Mamy marzec 2016 epizod 2 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-29, 19:38   #2551
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kolejna butla na dobranoc bo rzuca się przy cycku tak, ze aż się zanosi. Nie mam siły z nią walczyć. Na leżąco, na rogalu, nijak.. Ale jak tylko widzi butle to gwiazdki w oczach.

Moooniaaaa - tak tak, ale ja chcę kupić hippa 1 mleko a nie 2 ;-) bo teraz dokarmiam Bebiko ale wolałabym hippem
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:42   #2552
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Milenujdka
u ktoregoś dnia slub i chrzciny, wiec w ten weekend kazda wznosi za nich browarem toast


Polly
bo na nich to powinna bomba atomowa spasc i porzadnie o łeb zaczepic to moze by cos dalo zreszta o czym my mowimy, chlop z baba sie nigdy nie dogada, nigdy.


Mój dzisiaj wzorowy mąż i ojciec, ale jak mnie wkurzy to malo tetnicy nie przegryze :P

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Kolejna butla na dobranoc bo rzuca się przy cycku tak, ze aż się zanosi. Nie mam siły z nią walczyć. Na leżąco, na rogalu, nijak.. Ale jak tylko widzi butle to gwiazdki w oczach.

Moooniaaaa - tak tak, ale ja chcę kupić hippa 1 mleko a nie 2 ;-) bo teraz dokarmiam Bebiko ale wolałabym hippem
Aaa faktycznie. A Liwce duzo brakuje do 6m?
ja bym napisala im meila z prosba o probke, ze chcesz sprobowac i bla,bla bla, a nóż odpiszą
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:46   #2553
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Monicca-dzięki za informację. Faktycznie widziałam teraz w gazetce. Wylogowałam się ze smyka na szczęście nie zdążyłam zamówić tych książeczek.
Polly-co do wózka to ja zamówiłem już. Spacerówkę jest czarna, ale spełniała moje wszystkie warunki. Ona ma być na czas kiedy mąż jest w pracy. Na wielkie wyjścia będziemy mieć z bebetto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

A widzisz Moooniaaa-zapomniałam, że u nich wielka impreza!!

Jak mogę się zapisać do tych próbek, co Wy dostajecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:53   #2554
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Monia, ja czasami sobie powtarzam, że czego ja oczekuje, przecież to tylko mężczyzna.
Nina już w łóżeczku, oby zasnęła, bo radler na mnie czeka. a TŻ na dziś wychodne.:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:04   #2555
ania578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 171
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Mój TZ za karę usypia Tomka, a ten oczywiście pokrzyczec musi przed zaśnięciem też bym wypila radlerka :p A najlepiej to normalne piwko, albo drinka jakiegoś słodkiego np z malibu :p ach pomarzyć można
ania578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:09   #2556
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Przyznawac sie, ktora uzywa Neonail?
jade jutro kupic na probe i nie wiem jakk kolor, a chce 1 na poczatek. Nie wiem czy beda graly z baza i topem semilac
lotus flower, insomnia lub copacabana. Ehh dylematy.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ania578 Pokaż wiadomość
Mój TZ za karę usypia Tomka, a ten oczywiście pokrzyczec musi przed zaśnięciem też bym wypila radlerka :p A najlepiej to normalne piwko, albo drinka jakiegoś słodkiego np z malibu :p ach pomarzyć można
A dlaczego pomarzyc? Jak mlody spi dluzej niz 3 godziny to pij smialo
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:13   #2557
ania578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 171
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Raz śpi 3h A raz 1h więc wiesz, loteria fakt faktem ostatnio mi się polepszylo i spał nawet uwagę uwaga 4h ciągiem może mu się to ureguluje niedlugo
ania578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 20:27   #2558
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Przyznawac sie, ktora uzywa Neonail?

jade jutro kupic na probe i nie wiem jakk kolor, a chce 1 na poczatek. Nie wiem czy beda graly z baza i topem semilac

lotus flower, insomnia lub copacabana. Ehh dylematy.

Nie mam, ale używałam. kuzynka dorabiała sobie na studiach na ich stoisku i ma trochę ich produktów. ta nowa formuła fajna, bardziej napigmentowana.:P topu nie miałam semilac, ale na ich bazie było ok.

Ja sobie muszę zamówić protein base z Indigo. Podobno lepsze od hardi semilaca.:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:39   #2559
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Eeyesblue U nas tez wytarte placki ma

Abi ja też nie lubię z tyłu Najbardziej lubię z przodu Za kierownicą ;-)

Cady u nas tez tak czasem jest ze mały chce cyckac i się wkurza ze mu mleko leci

Polly uwielbiam to określenie "rzuca dupa" za każdym razem sie śmieje a tz pyta co mi jest ;-)

32 ciesze się razem z wami z powrotu do domu Tez bym tak zrobila

Milenjudka Któregoś dnia jutro ślub bierze i maja chrzest Małej także mocno zajeta jest ostatnio

Ania przulam mocno Ehh faceci

Monicca Dzięki za info

A ja mam właśnie nowe hybrydy ;-) koleżanka była i zrobiła a przy okazji pogadalysmy i jak malego polozylam to Lech ice shandy poszedł w ruch ;-) Mały zasnął po 19 Ciekawa jestem jak długo pospi bo ostatnio budzi sie ok północy na pierwsze jedzenie Wytrabil cala butle wiec nam nadzieje ze długo pospi
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:47   #2560
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Milenujdka - zapisujesz się do klubu hipp i przy rejestracji zaznaczasz ze chcesz otrzymac paczkę. Z Bobovity to samo. Wiem, ze Bebilon tez ma taki klub. Ja dostałam od nich jakaś szmatkę minky z metkami.

Moooniaaaa - nie głupi pomysł, ale zanim te próbki dojdą to my juz będziemy na mleku "2" haha :-P nic no kupie cale opakowanie, najwyżej sprzedam dalej

Kładę się już spać, bo dziś nie śpię od 5.. Oby jutro łaskawa pani poszła spać po karmieniu.

No i pewnie w nocy czeka mnie odciaganie mleka, bo na wieczór pić nie chciała, ledwo pociumkała minute, wiec lada moment będę miała balony i przemoczoną koszulkę. Nienawidzę tego :-/
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:52   #2561
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Nina też ma wytarty placek i przerzedzone boki.

Moonunit, huehuehue. często się chihram do telefonu i TŻ na mnie patrzy jak na nawiedzoną.:P

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Milenujdka - zapisujesz się do klubu hipp i przy rejestracji zaznaczasz ze chcesz otrzymac paczkę. Z Bobovity to samo. Wiem, ze Bebilon tez ma taki klub. Ja dostałam od nich jakaś szmatkę minky z metkami.

My z bebilonu dostaliśmy termoforek z pestek wiśni.:P
Znacie jeszcze jakieś stronki, gdzie za rejestracje wysyłają tego typu próbki co w Hipp, bebilon i bobovicie? Wewnętrzna cebula się we mnie odezwała.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 21:25   #2562
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Polly- hahaha 👌 tez czasami czuje w sobie Janusza 😂

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Zabrzmiało dwuznacznie ups haha :-D
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 21:29   #2563
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Dzięki dziewczyny. Zapisałam się do tych trzech firm. Ciekawe co z tego będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 21:42   #2564
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Dark, jesteśmy Janusze biznesu!

Dobranoc!
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 21:54   #2565
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Bebiko tez chyba cos wysyla ale nie jestem pewna ;-)

Dark no faktycznie trochę dwuznacznie to zabrzmialo ;-)

Mały trzy razy sie przebudzil z placzem Ostatnim razem dalam mu ibum bo widać było ze cos go boli Obstawiam zęby

Marta jak tam dzień minął?

Dobranoc
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 22:02   #2566
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cześć

Monia ja mam tej firmy lakier. Raz malowalam i jest ok. Bazę mam z semilaca.
A powiedzcie mi z jakiego powodu może mnie szczypac jak trzymam rękę pod lampą?? Jak robiłam u kogoś to tak nie miałam.

Mnie mój tż też wkurzył... wczoraj miał spotkanie biznesowe powiedzmy. Przyjechał jakiś przedstawiciel z jakiejś firmy i umówili się na piwo wieczorem. Jeszcze z koleżankami z pracy. Ja chłopaków wywiozlam do cioci. Jego do knajpy. Miał wrócić o 22. O której wrócił? O 4 nad ranem. I jeszcze piwo sobie wyciaga do wypicia. Które po chwili mu wylalam do zlewu i pogonilam do wyra. A na koniec historii całej rano na 8 wstal do pracy i pojechał ...samochodem. Faceci są tacy durni że aż mi słabo.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 22:02   #2567
ania578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 171
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

A mój dopiero zasnął..dobranoc
ania578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 22:07   #2568
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Co do niekapkow to ja polecam lovi 360° pije się jak z normalnego kubka ale trzeba trochę zassac. Nie wylewa się z niego chyba ze się uderzy nim. Bartuś do tej pory z niego pije. Doidy tez mam. Też się sprawdził.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 00:34   #2569
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

U nas pierwsza pobudka. Dawno nie musiałyśmy się bujać w środku nocy..Ciekawe jak długo nam pójdzie ponowne zasypianie. Z drugiej strony szybko zasnęła bo już o 19 spała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 02:19   #2570
Abii84
Rozeznanie
 
Avatar Abii84
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 947
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Gdzie jedziecie przez Rzeszów? 😉


Co do książeczek, to poczekajcie z zakupem od 4 sierpnia będą w biedronce po 2,99 czarno białe i inne dla maluszków.
Do Przemyśla
Dojechalismy o 20.45 akrat padalo wiec pod parasolem poszlismy z auta na dzialke bo mama tam gulasz na dziś gotowala. Byla ciotka i wujek- ona wiedziala ze przyjezdzamy reszta nie. Mama jak nas zobaczyla to malo nie zemdlala:p najpierw zbladla pozniej powiedziala ze nas zabijeposiedzielismy na dzialce i pojechalismy do domu. Tam uslyszeli nas sasiedzi z dołu i wpadli sie przywitac wiec od razu dalismy mamie prezenty, puscilam filmik itp no ogólnie wzruszeniom i zachwytom nie bylo konca. Mala zasnela po 23. O 2.30 sie karmilysmy i jak nigdy zalalo mi koszule z drugiego cyca:p oczywiscie wtedy kiedy nie mam laktatora to sie takie historie dzieją. Cyc twardy mysle do rana bedzie kamien wiec RECZNIE odciagnelam 30ml tak zeby poczuc ulge i ide spac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Abii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 02:46   #2571
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Abi super ze niespodzianka się udała

my się karmimy

---------- Dopisano o 03:46 ---------- Poprzedni post napisano o 03:44 ----------

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
Bebiko tez chyba cos wysyla ale nie jestem pewna ;-)

Dark no faktycznie trochę dwuznacznie to zabrzmialo ;-)

Mały trzy razy sie przebudzil z placzem Ostatnim razem dalam mu ibum bo widać było ze cos go boli Obstawiam zęby

Marta jak tam dzień minął?

Dobranoc
dzień kiepski dużo płaczu i marudzi nie
najlepiej na rączkach u mamy

jak u Was noc?
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 05:35   #2572
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Lewek, matowisz paznokcie przed hybrydą? Im cieńsze paznokcie, tym bardziej piecze. Może dawałaś za grubą warstwę? Bazy daje się odrobinkę, praktycznie suchym pędzelkiem.: noniewiem: ogólnie żel piecze, gdy wiąże. Gdy jest nałożona grubsza warstwa i im lampa jest mocniejsza (bo szybciej wiąże), tym mocniej piecze. Ale nie spotkałam się z osobą, którą piekłyby hybrydy. jak zaczyna piec, to możesz wyciągnąć na chwilkę rękę z lampy, lub docisnąć opuszkami do podłoża.:P wtedy też powinno mniej piec.

Weekend, a Nineł obudziła się przed 6.

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 05:49 ----------

TŻ jeszcze mnie wku*wil na miły początek dnia. Mam już dość tego jego męskiego okresu, ostatnio coraz częściej występuje.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 05:36   #2573
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Lewek Ehhh faceci Ja mojego też wypuściłam wczoraj na chwile a wrócił zdecydowanie później niż miał Myślę ze Twój tz dziś kiepsko będzie się czuł w pracy i tym sposobem sam zrozumie ze zle zrobił Ale nie kumam po co siadal za kierownicą Przecież w razie kontroli traci prawo jazdy ehhh
Tez polecam ten lovi 360 u nas się fajnie sprawdził Mieliśmy tego typu z avent ale byl do bani ;-)

Mnie hybryda jeszcze nigdy nie piekla

Marta u nas lepiej Bo pierwsze jedzenie po 3 potem po 5 i od 6:15 juz gada ;-) ale już z placzem się więcej nie budzil

Abi super ze dobrze wam podróż minęła i niespodzianka się udała

Polly i u nas już impreza od 6 Wyspie się jak będą w liceum dopiero chyba

Dziewczyny mam głupie pytanie Czy spicie w staniku?

Dzień dobry
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 05:43   #2574
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cześć,
Abii-super, że dojechaliście i że niespodzianka udana

Moonunit-ja śpię w staniku i mam wkładki założone. Czasem w nocy muszę je zmienić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 06:05   #2575
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

ja tez śpię w staniku
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 06:25   #2576
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Mamy marzec 2016 epizod 2

Też śpię w staniku.
Moonunit, mój się dzisiaj zeźlił, bo biedny nie może się wyspać! Przecież przy dzieciach to jest wieczna impreza i spanie do 10. A ja poprosiłam go żeby zajął się małą, to ja się wykąpie i łeb umyję, bo chcieliśmy wcześniej iść na spacer. O ja niedobra. na pocieszenie chyba zamówię sobie nową lampę i frezarkę.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 06:38   #2577
ania578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 171
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Tomek zasnął przed 23 a pierwsza pobudka była już godzinę później. Potem o 2 i 4.
Ja śpię bez stanika ale mi nic nie przecieka. Wkładek też nie potrzebuje. Na początku założyłam kilka razy na noc i na tym koniec.

Abii super ze się niespodzianka udała
ania578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 06:46   #2578
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Lewek, matowisz paznokcie przed hybrydą? Im cieńsze paznokcie, tym bardziej piecze. Może dawałaś za grubą warstwę? Bazy daje się odrobinkę, praktycznie suchym pędzelkiem.: noniewiem: ogólnie żel piecze, gdy wiąże. Gdy jest nałożona grubsza warstwa i im lampa jest mocniejsza (bo szybciej wiąże), tym mocniej piecze. Ale nie spotkałam się z osobą, którą piekłyby hybrydy. jak zaczyna piec, to możesz wyciągnąć na chwilkę rękę z lampy, lub docisnąć opuszkami do podłoża.:P wtedy też powinno mniej piec.

Weekend, a Nineł obudziła się przed 6.

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 05:49 ----------

TŻ jeszcze mnie wku*wil na miły początek dnia. Mam już dość tego jego męskiego okresu, ostatnio coraz częściej występuje.
Matowie ale nie za dużo. Może być ze za gruba warstwa bazy. Dzięki za odpowiedź. Lampę tez mam mocną chyba.

Abi ale zrobiłaś furore w domu fajnie taka niespodzianka

Moonunit a mój to jeszcze pracuje jako przedstawiciel wiec nie wiem co byłoby z pracą. Juz nie wspomnę o jakims wypadku. Aj szkoda gadać. Skrajna nieodpowiedzialnosc. Chyba kupie alkomat na takie sytuacje to byłaby jasność. A tak powiedział że wg niego moze i gadaj tu z takim.

Ja juz nie śpię w staniku.

Trzydziescidwa jeszcze miałam Tobie odpisac. I bardzo dobrze zrobiłaś. Siedzieć tam jeszcze w weekend kiedy nic by się nie działo w dodatku z chorymi dziećmi to bez przesady. Lekarze sami powinni Was wypisac a na usg zawsze można dojechać przecież.

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

O matko Polly co za facet. No biedny. Przecież to tylko oni maja monopol na wysypianie się
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 07:19   #2579
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Dziewczyny a może te marudzi są związane z kolejnym skokiem, który kręci się wokół lęku separacyjnego
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 07:43   #2580
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Polly no jak mogłaś Okropna jesteś ;-) Ehh mój to od ponad pięciu lat jest ojcem a czasem ma zagranie jakby był kawalerem krew mnie zalewa wtedy Mnie tez juz dziś rano wkurzyl bo dzwoni budzik (jego do pracy) a ten mi cos marudzi ze to nie bo to nie jego Później się okazało ze przez sen do mnie mówił Ehh Myslalam ze go udusze bo oczywiście zaraz po budziku maly sie obudzil No i balaganem który po sobie zostawił wieczorem Ehh juz nie wiem co z tym robić... Niby to kilka drobiazgów ale jak tak jest co chwile to potrafi to wkurzyc na maksa

Ania Widzę ze u Ciebie tez kiepsko w nocy Oby w dzień udało się odpoczą

Lewek moj dużo jeździł kiedyś w pracy wiec na takie akcje sobie nie pozwoli bo za dużo kat ma do stracenia Alkomat wydaje się dobrym pomysłem Wtedy będzie jasność czy moze jechać czy nie A nie jest mu głupio później przed klientami ze taki nie w formie jest? Ehh

Dezire to całkiem możliwe ale u mnie to chyba jeszcze za wcześnie na ten skok Ja obstawiam zęby ;-)

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Polly nowa lampa uv? A frezarka to tez do paznokci?
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-03 21:49:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.