak wyglądają miesiąc po?
Czy jeszcze musisz zmieniać opatrunki? Jakimi maściami i innymi rzeczami je pielęgnujesz?
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 17:19   #2495
tega
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 48
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Karo masz śliczne piersi , widzę , że dr Dzierżyński to nasz nowy guru. Coraz więcej dziewczyn ( w tym ja) jest zadowolonych z jego pracy.
Mam pytanie do dziewczyn PO. Moje brodawki są strasznie suche , nic nie pomaga, smaruję je bio oilem , żelem silikonowym , kremem . Czy u Was tez tak jest?Kąpię się w olejku z nivea . Nie wiem co robić jestem 2 msc po operacji.
Robią mi sie także ranki , tzn robi się krwiaczek i jak nacisnę to dosłownie tryska ropa z krwią (przepraszam za opis) ranka natychmiast się goi. I najgorsze to mam torbiel? lub zgrubienie? wielkości wiśni na wysokości szwu pionowego. Tam piersi były długo twarde i choć masuje to codziennie to nadal jest. Czy tez tak macie?

Edytowane przez tega
Czas edycji: 2018-10-28 o 17:21
tega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 17:42   #2496
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez tega Pokaż wiadomość
Karo masz śliczne piersi , widzę , że dr Dzierżyński to nasz nowy guru. Coraz więcej dziewczyn ( w tym ja) jest zadowolonych z jego pracy.
Od samego poczatku widzialam,ze dr jest skupiony i przejety zadaniem jakie ma wykonac,juz podczas mierzenia i rysowania, cudow nie obiecywal, ale jak widac stal sie cud W przypadku mojej kolezanki z sali obok, inny lekarz ja malowal a inny operowal,ale nazwisk ona nie pamietala, ale zdziwilo mnie to.
Aha, dziewczynki pamietajcie ze jesli bedziecie mialy przeszczep na szypule szansa na w miare szybkie wyjscie po operacji do domku jest duza, natomiast przy przeszczepie brodawek bez szypuły trzeba zostac troszke dluzej. Ja miałam szypułę.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Wazne jest to aby podac wczesniej informacje na jakie leki jestescie uczulone, u mnie przed zabiegiem wyszla reakcja alergiczna na jeden z lekow (nie wiedzialam ze mam na to alergie) i przez chwile bylo groznie, ale szybko udalo sie opanowac sytuacje.
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 18:46   #2497
ewa1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Karro - pieknie wyszło Zmiana niesamowita

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

tega, wysłałam Ci zaproszenie, prosze o zaakceptowanie
ewa1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-28, 18:55   #2498
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez tega Pokaż wiadomość
Karo masz śliczne piersi , widzę , że dr Dzierżyński to nasz nowy guru. Coraz więcej dziewczyn ( w tym ja) jest zadowolonych z jego pracy.
Mam pytanie do dziewczyn PO. Moje brodawki są strasznie suche , nic nie pomaga, smaruję je bio oilem , żelem silikonowym , kremem . Czy u Was tez tak jest?Kąpię się w olejku z nivea . Nie wiem co robić jestem 2 msc po operacji.
Robią mi sie także ranki , tzn robi się krwiaczek i jak nacisnę to dosłownie tryska ropa z krwią (przepraszam za opis) ranka natychmiast się goi. I najgorsze to mam torbiel? lub zgrubienie? wielkości wiśni na wysokości szwu pionowego. Tam piersi były długo twarde i choć masuje to codziennie to nadal jest. Czy tez tak macie?
A próbowałaś Alantan? On ładnie nawilża. Takie krwiaczki też miałam i zgrubienie. Dr Mądry sugerował USG czy to nie torbiel własnie, ale w pewnym momencie szew się rozszedł i przez dwa dni rana się oczyszczała. Została niezłych rozmiarów dziura, kupiłam taki preparat przyspieszający ziarninowanie, dwa tygodnie i wszystko się zagoiło. Dr mówił, że to się bardzo często zdarza.
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 19:12   #2499
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez tega Pokaż wiadomość
Karo masz śliczne piersi , widzę , że dr Dzierżyński to nasz nowy guru. Coraz więcej dziewczyn ( w tym ja) jest zadowolonych z jego pracy.
Mam pytanie do dziewczyn PO. Moje brodawki są strasznie suche , nic nie pomaga, smaruję je bio oilem , żelem silikonowym , kremem . Czy u Was tez tak jest?Kąpię się w olejku z nivea . Nie wiem co robić jestem 2 msc po operacji.
Robią mi sie także ranki , tzn robi się krwiaczek i jak nacisnę to dosłownie tryska ropa z krwią (przepraszam za opis) ranka natychmiast się goi. I najgorsze to mam torbiel? lub zgrubienie? wielkości wiśni na wysokości szwu pionowego. Tam piersi były długo twarde i choć masuje to codziennie to nadal jest. Czy tez tak macie?
Hej Tega wiesz, ja problemu z brodawkami jeszcze nie mam, są delikatnie suche (jestem miesiac po operacji), ale za to mam maly problem z ranka na złączeniu brodawki i szwa pionowego. Na ta rane zastosowalam opatrunek ze srebrem i teraz przechodze do meritum otóż czesc brodawki, ktora znalazla się pod opatrynkiem jest ladnie nawilzona, jakby natluszczona nawet. Moze spróbuj z tymi opatrunkami. One dedykowane są niby na rany oparzeniowe i trudno gojace się, ale skoro u Ciebie jest tak powazny stan to chyba warto sprobowac. Opatrunek niech bedzie conajmniej dwa dni na brodawkach. Przy okazji, Lusia_em baaaardzo dziękuję Ci za radę i odpowiedź co do czestotliwosci zmiam opatrunkow. Moja ranka po dwoch dniach juz wyglada lepiej
Co do torbieli to nie wypowiem się, ale myślę, ze dziewczyny zaraz napiszą co z tym zrobic

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość
A próbowałaś Alantan? On ładnie nawilża. Takie krwiaczki też miałam i zgrubienie. Dr Mądry sugerował USG czy to nie torbiel własnie, ale w pewnym momencie szew się rozszedł i przez dwa dni rana się oczyszczała. Została niezłych rozmiarów dziura, kupiłam taki preparat przyspieszający ziarninowanie, dwa tygodnie i wszystko się zagoiło. Dr mówił, że to się bardzo często zdarza.
Iza_rut pamietasz nazwę tego preparatu? Powiedz mi czy blizna w miejscu gdzie rozeszły sie szwy jest duzo wieksza, szersza od miejsc gdzie rana zrosla sie za pierwszym razem?

Edytowane przez Kluskowata
Czas edycji: 2018-10-28 o 19:11
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 05:08   #2500
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Karro i Monieka - dodajcie i mnie, tak zebym mogla poogladac efekty.

Ja za tydzien o tej porze bede sie szykiwac do operacji w Katowicach...leci ten czas. Mam tylko obawy o wagę...bo na liczniku 80 kg przy 164, w tym piersi waza ok 5 kg..
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 08:52   #2501
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez tega Pokaż wiadomość
Karo masz śliczne piersi , widzę , że dr Dzierżyński to nasz nowy guru. Coraz więcej dziewczyn ( w tym ja) jest zadowolonych z jego pracy.
Mam pytanie do dziewczyn PO. Moje brodawki są strasznie suche , nic nie pomaga, smaruję je bio oilem , żelem silikonowym , kremem . Czy u Was tez tak jest?Kąpię się w olejku z nivea . Nie wiem co robić jestem 2 msc po operacji.
Robią mi sie także ranki , tzn robi się krwiaczek i jak nacisnę to dosłownie tryska ropa z krwią (przepraszam za opis) ranka natychmiast się goi. I najgorsze to mam torbiel? lub zgrubienie? wielkości wiśni na wysokości szwu pionowego. Tam piersi były długo twarde i choć masuje to codziennie to nadal jest. Czy tez tak macie?
Czy ja też mogę zobaczyć galerię?
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-29, 10:45   #2502
tega
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 48
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ewa ja nie mam zdjęć , nie umiem ich dodawać .

Iza rutmiałam Alantan i Linomag problem jest kiedy ich nie stosuję . No ile można . Nigdy nie miałam torbieli ale piersi nadal są obrzęknięte w środku . Na razie to zostawię .
Kluskowata myslę , że ranki robią się koło szwów i organizm je chce wyrzucić. Te szwy się rozpuszczają ok 2-4 msc i właśnie teraz na nie pora.
tega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 11:22   #2503
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez tega Pokaż wiadomość
Iza rutmiałam Alantan i Linomag problem jest kiedy ich nie stosuję . No ile można . Nigdy nie miałam torbieli ale piersi nadal są obrzęknięte w środku . Na razie to zostawię .
.

Bo to są natłuszczacze, może trzeba im dodać nawilżacza żeby miały co zatrzymywać. A gdyby tak spróbować żelem z aloesu - który jest nawilżający i z odrobiną oleju, który natłuszcza i zatrzymuje wilgoć z aloesu, np delikatnego ze słodkich migdałów? Same oleje wysuszają, jak nie dać im nawilżacza, może tak jest i tu, że trzeba czymś Alantan/Linomag wspomóc?

Edytowane przez reniutka75k
Czas edycji: 2018-10-29 o 11:27
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 12:09   #2504
gusiam
Raczkowanie
 
Avatar gusiam
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 72
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaz13 Pokaż wiadomość
Monieka - jesteś już dodana.


Karro - niesamowita zmiana! Gratulacje!
dziewczyny dodacie mnie do znajomych?
Mam operację 7 stycznia w Katowicach.
gusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 12:17   #2505
tega
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 48
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Reniutka spróbuję , dziś kupiłam jeszcze krem z dużą dawka wit A.
tega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 14:58   #2506
GosiaGorzow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Właśnie jestem na oddziale i przyszla pani doktor i powiedziala,że może jutro bede miala operacje. Zalezy to od operacji, ktora planowana jest przede mna, jak sie skroci to mnie wezma a jak nie to operacja w srode. Teraz mam 75L a bede miala D/E.

Edytowane przez GosiaGorzow
Czas edycji: 2018-10-29 o 15:11
GosiaGorzow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 15:41   #2507
ewa1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Może komuś się przyda: jest taki żel, który stosuje się na przyspieszenie gojenia ran . Nazywa się CURIOSIN. Zalecił mi go kiedyś lekarz i faktycznie gojenie przebiegło sprawnie.

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez GosiaGorzow Pokaż wiadomość
Właśnie jestem na oddziale i przyszla pani doktor i powiedziala,że może jutro bede miala operacje. Zalezy to od operacji, ktora planowana jest przede mna, jak sie skroci to mnie wezma a jak nie to operacja w srode. Teraz mam 75L a bede miala D/E.
Mam nadzieję, że to będzie jutro, żebyś się nie musiała dłużej denerwować Kciuki trzymam, żeby cycuchy były piękne
ewa1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 16:21   #2508
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez GosiaGorzow Pokaż wiadomość
Właśnie jestem na oddziale i przyszla pani doktor i powiedziala,że może jutro bede miala operacje. Zalezy to od operacji, ktora planowana jest przede mna, jak sie skroci to mnie wezma a jak nie to operacja w srode. Teraz mam 75L a bede miala D/E.
Trzymamy kciuki A bedziesz miala na szypule czy nie?
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 16:37   #2509
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ktos pytał o piersi podczas okresu i czy sie bardzo zmienily. Moge powiedziec jak jest u mnie Jestem ponad 5miesiecy po (nie wierze jak czas szybko leci). Przed operacja moje piersi "nie wiedzialy", ze mam okres. Zadnych objawow. Teraz mam obolale, tkliwe i bardziej mnie bolą "w srodku". Piersi sa nadal bardzo ladne, jednak juz nie sa tak cudnie sterczace i wypelnione od gory. Niestety sa juz naturalniejsze, teraz nikt mnie juz nie spyta czy mam silikony Z perspektywy czasu prosilabym o troszke mniejsze, mam takie D/E. Chociaz pierwsze dni/tygodnie po operacji czulam sie jakbym byla po amputacji
Ogladam Wasze metamorfozy i opisy zmagan z lekarzami i przezywam to wszystko od nowa. Zycie po to zupelnie inna jakosc <3 Nie moge sie doczekac kolejnych historii szczesliwych posiadaczek malych/przecietnych piersi <3

Edytowane przez Lusia_em
Czas edycji: 2018-10-29 o 16:39
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-29, 17:07   #2510
tega
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 48
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lusia
ja z kolei czekam na ten moment kiedy będą naturalne i w końcu "wyjdą mi z pach" . Moje też są duże - teraz obstawiam f/g ale na moją prośbę i sugestie , że wolałabym większe niż mniejsze. Czekam kiedy będę je mogła stanikiem " zbliżyć " do siebie i uzyskać ten cudowny rowek co kiedyś bo teraz mam je nie do ruszenia.
Z kolei przed okresem kiedys mnie bolały a teraz zupełnie nic.
tega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 18:18   #2511
GosiaGorzow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez karro87 Pokaż wiadomość
Trzymamy kciuki A bedziesz miala na szypule czy nie?
Jestem na granicy ale po wstepnej rozmowie z lekarzem zdecydowalismy ze nie.
GosiaGorzow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 19:02   #2512
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluskowata Pokaż wiadomość
Iza_rut pamietasz nazwę tego preparatu? Powiedz mi czy blizna w miejscu gdzie rozeszły sie szwy jest duzo wieksza, szersza od miejsc gdzie rana zrosla sie za pierwszym razem?
Preparat to Octenilin, żel do ran. Efekty widać w mojej galerii zdjęcie 9 miesiąc lewa pierś poniżej otoczki[COLOR="Silver"]

Tega możesz tez spróbować zwykłą parafinę, ponoć działa cuda

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Karro co za zmiana! I jaka satysfakcja przejść od naleśników do normalnych, kształtnych piersi. Z czasem ta satysfakcja wciąż rośnie Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Dziewczyny żegnam się z tym forum, po z górką roku od operacji wypadałoby Gdyby jednak ktoś potrzebował zostawiam swój adres mailowy w galerii.

Powodzenia dla biuściastych i tych już po, trzymajcie się

Edytowane przez iza_rut
Czas edycji: 2018-10-29 o 18:48
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 21:53   #2513
gusiam
Raczkowanie
 
Avatar gusiam
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 72
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez reniutka75k Pokaż wiadomość
Karro i Monieka - dodajcie i mnie, tak zebym mogla poogladac efekty.

Ja za tydzien o tej porze bede sie szykiwac do operacji w Katowicach...leci ten czas. Mam tylko obawy o wagę...bo na liczniku 80 kg przy 164, w tym piersi waza ok 5 kg..

reniutka75k czy operować Cię będzie dr Michalska?
Jeśli tak to prosze Cię o szczegóły .
Ja mam u niej operację w styczniu.

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez GosiaGorzow Pokaż wiadomość
Właśnie jestem na oddziale i przyszla pani doktor i powiedziala,że może jutro bede miala operacje. Zalezy to od operacji, ktora planowana jest przede mna, jak sie skroci to mnie wezma a jak nie to operacja w srode. Teraz mam 75L a bede miala D/E.
Gosia gdzie masz operację?
gusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 22:44   #2514
Kinga118_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 35
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Karro przepiękne piersi 😍 mogłabym mieć takie same, chyba posłużą mi za wzór 😀
Kinga118_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 07:35   #2515
KaskaKrosno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

karro87 dodasz mnie do znajomych? Tez jestem ciekawa jak wygladaja te cuda
KaskaKrosno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 09:01   #2516
GosiaGorzow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez gusiam Pokaż wiadomość
reniutka75k czy operować Cię będzie dr Michalska?
Jeśli tak to prosze Cię o szczegóły .
Ja mam u niej operację w styczniu.

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------



Gosia gdzie masz operację?
W Łęcznej
GosiaGorzow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 09:21   #2517
ewa1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

GosiaGorzow, wiadomo już czy to dzisiaj jest ten piękny dzień?
ewa1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 10:37   #2518
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kinga118_90 Pokaż wiadomość
Karro przepiękne piersi 😍 mogłabym mieć takie same, chyba posłużą mi za wzór 😀
Oj tam, kazda z nas po operacji ma piekne Ale milo mi ze tak piszesz
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 13:00   #2519
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Iza_rut, dziękuję za odpowiedź i nie opuszczaj nas! Jesteś naszym źródłem jakże potrzebnej wiedzy, podnosisz nas na duchu, dodajesz wiary w to, ze ooeracje dojdą do skutku ❤️ zostań z nami ��

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Lusia, Tega dzięki za odpowiedź odnośnie korelacji piersi a okres widzę każda z nas przechodzi to inaczej

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Lusia, Tega dzięki za odpowiedź odnośnie korelacji piersi a okres widzę każda z nas przechodzi to inaczej

Edytowane przez Kluskowata
Czas edycji: 2018-10-30 o 12:54
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 15:34   #2520
GosiaGorzow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez ewa1201 Pokaż wiadomość
GosiaGorzow, wiadomo już czy to dzisiaj jest ten piękny dzień?
Niestety dzisiaj nie :-( ale doktor powiedziala, że jutro jestem pierwsza. Bylam na dole w sklepie medycznym kupic stanik i ku mojemu zdziwieniu mam stanik zamiast 75 jest 70 (i nie jest zaciasny). Dwa lata temu jak pojechalam na pierwsza wizyte przy 164 cm wzrostu wazylam 87kg, a dzis 69kg. A piersi zmalaly tylko jedna z 40cm na 39 a druga z 39cm na 38

Edytowane przez GosiaGorzow
Czas edycji: 2018-10-30 o 15:54
GosiaGorzow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.