Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-27, 19:26   #2521
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Co do oszczędzania, to ja codziennie rano przelewam końcówkę drobnych na oszczędnościowe.

Np. mam na koncie 1348,52zl, to 8,52 przelewam. Wbrew pozorom naprawdę niezła suma się z tego robi. Jasne, czasem to będzie tylkko 20 groszy, ale już mnóstwo razy ostatnio przelewałam kwoty 8-9zł, w skali miesiąca trochę się zbiera
Super patent Jak zacznę zarabiać (póki co gospodaruję pieniędzmi od rodziców i ew. ze sprzedaży np. ubrań, książek, bo studiuję) to też będę tak robić.
Swoją drogą, dobrym sposobem na oszczędzanie jest właśnie kupowanie niektorych rzeczy używanych albo wypożyczanie z biblioteki - sporo jest książek ,,na jedno przeczytanie", do których wiadomo, że raczej nie wrócimy. Osoby, które dużo czytają wiedzą, że potrafi się z tego spora kwota uzbierać... W obliczu mimo wszystko pewnej mizerii, jaka jest teraz wydawana, to dobry sposób by oddzielić ziarno od plew I np. dobre książki, które nam się spodobają wypożyczone możemy wtedy próbować upolować taniej.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 20:09   #2522
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 033
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Do czarnej mini ja też ubieram szyfonowe bluzki np. w kwiatki, właściwie większość bluzek poza typowymi T-shirtami na pewno będzie pasować, chyba, że spódnica jest sportowa, to wtedy T-shirty
Do kolorowych spódnic, wzorzystych ja noszę gładkie bluzki np. z H&M. Do takiej srebrzystej noszę czarną/szarą, do azteckiej (niebiesko-czarno-biało-czerwonej) noszę zwykle czarną albo białą. Zasada jest taka, że wybierasz kolor występujący we wzorze, a jak nie jesteś pewna, to czarną Bokserek nie cierpię, są dla mnie nieeleganckie, także mam tylko jedną w której ćwiczę.
Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Jak mam obcisłą spódnicę, staram się, zeby koszulka była luzniejsza (najlepiej mi sie sprawdzaja mgielki, bo wlozysz w spódnicę, lekko wypuscisz i wyglada super), co do kolorow to do czarnego zakladam kazdy, tyle, ze zazwyczaj są to jednokolorowe rzeczy. Ewentualnie obcisła koszulka
A do kolorowych spodnic - zalezy czy masz na mysli kolorowa wzorzysta - wtedy gora biała, czarna, szara lub kremowa, zeby zbyt pstrokato nie wyszlo. A jesli kolorowa jednokolorowa, to w zaleznosci od koloru, do pastelowych zalozylabym tak jak wyzej, a do mocniejszego koloru no to juz zalezy jaki to kolor
Dziękuję za porady

Szyfonowe czyli takie mgiełki te bluzki?

No ja z kolorowych to mam jednolite tylko czyli wychodzi na to, że muszę sobie takie mgiełki bluzki kupić bo nie posiadam ani jednej takiej
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 20:17   #2523
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Myślę, że jest jednak znacznie więcej substancji aktywnych i każda skóra jest inna, ale też uważam, że 100 razy lepszy szampon z apteki, niż z drogerii.

Konto w Millennium
Musiałam założyć 2 konto, dopiero aktywowałam kartę i logowanie przez internet w domu. Dla aktywacji karty muszę zrobić jedną transakcję w bankomacie Millennium. Czy koniecznie musi być to bankomat Millennium? Czy mogę np. sprawdzić tylko stan konta? Wylatuję jutro i nie wiem, czy zdołam skorzystać z bankomatu a wolę mieć zabezpieczenie w postaci 2 karty.
Możesz sprawdzić tylko stan, ale w bankomacie Milenium
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 20:40   #2524
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Dziękuję za porady

Szyfonowe czyli takie mgiełki te bluzki?

No ja z kolorowych to mam jednolite tylko czyli wychodzi na to, że muszę sobie takie mgiełki bluzki kupić bo nie posiadam ani jednej takiej
Albo koszule 😉 mi osobiście baaaardzo się podobają koszule w połączeniu czy to ze spodnicami, czy nawet dzinsami 😉
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 20:56   #2525
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Najlepiej po prostu wypłacić najmniejszą sumę w bankomacie Millenium - ja tak robiłam. Przy samym sprawdzeniu salda karta się może nie aktywować niestety. Poza tym sprawdzenie salda w innym bankomacie niż Millenium to koszt 2zł
Dobra to zrobię wypłatę, powinnam się wyrobić z czasem, bo bankomat znalazłam blisko dworca.
A jeszcze pytanie, bo ziomeczek mi coś tłumaczył, że muszę dzwonić w celu aktywacji (dostępu przez internet albo karty) do Millennium To chyba jednak mi się coś pomieszało? Konto zakładałam jak byłam w słabej kondycji, wracałam zmęczona, a było to jakieś 3 tygodnie temu i oczywiście nie wpadłam na pomysł, by to zrobić wcześniej

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
1. jak na whatsappie można usunąć informacje o czasie kiedy byłam dostępna?

2. czy każde tlk zabierze mój rower. razem ze mna oczywiście
Tutaj masz informacje (wydaje mi się, że raczej każdy, ale nie dam sobie ręki uciąć):
http://www.intercity.pl/pl/site/dla-...z-rowerow.html
ucięło, a dopisałam, żebyś najelpeij zadzwoniła do PKP czy mają akurat taki wagon w danym składzie, mimo że np. są symbole graficzne bodajże na stronie intercity.pl (albo sitkol czy rozklad pkp)

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2015-08-27 o 20:59
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:04   #2526
Zminka
Zakorzenienie
 
Avatar Zminka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 657
GG do Zminka
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

To bardzo głupie pytanie i niektórym może wydawać się banalne. W antykwariatach znajdę każdego rodzaju książki czy tylko takie typowo szkolne? Pytam, bo kiedyś sprzedawałam podręczniki szkolne po antykwariatach i z tym mi się głównie kojarzyły...
__________________
Zminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:08   #2527
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Zminka Pokaż wiadomość
To bardzo głupie pytanie i niektórym może wydawać się banalne. W antykwariatach znajdę każdego rodzaju książki czy tylko takie typowo szkolne? Pytam, bo kiedyś sprzedawałam podręczniki szkolne po antykwariatach i z tym mi się głównie kojarzyły...
Zależy jaki to antykwariat. U mnie w mieście są takie pełne książek każdego gatunku, a szkolnych prawie brak (szczególnie, że potrafią zmieniać wymagane podręczniki co 2 lata).
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 21:08   #2528
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 033
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Albo koszule 😉 mi osobiście baaaardzo się podobają koszule w połączeniu czy to ze spodnicami, czy nawet dzinsami 😉
Z jeansami to czasem tak ubieram :p ale też bez rewelacji bo nie mam ich zbyt dużo a do spódnic jakoś nigdy nie próbowałam
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:34   #2529
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Dobra to zrobię wypłatę, powinnam się wyrobić z czasem, bo bankomat znalazłam blisko dworca.
A jeszcze pytanie, bo ziomeczek mi coś tłumaczył, że muszę dzwonić w celu aktywacji (dostępu przez internet albo karty) do Millennium To chyba jednak mi się coś pomieszało? Konto zakładałam jak byłam w słabej kondycji, wracałam zmęczona, a było to jakieś 3 tygodnie temu i oczywiście nie wpadłam na pomysł, by to zrobić wcześniej
Nie pamiętam bym dzwoniła. Mi aktywowali dostęp przez internet przy zakładaniu konta. Dostałaś już swój indywidualny kod dostępu?
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 23:04   #2530
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

To znowu ja :P
Pytania dla dziewczyn ogarniętych dietetycznie i sportowo.
1) Nie jestem w stanie jeść śniadań, a już na pewno dużych śniadań. Nigdy ich nie jadłam, bo od dziecka żołądek mi się rano buntował - co zjem, to zwymiotuję albo długo jest mi niedobrze, fizycznie nic mi nie dolega, lekarz po prostu stwierdził, że tak widać organizm chce. Na wakacjach muszę się zmuszać, żeby zjeść cokolwiek. Jogurt to jest moje maximum. Zwykle mój dzień wygląda tak, że budzę się, piję kawę z mlekiem bez cukru, w ciągu dwóch godzin po obudzeniu jem coś - najczęściej sałatkę np. z fetą albo kurczakiem, tuńczykiem, ew. serek wiejski z pomidorem. Ogólnie jem naprawdę niewiele, ale nie jestem głodna, moja mama ma identycznie. I co? I nic, bo waga w najlepszym razie stoi w miejscu. Wiem, że śniadanie powinno być podstawą - co z tego, skoro po prostu nie jestem w stanie zjeść dużo rano? Jak temu zaradzić? Wszędzie przy zdrowym żywieniu są te nieszczęsne śniadania jako główny punkt programu. Może są tu jakieś dietetyczki spoza śniadaniowego mainstreamu? D:
2) Czy ok. pół godziny codziennego treningu, robionego na całego, a nie na pół gwizdka to odpowiednia ilość dla 22letniej osoby? Mam fatalną kondycję i po tym czasie po prostu padam z nóg, ćwiczę regularnie od niedawna. Czy dobrym pomysłem jest ćwiczenie dwa razy dziennie, czy to szkodliwe dla organizmu?
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 23:21   #2531
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam bym dzwoniła. Mi aktywowali dostęp przez internet przy zakładaniu konta. Dostałaś już swój indywidualny kod dostępu?
Millekod? W sensie ten login do systemu online? Jeśli tak to mam, już się zalogowałam, zarejestrowałam kartę Albo ja jestem głupia, albo ten koleś jakoś dziwnie mi to tłumaczył. Przez cały czas się do mnie dziwnie uśmiechał (pomijam, że sama też waliłam mu głupie komentarze )

Przy okazji - do Krakowianek - gdzie jest wypasiona drogeria Jasmin? Podobno są tam w niej między innymi kosmetyki Annabelle Minerals i różne, bardzo rzadko spotykane stacjonarnie artykuły. Poproszę o adres Google mówi, że to była (?) Drogeria Pigment, ale potwierdźcie

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
To znowu ja :P
Pytania dla dziewczyn ogarniętych dietetycznie i sportowo.
1) Nie jestem w stanie jeść śniadań, a już na pewno dużych śniadań. Nigdy ich nie jadłam, bo od dziecka żołądek mi się rano buntował - co zjem, to zwymiotuję albo długo jest mi niedobrze, fizycznie nic mi nie dolega, lekarz po prostu stwierdził, że tak widać organizm chce. Na wakacjach muszę się zmuszać, żeby zjeść cokolwiek. Jogurt to jest moje maximum. Zwykle mój dzień wygląda tak, że budzę się, piję kawę z mlekiem bez cukru, w ciągu dwóch godzin po obudzeniu jem coś - najczęściej sałatkę np. z fetą albo kurczakiem, tuńczykiem, ew. serek wiejski z pomidorem. Ogólnie jem naprawdę niewiele, ale nie jestem głodna, moja mama ma identycznie. I co? I nic, bo waga w najlepszym razie stoi w miejscu. Wiem, że śniadanie powinno być podstawą - co z tego, skoro po prostu nie jestem w stanie zjeść dużo rano? Jak temu zaradzić? Wszędzie przy zdrowym żywieniu są te nieszczęsne śniadania jako główny punkt programu. Może są tu jakieś dietetyczki spoza śniadaniowego mainstreamu? D:
2) Czy ok. pół godziny codziennego treningu, robionego na całego, a nie na pół gwizdka to odpowiednia ilość dla 22letniej osoby? Mam fatalną kondycję i po tym czasie po prostu padam z nóg, ćwiczę regularnie od niedawna. Czy dobrym pomysłem jest ćwiczenie dwa razy dziennie, czy to szkodliwe dla organizmu?
Ad. 1 być może uwaga głupia, ale dobrze swojemu żołądkowi nie robisz pijąc rano kawę. Ja też rano nie mogę jeść (nie wymiotuję, ale siedzi mi jedzenie na żołądku), więc nie jem wcześniej niż 8.
Ad. 2 na kondycję chyba najlepszy jest trening kardio, np. rower.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 23:48   #2532
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ad. 1 być może uwaga głupia, ale dobrze swojemu żołądkowi nie robisz pijąc rano kawę. Ja też rano nie mogę jeść (nie wymiotuję, ale siedzi mi jedzenie na żołądku), więc nie jem wcześniej niż 8.
Ad. 2 na kondycję chyba najlepszy jest trening kardio, np. rower.
Kawę mi zalecił lekarz, bo miałam potwornie niskie ciśnienie (o ile nieźle czuję się przy 90/60, to niższe już nie jest za ciekawe) + nie piłam kawy jako dziecko, a problem był ten sam... Jak pisałam, moja mama ma te same problemy, z niskim ciśnieniem włącznie, ma 50+ i jest okazem zdrowia i figury zresztą również.
Aha, był czas, gdy kawę odstawiłam na dość długo, piłam rano herbatę i problem był. Piję zresztą bardzo słabą kawę, 3/4 kubka to mleko.

Edytowane przez 201605300922
Czas edycji: 2015-08-27 o 23:49
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 01:19   #2533
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
W sumie do okularów jako takich nie trzeba okulisty - oni są bardziej od chorób oczu jako takich. Do zwykłego dobrania szkieł starczy optometrysta

wysłane z telefonu
Niby tak, ale jakoś zawsze robiłam to u okulisty. Ale masz rację

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
Przeżyłam i nawet kupiłam
Gratulacje Dziewczyny na lidlowym pisały, że sceny nie z tej ziemi się wyprawiały

Nadis, a próbowałaś jeść mniejsze kolacje, tak aby do rana dać szanse organizmowi bardziej zgłodnieć?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 01:37   #2534
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
To znowu ja :P
Pytania dla dziewczyn ogarniętych dietetycznie i sportowo.
1) Nie jestem w stanie jeść śniadań, a już na pewno dużych śniadań. Nigdy ich nie jadłam, bo od dziecka żołądek mi się rano buntował - co zjem, to zwymiotuję albo długo jest mi niedobrze, fizycznie nic mi nie dolega, lekarz po prostu stwierdził, że tak widać organizm chce. Na wakacjach muszę się zmuszać, żeby zjeść cokolwiek. Jogurt to jest moje maximum. Zwykle mój dzień wygląda tak, że budzę się, piję kawę z mlekiem bez cukru, w ciągu dwóch godzin po obudzeniu jem coś - najczęściej sałatkę np. z fetą albo kurczakiem, tuńczykiem, ew. serek wiejski z pomidorem. Ogólnie jem naprawdę niewiele, ale nie jestem głodna, moja mama ma identycznie. I co? I nic, bo waga w najlepszym razie stoi w miejscu. Wiem, że śniadanie powinno być podstawą - co z tego, skoro po prostu nie jestem w stanie zjeść dużo rano? Jak temu zaradzić? Wszędzie przy zdrowym żywieniu są te nieszczęsne śniadania jako główny punkt programu. Może są tu jakieś dietetyczki spoza śniadaniowego mainstreamu? D:
2) Czy ok. pół godziny codziennego treningu, robionego na całego, a nie na pół gwizdka to odpowiednia ilość dla 22letniej osoby? Mam fatalną kondycję i po tym czasie po prostu padam z nóg, ćwiczę regularnie od niedawna. Czy dobrym pomysłem jest ćwiczenie dwa razy dziennie, czy to szkodliwe dla organizmu?
Jesli jesz tak od zawsze to nie zrzucisz kg bo twoj organizm jest na to nastawiony. Musialabys zmienic ilosc jedzenia pochlaniana codziennie. Moze sprobuj kawe z tlustym mlekiem? Przynajmniej troche zapelnisz zoladek.

A cwiczenia dwa razy dziennie bez sensu. Lepiej poćwiczyć pol godziny a pozniej wyjść na szybki spacer.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 05:54   #2535
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Zamiast kawy to może lepiej koktajle sobie rób? Łatwo wchodzą ( i wychodzą ), a nie są jednak kawą.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 06:29   #2536
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
O to to to!

Nigdy nie jedliśmy dużo na mieście, ot raz-dwa razy w m-cu jakaś kolacja w knajpie. Ale na samym początku ciązy padałam na nos i gotowanie było niemozliwe, więc żywilismy się w knajpach, albo kupwoaliśmy pierogi itp. TŻ podsumował i wyszło ponad 250zł za raptem pare obiadów.. Nie musze mówić, ile bym za to miała domowych obiadów ?


Co do oszczędzania, to ja codziennie rano przelewam końcówkę drobnych na oszczędnościowe.

Np. mam na koncie 1348,52zl, to 8,52 przelewam. Wbrew pozorom naprawdę niezła suma się z tego robi. Jasne, czasem to będzie tylkko 20 groszy, ale już mnóstwo razy ostatnio przelewałam kwoty 8-9zł, w skali miesiąca trochę się zbiera
To 8 z gr przelewasz gdzie? Fajny sposób.





Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Millekod? W sensie ten login do systemu online? Jeśli tak to mam, już się zalogowałam, zarejestrowałam kartę Albo ja jestem głupia, albo ten koleś jakoś dziwnie mi to tłumaczył. Przez cały czas się do mnie dziwnie uśmiechał (pomijam, że sama też waliłam mu głupie komentarze )

Przy okazji - do Krakowianek - gdzie jest wypasiona drogeria Jasmin? Podobno są tam w niej między innymi kosmetyki Annabelle Minerals i różne, bardzo rzadko spotykane stacjonarnie artykuły. Poproszę o adres Google mówi, że to była (?) Drogeria Pigment, ale potwierdźcie

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------



Ad. 1 być może uwaga głupia, ale dobrze swojemu żołądkowi nie robisz pijąc rano kawę. Ja też rano nie mogę jeść (nie wymiotuję, ale siedzi mi jedzenie na żołądku), więc nie jem wcześniej niż 8.
Ad. 2 na kondycję chyba najlepszy jest trening kardio, np. rower.
To tam są minerałki

Pije ktoś zieloną kawę?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 06:53   #2537
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Fajne sposoby oszczędzania dzięki

Wyświetlilo mi się w moim smartfonie ze mam karte pamięci uszkodzona. Tak o poprostu nawet jej nie ruszalam. Czy jest szansa aby odzyskać te dane??
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 07:20   #2538
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Fajne sposoby oszczędzania dzięki

Wyświetlilo mi się w moim smartfonie ze mam karte pamięci uszkodzona. Tak o poprostu nawet jej nie ruszalam. Czy jest szansa aby odzyskać te dane??
Robiłaś może aktualizacje systemu? Mój tata zrobił aktualizacje androida i tez mu się coś posralo z karta. Spece w punkcie z telefonami mu to naprawili za 30 pln

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 07:26   #2539
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Fajne sposoby oszczędzania dzięki

Wyświetlilo mi się w moim smartfonie ze mam karte pamięci uszkodzona. Tak o poprostu nawet jej nie ruszalam. Czy jest szansa aby odzyskać te dane??
Najpierw spróbuj metody wyjmij-włóż, jak nie zadziała to można naprawić na kompie. Są do tego specjalne programy żeby naprawić, warto je zgoglować (na telefonie jestem i nie chce skłamać co do nazwy), ale kojarzę, że mój Tż naprawił kartę, podłączył ją do komputera, ppm na nią i tam w opcjach wyklikał naprawę
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 07:49   #2540
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To 8 z gr przelewasz gdzie?
Te końcówki przelewam na subkonto oszczędnościowe, które mam podpięte do normalnego konta i widzę oba po zalogowaniu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 07:54   #2541
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość

Przy okazji - do Krakowianek - gdzie jest wypasiona drogeria Jasmin? Podobno są tam w niej między innymi kosmetyki Annabelle Minerals i różne, bardzo rzadko spotykane stacjonarnie artykuły. Poproszę o adres Google mówi, że to była (?) Drogeria Pigment, ale potwierdźcie

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Raje na ziemi, ale piekła dla portfela są w Krakowie 2: i oba nazywają się Pigment, chociaż jeden jest pod szyldem Jasmin.
Adresy:
Długa 76, przy Nowym Kleparzu
Jerzmanowskiego 14, na Prokocimiu - mniejsza
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 07:56   #2542
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Jakie macie metody oszczedzania pieniędzy jedzenia ogólnie takie na co dzień?
Mam msaver i okladam 10% wydatków na konto oszczędnościowe + dodatkowo nadwyżki
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 08:27   #2543
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
1. jak na whatsappie można usunąć informacje o czasie kiedy byłam dostępna?
Ustawienia->Konto->prywatność->widziano-> Nikt
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 08:58   #2544
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Ustawienia->Konto->prywatność->widziano-> Nikt
takie czary
dziekuje

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość


Tutaj masz informacje (wydaje mi się, że raczej każdy, ale nie dam sobie ręki uciąć):
http://www.intercity.pl/pl/site/dla-...z-rowerow.html
ucięło, a dopisałam, żebyś najelpeij zadzwoniła do PKP czy mają akurat taki wagon w danym składzie, mimo że np. są symbole graficzne bodajże na stronie intercity.pl (albo sitkol czy rozklad pkp)
no to według grafiki, akurat na daną godzine jest 16 miejsc.
ale na kolejny kurs już niema.
więc dla pewności jeszcze przedzwonię bo jadę specjalnie po rower.

dzięki
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 09:05   #2545
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Fajne sposoby oszczędzania dzięki

Wyświetlilo mi się w moim smartfonie ze mam karte pamięci uszkodzona. Tak o poprostu nawet jej nie ruszalam. Czy jest szansa aby odzyskać te dane??
Spróbuj ją wyjąć i włożyć. Kol miała taki komunikat i jak tak zrobiła okazało się, że wszystko ok.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 09:53   #2546
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Nie umiem się odnaleźć w świecie nowych depilatorów, a nadszedł czas wymienić mojego staruszka.

Czy ilość pęset to wszystko na co powinnam patrzeć?
Liczy się dla mnie tylko dokładność i szybkość depilacji. Na ból jestem odporna. Fajny bajer to światełko podświetlające obszar depilacji.

Wyszukałam sobie dwa:
BRAUN Silk-epil 7 7561
PANASONIC ES-ED50-N503


Ktoś może coś o nich powiedzieć?
Pomóc w wyborze?
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:19   #2547
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Chorwacja

Czy 800 kun wystarczy na 9 dni czy za dużo/mało? Będę miała też Euro, ale lokalnie wiem, ze sie placi kunami (400 euro).

Czy wiecej wziac Eur, a np. na miejscu placic kartą?

Mam zamiar zyc z umiarem - ale Karlovaćko to podstawa
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 10:39   #2548
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Te końcówki przelewam na subkonto oszczędnościowe, które mam podpięte do normalnego konta i widzę oba po zalogowaniu.
O nie wiedziałam o czymś takim będę zarabiać to założe konto i takie coś :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:16   #2549
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
To znowu ja :P
Pytania dla dziewczyn ogarniętych dietetycznie i sportowo.
1) Nie jestem w stanie jeść śniadań, a już na pewno dużych śniadań. Nigdy ich nie jadłam, bo od dziecka żołądek mi się rano buntował - co zjem, to zwymiotuję albo długo jest mi niedobrze, fizycznie nic mi nie dolega, lekarz po prostu stwierdził, że tak widać organizm chce. Na wakacjach muszę się zmuszać, żeby zjeść cokolwiek. Jogurt to jest moje maximum. Zwykle mój dzień wygląda tak, że budzę się, piję kawę z mlekiem bez cukru, w ciągu dwóch godzin po obudzeniu jem coś - najczęściej sałatkę np. z fetą albo kurczakiem, tuńczykiem, ew. serek wiejski z pomidorem. Ogólnie jem naprawdę niewiele, ale nie jestem głodna, moja mama ma identycznie. I co? I nic, bo waga w najlepszym razie stoi w miejscu. Wiem, że śniadanie powinno być podstawą - co z tego, skoro po prostu nie jestem w stanie zjeść dużo rano? Jak temu zaradzić? Wszędzie przy zdrowym żywieniu są te nieszczęsne śniadania jako główny punkt programu. Może są tu jakieś dietetyczki spoza śniadaniowego mainstreamu? D:
2) Czy ok. pół godziny codziennego treningu, robionego na całego, a nie na pół gwizdka to odpowiednia ilość dla 22letniej osoby? Mam fatalną kondycję i po tym czasie po prostu padam z nóg, ćwiczę regularnie od niedawna. Czy dobrym pomysłem jest ćwiczenie dwa razy dziennie, czy to szkodliwe dla organizmu?
A z tarczyca nie masz problemu? Śniadanie śniadaniem ale jak wygląda reszta twoich posiłków? Co zjadasz? Co ile?
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 12:35   #2550
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

czy ma ktoś zapięcie ro weru typu u-lock?
na co zwrócić uwagę przy zakupie?
bo na allegro sa od 20 do 180 złotych.

http://allegro.pl/listing/listing.ph...2-spo-1-5-0807

no chyba, że jakieś inne zapięcie mi ktoś poleci.
nie mam w sumie drogiego roweru, ale wcześniej nie miałam potrzeby go przypinac i chowalam do mieszkania. a teraz będzie stał na korytarzu i coś potrzebuje.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 21:48:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.