Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 21:33   #2551
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Nie wiem co chciałaś dokładnie przekazać w tych słowach, ale jeśli chodzi o wygląd to bije na głowę wszystkie kobiety w jej wieku jakie znam. Nie mówię o naturalnej urodzie, ale o jej oprawie i sposobie podkreślenia. W ostatnim filmiku wygląda po prostu ślicznie, bardzo jej pasuje taki makijaż.
Nie wyobrażam sobie jej w mocnym makijażu.
Ale w ostatnim filmiku wygląda dziwnie. Jakby była chora - pewnie przez róż na nosie.
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:38   #2552
Lnk88
Raczkowanie
 
Avatar Lnk88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Zreszta dla mnie perfekcyjny kanal o zyciu i kulturze w innym kraju jest kacik Hani, a nie dziewczyna zachowująca się jak nastolatka, blokująca możliwośc komentowania i naduzywajaca definicji rasizmu (cos w stylu bialasy i czarnuchy).

[/COLOR][/QUOTE]


Otoz to!


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez Lnk88
Czas edycji: 2014-02-09 o 17:29
Lnk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:38   #2553
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Brwi Maxineczki z filmiku na filmik coraz bardziej zaginają czasoprzestrzeń...
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:42   #2554
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

http://www.youtube.com/watch?v=0nYc-mn7LnA kajmanowa i jej papuga

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Brwi Maxineczki z filmiku na filmik coraz bardziej zaginają czasoprzestrzeń...

Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:47   #2555
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Brwi Maxineczki z filmiku na filmik coraz bardziej zaginają czasoprzestrzeń...
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:53   #2556
Agata2205
Zadomowienie
 
Avatar Agata2205
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 1 488
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez m000 Pokaż wiadomość
One sa tylko w wersji przeciwzmarszczkowej?
Niby tak, ale składy mają na tyle fajne, że myślę że dla każdego wieku będą spoko

Sent from my ST21i using Wizaz Forum mobile app
Agata2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:55   #2557
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
hm... Karola mówi, że podkład żółty, a ja widzę, że on w takie różowe tony wpada raczej i trochę głupoty gada o tych produktach hd - to nie jest tak przecież, że one lepiej wyglądają w kamerze niż na żywo, bo tak się zachowują kosmetyki starej generacji, które były używane przy kamerach z gorszą rozdzielczością, gdzie tynk na twarzy nie rzucał się w oczy. Produkty hd mają w zasadzie tak samo wyglądać na żywo i w filmie wysokiej rozdzielczości, a mam wrażenie Karolajna takie głupoty ludziom wciska, byleby tylko dobrze o produkcie się wypowiedzieć.
Też takie miałam wrażnie, ale już nic nie chciałam mówić

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość


Magazyn zapełniony
nie wiem o co chodzi, ale uwielbiam pomelo

Cytat:
Napisane przez inkaxx Pokaż wiadomość
Wcale sie nie dziwie, ze zablokowala komentarze. Tez by mnie meczylo czytanie takich rzeczy pisanych przez osoby, ktore nie widza nic poza czubkiem swojego europejskiego nosa i jada po ludziach, ktorzy chca przedstawic inna kulture. Jakby byla azjatka i pokazywala dokladnie to samo, to by nie bylo problemu.

Nie rozumialam, o co jej chodzi z tym rasizmem, teraz juz doskonale wiem.
Amen.

Jak Azjatki w usa/europie żyją po europejsku to wporząsiu, AC traci tożsamość i się wzoruje .

A w filmiku skupiała się na tym, ze woli komunikować się bardziej osobiście, bo docierają do niej te osoby, które chcą dotrzeć - słowo 'rasizm' padło raz (i jeszcze jest ucięte trochę). Moim zdaniem to też pokazuje, że nie idzie na taką masówkę, skoro zdecydowała się odciąć komentarze :d
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 21:59   #2558
imbaa
Rozeznanie
 
Avatar imbaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 810
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się czym RLM nagrywa filmy?
Canon eos 650D



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
imbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 22:09   #2559
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Ja bardzo rzadko oglądam AC. Kompletnie nie przeszkadza mi, że chce wyglądac jak kobiety wokół niej, a jeśli chodzi o zachowanie to wydaje mi się, że ta słodycz współgra z jej charakterem. Ja tu nie widzę żadnego zgrzytu. Ma dużo wdzięku.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 22:20   #2560
everybody_talks
Raczkowanie
 
Avatar everybody_talks
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
teraz ja się zapytam czy tak na serio? nie neguje tego, ze przedstwia azjatycka kulture, ba niektore filmiki ogladam z ciekawoscia, ale blagam czy jak interesuje sie kultura amerykanska to powinnam objadac sie w macu?

Zreszta dla mnie perfekcyjny kanal o zyciu i kulturze w innym kraju jest kacik Hani, a nie dziewczyna zachowująca się jak nastolatka, blokująca możliwośc komentowania i naduzywajaca definicji rasizmu (cos w stylu bialasy i czarnuchy).
Akurat to w tej kwestii to się nie mogę zgodzić.
Widzę, że praktycznie wszyscy uczepili się tego słowa 'rasizm' w jej wypowiedzi i ciągle w tym temacie jest przytaczany tylko ten argument
A z tego co kojarzę to AC zablokowała możliwość komentowania na YT bo:
- od momentu połączenia googole z YT część komentarzy ginie i nie ma możliwości odpowiedzenia danej osobie
- bardziej merytoryczna dyskusja odbywa się na blogu aniżeli na YT
- ogranicza w ten sposób głupie i nie na temat komentarze ( i tutaj zapewne pada słowo rasizm)
- częściej jest na blogu i tam jej się po prostu wygodniej odpowiada

Moim zdaniem, to podejście jest ok i nie traktuję blokowania opcji komentowania pod filmikiem jako "blokowanie możliwości". Jak ktoś będzie chciał się o coś zapytać, dowiedzieć, zwrócić na coś uwagę to zrobi to, jak nie na blogu to poprzez maila itp. I faktycznie może to ograniczyć ilość głupich komentarzy.
everybody_talks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 22:26   #2561
inkaxx
Rozeznanie
 
Avatar inkaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Coventry, UK
Wiadomości: 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Też takie miałam wrażnie, ale już nic nie chciałam mówić



nie wiem o co chodzi, ale uwielbiam pomelo



Amen.

Jak Azjatki w usa/europie żyją po europejsku to wporząsiu, AC traci tożsamość i się wzoruje .

A w filmiku skupiała się na tym, ze woli komunikować się bardziej osobiście, bo docierają do niej te osoby, które chcą dotrzeć - słowo 'rasizm' padło raz (i jeszcze jest ucięte trochę). Moim zdaniem to też pokazuje, że nie idzie na taką masówkę, skoro zdecydowała się odciąć komentarze :d

No wlasnie.

A komentarz o obzeraniu w macu jest kompletnie od czapy i nie ma nic wspolnego z tym, co napisalam.

AC pokazuje opowiada o kulturze, pokazuje ciekawostki i stad Ci sie wziela konkluzja, ze na sile chce byc koreanka? Twoj tok myslenia mnie po prostu powala.
__________________
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper

Bloguję

marcowy wątek wymiankowy
inkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 22:26   #2562
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Lepsze blokowanie całkowite komentarzy niż tak jak robi Bunia blokowanie każdego kto tylko napisze coś co ewentualnie mogłoby w jakikolwiek sposób urazić wyżej wymienioną księżniczkę, zostawiając sobie tylko i wyłącznie hymny pochwalne na jej temat.
AC nigdy mnie jakoś szczególnie nie raził, ma taki styl, to ją kręci to niech się tym bawi. Nie wydaje mi sie jakąś zakłamaną osóbką więc się nie czepiam :p

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2014-02-04 o 22:42
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 22:43   #2563
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Lepsze blokowanie całkowite komentarzy niż tak jak robi Bunia blokowanie każdego kto tylko napisze coś co ewentualnie mogłoby w jakikolwiek sposób urazić wyżej wymienioną księżniczkę, zostawiając sobie tylko i wyłącznie hymny pochwalne na jej temat.
AC nigdy mnie jakoś szczególnie nie raził, ma taki styl, to ją kręci to niech się tym bawi, jakoś szczególnie mnie to nie drażni. Nie wydaje mi sie jakąś zakłamaną osóbką więc się nie czepiam :p
Wolę ją od Ramonki która zrobiła co zrobiła, a potem wiła sie tutaj jak piskorz i wciągnęła jeszcze naiwną Katosu. Przyjaźń kwitnie, suby biją. Od tamtej pory nie oglądam ani jednej ani drugiej.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 22:52   #2564
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez everybody_talks Pokaż wiadomość
Akurat to w tej kwestii to się nie mogę zgodzić.
Widzę, że praktycznie wszyscy uczepili się tego słowa 'rasizm' w jej wypowiedzi i ciągle w tym temacie jest przytaczany tylko ten argument
A z tego co kojarzę to AC zablokowała możliwość komentowania na YT bo:
- od momentu połączenia googole z YT część komentarzy ginie i nie ma możliwości odpowiedzenia danej osobie
- bardziej merytoryczna dyskusja odbywa się na blogu aniżeli na YT
- ogranicza w ten sposób głupie i nie na temat komentarze ( i tutaj zapewne pada słowo rasizm)
- częściej jest na blogu i tam jej się po prostu wygodniej odpowiada

Moim zdaniem, to podejście jest ok i nie traktuję blokowania opcji komentowania pod filmikiem jako "blokowanie możliwości". Jak ktoś będzie chciał się o coś zapytać, dowiedzieć, zwrócić na coś uwagę to zrobi to, jak nie na blogu to poprzez maila itp. I faktycznie może to ograniczyć ilość głupich komentarzy.

Piszesz sensownie, ale ja na przykład uważam, że to takie jakby wymuszanie nabijania wejść na bloga. Zakładam, że ktoś chciałby komentować (ja nie mam takich potrzeb;-)). I sytuacja wygląda tak, że chcąc komentować musi poszukać bloga lub strony na fejsbuku. A przecież nie każdy jest takim fanem, żeby obserwować i kanał i blog i fanpage. Mnie lekko irytowało kiedyś, jak vlogerka mówiła np." nie będę się powtarzać, czytaliście już o tym na moim blogu", "w ty momencie nie pamiętam, ale odsyłam na bloga" i tym podobne. Takie zakładanie, że jak ktoś wchodzi na kanał i puszcza sobie filmik do obiadu, to z pewnością zaczytuje się też w blogu i na pewno też obserwuje na facebooku.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 23:14   #2565
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Wolę ją od Ramonki która zrobiła co zrobiła, a potem wiła sie tutaj jak piskorz i wciągnęła jeszcze naiwną Katosu. Przyjaźń kwitnie, suby biją. Od tamtej pory nie oglądam ani jednej ani drugiej.

Niestety nie jestem w temacie a z chęcią bym się dowiedziała o co chodzi i o jaką ramonke
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 23:15   #2566
everybody_talks
Raczkowanie
 
Avatar everybody_talks
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Piszesz sensownie, ale ja na przykład uważam, że to takie jakby wymuszanie nabijania wejść na bloga. Zakładam, że ktoś chciałby komentować (ja nie mam takich potrzeb;-)). I sytuacja wygląda tak, że chcąc komentować musi poszukać bloga lub strony na fejsbuku. A przecież nie każdy jest takim fanem, żeby obserwować i kanał i blog i fanpage. Mnie lekko irytowało kiedyś, jak vlogerka mówiła np." nie będę się powtarzać, czytaliście już o tym na moim blogu", "w ty momencie nie pamiętam, ale odsyłam na bloga" i tym podobne. Takie zakładanie, że jak ktoś wchodzi na kanał i puszcza sobie filmik do obiadu, to z pewnością zaczytuje się też w blogu i na pewno też obserwuje na facebooku.
Wiem o co Ci chodzi i też nie przepadam za tekstami "szczegóły na blogu'' etc. Tylko inaczej jest, kiedy na bloga musisz wejść np. by dowiedzieć się czym został wykonany makijaż lub skąd dana rzecz pochodzi (równie dobrze mogło to być powiedziane w filmiku). Z komentarzami jest moim zdaniem inaczej, chcesz to wejdź albo nie. Najsłuszniejszym rozwiązaniem jest chyba umieszczanie wyłącznie linku pod filmem do osobnego posta na blogu na którym jest odnośnik to tegoż filmu.
Tak teraz sobie myślę, że podobnie sprawa ma się z MM (zablokowanie komentowania pod filmem, na rzecz dyskusji na blogu)
everybody_talks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 23:28   #2567
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Niestety nie jestem w temacie a z chęcią bym się dowiedziała o co chodzi i o jaką ramonke
kilka stron wcześniej było mówione o tym dosyć szeroko
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 00:45   #2568
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Tez mi sie nie podoba najazd na AC i wyzywanie ja od chinskich podrobek. Na prawde nie dziwie sie potem, ze niektore yt sa juz ns tym punkcie przewrazliwione jak nawet tu, na forum, jedna drugiej cos napisze i juz bulwers AC moim zdaniem ma swoj wdziek, wyglada mlodo i promiennie, a wyglad wspolgra z charakterem. Nie jest chodzaca reklama, robi czasem ciekawe filmiki i chociaz nie ogladam regularnie, to czasem lubie na nia popatrzec

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:43 ----------

Co do ramony to moze w koncu trzeba bedzie zrobic jakis skrot na poczatku watku, bo ostatnio co strone, to pytanie o co chodzi.... :P

Edytowane przez b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Czas edycji: 2014-02-05 o 00:46
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 01:11   #2569
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Agata2205 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestescie gorsze niż yt! :p
Pod wpływem yt juz dawno nic nie kupilam, a tutaj zawsze coś wyczaje, a to tusz do rzes z loreala, atomizer do perfum, kotlety sojowe z przyprawia do gyrosa... teraz jeszcze zamówiłam torebkę Mazensa (czy jakoś tak), jutro ide po krem eveline z olejkiem arganowym (teraz jest za 8,50zł w rossmanie)... Okropnie na mnie wpływacie, ALE jak do tej pory na niczym kupionym pod wpływem dziewczyn stąd się nie zawiodłam! :róża: także dzięki :beer:
Sent from my ST21i using Wizaz Forum mobile app
Kotlety to ode mnie bardzo się cieszę, że smakowały
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 05:35   #2570
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;44987071]Tez mi sie nie podoba najazd na AC i wyzywanie ja od chinskich podrobek. Na prawde nie dziwie sie potem, ze niektore yt sa juz ns tym punkcie przewrazliwione jak nawet tu, na forum, jedna drugiej cos napisze i juz bulwers AC moim zdaniem ma swoj wdziek, wyglada mlodo i promiennie, a wyglad wspolgra z charakterem. Nie jest chodzaca reklama, robi czasem ciekawe filmiki i chociaz nie ogladam regularnie, to czasem lubie na nia popatrzec
[/QUOTE]
:Ehem:

Cytat:
Napisane przez Lnk88 Pokaż wiadomość
Na mnie ten chinski słodzik działa jak płachta na byka
No tak moge jej nie trawić, jak mleka z laktozą!!
Kobita ok 30lat, a zachowuje się mówi jak chinska 15tka
A to, że na siłe chce z siebie zrobić azjatke (czemu zaprzecza of kors) to żenada! I tak wyglada jak tania, chińska podróbka. Te wszystkie powiekszające soczewki, naklejki na powieki, jakieś kocie uszka, nie wiem co tam jeszcze pokazywała.... no jak mozna to ogladac? Najbardziej rozwalił mnie starszy filmik z makijazem, gdzie nakładała chyba z 15 rozswietlaczy i przez cały film konturowała sobie wszystko na twarzy! WSZYSTKO!!
Sorki, musiałam!
Przegięłaś.

Cytat:
Napisane przez inkaxx Pokaż wiadomość
Wcale sie nie dziwie, ze zablokowala komentarze. Tez by mnie meczylo czytanie takich rzeczy pisanych przez osoby, ktore nie widza nic poza czubkiem swojego europejskiego nosa i jada po ludziach, ktorzy chca przedstawic inna kulture. Jakby byla azjatka i pokazywala dokladnie to samo, to by nie bylo problemu.

Nie rozumialam, o co jej chodzi z tym rasizmem, teraz juz doskonale wiem.
NIE! nie chodzi o to że mieszka w Azji, zachwyca się nią i pokazuje rzeczy dla nas dziwne, niedostępne czy niezrozumiałe. To co zarzucamy AC to jechanie po Polsce jako po najgorszym kraju gdzie wszystko jest paskudne i dopiero za granicą jest prawdziwe życie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 07:04   #2571
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez everybody_talks Pokaż wiadomość
Akurat to w tej kwestii to się nie mogę zgodzić.
Widzę, że praktycznie wszyscy uczepili się tego słowa 'rasizm' w jej wypowiedzi i ciągle w tym temacie jest przytaczany tylko ten argument
A z tego co kojarzę to AC zablokowała możliwość komentowania na YT bo:
- od momentu połączenia googole z YT część komentarzy ginie i nie ma możliwości odpowiedzenia danej osobie
- bardziej merytoryczna dyskusja odbywa się na blogu aniżeli na YT
- ogranicza w ten sposób głupie i nie na temat komentarze ( i tutaj zapewne pada słowo rasizm)
- częściej jest na blogu i tam jej się po prostu wygodniej odpowiada

Moim zdaniem, to podejście jest ok i nie traktuję blokowania opcji komentowania pod filmikiem jako "blokowanie możliwości". Jak ktoś będzie chciał się o coś zapytać, dowiedzieć, zwrócić na coś uwagę to zrobi to, jak nie na blogu to poprzez maila itp. I faktycznie może to ograniczyć ilość głupich komentarzy.
Ok, to przepraszam, bo myślałam , ze chodzi o rasizm głownie. Nie czytałam jej 'oswiadczenia' na Facebooku.

Cytat:
Napisane przez inkaxx Pokaż wiadomość
No wlasnie.

A komentarz o obzeraniu w macu jest kompletnie od czapy i nie ma nic wspolnego z tym, co napisalam.

AC pokazuje opowiada o kulturze, pokazuje ciekawostki i stad Ci sie wziela konkluzja, ze na sile chce byc koreanka? Twoj tok myslenia mnie po prostu powala.
Ma- błagam Cię zarzuciła mi rasizm, w życiu bym sie nie spodziewała, ze ktoś nawet mi to zasugeruje. Po raz kolejny napisze, ze nie stad, tylko z jej WYGLĄDU. To ze nagrywa filmiki z ciekowstkami to - super, ale maniera nastolatki troche mi przeszkadza i uważam, ze wyglądem daży do wyglądu Azjatki.


Wysłane z mojego różowego ajfonu.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 07:50   #2572
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Czy na blogspocie można gdzieś sprawdzić, co ktoś odpisał na mój komentarz? Mam na myśli komentarze pod cudzymi blogami.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:05   #2573
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Czy na blogspocie można gdzieś sprawdzić, co ktoś odpisał na mój komentarz? Mam na myśli komentarze pod cudzymi blogami.
raczej nie, chyba że podczas wysyłania komentarza zaznaczyłaś subskrybowanie tegoż postu. jesli nie, to pozostaje Ci odwiedzić dany blog i przejrzeć, czy ktoś odpowiedział Ci na komentarz
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:06   #2574
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Dziewczyny możecie mnie zabić ale ja nie dostałam orgazmu na widok tego różu z Narsa ....
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:16   #2575
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Ok, to przepraszam, bo myślałam , ze chodzi o rasizm głownie. Nie czytałam jej 'oswiadczenia' na Facebooku.



Ma- błagam Cię zarzuciła mi rasizm, w życiu bym sie nie spodziewała, ze ktoś nawet mi to zasugeruje. Po raz kolejny napisze, ze nie stad, tylko z jej WYGLĄDU. To ze nagrywa filmiki z ciekowstkami to - super, ale maniera nastolatki troche mi przeszkadza i uważam, ze wyglądem daży do wyglądu Azjatki.


Wysłane z mojego różowego ajfonu.

Dąży do takiego wyglądu, bo w takim lepiej wygląda. Młodziej. Chyba o to chodzi w dbaniu o urodę jak się jest pow. 25 lat? U niej sie sprawdza pielęgnacja typowo azjatycka, makijaż + soczewki też wyglądają ok. Co do stroju - moim zdaniem bez zarzutu. Osobowości nie komentuję.

A tak swoją drogą- byłaś może w Jponii, Korei czy chociażby w Singapurze? Zalóżę sie, że nie. Akurat Azjatycki cukier nie odmładza sie na siłę, nie robi outfitów z różowymi torbami Hello Kitty, ale niejednokrotnie takie rzeczy widzialam u kobiet biznesłumen - nie wspomianm o portlefach, paskach, butach czy innych gadżetach (naklejki na laptopy, ubranka na telefony) - co zdarza sie bardzo często u kobiet 30-50 w tamtych okolicach. Powiedzialabym, ze w filmikach zachowuje się jak Koreanka okołoczterdziestoletnia. Jest naprawdę wyważona i spokojna (założę sie, że face to face jest bardziej słodka, przymilająca się, ale w filmikach stara sie to ograniczyć)- tak jak każda Koreanka.

Serio, uważacie, że ona się powinna postarzać ciuchami? Makijażem? Zachowaniem? Ma wyglądac jak typowa (przepraszam za określenie) polska 30-letnia mamuśka? Z kiepskim balejażem, spalonymi włosami, pomarańczową tapetą + oczywiście krótkie włosy i mlodziezowe, fluoroscencyjne ciuchy. Czasami mam wrażenie, że takie teksty (uszczypliwe) piszą jakieś zazdrosne panny, co w wieku 22 lat wyglądają na starsze, mniej zadbane niz AC. Mają juz widoczne zmarszczki pod oczami (no bo opalić sie trzeba), więc muszą jakoś zdyskredytować osobę, która obiektywnie wygląda naprawdę dobrze. Drugą opcją są jej rówieśniczki, które sa wkurzone, że one wyglądają jak jej matka.

Dla mnie nie ma maniery nastolatki - porównując ja z innymi znanymi mi Azjatkami. Porónując do Polek w jej wieku można odnieść takie wrażenie, ale to już kwestia kulturowa. W PL 30-latka to juz poważna kobiecina, rozwiedziona matka z dzieckiem w podstawówce, styrana życiem i z nadwagą. Albo na siłę odmładzajce się pani w przecieranych dżinsach z Croppa. Ok, znam też dużo młodo wyglądajacych, zadbanych 30-stek, ale sądzę, że one by nie waliły takich komentarzy, bo one same szukają opowiedniego makiajżu, fryzury, który je odmłodzi, ale nie zrobi z nich dzidzi piernik.

Co do narzekania na Polskę - robi to jakieś 1/3 Polaków i pewnie 90% emigrantów. Być może naprawdę niemilo wspomina czasy mieszkania w pl, może rzeczywiście ktos jej dokuczał, wyśmiewał itp.

Jedyne co można jej zarzucić to fakt, iz często nie przyjmuje do siebie innego zdania, nie mówię nawet o krytyce, ale inne spojrzenie czy doświadczenia. Tak jakby jej prawda była prawdziwsza, a jak ktoś miał inaczej to sorry, ale xxx osob pisalo do niej i mialo tj. ona, wiec to jest prawda absolutna. Nie usuwa (a raczej zatwierdza takie komentarze), ale zaraz pisze, że to co x napisał nie jest prawdą i implikuje sie jej kłamstwo/wyolbrzymianie itp. bo przecież dostala tyle wiadomosci prywatnych powtwierdzających jej tezę.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:53   #2576
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość

Serio, uważacie, że ona się powinna postarzać ciuchami? Makijażem? Zachowaniem? Ma wyglądac jak typowa (przepraszam za określenie) polska 30-letnia mamuśka? Z kiepskim balejażem, spalonymi włosami, pomarańczową tapetą + oczywiście krótkie włosy i mlodziezowe, fluoroscencyjne ciuchy.
Opisałaś moją sąsiadkę(29 lat), z wyjątkiem makijażu, ona się wcale nie maluje.
O co chodzi z tym obcinaniem włosów ok. 30-stki? Kilka moich koleżanek w tym wieku to zrobiło. Dla mnie w krótkich włosach wyglądają dobrze młode dziewczyny. A już duza nadwaga i krótkie włosy to +10 lat dla kobiety.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:05   #2577
Agata2205
Zadomowienie
 
Avatar Agata2205
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 1 488
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Kotlety to ode mnie bardzo się cieszę, że smakowały
Bardzo smakowały! Nie tylko mi zresztą, bo i przyjaciółce, chłopakowi i siostrze :róża:

Sent from my ST21i using Wizaz Forum mobile app
Agata2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:27   #2578
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Dąży do takiego wyglądu, bo w takim lepiej wygląda. Młodziej. Chyba o to chodzi w dbaniu o urodę jak się jest pow. 25 lat? U niej sie sprawdza pielęgnacja typowo azjatycka, makijaż + soczewki też wyglądają ok. Co do stroju - moim zdaniem bez zarzutu. Osobowości nie komentuję.

A tak swoją drogą- byłaś może w Jponii, Korei czy chociażby w Singapurze? Zalóżę sie, że nie. Akurat Azjatycki cukier nie odmładza sie na siłę, nie robi outfitów z różowymi torbami Hello Kitty, ale niejednokrotnie takie rzeczy widzialam u kobiet biznesłumen - nie wspomianm o portlefach, paskach, butach czy innych gadżetach (naklejki na laptopy, ubranka na telefony) - co zdarza sie bardzo często u kobiet 30-50 w tamtych okolicach. Powiedzialabym, ze w filmikach zachowuje się jak Koreanka okołoczterdziestoletnia. Jest naprawdę wyważona i spokojna (założę sie, że face to face jest bardziej słodka, przymilająca się, ale w filmikach stara sie to ograniczyć)- tak jak każda Koreanka.

Serio, uważacie, że ona się powinna postarzać ciuchami? Makijażem? Zachowaniem? Ma wyglądac jak typowa (przepraszam za określenie) polska 30-letnia mamuśka? Z kiepskim balejażem, spalonymi włosami, pomarańczową tapetą + oczywiście krótkie włosy i mlodziezowe, fluoroscencyjne ciuchy. Czasami mam wrażenie, że takie teksty (uszczypliwe) piszą jakieś zazdrosne panny, co w wieku 22 lat wyglądają na starsze, mniej zadbane niz AC. Mają juz widoczne zmarszczki pod oczami (no bo opalić sie trzeba), więc muszą jakoś zdyskredytować osobę, która obiektywnie wygląda naprawdę dobrze. Drugą opcją są jej rówieśniczki, które sa wkurzone, że one wyglądają jak jej matka.

Dla mnie nie ma maniery nastolatki - porównując ja z innymi znanymi mi Azjatkami. Porónując do Polek w jej wieku można odnieść takie wrażenie, ale to już kwestia kulturowa. W PL 30-latka to juz poważna kobiecina, rozwiedziona matka z dzieckiem w podstawówce, styrana życiem i z nadwagą. Albo na siłę odmładzajce się pani w przecieranych dżinsach z Croppa. Ok, znam też dużo młodo wyglądajacych, zadbanych 30-stek, ale sądzę, że one by nie waliły takich komentarzy, bo one same szukają opowiedniego makiajżu, fryzury, który je odmłodzi, ale nie zrobi z nich dzidzi piernik.

Co do narzekania na Polskę - robi to jakieś 1/3 Polaków i pewnie 90% emigrantów. Być może naprawdę niemilo wspomina czasy mieszkania w pl, może rzeczywiście ktos jej dokuczał, wyśmiewał itp.

Jedyne co można jej zarzucić to fakt, iz często nie przyjmuje do siebie innego zdania, nie mówię nawet o krytyce, ale inne spojrzenie czy doświadczenia. Tak jakby jej prawda była prawdziwsza, a jak ktoś miał inaczej to sorry, ale xxx osob pisalo do niej i mialo tj. ona, wiec to jest prawda absolutna. Nie usuwa (a raczej zatwierdza takie komentarze), ale zaraz pisze, że to co x napisał nie jest prawdą i implikuje sie jej kłamstwo/wyolbrzymianie itp. bo przecież dostala tyle wiadomosci prywatnych powtwierdzających jej tezę.

zgadzam się z tym co napisałaś, bardzo bystre uwagi

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2014-02-05 o 11:39
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:56   #2579
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=GOn7uV1mERU

Niby patrzyła w Sephorze a podkład i tak za ciemny (Karolcia,no bo kto) , zaciekawił mnie zestaw do brwi. Ceny na stronie to faktycznie ułamek tego co stacjonarnie ;o
mnie zaciekawil podklad, jednak po wyjsciu na strone okazalo sie ze to tester 15 ml czyli polowa standardowej pojewmnosci podkladow
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:59   #2580
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXI

Oleska wrzuciła nawy filmik, a żadna nie przyczepiła do się torebki na klamce... Co z wami ?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 17:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.